Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pie covidaféras vainigs ir nàcijas tévs

01.11.2021. 16:47

Braukà rinkï pa pasauli un bankàs iekïlà LV nekustàmos ïpasumus,bet iegütos aizdevumus notrallina.LATVENERGO iekilàja Skandinàvu bankà
uz neatgriesanu.Tàdà veidà LATVENERGO jau ir pakàsts.Visa valdiba ir stàvus grüdéji.

Atbildēt

!!

01.11.2021. 16:04

vēl viens variants bezgalīgajā neziņas jūrā .....bet par to ārstēšanu autoram ir taisnība. Šķiet, ka vairs vispār neārstē, tikai vakcinē... viss naudas daudzums - kā vēl nekad, ir kaut kur novakcinēts

Atbildēt

lauķis

01.11.2021. 16:02

»

Vai nesaprotat

ja katrs diedelnieks dos vaļu savai dvēselei tad iestāsies pilnīgs haoss.Valdibas ir tāpēc domātas nevis lai te radītu paradīzi ,bet pasargātu mūs no elles,kura te rastos ja katrs duraks dotu vaļu savai dvēselei


Vēlreiz.Cilvēks ir APZINĪGA būtne.Nav apziņas,nav arī dvēseles.Ja apziņu saista tikai ar sava rumpja vēlmēm tad tas nav cilvēks,gaļas menedžeris.Cilvēkam vara nav vajadzīga.

Atbildēt

RP

01.11.2021. 15:58

»

par maz

Jā, un testa kociņus katru vakaru visos caurumos


Ja kas, arī testa kociņiem nav ticības...

Atbildēt

Nu.....

01.11.2021. 15:49

»

Vai nesaprotat

ja katrs diedelnieks dos vaļu savai dvēselei tad iestāsies pilnīgs haoss.Valdibas ir tāpēc domātas nevis lai te radītu paradīzi ,bet pasargātu mūs no elles,kura te rastos ja katrs duraks dotu vaļu savai dvēselei


Interesanti kāds rezultāts tiek sagaidīts no valdības, kas līdz šim nav spējusi realizēt nevienu valsts projektu? Ja nu vienīgi brīnums!

Atbildēt

autors patiešām naivs,

01.11.2021. 15:49

domājot par prezidenta izstrādājumu," ka vismaz Jūs neesat materiāli ieinteresēts maksimāli lielā mirušo un par invalīdiem kļuvušo skaitā un arī neesat tik sakompromitēts, lai būtu spiests apzināti kaitēt latviešu tautai un valstij."

Atbildēt

Vai nesaprotat

01.11.2021. 15:45

»

lauķis

Lūgt bendei žēlastību ir bezjēdzīgi,bende dara savu darbu.Šo bendi ir radījuši cilvēki paši ar savu klusējošu piekrišanu un atbalstu,klusēšana-piekrišana,pēc romiešu tiesībām.Mēs dzīvojam greizo spoguļu un melu pasaulē.Tikai brīva dvēsele var salauzt šo melu pasauli,dodiet vaļu savai dvēselei...


ja katrs diedelnieks dos vaļu savai dvēselei tad iestāsies pilnīgs haoss.Valdibas ir tāpēc domātas nevis lai te radītu paradīzi ,bet pasargātu mūs no elles,kura te rastos ja katrs duraks dotu vaļu savai dvēselei .

Atbildēt

Bet

01.11.2021. 15:29

Tas viss būtu skaisti, ja testi būtu precīzi, bet vēl tā. Tad pārbaude uz antivielām, Latvijā ir liegta-- tā esot ļoti neprecīza pēc vietējās kliķes pieņemtā, jo tad policija varētu izmeklēt vakcīnu sertifikāta pirkšanas lietas, balstoties uz antivielu analīzi. Tā kā vakcinācijas sertifikātus ir pirkuši daudzi no nepieskarajamiem ( paši kliķes pārstāvji), tad likumdevējs atsakās tos pieņemt kā pierādījumu tiesā.

Atbildēt

Mjā

01.11.2021. 15:28

Testi uz kovidu, ko nostiprinās ar pirkstu nospiedumiem un foto pie lietas !? Izskatās pēc pasu galda procedūras, kādu krievija izmantoja okupētajā Donbasā. Atšķirība tikai tāda, ka tur pamatiedzīvotāji jau bija padzīti un procedūra notika brīvprātīgi.

Atbildēt

LAIKS VISU TO COVIDBANDU TIESĀT!!!

01.11.2021. 15:14

🔥Ковид Сопротивление🔥
Япония прекращает развертывание вакцинации и переходит на ивермектин

Продолжающийся маразм с «Ковид-19» здесь, в Соединенных Штатах, существует исключительно потому, что наши власти не смогли использовать правильное лечение.

