Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

09.02.2021. 21:12

»

Par pētījumiem

Un Jūs varat iedot saiti kaut uz vienu pētījumu, kas pierāda, ka masku lietošana pasargā no vīrusu infekcijām? Kā zinātnieks varu Jūs apgaismot, ka aptauja ir viena no pētniecības metodēm


Tev varbūt vēl saiti uz pētījumu, ka zābaku un ziemas jakas valkāšana palīdz pasargāties no nosalšanas, jo citādi uz veikalu turpināsi iet šortos, t-kreklā un sandalēs? Aptauja var būt viena no metodēm, bet ne tad, ja netiek kontrolēts aptaujāto sastāvs. Citādi par zinātnisku pētījumu var nosaukt arī to parakstīšanos pret maskām.
Turklāt pat no tās aptaujas redzams, ka lielāko daļu blakparādību ir novērojis MAZĀKUMS aptaujas dalībnieku!

Atbildēt

verotajs

09.02.2021. 21:10

Kur tik daudz idiotu Latvijā?

Atbildēt

mana kapeiciņa

09.02.2021. 21:07

Publicētss nenozīmē patiess.Cienot zinatniekus un viņu nenogurstošo urķēšanos,dzeru gan tēju gan kafiju.Un nesmēķēju.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:53

»

Pati

Vai esi sēdējusi ar masku 8 h stundas no vietas, mācoties? Ja tev no tiesas šķiet, ka tā ir normāla prasība, lai gan tā nav pamatota ar Nevienu pētījumu, tad tavu lētticību nu dien nevar apskaust


Jā, tā ir normāla prasība. Pat ne prasība, bet sabiedrības uzvedības norma. Ja nevēlies tikt izstumta no sabiedrības, to nāksies ievērot. Antisabiedriskai rīcībai būs sekas. Atvaino, bet nekā personīga!

Atbildēt

Viedokļu līdera K. Kariņa apskaidrība

09.02.2021. 20:42

"Covid-19 pandēmija tik drīz nepazudīs" - Kariņš aicina domāt par "drošas sadzīves" nodrošināšanu

Kariņš informēja, ka otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē tika runāts par Covid-19 pandēmiju no vairākiem aspektiem.
"Skaidrs, ka pandēmija pasaulē tik ātri nepazudīs un process, kādā tikt galā ar pandēmiju, būs ilgtermiņa. Tas nozīmē, ka sabiedrībai un valdībai būs jāpārkārto domāšana un pieeja šiem jautājumiem, proti, jāattīsta tas, ko sauc par drošu sadzīvi - drošu izglītību, drošu tirdzniecību, drošus pakalpojumus. Uz to mums ir jāiet," uzsvēra premjers.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:42

»

s

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību


Ja stulbiem vecākiem bērni arī būs stulbi, tā nebūs liela nelaime tautai un sabiedrībai, jo kopējais stulbeņu skaits no tā jau ilgtermiņā daudz nemainīsies - tik vienus stulbeņus nomainīs citi.

Atbildēt

Pati

09.02.2021. 20:41

»

krūklis

Vispār daudz vairāk ir vecāku, kas par to neparakstījās, bet 17 000 pret Vācijas 20 miljoniem iedzīvotāju vispār ir absolūti niecīgs un vērā neņemams rādītājs. Bet, lūdzu, sēdiet ar savām atvasēm mājās bez maskām, bet tad nečīkstiet par attālināto apmācību...


Vai esi sēdējusi ar masku 8 h stundas no vietas, mācoties? Ja tev no tiesas šķiet, ka tā ir normāla prasība, lai gan tā nav pamatota ar Nevienu pētījumu, tad tavu lētticību nu dien nevar apskaust.

Atbildēt

Viltus C19 pandēmijas valsts propagandas apmautais viedokļu līderis

09.02.2021. 20:36

Neizslēdz iespēju pret Covid-19 ātrāk vakcinēt viedokļu līderus
SABIEDRĪBA 9. februāris, 2021. g. 19:09
Jauns.lv / LETA
Vakcinācijas pret Covid-19 kontekstā Veselības ministrija (VM) neizslēdz iespēju vakcinēt sabiedrības grupu viedokļu līderus, lai sniegtu pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinātu svārstīgos iedzīvotājus vakcinēties, liecina valdībā izskatītais Veselības ministrijas informatīvais ziņojums "Par prioritāri vakcinējamām personu grupām".

