Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laimdota

03.12.2019. 20:37

»

Valdis Freimantāls

...


Pieprasīsim atbildi.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

03.12.2019. 20:32

»

edgars A

Patlaban 4.maija Latvija ir skaidrs LPSR turpinaajums. Nevajadzeetu te piit iekshaa 18.novembri paarstaavosho Pilsonju Kongresu


Edgar, ko nerūpējies lai PK būtu savas telpas un sava adrese?

Domāju, ka saproti - tas ir pirmais noteikums sekmīgai darbībai!

Atbildēt

antons mikoss

03.12.2019. 10:50

»

pietiekcomas baletomānija

man aiz loga kretīni dejo


Tie kretīni zina, kur tu galvenais kretīns dzīvo. Tad nu izpaužās pielūgsmē!

Atbildēt

antons mikoss

03.12.2019. 10:47

»

tieši tā

Ne ko pielikt, ne atņemt. Lakoniski un precīzi


Tukša muldēšana. Paskaties uz 1989.g.vasaras LKP un LPSR AP lēmumus par PK. Nesadarboties, neatļaut, nedot iespēju, antikonstitucionāls, traucē perestroikai- tie ir pamatvārdi.
Tu esi kremļa bots vai vienkārši debils. Esi apmierināts ar Slāvlatviju? Tas bija PK pretinieku mērķis. Nostiprināt okupācijas sekas.

Atbildēt

pietiekcomas baletomānija

02.12.2019. 23:04

man aiz loga kretīni dejo...

Atbildēt

Esmu pārsteigts

02.12.2019. 20:35

Nu, šeit ir īsts plānprātīgo saiets!

Atbildēt

kongresmeņi

02.12.2019. 18:38

Egiliņ, uzrīko mums pikniciņ'!

Atbildēt

Z S

02.12.2019. 17:10

»

antons mikoss

Zigurds neprasa atdot varu PK. Viņš prasa naudu savai kampaņai vēlēsanās no NA saraksta


Nekādu naudu neprasu. PK 30. gadadienas pasākumus jārīko Kultūras ministrijai. Lai tā saņem finansējumu un rīkojas.

Atbildēt

viss skan jauki

02.12.2019. 17:08

bet ja tur atkal dobeļi, grīnblati...................
Tā jau mūsu laime, ka troļļi debili, nedod dievs, ja būtu gudri

Atbildēt

Kangaru netrūkst

02.12.2019. 17:01

»

Kaža

Ulmanis nekad nav bijis prezidents,bet vieni meli dzemdē citus un dzīvojot vien ar savām ārkārtas stāvokļu un valsts nodevēju slavināšanas mānijām


Ne tev trockist būs lemt, kurš ir mūsu prezidents. Bet pēc 1991.gada pat teorētiski neviens par tādu nevarēja kļūt, jo nav notikusi deokupācija un okupantu režīma demontāža, aizliedzot tiem ieņemt jebkādus amatus un piedalīties Latvijas valstiskuma atjaunošanas procesos.
Pat ievērojot visus iepriekš minētos piesardzības pasākumus ir skaidrs, ka Latvijas nelabvēļi tāpat lielā skaitā iefiltrēsies pie varas, bet viņu vismaz nebūs vairākums.

Atbildēt

edgars A

02.12.2019. 15:54

Patlaban 4.maija Latvija ir skaidrs LPSR turpinaajums. Nevajadzeetu te piit iekshaa 18.novembri paarstaavosho Pilsonju Kongresu.

Atbildēt

antons mikoss

02.12.2019. 15:53

»

Kalnu Kaza

Pārtrauciet pazemot, apsmiet Valsts prezidentu. Tā cilvēku var pataisīt tiešām par valsts ienaidnieku - es visu savu sirdi, dvēseli atdodu valstij, savai Latvijai, bet tās pavalstnieki mani nicina, pazemo apsmej. Te darbs VDD, SAABam - nedrīkst ālut zaimot savu valsti prezidenta personā...


