Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

glino

10.05.2017. 10:57

»

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS...


Tikai idiots kaut ko tādu var uzrakstīt!

Atbildēt

brīvais radikālis

23.04.2017. 13:54

»

PĒRIENS

Šogad daži zemes nomas parādnieki(dzīvokļu īpašnieki) ir izsmēluši visu zemes īpašnieku pacietību kā rezultātā parādnieki ir saņēmuši pēdējo brīdinājumu norēķināties ar zemes īpašnieku, pretējā gadījumā viņi nonāks tiesā. Tad zemes nomas parādam pievienosies Civillikuma 1765.panta likumiskie nokavējuma...


Nav tālu tas laiks, kad zemes īpašniekiem tiks konfiscēts sazagtais!
Kad es iesniedzu dokumentus dzīvokļa privatizācijai, tad zemei zem mūsu mājas nekāda saimnieka nebija, un privatizācijas aģentūra dievojās, ka dzīvoklis tiks privatizēts tikai kopā ar zemi, savādāk nemaz būt nevarot. Taču, kad saņēmu dokumentus, tavu brīnumu - zemītei bija uzradies "likumīgais īpašnieks"!
Cietums pēc jums raud, taukmūļi nedasistie!

Atbildēt

Kārtējā blēdība?

22.04.2017. 22:36

»

UZMANĪBU-RISINĀJUMS

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai...


Valsts nevar iejauktieszemes īpašnieka darījumos iekasēt naudu. Valsts var noregulēt attiecības pēv likuma. Autors, man liekas, kir piedāvājis pilnīgi adekvāu likumprojektu - grozījumus, kas visas problēmas novērš. Bet TM atkal taisīs "pagaidu blēdības", lai attaisnotu vai noslēptu atklātās blēdības tiesu spriedumos un tās nerisinātu?

Atbildēt

UZMANĪBU-RISINĀJUMS

22.04.2017. 17:09

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai.
Ja līdz 2018.gada 1. janvārim nav panākta rakstveida vienošanās par starp zemes īpašnieku un dzīvokļa īpašnieku par zemes nomas samaksas kārtību, tad zemes īpašniekam būs iespēja saņemt zemes nomas maksu atvieglotā veidā aizpildot valsts izstrādātu zemes nomas maksas veidlapu, kura būs saistoša visām iesaistītajām pusēm.
Tādā veidā valsts veiks taisnīga starpnieka lomu netērējot nodokļu maksātāju naudu no kopējā budžeta, kā arī būtiski atvieglos tiesu darbu un noslodzi par konflikta situāciju, kas pēc būtības ir un var rasties par vienu un to pašu jautājumu daudziem simtiem cilvēku.
Īpaši tas atvieglos dzīvokļu īpašnieku stāvokli, kad nereti apsaimniekotāji maldina dzīvokļu īpašniekus izmantojot viņu vājās zināšanas šajā sarežģītajā likuma regulējumā, kā rezultātā zaudētāji ir gan zemes īpašnieki, gan dzīvokļu īpašnieki un izveidojas visdažādākās problēmas- izkrāpta dzīvokļu īpašnieku nauda, nenomaksāti rēķini zemes īpašniekam un citi.

1. Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks noteikts, ka 6% zemes nomas maksa ir jāiekasē pašvaldībām to ietverot NĪN paziņojumā, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

Kā redzams

22.04.2017. 14:16

»

DĀRZENIS

KLEMENTĪNS-RĀCENIS smok nost savos sūdos


Tu izlien no sūdiem un atkal sūdos līdz ausīm, rokā 2 l alus bumba un viļājies grāvjos un kaujies ar policiju. Vēl "neatčoknījies"atkal raksti smirdīgus komentārus. Tā jau var piesmirdināt visu Ķegumu un Birzgales mežus.

Atbildēt

DĀRZENIS

20.04.2017. 21:11

KLEMENTĪNS-RĀCENIS smok nost savos sūdos!

Atbildēt

Raksta Lunis vai Šlitke kopē lamas?

20.04.2017. 16:56

»

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS...


http://jauns.lv/raksts/zinas/168485-lunis-izgerbjas-pie-keguma-novada-domes-foto

Viņš kopā ar savu biedru – Arsēniju Smirnovu – ieradās arī domes sēžu zālē, lai pateiktu visu, „ko domā” par negodīgajiem deputātiem.

Ķegumietis Eduards Lunis, protestējot pret negodīgajiem deputātiem, izģērbās kails pie Ķeguma novada domes un savas drēbes kā rotājumus sakarināja Ziemassvētku eglītē.

Pie Ķeguma novada domes trešdien pēcpusdienā valdīja trillera cienīgi notikumi. Tur pašvaldības policija aizturēja divus vīriešus, no kuriem viens – Eduards Lunis – bija izģērbies līdz apakšbiksēm, lai tādā veidā protestētu pret, viņaprāt, negodīgo deputātu izrīcībām, raksta portāls ogrenet.lv.

http://www.ogrenet.lv/kegums/32850/?view_comments
Agresīvs alus baudītājs cenšas iekaustīt policistu

Ķeguma novada pašvaldības policijas darbinieka uzmanību, patrulējot pa Birzgales pagastu, pievērsa kāds starp privātajām mājām grāvī sēdošs vīrietis ar atvērtu divu litru alus pudeli rokā.

Lai pārtrauktu šīs vīrieša prettiesiskās darbības, policists gribēja no vīrieša paņemt grādīgās dziras taru, lai to aizvērtu, bet persona izrādīja fizisku pretošanos un centās iesist policijas darbiniekam pa seju. Lai savaldītu agresīvo vīrieti, pret viņu nācās pielietot speciālos līdzekļus un fizisku spēku.
Rakstu komentē:

Eduards Lunis • 2015. gada 10. augustā, 20:30
---UN TĀ,ĶEGUMA NOZIEDZNIEKI IR PILNĪBĀ IZGĀZUŠIES! NE KRIMINĀLLIETA, NE ADMINISTRATĪVĀ PRET MANI NETIEK IEROSINĀTA! --BET TAGAD, NELIEŠI, TRĪCIET !MANS GĀJIENS!