Ministrijā skaidro, ka sabiedrības prioritāro grupu motivācijas celšanai vakcinācijas pret Covid-19 veicināšanas kampaņā var arī tikt organizēta sabiedrības grupu viedokļu līderu jeb vakcinācijas "vēstnešu" vakcinācija.

Tās ir personas, kurām ir īpaši nopelni sabiedrības labā, dažādu nevalstisko organizāciju līderi un personas, kuru viedoklī konkrētas sabiedrības grupas ieklausās un kurām uzticas. Minētās personas VM ieskatā ar savu rīcību vakcinējoties sniegs pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinās šaubīgos sabiedrības pārstāvjus vakcinēties.

Pēc ziņojumā minētā, patlaban tiek plānots, ka pirmajā grupā kopā ar 35 684 veselības aprūpes darbinieku ietilpst arī pacienti, kuriem saskaņā ar ārsta lēmumu nepieciešama nopietna medicīniska manipulācija. Piemēram, onkoloģiskie pacienti, pirms vai ķīmijterapijas laikā, pacienti un donori pirms orgānu vai cilmes šūnu transplantācijas, vai āri pacienti, kuri ilgstoši uzturas stacionārā ārstniecības iestādē.

Otrajā grupā ietilptu 19 598 ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki un klienti, kā arī amatpersonas, kuru vakcinācija ir nepieciešama nacionālās drošības un valsts darbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Trešā grupa sastāvēs kopskaitā no 187 700 senioriem, kas ir 70 vai vairāk gadus veci. Šajā grupā ietilps arī 166 000 personu ar hroniskām slimībām, piemēram, ļaundabīgiem audzējiem, hroniskām nieru slimībām, Dauna sindromu vai demenci, sirds asinsvadu sistēmas slimībām, smadzeņu asinsvadu slimībām vai aptaukošanos.

Adnet media icon
Tāpat šajā grupā ietilpst personas ar sirpjšūnu anēmiju, cukura diabētu, bronhiālo astmu, cistisko fibrozi, smagu arteriālo hipertensiju, aknu slimībām, plaušu fibrozi, talasēmiju, kā arī personas ar imūndeficītu stāvokli - HIV infekcijas, medikamentozās imūndepresijas vai onkoloģiskas slimību dēļ.

Trešajā prioritāri vakcinējamā grupā ietilps arī personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar bērniem, kuriem ir noteiktas hroniskas un imūnsupresējošas slimības, kā arī personas, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas.

Tikmēr nākamajā vakcinējamo grupā, kas vakcīnas saņems šī gada otrajā ceturksnī, iekļausies 50 904 pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu darbinieki, 17 929 operatīvo dienestu darbinieki, 8500 policisti, 2500 robežsardzes darbinieki, 1043 Valsts ieņēmumu dienesta operatīvie darbinieki un 3000 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Tāpat šajā grupā ietilps 2223 ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki un 324 Valsts probācijas dienestā strādājošie, kā arī 139 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, 11 721 Nacionālie bruņoto spēku un Zemessardzes pārstāvis, kā arī 619 kritiski svarīgie energoapgādes komersanti.

Pēc viņiem tiktu vakcinēti speciālajās iestādēs, tostarp patversmēs un ieslodzījuma vietās esošie, kuri ietilpst sestajā prioritāri vakcinējamā grupā. Vēlāk - trešajā ceturksnī - vakcīnas saņemtu 27 325 nozaru prioritāro iestāžu darbinieku, kā arī 1229 reliģisko organizāciju garīgais un kalpojošais personāls.

Šajā laika posmā vakcīna pienāktos arī uzņēmumu darbiniekiem, kas sastopas ar lielu skaitu cilvēku, kā arī uzņēmumu darbinieki lielos kolektīvos, kam jāstrādā kopā un ekonomikai svarīgāko uzņēmumu darbinieki.

Savukārt šī gada trešajā un pēdējā ceturksnī vakcināciju varētu saņemt visi pārējie sabiedrības locekļi, kas poti nav saņēmuši iepriekš.

