Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žanis

10.08.2015. 13:10

»

!?

Mēs esam ES un NATO. Mēs kā neliela valsts nevaram būt izolēti no pasaules...


ES naudas izlaupītāju sirdsapziņas paģiras!

Atbildēt

Dr. no Kanārijām (atvaļinājumā)

10.08.2015. 13:08Bļ-ģ, kapēc tur nav prezidenta Pētera Apīņa paraksta ?

Atbildēt

ALLA

10.08.2015. 12:00

»

kvīkvīkvī

Ja kažoki un satori no ES ir saņēmuši palīzību, tad, lai 200 bēgļus uzņem pie sevis. Es neko no ES nesaņemu. Nulli...


Pārlasīju vēlreiz tās varzas sarakstu. Starp tiem ir 1 pavārs un 1 podnieks. Pārējie ir cilvēki bez noteiktas profesijas. Piemēram, vietradis... Kas tas par putnu?

Atbildēt

kvīkvīkvī

10.08.2015. 11:46

»

!?

Mēs esam ES un NATO. Mēs kā neliela valsts nevaram būt izolēti no pasaules...


Ja kažoki un satori no ES ir saņēmuši palīzību, tad, lai 200 bēgļus uzņem pie sevis. Es neko no ES nesaņemu. Nulli.

Ierosinājums - katrs parakstītājs savā mājā uzņem trīs draudzīgās Etiopijas dēlus. Adoptējiet, appreciet, kopdzīvojiet, ģērbiet un barojiet, izglītojiet, nodarbiniet..

Bet jūs negribat šos bēgļus uzturēt paši. Kādam citam viņi būs jāuztur ar saviem nodokļiem. Jo jūs nodokļus nemaksājat, jo neko neražojat, nekad neesat ražojuši un nekad arī nesaražosiet. Parazīti, kuri dzīvo uz sveša rēķina un kviec, kviec, kviec..

Atbildēt

ALLA

10.08.2015. 11:27

»

no Jūrmalas

Aizmirsāt vēl pieminēt tos vājprātīgos, kas pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, kā rezultātā Latvijā iet bojā uz ceļiem 2x vairāk cilvēku kā vidēji ES...


Ak nepamet savus bērnus? Uz tiem plostiem nav neviena bērna. Tātad visi tie plostinieki ir bezbērnu īpatņi?

Atbildēt

ALLA

10.08.2015. 11:23

Ak sagribējās paskatīties, kas iznāk no imigrācijas? Tak brauciet, "darbaļaudis", uz Rietumeiropu un skataties! "Darbaļaužu" pūliņi atgādina biseksuāļu izdarības ar saviem bērniem - ieģērbj puiku kleitiņā, nokrāso nadziņus, un ja puika neprotestē, biseksuāļi sajūsmā - tas ir mūsējais! Tagad taisīs eksperimentus ar āfrikāņiem un aziātiem - kauns, "darbaļaudis"!

Atbildēt

no Jūrmalas

10.08.2015. 11:19

»

!?

Mēs esam ES un NATO. Mēs kā neliela valsts nevaram būt izolēti no pasaules...


Aizmirsāt vēl pieminēt tos vājprātīgos, kas pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, kā rezultātā Latvijā iet bojā uz ceļiem 2x vairāk cilvēku kā vidēji ES.
Esmu kādu laiku dzīvojis arābu zemēs, par šo iespējamo bēgļu noziedzību bļauj tikai tie, kas nav bijuši tālāk par savu ciemu.
Arābi nekad nepamet savus bērnus. Salīdzinot ar eiropiešiem, larābi alkoholu lieto maz, viņi cinea vecus cilvēkus, lielākā daļa toleranti izturas pret citādo.

Atbildēt

!?

