Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A

29.04.2016. 18:01

Raksta autore manipulē ar sagrozītiem faktiem, nesmādējot arī atklātus melus, un tas ir skumjākais. Viņa pasviež publikas kacināšanai virspusēju informāciju, bet noklusē, to, ka viss zemesgabals zem mājām reiz piederēja pašreizējās īpašnieces vecvecvectēvam. Padomju laikā zeme tika nacionalizēta, vēlāk uz tās tika uzcelti daudzstāvu nami. Kad deviņdesmitajos gados ģimene zemi atguva, katram mantiniekam tika pa gabalam, kas apgrūtināja zemes pārvaldīšanu un nodokļu nomaksu. Raksta autore izspēlē "zemes uzpirkšanas" kārti, nepasakot, ka, faktiski, notika zemes apvienošana, desmit īpašniekiem nododot zemes īpašumu vienam no mantiniekiem. Un zemes pašreizējiem izmantotājiem, faktiski, būtu jābūt vienalga, vai īpašnieks ir viens, vai tie ir desmit vienas ģimenes locekļi. Savu senču zeme! Kāpēc kādam tā drīkst piederēt, bet citam nē? Kāpēc kaimiņš, kura zeme nebija apbūvēta, to par lielu naudu varēja pārdot jaunu namu celtniecībai, bet tam, uz kura zemes mājas uzceltas padomju laikos, tagad vajadzētu to vienkārši atdāvināt dzīvokļu īpašniekiem? Vai tāpēc, ka ir tādi cilvēki, kuri vienmēr visu paraduši saņemt par brīvu, tai skaitā dzīvokļus. Gadiem ilgi zemes īpašnieki dzīvoja blakus savai zemei koka namiņā, mazā dzīvoklītī ar tualeti pagalmā, un atlika tikai noskatīties, kā iebraucēji saņem labiekārtotus dzīvokļus jaunuzceltajos namos.

Atbildēt

AJA

20.01.2016. 01:06

ZEMES PIESPIEDU NOMA diskriminē zemes īpašniekus.

