Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tipogrāfijas aģents ar segvārdu "Majors Viesulis"

04.12.2021. 12:57

»

Tipogrāfijas aģents ar segvārdu “Jefreitors”

Pilnīgi slepeni...


Pilnīgi slepeni

Šodien atkal snieg, kaut gan es par snigšanu tiku ziņojis jau kaut kad agrāk.

Tas labi, jo sniegā vienmēr man vieglāk saskatīt citu aģentu atstātās pēdas, pat ja to zābaki ir bijuši uzvilkti ar papēžiem uz priekšu.

Mazā, sirmā kumeliņā, kas nupat aizjāja pa ceļu, esmu gatavs ieraudzīt ko vairāk - zem pelēkā apvalka tik pat labi var slēpties nevis Lielā, Karsta Sirds, bet gan Cacatorium Telavivis, vai pat slīpais bendika kaķis, vārdā Gaismas Nesējs!

Es varētu turpināt un pastāstīt ko arī par izplēstajām grāmatu lapām, lai to varētu salīdzināt ar citu savējo Tipogrāfijas aģentu ziņoto, bet ne tieši šobrīd. Jādodas sagrābt pērnās lapas, kas zem sniega.

Karstvīna hojas neietekmētais vienmēr jūsu.

Atbildēt

5 kolonna

02.12.2021. 16:46

Vispār skumji! Ļoti skumji, jo nav nekādu cerību.... Tā lielā straujā mirstība arī ir ļoti aizdomīga, jo īpaši augstos amatos esošajiem....

Atbildēt

Tipogrāfijas aģents ar segvārdu “Jefreitors”

02.12.2021. 12:49

»

secinaajums

Sabotaazjjjj .... !!!! Kaada "spalvaina roka" pastraadaajusi nelietiibu, mekleejiet vainiigo tipograafijaa


Pilnīgi slepeni.

Šorīt sazinājos ar aģentu “Kurmi”. “Kurmis” man apliecināja, ka ticies personīgi ar privāokšķeri Apses kungu. Apses kungs bijis informēts pa saviem kanāliem no SĀB un Drošuma policijas, ka vaina, kāpēc veikalos nonācis brāķis, meklējama Krievijas FSB rīcībā. FSB aģenti esot attālināti ielauzušies tipogrāfijas datorprogramā, kas faktiski nav iespējams, ņemot vērā aizsargmūrus, kas bijuši pasūtīti Lielbritānijā. Tomēr FSB ielaušanās fakta pēdas atklātas.

Apses kungs domā, ka SĀB un Drošuma policiju vienkārši apsteidza Krievijas FSB, neuzticoties Latvijas speciestāžu pilnai lojalitātei Krievijas FSB.

Apkopojot notikumus, jāsecina ka Drošuma policijā notiek izmeklēšana, jo sabojāts īpašums - Drošuma policijas darbinieki bija sākuši plēst grāmatas, kas pirmās pagadījās pa rokai. Notiek iekšējā dienesta izmeklēšana.

No maniem vārdiem pierakstīts pareizi.

Atbildēt

Finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību

02.12.2021. 12:07

»

stalins

Ja rīkojas ar galvu, tad var palikt ar savu galvu uz pleciem. Bet kāds labums no "kaujas saucieniem uz lūpām...


Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


ES Eiropas Komisija realizē ebreju impērijas trīs standartu ekonomikā politiku. Bet ASV armiju, kas ir noteicošā NATO valsts, finansē uz ASV parāda FRS rēķina. FRS ir žīdu privātstruktūra, kas pasaulei uzspiež norēķinos triljoniem jaunnodrukātas usd naudas, vienlaikus iznīcinot ASV.

NATO ir tikai lietussargs, zem kura ar parādiem, paģērot 2% IKP bruņojumam, pakļauj un iznīcina valstis, kuras ir parādā Pasaules Bankai. Globālās korporācijas ar žīdu spekulatīvo finansu kapitālu plāno ar kovidafēru ieviest inkluzīvo kapitālismu, aitas mierinot ar Vatikāna pāvesta “svētajām runām”.


Latvijas pilsoņi nav ievēlējuši Eiropas Komisiju, kurai pakļaujas Saeimas koalīcija, kas ir nelikumīgs veidojums un neatbilst Saeimas Kārtības rullim.

