Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

17.12.2017. 09:21

Ja tai noziedzniecei ir kur vieta, tad vienīgi aiz restēm... un pie tam,- uz pašas rēķina. LR pārvalde- nožēlojama noziedznieku banda ! Visiem piemērojams "sienas variants" ķīniešu izpildījumā...

Atbildēt

Valdis

14.12.2017. 10:47

Par Gaiļezera vadītāju var kļūt tikai tas,kurš ir gatavs un gribošs melot un zagt kopā ar Čakšu Kučinski,Vāni, Zeitmani,paļaujoties uz to,ka valdošā politiskā kliķe piesegs visās Valsts likumības kontroles istitūcijās! Vai godmaņpārim izdosies prihvatizēt apvienoto SRAKUS vai TRAKUS vai FAkus-kā nu tur nolems Barča nosaukt jaunizcepto konglomerātu,stipri šaubos,jo Latvijas iedzīvotāji tomēr nav tik stulbi,kā cer šie mahinatori.

Atbildēt

e

13.12.2017. 20:18

ja nav derīga, ārvalstu aģente, fsb gāze....???

Atbildēt

Figaro

13.12.2017. 15:49

Kučinskim daudz nerūp šī persona,nedz arī citas līdzīgas,jāklausa ir hūtes padoms,a to pašam saliks sprunguļus ratos un no to jau negibas gan.Godmaņpapus taču ar nekam vairs nav noderīgs.

Atbildēt

iz teksta...

13.12.2017. 14:20

...šo vērtīgo kadru saglabātu...
vai tur kāds vārds neprasās pēc priedēkļa "ne-"

Atbildēt

hi un ha

13.12.2017. 14:02

Ilgi gatavojās,līdz sadūšojās padzīt no valsts pārvaldes.Vai tad no kompras nemaz nav bail?

Atbildēt

Piekrītu

13.12.2017. 13:49

»

Kas

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā


Nav. Tieši tāpat citās VM slimnīcas.

Atbildēt

Ojārs

13.12.2017. 13:06

Ja premjers šai ierēdnei citu amatu nepiedāvāja, neizmantoja rotācijas dotās iespējas, tad tas liek arī citādi paraudzīties uz konkrētās pielaides pagarināšanu/nepagarināšanu.
Kas attiecas uz darba piedāvājumu privātajā gāzes biznesa uzņēmumā, tad tas ir pašsaprotams - ja manis dēļ darbu zaudētu mana čoma sieva, tad es būtu īsts sūda brālis, ja nepalīdzētu viņai atrast jaunu darbu.
Savickis atšķirībā no Kučinska parādīja, ka viņš ir čoms, uz kuru var paļauties. Bet Kučinskis..., būšu pieklājīgs un tāpēc teikšu - viņam tāds darbs.

Atbildēt

Eriks

13.12.2017. 12:16

Iedodiet viņai slotu un lai ielas slauka par minimalo algu! Lai ņem talka savu draugu-klappes uz bungam pie miskastem...

Atbildēt

Kas

13.12.2017. 11:38

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā?

Atbildēt

...

13.12.2017. 07:20

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Un vai veselības nozare ir prioritāte, ja izlikta amatu tirgū. Vienalga kas, lai tik aizņem vietu, īpaša pazīme, neko nesaprot nozarē.

Atbildēt

soldiere of fortune

13.12.2017. 00:03

Viena tante teica, ka Dansuker, lielākais akcionārs ir godmanis.Varu kļūdīties nosaukumā. Jo šo nepērku, bet ceru ka sapratāt domu.

Atbildēt

un vēl

12.12.2017. 22:50

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


protams jāiemācās labi muldēt - jāapgūst dažas standartfrāzes par attiecīgo tematu, daži svešvārdi jāpielieto.
Jā, augsti vērtētie ierēdņi jāciena. Gan jau radio valdē arī ieliks to Juri, žēl ka ne TV, tur varētu saorganizēt minuetus.

Atbildēt

Ciris

12.12.2017. 22:39

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


nepateici tieši - ja tev nav skeletiņa skapī (šoreiz nav runa par orientāciju), tad tu savu godīgumu un profesionalitāti vari satīt rullītī un ievadīt, tu nah nevienam neesi vajadzīgs, max vari būt zemākā līmeņa izpildītājs, jo nedod Die’s tu dēļ sava godīguma kādu pasākumiņu izgāzīsi...

Atbildēt

Pāķu ciema vecākais

12.12.2017. 22:24

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Tikko tv meloja, ka ausis kustēja

Atbildēt

vai tik nebija tā,

12.12.2017. 21:27

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS?