Kurš apvaino kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu E. Levitu? Apvainotu viņu tad, ja teiktu, ka viņš nav piesaistījis ar savu parakstu ~ 300 000 Latvijai naidīgu okupantu slāni. Bet viņam patīk būt par kremļa kurmi. Tikko Viņš ar lielu etuazismu iesaka visus tos kremļa uzgrūstos okupantus dēvēt par LĪDZTAUTIEŠIEM. Neslēpjas mūsu kremļa kurmis! Šis tituls viņam patīk!
Kas attiecas uz Slāvlatvijas īstenoto politiku, tad tajā nav realizēts neviens PK lēmums. Sadarbības līgums ar AP pastāvēja tikai VIENU dienu. Līguma laikā AP apņēmās dot pilsonību jebkuram ieklīdenim no PSRS. Tu čekistēn Kalnu Kaza nemelo tik atklāti!

Atbildēt

antons mikoss

02.12.2019. 15:22

»

Valdis Freimantāls

Izsaku dziļu pateicību Zigurdam Strīķim par šo atklāto vēstuli prezidentam...


Zigurds neprasa atdot varu PK. Viņš prasa naudu savai kampaņai vēlēsanās no NA saraksta.

Atbildēt

A.P.

02.12.2019. 14:56

»

Arturs Priedītis

"Pilsoņiem" ir jauna darba uzvara! 2.decembrī tika izteikts reti atraktīvs priekšlikums: “Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) uzskata, ka jaunā prezidenta meklēšana būtu jāveic, rīkojot starptautisku konkursu, tādējādi nodrošinot lielāku atklātību amata atlases procesā, sarunā ar aģentūru LETA atklāja...


Vai "pilsoņi" organizēs protesta akcijas sakarā ar Bordāna nacionāli apkaunojošo priekšlikumu un tā atbalstu valdošajā kliķē? Protams, neorganizēs! "Pilsoņi"/"kultūrnācija" nemīl protestēt pret nacionālajiem un humanitātes noziegumiem. Protestā pret kažoku ražotājiem bija vaiŗāk cilvēku nekā protestā pret mediķu krāpšanu. Praidā vispār bija tūkstoši un ar maziem bērniem. Ja cāļgalvja Ziedoņa fonds sadomātu rīkot kādu pasākumu par Lielvārdas jostā ierakstīto latviešu likteni, tad uz šo sentimentāli debilo pasākumu sabrauktu visa "kultūrnācija" no visas Latvijas...

