Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komentārs

12.10.2021. 14:31

balsojiet par KAsparu!

viņš māk dziedāt: pandēmijas NAUUUU, pandēmijas NAUU

Atbildēt

Jens Z

06.10.2021. 05:08

Raksta autoram ir ierosinājumi, kuru dēļ vajadzētu ieviest izmaiņas Latvijas Republikas konstitucionālajās tiesībās. Vienīgā problēma - org. noziedzībai, kuras cilvēki ir daudzos valsts amatos, ir pilnīgi vienalga, kas rakstīts Satversmē, vēlēšanu likumā, utml. Jau tagad patiesā satversme, saskaņā ar kuru alkatīgi un nekulturāli grupējumi ekspluatē valsti un tautu, stipri atšķiras no tās oficiālās Satversmes, kas mums rakstīta uz papīra.

Atbildēt

Dolārs

05.10.2021. 15:05

Puikam vēl joprojām liekas, ka kādam citam tas ir jāizdara. Gribi tādu sistēmu - ej saeimā un maini , iesaki. Neviens cits to nedarīs. Kamēr pats to nesapratīs, tikmēr varēs rakstīt gaudulīgus rakstus visos portālos.

Atbildēt

Elementaari Vatson!

01.10.2021. 20:20

»

jaajaa

...a par ko ir raksts ?...tipa neejiet uz vēlēšanām ?...tak tieši tas kliķei ir vajadzīgs !!...pietuvinātie ies un vēlēs, un ievēlēs...un vēl...nevajag jaukt te iekšā vakcināciju !!!...demokrātiskā sabiedrībā savas tiesības (un intereses) pilsonis aizstāv, vēlēšanās panākot "sava" kandidāta ievēlēšanu...


Ja cilveeki neiet uz veeleesanaam, tad vini netic balsu skaitisanai, un demokratijas iespeejamiibai. Nu labi mazaakums ieveelee jaunu valdiibu, bet taa nav vairaakuma valdiiba. Bet valdiiba var buut stabila, kad ir vairaakuma atbalsts. Notiek skelsanaas, iekseeji konflikti un valsts kluust vaaja. Ja gadaas kaads speeciigaaks kaimins, tad saada valsts tiek paklauta un beidz pastaaveet.

Atbildēt

MacBeton

30.09.2021. 15:46

Balsojiet kautvai par Gobzemu, jo nebalsojot jūs nobalsojat par 4 Vienotībām!
Neiet uz vēlēšanām nav risinājums! JO visi dumie pensiķi ies balsot! Un atkal ievēlēs šito zagļu valdību!
Mums ir jātiek vaļā no NAVZZS! Pohuj kautvai Saskaņa veido valdību. Nevajag baidīties kā no Bubuļa, Saskaņa mūs Krievijai nepievienos. Bet Vienotība gan.

Atbildēt

Jānis Cēsīs

30.09.2021. 13:27

Mans viedoklis. Esmu pārliecināts, ka lai kaut ko mainītu uz labu ir nepieciešamas būtiskas izmaiņās SAEIMAS IEVĒLĒŠANAS LIKUMĀ. Nu nekad nesapratīšu ka bērnudārza audzinātājai ir obligāta prasība - augstākā speciālā izglītība bet saeimā var iebraukt pat ar vidējo izglītību, arī tad ja tu savā dzīvē neko prātīgu neesi paveicis bet tev ir spējas tukši muldēt, muldēt, bez sajēgas par to kā darbojas valsts, kā funkcionē valsts ekonomika. Latvijas valsts ir nobriedusi būtisku pārmaiņu nepieciešamībai tieši SAEIMAS intelektuālā potenciāla kardinālām izmaiņām.

Atbildēt

Smic

29.09.2021. 19:57

Ej nu, ka labāk pašlāgerēt ...

Atbildēt

cerbers

29.09.2021. 17:18

mums dziesmu svētki un vakcinēšanās...

Atbildēt

neienāk prātā?

29.09.2021. 10:41

paši pierādāt, ka bez jums var lieliski iztikt šī pasaule??? varbūt būs pat labāk??? varbūt labāk par pabalstu naudu barot cūku, nevis jūs???

Atbildēt

č demogs šļubņiks

29.09.2021. 10:39

vispar jau vis Cilvēki tā kā mēģina neslimot, ne dirnēt uz 'lapām' . Labi atceros psrs kā tā krč čukņa diedelēja 'zilās lapas', tagad jau bērni....