Atbildēt

ciniķis

12.12.2017. 21:08

»

nu kāpēc

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums...


Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati kā jebkur. Lai muļķi nebuntotos priekš viņiem ir izgudrota un tiražēta pasaka - ja tu labi mācīsies, dabūsi labu diplomu, būsi godīgs un vēl profesionālis, tad tev ir visas iespējas par kaut ko kļūt un, ja tu šīm pasakām ticēsi un labi uzvedīsies, tad tevi noteikti gaida karjeras izaugsme.... un cilvēki tam tic. Kaut acu priekšā tiek organizēta kretīnu vara. Paskaties uz konkursiem un to atlases komisijām - vieni kretīni atlasa citus tādus pašus kretīnus pēc norādes no augšas. Vienmēr konkursos uzvar sliktākais un vājākais. Paņem jebkuru konkursu. Visur viens un tas pats. Tā, ka tas, ko Tu vari reāli darīt, tas ir saprast ka uzvar negodīgākais. Mācies, kā būt viltīgākam, kā uzmest, kā piečakarēt, kā apspēlēt, kā atrast pareizos, kam ielīst, pielīst utt. Tikai tad, ja Tu būsi pietiekams morāls kroplis, tad tev spīd karjera. Vissliktākais, kas ar tevi var notikt, ja Tu ceri uz karjeru - tas ir apkērtējo t.sk. priekšnieku viedoklis, ka Tu esi godīgs profesionālis. Tas ir nāves spriedums jebkādai karjeras izaugsmei! Tāda ir šīs sistēmas īpatnība. Tāpēc dod signālus, ka ar tevi vienmēr visu var sarunāt un arī pierādi to praksē,tad tevi virzīs uz augšu. Jo vairāk kaitējuma savai tautai un valstij tu būsi gatavs nodarīt, jo augstākā amatā tevi ieliks.

Atbildēt

nu kāpēc

12.12.2017. 20:36

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums- alga ap 5000

Atbildēt

Pakostņiks

12.12.2017. 19:57

Ņemot vērā korupcijas līmeni veselības resorā, Gaiļezerā būtu savā lomā. Īstā vieta gan Iļģuciemā, un ne jau pie kvasa.
Gan jau Goldmans no "parēks cita dēle" ir dabūjis pietiekami, lai nebūtu jāstrādā...

Atbildēt

Hi hi

12.12.2017. 19:36

»

nu

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku


Interesanti kā varētu uzvarēt konkursā, kaut gan VM ar to izceļas, ka uzvar kam vajag, ja ne beidzās bez rezultātiem.

Atbildēt

izsmiekls

12.12.2017. 19:20

Nesapratu par ko ir raksts? Ka nīlzigrs ( iz grāmatas "bailes":)) ) pēc uzticības zaudēšanas būtu pelnījusi kādu valsts amatu? Nesmīdiniet. Par gudmenu un viņa parex afēru būtu jāveic izmeklēšana un paraugprāva. Ja jautājums ir par Kučinska morāli, tipa šis samelojies, tad tieši šajā jautājumā es viņu nenosodu. Nav par ko. Ja uzmetējs uzmet uzmetēju, tad viss ir kārtībā. Kā saka Dievi smejas šādos gadījumos.

Atbildēt

Īrijas sēnes

12.12.2017. 18:45

Mums ir viņai darbs. Garantējam mēnešalgu un liekā svara nodzīšanas procedūras.

Atbildēt

zaza

12.12.2017. 18:28

Kāpēc tai resnajai Minnai kaut kas būtu jāpiedāvā?

Atbildēt

Tfu

12.12.2017. 18:17

Vienīgais, kas tam resnajam matracim bija jāpiedāvā, ir strīpaina pidžama.
Cik lapsam maksā par tādu "šausminošu" faktu atklāšanu? Ķēms. Viņai redziet ir parādsaistības, bet.. pielaide viņai ir? Kurš tur vainīgs? Mums varbūt samesties? Lai iet pie savicka un pļutkina, tas iedos vietu. Kā tāda vispār nonāca amatā? Tukša kā zābaks! Un vēl neglīta!

Atbildēt

un

12.12.2017. 17:27

kas no tā kur piedāvāja vai nepiedāvāja? Ko tas maina, kāda tam nozīme par izbrāķētu amatpersonu?

Atbildēt

nu

12.12.2017. 16:55

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku.

Atbildēt

Tas mēsls, poļu bleftājs,

12.12.2017. 16:15

turpinās blefot līdz pēdējam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...