Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Atkal tiesās

Leonards Inkins
27.05.2016.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

14.06.2016. 18:36

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool), braukt jau nu gan būs jābrauc,.....Tēvzemes mūžīgās alkas...(bell)

Atbildēt

te no Kremla administracijas

02.06.2016. 09:01

Inkinu nu gan cietuma mes neliksim, "musu" cilveks,vajadzigs Latvijas politiskaja telpa lai skeltu un grautu,lai nekad latviesu tauta vairs nespetu atbrivoties no Krievijas zidu tautas un krievu tautas VERDZIBAS attieciba uz latviesu tautu un zemi Latviju. Cirks jau ir ari sis process http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

Atbildēt

saracenis

01.06.2016. 01:19

»

ha ha ha

Nezinu kas ir Leonards Inkins, bet ja ar viņu darbojās Roberts Kļimovičs, tad ir skaidrs ka vēl viens maitas putns...


Nez ka tad tu izspruki cauri Aushvices skurstenim? Tad zini, ka tur bija tava vieta,jo shaut jau nebutu verts, butu TECam kas elektribu razo...
Klimovics vel neko pretlatvisku nav pateicis, varbut mazliet aizgajis "doskos" ar Islamu, tomer vinam zidus un vinu noziegumus un melus pacelt gaismaa.

Atbildēt

saracenis

01.06.2016. 01:15

Es nesaprotu ko te ap tiem zhidiem var nemties. Pat nacstisko Vaciju atbalstija zhidi, bet Rietumzhidi turigie, vinju rindas karoja zhiidi un shids shava zhiidu. Tad kur te ir naida kurinashana?
Man kolegis bija ebrejs. Nesudzejas,neraudaja par to,ka tiek apcelts, vismaz nedzirdeju,ka butu jaskrien pie gaudu muura pec katras izlasitas frazes,jokoja par visiem un par visu. "Zhidi" jau sen ir Latvijas folklore, vestniece laikam tada lieta nav iedzilinajusies :)! Ne visi ebreji ir cionisti, jo tie, kuri tur rokas plakatus izraela,lai partrauc Palestinas okupaciju,slepkavoshanu un ir par mieru - lidz Rietumu pressei tadas bildes nenonak, jo tur atklajas ista zhiidu ietekme un daba. ASV, kas ir ljaunuma iemiesojums, to administracju sen dirige Izraela. Kapec mums tas viss jaizliekas neredzam?
Nevajag te censties parrakstit Latvijas folkloru un vesturi. Nevajag te pasniegt,ka zhiidus apshava un ir vienigie cieteji. Tadi bija ari latviesi, kuriem nez kapec "vesturiskas netaisnibas" mazinashanas noluka neviens neko neatgriez, neatdod, ka shiem - "dieva izredzetajiem".
Shadas teatralas pravas neiebiedes cilvekus, bet veicinas neecietibu pret zhidiem. Un ja kads nevar vienreiz to visu atstat az muguras, bet patik kasities, tad pats ir vainigs, gann Izraela, gan Amerikaa.

Atbildēt

bb

31.05.2016. 19:51

Tikai Dievs zina, kādas īpašības un kam piemīt

Atbildēt

andris a

31.05.2016. 18:55

Sociologi brīdina ! Pašlaik /šonedēļ/ līdz 2 jūn 2016.g.-ir burtiski jāzvana visos "zvanos" , lai informācija nonāk Saeimā, ka patreizējai Saeimai līdz Likumīgās "Deokupācijas veikšanai" ir aizliegts -Izskatīt jautājumu "Par latviešu TAUTĪBAS noteikšanu" !. Un arī cittautiešiem , protams, to ir aizliegts noteikt .Protams, tā ir nosakama pa ģenētisko līniju. :))

Atbildēt

law

30.05.2016. 13:17

Saprotu, ka strīds ir bijis par to, vai viena no ekspertēm ir eksperte cilvēktiesību jautājumos, uz ko tiesām ir bijis dažāds skatījums. Vai to jautājumu gadījumā nevar pavērst tā, ka tie jautājumi, kuri tiek noskaidroti ekspertīzē, patiesībā ir valodnieciski jautājumi, nevis cilvēktiesību jautājumi ? Vai tur bija kaut viena valodnieka atzinums ?

