Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 20:02

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

emīls1

14.07.2017. 16:03

:)) (bell)13. lūlija ""Pasākumā-Pret Valsts nozagšanu"" pie ""Pionieru-jūdu krustnešu pils "" , kur piedalījās no 18.00 vairāk kā 1000 / tūkstots / cilvēku un piedalījās ""Pats..."" šorīt LtV 24 Ievuška ziņoja, ka piedalījušies...esot pārdesmit -,bedzot izdvesa- pāris simti cilvēku un , tā kā notika draudzīga ""Paša"" izsvilpšana - izteicās, ka esot ŪJINĀTS...varbūt VIŅAI...studijā / vai naktī .../ kāds ūjināja....(kiss2)(bell)

Atbildēt

wow

11.07.2017. 08:26

Slikta atmiņa raksta autoram, par Venstpils naftas sabiedrisko attiecību speciālisti tapat vien nevienu neieceļ, tas par to NAGLu LTV ... zinat kurā vietā

Atbildēt

asdf

06.07.2017. 23:44

Ja neyinaatu no personiigaas pieredzes, tad varbuut piekristu un atbalstiitu LTV.

LTV sheema ir vienkaarsha. Nenaak buutiski riikojumi no menedzhmenta, bet zhurnaalisti prostituee pa tiesho t.sk. Aizliegtaa panjeemiena komanda it iipashi.

Atbildēt

uzmest veco draugu

05.07.2017. 23:44

tv un radio paņēma un uzmeta

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:09

2.koments
a par ko te īsti visi cepas? tāpat jau izsenis zināms, ka dzīvojam mafiozā un korumpētā valstī. kas, rozā aizkariņi nokrita? žurnālisti visi ir nopirkti, jo kāds maksā viņiem algu. viena no vecākajām profesijām

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:06

ieskatījos, te kāds citē preses likumu. tad lūk, fuck preses likumu. :
"Aizliegta un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē." 7.pants
bet mums ir žurnāls ar nosaukumu privātā dzīve. vismaz nesen vēl bija

Atbildēt

gūnars

05.07.2017. 11:22

»

atbilde uz LTV komentāru

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts...


Pilnīgi piekrītu! Nu neticu, ka Elksne, Līcīte un Nagla tajās sarunās tikušas pieminētas tāpat vien. Nu nav dūmu bez uguns. Kāpēc tad nepieminēja kādus citus žurnālistus, bet tieši šīs dāmas? Neiestāstīsiet, ka tie runātāji zināja, ka noklausās un kaut kā speciāli pameta šīs tankam zem riteņiem. Kaut kas tur ir bijis, uz kā pamata tā ir runāts, tas taču ir skaidrs.

Atbildēt

jātiek vaļā no Arņa Krauzes

05.07.2017. 10:43

Projām ir no LTV.Vai tikai tā liekas?

Atbildēt

jaaks

05.07.2017. 10:42

Jūtu, ka Drogās drīz aptrūksies mazgāšanas līdzekļi. Cik visi grib būt tīri. Kamēr "l"emberga stipendiāti būs vadošajos amatos, nekas jau nemainīsies.
Arī vakardienas LTV pārraide kādā citā demokrātiskā valstī liktu pamatu turpinājumam ar procesiem, un liktu atkāpties no amata daudziem stipendiātiem, taču ne jau pie mums - Banānu republikā.

Atbildēt

Anonīms

05.07.2017. 09:08

Anonīms raksts ar parakstu - Latvijas Televīzija.

Atbildēt

Žulis

05.07.2017. 08:38

Lasot šo rakstu un tā virsrakstu, nāk prātā tas padomju laika teiciens: "Mēs neesam pret intīmo dzīvi, bet blakus ir jāstāv kolektīvam!"

Atbildēt

zaķītssss

05.07.2017. 08:33

Rādās ka visi ,kuru vārdi skan ierakstu atreferējumos uzsākuši sevis attaisnošanu ar uzbrūkošās aizsardzības taktiku jebšu...Zaglis kliedz zaglim...ķeriet zagli jo viņš nav pūkains

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

05.07.2017. 02:34

»

Vasals

Pirsmtiesa jau ir beigusies


1. Ko tu tur muldi par kaut kādu "pirmstiesas beigšanos" - kāds tam sakars ar tā dēvēto "mediju likumu" (un, konkrētajā gadījumā, ar tajā definētajiem 7. panta nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami reglamentē masu informācijas līdzekļos nepublicējamās informācijas konkrētus kritērijus un precīzu to uzskaitījumu, kā arī 27. un 28. pantu nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami definē attiecīgo likumīgā tiesību subjektu [t.i. tā dēvēto "masmēdītāju" / tajos parazitējošo "žurnālistu"] likumīgo atbildību par 7. pantā definēto nosacījumu analfabētisku vai pat apzinātu pārkāpšanu)?