Atbildēt

stalins

02.12.2021. 10:22

»

kaķa smiekli

Par vēlu baidīties. Pienācis rīkošanās laiks. Ja nerīkojas tagad, var uzskatīt, ka šī neizdevusies valsts ir nolemta


Ja rīkojas ar galvu, tad var palikt ar savu galvu uz pleciem. Bet kāds labums no "kaujas saucieniem uz lūpām?".
Izlasot tekstus,kas , iespējams , pieder D.Pavļutam, rodas secinājums , ka konkrētā varas sistēma Latvijā ir nolemta sagrāvei . Vismaz finansu jomā.Ja ņem vērā, ka visā šajā dziļi iesaistīta Eiropas Komisija, tad jautājums -cik vēl Eiropā ir valstis ar šādām te prognozēm...Varbūt sagrāvei lemta ir visa ES finansu sistēma? Tas atgādina situāciju ar Veimāras republiku. Toreiz Hitlers norādīja uz "vainīgajiem" ebrejiem. Vai šoreiz būs savādāk?
Cik mums ir to cilvēki, kas lasa "maziem burtiņiem uzrakstīto", tas ir iedziļinās lietas būtībā ,nevis tik izlasa ,kas rakstīts uz izkārtnes? Maz.

Atbildēt

stalins

02.12.2021. 09:46

Izlasīju šis lapaspuses. Paliek bail par Latviju un mums. Ja Jutas Strīķes nāves apstākļi ir ļoti aizdomīgi "medicīniski", vai nevar būt , ka Jāņa Maizīša nāves apstākļi ir analoģiski "medicīniski". Ja ir noticis noziegums, tad loģisks ir pieņēmums , ka rokraksts ir viens.ir bailīgi.

Atbildēt

Tipogrāfijas aģents ar segvārdu “Kurmis”

02.12.2021. 08:29

»

secinaajums

Sabotaazjjjj .... !!!! Kaada "spalvaina roka" pastraadaajusi nelietiibu, mekleejiet vainiigo tipograafijaa


Pilnīgi slepeni.

Man bija dots SĀB uzdevums novērst kvalitatīvu okšķera Apses grāmatu izdošanu. Tāds bija uzdevums un netika dotas sīkākas norādes. Līdz ar to nācās pielietot paša izdomu. Es uzsāku lasīt visas sagatavotos maniskriptus, lai laikus iekļūtu datorsistēmā un novērstu nevajadzīgas un valsts noslēpumu saturošas informācijas nonākšanu atklātībā.

Līdz tam es nezināju, ka Drošuma policijai bija ar prezidenta uzticības personas Feikmaņa starpniecību uzdots “mehāniski apstrādāt” jau izdrukāto grāmatu zināmu metienu.

Man tas kļuva pilnīgi skaidrs, kad nakts laikā ierados tipogrāfijā, lai iekļūtu drukājamo automātu datorsistēmā.

Kad nonācu pie Macdonalda ēstuves, redzēju, ka tipigrāfijā deg gaisma. Es daudz neprātoju un mēģināju ieskatīties pa logu, ko sedza pavirši pievērtas žalūzijas.

Tas, ko ieraudzīju, lika atkārties manam apakšžoklim.

Pirmais, ko ieraudzīju, bija divsitgramīga glāze graņonka un atvērta brendija pudele. Marku dzērienam neredzēju.

Bet aiz galda noiktavas telpas stūrī līkņāja trīs vīri Drošuma policijas formas tērpos. Kāds mani iztraucēja un pēdējais, ko ieraudzīju bija izplēstu grāmatu lapu žūkšņu piebāzts melns atkritumu maiss.

Tas manī radīja tik lielu izbīli, ka es uzreiz zvanīju privātokšķerim Apses kungam pats.

Atbildēt

secinaajums

02.12.2021. 06:56

Sabotaazjjjj .... !!!! Kaada "spalvaina roka" pastraadaajusi nelietiibu, mekleejiet vainiigo tipograafijaa.

Atbildēt

pilnīgi

02.12.2021. 00:15

pofig

Atbildēt

tradicionāli

01.12.2021. 21:30

»

interesanti

Kā grāmatā var trūkt nepāra skaits lappušu


Nodzēra apkopei paredzēto spirtu.

Atbildēt

pakalpojumus pienācīgi jāapmaksā

01.12.2021. 21:18

Vai skaidrs.Lapsa?Vai tu par velti,idejas dēl,strādā?Kā pārmaksāsi galīgo problēmu atrisinātāju?

Atbildēt

🚨

01.12.2021. 18:42

Levita un Meroni atriebība. Drīz noteikti ne to vien uzzināsim.

Atbildēt

protams

01.12.2021. 18:27

huntas roku darbs...

Atbildēt

Huntas barveža Levita

01.12.2021. 18:17

asinssuņi nakts tumsas aizsegā ielīda tipogrāfijā un daudzām grāmatām paspēja izplēsa lapas ar informāciju, kas ir “valsts noslēpums”. Banālā veidā viņus iztraucēja apsardze.

Privātais okšķeris Apses kungs neatbild uz kasjauns.lv telefona zvaniem.

No LETA un HUJETA ziņu arhīviem.

Atbildēt

interesanti

01.12.2021. 18:15

Kā grāmatā var trūkt nepāra skaits lappušu?

Atbildēt

vajadzēja

01.12.2021. 17:12

steigties lēnāk...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...