Atbildēt

Arturs Priedītis

02.12.2019. 14:44

"Pilsoņiem" ir jauna darba uzvara! 2.decembrī tika izteikts reti atraktīvs priekšlikums: “Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) uzskata, ka jaunā prezidenta meklēšana būtu jāveic, rīkojot starptautisku konkursu, tādējādi nodrošinot lielāku atklātību amata atlases procesā, sarunā ar aģentūru LETA atklāja ministrs. Līdz esošā Latvijas bankas prezidenta pilnvaru termiņa beigām ir atlikušas nepilnas trīs nedēļas. Bordāns skaidroja, ka ar šādu ideju jau vērsies pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV), kurš gan norādījis, ka jaunais Latvijas Bankas prezidents jāizvēl līdz 21.decembrim.” Ideāli pareiza pieeja! Pilnā mērā atbilst "kultūrnācijas" politiskās apziņas attīstības līmenim, politiskajai gribai un reālajam politiskajam stāvoklim; proti, tam, ka ar “kultūrnācijas” masveida svētību LR nav suverēna valsts, bet ir ģeopolitiski okupēta un ES konfederācijas sastāvdaļa. Latvija faktiski ir arī militāri okupēta. Latvijā atrodas NATO okupācijas vienības, kuras nepakļaujas vietējiem likumiem. Par Bordāna pieeju latviešu miljons ne kaunēsies, ne sadusmosies. Latviešu miljonam brīvība, neatkarība, suverenitāte jau sen vairs nav nekādas vērtības. Kā zināms, LR Valsts bankas prezidents nepakļaujas vietējai varai. Tāpēc tas var būt jebkuras valsts pilsonis. Korupcijas ģēnijs Rimšēvičs to lieliski pierādīja. LR Valsts bankas prezidents teorētiski var būt arī “nācijas tēva” dāsni sarūpētās Namībijas hotentots (“Levits: Namībija ir viens no Latvijas tuvākajiem sadarbības partneriem Āfrikas kontinentā”). Taču tā tas diemžēl var būt tikai teorētiski. Reālajā dzīvē hotentots “kultūrnācijas” noziegumu brīvības paradīzē neder. Hotentoti ienīst privātīpašumu, melošanu, nelietīgu izturēšanos. Latviešu Latvija bez šīm patīkamajām īpašībām nav iedomājama. Nav ne mazāko šaubu, ka "nācijas tēvs", latviešu miljona "pravietis", arī dedzīgi atbalstīs doto priekšlikumu. Intelektuāli drausmīgi neapdāvinātais premjers Kariņš atbalsta. Pret šo priekšlikumu noteikti nākas izturēties kā pret "kultūrnācijas" politiskās degradācijas jaunas virsotnes sasniegšanu.

Atbildēt

A.P.

02.12.2019. 14:37

»

Zigurds Strīķis

Lai nu kuram, bet VDK aģentam Priedītim vajadzētu paklusēt par jautājumiem, kas skar latviešus un Latvijas valsti


Skat.: https://pietiek.com/raksti/velreiz_par_valsts_drosibu. Bet tas vienalga neko nedos latviešu muļķiem - svešvārdā "idiotiem" strīķiem un viņam analoģisku obskurantu baram. Ne velti Alfrēds Rozenbergs ieteica pareizāko variantu.

Atbildēt

Godātais Freimentāla kungs!

02.12.2019. 14:34

»

Valdis Freimantāls

Pateicība ir izteikta par uzdošināšanos aktualizēt Pilsoņu Kongresa nesasniegtos mērķus - proti, atjaunot likumīgo Latvijas valsts pilsoņu statusu Latvijas 18. novembra valsts pilsoņiem un to pēcnācējiem (ģimenes locekļiem


Jāsaprot, ka Zigurds Strīķis no NA ir 4. maija varas korporācijas provokators Saeimas iespējamā pārvēlēšanā, ar lūgumu VP audzē politisko kapitālu. Tur ir tikai lūgums finansiāla atbalstīt E. Levita paša noslepkavotās Pilsoņu Kongresa piemiņas pīšļus! Un viss! Tā nav uzdrošināšanās, tā ir NA iekšpusē saskaņota stratēģija, kura pat, iespējams, par lūgumu VP ir saskaņota ar VP ar jau gatavu atbildi no E. Levita. Tā tas notiek, jo NA aktīvi atbalstīja E.Levita kà VP kandidatūru. Viņi visi ir melnie bandinieki.

Jūsu iedomas, cerības un gaidas, ka varētu atjaunot Pilsoņu Kongresa adlīnijas, ir iluzoras! Otrkārt, nekas nav jāuzdrošinās, vai jālūdz, bet vara jāpārņem patriotiskajiem pilsoņiem.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

02.12.2019. 14:18

»

Valdis Freimantāls

Pateicība ir izteikta par uzdošināšanos aktualizēt Pilsoņu Kongresa nesasniegtos mērķus - proti, atjaunot likumīgo Latvijas valsts pilsoņu statusu Latvijas 18. novembra valsts pilsoņiem un to pēcnācējiem (ģimenes locekļiem


Atbilde (iebāz t t s p )