10.08.2015. 11:12

»

Uldis

Un vēl šiem parakstītājiem, kas tā cepas arī par Latvijas drošību, gribas pajautāt kā gan Eiropas Savienība grasās stāties pretim Krievijas iespējamajai agresijai, ja šī valstu savienība nespēj nosargāt savas robežas pat pret neapbruņotiem nelegālajiem imigrantiem


Mēs esam ES un NATO. Mēs kā neliela valsts nevaram būt izolēti no pasaules.
Kviekšana par šiem 200 bēgļiem 2 gadu laikā atgādina psihiski slimu cilvēku rīcību vai arī provokatoru darbību.
Latvija no ES saņēmusi palīdzību mūsu gada budžeta apjomā. Itālijas iznīcinātāji sargā mūsu robežas, jo pašiem pret krievu provokācijām naudas nav.
Jājautā - kāpēc Eiropai tāda Latvija vispār vajadzīga? Plānprātīgie kūlas dedzinātāji, alkoholiķi, uzturlīdzekļu nemaksātāji - valsts viņu vietā bērnu uzturēšanai vien ir samaksājusi 170 milj, kas nav atdoti.
Jūs laikam gribat Latviju redzēt citā savienībā?

Atbildēt

formula

10.08.2015. 11:04

Sorosiska varza

Atbildēt

Uldis

10.08.2015. 11:02

Un vēl šiem parakstītājiem, kas tā cepas arī par Latvijas drošību, gribas pajautāt kā gan Eiropas Savienība grasās stāties pretim Krievijas iespējamajai agresijai, ja šī valstu savienība nespēj nosargāt savas robežas pat pret neapbruņotiem nelegālajiem imigrantiem.

Atbildēt

Pareizāk

10.08.2015. 11:01

»

kika

Toties šie priedīši- ir prasti troļļi, kas pārdevušies krieviem


gan, ka troļļi ir "kikas" tipa, jo pastāvigi aizstāv neliešus

Atbildēt

es

10.08.2015. 10:59

Nesapratu... Kas tas ir? Vai Tvaika ielas iemītnieku kolektīvās psihozes rakstveida izpausme?

Atbildēt

Uldis

10.08.2015. 10:59

Ja reiz esiet tādi cilvēkmīļi un demokrāti, tad esmu pārliecināts, ka nelegālās imigrācijas (Junkera termins) legalizācijas atbalstītājiem, nekas nebūs pretī, ja šo jautājumu latviešu tauta izlems demokrātiskā veidā, ar tautas nobalsošanu. Lai demokrātiski un tiesiski uzvar vairākuma viedoklis!

Atbildēt

panikas cēlājiem

10.08.2015. 10:53

Kangari ir nevis vēstules parakstītāji, bet gan tie, kas sakarā ar šo lietu sēj paniku.

Daļa panikas cēlēju pieskaitāmi pie Krievijas organizētiem troļļiem, daļa - joprojām čekas aģenti, kuru mēŗķis ir destabilizēt situāciju latvijā, daļa, protams, arī plānprātiņi un lumpeņi.

Atbildēt

Kuņģis

10.08.2015. 10:29

»

Kuņģis

Šitās vēstules īstenībā ir ļoti vērtīgas, jo tā mēs vieglāk uzzinam kangaru vārdus un uzvārdus. Un man nav ne mazāko šaubu, visas šīs personas kad vajag veido vienotu kangaru armiju. Visi viņi atbalsta arī tādas lietas kā pedarastizāciju (kur viņiem pagaidām starpmērķis ir "kopdzīves likums" bet tas...


Nu re apskatījos pirmo cilvēku no saraksta twiterī

Una Bergmane ‏@UnaBergmane Apr 23
Latvija ir par mazu, lai kādu diskriminētu. Pieņemsim Kopdzīves likumu, kā to dara Rietumos un Igaunijā. http://manabalss.lv/i/801

Atbildēt

Kuņģis

10.08.2015. 10:26

»

Neiedziļinoties detaļās

Ha ha kangari atklājas. Tas notiek tikai tad, kad jautājuma būtība ir ļoti svarīga