Atbildēt

Taisnīgs noregulējums

20.04.2017. 16:06

1. Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai, kurš sākot ar 2018.gadu noteiks, ka 6% zemes nomas maksa tiks iekasēta ar pašvaldības NĪN paziņojumu, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

19.04.2017. 14:30

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS.
Man iedeva tādu vārdu, jo esmu RĀCENIS, kurš līdzīgs KLEMENTĪNAM un neviens nevarēja īsti saprast esmu pilnīgs DĀRZENIS vai tikai daļēji.
Apliecinu to, ka esmu pilnīgs DĀRZENIS!
Daži mani sauc arī par DIBENGALVU citi par GALVDIBENU, bet abi varianti ir pareizi, jo man kā RĀCENIM GALVA IR DIBENĀ vai DIBENS IR GALVĀ, esmu apaļš ar zaļiem lakstiem.
Dzīvoju šajā NEATKARĪGAJĀ PLANTĀCIJĀ nekad ne par ko nemaksāju!
Parasti apkārt man ir sūdi un KOLORĀDO VABOLES, nu tās ar orandžajām svītrām, cilvēki viņas sauc: KUKAINIS-BUKAINIS!
Tādiem pašiem DĀRZEŅIEM kā man un arī KUKAIŅIEM-BUKAIŅIEM ļoti patīk, ka mūsu NEATKARĪGAJĀ plantācijā ir daudz sūdi kur mēs varam labi vairoties kopā ar citiem PARAZĪTIEM kuri mums ir apkārt un jūtamies labi.
Sensenos laikos, kad mēs nezinājām, kas ir KAPITĀLISMS, citi DĀRZEŅI mums teica, ka tur aiz tās dzelzs sēstas ir PŪSTOŠAIS KAPITĀLISMS un mēs kā ‘’isti DĀRZEŅI tam noticējām un tiecāmies uz to tikai ar vienu domu, ka tur viss PŪST un SMIRD un tur varēsim kāDĀRZEŅI, KUKAIŅI-BUKAIŅI, KOLORĀDOVABOLES un CITI PARAZĪTI netraucēti vairoties, bet patiesībā izrādījās, ka tur cilvēki grib dzīvot pēc likumiem un kārtības.
Tas mums neder, mēs tam pretosimies ar visiem spēkiem!
Baidāmies tikai no tā lai neatgrieztos 1918.g., kad tādus DĀRZEŅUS kā mēs šķēla ar zobenu pa diogonāli briesmīgā ARĀJU TAUTA!

DĀRZENIS KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Atbildēt

Beidzot Advokātu padome nākusi pie prāta

19.04.2017. 12:50

»

akhujetj!!!

12 euro mēnesī? MĒNESĪ! 60-90 dzīvokļi x 12 eiro MENESĪ? jokhaidī! vienkāršāk to paneļu blāķi pārcelt blakus pļavā


TAUTA PRET ŠLITKI, jeb Daudzdzīvokļu namu dzīvokļu īpašnieki apvienojamies!

Beidzot Advokātu kolēğijas padome ierosinājusi disciplinārlietu arī par Šlitki.
Izvilkums no jaunākā "Jurista vārdā" izdevuma (18.04.2017.)

Atbildēt

akhujetj!!!

18.04.2017. 23:54

»

SUMMA

97% 40m2 dzīvoklim Rīgā ( Purciems, Pļavnieki, Mežciems ) mēneša maksa nepārsniedz 12 eur


12 euro mēnesī? MĒNESĪ! 60-90 dzīvokļi x 12 eiro MENESĪ? jokhaidī! vienkāršāk to paneļu blāķi pārcelt blakus pļavā!
bet vispraktiskāk uzlikt puslitru pagalma zēniem un nopirkt tev vaiņagu par 12 eiro.. vienreiz mūžā

Atbildēt

nenunormundsnenunenormunds

18.04.2017. 23:50

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, Jūsu galvenais pienākums ir maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt,

visu atlikušo mūžu, līdz mūža galam, un jūsu bērniem un bērnu bērniem, maksāt, tupie bulduri, maksāt! MAKSĀT!!! MAKSĀT!!! MAKSĀT!!!

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 22:55

»

NENORMUNDS

Pag, pag


Nē, tieši es tev noteikšu, ko darīt, jo pats nejēdz. Likums nevar būt lieta sevī bez iespējas to izpildīt. Instruments likuma pildīšanai ir vienošanās, kurā aprakstītas detaļas- kas tu esi, uz kāda pamata tu ko prasi, kāds ir tavs bankas konts, kāda summa un kad tev jāpārskaita. Pat gribēdams nezinu, kurā spraugā tev to naudu iegrūst, ja nav līguma. Ar varu nevajag neko spiest parakstit, bet nebija jau ne ar varu, ne glaimiem. Vien tukša muldēšana bez pamata. Pats sev uzraksta likumu, kuru nav iespejams izpildīt un brīnās, kāpēc nevienam nepatīk - tik labi biju visu izplānojis, nauda plūdīs pa reni...

Atbildēt

Melo

18.04.2017. 22:32

»

NENORMUNDS

Pag, pag


Kurā likumā noteikts, ka tā ir "piespiedu" noma - tu mani piespied vai es tevi? Ja neslēdz līgumu un negribi saņemt nomas maksu, kas tev liedz, vari gulēt.Tu vēl neesi sapratis zemes reformas 12.pantu un CL 1484.pantu - nav l;iguma, nav saistību. Līgumu vari parakstīt pieprasot tiesā - 54.pants, arī nesaprati, nejēga? Kuļ tikai savu kā papagailis. Lasi likumu.

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 22:17

»

Ko vāries?