Iespējams ka esmu muļķis ---- Par to izlasiet manu rakstu Helsinku 86 ziņojumā pasaulei! https://tautastribunals.eu/?p 54016

Atbildēt

Valdis Freimantāls

02.12.2019. 14:13

»

Iebāz sev tirsā to savu pateicību,

debilais Freimentāl! Nauda cionistu nonāvēta Pilsoņu Kongresa piemiņai nav piešķirta! Par ko izsaki pateicību un klanies, muļķi


Pateicība ir izteikta par uzdošināšanos aktualizēt Pilsoņu Kongresa nesasniegtos mērķus - proti, atjaunot likumīgo Latvijas valsts pilsoņu statusu Latvijas 18. novembra valsts pilsoņiem un to pēcnācējiem (ģimenes locekļiem).

Atbildēt

Parādnieks

02.12.2019. 13:23

»

demagogiem jauns jājamais zirdziņš

pat divi...


Pri cem te kaut kada demakova??

Atbildēt

Iebāz sev tirsā to savu pateicību,

02.12.2019. 12:32

»

Valdis Freimantāls

Izsaku dziļu pateicību Zigurdam Strīķim par šo atklāto vēstuli prezidentam...


debilais Freimentāl! Nauda cionistu nonāvēta Pilsoņu Kongresa piemiņai nav piešķirta! Par ko izsaki pateicību un klanies, muļķi?

Atbildēt

Žîds Levits Pilsoñu Kongresa piemiñai

02.12.2019. 12:29

»

Valdis Freimantāls

Izsaku dziļu pateicību Zigurdam Strīķim par šo atklāto vēstuli prezidentam...


piešķirs naudu, Pilsoņu Kongresa, kuru cionistu stratēģijā pats iznīcināja. Un viss! Ilgstoši sabedrībā apspriežot šo procesu piešķirt naudu, sevi reklamējot. Un viss!

Atbildēt

Asiirietis

02.12.2019. 12:19

Latviešu tauta, komunistu cionistu izveidotais 4.maija režīms, šobrīd cenšas jūs apvainot grēkos, kurus organizējuši paši. Tā ir tipiska čekistu-cionistu rīcība, kas aizsākās pirms 80 gadiem ar mūsu pēdējā prezidenta K.Ulmaņa noslepkavošanu, Latvijas aneksiju un inkorporāciju PSRS sastāvā, iedzīvotāju apšaušanu un izsūtīšanu, ko kompensēja ar gandrīz miljons kolonistu ievešanu.
Uz šodienu, viņu ielikteņi paģēr okupantu slepkavas un kolonistus saukt par līdzpilsoņiem. Vienlaicīgi organizējot latviešu etnosa iznīcināšanu kā tādu. Taisni tāpat pasaules mērogā notiek pārējo tautu iznīcināšana arī krievu Krievijā un padarīšana par paklausīgu, viendabīgu masu bez identitātes, kurai ir tikai pienākumi un režīmu izveidotas parādsaistības, bet tiesību nekādu, vai nu tiesības ir viltotas tāpat kā visa saveidotā vara ar viltus pilsoņiem priekšgalā.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

02.12.2019. 12:17

Izsaku dziļu pateicību Zigurdam Strīķim par šo atklāto vēstuli prezidentam!

Tā ir motivēta un labi pārdomāta rīcība ar tālejošām sekām!

Pilsoņu kongress ir vienīgā 18. novembra Latvijas brīvvalsts leģitīmā pēctecība!

Komunistu un čekistu sagrābtā vara Latvijā ir jāatdod tautai (Kas nav komunisti un čekisti).

Atbildēt

+

02.12.2019. 12:11

»

demagogiem jauns jājamais zirdziņš

pat divi...