Šitās vēstules īstenībā ir ļoti vērtīgas, jo tā mēs vieglāk uzzinam kangaru vārdus un uzvārdus. Un man nav ne mazāko šaubu, visas šīs personas kad vajag veido vienotu kangaru armiju. Visi viņi atbalsta arī tādas lietas kā pedarastizāciju (kur viņiem pagaidām starpmērķis ir "kopdzīves likums" bet tas viss lai nonāktu līdz bērnu adoptēšanai lai paātrinātu šādu cilvēku vairošanu caur bērnu audzināšanu). Vai arī visi viņi saka ka valstij (jeb mums) nav jāiejaucas uzņēmējdarbībā jeb viss ir jāpārdod "investoriem". Un tā tālāk. Līdz ar to tiek atbalstīti attiecīgi kangarpolitiķi

Atbildēt

puvušās zivis

10.08.2015. 10:17

Šie, kā te viens izteicās "plānā galdiņa urbēji", ir gatavi aplaimot Latvijas laukus. Nevis Rīgu, kur paši trinas. Nevis savu apkārtni, bet laukus, kur bēgļi būs "Latvijas iespēja" papildināt jau tā lielo bezdarbu, nabadzību un bezcerību.
Jā, vietējās pašvaldības jau noteikti labprāt saņems naudu par bēgļu uzturēšanu, bet kāds no tā labums latviešu sabiedrībai?
Vispirms izdzina latviešus no mājām, atņēma viņiem mantu, īpašumus un tagad mēģina pielaist svešus tarakānus.
Nesen vienā lauku rajonā latvietis, laikam no UK, izteica vēlēšanos atgriezties Latvijā - nevis Rīgā vai Pierīgā, bet tālā austrumlatvijas lauku rajonā. Lūdza iespēju saņemt mājvietu - dzīvokli vai māju īrei. Deputāti lēma un izlēma, ka nevajagot palīdzēt, savukārt vietējā bidlu sabiedrība klaigāja, ka, ja jau strādājot UK, tad esot pietiekami naudas, ko nopirkt dzīvokli, māju.
Tie, kuri šo "darbaļaužu vēstulu" parakstīja, regulāri barojas no sabiedriskās dzīves atkritumiem, utaini kažoki un citi mērkaķveidīgie, par vienu centu šīs kucītes pārdos visu, gan citus cilvēkus, gan savas sasmirdušās kājstarpes, kā do darījusi "juriste" no Uk ar vārdu, kas atgādina ēzeļa blējienu.
Ir jāraksta un jārunā par katru no šiem kolaborantiem un par katru nelietu, kura liek savu parakstu zem šādām "darbaļaužu vēstulēm". Kas viņi ir? No kā barojas? Ko viņi ražo? Kāds labums Latvijai no šiem utu kažokiem un bezjēga nvo?
Un te nav tikai stāsts par 250 bēgļiem. Kad vajadzēja uzņemt ukraiņus, kuri bēga no kara, tad kažoki gulēja kā puvušas zivis. Jo Eiropa par šiem bēgļiem nedeva naudu.

Atbildēt

jāsecina

10.08.2015. 10:16

Neticami ! 09.08.2015. 23:05
Tā notiks Igaunijā bēgļi kļūs par pilsoņiem, vājprats !!!no delfiem info.

"Paredzēts, ka pēc pirmajiem diviem gadiem bēgļi spēs kļūt par patstāvīgiem pilsoņiem, sniedzot savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.
--------------------------------------------------
Uz ko gan igauņi var cerēt, ja viņu prezidents pēc būtības ir valsts nodevējs?
"Tomass Hendriks Ilvess (1953) ir igauniski runājošu ebreju izcelsmes amerikānis, kurš ir bēdīgi slavens ar savu galēji radikālo antikrieviskumu un bezgalīgo pielīšanu amerikāņiem."

Atbildēt

kirova rajona komjaunietis

10.08.2015. 09:29

labi!

