Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Virknei pašvaldību piederošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO ir uzstādījis pat mūsu apstākļiem neierastu nekaunības rekordu, - nekā citādi nevar nosaukt divu manis saņemtu uzņēmuma vēstuļu saturu.

Pirmā vēstule datēta ar šā gada 31. jūliju un ir gluži parasts rēķins – tā un tā, par atkritumu izvešanu līdz 15. augustam jāsamaksā divdesmit eiro un četrdesmit pieci centi.

Viss ļoti pieklājīgi – tā un tā, „lūdzam apmaksāt rēķinu līdz 2020.gada 15. augustam ar pārskaitījumu, ja līguma nosacījumi neparedz citu maksāšanas kārtību. Maksājuma uzdevumā norādīt līguma Nr.”.

Savukārt otra vēstule jau ir kaut kas pavisam cits – ar 10. septembri datēts „Atgādinājums par kavētiem maksājumiem”.

SIA ZAAO Finanšu daļas vadītāja – izpilddirektore Ieva Barutina (attēlā) ar šo „atgādinājumu” dara zināmu, ka saskaņā ar savstarpēji noslēgtā līguma noteikumiem par speciāli marķētu atkritumu maisu izmantošanu „uz šī atgādinājuma sagatavošanas brīdi nav veikta apmaksa EUR 20.45 apmērā”.           

„Ņemot vērā parāda esamību paziņojam, ka, pamatojoties uz noslēgtā līguma noteikumiem, ar šīs vēstules sastādīšanas dienu SIA ZAAO pārtrauc pakalpojumu sniegšanu un informēs pašvaldību par Saistošo noteikumu par atkritumu apsaimniekošanu prasību neievērošanu,” brīdina Finanšu daļas vadītāja – izpilddirektore.

Un tas vēl nav viss – ja parāds netikšot nomaksāts vai nebūšot panākta vienošanās par parāda apmaksas grafiku, parādu piedziņas lieta tikšot nodota ārpustiesas parāda piedziņai inkaso procedūras uzsākšanai.

Viss jau būtu normāli, ja ne kāds „sīkums” – abas šīs it kā cienījamā uzņēmuma vēstules es savā pastkastē atradu vienā un tai pašā dienā, šā gada 14. septembrī. Marķējums uz aploksnēm nepārprotami rāda – viena ir izsūtīta 10. septembrī, otra – 11. septembrī.

Tas savukārt nozīmē – rēķinu, kas it kā datēts ar 31. jūliju, SIA ZAAO patiesībā nosūtījusi gandrīz mēnesi pēc tā apmaksas termiņa un jau nākamajā dienā nosūtījusi draudu vēstuli par neapmaksāto rēķinu.

Vai šī ir uzņēmuma vadības kopēja stratēģija un taktika attiecībā uz saviem klientiem vai arī runa ir vienkārši par vienu konkrētu nekaunīgu Finanšu daļas vadītāju – izpilddirektori, kura mēģina piesegt savu vai kādas citas personas nolaidību? Tas būtu jautājums, uz kuru SIA ZAAO vadībai noteikti vajadzētu sniegt atbildi.

Dokumenti

FotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

93
6

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft