Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

09.02.2021. 21:12

»

Par pētījumiem

Un Jūs varat iedot saiti kaut uz vienu pētījumu, kas pierāda, ka masku lietošana pasargā no vīrusu infekcijām? Kā zinātnieks varu Jūs apgaismot, ka aptauja ir viena no pētniecības metodēm


Tev varbūt vēl saiti uz pētījumu, ka zābaku un ziemas jakas valkāšana palīdz pasargāties no nosalšanas, jo citādi uz veikalu turpināsi iet šortos, t-kreklā un sandalēs? Aptauja var būt viena no metodēm, bet ne tad, ja netiek kontrolēts aptaujāto sastāvs. Citādi par zinātnisku pētījumu var nosaukt arī to parakstīšanos pret maskām.
Turklāt pat no tās aptaujas redzams, ka lielāko daļu blakparādību ir novērojis MAZĀKUMS aptaujas dalībnieku!

Atbildēt

verotajs

09.02.2021. 21:10

Kur tik daudz idiotu Latvijā?

Atbildēt

mana kapeiciņa

09.02.2021. 21:07

Publicētss nenozīmē patiess.Cienot zinatniekus un viņu nenogurstošo urķēšanos,dzeru gan tēju gan kafiju.Un nesmēķēju.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:53

»

Pati

Vai esi sēdējusi ar masku 8 h stundas no vietas, mācoties? Ja tev no tiesas šķiet, ka tā ir normāla prasība, lai gan tā nav pamatota ar Nevienu pētījumu, tad tavu lētticību nu dien nevar apskaust


Jā, tā ir normāla prasība. Pat ne prasība, bet sabiedrības uzvedības norma. Ja nevēlies tikt izstumta no sabiedrības, to nāksies ievērot. Antisabiedriskai rīcībai būs sekas. Atvaino, bet nekā personīga!

Atbildēt

Viedokļu līdera K. Kariņa apskaidrība

09.02.2021. 20:42

"Covid-19 pandēmija tik drīz nepazudīs" - Kariņš aicina domāt par "drošas sadzīves" nodrošināšanu

Kariņš informēja, ka otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē tika runāts par Covid-19 pandēmiju no vairākiem aspektiem.
"Skaidrs, ka pandēmija pasaulē tik ātri nepazudīs un process, kādā tikt galā ar pandēmiju, būs ilgtermiņa. Tas nozīmē, ka sabiedrībai un valdībai būs jāpārkārto domāšana un pieeja šiem jautājumiem, proti, jāattīsta tas, ko sauc par drošu sadzīvi - drošu izglītību, drošu tirdzniecību, drošus pakalpojumus. Uz to mums ir jāiet," uzsvēra premjers.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:42

»

s

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību


Ja stulbiem vecākiem bērni arī būs stulbi, tā nebūs liela nelaime tautai un sabiedrībai, jo kopējais stulbeņu skaits no tā jau ilgtermiņā daudz nemainīsies - tik vienus stulbeņus nomainīs citi.

Atbildēt

Pati

09.02.2021. 20:41

»

krūklis

Vispār daudz vairāk ir vecāku, kas par to neparakstījās, bet 17 000 pret Vācijas 20 miljoniem iedzīvotāju vispār ir absolūti niecīgs un vērā neņemams rādītājs. Bet, lūdzu, sēdiet ar savām atvasēm mājās bez maskām, bet tad nečīkstiet par attālināto apmācību...


Vai esi sēdējusi ar masku 8 h stundas no vietas, mācoties? Ja tev no tiesas šķiet, ka tā ir normāla prasība, lai gan tā nav pamatota ar Nevienu pētījumu, tad tavu lētticību nu dien nevar apskaust.

Atbildēt

Viltus C19 pandēmijas valsts propagandas apmautais viedokļu līderis

09.02.2021. 20:36

Neizslēdz iespēju pret Covid-19 ātrāk vakcinēt viedokļu līderus
SABIEDRĪBA 9. februāris, 2021. g. 19:09
Jauns.lv / LETA
Vakcinācijas pret Covid-19 kontekstā Veselības ministrija (VM) neizslēdz iespēju vakcinēt sabiedrības grupu viedokļu līderus, lai sniegtu pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinātu svārstīgos iedzīvotājus vakcinēties, liecina valdībā izskatītais Veselības ministrijas informatīvais ziņojums "Par prioritāri vakcinējamām personu grupām".