Atbildēt

Atis Priedītis

28.09.2021. 18:34

Un tomēr. Kamēr lielie masu mediji itin mierīgi turpinās publiskot melīgu informāciju, nekas nemainīsies. Tieši masu mediju uzdevums ir "izcelt saulītē" tos cilvēkus, kurus pie varas nedrīkstētu laist nekad. Diemžēl, masu mediju iebiedēšana un pērkamība ir mūsu ikdiena.

Atbildēt

protams

28.09.2021. 17:19

»

brex

Problēma nav ne partiju sistēmā, ne masu medijos, bet tādos apdauzītos, pēc uzmanības činkstošos mīkstajos kā Pudniks. Tas, kā šitā žultainā pakaļa gaudoja par eirovīziju, vien bija ko vērts! Skaidra bilde – latentais gejs


Problēma ir tā, ka Latvijā lielākā daļa ir idiotu, kuri savēl vislielākos bļaurus un solītājus un jau nākošajā dienā pēc vēlēšanām sāk lamāt tos, kurus paši ir ievēlējuši. Pudniks labāk lai spēlē savu vijoli un nelien tur, kur neko nesajēdz.

Atbildēt

Puķe

28.09.2021. 17:10

Šobrīd slimo daudz bērnu, puņķi, klepus, temperatūra, pieaugušajiem onkoloģija, sirds slimības utml., Svētais Gars saka, ka Šlesers, savu mēŗķu sasniegšanai , izmanto burvjus un utml. Lūdzam Dievu, mūsu Tēvu, lai Viņš vada mūsu valsti un pasargā katru Savu bērnu! Pirms tam jānožēlo katra cilvēķa un tautas grēķi, jo kā Jēzus teica, šī cīņa ir garīgā līmenī.

Atbildēt

Anna

28.09.2021. 17:00

Kā, par ko? Protams, ka par blēžiem!

Atbildēt

vietējais

28.09.2021. 12:54

»

Ruta

"tiktu konfiscēts viss kustamais un nekustamais īpašums un tiktu noteikta izraidīšana ārpus valsts...


Kādēļ Jūs uztrauc ģeogrāfija uz kurieni izraidīt, bet ne vārda par personīgo atbildību, ja cilvēks neprot cilvēcīgi dzīvot un rēķināties ar sabiedrību, kur viņam palikt izraidītam ir tikai viņa paša problēma un personīgā atbildība tikai par sevi pašu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.09.2021. 10:02

Stulbs vervelējums ! Un, kā tad šo saprast: "Nu nevar būt, ka Latvijas tauta ir dumjāka par lietuviešiem..."-------- Latvijā ir Latvijas tauta, bet Lietuvā LIETUVIEŠI ? Kāpēc Lietuvā nav LIETUVAS TAUTA ? Lūk, šis, biedr'Pudnik, ir tas ĪSTENĪBAS MOMENTS, kas parāda, ka kalpo mūsu tautas vislielākajiem nelabvēļiem... . Uz tādiem kā Tevi, Pudnik, ir jāsaka: Se vaukšķi, pagultē, tur ir tava īstā vieta... .

Atbildēt

Ruta

28.09.2021. 09:35

"tiktu konfiscēts viss kustamais un nekustamais īpašums un tiktu noteikta izraidīšana ārpus valsts."
man radās daudz jautājumu izlasot rakstu, bet pats neloģiskākais bija šis! uz kurieni Jūs/mēs viņus izraidītu??? tā ir kāda pasaka vai jums ar kādu valsti noslēgts līgums, kura pieņems izraidītos?

Atbildēt

iesaku

28.09.2021. 09:34

Pudniku un Šleseru dibināt jaunu partiju, tipa Vislatvijas glābšanas partija!!!

Atbildēt

Oki

28.09.2021. 08:49

Pudniks acīmredzot nav pamanījis, ka Gobzems dibināja partiju , lai tiktu pie varas un partiju sistēmu izbeigtu .