Tā vietā, lai apspriestu lietas būtību, tiek muldēts par viena vārda nozīmi.
Nu tad - ja persona ir dzimusi sociālisma iekārtā, to atbalstījusi, tad, pārejot kapitālismā, atbalsta kapitālisma likumus, tad ir vai nav kolaboracionists?
Sociālismā neatzina ne privātīpašumu, ne augļošanu. Tātad kolaboracionē :) ar budžiem un augļotājiem :)))

Atbildēt

Valdis Freimantāls

02.12.2019. 11:59


Helsinki 86 uzskata, ka Pilsoņu Kongresa brutālā izmešana no savām likumīgajam telpām Rīgas Latviešu Biedrības namā Māmuļā (1993. gada 18. februāra naktī), ir novedusi Latviju šodienas demogrāfiskajā un ekonomiskajā stāvoklī apzināti!

Pretlatviskie spēki 26 gadus veic apzinātu genocīdu pret latviešiem!

Zigurda Strīķa atklātā vēstule valsts prezidentam ir svarīgs dokuments - uz kuru prezidentam ir jāatbild rakstiski!

Gaidīsim prezidenta atbildi!

Atbildēt

no malas

02.12.2019. 11:57

»

demagogiem jauns jājamais zirdziņš

pat divi...


pareizs, precīzs secinājums!

Atbildēt

no malas

02.12.2019. 11:54

»

antons mikoss

Noteikti atbildēs...


Kaut ar drūmu kapraču humoriņu teikts, bet cien. A.Mikosam ir taisnība un nicinājums levitam parādīts pamatoti

Atbildēt

lauķis

02.12.2019. 11:46

»

Bende brīvprātīgais

zin niknais un droši,ka kraupainais kvekšķi, esot tik atbaidoši sarkanam, kad vecie sarkanie jau sen pūst un smird pat minimāli, tev vajag palīdzību! un esmu gatavs to sniegt bez atlīdzības, kā jau brīvprātīgo dzīvnieku palīdzības fonda locekls. Saņem dūšu un saki, kur, kā, tevi atrast nekavētai palīdzībai...


Zināmā mērā piekrītu ,,niknajam,,.Tagad tikpat priecīgi stājas partijās,izcilības centrā,NATO un okupācijas armijā,tāpat kā PSRS laikos.Un vēl,PSRS laikos cilvēki nebija iedzīti tādā ,,vāveres ritenī,, kā pašlaik,cilvēku savstarpējās attiecības bija daudz sirsnīgākas.
Tomēr es nekādā gadījumā netaisos slavināt to kloāku ko sauca par PSRS,un netaisos slavināt to kloāku ko sauc par demokrātisko LV. Mainījušās ir metodes ,būtība palikusi.

Atbildēt

demagogiem jauns jājamais zirdziņš

02.12.2019. 11:44

pat divi:
- KAD DZIMIS
- KUR DZIMIS
lai skaitītos kolaborants :)))
--------------------------------
Tad nu paklausieties, VILTNIEKI :

Kolaborants ir kolaborants, kopš savas pilngadības sasniegšanas
un līdz padomijas sabrukumam,
ja
viņš ar savām izdarībām ir kaitējis 18.novembra Latvijas republikai
un tās pilsoņiem !!!

Nav no svara, kur viņš, kaitēdams 18.novembra Latvijas republikai,
ģeogrāfiski ir atradies - Rīgā, Maskavā, Čukotkā, ASV vai UK !!!!

Arī viņa tautība šinī gadījumā ir mazsvarīga !

Kā arī mazsvarīgi ir kuras naidīgās varas labā(brīvprātīgi vai
piespiests) viņš to darījis !