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 18:23

»

EU NATO

Ja godīgi, pēdējā laikā lasot patiesus nevis sagrozītus ziņu avotus rodās iespaids, ka pats staļins nemaz nebija tik slikts, bet zionists Trotskis un Leņins


Katram laikmetam savas varas baudas. Tajā laika, arī Ulmaņlaikā, tiesa Ulmanis ar savu apvērsumu parādīja latviešu tautas inteliģenci un miermīlību, bet Staļins, no kura mācījās Hitlers, kā iznīcināt tautas, bija nāves baudas (kaskadieris šodienas izpratnē)ideologs.Šodien viņa pēdās iet nacists Putins.Mēģina reanimēt naves baudas idejas. Nonavēšanas baudas.

Atbildēt

ha ha ha

29.05.2016. 16:17

Nezinu kas ir Leonards Inkins, bet ja ar viņu darbojās Roberts Kļimovičs, tad ir skaidrs ka vēl viens maitas putns.

To viņu raidījumu noklausījos, bet nu tad tas bija uz robežas, kaut raisīja jautājumus kāpēc kaut ko tādu vajag un kāpēc vajag pīt iekšā senilus leģionārus, kas nespēj saskatīt kad ar viņiem un viņu vārdiem manipulē. Tiesa gan - Kļimovičs tad vēl nebija tik slavens ar saviem pretlatviskajiem izteikumiem.

PIETIEK komentētāji izskatās plānprātiņu līmenī, ar kuriem var viegli manipulēt, bet man gan nepatīk un to uzskatu par apvainojumu, ja kāds uzskata par idiotu un mēģina iesmērēt vienu sūdu, ar argumentu, ka jums kaut kas cits nepatīk. Ā, vēl - es uzskatu latviešus par ļoti gudriem un izglītotiem cilvēkiem, bet neesmu pret idiotu atšaušanu latviešu vidū, jo kā jau teicu - latvieši ir gudri.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 10:40

»

to GOOGLE

Internets varētu būt demokrātijas instruments, kur cilvēki varētu diskutēt. Bet, ja mēdiji sāk pozitīvisma kampaņu un mutes aizbāšanu tautai, tas ož pēc staļinisma...


Kas grib pretoties, paužot savus uzskatus, tiem drošāk iespēju robežās saglabāt anonimitāti. Tikai tā kaut cik garantē brīvību.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 10:38

»

to GOOGLE

Internets varētu būt demokrātijas instruments, kur cilvēki varētu diskutēt. Bet, ja mēdiji sāk pozitīvisma kampaņu un mutes aizbāšanu tautai, tas ož pēc staļinisma...


Kāds tur staļinisms - CIP pilnīga kontrole, sadarbībā ar SAB un DP, KNAB un VID. Jo LV dzīvo uz parāda un visi jākointrolē vēl totālāk, jo plaisa starp nabadzīgajiem un bagātajiem palielinās.Islama valsts intereses. Krievijas nacistu intereses. Nabago intereses.

Atbildēt

to GOOGLE

28.05.2016. 20:30

Internets varētu būt demokrātijas instruments, kur cilvēki varētu diskutēt. Bet, ja mēdiji sāk pozitīvisma kampaņu un mutes aizbāšanu tautai, tas ož pēc staļinisma.
Ir jau dzirdēts, ka arī rietumos galēji labējās partijas finansējot Krievija. Bet tās tur tomēr darbojas! Laikam tur citāda demokrātija.
Toties, kad mūsu vadošās partijas biedri un ministri reklamē mūsu bērnu psihi maitājošas grāmatas, tad nevienu netiesā. Tad kam pieder vara Latvijā?