Tad nebāzies ne savā tēmā! Kad būs runa par tavu gadījumu, pasauksim


Pag, pag ...! :)
1) Ne jau tu man norādīsi ko man darīt!
2) Iet runa par PIESPIEDU NOMU kā tādu.
3) ZEMES PIESPIEDU NOMAS attiecībās rakstveida līgumam nav nozīmes, ja visu nosaka likums.
4) Rakstveida līgumu nevar nevienam ar varu likt parakstīt ...!

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 21:21

»

NENORMUNDS

Vēlreiz atkārtoju, ka neesmu Normunds un mūsu gadījumā parādi ir kopš 2004 gada


Tad nebāzies ne savā tēmā! Kad būs runa par tavu gadījumu, pasauksim!

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 19:52

»

Mairis Austriņš

Šo MĒSLU nenormundu, pie sienas un bez tiesas sprieduma


Mairi, par tavu intelektu viss ir skaidrs ...!
Tu ar savām mazajām treknajām roķelēm vari tikai sevi paberzēt ...! :)

Atbildēt

Un

18.04.2017. 19:52

»

Ko vāries?

Ko tu te tagad tēlo nabadziņu,it kā vispār nekādas maksas nebūtu saņemtas? Taču labi saproti, ka runa ir par 3 konkrētiem gadiem 2008., 2009. un 2010. Ko tad nestrīdies par 2011., 2012. utt? Tāpēc ka ir līgums, ir maksājums.Kas tā par tupu,bezjēdzīgu vaimanāšanu? Pa vakariem ierauj no kakliņa un sāc...


Pārkāpt pirmpirkuma tiesības. Kura zemesgrāmata reģistrētu citā valstī zemes pirkumu, ja apietas mājas, dzīvokļu pirmpirkuma tiesības. Latvijā profesori nosaka, ka var visu darīt bez līguma. bez tā slēgšanas, uz anarhijas pamata uz blēdību pamata, uz nodokļu slēpšanas pamata.

Atbildēt

nu, nu

18.04.2017. 19:48

»

Kakis

Arī komersants ir privātpersona, un arī juridiskā persona VAR būt privātpersona. Nejauciet ar fizisku personu


Tu jauc putru ar kāpostiem. Kurā likumā tava pamācība ir noteikta, kas ir privātpersona. Likums nosaka tika fizisku personu un juridisku personu, kas ir arī komersants.

Atbildēt

Neparādnieks

18.04.2017. 19:47

»

NENORMUNDS

1. Neesmu nekāds Normunds...


Tev varu pārdot, pirksi? Vai arī mainamies.

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 19:43

»

NENORMUNDS

Ok, tātad šajā diskusijā lēnām tuvojamies jautājuma kodolam- summai...


Ko tu te tagad tēlo nabadziņu,it kā vispār nekādas maksas nebūtu saņemtas? Taču labi saproti, ka runa ir par 3 konkrētiem gadiem 2008., 2009. un 2010. Ko tad nestrīdies par 2011., 2012. utt? Tāpēc ka ir līgums, ir maksājums.Kas tā par tupu,bezjēdzīgu vaimanāšanu? Pa vakariem ierauj no kakliņa un sāc pļekāt savus tupos komentārus. Nav kas pažēlo? Kurā valstī tev vēl atļautu izraut zemi no mājas apakšas?

Atbildēt

Mairis Austriņš

18.04.2017. 19:42

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


Šo MĒSLU nenormundu, pie sienas un bez tiesas sprieduma!

Atbildēt

Mairis Austriņš

18.04.2017. 19:29

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


Nezinu kas zem šī nenormunda slēpjas, bet šis komentētājs ir pilnīgs MĒSLS kurš blefo! Jauku Tev vakaru nenormund!

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 19:10

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs"!
Jūsu galvenais pienākums ir maksāt par zemi kuru jūs izmantojat un ja jūs šo pienākumu neesat veikuši pat nekādā apmērā, tad par ko te vispār diskutēt!???

Pēc neskaitāmām reizēm cik esam vērsušies pie jūsu pilnvarotajiem "godīgajiem" apsaimniekotājiem, nevienu reizi neesam saņēmuši 12 gadu laikā ne no viena dzīvokļu īpašnieka kādu priekšlikumu- samazināt nomas maksu, vai daļēji samaksāt, vai atlikt maksājumu, vai sniegt kādu atlaidi utt.

Nevienu 12 gadu garumā, NEVIENU ....!
Tad rodas jautājums, ko ir darījis dzīvokļa īpašnieks, kā ir izpaudies dzīvokļa īpašnieka PIENĀKUMS ....!!!???

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 18:53

Papildus iepriekš teiktajam varu tikai piebilst, ka regulāri katru gadu ir brīdināts mājas apsaimniekotājs gan izsūtot rēķinu, gan izsūtot rakstveida līguma piedāvājumu, gan izsūtot dažāda veida brīdinājumus utt., bet atbildēs ir par visu ko ..., tikai ne par samaksu.
12 GADU GARUMĀ MUMS IR SAKRĀJUSIES SARAKSTES MAPE 100 lpp. BIEZUMĀ, TIKAI NAV NEVIENA SANTĪMA KABATĀ!
O, JĀ PIEMIRSU, ĻOTI ATVAINOJOS, ESAM IZTIESĀJUŠIES AR VIENU NO DZĪVOKĻA ĪPAŠNIEKIEM, KUR VIŅŠ BIJIS ĪPAŠNIEKS 1,8 GADUS UN SAŅĒMĀM PAR TO NOMAS MAKSU 33,00 EUR, BET TIESAS PROCESĀ IZTĒRĒJĀM 148,00. tAGAD VĒL JĀDODAS PIE TIESU IZPILDĪTĀJA LAI DABŪTU ATPAKAĻ VALSTS NODEVU KAUT KĀDUS 50 EUR, JO ZAIDĒTĀJAM PIEMIRSIES TO ATMAKSĀT ...! :)
Un tagad Jūs dzīvokļu īpašnieki prasāt no tādiem zemes īpašniekiem kā es, kaut kādu pretīmnākšanu un sapratni ...!??

