Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 05.11.2011. 04:44

paldies, paldies, es gan neesmu atstumts no valsts pārvaldes - necik tuvu tai neesmu bijis. un arī nevaru žēlaboties, ka mani pie tās nelaiž klāt - neesmu provējis pielavīties!
oi, atkal meloju! 1-reiz bija tā. man bija darba uzdevums iegūt aizmirsu kura deputāta ģīmja bildi. deputāts, saprotama lieta, nezināja, kā viņam veiksies ar kalpošanu tautai, tā nu es kā nabaga radinieks stāvu ar terorista vesti mugurā un ar fotōtašu uz pleca tā, lai redzētu, ja gadījumā tautas kalps lavās no lielās mājas uz frakciju māju vai otrādi. nu, nepaiet ne 5 min., kā man tautas kalpu miesu apsargātājs zolīdi apjautājās, vai kādu gaidu. pēc vēl ≈ 10 s vēl viens 3-durvju skapis nesās tā, ka «на поворотах заносит»: «gaf, gaf, kādas probļemas!», laipni paskaidroju, ka tikko vēl nebija. nu, pa purnu nesadeva, aizdzina gan - viņi redz, par kārtību atbildot. pats gan biju pie vainas - uz pirmo jautājumu atbildēju, ka jā, bet ka pieturos pie pārliecības, ka tā pa lielam mana personāla darīšana. bet es neklanu uz to, ka viņiem bija rīkojums nepielaist mani valsts pārvaldei tuvāk par 50 m - 1-kārši izskatījos aizdomīgs (to es 1-mēr daru!).

Atbildēt

IKA

04.11.2011. 15:35

Labi paliek ap sirdi, ja tomēr ir šādi cilvēki. Malacis, Juri. Lai veicas mums visiem. Es atbalstu.

Atbildēt

zj

04.11.2011. 13:27

Prieks, ka kāds no patiesi gudriem Latvijas cilvēkiem vismaz mēģina uzrunāt kādu no vadoņiem. Pagaidām vēl valstī ir ne mazums šādu viedu ļaužu, tikai visi viņi ir atstumti no valsts pārvaldes, pat no padomu došanas. Varbūt notiks brīnums un Bērziņš ieklausīsies. Un izveidos, piemēram, gudro senioru padomi īpaši svarīgu valsts problēmu apspriešanai. Veiksmi šādiem gudriem ļaudīm!

Atbildēt

haralds

[R] 04.11.2011. 13:12

2 Latvietis
slikti, ka nav jums nojausmas, ko ar savu atgūto valsti iesākt jaunajā Pasaulē!
man ir, tak es zolīds cilvēks - nelienu, kur neaicina un politikā nelīstu / nelīdīšu arī, ja aicinātu / aicinās. ja nu neatteiktos kādu idijōtismu kādā zakonā uzrādīt vai ko tādu. saprotams, par to ar lielu «paldies» būtu daudz par daudz, pilnīgi pietiktu ar dvadcāru stundā.

Manuprāt - jāsāk katram ar sevi.

sen sāku ar sevi un turpinu un man arī kauns - cik nu par tautu, tad pamatā par to, ka ļaujās kvīkāties visādiem bezdeļiem!
nav jādzīvo tālāk - jādzīvo turpat vai tuvāk vai pat jābrauc dzīvot uz siltajām zemēm.
kā ir ar tām atklātajām vēstulēm - pa vienam eksemplāru sūta arī Latvijas Valsts prezidentam un valdībai vai Latvijas Valsts prezidenta un valdības sekretūtes izdrukā un nokrāmē uz raxtāmgalda? man jau asinis pa degunu, kā interesē, vai sakompilēs ko no parastās lumudurācijas vai kā citādi - saprotams, ja atbildēs.

Atbildēt

Latvietis

04.11.2011. 11:43

Raksta autors iet pareizā virzienā - nav mums ne drosmes ne saprašanas atdzīt ka nav mums identitātes un nekādas nojausmas, ko ar savu atgūto valsti iesākt jaunajā pasaulē!

Manuprāt - jāsāk katram ar sevi un lasot komentārus man ir kauns par savu piederību šai tautai un zemei - vergu tauteles savstarpējas zākāsanās un personīgu neizsāpēto iekšējo sāpju un pretrunu orģijas.

Jādzīvo tālāk - un jābeidz pinkšķēt par to kas bijis!

Atbildēt

y>andreiko

04.11.2011. 09:26

Atbilde ļoti vienkārša-cilvēks cienījamos gados un daudz ko piedzīvojis,redzējis un paspējis. Der ieklausīties.

Atbildēt

andreiko

04.11.2011. 07:56

Jautājums - Kā jurists un starptautisko attiecību juridiskais specs 25 gadus nokuģojis pa jūriņokeānu? Kaut kas nelīmējas kopā vai vismaz izskatās maķenīt absurdi!autājums par to autoru.