Atbildēt

Panamas papīrs

28.05.2016. 18:16

»

Žulis

Nu šī ir tā reize, kad ar valdošā režīma nosodījumu interneta komentā vai līdzi jušanu Inkina kungam ir stipri par maz. Te ir nepieciešama reāla RĪCĪBA! Un šī rīcība nav nekas tāds, kas būtu pāri mūsu spēkiem. Ir vienkārši jāierodas uz šo tiesas sēdi, lai ar savu klātbūtni atbalstītu Inkina kungu un...


Un, gadījumā, ja Inkina kungu tiešām notiesās, katram klātesošajam būs unikāla iespēja pašam ar savām acīm redzēt, kā tiek realizētas pasūtījuma lietas, kā pretēji veselajam saprātam un elementāram taisnīgumam nevainīgs cilvēks tiek apsūdzēts un notiesāts. Bet, gadījumā, ja arī šī tiesa Inkina kungu attaisnos, katrs klātesošais varēs pārliecināties, ka taisnībai tomēr vēl ir izredzes uzvarēt mūsu valstī.
-----------------------------------------

Jau šis ilgstošais tiesas process vien ir reāls noziegums pret Inkinu. Mani neinteresē šī persona, bet tikai fakti. Visos gadījumos - lieta ir safabricēta un tiesa nebeidzamais process ir reāla izrēķināšanās. Esmu pats redzējis, kā prokurori tiesas zālēs melo, acīs skatīdamies, tostarp virsprokurors. Tāpat tiesneši, ignorējot pieradījumus. Man nav ne mazākās tiesiskās paļāvības šīs valsts iestādēm un tiesām.

Atbildēt

vecais onka

28.05.2016. 13:12

Tad ta brīnums. Tas, ka Inkina kungam žīdi nepatīk ir bijis redzams jau sākot ar pirmo viņa drukāto vārdu. Un čomaks Kļimovičs - viņš žīdus tā neieredz, ka pat kļuvis par musulmani. Tas nav nekas jauns. Krievu nacisti tieši tāpat nemīl latviešus (pat grēku saraksts gandrīz vienāds, vienīgi augļotāju latviešu sarakstā mazāk).
Toties bilde gan tāda mīļa - tipa doktors Mengele ar dēliņu.

Atbildēt

Voltērs

28.05.2016. 12:50

Gribat zināt, kas jūs pārvalda? Noskaidrojiet, ko nedrīkst kritizēt.
Komunistus un komjauniešus, stukačus un kolaborantus pagaidām kritizēt drīkst. Jāsāk izdarīt secinājumi.