Atbildēt

brex

28.09.2021. 07:33

Problēma nav ne partiju sistēmā, ne masu medijos, bet tādos apdauzītos, pēc uzmanības činkstošos mīkstajos kā Pudniks. Tas, kā šitā žultainā pakaļa gaudoja par eirovīziju, vien bija ko vērts! Skaidra bilde – latentais gejs:)

Atbildēt

fakts

28.09.2021. 05:28

Mažoritārā ir visnejēdzīgākā vēlēšanu sistēma.
Pirmkārt, nav nekādas jēgas iet uz vēlēšanām apgabalos, kur ir kāds dominējošs līderis vai atbalsts konkrētam virzienam, ja tu esi tā pretinieks.
Otrkārt, liela daļa aktīvo vēlētāju vispār nav pārstāvēti parlamentā, jo, piemēram es nekad neuzskatīšu par savu pārstāvi Ždanoku vai Ušakovu ko ievēlēs manā apgabalā.
Treškārt, parlaments pārvēršas par nejēgu populistu baru, kaut ko līdzīgu kā Ulmaņa patriektā Saeima.
Ceturtkārt, valdības veidošana pārvēršas pilnīgā murgā un kriminālā, kur balsis reāli pērk.
Ceturtkārt, tik un tā lielākas izredzes iekļūt parlamentā ir partiju virzītajiem kandidātiem ar naudas un reklāmas atbalstu.
Visbeidzot, tieši rakstā pieminētajiem lietuviešiem sanāca pilnīga izgāšanās ar tautas vēlētu prezidentu, pret kuru nācās veikt impīčmenta procedūru un atcelt no amata.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.09.2021. 23:48

PALDIES KASPAR! Man ir saglabājies Neatkarīgā Rīta Avīzē publicēts rakstnieka Egīla Ermansona raksts(2006.g.15.jūlijā) "Latvijas okupācija 1993.gadā",kurš ir bijis manas dzīves vadmotīvs līdz šim brīdim. Ja vēlies,uzmeklē Egīlu. Viņa rīcībā ir 1997.g.Ropažu iniciatīvas grupas izstrādāts gatavs Satversmes grozījumu projekts! VEIKSMI!

Atbildēt

Kaspars Pudniks - muļķis vai spēlē krievu ruleti

27.09.2021. 23:09

Ko tu te els - NEBALSOT NE PAR VIENU PARTIJU. Tu galīogi nogājis no ceļa un domāšanas. Ja tā tad ej un organizē citas vēlēšanas, bez partiju sistēmas.

MAŽORITĀRO? Sagribēji! Kā tu to realizēsi, kas?

Ja neproti un nezini kā to realizēt, nemuldi savus idiotismus.

Vispirms uzstādi mērķi, kas un kā to realizēs un kad jau būs gatavs, tad saki par ko nebalsot, citādi tu Latviju varētu ar savu NĒ novest aiz Austrumu robežas, atjaunot okupāciju.

Tādu gudrinieku ir daudz, kuri aicina boikotēt vēlēšanas, kas nav IESPĒJAMS, vienīgi lai sagrautu Latvijas valsti. Atnāks tie, kas atnāks un ievēlēs ko vajag, jo likumā nav notikts, cik vēlētāju vajag, lai atzītu vēlēšana par notikušām.

Pietiks ar 0,5 % vēlētāju vai, teiksim - 100, 200 vai 300 simti vēlēt\aju un vēlēšnas ir notikušas.

Vai maz kaut ko tu sajēdz

Atbildēt

staka stabini

27.09.2021. 22:41

»

vietējais

Vis nelaime ir tajā ka mūsu valstī ir ieviesta kolektīvās bezatbildības sistēma valsts pārvaldē...


un vakcinacijas birojs ar koru administratori galvgala.

Atbildēt

precizesim jedzienus

27.09.2021. 22:38

»

Dzintars

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi


latviesi aizliedz skaidras naudas lietosanu,bet bezskaidro naudu latviesu ieredni zog miljoniem.

Atbildēt

cieti

27.09.2021. 22:35

Es balsosu par Ainaru Sleseru !

Atbildēt

Asaka

27.09.2021. 22:25

»

lumpens

Es vienmēr balsoju par Dzintaru, Dombravu


Šie zēni, balsodami par Levitu, un stutējot Kariņa valdību, ir sen pierādījuši, kas viņi ir īstenībā! Parasti Saeimā tupēt gribētāji, un vairāk ko noraut gribētāji, ar saukli, Tēvzemei un Brīvībai mutē, ir NA iznireļi!!!

Atbildēt

?

27.09.2021. 22:18

»

lauķis

Par partijām balsot nedrīkst vispār


Par kādiem cilvēkiem? Gobzemiem, šleseriem, marinām un rolexu sprūdēm?