Atslēgas jēdziens ir - "kaitējis 18.novembra Latvijas republikai
un tās pilsoņiem" !!!
Tātad - DARĪJIS !
------------------------------------------------------------------

Tā kā te raksts ir par vienu konkrēto biedru-kungu, tad visa gaisa
maitāšana ir ar nolūku izpestīt to personāžu no soda saņemšanas
un, izskatās, ir mobilizēti visi radi, draugi, paziņas, bijušie un esošie
kolēģi, kuriem arī nupat sāk gruzdēt astes... :))

Atbildēt

Bende brīvprātīgais

02.12.2019. 11:37

»

Niknais

Nepļūti, utainā tūdalu cūka, nevienu nespieda kļūt ne par oktobrenu, ne pionieru, tas bija visiem liels un priecigs notikums. Vecāki nāca mājā no darba ap 17, nevis kā tagad- ap 20-21, pie ārsta arī rindu nebija


zin niknais un droši,ka kraupainais kvekšķi, esot tik atbaidoši sarkanam, kad vecie sarkanie jau sen pūst un smird pat minimāli, tev vajag palīdzību! un esmu gatavs to sniegt bez atlīdzības, kā jau brīvprātīgo dzīvnieku palīdzības fonda locekls. Saņem dūšu un saki, kur, kā, tevi atrast nekavētai palīdzībai?

Atbildēt

Aha

02.12.2019. 11:34

»

Kas ir šis Zigurds Strīķis no NA?

...


Utainās NA cūkas cenšas, jūt lodlampas svilumu no latviešu elektorāta! Pirms tam bija R. Dzintara teksti pietiek. com, buršu alus cūkas, korporeļa.

Atbildēt

Kas ir šis Zigurds Strīķis no NA?

02.12.2019. 11:31


Atbilde meklējama un atrodama internetā. Z. Strīķis ir NA Pilsoņu Kongresa spārns, pēdējā cerība iekustināt nacionāli domājošos latviešus - NA elektorātu, gatavojoties jaunām Saeimas vēlēšanām, NA spekulējot ar latviešu patriotismu. Pazemojošais Z. Strīķa (NA) latviešus lūgums E. Levitam atbalstīt Pilsoņu Kongresa piemiņu ir nodevība no latviešu tautas viedokļa.

Zigurd Strīķi, tikai fisziski sodot bez tiesas cionistu E. Levitu par nodevību, atrodoties Pilsoņu Kongresa deputāta amatā, Pilsoņu Kongress sevi var reabilitēt un ieiet vēsturē. Bet Jums, atrodoties NA, kura atbalsta 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas korporāciju, kā redzams, jāpilda šīs varas provokatora uzdevumi ar šo rakstu, ko esat publicējis pietiek.com.

Atbildēt

Zinātājs

02.12.2019. 11:25

»

...

Vai ir astotajā dienā bez narkozes apgraizīts


Āda esot restaurēta pie Kalnbērza

Atbildēt

Neatiecas uz tēmu

02.12.2019. 11:10

»

ka to nem

si liana langa pati ir vistiraka kolaboracioniste ,kas runas da jebko,lai tikai par svesu naudu varetu aizbraukt ekskursija uz asv!dzejniece atradusies,tad jau Burka ir daudz labaka dzejniece


Mēs neapspriežam L. Langi. Bet cionistu uzspiesto kolaboracionisma interpretàciju šodienas politikā. Ar cionistu ideoloģiju PSRS laiku okupācijas noziegumu vainu E. Levits un Kolaborants izdevèji mēģina pārlikt uz upuriem, ka tie ir vainojami okupācijas varas noziegumos. Tā sacīt- paši vainīgi, ka ļāva sevi okupēt un nepretojās PSRS varas totalitārajiem noziegumiem. Cionists E. Levits pat vaino bērnus, kurus spieda kļūt par oktobrēniem.

Pilsoņu Kongresam laiks fiziski sodīt E. Levitu gan par šādiem izteicieniem, gan odevību Pilsoņu Kongresa deputāta amatā. Tikai tā Pilsoņu Kongress var sevi apliecināt un ieiet Latvijas vēsturē.

Atbildēt

...