Atbildēt

GOOGLE

28.05.2016. 11:41

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top!Mēs varam tikai apbrīnot apziņas duļķošanu, jeb, kā mūsdienās to oficiāli dēvē, sabiedriskās domas veidošanas aparāta veiktos līkločus. Tā, atšķirot kādu laikrakstu “Latvietis Latvijā” numuru, ieraudzīsim fotogrāfijas, kurās redzami aizsargi. Nevis kaut kādi viltvārži, kuri pa reizei savāra kādu šmuci un ar pastieptu roku stāv veco komunistu varasvīru priekšā, lai izubagotu arī sev kādu kumosu no tā, kas atņemts latviešu tautai, bet gan īstie, 18. novembra Latvijai uzticīgie.
Dažs apstākļu pazinējs par to būs izbrīnīts. Laikraksta galvenais izdevējs Leonards Inkins taču jau Jāņa Rības laikā tika izslēgts no aizsargiem par pārāk ciešu draudzību ar Maskavas vīriem! Kāds gan viņam ar tiem vairs var būt sakars? Atbildi uz šo jautājumu atradīsim, ja sapratīsim, kā Maskavā pret latviešu tautu prot izmantot apstākļus, kas, kā šķiet, uz mums vispār nav attiecināmi.
Otrā pasaules kara pieredze dažādās pasaules tautās atstāja atšķirīgus tā laika notikumu vērtējumus. Rietumeiropas tautas nav izjutušas krievu (padomju) okupāciju, izvešanas uz Sibīriju, rusifikāciju, tās nestos ierobežojumus un pazemojumus. Tās krievus atceras kā sabiedrotos cīņā pret Hitleru. Rietumos vēl ir dzīva tā paaudze, kura Staļinu dēvēja par labo tēvoci Džo. Ebrejiem tagad Hitlera un nacionālsociālisma pieminēšana modina sašutumu. Paši vācieši vēl ir karā mantoto kompleksu varā.
Atsevišķas tautas vērtējums par spilgtākajiem vēstures notikumiem balstās vairāk uz emocijām nekā uz prāta apsvērumiem pat daudzus gadus pēc tam, kad ir izmirusi paaudze, kas šos notikumus pieredzējusi. Ne viens vien jau pēc kara dzimis indivīds glabā sevī atziņu, ka varbūt kaut kur pasaulē dzīvo kāds vectēvs, kurš kādreiz nodarījis pāri viņa paša vectēvam.
Šos apstākļus apzinādamies, Maskavas varasvīri jau tūlīt pēc 2.psaules kara daudzus, kas cīnījās par savas tautas atbrīvošanos no krievu (padomju) jūga, centās pasludināt par nacistiem. Diemžēl reizēm Maskavas pūles vainagojās panākumiem, sevišķi pēc tam, kad aukstajam karam beidzoties, rietumu politiskie līderi mainīja daudzus uz austrumiem vērstās stratēģiskās darbības principus. Liela loma ir apstāklim, ka izkārtņu nomaiņa Krievijā apslāpējusi rietumu sabiedrības modrību. Tāpēc bija iespējama, piemēram, pret aizsargiem vērstā melīgā publikācija lielākajā ASV žurnālā “Life”. Arī Krievijas dažām sarīkotajām latviešu apriešanas kampaņām pievienojas daudzi lielākie rietumu pasaules radio raidītāji.
Savulaik šeit, Latvijā, latviešu nacista tēla “mālēšanai” bija veidoti gan pērkonkrustieši, gan Māliņa nacionāldemokrāti.
Tomēr bija kaut kas, kas darīja nemierīgus Maskavas varasvīrus. Tā bija Latvijas aizsargu organizācija, kuru nebija izdevies iznīcināt vai iekļaut pēc 1990.gada 4.maija komunistu izveidotās struktūrās. Arī Jāņa Rības nogalināšana nebija devusi gaidītos tūlītējus rezultātus. Aizsargi ilgi palika uzticīgi Pilsoņu kongresa 1918. gada 18.novembrī pasludinātās Latvijas valsts atjaunošanas principiem.
Ko tādā gadījumā atlika darīt Maskavai? Neko citu, kā vien mēģināt aizsargus pasaules acīs padarīt par nacistiem. Kā gan lai citādi to varēja izdarīt, ja ne “reklamējot” tos laikrakstā, kas sludina nacionālsociālismu. Nav šaubu, ka vajadzīgā brīdī vajadzīgi cilvēki papūlēsies, lai šā laikraksta attiecīgi numuri nonāktu vajadzīgo cilvēku rokās rietumos. Krievijas aprēķins ir vienkāršs. Kārtīgam demokrātam, redzējušam šādu laikrakstu, jau nu nevajadzētu pīties ar tādiem iesīkstējušiem nacistiem.
Nevar noliegt šādu publikāciju negatīvo, maldinošo ietekmi uz daļu latviešu sabiedrības. “Piekarinātais” nacionālisms var aizbaidīt neinformētās sabiedrības inteliģentāko daļu. Nav izslēgts, ka nākotnē, kad tautā būs zudusi jebkāda ticība 4.maija valstij, dažiem kļūs pievilcīgas Inkina, Gedroica vai vēl kādā citā izdevumā (portālā) sludinātās nacisma idejas. Maskavai tad būs pilnīgs pamats pasaulei bļaut par latviešu nacistiem.
Atsevišķa sarunas tēma ir par Aivara Gardas laikraksta “DDD” un Jura Lapinska vadītā radioraidījuma “Gaismas pils” lomu.

