Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

17.12.2017. 09:21

Ja tai noziedzniecei ir kur vieta, tad vienīgi aiz restēm... un pie tam,- uz pašas rēķina. LR pārvalde- nožēlojama noziedznieku banda ! Visiem piemērojams "sienas variants" ķīniešu izpildījumā...

Atbildēt

Valdis

14.12.2017. 10:47

Par Gaiļezera vadītāju var kļūt tikai tas,kurš ir gatavs un gribošs melot un zagt kopā ar Čakšu Kučinski,Vāni, Zeitmani,paļaujoties uz to,ka valdošā politiskā kliķe piesegs visās Valsts likumības kontroles istitūcijās! Vai godmaņpārim izdosies prihvatizēt apvienoto SRAKUS vai TRAKUS vai FAkus-kā nu tur nolems Barča nosaukt jaunizcepto konglomerātu,stipri šaubos,jo Latvijas iedzīvotāji tomēr nav tik stulbi,kā cer šie mahinatori.

Atbildēt

e

13.12.2017. 20:18

ja nav derīga, ārvalstu aģente, fsb gāze....???

Atbildēt

Figaro

13.12.2017. 15:49

Kučinskim daudz nerūp šī persona,nedz arī citas līdzīgas,jāklausa ir hūtes padoms,a to pašam saliks sprunguļus ratos un no to jau negibas gan.Godmaņpapus taču ar nekam vairs nav noderīgs.

Atbildēt

iz teksta...

13.12.2017. 14:20

...šo vērtīgo kadru saglabātu...
vai tur kāds vārds neprasās pēc priedēkļa "ne-"

Atbildēt

hi un ha

13.12.2017. 14:02

Ilgi gatavojās,līdz sadūšojās padzīt no valsts pārvaldes.Vai tad no kompras nemaz nav bail?

Atbildēt

Piekrītu

13.12.2017. 13:49

»

Kas

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā


Nav. Tieši tāpat citās VM slimnīcas.

Atbildēt

Ojārs

13.12.2017. 13:06

Ja premjers šai ierēdnei citu amatu nepiedāvāja, neizmantoja rotācijas dotās iespējas, tad tas liek arī citādi paraudzīties uz konkrētās pielaides pagarināšanu/nepagarināšanu.
Kas attiecas uz darba piedāvājumu privātajā gāzes biznesa uzņēmumā, tad tas ir pašsaprotams - ja manis dēļ darbu zaudētu mana čoma sieva, tad es būtu īsts sūda brālis, ja nepalīdzētu viņai atrast jaunu darbu.
Savickis atšķirībā no Kučinska parādīja, ka viņš ir čoms, uz kuru var paļauties. Bet Kučinskis..., būšu pieklājīgs un tāpēc teikšu - viņam tāds darbs.

Atbildēt

Eriks

13.12.2017. 12:16

Iedodiet viņai slotu un lai ielas slauka par minimalo algu! Lai ņem talka savu draugu-klappes uz bungam pie miskastem...

Atbildēt

Kas

13.12.2017. 11:38

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā?

Atbildēt

...

13.12.2017. 07:20

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Un vai veselības nozare ir prioritāte, ja izlikta amatu tirgū. Vienalga kas, lai tik aizņem vietu, īpaša pazīme, neko nesaprot nozarē.

Atbildēt

soldiere of fortune

13.12.2017. 00:03

Viena tante teica, ka Dansuker, lielākais akcionārs ir godmanis.Varu kļūdīties nosaukumā. Jo šo nepērku, bet ceru ka sapratāt domu.

Atbildēt

un vēl

12.12.2017. 22:50

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


protams jāiemācās labi muldēt - jāapgūst dažas standartfrāzes par attiecīgo tematu, daži svešvārdi jāpielieto.
Jā, augsti vērtētie ierēdņi jāciena. Gan jau radio valdē arī ieliks to Juri, žēl ka ne TV, tur varētu saorganizēt minuetus.

Atbildēt

Ciris

12.12.2017. 22:39

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


nepateici tieši - ja tev nav skeletiņa skapī (šoreiz nav runa par orientāciju), tad tu savu godīgumu un profesionalitāti vari satīt rullītī un ievadīt, tu nah nevienam neesi vajadzīgs, max vari būt zemākā līmeņa izpildītājs, jo nedod Die’s tu dēļ sava godīguma kādu pasākumiņu izgāzīsi...

Atbildēt

Pāķu ciema vecākais

12.12.2017. 22:24

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Tikko tv meloja, ka ausis kustēja

Atbildēt

vai tik nebija tā,

12.12.2017. 21:27

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS?