Ministrijā skaidro, ka sabiedrības prioritāro grupu motivācijas celšanai vakcinācijas pret Covid-19 veicināšanas kampaņā var arī tikt organizēta sabiedrības grupu viedokļu līderu jeb vakcinācijas "vēstnešu" vakcinācija.

Tās ir personas, kurām ir īpaši nopelni sabiedrības labā, dažādu nevalstisko organizāciju līderi un personas, kuru viedoklī konkrētas sabiedrības grupas ieklausās un kurām uzticas. Minētās personas VM ieskatā ar savu rīcību vakcinējoties sniegs pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinās šaubīgos sabiedrības pārstāvjus vakcinēties.

Pēc ziņojumā minētā, patlaban tiek plānots, ka pirmajā grupā kopā ar 35 684 veselības aprūpes darbinieku ietilpst arī pacienti, kuriem saskaņā ar ārsta lēmumu nepieciešama nopietna medicīniska manipulācija. Piemēram, onkoloģiskie pacienti, pirms vai ķīmijterapijas laikā, pacienti un donori pirms orgānu vai cilmes šūnu transplantācijas, vai āri pacienti, kuri ilgstoši uzturas stacionārā ārstniecības iestādē.

Otrajā grupā ietilptu 19 598 ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki un klienti, kā arī amatpersonas, kuru vakcinācija ir nepieciešama nacionālās drošības un valsts darbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Trešā grupa sastāvēs kopskaitā no 187 700 senioriem, kas ir 70 vai vairāk gadus veci. Šajā grupā ietilps arī 166 000 personu ar hroniskām slimībām, piemēram, ļaundabīgiem audzējiem, hroniskām nieru slimībām, Dauna sindromu vai demenci, sirds asinsvadu sistēmas slimībām, smadzeņu asinsvadu slimībām vai aptaukošanos.

Adnet media icon
Tāpat šajā grupā ietilpst personas ar sirpjšūnu anēmiju, cukura diabētu, bronhiālo astmu, cistisko fibrozi, smagu arteriālo hipertensiju, aknu slimībām, plaušu fibrozi, talasēmiju, kā arī personas ar imūndeficītu stāvokli - HIV infekcijas, medikamentozās imūndepresijas vai onkoloģiskas slimību dēļ.

Trešajā prioritāri vakcinējamā grupā ietilps arī personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar bērniem, kuriem ir noteiktas hroniskas un imūnsupresējošas slimības, kā arī personas, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas.

Tikmēr nākamajā vakcinējamo grupā, kas vakcīnas saņems šī gada otrajā ceturksnī, iekļausies 50 904 pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu darbinieki, 17 929 operatīvo dienestu darbinieki, 8500 policisti, 2500 robežsardzes darbinieki, 1043 Valsts ieņēmumu dienesta operatīvie darbinieki un 3000 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Tāpat šajā grupā ietilps 2223 ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki un 324 Valsts probācijas dienestā strādājošie, kā arī 139 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, 11 721 Nacionālie bruņoto spēku un Zemessardzes pārstāvis, kā arī 619 kritiski svarīgie energoapgādes komersanti.

Pēc viņiem tiktu vakcinēti speciālajās iestādēs, tostarp patversmēs un ieslodzījuma vietās esošie, kuri ietilpst sestajā prioritāri vakcinējamā grupā. Vēlāk - trešajā ceturksnī - vakcīnas saņemtu 27 325 nozaru prioritāro iestāžu darbinieku, kā arī 1229 reliģisko organizāciju garīgais un kalpojošais personāls.

Šajā laika posmā vakcīna pienāktos arī uzņēmumu darbiniekiem, kas sastopas ar lielu skaitu cilvēku, kā arī uzņēmumu darbinieki lielos kolektīvos, kam jāstrādā kopā un ekonomikai svarīgāko uzņēmumu darbinieki.

Savukārt šī gada trešajā un pēdējā ceturksnī vakcināciju varētu saņemt visi pārējie sabiedrības locekļi, kas poti nav saņēmuši iepriekš.

