Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 20:02

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

emīls1

14.07.2017. 16:03

:)) (bell)13. lūlija ""Pasākumā-Pret Valsts nozagšanu"" pie ""Pionieru-jūdu krustnešu pils "" , kur piedalījās no 18.00 vairāk kā 1000 / tūkstots / cilvēku un piedalījās ""Pats..."" šorīt LtV 24 Ievuška ziņoja, ka piedalījušies...esot pārdesmit -,bedzot izdvesa- pāris simti cilvēku un , tā kā notika draudzīga ""Paša"" izsvilpšana - izteicās, ka esot ŪJINĀTS...varbūt VIŅAI...studijā / vai naktī .../ kāds ūjināja....(kiss2)(bell)

Atbildēt

wow

11.07.2017. 08:26

Slikta atmiņa raksta autoram, par Venstpils naftas sabiedrisko attiecību speciālisti tapat vien nevienu neieceļ, tas par to NAGLu LTV ... zinat kurā vietā

Atbildēt

asdf

06.07.2017. 23:44

Ja neyinaatu no personiigaas pieredzes, tad varbuut piekristu un atbalstiitu LTV.

LTV sheema ir vienkaarsha. Nenaak buutiski riikojumi no menedzhmenta, bet zhurnaalisti prostituee pa tiesho t.sk. Aizliegtaa panjeemiena komanda it iipashi.

Atbildēt

uzmest veco draugu

05.07.2017. 23:44

tv un radio paņēma un uzmeta

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:09

2.koments
a par ko te īsti visi cepas? tāpat jau izsenis zināms, ka dzīvojam mafiozā un korumpētā valstī. kas, rozā aizkariņi nokrita? žurnālisti visi ir nopirkti, jo kāds maksā viņiem algu. viena no vecākajām profesijām

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:06

ieskatījos, te kāds citē preses likumu. tad lūk, fuck preses likumu. :
"Aizliegta un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē." 7.pants
bet mums ir žurnāls ar nosaukumu privātā dzīve. vismaz nesen vēl bija

Atbildēt

gūnars

05.07.2017. 11:22

»

atbilde uz LTV komentāru

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts...


Pilnīgi piekrītu! