Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

J1

11.02.2020. 23:15

»

IM

Runa jau nemaz nav par izaudzināšanu. Protams ka izaudzina. Bet izaudzina maz pēc skaita. Latvieši izmirst, un par to ir runa. Kāpēc mēs gribam izmirt


Saja komentara redzu sievietes poziciju, ka sieviete ari viena ir sekmiga un virietis nav nepiecieshams.
Ta ir veiksmes formula Latvija?

Atbildēt

interesanti redzes problēmas

11.02.2020. 23:14

Aurors ievērojis lielo skaitu Eiropas sieviešu, kuras “salaiž” ar arābiem, bet kaut kā nav pamanījis vēl leilāko arābu vīriešu skaitu, kas "salaiž" ar eiropietēm.

Atbildēt

IM

11.02.2020. 23:00

»

Sieviete

Sievietes arī vienas izaudzina ļoti labus nākošos vīrus un tēvus. Zinu piemērus- Latvijā zināmus, sabiedrībā cienītus cilvēkus


Runa jau nemaz nav par izaudzināšanu. Protams ka izaudzina. Bet izaudzina maz pēc skaita. Latvieši izmirst, un par to ir runa. Kāpēc mēs gribam izmirt?

Atbildēt

Sieviete

11.02.2020. 22:50

Sievietes arī vienas izaudzina ļoti labus nākošos vīrus un tēvus. Zinu piemērus- Latvijā zināmus, sabiedrībā cienītus cilvēkus.

Atbildēt

Ventspils

11.02.2020. 22:46

Ļoti nepatika raksts. Ko uzbrauc Rimševicam? Argumenti trūksts. Autors tāds pilnīgs lūzers, spriežot pēc visa, sieviešu nīdējs.Par Misāni varētu būt taisnība. Ja paceļ jautājumu Eiropas līmenī, tad nedrīkst noklusēt svarīgas detaļas. Bet bērni jāatgūst un jānonāk Latvijā. Cerams, ka tā būs.

Atbildēt

stiprs bābietis

11.02.2020. 22:25

»

Mārīte

Dzīve pierāda, ka vientuļā māte parūpēsies par bērniem un izaugs lieliski bērni...


Izskatās, ka Marītes pieredze par vientuļajiem tēviem ir tik liela, ka statistiskā kļūda neietekmē rezultātu.

Atbildēt

ķer biezos makus

11.02.2020. 22:04

un tad vaimanā

Atbildēt

kāda sabiedrība

11.02.2020. 22:04

pūlis no biešu laukiem

Atbildēt

IM

11.02.2020. 21:57

»

Mārīte

Dzīve pierāda, ka vientuļā māte parūpēsies par bērniem un izaugs lieliski bērni...


Tā ierakstīt gan būtu liela kļūda no Jūsu puses, jo tās Jūs pilnībā atmaskotu to ka visu gribat tikai sev. Jūsu gadījumā izdevīgāk ir prasīt pusīti un paņemt visu.

Atbildēt

Paniņas

11.02.2020. 21:56

Autoram kaut kāds uzmanības trūkums. Fobiju nomocīts lūzers.
Būtībā mums visiem zināmi tieši tik fakti, cik bijis uzrakstīts. Tāpēc nav ko vervelēt.
Pamatu pamatos ir skaidrs, ka Latvijai savi pilsoņi jāaizstāv visur un vienmēr, ar visiem iespējamiem līdzekļiem.
Arī pret zeltraču tīkojumiem. Ne jau bērnu tam tēviņam vajag, bet Misānes piķi.

Atbildēt

Mārīte

11.02.2020. 21:30

»

IM

Tumsoņi jau nesaprot ka tad ja likumā rakstīts ka bērns "pieder" abiem, tas ir tēvam un mātei, dzīvē tas nozīmē to ka bērns "pieder" tikai mātei. Ja grib lai bērns dzīvē piederētu abiem likumā jāraksta ka bērns "pieder" tēvam


Dzīve pierāda, ka vientuļā māte parūpēsies par bērniem un izaugs lieliski bērni.
Tēvi, kas vieni audzina bērnus, parasti ir alkoholiķi, neveiksminieki, mājās velk amorālas uzvedības sievietes, netīreļi un slikts paraugs bērniem - parasti bērni, kurus audzina tika tēvs, izaug par problēmcilvēkiem.
Būtu man iespēja, es likumā ierakstītu, ka bērnus pēc šķiršanās drīkst paturēt tikai un vienīgi māte vai mātes radiniece sieviete.

Atbildēt

IM

11.02.2020. 20:47

Tumsoņi jau nesaprot ka tad ja likumā rakstīts ka bērns "pieder" abiem, tas ir tēvam un mātei, dzīvē tas nozīmē to ka bērns "pieder" tikai mātei. Ja grib lai bērns dzīvē piederētu abiem likumā jāraksta ka bērns "pieder" tēvam.

Atbildēt

Jesus Christ! Save us from men's arrogance and stupidity!

11.02.2020. 20:02

»

viedoklis

Šis kadrs punlicējies bieži un viņa nedienas ar sievietēm un tiesām visiem labi zināmas. Taču tematu viņš cilā aktuālu...


Nu ko tu dumam padarīsi. Viņš mandelu piemin. Melns melnā cietumā ir biku atšķirība starp "balto ku.. i" melno sievu-kriminālnoziedznieču kamerā. Nu ieliec tu mentu cietumā kopā ar recidīvistiem. Nu, kā cilvēks visp var būt tik glups? Rasisms nav tikai balto rasisms pret malniem, bet vice versa arī. Un tas tik ir ko vērts. Drusku ar šāda tipa rasismu sastapos in Belgium, Dievs pasarg' no baltas sievietes iemešanas melno piraņu dīķī. Tai sievietei nav cerību palikt fiziski un garīgi veselai.

Atbildēt

L

11.02.2020. 19:49

Konfliktā pats ar sevi un pasauli.

https://tautaruna.nra.lv/rasols/274124-labvelis-atklaj-nepatikamus-faktus-par-virieti-kas-uzsaka-badastreiku-pie-mk/

Atbildēt

dumjam putnam..

11.02.2020. 19:47

Skaldi un valdi! Krievi pret latviešiem. Sievietes pret vīriešiem. Bērni pret vecākiem. Šitādiem "mačo" ar vienu rievu atdot bērnus? Tas ir pret cilvēktiesībām. Ar šo kadru vienā telpā uzturēties un nesadot pa plato muti un tukšo pauri būtu liels izaicinājums.

Atbildēt

Ieva

11.02.2020. 19:38

»

niknā komentētāja

Rakstot - kā māte var nolaupīt savu bērnu - vadījos no saņemtās informācijas, kas bija redzama tv un internetā. Bija redzama parbijusies, izmisusi sieviete, šķiet vēl jauna, bet sākusi nosirmot, kura lūdzās, lai tiktu tiesāta Latvijā. Nu to jau tā nevar notēlot. Bija ziņa par bērna tēva vardarbību, ...


Piekrītu Jūsu izteiktajam viedoklim ! Bez tam, tā sieviešu dzimtas nīšana un neieredzēšana ir Kadiša raksta vadmotīvs no paša raksta sākuma. Nezin gan, kāpēc visām pasaules sievietēm tagad jājūtas kā dubļos izvārtītām (tai skaitā arī Kristīnei), tikai tāpēc, ka kaut kāds Kadišs nav spējis izveidot normālas attiecības ar savu bērnu māti!!!Kadišs, kad līda gultā pēc mīlas priekiem, laikam nekad nebija dzirdējis par prezervatīvu. Žēl, ka domāja tikai ar vienu vietu.

Atbildēt

Dzenis PG

11.02.2020. 19:00

"Protams, nevar jau gribēt stingrāku ārpolitisko stāju, ja ārlietu ministrs ir pederasts".

Pilsoniskā nostāja ir ok!

Atbildēt

antons mikoss

11.02.2020. 18:39

»

Attīstībai/PAR! biedre

Vīrieši ir cūkas! Es ienīstu visus vīriešus! Lai dzīvo feminisms


Tas ir partijas programmā, anonīmā bezsmadzeņu biedrene?

Atbildēt

niknā komentētāja

11.02.2020. 18:31

Rakstot - kā māte var nolaupīt savu bērnu - vadījos no saņemtās informācijas, kas bija redzama tv un internetā. Bija redzama parbijusies, izmisusi sieviete, šķiet vēl jauna, bet sākusi nosirmot, kura lūdzās, lai tiktu tiesāta Latvijā. Nu to jau tā nevar notēlot. Bija ziņa par bērna tēva vardarbību, vēl bija ziņa, ka bērna tēvs prasījis naudu, tad atsaukšot apsūdzību. Ja bērna māte ir uzņēmēja, tad tāda izspiešana būtu loģiska.
Varbūt raksta autoram ir kāda cita konkrēta informācija? Gribētos to uzzināt. Savulaik jutu līdz A.Kadiša likstām, bet visi gadījumi nav vienādi. Biežāk tomēr gadās, ka attiecībā uz pēcnācējiem vīrieši ir bezatbildīgāki, sievietēm pašām jātiek galā ar "sekām", tāpēc ir gan aborti, gan vientuļās mātes.
Tas nu ir mans skats no malas, mans vīrs par mani nevarēja teikt ko sliktu, rūpējos par savu ģimeni (varbūt pat par daudz).

Atbildēt

motorhead 1916

11.02.2020. 18:20

»

Andris

Vajag, lai Latvijas armijā un Zemeesardzē no sastāva 99% būtu sievietes. Ceru, ka Pabriks un Attīstībai/PAR! biedri to panāks. Ir pienācis laiks, kad vīrišķīgi agresīvo pasauli jānomaina ar sievišķīgi skaisto un gudro


Ne-e. Armijaa var salikt zveerus, teiksim , cuukas, eezeljus, seskus... No taa nekas nemainiisies. Bet taam feministeem darbinjshs cits - asenizaacija, atkritumu vaakshana u.tml. Liidztiesiibai jaabuut, pagaidaam ar to pa lielam vechi nodarbojas.

Atbildēt

Inga K.

11.02.2020. 18:20

Pārāk spilgti zemtekstā redzams, ka Kadišs grib attaisnot pats sevi. Kārtējais kunga murgojums.

Atbildēt

jaajaa

11.02.2020. 17:42

...paga, paga...runa te ir par pilsoņa tiesībām tikt tiesātam savā valstī, un pēc tās likumiem...tak savāc parakstus, iesniedz likumprojektu, panāc, lai ir smagāki sodi dullām bābām šādos gadījumos...bet visa trača pamats ir viņas tiesības tikt tiesātai šeit !!!!...:)

Atbildēt

Ups

11.02.2020. 17:41

»

Attīstībai/PAR! biedre

Aizver muti, sieviešu apspiedēj un izvarotāj


par ko tad?Par brīvu sava viedokļa paušanu?Ko tādu pateica raksta autors un komentētājs?Ka esam divkoši?Esam.Gribam, lai taisnīgi attiecas tikai pret citu valstu pilsoņiem.Tas, ka jāvērtē arī tēvs kā bērna vecāks, nevis viens vai otrs kā īpašnieks.

Atbildēt

progresīvā

11.02.2020. 17:40

»

Attīstībai/PAR! biedre

Vīrieši ir cūkas! Es ienīstu visus vīriešus! Lai dzīvo feminisms


Ne tikai "rasists un nacists",bet arī "homofobs un tumsonis".Tiesāt!Lai dzīvo feminisms!Feministes rullē!

Atbildēt

Andris

11.02.2020. 17:18

»

Jānis

Ja skolās strādā tikai sievietes skolotājas, tad ar ir bezgala slikti, apmēram kā tagad


Vajag, lai Latvijas armijā un Zemeesardzē no sastāva 99% būtu sievietes. Ceru, ka Pabriks un Attīstībai/PAR! biedri to panāks. Ir pienācis laiks, kad vīrišķīgi agresīvo pasauli jānomaina ar sievišķīgi skaisto un gudro.

Atbildēt

Jānis

11.02.2020. 17:10

Ja skolās strādā tikai sievietes skolotājas, tad ar ir bezgala slikti, apmēram kā tagad!
Ja tiesneses ir tikai sievietes, ar bēdīgi.

Atbildēt

!!

11.02.2020. 17:05

kadišskungs tagad pūlas apgāzt Māti Dabu ar likumu palīdzību. Reiz bija tā iespēja skatīt, kas notiek baseinā, kurā begemotu tēviņš mēģināja tuvoties mazuļiem, kurus sargāja begemotiene ...... ūdens burtiski vārījās....un kungu nācās dakterēt zoo personālam.

Atbildēt

Uldis

11.02.2020. 17:02

Piekrītu autoram par juridisko atbildību krāpšanas gadījumā. Tur ir ne tikai morālais kaitējums, bet arī materiāla krāpšana, jo diez vai laulātie ģimenes tēriņus sadala vienādi. ASV dažos štatos tāda lieta ir. Iesūdzēt var ne tikai bijušo sievu, bet arī viņas mīļāko. Bet nu jā, mēs jau esam tādi emancipēti ateisti.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.02.2020. 16:54

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Ilgi neko tik aktuālu un labi argumentētu neesmu lasījis


Aizver muti, sieviešu apspiedēj un izvarotāj!
Kadišam jāsēž cietumā!

Atbildēt

Zanna

11.02.2020. 16:38

Latvijai Savi pilsoni jaaizstav!

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

11.02.2020. 16:37

Ilgi neko tik aktuālu un labi argumentētu neesmu lasījis!

Atbildēt

Janka

11.02.2020. 16:03

»

viedoklis

Šis kadrs punlicējies bieži un viņa nedienas ar sievietēm un tiesām visiem labi zināmas. Taču tematu viņš cilā aktuālu...


> Tālāk nav skaidrs, kādas valsts vai valstu pilsonis ir ''nolaupītais'' bērns.
Esot Latvijas pilsonis.

Atbildēt

Janka

11.02.2020. 16:03

»

ty

esi bijis DĀR cietumā? smieklīga argumentācija


Ja? Pastāsti, kā tev tur klājās?

Atbildēt

viedoklis

11.02.2020. 15:53

Šis kadrs punlicējies bieži un viņa nedienas ar sievietēm un tiesām visiem labi zināmas. Taču tematu viņš cilā aktuālu.
Lietā ap Misāni ir ļoti daudz dīvainību un kā šķiet man, noklusētas informācijas. Vispirms jau nav pateikts, kādu tiesas lēmumu Misāne pārkāpusi. Kāpēc nesaka? Pēc tam min dokumentu viltošanu. Kādu dokumentu viltoja, kāpēc? Atkal klusums. Vēl tiek minēta bērna tēva vardarbība. Kāds rezultāts šajā tiesvedībā? Varbūt viss vēl turpinās? Atkal klusums.
Tālāk nav skaidrs, kādas valsts vai valstu pilsonis ir ''nolaupītais'' bērns. Kāds šim bērnam ir uzvārds, mātes vai tēva? Varbūt abi caur svītriņu? Vēl būtu lietderīgi uzzināt, kāda tad ir likumdošana par katru konkrēto likumpārkāpumu, cik par to dod? Izskan tikai 15 gadi, bet par ko tas paredzēts, atkal klusums. Nobeigumā par DAR cietumiem. To vien saka ka tie briesmīgi. Neviens cietums nav jauks. Taču DĀR tikai pirms 25 gadiem beidzās aparteīds. Tagad laikam tur ir pamatīgi uzlabojumi visā, tātad arī cietumiem. Taču šajos vēl aparteīda cietumos Nelsons Mondela nosēdēja gadus 30 , un nekas. Iznāca un kļuva par pirmo DĀR melno prezidentu.

Atbildēt

ty

11.02.2020. 15:52

»

Janka

Raksts vairāk izklausās, ka autors pats izdomāja, pats apvainojās...


esi bijis DĀR cietumā? smieklīga argumentācija.

Atbildēt

Tā,kura redz

11.02.2020. 15:46

Žēlīgs, apbižota, pēc vińa domām, cilvēvińa vienpusējs prātułojums, kurā, tik vien mesidž kā personīgā sāpe. Nekā objektiva tur nav un nevar būt. Ar sevi, saviem putniem jāsāk.Un nav kunga putniem nekāds sakars ar Kristīni Misāni.

Atbildēt

biete

11.02.2020. 15:41

Kārtējais lūzera Kadiša vēmiens. Vipei jadu!

Atbildēt

cūks-vīrietis

11.02.2020. 15:30

Nu gan gari nolaida.Izķēzīja nopietnu tēmu.

Atbildēt

Janka

11.02.2020. 15:29

Raksts vairāk izklausās, ka autors pats izdomāja, pats apvainojās!
Piemēram: "Kādēļ? Atbilde jau pavīdējusi masu mediju rakstos – jo Latvijā, redziet, par šādu likumpārkāpumu kā dokumentu viltošana un bērna nolaupīšana sods nevar būt bargs. Tas var pat nebūt vispār." - Nepareizā atbilde! Atbilde ir tā, ka DĀR cietumā tās sievietes izredzes izdzīvot ir mazas!

Atbildēt

jautājums

11.02.2020. 15:26

Vai kāds zina, kas ir šis viedais Kadišs?

Atbildēt

demo

11.02.2020. 15:13

Raksts ir murgs..ļoti reāls pie tam.

Atbildēt

Super !!!

11.02.2020. 14:59

Pirmais komentārs lieliski un absolūti pierāda rakstā tik loģiski uzrakstītās domas. Labāks komentārs nav iespējams :D ! Bravo!

Atbildēt

Detdz

11.02.2020. 14:59

raksta autoram par rakstu vards vieta .. bet realitate skaudra ka baltas rases tautas samazinas un tagad ir 7% procenti uz sis zemes planetas..ja ticet petniekiem.

Atbildēt

Kadiša dubultie standarti

11.02.2020. 14:56

Nobendēja divus manus dēlus... Kad izlasīju šos vārdus, uzreiz kļuva skaidrs, ka Kadiša kungam beidzot radusies izkliegt savu nepatiku, sāpi, bezspēcību pret sievietēm, viņš pats ir zaudētājs un tagad skaidri zinām, kāpēc. Redzu mīlestības, iejūtības,sirds gudrības trūkumu, aŗī vīrišķības trūkumu, viņa paša dubultie standarti lien laukā katrā teikumā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.02.2020. 14:48

Vīrieši ir cūkas! Es ienīstu visus vīriešus! Lai dzīvo feminisms!
Nacistam un rasistam Kadišam vajadzētu pasēdēt cietumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....