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 18:43

»

MT

ja tie būtu 12 eiro neviens nediskutētu, jo ir jau pierasts, ka par visu pārmaksājam, bet tā kā šoreiz summas ir neatdekvātas, tad laikam tomēr nāksies padiskutēt! :D


Ok, tātad šajā diskusijā lēnām tuvojamies jautājuma kodolam- summai!

Konkrēts piemērs kur uz zemes ir samērīga dzīvokļu ēka uz samērīga zemes gabala:
Maksa katram dzīvoklim vidēji mēnesī:

2005- 1,42 eur/mēn.
2006- 1,42 eur/mēn.
2007- 1,42 eur/mēn.
2008- 16,25 eur/mēn. + NĪN 2,71
2009- 16,25 eur/mēn. + NĪN 2,71
2010- 10,16 eur/mēn. + NĪN 1,69
2011- 9,14 eur/mēn. + NĪN 1,52
2012- 9,14 eur/mēn. + NĪN 1,52
2013- 8,12 eur/mēn. + NĪN 1,35
2014- 8,12 eur/mēn. + NĪN 1,35
2015- 8,12 eur/mēn.
2016- 8,12 eur/mēn.
2017- 8,12 eur/mēn.

Rezultātā mēs redzam, ka
1) vidējā mēneša nomas maksa 12 gadu garumā ir 8,65 eur.
2) vidējā mēneša NĪN maksa 12 gadu garumā ir 1,07 eur.

Vai šāda nomas maksa arī ir nesamaksājama vai pārmērīga ...???

Atbildēt

MT

18.04.2017. 17:44

»

SUMMA

97% 40m2 dzīvoklim Rīgā ( Purciems, Pļavnieki, Mežciems ) mēneša maksa nepārsniedz 12 eur


ja tie būtu 12 eiro neviens nediskutētu, jo ir jau pierasts, ka par visu pārmaksājam, bet tā kā šoreiz summas ir neatdekvātas, tad laikam tomēr nāksies padiskutēt! :D

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 17:41

»

Normundam

izklāsti, nu kā tad ir radušies šie parādi par periodu, kas ir pirms laika, kad ir noslēgts līgums par zemes nomu? Tad apdrošinātāji un citi pakalpojuma sniedzēji pēc gandrīz desmit gadiem var sacerēt parādu un mēģināt to piedzīt pirms bija vēl noslēgts līgums...


1. Neesmu nekāds Normunds ...!
2. Jebkurš dzīvokļu īpašnieks pērkot dzīvokli par sertifikātiem zināja to uz kādas zemes tas atrodas!
3. Bija pietiekami ilgs laiks pārdot, samainīt uz citu kur nebūtu jāmaksā nomas maksa!

Tā kā šeit stāsts par "neko nezināju" neiztur nekādu kritiku!

Atbildēt

TM

18.04.2017. 17:40

»

MELI

600 EUR tie ir meli


Meli, jo tie nav jāmaksā Tev??? Tad jā, tad tie ir MELI, bet ņemot vērā, ka katru ceturksni piesūta rēķinu par 150 eur, tad jā, tad 150x4 nemaz nav 600 euro... :D un tiešām jūtos apmierināts, ka katru gadu vienu mēneša alga ziedoju iztapīgajiem investoriem, kas shēmās iegādāja zemi zem namiem un pēc tam pie koriģēja likumdošanu... Tās ir investīcijas vecīt, Tev tur nevajag diskontēšanas metodes pielietot, pietiks vien ar otkata piesolīšanu par progresīvu biznesu :D Galvenais saprast ko nozīmē koeficienti :D

Atbildēt

Normundam

18.04.2017. 17:35

»

Info

CIENĪJAMIE LASĪTĀJI...


izklāsti, nu kā tad ir radušies šie parādi par periodu, kas ir pirms laika, kad ir noslēgts līgums par zemes nomu? Tad apdrošinātāji un citi pakalpojuma sniedzēji pēc gandrīz desmit gadiem var sacerēt parādu un mēģināt to piedzīt pirms bija vēl noslēgts līgums?
Nevajag te jaukt pirkstu ar p... ir acīmredzot, mākslīgi radīta situācija, sajaucot ļaunprātīgos nemaksātājus, kuri jau nemaksā no laika gala un radījuši jaunus parādniekus par laika periodu pirms līguma noslēgšanas dienas. Tad kur te jēga likumiem un nosacījumiem, ja beigu beigās tiek darīts tā, kā saka lielākais maksātājs. un šajā situācijā visi dzīvokļu īpašnieki ir ļaunie nemaksātāji... Esi vareni pastrādājis... Kas to būtu domājis, ka no šitā mūsu kaimiņpuikas Normunda tāds piznesmenis izaugs... :D

Atbildēt

MT

18.04.2017. 17:24

»

TM

Pēc Tieslietu Ministrijas datiem Rīgā zemes piespiedu nomas attiecībās ir 110 970 dzīvokļu, kas atrodas uz 7 354 personu zemes...


Nopietni? Tu pazīsti kādu, kas būtu apmierināts, ka ikgadu pie komunālajiem rēķiniem nelielam dzīvoklim +/- 40m2 klāt jāveic maksājums gandrīz 600 euro vērtībā? Tāpat arī parādu piedziņa no labticīgiem dzīvokļu īpašniekiem, kas ir veikuši visu zemju nomu rēķinu apmaksu no līguma noslēgšanas brīža... Gribu redzēt, kurš ir apmierināts ar šo situāciju, kas radusies Rīgas domes deputātu nolaidības rezultātā, ka pirmpirkuma tiesības nav realizējuši namu iedzīvotāji, bet gan izmantojot shēmas un negodprātīgu rīcību trešās personas.