Atbildēt

haralds

04.11.2011. 06:18

Nikodīm, ja iecerēts uzbrauciens, mazliet neiebraucu, par ko.
ja stulbs lasītājs šā kā tā neko nesapratīs un gudrs visu tāpat sapratīs, tad jau no tiesas nahren burtus, elektrību, ekrānlaiku un klavieri tērēt.
ā, par ļutaušu - nacionālpsihopātu saukli ne man!
smadzenes nemoku - dabiskā veidā nodarbinātas - tāds darbs.
visās niansēs neiebraucu («5 vakari»: будем езжать в Звенигорск, там очень красиво! я правда не была, но люди говорят. tobiš «не знаю, но мнение имею»), tak man saliekās, ka izbrēkt anarhosindikālistu saukļus un rādīt mēli, roku vai kādu citu ārējo orgānu un pēc tam ātri, ātri, kamēr nav zaжopījuši, bēgt aiz stūra, tomēr aktīvāka dalība sabiedrībā notiekošajos procesos, nekā alus dzeršana, smirdēšana un ņerkšķēšana, ka «ko ta mēs, mēs jau neko, mēs jau nabaga radinieki!» vai «ar shit'ām kuslajām inteleņķa roķelēm Pasauli nepārtaisīsi!»!
oi, atcerēties gan vēl arī daudz ko vairāk spēju.
un zinko. var apcelties par to, ka okupācijas armijā ierindā stāvot un godu atdodot, par provi, cūkam palkavniekam Tkačenko, kustina pakaļkāju pirkstus apkaltajos fašistu zābakos, bet čista sikolōģiski palīdz. nu, okupācijas armijā negāju konceptuāli, tā ka no personālās pieredzes zinu tikai par kara katedru.
bet par to atklāto vēstuli Latvijas Valsts prezidentam un valdībai. baigi intjeresno, vai kāds izlasīs un vai atbildēs un ja jā, tad ko.
esmu sūtījis gan ne atklātās, bet ≈3 parastās un ≈2 ierakstītās vēstules namu pārvaldes priekšniekiem. не привета, не ответа!

Atbildēt

Nikodīms

03.11.2011. 22:39

Stulbs lasītājsjau tāpat neko nesapratīs,X un haralds jau atkal moka savas smadzenes un neko vairāk par veco ļutaušu saukli "latvieti nepadodies,bēdz aiz stūra, saukājies un rādi mēli!"
nespēj atcerēties.

Atbildēt

brb

03.11.2011. 22:35

atradis pie kā vērsties... phe...

Atbildēt

x

03.11.2011. 22:26

Pirmais uzdevums butu noskaidrot kapec mes latviesi ielaidam dzivot musu dzivokli (Latvija) irniekus (no PSRS iebraukusie). Kapec mes latviesi noticejam Maskavas asaram un irniekiem esam devusi tik plasas tiesibas ka irnieki driz bus saimnieki Latvija bet mes latviesi irnieki.

Atbildēt

Ēvalds > Voldemārs Kārlis Markuss 03.11.2011. 19:37

03.11.2011. 19:57

Markusa kungs, Jūsu komentārā no tolerances un vienotības nav "ne smakas" ! Ja Jums ir vēlme, lai Latvijā dzīvo pārtikuši un laimīgi cilvēki, vajadzētu mazliet pastudēt, kas tam ir nepieciešams un kurās valstīs ir sasniegts minētais dzīves līmenis.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

03.11.2011. 19:37

Krievijā vācu fašisti nav palikuši un viņu pēcnācēji Krievijas Valsts Domē nav ievēlēti.Latvijā sarkanie fašisti ienāca un palika 50 gadus.Lai 2.pasaules kara uzvarētāji aizvāc viņus pie sevis.Jālikvidē arī okupāntu veterānu biedrības piemēram ,,zemūdens jūrnieku,,.Raksta autoram ,,okupācija bij okupanti nav,, liekās ir pareizs.

Atbildēt

haralds

[R] 03.11.2011. 19:24

vot ne «... tas ir iespējams un jādara nekavējoties, iekams neesam pazaudējuši savu Latviju pavisam.», bet «... tas ir iespējams un jādara nekavējoties, kamēr neesam pazaudējuši savu Latviju pavisam.» vai «... tas ir iespējams un jādara nekavējoties, iekams / pirms esam pazaudējuši savu Latviju pavisam.».
un par to tautas vēlēto Valsts prezidentu neesmu pavisam drošs.
un - saprotams, paceļās jautājumi, ko autōrs sarunas karstumā atļāviess nodēvēt par Amerikas pseidokultūru (ceru, ka ne blues, rockandroll, gospel, spiritual un resnvēderu mūziku jazz! (сегодня слушает он джаз, а завтра родину продаст!)) un ko par kārtību, ko par mistisku toleranci, un ko par no rietumiem vai austrumiem ievazātām reliģiskām sektām. vai kristietību?
bet pa lielam jau iebildumu nav.

Atbildēt

Ēvalds

03.11.2011. 19:08

Skaisti uzrakstīts un ja sāk rakstīto analizēt, tad varētu secināt, ka atklātā vēstule Latvijas Valsts prezidentam ir aicinājums esošajam Latvijas Valsts prezidentam atkāpties no amata. Latvieši, kā vienmēr skaisti uzraksta, bet algoritmi ir jādomā lasītājiem :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....