Atbildēt

lauķis

27.09.2021. 21:39

»

Čiekurs Egles dēls

Pie esošās parteju sistēmas, kā krievi saka: голосуй, не голосуй, все ровно получиш... резултат...


Kāda atšķirība mazākais vai lielākais ļaunums?Ļaunums ir un paliek ļaunums,tas ir jāizskauž.

Atbildēt

lauķis

27.09.2021. 21:37

»

jā jā

un ar ko tas beidzās? Vai tikai ne manā iepriekšējā komentārā esošajiem vārdiem


Par partijām balsot nedrīkst vispār.
Jābalso par vērtībām un CILVĒKIEM.
Vara pieder tautai nevis biedriem partijniekiem.
Sākumā pietiktu ja vienotos pret meliem.
Tikai pilna atbildība var ko mainīt.Atbildība par teikto,darīto un domāto.

Atbildēt

jā jā

27.09.2021. 21:24

»

Jawohl durak

Ko Ulmanis izdarīja ar partijāām ,ko ,gultāmīzēj ? :D


un ar ko tas beidzās? Vai tikai ne manā iepriekšējā komentārā esošajiem vārdiem.

Atbildēt

jaajaa

27.09.2021. 21:17

...a par ko ir raksts ?...tipa neejiet uz vēlēšanām ?...tak tieši tas kliķei ir vajadzīgs !!...pietuvinātie ies un vēlēs, un ievēlēs...un vēl...nevajag jaukt te iekšā vakcināciju !!!...demokrātiskā sabiedrībā savas tiesības (un intereses) pilsonis aizstāv, vēlēšanās panākot "sava" kandidāta ievēlēšanu...citas iespējas nav...un nebūs...:)

Atbildēt

diktatormīļiem... 0X

27.09.2021. 21:16

»

Partijmīļiem .... :)

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Смерть Каддафи

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

27.09.2021. 20:21

Pie esošās parteju sistēmas, kā krievi saka: голосуй, не голосуй, все ровно получиш... резултат
Tā kā kādreiz biju cieši saistīts ar Jūrmalu, pirms pašvaldību vēlēšanām rūpīgi izpētīju kandidātu sarakstus. Lai kā man nesimpatizētu ZZS, Jūrmalā tas konkrēti bija mazākais ļaunums. Visi pārējie saraksti un kandidāti bija vienkārši NEKĀDI (ko arī vēlēšanu rezultāti parādīja). Nu nav, tās labās un gaišās partijas, vienkārši nav, un viss!!!

Atbildēt

Kols

27.09.2021. 20:10

»

Dzintars

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi


PPpiekkkrītu ,hik!

Atbildēt

Dzintars

27.09.2021. 20:04

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi!!!

Atbildēt

patiešām

27.09.2021. 19:57

»

vienkārši rēcu

Saskaņa neesot zagusi


labākā mēneša anekdote.Būtu nu tas autors savu vārdu uzrakstījis,nevis anonīmi paziņojis,ka saskaņa nav zagusi.

Atbildēt

Partijmīļiem .... :)

27.09.2021. 19:55

https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

kāpēc te neatskan

27.09.2021. 19:49

īsteni patriotiski lozungi. kā: nav par ko balsot, jo visi ir Kremļa uzpirkti!?

Atbildēt

Jawohl durak

27.09.2021. 19:46

»

jā jā

Слава КПСС! Да здравствует великий Сталин


Ko Ulmanis izdarīja ar partijāām ,ko ,gultāmīzēj ? :D

Atbildēt

vietējais

27.09.2021. 19:38

Vis nelaime ir tajā ka mūsu valstī ir ieviesta kolektīvās bezatbildības sistēma valsts pārvaldē.
Tādēļ arī rodas tādi OIK-i,zemes baroni, pazūd miljoni, zelta tilti ceļas utt. Cilvēki augstos amatos, ar labu atalgojumu, var sastrādāt vis neiedomajākamās muļķības bet nav ne par ko jāatbild.

Atbildēt

lumpens

27.09.2021. 19:28

Es vienmēr balsoju par Dzintaru, Dombravu,..

Atbildēt

jā jā

27.09.2021. 19:13

»

Kamēr

būs daudzpartiju sistēma , tikmēr nekas nemainīsies un arī šīs parazītu sistēmas gals ir tuvu ,tālāk būs ,vai nu ,jeb arī


Слава КПСС! Да здравствует великий Сталин!

Atbildēt

Fulfords

27.09.2021. 19:11

https://youtu.be/zHD3xGLu0vE

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....