Atbildēt

1.žigulis

18.04.2017. 14:36

»

ha

Vecums nenāk viens - arī bijušajiem padomju laika juristiem


Likumus jau arī izstrādāja padomju laika juristi, par izstāšanas no PSRS arī balsoja padomju laika funkcionāri. Arī Tu pats esi nācis no tiem laikiem. Tāpēc nav ko spļaudīties pa labi un kreisi. Tās nabadzības bailes jau liek mērkt šņukuru silē tiem, kuri tagad pie tās tikuši un raut cik var ieraut, vēlāk var nepietikt...tipiskas sekas tā laika realitātei.

Atbildēt

Ha

18.04.2017. 13:55

Praksē tiesa uzsķauda līguma neesamībai un izģērbj lētticīgo.

Atbildēt

Lietotājs

18.04.2017. 13:47

»

Veiksmes stāsts

Arī alimentus bez tiesas piedzīt likumīgi nav iespējams. Tā kā padomājiet, pirms salīdziniet


Lietoju zemi zem mājas uz kuru neviens nav pieteicies 35 gadus, uz zemes piesaistes mājai, būvei likuma pamata, uz būvniecības likuma pamata, kas Civillikuma 3.panta kārtībā ir spēkā ari tagad. Šis likums nav atcelts, šis likums toties ir speciālais likums. Tālāk - p;ieņemts zemes reformas likums un šī likuma 4.pants un 12.pants nosaka jauna likuma izkropļojuma jaunās pazīmes -pasaka, kas ir "dalīts īpašums", bet nav "piespiedu" secinājuma un nosaka - dalītā īpašuma gadījumā puses vienojas slēdzot līgumu. Vārdi "slēgt līgumu"skaidri nozīmē nepārprotamu rīcību - rakstveida līgumu. Un rakstā pieminēts CL 1484.pants - ja nav šāda, 12. pantā noteikta līguma, nekādi darījumi nav spēkā. Un te nav ko gudrot. Visas AT Senāta un profesoru izdomas ir manipulācijas, korupcija un principa par "taisnīgu tiesu" pārkāpums.

Atbildēt

ha

18.04.2017. 13:44

»

ŠKODA FABIA

"ATBILDĪBA - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība...


Vecums nenāk viens - arī bijušajiem padomju laika juristiem

Atbildēt

Es

18.04.2017. 12:07

Latvijā nav novērojamas tiesiskas valsts pazīmes, ja 2017. gadā var prasīt maksāt rēķinus par 2008. gadu, kas pirms tam nav bijuši zināmi un nekādi līgumi par šo rēķinu likumību neliecina. Tikai taisnai tiesai, tautas vārdā, ir tiesības lemt par labu šiem krāpnieciskajiem SIA. Apšaubu šo tiesnešu godprātību.

Atbildēt

Kakis

18.04.2017. 12:06

»

PATIESĪBA

No pirmās dienas visi tiek brīdināti...


Arī komersants ir privātpersona, un arī juridiskā persona VAR būt privātpersona. Nejauciet ar fizisku personu

Atbildēt

Veiksmes stāsts

18.04.2017. 12:00

»

b. Nevilks

Iedoma, ka izvairoties no līguma slēgšanas var izvairīties no nomas maksas, ir vienlīdz naiva kā iedoma, ka nelaulājoties var izvairīties no alimentiem


Arī alimentus bez tiesas piedzīt likumīgi nav iespējams. Tā kā padomājiet, pirms salīdziniet

Atbildēt

sams

18.04.2017. 10:53

Ja nepastāv līgums,tad nepastāv arī atbildība par līguma izpildi,jo zemes īpašnieks var arī neslēgt līgumus humānu apsvērumu dēļ un nevienam nav tiesību viņam aizliegt tā rīkoties.Līguma neesamība liecina par humānisma versijas esamību un humanisma izmantotajs ir tiesīgs cerēt uz to arī nākotnē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Motivācija celt labklājību vai ņemt kukuli?

FotoLatvijas attīstību kavē tas, ka cilvēkiem, kam esam uzticējuši attīstīt mūsu valsti, nav patiesas motivācijas to darīt, izņemot politisko atbildību. Pašvaldību un valsts atbildīgās amatpersonas saņem atalgojumu, kas nav atkarīgs no viņu darba rezultātiem – padarītā vai nepadarītā.
Lasīt visu...

21

Valstiskuma metabolisms un kultūras liekulība

Foto2017.gada vasarā „Rīdzenes sarunas” sašūpoja latviešu vislielāko politisko grēku – LR krimināli oligarhisko valsts iekārtu. Tika sašūpots valstiskums visaugstākajā līmenī. Tāpēc pret “Rīdzenes sarunām” ir jāizturas ļoti nopietni. Patiesībā ir jāizturas maksimāli nopietni. Latvijas Republikā nekas nopietnāks vairs nevar būt. “Rīdzenes sarunas” attiecas uz LR valsts iekārtu. Tātad attiecas uz valsts pamatiem, valstiskuma pamatformu, valsts pastāvēšanas visbūtiskākajiem nosacījumiem. Valsts iekārta vitāli skar katru pavalstnieku, kura apziņā valsts figurē kā dzīves nepieciešamība, dzīves garants, dzīves patrons, dzīves lepnums.
Lasīt visu...

12

Par manis paša kļūdām es pats esmu maksājis, maksāju un turpināšu maksāt

FotoTe manas pārdomas, kuras rakstīju reiz, kad pēc kārtējās, enerģētiski, intelektuāli un sirdsgudri piesātinātās intervijas (ja nemaldos - tā bija nra.lv) komentāros un citur soctīklos tika „apd...ts” Ēriks Stendzenieks.
Lasīt visu...

21

Ašeradens būs īstais

FotoLabdien, biedri un atbalstītāji, visi. kam rūp tiesiska, latviska un eiropeiska Latvija! Šajā sestdienā mēs sanāksim kopā. lai lemtu par mūsu partijas nākotni, par mūsu vērtībām un idejām, kā arī cilvēkiem, kas tās īstenos dzīvē.
Lasīt visu...

