Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sanāk ka

09.01.2022. 19:20

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


tev pašam jāsēž būrī. Liec nu to Lapsu mierā l, idiņ!

Atbildēt

Opiss

09.01.2022. 19:16

»

Opis

Paša izdomātā birka,"POLITIESLODZĪTAIS" pie Aivars Lembergs pazudusi


Tās apsūdzības Lembergam ir patiešām smieklīgas. Dažiem šībrīža nedraugiem izspiedis īpašumu daļas! Sanāk, ka Gulbis un prokurātors ir bijušibaigie mīkstmieši- ļāvuši es spiesties! Ha ha!

Atbildēt

atbilde

07.01.2022. 21:06

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


Ja Lapsa gaudotu būrī, kur tu un citas padibenes izkārnītos?

Atbildēt

pareizais jautājums

06.01.2022. 20:08

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Ha

06.01.2022. 15:33

Par Lembergu (un par jebkuru cilvēku) var domāt ko grib, bet rakstīt var tikai to kas pierādāms ar faktiem. Šai frigidajai kucei & Co protams tā neliekas. Bet Lembergam katra viņas rakstītā frāze ir kā dāvana. Būs tāds juridiskais 3.14siens ka par maz neliksies.

Atbildēt

Antiņš Auseklītis-Saulceris

06.01.2022. 14:12

»

Uldis

Toreiz, kad Lembergs smalki atsēdināja to Vienotības morālo kropli, kurš ASV balsoja par marksistu, korumpantu un pederastu partiju un pretīgo nēģeri, Obamu, es vēl iedomāties nevarēju, ka pēc visa, ko tas būs nodarījis manai valstij un tautai trīs gadu laikā, šodien es to gribēšu zārkā, baltās čībinās...


Piekrītu. Toreiz pumpainais skolnieks-ministrs (spēļu vilcieniņu kolekcionārs) tiesas zālē tika smuki nolikts "pie ratu pakaļas". Puika jau sen ir vēstures mēslainē un pat viņa uzvārdu vairs neatceros.

Atbildēt

Uldis

06.01.2022. 13:58

»

Nu nu

Nu un, ka piesaukts Aivars Lembergs? Pats Lembergs taču pirms gadiem aizrautīgi klāstīja, ka nevarot zināt, kas tas par Ojāru Grinbergu, ja nav pievienots personas kods. Te taču arī nav pievienots personas kods, maz vai par kadu tur Aivaru Lembergu iet runa


Toreiz, kad Lembergs smalki atsēdināja to Vienotības morālo kropli, kurš ASV balsoja par marksistu, korumpantu un pederastu partiju un pretīgo nēģeri, Obamu, es vēl iedomāties nevarēju, ka pēc visa, ko tas būs nodarījis manai valstij un tautai trīs gadu laikā, šodien es to gribēšu zārkā, baltās čībinās redzēt.

Atbildēt

Nu nu

06.01.2022. 13:43

Nu un, ka piesaukts Aivars Lembergs? Pats Lembergs taču pirms gadiem aizrautīgi klāstīja, ka nevarot zināt, kas tas par Ojāru Grinbergu, ja nav pievienots personas kods. Te taču arī nav pievienots personas kods, maz vai par kadu tur Aivaru Lembergu iet runa?!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

06.01.2022. 13:29

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Sandriņa, gan Aivariņš ir viens otra vērti - visiem tagad jānovērtē, no kuras viņu sūdu čupas smārds nāk vispēcīgāk...


Visbaisākais smārds no Bordāna fekāliju maisiņiem, ar ko padibenes apmētā Lembergu par to, ka viņš neatdeva Ventspils ostu krieviem, dēļ kā Bordāns ar Jurašu pēc savu čekas kuratoru rīkojuma speciāli brauca uz ASV, rīkot diversiju, par to, ka viņš, līdzīgi kā Zatlers, nav apliecinājis savu padevību Putinam un par to, ka nepiedalās krievijas bandītu, čekistu, mauku un pederastu "Jaunā viļņa" šabašā.