Pastāvošā likumdošana nespēj nodrošināt zemes īpašnieku tiesības saņemt zemes nomas maksu no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem.
Apskatot vienu konkrētu gadījumu kur kādreiz vienam vīram piederēja 5 ha zemes ar mājiņu.
Kā mēs visi labi zinām, ka otrajā pasaules karā bija daudzi genocīdi pret daudzām tautām, tai skaitā pret Latviešu tautu tas bija īpaši nežēlīgs. Kā zināms daudzi tika noslepkavoti, daudzi aizbēga uz ārzemēm, bet citi nonāca koncentrācijas nometnēs Krievijā no kurienes atgriezās tikai daži.
Dabīgi, ka praktiski visi zemes īpašnieki bija Latvieši, kuri vēlējās atgūt tieši savu vai savu senču zemi, par kuru bija drosmīgi cīnījušies, lējuši savus sviedrus un asinis.
Lielākā daļa problēmu ir tieši Rīgā, jo tur visvairāk uz zemniekiem piederošas zemes, kur 1945.gadā bija pļavas un ganības govīm, tur pēckara gados tika uzcelti mikrorajoni-Purvciems, Pļavnieki un citi, kā rezultātā uz viena īpašnieka zemes bija vairākas mājas.
Protams, šajās mājās dzīvokļus iedalīja ne jau labākajiem latviešiem, bet gan dažādiem imigrantiem un iebraucējiem no PSRS, kuri lielākā daļa bija latviešu tautas nīdēji. Protams, laika gaitā šis tas nedaudz pamainījās, bet pamatā šajās daudzdzīvokļu mājās dzīvo tie paši cittautieši, kuru uzskats vairākumā ir- principā nemaksāt zemes īpašniekam neko!
Arī latviešu „gudrinieki” netrūkst, kas vienā balsī bļauj, ka 8 eur/mēn. no dzīvokļa ir pārāk liela maksa .... ! Viņi spekulē situācijā, kad netaisnība ir vairākumā un var turpināt viegli izvairīties no maksāšanas.
Līdz ar to zemes īpašniekam pie esošās NĪ nodokļa likmes veidojas gigantisks parāds, kas dažu gadu laikā ir pieaudzis par piecpadsmit tūkstošiem. RD ieņēmumu pārvaldei un RD šo situāciju izmanto, lai atņemtu pēc būtības zemi un nekādā veidā nenāk pretī zemes īpašniekiem, lai šo netaisnīgo situāciju kaut kā risinātu.
Savukārt zemes īpašniekam nav citas izvēles kā lielā pazemojumā vairāk kā 10 gadus cīnīties tiesā, lai dabūtu savu minimālo nomas maksu un ar pēdējo cerību gaidīt, ka „Rīgas kungi” neuzspēs atņemt zemi pirms izdosies izcīnīt tiesu par zemes nomas maksu.
Dotajā brīdī vēl joprojām daudzi no zemes īpašniekiem nav saņēmuši ne santīma no tiem saucamajiem „nabaga” dzīvokļu īpašniekiem, bet dzīvokļa īpašnieki brukā ar jauniem BMW, reģistrē dzīvokļos firmas un turpina tēlot nabagus.
Uzsāktā tiesvedība pret apsaimniekotāju beidzās nesākoties, jo tas iesniedza slaveno maksātnespēju, bet policija nevar vai negrib šo lietu par krāpšanu jau četrus gadus atrisināt...!
Savukārt citi ir iemanījušies nepilnvarot apsaimniekotāju iekasēt nomas maksu un apsaimniekotājs sūta „trīs mājas tālāk”, jo viņi redziet neesot līgumslēdzējpuse.
Vārdu sakot reāli notiek ņirgāšanās par zemes īpašnieku!
Rīgas domes atbilde ir apmēram tāda-mums ir svarīgākas mūsu balsotāju intereses nevis kaut kādas nelielas čupiņas(zemes īpašnieku) taisnība.
Savukārt dzīvokļu īpašniekiem īpaši nekas nedraud, jo zemi viņi lieto tāpat, nodokļus par zemi nemaksā, nomu nemaksā, puķītes pie logiem stāda, dzīvokļus pērk un pārdod un tādus zemes īpašniekus īpaši galvā neņem.
Karuselis tiesā turpinās jau 9 gadus, bet īpašnieks tikai maksā nodokļus par savu zemi, kuru izmanto citi. Līdz ar to nav saņēmis ne tikai nomas maksu, bet viņam ir radīti zaudējumi 15 600 eur (NĪ nodokļa maksājumi). Ir saprotams, ka arī šogad neviens neko netaisās maksāt. Atbilde ir-tiesājieties! 
Savukārt Rīgas domes ieņēmumu pārvalde jau ir iesniegusi dokumentus tiesu izpildītājam un zeme visticamāk nonāks izsolē, kurā taisnīgais, nejaušais, RD ierēdņa brālēns to nopirks par brīnumaini zemu cenu un ātri tiks galā ar tiem parādniekiem...???!!! Shēma darbojās ...., tikai savējiem!!! „SUPER TAISNĪBA”!!!
Bet zemes īpašnieks, kas jebkurā normālā attīstītā valstī būtu turīgs cilvēks un valsts parūpētos, lai viņš saņem savu minimālo maksu par savu TĒVU ZEMI!
Bet Latvijā viņš ir spiests pazemoties, vilkt dzīvību un mēģināt sakrāt 3400 eur valsts nodevai, 2000 eur advokātam, lai tikai uzsāktu tiesvedību par parāda piedziņu no dzīvokļa īpašniekiem un desmit gadus tiesāties pēc būtības tikai par to, lai kāds viņam samaksā to, kas jau ar likumu it kā noteikts.
Tā ir taisnīgā LATVIJA...?!
Vai tas ir normāli ...???!!!
Kā lai Latvietis dzīvo savā zemē ...?! Kā ....!?

Stāsts ir reāls bez izdomājumiem.

Atbildēt

To dara tavi VL/TB/LNNK un S

22.07.2015. 22:55

»

Viss uzrakstīts satriecoši pareizi. Nu un? Mērķis šai valsts un valdības bezdarbībai ir tikai viens, kas skaidri redzams - brauciet prom no Latvijas. Jo ātrāk, jo labāk


Vai šī partija nav latviešu iznīcinātāju partija, protams, kopā ar Saskaņu?
Mīļā Latvijas tauta - šis partijas ir Latvijas traģēdija. Uz viņu sirdsapziņas tie simti tūkstošu, kas aizbēga no Latvijas, kuri izdarīja pašņāvības, saindējās, nosala.
Pārējas Saeimas partijas atbalsta.

Atbildēt

Alvis

22.07.2015. 22:35

»

jā tā ir

Pārlasīju likumu,jā jāmaksā ir piespiedu nomas maksa tikai zemes īpašnieka vietā vairs nav jāmaksā īpašuma nodoklis.Jā ja kas,90,gados zemes īpašniekiem piedāvāja likums gan kompensēto zemi citā vietā,gan kompensācījas vērtīgos sertifikatus,bet vairākums izvēlējās gatavu biznesu slaukt dzīvokļu īpašniekus...


Atbilde uz "jā tā ir". Tā nekas nav. Rīkļu rāvēji likumdevēji un izpildītāji darbojas viltīgi - pieņēma pašvaldībām neierobežotas rīcības Zemes reformas pilsētās likumu: "zemi var saņemt atpakaļ, saņemt kompensāciju vai saņemt citā vietā". Sākās masveida korupcija - zemi atdeva tiem, kas maksāja kukuli vai uz citiem korupcijas pamatiem, paziņām, sev, bosiem utt. kaut gadījumos, kad zeme apbūvēta, to nedrīkstēja atdot un savest naidā un bija jānosaka likumā, kādos gadījumos kā jārīkojas. Un tagad notiek vēl ļaunprātīgāk, nekaunīgāk kā pret vienu pusi, tā otru.Un mēs savā starpa rejamies - vieni - mūs vairākuma tiesības, mums pienākas savs zemes īpašums utt.
Ne viens ne otrs it kā nesaprot no kā prasīt, ka būtu jāapvienojas zemes īpašniekiem un dzīvokļu īpašniekiem un vienotā frontē pieprasīt 1:1 NO VALSTS UN NO RĪGAS DOMES KOMPENSĒT ZEMI. Pareksam miljardu pensionāru naudas atdeva, bet šeit ap 2-3 simti miljonu nav!?

Neesiet tik stulbi un nekarojiet, tauta savā starpā, kur katra puse gatava pārkost rīkli otrai pusei un apčakarēt viens otru!

Atbildēt

Remdenajiem

21.06.2015. 08:46

Kamēr pilsoņi un iedzīvotāji tik vien kā nolaidīs tvaiku sociālos portālos, bet nesāks pulcēties un apvienoties, lai kopīgi protestētu, nekaunīgais mazākums viņu turpinās apčakarēt!

Manuprāt, tas, ka praids pulcē kopā vairāk nekā protestētājus pret jebkuru citu vairākuma problēmu (LGBT aizstāvot mazākuma intereses), jau ļoti labi apliecina, kas īsti notiek!

Dibiniet NVO vai kā citādi cīnieties. Viena pagale nedeg!

Atbildēt

Irena

09.06.2015. 20:57

Rīgas domes nodibinātās RNP dzīvokļu īpašnieku maksātās naudas par dzīvojamo māju uzturēšanu un apsaimniekošanai izlietojumu nav iespējams parbaudīt un pieļautās kļūdas pārmaksājot nav iespējams pārrēķināt. Amatpersonas nav pieejamas. Rīgas domes revīzijas pārvalde uzskata, ka RNP darbibu nav tiesīga pārbaudīt.

Atbildēt

Atbilde

02.06.2015. 21:29

»

Zemes īpašnieks Rīga

Turpinājums...


Jautājums vietā, kur paliek naudas starpība? Vienkārši - RNP kabatā

Atbildēt

Zemes īpašnieks Rīga

02.06.2015. 10:14

Turpinājums.
Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) piedāvāja nomas maksu no 2-4 % no kadastrālās vērtības , kaut gan likumā bija notiekts 6+ kompnesācija par NĪN.
Līguma nosacījumiem nepiekritu un 2012 gadā iesiedzu prasību tiesā (kaut gan no likuma viedokļa tā ir pilnīga utopija jo jebkuram idotam bija skaidrs , ka man kā zemes īpašniekam ir taisnība un ir likumā notiektas tiesības saņemt 6 % no kadastrālās vērtības)2014 gadā tiesa lēma par labu man un beidzot tika noslēgts piespiedu zemes nomas līgums ar likumā notiekto procenta likmi ( šāda bezjēdzīga tiesvedība RNP izmaksāja vairākus tūkstošus eiro kurus protams, ka sedz no dzīvokļu īpašnieku kabatas) - Gaidot tiesu sāku vākt informācju no citiem zemes īpašniekiem un daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem un noskaidroju sekojošo, lielāka daļa no zemes īpašniekiem piekrita zemākai nomas maksai lai nebūt jātiesājas, vidējā nomas maksa sastāda aptuveni 4,5 % savukārt sarēķinot kopējo summu kuru rēķinos piestāda RNP daudzīvokļu mājas iedzīvotājiem sanāca ka jāmaksā ir 7,2% Rodās jautājums kur un kam paliek strapība?
Un pēdējais- ņemot vērā to ka man piederošā zeme ir sačakarēta ( viņu nevar izmantot citiem mērķiem) to nevar pārdot kā arī to nevaru iznomāt kādam citam, jo daudzīvokļu māja no turienes nepazudīs. Tad rodas jautājums vai man šāda zeme ir vajadzīga Es to uztveru kā apgrūtinājumu no kura īsti pat vaļā tikt nevaru. Un lai arī kā kādam liktos , bet es sevi neuskatu ne par spekulantu vai rīkļu rāvēju un galīgi nejūtos vainīgs ka uz manas zemes uzcelta 5 māja no kuras logiem visi blenž manā guļamistabā. Ja valdība pieņmes likumu un piedāvās šo zemi pārdot protams ka es piekritīšu, jo praktiski šī zeme nav izmanojama.
Ar cieņu.

