Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaidrs

28.09.2023. 12:33

100% Kazāks piesedz Lauri Menci ! Nav spējīgs atrauties no savas Swedbank darba vietas ... muļķītis tikai var cerēt uz Kazaku! Viņš gatavs ugunī lekt, ja Swedbank prasīs.... cīnīsies līdz pēdējam un locīties kā dēle, lai tik izdabāt Swedbank. Kurš tad viņu iefīrēja Latvijas Bankas postenī? Uzmini nu?

Atbildēt

Kate

28.09.2023. 11:06

Zviedri ir atgriezušies, no vēstures mums ir zināms kā Zveidri izbradāja Latviju! Redzamas paralēles ar Swedbank. Ja būtu kārtīga banka, tad vadītājs noteikti nebūtu Lauris Mencis , kurš ir atbildīgs par šādu pēc izskata pavisam kriminālu situāciju.

Atbildēt

fakts

27.09.2023. 18:25

Ja gribi uzmest banku, neturi tajā savu naudu.

Atbildēt

Swedbank klients

27.09.2023. 10:47

Kāpēc Swedbank tik izmisīgi slēpj to dokumentu? Izskatās ka tomēr ir viltojumi tiesā IESNIEGTI?

Atbildēt

.

27.09.2023. 10:45

Kazāku ar Manci arī pie daktera vajadzētu. Pie manējā tvaika ielā

Atbildēt

ne ka divaina te nav

27.09.2023. 08:03

»

Dīvaini gan

Bankas prezidents ir bet Latvijai nav nevienas bankas


asv kolonijas rutina un ikdiena.

Atbildēt

.

27.09.2023. 07:30

»

Dace

Iedod sava psihiatra telefona numuru


Ja patiešām gribi Grosfogelim palīdzēt, gan jau internetā telefona Nr. atradīsi. Grūtāk būs viņu pārliecināt apmeklēt speciālistu.

Atbildēt

bebrs

27.09.2023. 07:16

Pēc regulāras naudas atskaitīšanas interneta veikalam, kad Swedbank centās pierādīt, ka pats esmu vainīgs , jo nodevis savu kodu kalkulatoru citam , atvadījos no Swedbank uz mūžiem, viena blēžu banka!

Atbildēt

Rasbambons

27.09.2023. 06:50

LB - kas tad tā par banku ... feikbanka. Kamēr LV nebūs izveidota sava LNB - Latvijas nacionālā banka pilnā tās nozīmē, tikām te nebūs nekā. Un NLB kapitāls jau nebūs jevreičikos, bet gan LATOS un zeltā. Bet tikām, dārgie tautieši - jūs skūs un slauks monetārie noziedznieki, tieši tā, kā tagad tas notiek un vēl briesmīgāk, līdz vinālā pievāks visu un būs basas ne tikai kājas, bet arī dibeni.

Atbildēt

Konkrēti man vecajā Hip un Zemes bankā bija gadījums

27.09.2023. 06:47

»

Jana

Jums ir neaktīva informācija! Vispār pašlaik Swedbank slēpj viltotu dokumentu, ar kura palīdzību tika pie klienta naudas.... Swedbanka ar Lauri Menci vadībā, izvairās uzrādīt savu viltoto papīrīti... Statscir par to


Kad bankas darbinieki sev noņēma naudu no mana konta. Juristi teica, ka neko nevar līdzēt. Var strīdēties, bet rezultāta nebūs. Toreiz ap 350 LVL mistiski no konta pazuda.

Atbildēt

Jana

27.09.2023. 02:37

»

Grosfogels

Jocīga doma Gintucim..kādā sakarā LB būtu jāiejaucas tiesvedībās kur divas puses tiesājas? Ja vajadzētu ekspertīzi tad to tiesa nozīmēs. Grosfogel, tev šķita, ka tikai tu vari cilvēkus pazemot un dzīves sagandēt..nu nē, izrādās arī tavējo kāds(banka) pabužina


Jums ir neaktīva informācija! Vispār pašlaik Swedbank slēpj viltotu dokumentu, ar kura palīdzību tika pie klienta naudas.... Swedbanka ar Lauri Menci vadībā, izvairās uzrādīt savu viltoto papīrīti... Statscir par to...