Atbildēt

nu nu

06.01.2022. 13:17

»

Lemberga grēki ir briesmīgi

jo viņs nerēja uz krieviju


Lembergs nosargāja Venspils ostu pret krievijas bandītu un FSBešņiku tīkojumiem, tāpēc arī pederasti ar viņu izrēķinājās.
Uz krievijas pederastiju nerej, tā pati, kā plušķains kvekšķis rej uz visiem, kas tai neiesper ar kāju, jeb nepacienā ar labu bozo vai pātagu.

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

06.01.2022. 13:07

»

Kazahstānā plosās ar likumu aizliegtā

Egil galvasgriezēju algotņu armija. Diviem kārtībsargiem galvas jau Kazahstānā nogrieztas. Uzbrukumi sākās 14 pilsētās vienlaikus, formāli atsaucoties uz sašķidrinātās gāzes cenas dubultošanu...


Par visām zvērībām, ko paranoidālais pederasts - pedofīls, Putins, pastrādās Kazahstānā, samaksās ikviens krievu sadists un pederasts un viņu draudziņš. Kad tevi, netīrais lops, mauks uz mieta, atcerēsies, kā beidza savu dzīvi kremļa draudziņš, Muhomors Kadafi, tikai par vēlu būs nožēlot.

Atbildēt

Kazahstānā plosās ar likumu aizliegtā

06.01.2022. 12:44

»

Nespēj iedomāties

Nu nav, nav neviena brīva bandīta vairs. Kādi uz Krimu aizbrauca, citi uz Donbasu aizsūtīti.Daudzi klīst Āfrikā un citur pasaulē. ražotnes jāsargā no narkomāniem. Tagad pēdējos komplektē priekš Kazahijas, ja ķīnieši neizķers varbūt arī atgriezīsies


Egil galvasgriezēju algotņu armija. Diviem kārtībsargiem galvas jau Kazahstānā nogrieztas. Uzbrukumi sākās 14 pilsētās vienlaikus, formāli atsaucoties uz sašķidrinātās gāzes cenas dubultošanu.

NATO un ASV atbilde Krievijas ultimātam ir ugunsgrēks Kazahstānā, ko organizēja cionistu apvienotie globālistu specdienestu spēki par žīdu cionistu nodrukāto usd naudu.

Notikumi Kazahstānā ir “paplašināts un uzlabots Afganistānas okupācijas variants”. ASV un cionistu spēkiem izprovocējot Krieviju un Ķīnu. ASV armijas aiziešana no Afganistānas ietilpa Kazahstānas akcijas plānā, kas ir iespaidīgāgs no NATO dalībvalsts Turcijas aspekta.

Notikumi Kazahstānā ir NATO tieša atbilde Kremļa udmurta ultimātiem plānotajām sarunām ar NATO 12. janvārī.

Cionisti joprojām izveidotajā kovidhibrīdkarā meklē variantus Zālamana projekta realizācijai - Jaunās Hazārijas izveidei mūsdienu Izraēlas vietā Krimā un Ukrainas dienvidos. Cionisti taustās savos meklējumos, radot haosu un haosu izmantojot savās interesēs.

Atbildēt

Super!

06.01.2022. 12:37

»

Dievs

turies Aivar


Tu esi smagi slima persona?!

Atbildēt

Nespēj iedomāties

06.01.2022. 11:58

»

Niks

Nebeidzu brīnīties, kādi mudaki to Aivaru ķurķī iebāza? Viņš tokš tur bandītiem "pasūtīs" visu to varzu un 3,14-zģec viņiem


Nu nav, nav neviena brīva bandīta vairs. Kādi uz Krimu aizbrauca, citi uz Donbasu aizsūtīti.Daudzi klīst Āfrikā un citur pasaulē. ražotnes jāsargā no narkomāniem. Tagad pēdējos komplektē priekš Kazahijas, ja ķīnieši neizķers varbūt arī atgriezīsies.