Atbildēt

Zemes īpašnieks Rīgā

02.06.2015. 09:58

Tā nu ir sanācis,ka arī es esmu viens no tiem zemes īpašiekiem uz kura zemes ir uzcelta daudzstāvu māja, izlasot šo rakstu man rodās sajūta ka arī es esmu kautkāds rīkļu rēvējs uz spekulants.
Sākšu visu no sākuma,
Man vecvecmamma 1932 gadā par 1795 Ls. iegādājās zemi Teikā 1795 M2, uzcēla māju , 1970 gadā zemi nacionalizēja atstājot 790 m2 un balkus mājai tika uzcelta daudzīvokļu 5 stāvu ēka kuras viens no stūriem atrodās 5,2 metru attālumā no manas mājas guļamistabs loga. 2005 gadā šo zemi ar māju saņēmu mantojumā no sava vectēva,tad arī noslēdzu līgumu ar sia Juglas nami par zemes iznomāšanu (jāsaka ka zemes nomu no iedzīvotājiem sia Juglas nami jau iekasēja no 1999 gada kaut arī mans vecaistēvs nebija noslēdzis zemes nomas līgumu un līdz ar to Sia Juglas namiem nebija tiesiska pamata iekasēt papildus naudu no mājas iedzīvotājiem) Tālāk sākās interesantākais.
2011 gadā pēc SIA Rīgas namu pārvaldnieks izveides sākās jaunu līgumu slēgšana ar visiem zemes īpašniekiem. ( turpinājums nākamajā komentārā)

Atbildēt

jā tā ir

01.06.2015. 18:22

Pārlasīju likumu,jā jāmaksā ir piespiedu nomas maksa tikai zemes īpašnieka vietā vairs nav jāmaksā īpašuma nodoklis.Jā ja kas,90,gados zemes īpašniekiem piedāvāja likums gan kompensēto zemi citā vietā,gan kompensācījas vērtīgos sertifikatus,bet vairākums izvēlējās gatavu biznesu slaukt dzīvokļu īpašniekus.

Atbildēt

Ir taču izmaoņas.

01.06.2015. 18:13

Īsti nesaprau,no šī gada sākuma nav vairs jāmaksā par zemi tieši zem mājas,tikai par pagalmu un ceļu,celoņu.Un ja kas likumā ir norma,ka mājas dzīvokļu īpašnieki kopsapulcē var ateikties no nevajadzīgās zemes.Intresanti vai praksē šī norma tiek izmantota.

Atbildēt

01.06.2015. 13:47

Viss uzrakstīts satriecoši pareizi. Nu un? Mērķis šai valsts un valdības bezdarbībai ir tikai viens, kas skaidri redzams - brauciet prom no Latvijas. Jo ātrāk, jo labāk.

Atbildēt

Ēdelweiss

01.06.2015. 11:50

Kādi naivi jautajumi ...!!! Šī skribelējuma autorene nezina pat tik elementaru juridisko vēsturiski patiesību un atziņu lemmu kā : LIKUMUS PIEŅEM UN IZDOD TADUS,KĀDI TO MPIEŅEMEMJIEM UN IZDEVEJIEM IR PAROCĪGI....!!!!!!!!!! LR ar likumdosanu nodarbojas politmafijas klanu kloaka Saeima un tas kliķe MK... Mafija , jeb politmafija ir organizētās noziedzības apvienības ar ietekmi valdībā... Bet latvija ieveistais totalitārās valstiska s noziedzbas un genocid 4.maija rezims nevar pastāvēt un gūt legitimitati nebalstoties uz legitimajiem noziedzīgajiem likumiem....

Atbildēt

Elkonis

01.06.2015. 11:33

Šitais man atgādina šo tanti
https://youtu.be/ZyhPRhK97X4

Atbildēt

Abrenes dāvinātājs

01.06.2015. 10:25

Kūtris ne to vien sastrādājis. No sirds Latvijai. Par komjauniešu Latvijas prezidentu viņu!
Piespiedu zemes noma par labu kapeiku .isējiem ir tikai aisberga redzamā daļa. Apsaimniekošana, ūdens pārrēķini, atkritumi, kopējais siltums, kopējā elektrība, uzkrājumi, kuri pazūd plastmasas logu un durvju tirgotāju platajās kabatās, siltināšana.. un nebeidzama krāpšana! Un tiesa, kura nesaskata problēmu. Un Nacionālās apvienības ministri, kuri 25 gadus nesaskata problēmu tiesā. Un muļķi, kuri vientiesīgi balso par NA vai V, vai S, neredzot, ko krāpšanas shēma viena - kolektīvā komjauniešu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...