02.12.2019. 09:48

»

Niknais

Nācijas tēvam var un vajag lūgt publiski parādīt, kā viš ēd cūkgaļ


Vai ir astotajā dienā bez narkozes apgraizīts?

Atbildēt

Niknais

02.12.2019. 09:42

»

Zigurds Strīķis

Lai nu kuram, bet VDK aģentam Priedītim vajadzētu paklusēt par jautājumiem, kas skar latviešus un Latvijas valsti


Nācijas tēvam var un vajag lūgt publiski parādīt, kā viš ēd cūkgaļ

Atbildēt

Niknais

02.12.2019. 09:40

»

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

...


Nepļūti, utainā tūdalu cūka, nevienu nespieda kļūt ne par oktobrenu, ne pionieru, tas bija visiem liels un priecigs notikums. Vecāki nāca mājā no darba ap 17, nevis kā tagad- ap 20-21, pie ārsta arī rindu nebija

Atbildēt

Hihi

02.12.2019. 09:38

Kuramtas interesē, mudaki, sagrāva taisnīgu sociālo iekārtu, lai tiktu pie siles, bet neizdevās, tagad šķiež siekalas

Atbildēt

ka to nem

02.12.2019. 09:26

»

Ne viss ir tā, kà tas izskatās!

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182...


si liana langa pati ir vistiraka kolaboracioniste ,kas runas da jebko,lai tikai par svesu naudu varetu aizbraukt ekskursija uz asv!dzejniece atradusies,tad jau Burka ir daudz labaka dzejniece.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

02.12.2019. 08:57


Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Cionists E. Levits, vainojot pat oktobrènus kolaboracionismā, cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS totalitārisma noziegumu vainu pārnes uz upuri - latviešu bērniem, kurus vara piespieda okupācijas varas skolās kļūt par oktobrēniem un pionieriem. Pretējā gadījumā tika vajāti bērnu vecāki viņu dzīves un darba vietās.Bet bērni PSRS okupācijas laika skolās tika terorizēti un pazemoti.

Savukārt “Kolaborants” izdevēji un PIETIEK līdzīgi cionistam E. Levitam cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS okupācijas totalitārisma varas vainu pārnes uz upuri - R. Vonsoviču, PSRS okupācijas laikā dzimušu personu, PSRS tiesnesi, morāli izkropļotu personu, žēlojot viņu viņa morālā kroplībā velti. Pat plaši reklamējot šo personu ar grāmatu “Kolaborants”, iespējams pat, ka par paša R. Vonsoviča naudas līdzekļiem, jo R. Vonsoviču PSRS laikà neviens nespieda kļūt par tiesnesi, bet latviešu bērniem okupācijas varas skolās nebija izvēles. PSRS laiku tiesnesis R. Vonsovičs savā domāšanā šodien nav mainījies, jo apzināti turpina savā profesionālajā advokāta darbā PSRS laiku pieredzi. Bet Pietiek un “Kolaborants” Izdevēji šodien vainojami tiešā cionisma ideoloģijas atbalstīšanā Latvijā.

Acīmredzot “Kolaborants” izdevēji cerēja, ka viegli apmuķļos visu sabiedrību.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

02.12.2019. 08:27

Ūsiņš
Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182...

Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Cionists E. Levits, vainojot pat oktobrènus kolaboracionismā, cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS totalitārisma noziegumu vainu pārnes uz upuri - latviešu bērniem, kurus vara piespieda okupācijas varas skolās kļūt par oktobrēniem un pionieriem. Pretējā gadījumā tika vajāti bērnu vecāki viņu dzīves un darba vietās.Bet bērni PSRS okupācijas laika skolās tika terorizēti un pazemoti, un iebiedēti.

Atbildēt

jautaajums

02.12.2019. 08:22

»

Kalnu Kaza

Pārtrauciet pazemot, apsmiet Valsts prezidentu. Tā cilvēku var pataisīt tiešām par valsts ienaidnieku - es visu savu sirdi, dvēseli atdodu valstij, savai Latvijai, bet tās pavalstnieki mani nicina, pazemo apsmej. Te darbs VDD, SAABam - nedrīkst ālut zaimot savu valsti prezidenta personā...