Atbildēt

Opis

06.01.2022. 11:44

Paša izdomātā birka,"POLITIESLODZĪTAIS" pie Aivars Lembergs pazudusi..

Atbildēt

formula

06.01.2022. 11:39

Kam ta vēl nav skaidrs ,ka jau no kliķes ieliktā marsieša un rējējas maskavijas aņkas laikiem "tiesiskumam " ir tikai viens kritērijs-uzticība varu sagrābušai mafijai .Starp citu, tagad tās rējējas vietā ir ielikta maskavijas vecīte- olivertene.

Atbildēt

strīpainā pidžāma

06.01.2022. 11:30

»

Es

Milža cīņa ar hermafrodītu. Nez, kas notiks, ja noraus vecās komunistes zilo plīvuriņu


Apmēram tas pats, kas noraujot zaļo uzvalciņu :))

Atbildēt

Aivars no Kurmenes

06.01.2022. 10:19

Es arī gribētu taj Sandrai vēstuli uzrakstīt.Atklāto tā kā drusku neērti ,gribētu personiski.Varbūt kads var palīdzēt ar adresi?Vai kāds zin vai viņa ir precējusies vai brīva?Ieprieks pateicos ar cieņu

Atbildēt

Brīnos

06.01.2022. 10:09

Jau labu laiku brīnos par Veinbergas pseidonīmu, segvārdu, pieņemto vārdu? Oliveru Evertu. Cilvēks ar tādu vārdu un uzvārdu ir reāls, dzīvo vienā no Vidzemes mazpilsētām, taču, cik zināms - ar rakstu rakstīšanu gan nenodarbojas. Nezinu arī, vai Veinberga ar viņu ir pazīstama, jeb gluži pretēji - varbūt tik pazīstama, ka ir pat saņēmusi atļauju lietot šo vārdu publikācijās.

Atbildēt

Es

06.01.2022. 10:03

Milža cīņa ar hermafrodītu. Nez, kas notiks, ja noraus vecās komunistes zilo plīvuriņu.

Atbildēt

Andris Akers

06.01.2022. 09:58

Mani izbrīna visi tie, kas grib pieŗādījumus par Bildzeitung ... pierādījums ir pati latvijas valsts, pierādījums ir privatizācija, ameriks, prokurori miljonāri...tas viss notika tajā pelēkajā joslā, kad viņiem bija totālā vara, latvijas valsts ir absolūta korupcija, aber absolūta... padomju vara pati sev pielēma, šķēle pats sev pielēma, kādus pierādījumus vēl vajag... kad tad tas tiesiskum radās, kurā brīdī - re, kur, es velku ar pirkstu, re, te vēl guļāns pilda kompartijas gribu, kad tad viņš kļuva tāds teisisks viss no sevis, nosauciet man brīdi...!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.01.2022. 09:48

Gan Sandriņa, gan Aivariņš ir viens otra vērti - visiem tagad jānovērtē, no kuras viņu sūdu čupas smārds nāk vispēcīgāk..?
Cietumnieks Lembergs, kā jau zekam pienākās, apguvis visas cietumnieku parašas un likumus ..liek Veinbergai atbildēt par vārdiem.
Cietumā ir jāatbild par katru savu vārdu..nevar, kā PSRS laikos KP sapulcēs, ļurināt neparko stundām..nevar, kā brīvībā Latvijas televīzijā, melot un liekuļot.
Tjurķī par tādam lietām Aivaru var ātri pataisīt par cietuma kopējo padauzu..
Lembergs cenšās ievilkt Veinbergu savā stihijā, savā lauciņā, kur viņš (atceramies "Grīnberga lietu") ir neuzvarams, kur viņš jūtās, kā zivs ūdenī..
"..kur?..cikos?..kad?.." - lembergam visi gājieni, kā saka, ir pierakstīti.
Sandriņa šajā Lemberga laukumā noteikti zaudēs..tāpēc viņai būtu viltīgi jāpārvilina Aivars uz to sfēru, kas ir Veinbergas stiprā puse.
Un, proti - VĒDERDEJĀM..!
Kā zināms, un to mums daudz stāstījusi ir slavenā latviešu dejotāja, indiešu un sakrālās dejas kustības aizsācēja Vija Vētra - ar vēderdejas kustībām ir iespējams izteikties tik pat spēcīgi un emocionāli, kā ar vārdiem.
Tad nu..uz priekšu , Sandriņ - parādi šim cietumniekam, kas liek tev par vārdiem atbildēt, ko māki!
Atbildi ar vienu izteiksmīgu vēderdeju, lai šis liekulis paliek mēms..
Cietumnieki, kuri ieslodzījumā ilgi spiesti iztikt bez daiļā dzimuma glāstiem, katru sievietes vēdera plikuma kvadrātcentimetru spēj novērtēt..
Pat, ja šis vēderpliknis vairs nebūs pirmā svaiguma, būs ar izteiktām vītuma pazīmēm...
UZVARA TEV GARANTĒTA!