Они использовали так называемые "вакцины", когда Япония только что доказала, менее чем за ОДИН МЕСЯЦ, что ивермектин может уничтожить болезнь.

Шведское агентство общественного здравоохранения в среду рекомендовало временно прекратить использование вакцины от Moderna от COVID-19 среди молодежи, сославшись на вероятность возможных редких побочных эффектов для сердца.

В нем говорилось, что приостановка вакцинации должна пока действовать до 1 декабря, объясняя, что были получены доказательства повышенного риска побочных эффектов, таких как воспаление сердечной мышцы (миокардит) и воспаление перикарда (перикардит).

Финляндия, Дания и Норвегия также приостановили вакцинацию против COVID-19.

Atbildēt

lauķis

01.11.2021. 14:50

Lūgt bendei žēlastību ir bezjēdzīgi,bende dara savu darbu.Šo bendi ir radījuši cilvēki paši ar savu klusējošu piekrišanu un atbalstu,klusēšana-piekrišana,pēc romiešu tiesībām.Mēs dzīvojam greizo spoguļu un melu pasaulē.Tikai brīva dvēsele var salauzt šo melu pasauli,dodiet vaļu savai dvēselei.
Radībām bez dvēseles izdzīvošana nebūs.

Atbildēt

es

01.11.2021. 14:47

Lai izbeigtu šo ārprātu ir pirmām kārtām jāizbeidz nevis jāvairo testēšana un jāārstē slimie ar simptomiem! Viņu nav tik daudz, atliek paskatīties uz daudzgadu statistiku par gripu un tās sekām. Šizoidālās izpausmes, panikas un baiļu propoganda ir jāizbeidz. Jāatļauj sports un fitness un viss pārējais, kas cilvēkus dara veselus, nevis zombē ārprātā!

Atbildēt

datoriķis

01.11.2021. 14:46

Vēl viens grafomāns bez smadzenēm. Tādus vajag ārstēt ar caurejas zālēm - ja jau ir vārdu caureja, tad vajag pievienot ari parasto caureju.

Atbildēt

Cyril

01.11.2021. 14:46

UN KURŠ VĒL NETIC LATVIEŠU MILJONA SIRSNĪGO MĪLESTĪBU PRET NĀCIJAS TĒVU? ĪSTO LATVIEŠU EPITĀFIJA: 1. “Salīdzinot ar daudzo gadu rēnajiem un bezcerīgajiem prezidentūras gadiem, Egila Levita kandidatūra ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. No spējas, un tas ir tik svarīgi, brīvi komunicēt četrās svešvalodās – angļu, vācu, franču un krievu. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus, un to Levits spēs, būdams augsti kvalificēts jurists. Tieši Levits lika juridiskos pamatus Latvijas valsts atjaunošanai, un visus šos gadus viņš ir bijis ciešā sasaistē ar Latviju. Mana pārliecība ir, ka viņš spētu visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.”
2. "Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs attiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties, kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties. Viņa laipnība, tolerance, kā arī uzticība cilvēkiem, ir arī viņa posts. Viņš nav dzīvojis pietiekami ilgi padomijas vilku mežos. Nav pietiekami rūdīts "peldēt starp haizivīm". Galvenais "trūkums" - demokrāts," "Daudzi gribētu būt Kariņa vietā. Ja gribat stingru roku un skaļu muti, tad sauciet atpakaļ, piemēram... Ja gribat premjeru, kas ir godīgs un, jā, dažbrīd naivs ideālists, tad atbalstiet Kariņu! Lai viņš, atbalstu jūtot, ir pašpārliecināts un atlaiž pāris ministrus, kas atrodas valdībā iepriekšējo populistisko vēlēšanu rezultātā. Tur, draugi, ikviens esam roku pielikuši. Es atbalstu Krišjāni Kariņu! Un nu varat sākt mani plosīt."
P.S.
OBLIGĀTI TURĒT VIRS GULTAS!
Epitāfiju ir jātur virs gultas katram īstam latvietim ar gravitācijas melnajiem caurumiem smadzenēs. Epitāfija ir latviešu inteliģences manifests - rakstveida paziņojums par saviem uzskatiem, programmu, lēmumiem, vispārējās attīstības pakāpi. Epitāfija ir latviešu miljona uzticības, paļaušanās apliecinājums nācijas tēvam. Tikai nācijas tēvs var glāb latviešu miljonu no koronavīrusa nāvējošajām ķetnām. Dievs un Sātans ir atsacījušies komunicēt ar latviešu miljonu. Pēdējā cerība - nācijas tēvs? Visdebilākajiem pēdējā cerība ir kaut kādi "mecenāti".

Atbildēt

Super!

01.11.2021. 14:42

Pateicos Jums, Uldi!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...