Atbildēt

Niknais

28.05.2016. 09:47

Tiesas sēde par NAIDA KRINĀŠANU ir nozīmēta – ABRENES ielā. Zīmīga iela priekš tādas Lietas.

Atbildēt

Saulvedis

28.05.2016. 07:49

Jūsu spēki ir nesamērīgi pret žīdu cionistiem un katra atklāta publiska uzstāšanās tiks tulkota par labu žīdu cionistiem. Tādēļ arī Jūs moca pa tiesu sēdēm komunistu-čekistu-kriev………….žīdu 4. maija kliķe žīdu garā. Ar žīdiem karo ar viņu paņēmieniem - anonīmi, ja vajag fiziski anonīmi.

Atbildēt

Žulis

28.05.2016. 07:47

Nu šī ir tā reize, kad ar valdošā režīma nosodījumu interneta komentā vai līdzi jušanu Inkina kungam ir stipri par maz. Te ir nepieciešama reāla RĪCĪBA! Un šī rīcība nav nekas tāds, kas būtu pāri mūsu spēkiem. Ir vienkārši jāierodas uz šo tiesas sēdi, lai ar savu klātbūtni atbalstītu Inkina kungu un parādītu tiem, kas gatavi pakalpot netaisnībai un svešas valsts pārstāvja prasībām, ka mums nav vienaldzīga šī nejēdzība, kuru, nepārtraukti pārsūdzot lietu, valsts vārdā uztur prokuratūra. Un, gadījumā, ja Inkina kungu tiešām notiesās, katram klātesošajam būs unikāla iespēja pašam ar savām acīm redzēt, kā tiek realizētas pasūtījuma lietas, kā pretēji veselajam saprātam un elementāram taisnīgumam nevainīgs cilvēks tiek apsūdzēts un notiesāts. Bet, gadījumā, ja arī šī tiesa Inkina kungu attaisnos, katrs klātesošais varēs pārliecināties, ka taisnībai tomēr vēl ir izredzes uzvarēt mūsu valstī. Jebkurā gadījumā, tā būs ļoti vērtīga pieredze katram, kurš nebūs par slinku šeit ierasties.
Nu pacelsim taču tos savus treknos galus no ērtajiem krēsliem, kuros sēžam pie saviem datoriem un televizoriem! Tas būs gan interesanti, gan noderīgi.

Atbildēt

par Drošības policiju

28.05.2016. 00:12

Rupjas kļūdas preses ziņā:

DP: Ušakovs ar karikatūras publicēšanu šķēla sabiedrību, kas atbilst Krievijas interesēm

Rīga, 27.maijs, LETA. Rīgas mērs Nils Ušakovs (S), sociālajos tīklos publicējot karikatūru par padomju okupācijas nodarītajiem zaudējumiem Latvijai,

1) Ušakova ņirgāšanās bija par kompensācijas prasīšanu tagad, kas ir atsevišķa darbība,
tas nav par pašiem zaudējumiem PSRS laikos;

veicināja sabiedrības sašķeltību, kas vistiešākā mērā atbilst Krievijas ģeopolitiskajām interesēm, atzinusi Drošības policija (DP).

Lai arī nekādus kriminālpārkāpumus DP Ušakova rīcībā nav saskatījusi, viņš uzaicināts sniegt paskaidrojumus par savu rīcību, aģentūru LETA informēja DP preses sekretāre Līga Pētersone.

Neraugoties uz to, ka konkrētajā gadījumā netika konstatētas tāda noziedzīga nodarījuma pazīmes, kas būtu par pamatu kriminālprocesa sākšanai, DP vērš uzmanību, ka šāda veida rīcība neveicina vienotas pilsoniskās sabiedrības veidošanos.

2) LR iekārta ir demokrātija, kas ietver
sevī viedokļu dažādību (plurālismu);

Gluži pretēji - šādas publiskās izpausmes veicina sabiedrības sašķeltību, kas vistiešākā mērā atbilst Krievijas ģeopolitiskajām interesēm.