VM norāda, ka šis prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu saraksts ir provizorisks un var tikt mainīts atkarībā no izmaiņām vakcīnu piegādēs, konkrēto prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu atsaucības vakcinēties un atkarībā no jaunākās informācijas par vakcīnu īpašībām un iedarbību.

Līdz ar to valdība atbilstoši situācijai var lemt par konkrētu personu vai sabiedrības grupu prioritāru vakcināciju, vadoties gan pēc specifiskām epidemioloģiskām indikācijām, gan pēc konkrētās sabiedrības grupas vakcinēšanas nozīmīguma tautsaimniecībai vai sabiedrībai.

Vienlaikus ar nepieciešamību vakcinēt prioritārās sabiedrības grupas norādītājā secībā ir nepieciešams nodrošināt maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un ātrumu, un lai tiktu izmantoti visi vakcinācijas resursi, kas konkrētajā brīdī ir pieejami.

Kā ziņots, jau iepriekš VM radīja prioritāri vakcinējamo grupu sarakstu, tomēr patlaban otrdienas valdības sēdē izskatīta jauna, koriģēta saraksta versija.


Neizslēdz iespēju pret Covid-19 ātrāk vakcinēt viedokļu līderus

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:35

Šobrīd ir tikai 2 varianti -
1) mācīties mājās vai arī, ja epidemioloģiskā situācija daudz maz normalizēsies,
2) sabiedriskās vietās valkāt maskas.
Citu variantu nav. Ja paveiksies, tad kādreiz, iespējams, būs. Taču tagad tas, vai kaut kas kaitē vai nekaitē veselībai, nepalielina izvēļu skaitu.
Tas nozīmē - ja nevēlies nēsāt masku, tad sēdi mājās!

Atbildēt

Par pētījumiem

09.02.2021. 20:33

»

s

Stulbie vecāki savā paštaisnumā negrib apjēgt, ka bērni aizkaitināmību izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ tā, ka viņiem to liek darīt, savukārt grūtības koncentrēties, nomāktību un miegainumu izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ pandēmijas laikā ziemā ievērojami samazinātās fiziskās aktivitātes un socialo kontaktu...


Un Jūs varat iedot saiti kaut uz vienu pētījumu, kas pierāda, ka masku lietošana pasargā no vīrusu infekcijām? Kā zinātnieks varu Jūs apgaismot, ka aptauja ir viena no pētniecības metodēm.

Atbildēt

J

09.02.2021. 20:29

Īsti par zinātni to aptauju nevar nosaukt. Arī pašā publikācijā skaidri norādītas interpretācijas problēmas. Viens piemērs: "A reporting bias (also with regard to the preferential documentation of particularly severely affected children) cannot be ruled out. In addition, the link to the registry was also found in social media forums, among other places, which criticize the government's corona protection measures in principle, which is partly reflected in the results of the query on attitudes to the government's corona protection measures."

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.02.2021. 20:19

Raksts ir brīdinājums "atbildīgajām" personām par to, ka viņu atbildību un vainu kādā skaistā dienā var pierādīt … nē, ne LV Prokuratūra, ne Ruka policijas izmeklētāji … linča tiesa. Brīdinājums, lai viens otrs pēc tam nebolītu acis un nebrīnītos, sak, par ko mani tā?

Atbildēt

smiekls

09.02.2021. 19:57

Tad nu gan "zinātnisks pētījums" - izveidoja lapu, kur jebkurš interesents var ierakstīt ko vien grib. Tad jau Pietiek komentāru apkopojumu arī varētu uzskatīt par zinātnisku pētījumu.
Turklāt pie raksta skaidri norādīts
The posting of a preprint on this server should not be interpreted as an endorsement of its validity or suitability for dissemination as established information or for guiding clinical practice.

Atbildēt

fakts

09.02.2021. 19:40

»

s

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību


Par "neuzvaramo" Uhaņas bubuli brēc tikai partijnieki un viņu dibenu laizītāji.Bet ko nu tu stulbam padarīsi.
Cilvēku bērni otram sejā neklepo,bet ka ir ar partijnieku un izcilnieku otpriskiem.