Atbildēt

Andris Akers

06.01.2022. 09:47

Krievija, krievi, lembergs, covid, vakcinēšanās, piespiedu vakcinēšanās, blakņu noklusēšana: tas viss ir padomju nomenklatūras triks, lai mēs nerunātu par lielāko mistifikāciju: padomju nomenklatūras īpašumstatusu (lembergs viens no). Tur vajag ļoti mācēt konstruēt mītu par to, kā viņi esot glābuši latviešu tautu, to pamatīgi apspiežot jau kā režīmizpildītāji. Tas ir antisemītisma iemesls. Tiek izgudrots feiks, īstās problēmas aizstājējs - ebrejs.

Atbildēt

Art

06.01.2022. 08:29

Briesmīga tā vecenīte. Domāju, diez cik kādam jāpiemaksā, lai ar tādu ļerpatu gribētu pārgulēt ....

Atbildēt

Niks

06.01.2022. 06:41

Nebeidzu brīnīties, kādi mudaki to Aivaru ķurķī iebāza? Viņš tokš tur bandītiem "pasūtīs" visu to varzu un 3,14-zģec viņiem.

Atbildēt

Ko!?

06.01.2022. 05:48

»

Uz Čaka ielas?

Tik lēti


lēti!?Tu jau viņu neesi vēl redzējis!

Atbildēt

Indullim Durkam

06.01.2022. 04:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ārstniecības līdzekļi, zāles pret caureju. ĀTRA BEZMAKSAS PIEGĀDE, vienmēr izdevīgas cenas no vadošās interneta aptiekas Latvijā.

Atbildēt

Da beidz

06.01.2022. 04:25

»

Dievs

turies Aivar


No 91 g klanu cīņas turpinās. Lapsenes jau lido uz ordānu un durašu... kariņš nebūs...

Atbildēt

Drūmais gribulis...

06.01.2022. 00:14

»

nabaga aivars

Lai sēžot cietumā nezaudētu publicitāti, pats pasūta par sevi rakstus un pēc tam tiem oponē. Lēti un skumji


Ka Lembis nolaidīsies līdz Gobzema līmenim klauna izdarībās, likās ka tomēr kādu kapeiku gudrāks. Ja nu vienīgi, mēģinās izlikties par nepieskaitāmu, vārgu onkulīti, kuru cietumā atsakās ārstēt...

Atbildēt

Dievs

05.01.2022. 23:19

turies Aivar
Par tevi grãmatas jãraksta un skolã jãmãca
Diemzêl valstî pie varas bandîti

Atbildēt

tu esi vienkarsi debils

05.01.2022. 22:48

»

Gobzema ikrs

Tu esi vienkarsi debils


gobzema puņķis

Atbildēt

Pēteris

05.01.2022. 21:44

»

Tālavas taurētājs

Latvijas neatkarība ir atgūta tikai daļēji - fakts...


Vai NA un Ļeņina Ceļš arī visus gadus nebija pozīcijā un MK sastāvā?
Kad prasīsi viņu atbildību?
Kad sāksi vērtēt šodienas miljardu izzadzējus?