3) izskatās, ka DP vēlamais kurss veicina
krievu segregāciju? latvijā???

DP norāda, ka Satversme ikvienam
4) rupja kļūda, jo cilvēktiesības nav
valsts darbiniekiem amatā;

garantē tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus, un aizliedz cenzūru. "Taču jānorāda, ka minētās tiesības nav absolūtas.

5) rupja kļūda, jo Augstākā tiesa ir spriedusi,
ka šīs tiesības ir absolūtas, ja vien tās
neierobežo likums un DP nepamato savu domu
ne ar vienu likumu;

Izmantojot Satversmē noteiktās tiesības provokatīviem mērķiem, amatpersona

6) rupja, rupja kļūda, skat. augstāk!
škiet, ka DP nav juristu!?

demonstrē izpratnes trūkumu par atbildību pret vēlētājiem un valsts drošību," norāda DP.

7) derētu zināt, vai Ušakovs to darīja kā
amatpersona no oficiāla profila vai kā
privātpersona (ārpus darba laika)?

Ušakovs nesen sociālajos tīklos publicējis attēlu, kas raisījis neizpratni sabiedrībā. Attēlā redzams, kā velosipēdists pats savam spēkratam sabojā riepu, taču pēc traumas gūšanas pieprasa kompensāciju 185 miljardu eiro apmērā no Krievijas - tādu pašu summu, pie kādas nonākusi PSRS okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanas komisija, aplēšot PSRS laikā aptuvenos nodarītos zaudējumus Latvijas ekonomikai.

Partijas "Vienotība" deputāts Vilnis Ķirsis vērsās pie DP priekšnieka Normunda Mežvieta ar lūgumu izvērtēt, vai Ušakova rīcībā nav saskatāmas Krimināllikuma panta pazīmes par genocīda un nozieguma pret cilvēci attaisnošanu.

Kā vēstīts, PSRS laikā aptuvenie nodarītie zaudējumi Latvijas ekonomikai ir 185 miljardi eiro, lēš PSRS okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanas komisija.

Publicēta: 27.05.2016 17:37

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.05.2016. 21:43

»

VB

Bet kā Jūs visp. ar tādām blēņām nonācat Augstākajā tiesā? Kurš pārsūdzēja iepriekšējos lēmumus


Uz nākamo iestādi nonāk tad, kad viena no strīdā iesaistītajām pusēm nav mierā ar spriedumu. Respektīvi, pārsūdz iepriekšējās instances spriedumu.

Nezinu, kurš to ir darījis šai gadījumā, to Jums jāprasa autoram. Bet tas vienozīmīgi ir apsūdzības uzturētājs, kurš nav mierā ar attaisnojumu. Un tai vajadzētu būt prokuratūrai?

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.05.2016. 21:39

»

Pēteris

Providus - eksperti??? Nesmīdiniet manas čībiņas


Pēterīti, tu ko, no Mēness? Nedod diev tev tādus expertus un tiesas.

Atbildēt

brīvais radikālis

27.05.2016. 21:36

Kas ta nu? Vairs nepatīk "latviskās vērtības?

Atbildēt

fuko

27.05.2016. 21:00

vai nevariet publicēt savu rakstu un apsūdzības
tekstu par to?

Atbildēt

ebreji ir dažādi

27.05.2016. 19:36

tāpat kā jebkura cita tauta. Vispārināt nevajag.

Atbildēt

VB

27.05.2016. 17:36

Bet kā Jūs visp. ar tādām blēņām nonācat Augstākajā tiesā? Kurš pārsūdzēja iepriekšējos lēmumus?

Atbildēt

prezidents

27.05.2016. 17:06

Kad ieraugu tos žīdu purnus dirst gribas cik svarīgi.Joskes ir pacēlušies. Bet kas ja ........

Atbildēt

Pēteris

27.05.2016. 17:06

Providus - eksperti??? Nesmīdiniet manas čībiņas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...