Pārtrauciet pazemot, apsmiet Valsts prezidentu.
Par kuru valsti un prezidentu ir stāsts?Latvija ir kolonija.
Cittautietis Levits ir tikai politmafijas ieliktenis.Par viņa izglītību,tikumiem un slēptajiem uzskatiem teikts jau gana.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kà tas izskatās!

02.12.2019. 08:01

»

te arī uzradies viens

"nesapratējs" kas ir "kolaborants" un daži vientiesīgi sāk skaidrot


https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Citāts no teksta:

“Kolaborācijas jautājums nav bijis publiskajā diskursā, Latvijas Radio raidījumam "Kultūras Rondo" telefonasarunā atzina dzejniece un publiciste Liāna Langa, uzsverot, ka "nekādā gadījumā nevajag uztvert sarunu par kolaborāciju vai pat lustrāciju kā sodu, bet pilnīgi noteikti tā ir uztverama kā iespēja zināt un saprast vairāk".


Otrs citāts no teksta, teksta beigās:

“Šis ir tikai pats sarunu sākums. Mēs ceram, ka šo sarunu turpināsim arī nākotnē. Domāju, ka šajās divās stundās eksperti iezīmēs galvenās vadlīnijas turpmākai sarunai," saka Langa, piebilstot, ka vispirms ir jānoskaidro, vai vispār varam runāt par kolaborāciju, ja okupācija ilga 50 gadus, un ko šīs vārds nozīmē Latvijas kontekstā, tapēc sarunai nebūs jautājumu-atbilžu pasākuma forma, bet tā būs "ekspertu publiska refleksija".

Ko mēs varam secināt? Vienīgi to, ka kolaborācija nav attiecināma uz personām, kuras dzimušas PSRS laikā un realizējušas PSRS politiku, jo nav noticis nodevības akts pret citu, iepriekšēju valsts iekārtu.

Otrkārt, varam arī secināt cionistu vēlmi ar cionista E. Levita piedalīšanos tekstā minētās sarunās, par ko atspoguļots rakstā, cionista E. Levita tiešu nodomu saputrot tautas priekšstatus par kolaboracionismu, nodevības aktu; un grāmatas Kolaborants izdošana sasaucas ar cionista E. Levita mèrķiem, par ko, domāju, būs daudzi pārsteigti.

Kas notiek ar čekistu - komunisti grāmatu sērijas izdevējiem? Vai tiešām šie komunistu- čekistu- cionistu izdzimteņi ir viņus salauzuši pavisam, vai vienkārši ir kļūda vai mārketinga triks, lietojot neadekvātu apzīmējumu “kolaborants” personai, kura nav nevienu valsts iekārtu nodevusi ?

Ne velti Liāna Langa arī raksta beigās apšauba, vai ir pamats runāt par kolaboracionismu vispār! (Un kur nu vēl to attiecinot uz R. Vonsoviču un personām, kas dzimušas PSRS laikos.) Viennozīmīgi - nē, nav tāda pamata! Tāpēc neputrojiet lasītājiem cionista E. Levita iespaidā priekšstatus par nodevību!

Ja padomā dziļāk, tad šāda cionistu akcija, cionistam E. Levitam piedaloties sarunās, kas minētas citātā, grāmatas Kolaborants izdošana, ir ar vienu vienīgu mērķi “izskalot smadzenes tautai”, to apmuļķot cionistu gudro stratēģijā un taktikā, lai tā neatšķir melus no patiesības - mēs nedzīvojam “atjaunotajā 18. novembra Latvijā”, kā vēlējās Pilsoņu Kongress, bet čekistu- komunistu- cionistu 4. maija varags korporācijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...