Atbildēt

ciniķis

12.12.2017. 21:08

»

nu kāpēc

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums...


Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati kā jebkur. Lai muļķi nebuntotos priekš viņiem ir izgudrota un tiražēta pasaka - ja tu labi mācīsies, dabūsi labu diplomu, būsi godīgs un vēl profesionālis, tad tev ir visas iespējas par kaut ko kļūt un, ja tu šīm pasakām ticēsi un labi uzvedīsies, tad tevi noteikti gaida karjeras izaugsme.... un cilvēki tam tic. Kaut acu priekšā tiek organizēta kretīnu vara. Paskaties uz konkursiem un to atlases komisijām - vieni kretīni atlasa citus tādus pašus kretīnus pēc norādes no augšas. Vienmēr konkursos uzvar sliktākais un vājākais. Paņem jebkuru konkursu. Visur viens un tas pats. Tā, ka tas, ko Tu vari reāli darīt, tas ir saprast ka uzvar negodīgākais. Mācies, kā būt viltīgākam, kā uzmest, kā piečakarēt, kā apspēlēt, kā atrast pareizos, kam ielīst, pielīst utt. Tikai tad, ja Tu būsi pietiekams morāls kroplis, tad tev spīd karjera. Vissliktākais, kas ar tevi var notikt, ja Tu ceri uz karjeru - tas ir apkērtējo t.sk. priekšnieku viedoklis, ka Tu esi godīgs profesionālis. Tas ir nāves spriedums jebkādai karjeras izaugsmei! Tāda ir šīs sistēmas īpatnība. Tāpēc dod signālus, ka ar tevi vienmēr visu var sarunāt un arī pierādi to praksē,tad tevi virzīs uz augšu. Jo vairāk kaitējuma savai tautai un valstij tu būsi gatavs nodarīt, jo augstākā amatā tevi ieliks.

Atbildēt

nu kāpēc

12.12.2017. 20:36

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums- alga ap 5000

Atbildēt

Pakostņiks

12.12.2017. 19:57

Ņemot vērā korupcijas līmeni veselības resorā, Gaiļezerā būtu savā lomā. Īstā vieta gan Iļģuciemā, un ne jau pie kvasa.
Gan jau Goldmans no "parēks cita dēle" ir dabūjis pietiekami, lai nebūtu jāstrādā...

Atbildēt

Hi hi

12.12.2017. 19:36

»

nu

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku


Interesanti kā varētu uzvarēt konkursā, kaut gan VM ar to izceļas, ka uzvar kam vajag, ja ne beidzās bez rezultātiem.

Atbildēt

izsmiekls

12.12.2017. 19:20

Nesapratu par ko ir raksts? Ka nīlzigrs ( iz grāmatas "bailes":)) ) pēc uzticības zaudēšanas būtu pelnījusi kādu valsts amatu? Nesmīdiniet. Par gudmenu un viņa parex afēru būtu jāveic izmeklēšana un paraugprāva. Ja jautājums ir par Kučinska morāli, tipa šis samelojies, tad tieši šajā jautājumā es viņu nenosodu. Nav par ko. Ja uzmetējs uzmet uzmetēju, tad viss ir kārtībā. Kā saka Dievi smejas šādos gadījumos.

Atbildēt

Īrijas sēnes

12.12.2017. 18:45

Mums ir viņai darbs. Garantējam mēnešalgu un liekā svara nodzīšanas procedūras.

Atbildēt

zaza

12.12.2017. 18:28

Kāpēc tai resnajai Minnai kaut kas būtu jāpiedāvā?

Atbildēt

Tfu

12.12.2017. 18:17

Vienīgais, kas tam resnajam matracim bija jāpiedāvā, ir strīpaina pidžama.
Cik lapsam maksā par tādu "šausminošu" faktu atklāšanu? Ķēms. Viņai redziet ir parādsaistības, bet.. pielaide viņai ir? Kurš tur vainīgs? Mums varbūt samesties? Lai iet pie savicka un pļutkina, tas iedos vietu. Kā tāda vispār nonāca amatā? Tukša kā zābaks! Un vēl neglīta!

Atbildēt

un

12.12.2017. 17:27

kas no tā kur piedāvāja vai nepiedāvāja? Ko tas maina, kāda tam nozīme par izbrāķētu amatpersonu?

Atbildēt

nu

12.12.2017. 16:55

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku.

Atbildēt

Tas mēsls, poļu bleftājs,

12.12.2017. 16:15

turpinās blefot līdz pēdējam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...