VM norāda, ka šis prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu saraksts ir provizorisks un var tikt mainīts atkarībā no izmaiņām vakcīnu piegādēs, konkrēto prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu atsaucības vakcinēties un atkarībā no jaunākās informācijas par vakcīnu īpašībām un iedarbību.

Līdz ar to valdība atbilstoši situācijai var lemt par konkrētu personu vai sabiedrības grupu prioritāru vakcināciju, vadoties gan pēc specifiskām epidemioloģiskām indikācijām, gan pēc konkrētās sabiedrības grupas vakcinēšanas nozīmīguma tautsaimniecībai vai sabiedrībai.

Vienlaikus ar nepieciešamību vakcinēt prioritārās sabiedrības grupas norādītājā secībā ir nepieciešams nodrošināt maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un ātrumu, un lai tiktu izmantoti visi vakcinācijas resursi, kas konkrētajā brīdī ir pieejami.

Kā ziņots, jau iepriekš VM radīja prioritāri vakcinējamo grupu sarakstu, tomēr patlaban otrdienas valdības sēdē izskatīta jauna, koriģēta saraksta versija.


Neizslēdz iespēju pret Covid-19 ātrāk vakcinēt viedokļu līderus

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

09.02.2021. 20:35

Šobrīd ir tikai 2 varianti -
1) mācīties mājās vai arī, ja epidemioloģiskā situācija daudz maz normalizēsies,
2) sabiedriskās vietās valkāt maskas.
Citu variantu nav. Ja paveiksies, tad kādreiz, iespējams, būs. Taču tagad tas, vai kaut kas kaitē vai nekaitē veselībai, nepalielina izvēļu skaitu.
Tas nozīmē - ja nevēlies nēsāt masku, tad sēdi mājās!

Atbildēt

Par pētījumiem

09.02.2021. 20:33

»

s

Stulbie vecāki savā paštaisnumā negrib apjēgt, ka bērni aizkaitināmību izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ tā, ka viņiem to liek darīt, savukārt grūtības koncentrēties, nomāktību un miegainumu izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ pandēmijas laikā ziemā ievērojami samazinātās fiziskās aktivitātes un socialo kontaktu...


Un Jūs varat iedot saiti kaut uz vienu pētījumu, kas pierāda, ka masku lietošana pasargā no vīrusu infekcijām? Kā zinātnieks varu Jūs apgaismot, ka aptauja ir viena no pētniecības metodēm.

Atbildēt

J

09.02.2021. 20:29

Īsti par zinātni to aptauju nevar nosaukt. Arī pašā publikācijā skaidri norādītas interpretācijas problēmas. Viens piemērs: "A reporting bias (also with regard to the preferential documentation of particularly severely affected children) cannot be ruled out. In addition, the link to the registry was also found in social media forums, among other places, which criticize the government's corona protection measures in principle, which is partly reflected in the results of the query on attitudes to the government's corona protection measures."

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.02.2021. 20:19

Raksts ir brīdinājums "atbildīgajām" personām par to, ka viņu atbildību un vainu kādā skaistā dienā var pierādīt … nē, ne LV Prokuratūra, ne Ruka policijas izmeklētāji … linča tiesa. Brīdinājums, lai viens otrs pēc tam nebolītu acis un nebrīnītos, sak, par ko mani tā?

Atbildēt

smiekls

09.02.2021. 19:57

Tad nu gan "zinātnisks pētījums" - izveidoja lapu, kur jebkurš interesents var ierakstīt ko vien grib. Tad jau Pietiek komentāru apkopojumu arī varētu uzskatīt par zinātnisku pētījumu.
Turklāt pie raksta skaidri norādīts
The posting of a preprint on this server should not be interpreted as an endorsement of its validity or suitability for dissemination as established information or for guiding clinical practice.

Atbildēt

fakts

09.02.2021. 19:40

»

s

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību


Par "neuzvaramo" Uhaņas bubuli brēc tikai partijnieki un viņu dibenu laizītāji.Bet ko nu tu stulbam padarīsi.
Cilvēku bērni otram sejā neklepo,bet ka ir ar partijnieku un izcilnieku otpriskiem.

Atbildēt

kad lopiņu bērni

09.02.2021. 19:24

lietos kabatlakatus un neklepos otram sejā...........

