Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

17.01.2014. 13:49

Izmirušais blisēns neko nezina , jo tajā laikā piesedze savus rokas puišus, cerams, ka tauta to visu zina un saprot un LIKUMS IR VISIEM VIENS.... ne viss izredzētajiem....

Atbildēt

Koku draugiem atbalsts

16.01.2014. 22:00

Vai Pietiek.com ir mēģinājis saņemt skaidrojumu par visnotaļ dīvaino apgabaltiesas lēmumu?
Iemetiet aci, kā Valmieras grupējums turās brandžā - http://www.valmiera.lv/sites/default/files/valmiera_doma_un_rada_03122013.pdf Žēl, ka valsts apbalvojums tiek daļāts šādi. Tādēļ daži no tāda atsakās.
Un te nu arī pārējais par Boķi-http://www.la.lv/valmieras-mers-bokis-gatavojas-startet-saeimas-velesanas/. Divi vārdi visu izsaka- tautas partija.
Šitādam jālien no ādas ārā, lai nebūtu taisnu tiesas spriedumu.

Atbildēt

mg-42

16.01.2014. 16:52

Opā Bōķim atkal n-tās skabargas pakaļā, varbūt tomēr padomāt par pensionēšanos? ka nesanāk ar nesmukumu aiziet?:P

Atbildēt

Nelietis Mastrikts

16.01.2014. 00:00

»

N.Māstrihts

Kādi tur pāris koki! Latvijas meži pārvēršas par kailcirtēm, lai samaksātu Kargina, Krasoviscka, Godmaņa labumam


MASTRIKTS-LATVIEŠU LIELĀKAIS NELIETIS! Kamēr latvieši nespēs tikt vaļā no tādiem neliešiem kā Mastrikts, latvieši vienmēr citu tautu acīs būs nekur nederīgs lopu bars. Mastrikts ir latviešu kauna traips. Maksimas traģēdijas dienās Mastrikts priecājās par cilvēku nāvi, divos komentos ierakstot to te „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā” „JA ŠIE OKUPANTI UN TO PĒCTEČI BŪTU OAMETUŠI lATVIJU, VIŅI BŪTU DZĪVI”. Tā var darīt tikai neglābjams lops. Ja latviešiem tas patīk, tad viņi visi ir lopi.

Atbildēt

15.01.2014. 17:23

Kurš ir "atšūtais" pieteicējs?

Atbildēt

HARIS

15.01.2014. 16:28

Runa jau nav par kokiem,bet gan par Likuma ievērošanu.Likuma priekšā visiem jābūt vienādiem,neņemot vērā amatu un sabiedrisko stāvokli.Tikai tad mēs būsim tiesiska valsts.Visatļautību un nesodāmibas sajūtu nedrīgst pieļaut.

Atbildēt

Gobzems

15.01.2014. 11:13

Latvija ir noziedzinieku lielvalsts

Atbildēt

N.Māstrihts

14.01.2014. 23:34

Kādi tur pāris koki! Latvijas meži pārvēršas par kailcirtēm, lai samaksātu Kargina, Krasoviscka, Godmaņa labumam.

Atbildēt

Deputāts

14.01.2014. 19:20

Ko par to visu saka Saeimas deputāts no RP Gundars Bisēns?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft