Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Reinis

24.09.2017. 01:19

Viss ko stāsta šis vīrietis ir taisnība.Pats visu mūzu dzīvoju Āgenskalnā un arī šo Kristapa kungu bij nācies satikt.To ka viņš bij "jumts" visādiem nelegāliem biznesmeņiem un kontobandistiem-nav nekāds noslēpums un kukuļi gāja caur viņu policistiem.Viņš bij sava veida starpnieks...Arī bēdīgi pazīstamais automehāniķis Ļehins dzīvojošais Meteora ielā ir zināma personība,tiesa gan ar kriminālu viņam nav nekāda sakara...drīzāk tāds pakalpiņš.Tā kā es pilnīgi ticu ka tā ir taisnība ko šis vīrietis stāsta.Un to ka Veilands bij ragos ar čečeniem sagājis arī daudzi stāstīja,bet to nemācēšu tā simtprocentīgi apgalvot.Nu un to ka mūsu policija un tieslietu sistēma ir korumpēta zinām mēs visi...

Atbildēt

OOO

16.02.2016. 11:59

Cik man zināms,"lādzīgā"Aslana"kaimin,š"arī ir noziedznieks.Nu ja,protams,noziegumu organizēšanu un smagu noziegumu slēpšnu,kā arī narkotiku tirgošanu skaita par noziegumiem.Par Aslanu vispār varam nerunāt,jo to jau zin visi Rīgas un Jūrmalas policisti,kā arī citas drošības struktūras un zina tikai no vienas puses,proti,vardarbīgs"bezpridjel,shiks",kurš dara visu,kas ienāk prātā,jo vin,am(vin,iem-čečeniem)bija(un ir)cilvēki policijā un pat DP,kuriem,acīmredzot,tiek maksāts.Kamēr būs tāds Strel,čenoks KNABà,tikmēr,protams,neviens neatradīs uzplečotās augsta ranga amtpersonas,kuras šo banditisko grupējumu piesedz.

Atbildēt

mairis

15.02.2016. 16:32

»

Stāsts ir patiess, jo minēta reāla tiesnese - I.Biteniece


prokukurore ari ir reala. divaini ir protams ka si prokurore nodarbojas as kautkadu leto izspiesanu, vinai vienmer ir smagas lietas ar slepkavibam, banditismiem un tamlidzigi,un vinas klientiem vienmer ir lieli soda termini, par godigu vinu nosaukt nevar. takamiespejams te kautkas nav tirs !

Atbildēt

Māris

11.02.2016. 03:28

»

Dainis Grabovskis

Ne tu pirmais, ne pēdējais. Diemžēl. Mums jāturas kopā. Dalies ar savu pieredzi pēc iespējas vairāk un detalizētāk. Ar ik vienu un visos iespējamos veidos. Jo varāk būs drosmīgu liecinieku, jo mazāk mērgļu policistu. Ja tev vēl ir ko teikt un vēlies pavairot savas liecības, kas nepazudīs policistu papīrgrozos...


Sveiks Daini. Biju jau plānojis pats šito darīt, bet nepaspēju. Nekas. Rīt pazvanīšu noteikti. Jo ir vēl viena skaļa lieta. Nu jau ar pierādījumiem. Un, ak vai! Atkal prokurore Kušakova, izmeklēja pirmā nodaļa... Man šķiet ka jāsāk domāt par sabiedrisko organizāciju, kura palīdzētu aizstāvēties pret šo iekšlietu/tieslietu sistēmas bezpriģelu. Cietušo sāk palikt par daudz. Līdz rītam un domāsim, ko varam darīt. Visu cieņu par drosmi!

Atbildēt

njaa...

11.02.2016. 01:40

»

...

Tas, ka ir minēta reāla tiesnese nenozīmē, ka stāsts ir patiess


kaut gan zinat nevar, varbut iekodas piraagaa un nepadalijas. Ja taa, tad tas ir mukigi. Bet,ja grib piespiest sniegt nepatiesu liecibu, tad tas viss ir jacel gaisma un japurina aiz cupras Mezhviets !

Atbildēt

njaa..