Atbildēt

s

09.02.2021. 19:19

Kad tādam stulbam vecākam saslimst kāds tuvinieks, tad viņi ne mazāk skaļi brēc, ka valdība neierobežo koronavīrusa izplatību...
Bet ko nu tu stulbam padarīsi.

Atbildēt

Pilsonis

09.02.2021. 19:18

Nav ko te lieki aicināt. Laikam tas rīcībā neadekvātais dubultpilsonis premjers tāpat nevienā no mums neklausīsies un spītīgi turpinās ietiepties un kaitēt mums visiem ar neloģiskiem pilnīgi absurdiem aizliegumiem.

Jāuzraksta uzreiz iesniegums ģenerālprokuroram, lai rosina krimināllietu par apzināti tīšu kaitējuma nodarīšanu nepilngadīgām personām. Organizētā grupā.

Atbildēt

s

09.02.2021. 19:18

Stulbie vecāki savā paštaisnumā negrib apjēgt, ka bērni aizkaitināmību izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ tā, ka viņiem to liek darīt, savukārt grūtības koncentrēties, nomāktību un miegainumu izjūt nevis dēļ maskām, bet dēļ pandēmijas laikā ziemā ievērojami samazinātās fiziskās aktivitātes un socialo kontaktu ierobežošanu. Par to, kā tiek veikti korekti zinātniski pētījumi, viņiem nav ne mazākās jausmas. Plikas emocijas un vēlme nemitīgi bļaustīties, tai skaitā aizbildinoties ar tendenciozu aptauju, ko šarlatāni uzdod par pētījumu.

Atbildēt

Vietējais

09.02.2021. 19:15

Vai tiešām šeit, Latvijā, vēl ir kāds kurš patiešām tic, ka valdība te spēj kādu nopietnu jautājumu sakarīgi izlemt? Tad jau nebūtu tādu OIK, Ventspils ostas un Latvijas Dzelzceļa bloķēšanas, nebūtu arī pandēmijas, masku, rindu un citu ākstību, nebūtu kaķu pētījumu par pusmiljonu, kā arī biešu un gurķu salātu pētījumu par otru pusmiljonu, nebūtu radīts nevajadzīgs vakcinēšanas centrs, un daudz citu naudas līdzekļu izpļekarēšanas pasākumu. Vienīgi, ja tas viss tiek darīts, lai saniknotu cilvēkus un tautu, izraisītu nemierus un vardarbību, laupīšanu - tad gan tas klūst saprotami. Un vardarbība jau sāk pamazām vērsties plašumā - tā ka valsts jau iet uz rezultātu. Ar ko arī apsveicu!

Atbildēt

zane

09.02.2021. 19:10

Protams, lai bērni sēž mājās un kļūst resni un dumji

Atbildēt

VDK republikai 102

09.02.2021. 18:38

Par kuru partiju pēdējās vēlēšanās balsoja Mamma Ilze Mežniece, tētis Oskars Mežnieks?

Atbildēt

krūklis

09.02.2021. 18:35

Vispār daudz vairāk ir vecāku, kas par to neparakstījās, bet 17 000 pret Vācijas 20 miljoniem iedzīvotāju vispār ir absolūti niecīgs un vērā neņemams rādītājs. Bet, lūdzu, sēdiet ar savām atvasēm mājās bez maskām, bet tad nečīkstiet par attālināto apmācību.
p.s. man arī ir bērns, kurš tagad negrib iet uz bērnudārzu, bet tam nav nekāda sakara ar maskām, jo viņam tāda nav jānēsā. Taču viņam ir 2 maskas, kuras viņš pie pirmās izdevības grib uzlikt un mēs liekam- vai ejam pie daktera vai kur citur, jo viņam gribas darīt kā tētis un mamma. Vienmēr būs kaudze neapmierināto māmiņu, kurām kaut kas nepatīk- tad maskas, tad tas, ka bērnudārzā vai skolā nebaro veģetāriski. Brīžiem liekas, ka viskaitīgākie bērnam ir šādi paštaisni vecāki, kas nebūdami nevienas jomas speciālisti, visu vienmēr zin labāk.

Atbildēt

jaajaa

09.02.2021. 18:23

...es arī saku, ka bērniem ir vienkārši jāsēž mājās...arī bērndārzniekiem...lai valsts kaut ko piemaksā vecākiem...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...