Atbildēt

sociāli atstumtais

10.08.2015. 08:22

»

AB

Lai arī cik reizes esmu mazliet aizrādījis dažus sīkumus AP, tomēr šoreiz piekrītu. Un nebaidos atzīt, ka šajā gadījumā domas saskan


... ,, gandrīz 6 miljardus ! ! !
kur tad tie ir palikuši ?
,, airbaltic,, , ,,rinair ,, u.c. biļetēs uz UK ? ? ?
talāk ir citāts : ,, runa ir par tādu eksotisku fenomenu ka ,, sabiedrībā pazīstamas personas ( SPP),,(svešvārdā - kolaboracionisti , bet J.Petera apzīmējumā - ,, sadarbnieki ,,) = mūžīgi pusbadā , izsalkuši un alkstoši arī pēc slavas , atzinības un prestižas vietas sociālajā hierarhijā , tie ne pārāk daudz saprot no tā ar ko pelna naudu un galīgi nesaprot neko no politikas . ,,
A.P. - ,, Arī tu , BRUT ! !!

Atbildēt

ozolnieki

10.08.2015. 08:06

PIETIEK , publicē dažādus viedokļus . Nesen jau bija kritisks raksts per ieM meliem , Straujumas meliem . Nezinu LL nostāju pamat jautājumā ...vajag/nevajag

Atbildēt

Fēlis

10.08.2015. 07:47

Tagad nu tik sāksies! Kā pirms vēlēšanām dažādi cilvēki no ekrāniem slavināja ,,TP'', pēc tam ,,V'', tagad par sev vien zināmu atalgojumu, slavinās nelegālo imigrantu uzņemšanu. Tas, cik tāli šie pajoliņi no realitātes, ir redzams viedoklī par izmitināšanu laukos. Melnie nebrauc šurp strādāt un vēl jo vairāk laukos, pie tam gribētos zināt, kas viņiem liek domāt, ka imigranti varētu iedzīvoties laukos svešā klimatā, ja vietējie no tiem tika apzināti izdzīvoti? Pirms rakstīt musinošus rakstus, derētu zināt, ka piens nāk no govs pupa, nevis tetrapakas un desas ar neaug kokos.

Atbildēt

ezis

10.08.2015. 07:43

»

lauķis

Atliek tikai neaizmirst šo cilvēktirdzniecības atbalstītāju sarakstu


bet tu apsakties kas tanī sarakstā par cilvēkiem!! vieni vienīgi populisti, zālītes pīpētāji, plāno galdiņu urbēji un demagogi! vārds "iveta kažoka" vien jau par visu liecina, pārējos tur nemaz nevajag, ir skaidrs, kas tā par bandu.

Atbildēt

ezis

10.08.2015. 07:36

ko var muldēt! ne tie melnie mēsli strādās, ne integrēsies, spļaus tikai ģīmi!!! jūs, parakstījušie idioti, tāda sajūta, ka nekur tālāk par lv neviens no jums nav bijis, ka var ko tādu parakstīt!!! anglija, francija, vācija - viņas netiek galā ar imigrantu problēmu ne jau tāpēc ka nespēj paspēt ieintergēt visu gribētājus bet tāpēc ka NEVIENS NO TIEM MELNAJIEM SŪDIEM NEGRIB INTEGRĒTIES!!! un šitais tirliņu bars kas paraksta kaut ko tādu, tiešām, bļāviens, izķert pa vienam un pašus uz āfriku prom aizsūtīt!!!! galīgi debīli palikuši jau!

Atbildēt

Briseles kaposti

10.08.2015. 07:32

»

Karote

Lieki strīdēties. Faktiski katrs kurš pabijis rietumos gluži labi zin, nojauš, ko tas nozīmēs latviešiem 10-15 gadu laikā. Ja nu vēstules autoriem tas šķiet nieks, jādomā, ka viņu mazbērniem šķitīs citādāk. Smuki ar mums izdarījušies, vispirms attīra teritoriju, savāc ekonomiski noderīgos, pēc tam tukšumā...


Spriežot pēc pievienotas bildes - vēstulei bija jābūt angļu valodā, un adresētai visdemokrātiskās valsts valdībai pasaulē. (kāpēc šī, demokrātijas citadele, sājās dienās i neatzīmē i nepiemin Japānas ātombumbošanas gadadienu ?)
A vēstules atbalstītāji- piarščīki un pie ārvalstu NVO piesūkušies. Brīnos, ka atsaucoties aicinājumam , nav vīžojušī ne projektiņu uzcept ne PR zibakciju uzrīkot , lai uz Likteņdārzu aizvestu sveicienu nevis trīs saujas baltu, bet sūdainu smilšu. Tā vis i . Citādāk viņi vairs nemāk! Zili pasaules kosmo-pilsoņi.

