Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gamma

09.08.2015. 18:01

Manuprāt, pareizāk būtu rīkoties citādāk - attīstīt Āfriku, lai cilvēkiem nebūtu jābēg no tās. Latvija varētu uzcelt kādu skolu, audzēt kafiju utt. Tā dara Dānija.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.08.2015. 17:58

---Pie varas esošie noziedznieki saprot-ja neiznīcinās MŪS -TIKS IZNĪCINĀTI PAŠI!
TĀPĒC ARĪ IR ,,ŠADA VEŠTULE,,!

Atbildēt

hm

09.08.2015. 17:54

ES mums piedraud. Neuzņemsim bēgļus, nesaņemsim struktūrfondus!
Mūsu elitei un tai pietuvinātajiem uzreiz radās izteikta mīlestība pret Āfrikas cilvēkiem un bēgļiem! Bet nacionāļi tikai paburkšķēs, stiprinot demokrātiju, un piekrītoši nobalsos. Būt bēgļiem!

Atbildēt

nav viss tik sarežģīti

09.08.2015. 17:38

»

Paija - Edge

Jums labas vēstures zināšanas


.. droši vien tāpēc, lai cilvēkiem būtu informācija.., un, nenoliedzami, Jūsu pieminētais 1) punkts

Atbildēt

B.Fromane no atrajiem kreditiem

09.08.2015. 17:30

Ha - Baiba Fromane vadone no ātrajiem kredītiem, partijas " Latvijas attīstībai" biedre arī iestājas par bēgļiem Latvijā. Humors un nožēlojams fakts !

Atbildēt

AG

09.08.2015. 17:30

ŠITO SOROSIEŠU BANDAS MURGU PUBLICĒJOT, LISJONOKS PATS PARĀDA, KAM VIŅŠ KALPO !!!

Atbildēt

re kā

09.08.2015. 17:15

Un Grantiņu tiesās par 4.maija kliķes...Un kur ir sabiedrība? Kur inteliģence? Re kur viņa ir! Paskatieties sarakstu!

Atbildēt

...

09.08.2015. 17:03

Labi, ka ar uzvārdiem. Uzreiz redzams, kas ir kas.

Ārprāc, cik šo tarakānu daudz!

Atbildēt

jancis

09.08.2015. 16:59

»

sencei

padomju laikā bija tas pats: kad vietējie lūdza pierakstu Rīgā, teica - brauciet uz citu pilsētu Padomju Savienībā


Tādu "kokteili " viegli vadīt, viegli neatgriezeniski iznīcināt nacionālu valsti un tautu

Atbildēt

Simsons

09.08.2015. 16:56

Šo sarakstu, ikvienam sociāli, vai kā citādi, aktīvam cilvēkam, jānokopē un jāsaglabā, lai zinātu ar ko nevajag kontaktēties!
------------------------------------------------
Pilnīgi piekrītu, lai mēs varētu zināt Latvijas nodevējus,kuri naudas dēļ pat savu māti gatavi pārdot. Jo maz ticams, ka par šo vēstuli bēgļu iepludinātāju mafija nebūtu samaksājusi tiem, kas apakšā parakstījušies! Citādi no kurienes gan viņiem radusies tāda pompoza uzņēmība tērēt laiku un rakstīt šo vēstuli, aizstāvot absurdu, kas apdraud Latvijas nākotni.

Atbildēt

Lauku tante

09.08.2015. 16:44

To, ka Latvijā notiek morālā degradācija, tagad pilnīgi apliecina visi šie vēstulei apakšā parakstījušies. Ja inteliģence iet pret savas valsts nākotni, tad tādai nacionālai valstij un tautai tiešām nekas vairs nespīd. Izrādās, ka nacionālā atmoda un Dziesmotā revolūcija bija tikai sparīga pirmsnāves agonija un PSRS sabrukums arī latviešu tautas iznīcības iesākums.
Vēstules autoriem gribas atgādināt, ka neizbēgama ir katra situācija, pat vismuļķīgākā, ja to neizvērtē, bet paceltām rokām piekrīt tiem, kuri savu interešu nolūkā, grib diktēt noteikumus pārējai pasaulei, naivi cerot, ka muļķības atbalstītājiem no tā var atlēkt kāds labums pašu kabatai.

Atbildēt

Bet

09.08.2015. 16:40

»

sence

Pirms daudziem gadiem ir dzirdēta tāda sazvērestības teorija - Latvijā apzināti grauj tautsaimniecību, lai mūsu cilvēki izbrauktu un to vietā iepludinātu citus


Cilvēku sabiedrībā, nekas nenotiek tāpat, viss ir kādas rokas virzīts - tā teicis kāds amerikāņu politiķis

Atbildēt

sencei

09.08.2015. 16:39

padomju laikā bija tas pats: kad vietējie lūdza pierakstu Rīgā, teica - brauciet uz citu pilsētu Padomju Savienībā.
Arī tagad notiek "kokteiļa gatavošana", ņemot cilvekus ka sastāvdaļas.