11.02.2016. 01:35

to,ka konfisceta manta pazud necelos jau teica cilveki,kas agrak nodarbojs ar kontru. Konfisceto mantu iecelj savas masinas, sstada ka bija Mazak, saka - sarunajam taa,ka bija tik un tik, tev administrativais bus vai ari - ja gribi pec pilnas programma svari neparakstit. Ir vel specifiskas lietas, kuras nonat tirgu, kuras, cik var ticet, kajas aug no likumsargiem. Vieni cinas, vieni imite apkaroshanu,ali butu ko darit.
Ja 90ajos aizsardzibu deva gangster un grupejumi, musdienas viss ir legali un likumigi, drosibas iestazhu pasparnee var rikoties un buvet kreisos biznesus. Un busim reali - policija algas smieligas, skaidrs,ka augonji veidosies. Ne velti lielaka lekshanas bija tam sabistam sparanam ar Bislana svageri un vel kadu kaukazieti. Tas tikai pierada,ka slaukshanas un jumtoshanas bizness notiek. Kad nevar sadalit un jut,ka ir tadi,kas var shaut pretii, no tiem valja "diplomatiski". Ja var ticet shim stastam, tad ta izskatas pec lidzigas shemas, kur grib "likumigie drosibnieki" izspiest naudu no tiem,kam ir.
Es varbut pateikshu ne visai popularu viedokli, bet Andreja vietaa, es sadabutu naudinju un noalgotu kaadu kas tos chalus baltaja skodaa un maskaas norautu no kajam paris sekundees, ari to,kas vinu iegaza, mentu no kluba 69. Tad tiesnese pati atmaigs,jo negribes but nakamaa. Ja aiztiek gimeni, tad ir jaruna ierociem. Jaliek saprast,ka ne ar to chakarejas. Slepshanas neko nedos, tikai iedrosinas iet talak.

Atbildēt

Kristīne

11.02.2016. 01:06

Nu kāds brīnums, ka te pat komentāros liela daļa uzdarbojas kā "troļļi"? Un ne jau "Kremļa troļļi", kādi nemaz neeksistē, bet gan eksistējošie "DP troļļi". Lai radītu ticamības efektu, ka sabiedrība šim stāstiņam nav noticējusi. Bet plusu un mīnusu īpatsvars pie raksta jau visu parāda! :)

Atbildēt

ziedonis

11.02.2016. 00:18

ko jus mizat no plicijas policijai ir vara ne visa Pats esmu tiesajies ar Policiju,,Noligu Juridisko Birojus protams tas dargi maksa bet garanteju to ka neviens netiks sveika cauri pat tiesnesiem bus jadoma ko saka, Jo Likumi ir visiem

Atbildēt

...

10.02.2016. 17:16

»

Stāsts ir patiess, jo minēta reāla tiesnese - I.Biteniece


Tas, ka ir minēta reāla tiesnese nenozīmē, ka stāsts ir patiess.

Čalis cenšas iztaisīties par baltu un pūkainu, kaut gan...

Atbildēt

10.02.2016. 12:10

Stāsts ir patiess, jo minēta reāla tiesnese - I.Biteniece.


https://www.tiesas.lv/tiesas/saraksts/rigas-rajona-tiesa-riga-848/Tiesnesi

Atbildēt

Saulvedis

10.02.2016. 00:36

-> Un tieši vaina par viņa nogalināšanu it tā, ko par spēka struktūras vēlas, lai uzņemos es.

Atzīšanās neesot pietiekama, lai pierādītu vainu.

Atbildēt

mio

09.02.2016. 22:38

Varbūt arī intervējamais kaut ko ir sajaucis, bet izskatās, ka policijai pašai nekā nav. Vispār nekā. Tad nu tā kā tādas blaktis pielipuši vienam iespējamam lieciniekam un mēģina izspiest to, kā nav. Baigie alfa tēviņi, kas bez citu palīdzības lūpai nevar pārspļaut. Tad nu melo, lai uzturētu savu pašpasludināto tēvišķumu.

Atbildēt

Robis

09.02.2016. 21:42

Cik zināms par čečeniem, tad šiem zēniem pats galvenais ir nauda. Bet šī "intervija" ir parasts vēstījums kā piedāvājums vai draudi, kādam, konkrētam biedram, vai varbūt - abi kopā.

Atbildēt

ss

09.02.2016. 21:37

Jāiet ielās!

Atbildēt

intelekts

09.02.2016. 20:12

»

XXL

Izskatās pēc reāla Tvaika ielas klienta murgojuma


"Tur bija arī kāds Andris Šnitko – *bijušais* narkotiku apkarošanas operatīvais darbinieks."

Tak vajag uzmanīgāk lasīt!!

Atbildēt

valerijs

09.02.2016. 19:58

neticu rakstam

Atbildēt

andis

09.02.2016. 18:01

»

savādi

Mazliet neiet kopā...


Reali 3b2nodala viktors montiks,tur zobu uz Alekseju Telisevu un to noslepkavo Gaujas iela-policijas kabineta.kure degvielu,cigaretes un alkoholu,uzsauc Kuzim-gulami viesnica jubileju.Tiesnese Krievina,bijusi kolege,pienem lemumu apcietinat uz 2m. Zivertu,atcel lemumu.Telesevam Aleksejam ta pati dezurejosa tiesnese.Kriminallietas pazud un prokuratura,stavus bagato korumpantu piesedz.

Atbildēt

derdz

09.02.2016. 16:52

noskatījos video ... profesionāli rīkojās... sākumā un tālāk, bet sist jau gan nevajag cilvēku kurš jau padevies ( un vēl guļ zemē ), pret kuru .. poličiem izkāpjot no mašīnas pavērsuši ieročus..tur tak pie mazākās nepareizas kustības no aizdomā turamā, poliči drīkst šaut ( ja ir tāda pavēle, ka tāds cilvēks esot bīstams .. ) ! Pielietot spēku drīkst ja cilvēks izrāda pretestību, sit, kaujas, utt., gan lamājas.... utt, i ierci!

Atbildēt

..

09.02.2016. 16:41

»

dekjis

Nu to, ka konfisceeto pasji tirgo, tas gan ir dzirdeets nopietnu zeenu sarunaas


arī redzēts ir kā "iznīcina". Dažam labam iznīcinātājam ir neskaitāmas mājas Jūrmalā un iekrājumi tādi, ka var gadiem dzīvot nestrādājot :):)

Atbildēt

JokePeter

09.02.2016. 16:27

Saruna:
-Lasīji manu pēdējo romānu?
-Jā. Baigi interesants. Tikai darbojošos personu baigi daudz.

Paveras durvis, parādās medmāsiņa:
- Ei psihi, a nu fiksi atzīstās, kurš no jums telefongrāmatu nospēra...

Atbildēt

apnicis

09.02.2016. 15:56

»

vai

Par Sparānu šodien nebūs nekā


Man liekas, ka visa šī Sparāna rakstu sērija ir tieši saistīta ar rakstā minēto labo onkuli un viņa tik pat nevainīgajiem kaimiņiem un radiniekiem, no kuriem dažus mūsu drošības iestādes izraidīja no valsts. Šķiet, nevar pārdzīvot un nu atraduši mediju, kurš publicē visu ko vajag

Atbildēt

huute

09.02.2016. 15:46

»

hm

Ticu, ka kāds čečenu mafijas pārstāvis novāca Kristapu Veilandu. Un šis fruktiņš kaut ko zina (ja dzīvoja kaimiņos Aslanam, tad varētu būt, ka piestrādāja par tā miesassargu, šoferi, izsūtāmo zēnu vai celtniecības firmas izkārtni). Diemžēl policijai neizdodas iegūt liecības...


cik dzirdēts, tad šis fruktiņš ne tikai dzīvo kaimiņos čečenam, bet arī pats ir čečens.. nav viņš nekāds andrejs. viņa identitāte nevienai varas struktūrai latvijā nav zināma... kādreiz viņam bija nopirkta kreisā latvijas pase.... latvijā uzturas nelikumīgi, bet slēpj valsti no kuras ieradies un viņu nevar izraidīt...

Atbildēt

nu gnu

09.02.2016. 15:29

»

dekjis

Nu to, ka konfisceeto pasji tirgo, tas gan ir dzirdeets nopietnu zeenu sarunaas


nopietnu zeenu .....tev nevajag kkaa paliidzeet?

Atbildēt

HaHa

09.02.2016. 15:29

»

Fēlis

Izklausās, atvainojiet, pēc kaut kāda idiota. Velosipēdus viņš regulāri pērk


Pareizi! Es arī vienmēr esmu uzskatījis, ka visi velosipēdisti ir nedaudz tērēti! :D

Atbildēt

dekjis

09.02.2016. 14:52

Nu to, ka konfisceeto pasji tirgo, tas gan ir dzirdeets nopietnu zeenu sarunaas.

Atbildēt

vai

09.02.2016. 14:51

Par Sparānu šodien nebūs nekā?

Atbildēt

inga

09.02.2016. 14:38

...es ne par ko nebrīnos, skaties kur gribi....valsts valstī. Neapskaužu tos, kam nav gali policijā vai prokuratūrā....

Atbildēt

čiekurs

09.02.2016. 14:13

»

Dainis Grabovskis

Komentārs par tiesu: No paša pieredzes, lūgums tiesai pašam veikt Audio/Video ierakstu, piedalos tiesā kā apsūdzētais. Atbilde: NĒ! Par kādu tiesu varas taisnīgumu mēs te varam runāt??? Par tiesu mafiju, gan


Vai tu esi tas pats Grabovskis, kurš traucēja priekšvēlēšanu debates, kā āzis lēkāja pa skatuvi un kuru pēc tam policija saslēdza roku dzelžos un izmeta no zāles?

Atbildēt

Dainis Grabovskis

09.02.2016. 13:47

»

ja nu

"man paziņoja, ka šī tiesas sēde vispār netiek ierakstīta" Protams, ka tika ierakstīta...


Komentārs par tiesu: No paša pieredzes, lūgums tiesai pašam veikt Audio/Video ierakstu, piedalos tiesā kā apsūdzētais. Atbilde: NĒ! Par kādu tiesu varas taisnīgumu mēs te varam runāt??? Par tiesu mafiju, gan.

Atbildēt

hm

09.02.2016. 12:46

Ticu, ka kāds čečenu mafijas pārstāvis novāca Kristapu Veilandu. Un šis fruktiņš kaut ko zina (ja dzīvoja kaimiņos Aslanam, tad varētu būt, ka piestrādāja par tā miesassargu, šoferi, izsūtāmo zēnu vai celtniecības firmas izkārtni). Diemžēl policijai neizdodas iegūt liecības.
Ar šo rakstu, pirmkārt, tiek nomelnota policija. Ar iepriekšējiem rakstiem, kas visdrīzāk tapuši čečenu mafijas uzdevumā, tiek nomelnots Sparāns un SABs.

Atbildēt

Zuze

09.02.2016. 11:06

Izklausās pēc tiešām simulējoša tipa un viņa ne pārāk labā advokāta murgojumiem. Ja poličiem vajadzētu kādam izkārt slepkavību, gan jau viņi atrastu kādu bomzi,priekš kam gadiem presēt vienu "nevainīgu" psihu? Bez tam,kā saka visās filmās- cietumā visi saka,ka notiesāti nevainīgi, arī tie,kas aiz rokas pieķerti. Bez tam, viss,ieskaitot mašīnas remontu un labo čečenu onkuli,izklausās neticami un sadomāti.Nav brīnums,ka ne tiesnese,ne prokurors netic.Es arī neticētu.

Atbildēt

XXL

09.02.2016. 10:56

»

:)

"Pie tam minētais Šnitko policijā jau kopš 2011 gada nestrādā


Paskaties VID amatpersonu deklarāciju datubāzē, kas ir brīvi pieejama

Atbildēt

:)

09.02.2016. 10:27

»

XXL

Izskatās pēc reāla Tvaika ielas klienta murgojuma


"Pie tam minētais Šnitko policijā jau kopš 2011 gada nestrādā... "

Kā Tu to zini?

Atbildēt

law

09.02.2016. 09:03

Tādēļ arī objektīvi nevarēju ierasties tiesā, jo ārstējos Tvaika ielā. Taču tiesnese nozīmēja man tiesu psihiatrisko ekspertīzi, jo uzskata, ka es vienkārši simulēju.
_________________________

Kriminālprocesa likums paredz obligātu tiesu psihiatrisko ekspertīzi, ja ir šaubas par aizdomās turētā, apsūdzētā, pieskaitāmību. Ja ir ziņas, ka persona ārstējas psihenē, šāds fakts pats par sevi rada šādas šaubas.

Atbildēt

savādi

09.02.2016. 09:02

Mazliet neiet kopā.
1) Čalis kurš tirgo auto, taču nezin kur salabot auto un maksā precīzi 500 LVL par remontu kaut kādam Ļohinam.
2) Regulāri pērk velosipēdus un maina garantijas laikā. Ir dzirdēts par luksus auto pircējiem, kuri šādi rīkojas, taču velosipēdus?
3) Absolūti relaksētā attieksme pret 'kastēm ar kontrobandu' un nenosakāmu daudzumu ar kokaīnu.
4) Pirmajā reizē šo mierīgi sašņorē ZZK un ne čiku ne grabu, pie tam it kā regulāro klientu kurš pērk velosipēdus kurus maina garantijas laikos un ko tik vēl nē. Ko attiecīgie darbinieki netika iesaistīti aizstāvībā? ZZK ir kameras.
5) Otrajā reizē šo nospārda benzīntankā. Blakus tam pašam atsevišķi no sievas dzīvojošam čečenam. Atkal, ne čiku ne grabu. Un kur tad viņš sagadīšanās tika vests? Uz Jūrmalu? Grūti iedomāties čečenu kurš knapi zināmu kaimiņu kopā ar sievu uz Jūrmalu vedīs.
6) Ļoti interesanta vārdu izvēle aprakstot 'taisnīgo un godīgo' čečenu onkuli.
7) Atpakaļ pie ta paša auto. Pazuda un atkal, ne čiku ne grabu, iesniegumi policijā, par to pašu Ļohinu? Tad tam pašam nozaudētajam transportlīdzeklim sarunā citu meistaru.
8) Tas par spectehnikas ievietošanu čečena dzīvoklī ir vienkārši stulbums. Tam tiek nodarbināti maza auguma, kusli vīriņi ar mirušu acu skatienu. Pie tam pāris tūkstūšos vērtu tehniku šitādam subjektam uzticēt ir klaji neapdomīgi.

Nesaku ka konkrētam darbonim nav iekšas atsistas profilakses nolūkos, taču ir mazliet par daudz neskaidru mirkļu.

Atbildēt

law

09.02.2016. 08:56

Piekrītu "svētajai govij". Ar tādiem tekstiem kā "intervijā" var paķert uz muļķi tikai cilvēkus, kas nepārzina tiesību aizsardzības sistēmu.
Piemēram, tiesnesim ne silts, ne auksts, ko tur kādi poliči ir vai nav sadarījuši, lietas tiek sadalītas elektroniski, tajā pašā Rīgas rajona tiesā krimināllietas izskata vismaz 5 tiesneši. Tiesnesim galvenais taisīt pamatotus nolēmumus (vienalga vai spriedumi ir notiesājoši vai attaisnojoši). Ja nolēmumi būs nepamatoti, tos atcels augstākas instances un tad tiesneša darbs tiks slikti vērtēts.

Atbildēt

Fēlis

09.02.2016. 08:36

Izklausās, atvainojiet, pēc kaut kāda idiota. Velosipēdus viņš regulāri pērk.

Atbildēt

svētā govs

09.02.2016. 07:46

Iespējams,ka ir kāds esošais vai bijušais ments iesaistīts koruptīvos darījumos ar šo fruktu,bet ne jau visi! Tiesa,prokuratūra,krim.pol.,specvienība utt...Pilnīgas muļķības!!!Šitas frukts vienkārši grib nolekt no atbildības,tāpēc te publisko savus melus!

Atbildēt

XXL

09.02.2016. 07:20

»

fufels

tufta, daudz kas ir tufta....dzen zosis kekss, brauc pa ausīm....tirgojas ar mašīnām un nezin, kur remontēt, ha,ha...dirsējs pirmās šķiras...


Izskatās pēc reāla Tvaika ielas klienta murgojuma!
Pie tam minētais Šnitko policijā jau kopš 2011 gada nestrādā...
lasot šo "interviju" pretrunas lien ārā manāmāk nekā īleni no maisa :)

Atbildēt

Dainis Grabovskis

09.02.2016. 05:39

Ne tu pirmais, ne pēdējais. Diemžēl. Mums jāturas kopā. Dalies ar savu pieredzi pēc iespējas vairāk un detalizētāk. Ar ik vienu un visos iespējamos veidos. Jo varāk būs drosmīgu liecinieku, jo mazāk mērgļu policistu. Ja tev vēl ir ko teikt un vēlies pavairot savas liecības, kas nepazudīs policistu papīrgrozos, droši zvani. T. 26160160

Ar cieņu, Dainis Grabovskis

Atbildēt

trde

09.02.2016. 04:29

Nu pirmā nodaļa tā arī rīkojas, viņiem smadzeņu nepietiek savādāk darboties un pilnīga nesodāmības apziņa, jo parasti paspēj nobēdzināt tos video.

Atbildēt

no malas

09.02.2016. 01:16

visi dokumenti jāraksta 2 exemplāros un lai uz oriģin. liek priģin parakstu, atšifrējumu, amatu, datumu par saņemšanu un lietvedības reģistr nr.!

Atbildēt

Vietējais

09.02.2016. 01:08

Pārāk dzirdēti, lai nebūtu patiesi. Līdzīgi arī tepat Jūrmalā, pats nodaļas priekšnieks piedalās nelikumībās! Ko vēl teikt? Un nekas, viss oki doki!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...