Atbildēt

Fergusonas albatross

10.08.2015. 06:59

citāts no ši smērējuma :"mēs iegūsim uzticamus sabiedrotos" - ha,ha,ha,ha, vai jūs tiešam esat tik naivi un domājat ka kāds jūs aizstāvēs??? Tie kuri vēl nav aizbraukuši ies garām, pirms aizbrauks, un tas būs viss.

Atbildēt

Karote

10.08.2015. 06:20

Lieki strīdēties. Faktiski katrs kurš pabijis rietumos gluži labi zin, nojauš, ko tas nozīmēs latviešiem 10-15 gadu laikā. Ja nu vēstules autoriem tas šķiet nieks, jādomā, ka viņu mazbērniem šķitīs citādāk. Smuki ar mums izdarījušies, vispirms attīra teritoriju, savāc ekonomiski noderīgos, pēc tam tukšumā iepludina to, ar ko paši netiek galā. Un mūsu intelģenti sajūsmā.. Interesanti, kurš lasīs, skatīs jūsu mākslu pēc gadiem 30, jādomā jau savlaicīgi kārkllatvski englišā radošums notiek :)

Atbildēt

rihards

09.08.2015. 23:08

kurš ir saņēmis 6 miljardus eiro? Vai raksta autori? Es neesmu saņēmis nevienu centu. Kāpēc man ir jāauzņemt kaut kādi nelegālie no citām valstīm kuri te parazitēs kā pārējā eiropā. Tas viss beigsies ar to latviešiem vienkārši tas viss noriebsies un visi aizbrauks, visiem šī valsts paliks pilnīgi vienaldzīga, ar patriotiskiem pantiņiem ilgi neapmuļķosiet.

Atbildēt

Neticami !

09.08.2015. 23:05

Tā notiks Igaunijā bēgļi kļūs par pilsoņiem, vājprats !!!no delfiem info.

"Paredzēts, ka pēc pirmajiem diviem gadiem bēgļi spēs kļūt par patstāvīgiem pilsoņiem, sniedzot savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

Ierodoties Igaunijā, bēgļiem būs tādas pašas tiesības kā Igaunijas pilsoņiem saņemt šādus pabalstus: valsts pensiju (pēc piecu gadu stāža Igaunijā saņem pensiju, kas 2015. gadā ir 158,37 eiro mēnesī); ģimenes pabalstu (pirmajam un otrajam bērnam 45 eiro, sākot ar trešo – 100 eiro mēnesī); iztikas pabalstu (2015. gadā ir noteikts 90 eiro mēnesī); veselības apdrošināšanu un cita veida pakalpojumus; bezdarba pabalstu (2015. gadā – 124,25 eiro)."Atbildēt

Atmiņa

09.08.2015. 21:11

»

lauķis

Atliek tikai neaizmirst šo cilvēktirdzniecības atbalstītāju sarakstu


Es jau piefiksēju un noliku drošā vietā, kad nāks vēlēšanas, tad palaidīšu tautās

Atbildēt

Marta

09.08.2015. 21:04

Pārējās Eiropas valstis ar IESPĒJU netika galā (Francija Itālija, Grieķija, Lielbritānija), bet Latvija ar spēcīgo mugurkaulu, pārliecinātu, izglītotu un stabilu valdību, spēcīgu armiju un sakārtotu tiesu sistēmu, jā un stabilu un drošu policiju - Latvija, veiksmes stāsts, parādīs, kas un kā jādara ar patvēruma meklētājiem, kuri ir nelegālie migranti.

Laikam Latvijā kaņepes atsākuši audzēt lielās platībās

Atbildēt

lauķis

09.08.2015. 20:51

Atliek tikai neaizmirst šo cilvēktirdzniecības atbalstītāju sarakstu.