15

Atklāta vēstule Latvijas Republikas 12. Saeimas deputātam Andrejam Judinam

FotoLatvijas Republikas 12. Saeimas 2017. gada 21. jūlija ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums ar nosaukumu “Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911” (turpmāk – Lēmums). Lēmumu sagatavojis un kā pirmais parakstījis Saeimas deputāts Andrejs Judins.
Lasīt visu...

20

Latvijas attīstība Šveika garā jeb ķemertiņu reģistram būt

FotoBrīdināts, ka pēc likuma par šķiņķa zādzību pienākas sods no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem, krietnais kareivis Šveiks atbildēja, ka tādus likumus viņš nepazīstot. Nedomāju, ka likuma nezināšana glābs arī tos Latvijas iedzīvotājus, kuri nebūs reģistrējuši savus, atvainojiet, ķemertiņus jeb decentralizētās kanalizācijas sistēmas kopējā reģistrā. Labi, ka par šo pārkāpumu nedraud tāds sods kā Šveikam, taču arī 1400 eiro juridiskajām personām un 350 eiro fiziskajām ir gana liels sods, īpaši lauku reģionos dzīvojošiem pensionāriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

SS.LV un VID strīds parāda, ka dzīvojam represīvā valstī

Šodien Cīrules kundze LTV paziņoja, ka strīds starp VID un SS.lv esot pievērsis uzmanību tam, vai būt...

Foto

Haltūra, ko veselības ministre Čakša sauc par likumprojektu un kas Kučinskim šķiet derīga

Lai novērstu uzmanību no veselības aprūpes pamatproblēmām – mediķu streika, zemas efektivitātes un...

Foto

Nevajag eksperimentēt ar sešgadniekiem

Laikā, kad Izglītības un zinātnes ministrija gatavo apjomīgu nozares reformu, kas skar dažādus būtiskus jautājumus, tostarp t.s. sešgadnieku jautājumu, jāatceras, ka mēģinājumi...

Foto

Par "iztīrīto" Nacionālo mākslas muzeju un elitāri politisko kroni

Pēc ilgstošas rekonstrukcijas 2016. gadā vasaras sākumā cilvēku apskatei tika atvērts Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) ar...

Foto

Par valsts un pašvaldību amatpersonu elektroniskās sarakstes atbilstību likumam

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienība (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības un...

Foto

Papildizglītības un katalizatora izpalīdzība

Tagadnes politiķu intelektuālā potenciāla objektīvs vērtējums nav sasniedzams bez jaunām zināšanām. Tas pavēloši attiecas uz LR politiķu vērtējumu. LR politisko kadru analītika...

Foto

Piespiedu noma: diena, kad es atguvu ticību taisnīgai tiesai

Lai cik tiesas neatkarīgas, likums nemainās no tā, kura tiesa to piemēro. It kā ābeces patiesība. Nesen...

Foto

Mums Molotova – Ribentropa pakta sekas ir jālikvidē pilnībā

Darbu ir sākusi Saeimas izmeklēšanas komisija, kam būtu jāvērtē oligarhu sarunas un lietas izmeklēšanas izčākstēšanas iemesli. Taču...

Foto

Kaimiņš "sēž, vēro un neko nelaiž uz āru"

Pietiek lasītāji pēdējā laikā interesējušies – kur pēc pašvaldību vēlēšanu iznākuma esot pazudis latvju tautas interešu pēdējais aizstāvis...

Foto

Mīti un patiesība par „Lidl” jaunajām darbavietām un zemajām cenām

Latvijā Lidl ienākšana mazumtirdzniecības segmentā sākusies ar ceļa izzāģēšanu – slepenības aura ap Rīgas mikrorajonā Purvciemā gaidāmo koku...

Foto

SS.LV ir mūsu sabiedrības un ēnu ekonomikas spogulis

Es neaizstāvu Valsts ieņēmumu dienestu (VID) par izvēlēto problēmas risināšanas formu, jo uzskatu, ka bija un ir citi...

Foto

Ēēēēēēēēēēē...

Man nudien nebija nodoma divas dienas pēc kārtas izteikties par vienu un to pašu tēmu, taču pašreizējās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ilzes Cīrules pirmdienas...

Foto

Kāpēc SS.LV nav konkurentu

Pateicoties nesenajām* sludinājumu izvietošanas cenu izmaiņām portālā ss.lv, sabiedrībā uzvirmoja kārtējais nepatikas vilnis pret šo interneta resursu - sak’ dzēšot sludinājumus, neatbildot...

Foto

Prezidenta kungs, vai, runājot par oligarhiem un to sarunām, jūs domājāt arī mani?

Augsti godātais Prezidenta kungs! Preses brīfingā pēc Nacionālās drošības padomes sēdes šā gada...

Foto

Prezidentam jārīkojas! Nepārdomātā akcīze degvielai vājinās Latvijas ekonomiku

Biedrība "Baltijas asociācija - Transports un Loģistika" (BATL) vērsusies pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ar lūgumu izmantot LR...

Foto

Ss.lv un VID stāsts – speciāli advokātu madāmām, sektantiem no sabiedriskā radio un citiem "tiesiskās valsts" cienītājiem

Nu jau pat advokātu madāmas – mājsaimnieces ir iesaistījušās...

Foto

Kondora lidojums jeb jēru skaitīšana: par zīmoliem un tirgus pārdali

Ziemas miegā iztraucēts lācis ir bīstams, mēdzot uzbrukt pat cilvēkiem. Politiķiem savukārt pagulēšanai atvēlēts laiciņš pēc...

Foto

Sabiedrības līderu piemiņai

Džeka Londona stāstā Baltais Ilknis ir aprakstīta likumsakarība, kas valda suņu barā. Līderis vienmēr ir jāliek pajūga priekšgalā, jo pārējie suņi, redzot bēgošo līderi, centīsies...

Foto

„Cant” latviskajā vidē jeb meli ar tīru sirdsapziņu

Angļu valodā ir divi vārdi „cant”. Tie ir homonīmi – vienādi rakstāmi un vienādi izrunājami vārdi ar atšķirīgu...