2. Ko KONKRĒTI tu "kā nejurists" nesaprati un kādi paskaidrojumi tev nepieciešami?

3. Kāds sakars tam, ka "tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta" ar tā dēvētajā "mediju likumā" definētajiem publiskošanas aizliegumiem (t.i. nepublicējamās informācijas kritērijiem / to uzskaitījumu) un likumīgās atbildības definējumu par publiskošanas aizlieguma pārkāpšanu?

Savukārt, attiecībā uz šo paudumu: "vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?" - jebkurš likums vai cits normatīvais akts ir aktuāls un obligāti saistošs (VISIEM bez izņēmuma, un īpaši jau attiecīgajiem "tiešajiem" likumīgās atbildības subjektiem) tikmēr jeb uz tik "mūžīgiem laikiem", kamēr tas ir juridiskā spēkā esošs.

Atbildēt

atbilde uz LTV komentāru

04.07.2017. 23:56

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts.
2. Tas, ka viens no LTV žurnālistiem ticis ievēlēts par Latvijas žurnālistu asociācijas vadītāju, arī neko neliecina par pārējiem. Turklāt citu Latvijas žurnālistu savienību vada pilnīgs Lemberga kājslauķis Paiders.
3.Attiecībā uz konkrēto LTV Ziņu dienesta darbinieku pieminēšanu neredzu neko apmelojošu. No Krauzes, kuru Belte nez kāpēc nepiemin, LTV ir tikusi vaļā. Bet par pārējām trim teiktais nav pat pretrunā ar piesaukto ētikas kodeksu, jo tas neaizliedz ar kādu būt draudzīgās attiecībās vai taisīt draudzīgus sižetus.
P.S. Ja sāk rakstīt par matemātiskām neprecizitātēm, tad vispirms derētu apgūt latviešu valodu, lai saprastu, ka trešā nedēļa un trīs nedēļas ir dažādi jēdzieni!
P.P.S Man nav nekāda sakara ar IR, tā izdevējiem vai žurnālistiem.

Atbildēt

LTV PR

04.07.2017. 22:45

LTV PR lēdija ir 0!!!

Atbildēt

kauns!

04.07.2017. 20:46

Interesanti, vai šis kungs pats tic tam, ko raksta?
Jāievēro žurnālistikas standarti? LTV tos ievēro?
Un pats Belte? Un kāpēc oligarhi Pēdiņās?
Ja viņam neko nenozīmē sarunās minēto TV ļautiņu morāle un atļaušanās, tad par ko mums vispār runāt, biedri Belte?! Taču tā nav Jūsu privātā TV, ja kas.

Atbildēt

Beltem

04.07.2017. 20:38

Ja bija "vitāli" svarīgi, tad kāpēc klusēji kā Štirlics?

Atbildēt

Pretīga

04.07.2017. 20:34

Pretīga LTV locīšanās un savu kolēģu nodevība.
Kas vainīgs, tas bailīgs. Ar šo arī beidzu pērkamo LTV ziņu skatīšanos.

Atbildēt

Vasals

04.07.2017. 20:19

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirsmtiesa jau ir beigusies.
Ja es kā nejurists to nesaprotu- kāds varētu paskaidrot.
Tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta, vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?

Atbildēt

par 'atkritumu aizdedzināšanu'

04.07.2017. 20:18

700 000 eu

Atbildēt

Arturs Nagliņš

04.07.2017. 18:31

Vai tik tiešām uz tās Daugavas salas nav neviena, kas varētu pateikt, ka šī pašslavināšanās ir idiotisms: "Jau līdz šim LTV Ziņu dienests ar savu darbību vairākkārt (!?) pierādījis, ka spēj un ceļ gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas (VID finanšu policistu iespējamie likuma pārkāpumi, nodokļu shēmas, birokrātija un kukuļņemšana mazajā biznesā, operāciju "Bistro Frics")." Idiotisms ir žurnālistikas misijas fundamentāla neizpratne: nevis vairākkārt, bet nemitīgi žurnālistikai ir jāceļ "gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas"!!! Kā to var nezināt? Kādi mēsli ir šos uz salas dirnošos gatavojuši? Vai viņi vispār ir kaut ko uzzinājuši par žurnālistiku? Kas tādus pieņēma darbā? Tā ir kardināla profesionālā izgāšanās, par ko vajadzētu mēslus turpat pie salas Daugavā noslīcināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...