Atbildēt

bs

09.08.2015. 20:33

»

te nu ir jāpiekrīt Priedītim

Kauns bija lasīt.Interesanti,kurš ir žēlīgā teksta autors?Vai tā ir latviešu inteliģence?Protams,ka nav.Cik zemu jākrīt,lai kaut ko tādu parakstītu.Tas,ka savu autogrāfu zem šī teksta atstājušās personas ir saņēmušas un ir jādod pretī,tas gan skaidrs.Daudzi vārdi ir zināmi/pēc darbošanās t.s. NvO.Kas...


Jā,jā,tā ir tā saucamā latviešu inteliğence.Pareizāk būtu teikt pašpasludinātā inteliğence,varai pietuvinātie asinsūcēji,kuri atbildīgi par to,ka tik daudz tautieši aizbraukuši,tagad ğenerē jaunu cūcību.Patiesi brīnos,kā šādiem kauna vispār nav,ne kripatas.

Atbildēt

RP

09.08.2015. 20:14

Ha,hā- prāvs daudzums migrantu 70 gados nav spējuši integrēties mītnes valsts sastāvā, tad...šie nu būs tie īstie lojālie!!!

Atbildēt

te nu ir jāpiekrīt Priedītim

09.08.2015. 19:44

Kauns bija lasīt.Interesanti,kurš ir žēlīgā teksta autors?Vai tā ir latviešu inteliģence?Protams,ka nav.Cik zemu jākrīt,lai kaut ko tādu parakstītu.Tas,ka savu autogrāfu zem šī teksta atstājušās personas ir saņēmušas un ir jādod pretī,tas gan skaidrs.Daudzi vārdi ir zināmi/pēc darbošanās t.s. NvO.Kas nu tā par inteliģenci...Fui!

Atbildēt

Tā gan

09.08.2015. 19:43

»

insekts

Garš tas parakstītāju-haļavščiku saraksts...


Sasapņojās, ka tie "mūziķi un zinātnieki" pelnīšot viņiem pensijas. Lai tik stiprina veselību , strādās kā mīļie, līdz kapa malai, lai šos migrantiņus un to kuplās ģimenes varētu uzturēt

Atbildēt

Paija

09.08.2015. 19:38

Ar daudzajiem parakstītājiem mēs redzam Latvijas noniecināšanu vēlošus radījumus :-( Un tikai...

Atbildēt

Vēsturisks brīdis

09.08.2015. 19:14

Šis ir vēsturisks brīdis, lai Latvijas iedzīvotāju vairākums paustu savu gribu un teiktu NĒ IMIGRANTIEM, kuri pārkrāsojusies par bēgļiem - pabalstu meklētājiem.


Ja Latvijas tauta neko nepanāks ar savu protestu šaja jautājumā, tad šāda tauta neko nav vērta. Piedodiet, bet tas tā ir.

Imigranti neviena valstī nav uzlabojuši ne ekonomisko, ne politisko situāciju.

Atbildēt

Edge

09.08.2015. 19:09

»

ha

Es arī, maigi izsakoties, neesmu sajūsmā...


Jāsauc atpakaļ Ūsainais un viņa sistēma? Netikai "nīstie" krievi kļūs tuvi un saprotami, jo skaidrs ir viens - esošās sistēmas (bardaka, liberālisma visatļautības) apstākļos spēsim izaudzināt netikai izcilus mūziķus, bet arī....tos pašus kadrus, kas pirms gada uzdarbojās Fergusonā.
Viss notiek:
"Šodien mēs esam liecinieki, kad tiek veidots demokrātiskais totalitārisms, jeb, ja vēlaties, totalitārais demokrātisms."
Par Rietumu totalitāro demokrātiju: Aleksandra Zinovjeva intervija (1999, Berlīne)
https://infoagentura.wordpress.com/2014/08/20/par-rietumu-totalitaro-demokratiju-aleksandra-zinovjeva-intervija-1999-berline/