Foto

Neizskatās, ka valstī kāds domātu par eksistenciālajiem jautājumiem

Tas, ka Latvija joprojām ir viena no nabadzīgākajām ES valstīm, nav nekāds jaunums. To raksturo dažādi rādītāji. Viens...

Foto

Mēs varam, bet – nezinām vai negribam?

Bieži tiek spriests, cik labi ir sakārtotajā un turīgajā Vācijā, Lielbritānijā, ASV... Taču latvieši negrib saprast, ka turienes iedzīvotāji...

Foto

Uz 73 valsts auto - 4 apkopēji ar 1000 eiro algu, 2 ēdināšanas speciālisti, medicīnas speciālists, 8 dežuranti...

Medijos publicētas vairākas ziņas ar skaļiem virsrakstiem „Atsakoties...

Foto

Par likumprojektu "Dzīvojamo telpu īres likums"

Pamatojoties uz Ekonomikas ministrijas (turpmāk – EM) publiski izsludināto Paziņojumu par līdzdalības iespējām likumprojekta izstrādes procesā, biedrības “NĪSA, Nekustamā īpašuma...

Foto

Veselības ministrija šobrīd cenšas sarīdīt trīs lielākās ārstu grupas

Ģimenes ārstu temats nav bijis ilggadējam publicistikas flagmanim Dainim Lemešonokam īsti mīļš, radot iespaidu, ka kāds autora...

Foto

Cik partiju Kučinska koalīcijā? Vienpadsmit plus bezpartijiskie

Šovakar LTV Ministru prezidents pats īsti nevarēja pateikt, cik partiju tad ir viņa koalīcijā. Vēlos viest skaidrību. Zināms, ka...

Foto

Ceturtā atmoda. Mosties vai zust

Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija. Tika radīts hibrīds - tapa 4. maija republika, apvienojot padomju laika...

Foto

Seši blēdīgi leftistu koncepti, kas pretendē būt pozitīvi

Leftisms savā būtībā ir konfliktus ģenerējošs. Tas vienmēr nostājas pret pastāvošo lietu kārtību. Savā agrīnā posmā tas maskēja...

Foto

Tautas politiskā apziņa: realitāte, mīmikrija, dresūra

Latvijā regulāri atskan politiski loģiskā prasība atļaut latviešu tautai vēlēt Valsts prezidentu. Regularitāti (reizi četros gados) nosaka Valsts prezidenta vēlēšanas....

Foto

Jautājums par sešgadniekiem skolās IZM dienaskārtībā ir jau 20 gadus

Jūlijā plašsaziņas līdzekļos atkal aktualizējās Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzītā reforma, kas paredz vairākas izmaiņas,...

Foto

Ģimenes ārsti paši sevi gāž no pjedestāla

Ģimenes ārstu streiks ir nolemts sakāvei, jo tam nav morāla atbalsta sabiedrībā. Valsts vara viņus spēj ne tikai uzveikt,...

Foto

Mēs esam PAR

Mēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem. Mēs esam par brīvu cilvēku. Mēs ticam ikviena cilvēka tiesībām izdarīt savas izvēles un atbildībai...

Foto

Jebkurā civilizētā valstī tādai Čakšai sen būtu bijis jāatkāpjas

Veselības ministre Anda Čakša nebeidz izbrīnīt. Ne velti, stājoties amatā sevi dēvēja par krīzes menedžeri un izcilu...

Foto

Kučinska kungs, Jūsu pasaulē nav mazā Ivana, kas vientulībā nomirst mežā

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs Māri Kučinski! Iespējams, ka mēs dzīvojam divās dažādās un ļoti...

Foto

Skarba replika par PVN un tiesām

Ar tiesisku valsti katrs var saprast ko citu – citam tā ir pārliecība, ka par katru noziegumu katrs noziedznieks tiks...

Foto

Atklāta vēstule – iesniegums par padomju tiesību doktrīnai tipisku principu ietveršanu ārstu sertifikācijas procesa pārraudzībā

Iesniedzējs atgādina, ka iepriekšējā sarakstē jau tika informējis Ministru prezidentu un...

Foto

Par dalītā īpašuma neatbilstību LR Satversmei: faktiski atjaunotas feodālās privilēģijas un likvidēta demokrātija

Tiesiskais pamats dalītā īpašuma radīšanai Latvijas pilsētās tika izveidots 1991. gada 20. novembrī,...

Foto

Tāda ir bijusi un ir tā sauktā politiskā NEgriba

Garāmejot kārtējo reizi uzmetu aci nu jau vairāk nekā 20 gadu gaitā savāktajai DVD kolekcijai (lauvas tiesa...

Foto

...

Foto

Kleptomānijas cēlonis

Retrospektīvi izzinoša ekskursija uz lietišķo pierādījumu muzeju nav vajadzīga. Nav vajadzīgs intelektuālais reids aizvadīto 27 gadu vēsturē. Latvijas Republika kā krimināla valsts ar ideālu...

Foto

Mēs atsakāmies no savas valsts, atstājot to neliešu bariņa rokās

Atbilstoši oficiālajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2017. gada janvārī Latvijā dzīvoja 1 miljons 953 tūkstoši cilvēku....

Foto

“Nodokļu reforma” - kas tiek noklusēts

Daudz piesauktā un plaši aprunātā, bet patiesībā reti kuram zināmā “nodokļu reforma” nu ir ieguvusi daudz maz konkrētus apveidus. Un,...

Foto

Ģimenes ārsti dara pareizi, ka netic Čakšas tukšajiem „solījumiem”

Jau ilgāk nekā divas nedēļas valstī notiek ģimenes ārstu streiks. Taču nekas neliecina, ka tiks panākta vienošanās...

Foto

Atklāta vēstule valdošajai koalīcijai: IZM reforma – nodomi labi, bet izpildījums vājš

Augsti godājamais Ministru prezidenta kungs, Saeimas cienījamie frakciju vadītāji, pagājušajā nedēļā medijos atkal aktualizējās...