Atbildēt

kad lopiņu bērni

09.02.2021. 19:24

lietos kabatlakatus un neklepos otram sejā...........

Atbildēt

s

09.02.2021. 19:19

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību...
Bet ko nu tu stulbam padarīsi.

Atbildēt

Pilsonis

09.02.2021. 19:18

Nav ko te lieki aicināt. Laikam tas rīcībā neadekvātais dubultpilsonis premjers tāpat nevienā no mums neklausīsies un spītīgi turpinās ietiepties un kaitēt mums visiem ar neloģiskiem pilnīgi absurdiem aizliegumiem.

Jāuzraksta uzreiz iesniegums ģenerālprokuroram, lai rosina krimināllietu par apzināti tīšu kaitējuma nodarīšanu nepilngadīgām personām. Organizētā grupā.

Atbildēt

s

09.02.2021. 19:18

Stulbie vecāki savā paštaisnumā negrib apjēgt, ka bērni aizkaitināmību izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ tā, ka viņiem to liek darīt, savukārt grūtības koncentrēties, nomāktību un miegainumu izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ pandēmijas laikā ziemā ievērojami samazinātās fiziskās aktivitātes un socialo kontaktu ierobežošanu. Par to, kā tiek veikti korekti zinātniski pētījumi, viņiem nav ne mazākās jausmas. Plikas emocijas un vēlme nemitīgi bļaustīties, tai skaitā aizbildinoties ar tendenciozu aptauju, ko šarlatāni uzdod par pētījumu.

Atbildēt

Vietējais

09.02.2021. 19:15

Vai tiešām šeit, Latvijā, vēl ir kāds kurš patiešām tic, ka valdība te spēj kādu nopietnu jautājumu sakarīgi izlemt? Tad jau nebūtu tādu OIK, Ventspils ostas un Latvijas Dzelzceļa bloķēšanas, nebūtu arī pandēmijas, masku, rindu un citu ākstību, nebūtu kaķu pētījumu par pusmiljonu, kā arī biešu un gurķu salātu pētījumu par otru pusmiljonu, nebūtu radīts nevajadzīgs vakcinēšanas centrs, un daudz citu naudas līdzekļu izpļekarēšanas pasākumu. Vienīgi, ja tas viss tiek darīts, lai saniknotu cilvēkus un tautu, izraisītu nemierus un vardarbību, laupīšanu - tad gan tas klūst saprotami. Un vardarbība jau sāk pamazām vērsties plašumā - tā ka valsts jau iet uz rezultātu. Ar ko arī apsveicu!

Atbildēt

zane

09.02.2021. 19:10

Protams, lai bērni sēž mājās un kļūst resni un dumji

Atbildēt

VDK republikai 102

09.02.2021. 18:38

Par kuru partiju pēdējās vēlēšanās balsoja Mamma Ilze Mežniece, tētis Oskars Mežnieks?

Atbildēt

krūklis

09.02.2021. 18:35

Vispār daudz vairāk ir vecāku, kas par to neparakstījās, bet 17 000 pret Vācijas 20 miljoniem iedzīvotāju vispār ir absolūti niecīgs un vērā neņemams rādītājs. Bet, lūdzu, sēdiet ar savām atvasēm mājās bez maskām, bet tad nečīkstiet par attālināto apmācību.
p.s. man arī ir bērns, kurš tagad negrib iet uz bērnudārzu, bet tam nav nekāda sakara ar maskām, jo viņam tāda nav jānēsā. Taču viņam ir 2 maskas, kuras viņš pie pirmās izdevības grib uzlikt un mēs liekam- vai ejam pie daktera vai kur citur, jo viņam gribas darīt kā tētis un mamma. Vienmēr būs kaudze neapmierināto māmiņu, kurām kaut kas nepatīk- tad maskas, tad tas, ka bērnudārzā vai skolā nebaro veģetāriski. Brīžiem liekas, ka viskaitīgākie bērnam ir šādi paštaisni vecāki, kas nebūdami nevienas jomas speciālisti, visu vienmēr zin labāk.

Atbildēt

jaajaa

09.02.2021. 18:23

...es arī saku, ka bērniem ir vienkārši jāsēž mājās...arī bērndārzniekiem...lai valsts kaut ko piemaksā vecākiem...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...