Atbildēt

sence

09.08.2015. 16:37

Pirms daudziem gadiem ir dzirdēta tāda sazvērestības teorija - Latvijā apzināti grauj tautsaimniecību, lai mūsu cilvēki izbrauktu un to vietā iepludinātu citus.
Tagad mēs redzam, kā tas piepildās dzīvē. Baisi.

Atbildēt

Paija - Edge

09.08.2015. 16:35

Jums labas vēstures zināšanas...

Nesaprotu vienu:
1)vai pietiek.com publicē šādus rakstus, lai brīdinātu no briesmām vai 2) vēlas ietekmēt cilvēku psihi, pieradinot pie domas, cik imigranti zem bēgļu slēpņa ir nenovērtējami labi :-(

Atbildēt

jancis

09.08.2015. 16:32

»

Edge

Ļoti loģiska vēstules parakstītāju politika - galu galā savu augsto statusu un labklājības līmeni 4.maija republikā varēs saglabāt tikai un vienīgi tai gadījumā, ja bez ierunām un garām diskusijām (pasarg' dievs rīkot referndumu) tiks akceptētas Briseles kvotas un Vašingtonas ieteikumi...


Politiskā sistēma ir palikusi tāda pati kā PSRS laikos, nekas nav mainījies - tiek iesaistīta inteliģence, kultūras darbinieki, rakstītas atbalsta vēstules režīmam, lai varētu imitēt tautas atbalstu. Klāt vēl nāk tagad baznīcas iesaistīšana, lai ticīgiem skalotu smadzenes...

Atbildēt

vista

09.08.2015. 16:32

"Radioklausītāji"

Atbildēt

latvāņi smird

09.08.2015. 16:27

Šo sarakstu, ikvienam sociāli, vai kā citādi, aktīvam cilvēkam, jānokopē un jāsaglabā, lai zinātu ar ko nevajag kontaktēties! Paldies PIETIEK komandai ka ir nopublicējusi šo "sūdu čupu".

Atbildēt

bums

09.08.2015. 16:23

"Katrs, kurš ārpus Rīgas mēģinājis nolīgt celtniekus, laukstrādniekus vai citus šķietami vienkāršo darbu darītājus, zina, cik grūti ir atrast uzticamus darbiniekus."
-----------------------------------
Tad šitie nelegālie imigranti būs tie kuri strādās par laukstrādniekiem? Drīzāk pūcei aste ziedēs.

Atbildēt

Edge

09.08.2015. 16:19

»

Paija

Pilnīgi absurda raksta autora politika


Ļoti loģiska vēstules parakstītāju politika - galu galā savu augsto statusu un labklājības līmeni 4.maija republikā varēs saglabāt tikai un vienīgi tai gadījumā, ja bez ierunām un garām diskusijām (pasarg' dievs rīkot referndumu) tiks akceptētas Briseles kvotas un Vašingtonas ieteikumi.

Atbildēt

jancis

09.08.2015. 16:17

Tad kāpēc nepapūlēties dabūt atpakaļ, kaut dažas latviešu ģimenes, bet uzņemt āfrikāņus un "brīvprātīgi", kā 1940. gadā ?!
Vienmēr atrodas kangari...

Atbildēt

Edge

09.08.2015. 16:14

»

Paija

Pilnīgi absurda raksta autora politika


Vēsture atkārtojas! Reiz jau tādu rīcību piedzīvojām, kad berklavieši centās ietekmēt migrācijas politiku LPSR:
"1972. gada aprīlī laikraksta "Dagens Nyheter" redakcija pat saņēma speciāli organizētu desmit Padomju Latvijas sabiedrības pārstāvju protestu "pret viltoto vēstuli par Latviju". Tā parakstītāju vidū bija strādnieki Valija Bērzupe un Pāvels Āboltiņš, zemnieki Elza Mitriķe un Arnis Stoķis, aktrise Vija Artmane, ārste Gaida Liniņa, students Uldis Rozevskis, bijušais sarkanais strēlnieks Eduards Smilga, čekists Vikentijs Latkovskis un kompartijas veterāns Fricis Bergs."
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/205133-latviesu_komunistu_trieciens_padomju_savienibai

Atbildēt

Elza

09.08.2015. 16:10

Ļoti labi argumentēts raksts par "bēgļu" uzņemšanu: http://atjaunotne.lv/articles/ko-darit-ar-patveruma-mekletajiem

Atbildēt

Inita

09.08.2015. 16:08

Kas ir noticis ar šo portālu... :(

Atbildēt

Paija

09.08.2015. 15:51

Pilnīgi absurda raksta autora politika.

Rīcība: " Latvieši - ārā, imigranti - iekšā " ir absurda un noziedzīga pret Latvijas valsti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...