Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

28.09.2017. 18:11

(sun)(bell)(sun) Sveiciens !
Un visiem SPĒKIEM un zināšanām abalstām 1. okt.2017.g. Katalonijas BRĪVIBAS tiesības no seniem kolonizatoriem Spānijas varnešiem !

Atbildēt

emīls-1

26.09.2017. 18:20

:))(grill) Sociologi brīnās....Tikko biedrs Vējonis ir uztājies AVO Asamblejā ar Uzrunu..un...tanī vietā, lai runātu skaistā LATVIEŠU valodā un liktu VIŅIEM... dzirdēt un saprast, ka IR tāda Dieva laista tauta latvieši, kam pienākas arī ar ANO palīdzību veikt DEKOLONIZĀCIJU- līdz 2018.g. 11. novembrim- šis biedrs Vējonis ir runājis ""lauzītā ""angļu valodā , par tēmu-Latvijas MSLīdzekļos vēl NEZINĀMU..., jo vēl NAV dzirdēta...(xmas)
Varēja arī atbalstīt Katalonijas BRĪVĪBAS atjaunošanu katalāņiem..

Atbildēt

speciali Lato

16.09.2017. 00:04

Vienīgais, ko šī raksta autors prot, ir apdirst citus par naudu. Tas arī viss.

Atbildēt

Skaidris

14.09.2017. 11:16

Nu, tad skaidrs par Latvijas Radio žurnālisti, kura par savu nelielo algu pāris gadu laikā nopirkusi mašīnu un nelielu dzīvoklīti. Ne velti, viņa pati intervijā žurnālam stāstīja par draudzene izbrīnu, kā to var ar nelielo algu, un draudzene solījusies iet pieredzes apgūšanas kursos.

Atbildēt

kazanova

13.09.2017. 13:14

Tik jauka,šarmanta,burvīga,skaista tautas meita nevar būt mele,tas nu pārspīlēts šoreiz L.L.,kā var salīdzināt ločMELI?!

Atbildēt

VID deklarācija

13.09.2017. 08:33

Roķe pagājušo gadu pēc VID datiem Latvijas Radio algā saņēmusi 4000.- ( !!! ) eur mēnesī. Vai tas nav absurds- vairāk par prezidentu, vairāk par ministriem, vairāk par premjeru u.c.

Atbildēt

Ilmārs

13.09.2017. 08:29

»

CV

Šitā Roķe nav rados LNT Roķim


Tas Roķis ar savu neprofesionālo runu un manierēm bojā visu LNT raidījumu.

Atbildēt

Neredzēts postpadomju badīgums

13.09.2017. 08:27

Kaut kādi badīgi cilvēki- nekad nepietiek. Un piemēru rāda augstākās valsts amatpersonas- gan ar savām jaunajām luksus mašīnām, gan ar sekretāru nesamērīgi augsto atalgošanu no valsts nodokļu naudas, gan valsts aparāta apgriezti proporcionālais pieaugums attiecībā pret valstī palikušo tautu, gan VID štata vienību nesamērīgums attiecībā pret nodokļu maksātāju skaitu, gan KNAB dāsnās prēmijas darbiniekiem, no kuriem pēc pārbaudes laika atbrīvojas...

Atbildēt

aploksnis

13.09.2017. 08:19

Lasot šādus rakstus tiem gudrīšiem kuri te ļurina par godīgu nodokļu nomaksu gribas teikt tikai vienu.Aizejat uz pašu mazāko telpiņu savā mājvietā un paceļat vāku.

Atbildēt

Druumais...

12.09.2017. 22:54

Slikti paliek no valsts iestāžu darbinieku alkatības un nelietderības... Valsts pārvaldē mierīgi var likvidēt līdz 50% darba vietu tikai viena nelaime - iespaidīgi pieaugs bezdarbnieku un dīkdieņu armija...

Atbildēt

Klons

12.09.2017. 22:13

Vai tas bildē nav Valdis Dombrovskis?

Atbildēt

CV

12.09.2017. 19:43

Šitā Roķe nav rados LNT Roķim?

Atbildēt

secinajums

12.09.2017. 18:42

kas melo tas zog

Atbildēt

Dzīres

12.09.2017. 18:16

valsts iestādēs turpinās. Nodokļu maksātāji - celiet stenēdami savu darba ražīgumu, citādi jūsu maksājumi netiks līdz tērētāju apetītei!

Atbildēt

Edge

12.09.2017. 16:42

»

Barnolds

Vai tad šis audits netika veikts par nodokļu maksātāju naudu un rezultātam nebūtu jābūt publiski pieejamam


Tika un jābūt, taču tik un tā ikvienam (izņemot "Žuli") godīgam pilsonītim vajag uzkrāt taukus, kamēr ES fondu naudiņa ieplūst Latvijā:
"“Esam spējuši izaugsmi noturēt, tomēr ir jāturpina reformēt un investēt, lai spētu atjaunot ekonomikas pašfinansēšanās spēju 2020. gadā, kad beigsies struktūrfondi,” norāda Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis. Tas ir laiks, kad beigsies dāvinātais nepilnais miljards eiro gadā, un tas būs jākompensē ar nodokļiem. Lai nodokļus radītu, nepieciešams samazināt ēnu ekonomiku un pārskatīt nodokļu politiku, jāinvestē pašlaik, kamēr vēl ir zemas naftas cenas. Tūlīt jādara fundamentālas lietas, lai mēs 2019. gadā neatjēgtos jaunā krīzē." Jāgatavojas 2020. gadam, kad beigsies ES fondi (LA, 07.03.2016.)

Atbildēt

Barnolds

12.09.2017. 15:58

Vai tad šis audits netika veikts par nodokļu maksātāju naudu un rezultātam nebūtu jābūt publiski pieejamam?

Atbildēt

Finansiāli represētais

12.09.2017. 15:30

»


Realitātē žurnālistiskās kvalitātes atskaites punkts sākās ar valsts politisko ikdienu. Tam nav nekāda sakara ar veselo saprātu vai reāliem faktiem. Tagad mūs baro ar stāstiem par "ietekmes aģentiem", nevienu no viņiem nesaucot vārdā, propogandu, kas pastāv visās pusēs, vēl viņi izmet informatīvajai gremošanai "atmaskojumus" no kaktu ziņu portāliem, kurus neviens, atskaitot to autorus un drošības iestādes nezin.

Žurnālistika līdz absurdam pieslienās pie tiem, kas ir pie varas.

Atbildēt

Edge

12.09.2017. 14:41

»


Mēsli bija, ir un būs mūžīgi! Pirmais darbiņš, ko paveiks jaunradītais "mākslīgais intelekts" - tas būs divkājaino mēslu radītāji likvidēšana. Priekš kam uzturēt cilvēkus?
Prātiņ, nāc pie Latvijas intelektuāļiem!

Atbildēt

Ojārs

12.09.2017. 14:32

Vispār jau ar to Latvijas radio situācija ir jancīga. NEPL ar vienu roku meklē jaunus valdes locekļus, bet ar otru atsakās no reklāmas biznesa. Tas joks ir tāds ka, ja nav biznesa un naudu saņem no budžeta, tad nav komercdarbības un darbības pēc komerclikuma. Ja nav komerclikuma - tad nav arī valdes, bet vienkārši tā ir budžeta iestāde un tai ir iestādes vadītyājs - nekādas valdes vairs nav!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...