Foto

Latvijas sabiedrisko mediju "caurās mucas" svētās dusmas

Cēlonis melodramatiskajam sašutumam, kādā Latvijas Radio (LR) darbinieki izteica neuzticību Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) un tās loceklim...

Foto

VID Cīrule „atbild” pavāram Dreibantam

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule pavāram Ērikam Dreibantam nosūtījusi to, ko pati uzskata par atbildēm uz viņa atklātajā vēstulē...

Foto

Tumsonība Īvāna gaumē

Neesmu vegāns, pat veģetārietis ne tuvu ne. Dzīvnieki nav sveši, jau kopš bērnības mūsu vai vismaz radu mājās ir bijis kāds "kustonis", arī...

Foto

Ēnu ekonomikas process sākas tad, kad VID martā bloķē restorāna bankas kontu par 2000 eiro nodokļu parādu...

Nesen no Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) saņēmu...

Foto

Laikmeta ainiņas: futbols un nacionālisms - I

1989. gada 21. jūnija rītā pie Satekles ielas stāvvietas piebrauca tumši sarkans Ikarus autobuss. Ar tūrisma firmas Inturist atbalstu devāmies ceļojumā, kura galamērķis...

Foto

Mēs esam slikti saimnieki savā zemē

Tautieši, nevairosim sabiedrībā naidu un haosu, negānīsim deputātus un valdību, ka tā neprot vadīt valsti. Politiķi, kam ir uzticēta Latvijas...

Foto

Pa dibenu vai pa purnu

Vai nesen publicētās sarunas, kurās politiskie līderi apspriež procesus valstī, kārto lietas, mēģina slēpt iespējamus likumpārkāpumus un pakļaut medijus, raisa izbrīnu?...

Foto

NEPLP lēmums par „Pieci.lv” hibrīdkara apstākļos ir nacionālās drošības apdraudējums

Latvijas Radio darbinieki kategoriski noraida un iebilst pret pagājušajā nedēļā medijos publicēto informāciju („Diena” 07.07.2017. „Lielās...

Foto

Otrā atklātā vēstule ģenerālprokuroram Kalnmeieram un citām augstākajām valsts amatpersonām

Vai es varu lūgt jūsu uzmanību beidzot mani sadzirdēt? Zinot to, cik aizņemti jūs esat, man...

Foto

Oligarhija: kastas ģenēze un kastas misija

Latvijā drīkst nerunāt par galveno. Latvieši drīkst neapspriest galveno. Latviešiem tas ir piedodami, jo bez šīs spējas neapspriest galveno nav...

Foto

Manifests – ir laiks aizstāvēt Latviju, tautu un Satversmi

1918. gada 18. novembrī Latvijas tauta dibināja brīvu un demokrātisku valsti. Latvijas Republikas Satversmē pirmie divi panti...

Foto

Par Jelgavas pašvaldības vadības patvaļīgo lēmumu

Mēs, Jelgavas 6. vidusskolas audzēkņu vecāki, vēršamies ar lūgumu atsaukties un nepalikt vienaldzīgiem pret, mūsuprāt, Jelgavas pašvaldības vadības vienpersonisko, diktatorisko...

Foto

Georga Isersona „Jaunās karadarbības formas” un latviešu valstsgriba

Turpinot par tēmu – pazīsti savu potenciālo ienaidnieku –, jau rakstīju par ģeniālo krievu militāro domātāju Jevgēņiju Mesneru, kura...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: demogrāfija

Uz Zemes ir gājušas bojā daudzas civilizācijas. Zinātne ir noskaidrojusi bojāejas galveno iemeslu. Tas ir civilizācijas iekšējais sabrukums. Katra civilizācija ir bijusi...

Foto

Daži mazemocionāli ideju zibšņi “oligarhu lietas” sakarā

Paklausījos, palasīju dažādus materiālus, kas publiskajā infotelpā pieejami biezā slānī. Pārdomas ir vairākas:...

Foto

Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās...

Foto

Kā es sarakstījos ar „Labklājības” ministriju

Vēlos pastāstīt Pietiek lasītājiem, kā es mēģināju gūt kādu atsaucību no mūsu tā saucamās „Labklājības” ministrijas – un ko es...

Foto

Atmaskot "oligarhus" ir vitāli svarīgi, bet žurnālistikas standarti ir jāievēro

Latvijas Televīzijas komentārs par žurnāla "Ir" rakstu "Preses kastrēšana", kurā atspoguļotas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja...

Foto

Atklāta vēstule veselības ministrei Andai Čakšai

Piektdien, 30.jūnijā no Jums saņēmu bezpersonisku e-pastu, kas, kā saprotams, bija sūtīts daudziem un kurā Jūs mēģinājāt paskaidrot par Latvijas...

Foto

Ģimenes ārstu streiks, privātpersonu rīcība savu tiesību aizsardzībai

Pārdomas par ģimenes ārstu streiku: vai sabiedrība ir gatava ar aktīvu (uzsverot, aktīvu!) rīcību iesaistīties problēmu risināšanā? Diemžēl...

Foto

Saņēmu vēstuli. No ministres. Un atbildēju

Saņēmu vēstuli. No ministres. Un atbildēju: labdien, Anda Čakša! Jūsu izmisuma pilnā vēstule ar tradicionālajiem politiķu solījumiem, kuriem neviens vairs...

Foto

Atklāta vēstule – atzinums par likumprojektu „Dzīvojamo telpu īres likums” un pieteikums līdzdalībai likumprojekta pilnveidošanai

Pamatojoties uz Ekonomikas ministrijas (turpmāk – EM) publiski izsludināto Paziņojumu par...

Foto

Ekoloģiskā katastrofa Latvijas centrā

Ar šo rakstu gribu pavēstīt Jūrmalas bīstamo atkritumu degšanas seku mērogus. Pēc pieejamām ziņām, četrām mājsaimniecībām ir aizliegts lietot aku ūdeni. Tātad...