Atbildēt

reksis

05.01.2022. 21:41

»

Aivar,

brēkuļot vari , bet Karmai tas ir po


Tu arī to atceries!

Atbildēt

fakts

05.01.2022. 21:29

Biju pārāk naivs - domāju, ka klanu kari iespējami visur, tikai ne Latvijā, kļūdījos, pie tam pa Lielam.

Atbildēt

āpsis rudens svītrotais

05.01.2022. 21:14

Bilde laba, cepums Lapsas kungam. Lai tik šamā dejo vēderdejas, lai samācās kārtīgi. Mums te robeža vaļā, drīz varēs uzraut uz pilnu klapi, tikai jāatvelk vēders no SE uz LV. Bet Lemberga k-gam šamā varētu pārstāt uzmākties, labāk lai aplido Oliveru. Izturību Lemberga k-gam!

Atbildēt

Gobzema ikrs

05.01.2022. 20:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tu esi vienkarsi debils

Atbildēt

nabaga aivars

05.01.2022. 20:48

Lai sēžot cietumā nezaudētu publicitāti, pats pasūta par sevi rakstus un pēc tam tiem oponē. Lēti un skumji...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

05.01.2022. 19:55

»

Lembergs uzķēries uz meliem

Jo Lembergs raksta: “ 2021.gada 2.decembrī “pietiek.com” pārpublicēts Olivera Everta (Sandras Veinbergas) raksts “Kādas metodes Lato lapsa izmanto savā portālā pietiek.com...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas."

Un, arī: "Lai pirmais savu akmeni met tas, kurš PATS ir bez grēka!"

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMP.ENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

-----------

“Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
( precedents – iz “euŗo.latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hŗoniskās ikdienas )
( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© aŗChīva” )

Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
Vai - pāris STULBU ĀŽU badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
Smej Radītājs par š’tādu “podu”:

“Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
Ne ĀŽU tandēmam, ne “bauriem”!…”

Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
Ar “masmē.dekļos” blētu vārdu,
Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.

Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
Un žokļi atkārsies līdz nabām,
Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kŗetīns,
Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.

Var ĀŽI zombij’fanus kūdīt,
Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
Un izmantot kā “mušpapīru”,
Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
Gan blēt, ka ĀŽI -- “tautas balsti”…

Var ĀZI saukt pie tiesas ĀZIS:
Par to, kurš kuram / ko / kur bāzis
(Vai – pretēji: kurš lakā rāvis),
Un kurš no ĀŽIEM glupāk māvis.
Var "tiesu ķēķa" ĀŽU barā,
Spriest "tiesvedībā", gadiem garā,
Un "trijās instancēs", uz riņķi ~
Kā ĀŽIEM "izrakstīt pa... (šķiņķi):

Kurš kuram "godu" (?!?) apskādējis,
Kurš kuru rupjāk "m(o)tivējis",
Kurš kura "klanu" tizlāk lamā,
Kurš kurā "masmē.dekļu" spamā?
Kurš ĀZIS kuru "smukāk" spārda,
Kurš ĀZIS "trāpīgāk" mīž bārdā,
Kurš SAVĀ bārdā mīž, kurš svešā,
Kurš ĀZIS dziļāk "iebrauks ķešā"?

Kurš SAVĀ ķešā lien, kurš citā ~
Kurš dēļ TIK STULBIEM ĀŽIEM sitās:
Cik zombijfanu ĀŽIEM skaitās,
Cik šašlikauni & cērpamaitas,
Cik laika patērē (ik dienu!!!),
Cik reizes truli blējot vienu:
Kurš ĀZIS kuru STULBĀK bada ~
Kurš LUMPEŅ.US aiz šnābļa vadā?...

Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu”,
Gan zombijfanu bars “gāž podus”.

Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU… (mēslus),
Bāž ATKAL “masmē.dekļi” mūlī,
Uz “LUMPE.Ņ-šoviem” kāram pūlim…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

aivar?

05.01.2022. 19:51

kā tur bija ar to Ojāru Grīnbergu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....