Atbildēt

ha

09.08.2015. 18:54

Es arī, maigi izsakoties, neesmu sajūsmā.
Bet - tas ir noticis fakts un bēgļi/imigranti/tranzīts te būs un mums to neizmainīt.
BET.
Tā tiešām ir iespēja. Turklāt - vismaz dubulta :
- tie, kuriem tiks tā iespēja dzīvot "bēgļiem" tuvumā, ļoti ātri sapratīs, ka tik dikti šobrīd nīstie "krievi" ir tuvi un saprotami, balti un pūkaini - salīdzinājumā ar āfrikāņiem, protams;
- tie 250 ir tikai sākums. Kad lv būs kādi pārdesmit/pārsimts tūkstoši "bēgļu"? Tikai laika jautājums. Bail taču ir tikai pirmo reizi, vai ne? Tālāk jau iet kā smērēts...
Un, kad valdoņi nolikumizēs kārtējo vājprātu, kas skar cilvēku makus, tieši "bēgļi" būs tie, kuri sarīkos protestus - parādīs nīkulīgajiem lv aborigēniem, KĀ jāaizstāv savas tiesības.
---
Mazliet pārfrāzējot vecumvecu sakāmo:
"dimbā esam galīgā - jāsauc bēgļi palīgā"

Atbildēt

Edge

09.08.2015. 18:21

»

insekts

Garš tas parakstītāju-haļavščiku saraksts...


Tā jābūt - lai vēl kādam kādam nesagribās uzrīkot kādu kārtējo - 4. atmodu. Pietiks, palustējās padomju laikā, tagad vajadzēs parādus atpelnīt - gan savējos, gan arī grieķu! Pie darba, pilsonīši!!

Atbildēt

Edge

09.08.2015. 18:19

»

Žulis

Internacionālais padomju režīms Latvijā rullē...


"Vairāk nekā 50 000 Latvijas jauniešu vecumā no 15 līdz 29 gadiem nestrādā, nemācās un neapgūst arodu, šādu informāciju apkopojuši iniciatīvas «Jauniešu garantija» aktīvisti."
=====================================================
Brežņeva laikos jauniešiem bija netikai pienākums mācīties un/vai strādāt, bet arī nodrošinātas reālas darbavietas, kā arī bezmaksas izglītība. Šitais neo-liberāļu režīms ir "krutāks" - tā uzturētāji agresīvaki, ciniskāki un dumjāki.

Atbildēt

insekts

09.08.2015. 18:18

Garš tas parakstītāju-haļavščiku saraksts.
Kā izriet no vēstules satura, konkrēto biedru galvenais arguments ir bailes par savām pensijām, jo nebūs kas maksā nodokļus.
Vairāk ticams variants ir ka pensijas vecums tiks paaugstināts līdz astoņdesmit gadiem lai jūs varētu pelnīt āfrikāņiem pabalstus

Atbildēt

Žulis

09.08.2015. 18:11

Internacionālais padomju režīms Latvijā rullē!
Tie paši vecie paņēmieni jaunās skaņās. Toreiz - darbaļaužu atbalsta vēstules, tagad - "inteliģences" atbalsta vēstules visām režīma pastrādātajām nejēdzībām.
Vēl gan īsti nav sasniegts tas līmenis vizuālajā noformējumā, kas bija Brežņeva laikos. Lai to sasniegtu, tad Strajumai vajadzēja no tribīnes svinīgi paziņot: "Es, kā premjere un "Vienotības" partijas pārstāve svinīgi paziņoju par 250 āfrikāņu uzņemšanu Latvijā" Un tad visiem deputātiem jālec kājās un jāvienojas ilgās, vētrainās ovācijās, citam uz citu šķielējot, kurš būs tas "tautas ienaidnieks", kas pirmais beigs aplaudēt un apsēdīsies. Un, par cik neviens negrib būt tas "tautas ienaidnieks", tad ovācijas aizvien izvēršas ļoti ilgas.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

09.08.2015. 18:08

Ha ha kangari atklājas. Tas notiek tikai tad, kad jautājuma būtība ir ļoti svarīga
Neticu ka viņi rakstītu vēstules dēļ 250 āfrikāņiem. Pēdējā laikā tiek slaktēti miljoniem cilvēku, nez kāpēc viņi klusē, bet te 250 "bēgļi"

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...