Atbildēt

Grosfogels

26.09.2023. 20:52

Jocīga doma Gintucim..kādā sakarā LB būtu jāiejaucas tiesvedībās kur divas puses tiesājas? Ja vajadzētu ekspertīzi tad to tiesa nozīmēs. Grosfogel, tev šķita, ka tikai tu vari cilvēkus pazemot un dzīves sagandēt..nu nē, izrādās arī tavējo kāds(banka) pabužina..

Atbildēt

jaajaa

26.09.2023. 18:56

...nu pilnīga taisnība autoram...par viltojumu, kas ir viltojums Latvijas Krimināllikuma izpratnē, privatbaņķele atbild tapat, kā jebkura cita Latvijas juridiska persona...jāklapē ciet...:)

Atbildēt

ZINĀTĀJS.

26.09.2023. 18:40

NAIVI GAIDĪT ATBILDI NO Latvijas Bankas prezidenta Mārtiņa Kazāka.
VIŅŠ KRETĪNS UN ĢEĶIS.
KĀDS VIETNIEKS ATRAKSTĪSIES UN NEKO NEPATEIKS.
IEDZIMTS KRETĪNIZMS UN ABSULŪTS IDIOTIZMS.
KUKUĻI NO ZVIEDRU BANKĀM NESMIRD !!!

Atbildēt

aga

26.09.2023. 17:50

Jebkurš cilvēks , kurš sāk strādāt jebkurā bankā jau automātiski nonāk tumšajā pusē. Neceri ,ka tad ,kad šis dilvēks ieņems augstu amatu - viņš mainīsies.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

26.09.2023. 17:44

...vēl viens naivulis...Latvijas banka var tikai reklamēt savu stulbumu...par piemēru sīknaudas likvidēšanā...

Atbildēt

.

26.09.2023. 16:12

Cik var rakstīt par vienu un to pašu? Kam vēl nav uzrakstīts? Vai autoram kāds rudens veselības paasinājums? Varbūt vajag aiziet pie psihiatra? Tas ir tiešas peejamības speciālists. Nosūtījumu nevajag. Varbūt ka palīdz?

Atbildēt

Ieteikums

26.09.2023. 15:53

Sākumā būtu jānoskaidro, kas slēpjas aiz Swedbank filiāles Latvijā. Man teica, ka Šķēles kungs. Vajadzētu painteresēties Zviedrijas vidā, kas maksā ienākumu nodokļus, kā Swedbank līdzīpašnieks?

Atbildēt

patiesībā

26.09.2023. 15:00

bankas vadošais loceklis, kas aizstāv klientu intereses, ir tāds pats reāli neiespējams absurds, kā, piemēra pēc, asenizators jeb šinders, kas aizstāv atejas tārpiņu tiesības.

Atbildēt

Dīvaini gan

26.09.2023. 13:59

Bankas prezidents ir bet Latvijai nav nevienas bankas.

Atbildēt

Tā ir saucēja balss tuksnesī,

26.09.2023. 13:40

jo gan Swedbank, gan LB izmanto savus finanšu instrumentus, lai nonuļļotu Latvijas ekonomiku. Tā ir globālo finanšu korporāciju vienota banda pret Latvijas privātpersonas tiesībām un interesēm. Tāpēc nekad nesadarbojos ne ar vienu banku, beņemu no šiem krāpniekiem arī kredītus.

LB no 2023. gada 1. janvāra ar jauno Latvijas bankas likumu ir izveidota par teroristisku organizāciju ar kratīšanas un konfiskācijas tiesībām. Lai šīs darbības tiktu nostiprinātas “tiesiski”, ir izveidota speciālā Ekonomikas lietu tuesa. Jaunkomunisti - cionisti gatavo plašas teroristiskas akcijas pret vietējām privātpersonām.

Lai to saprastu, palasiet jauno LB likumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...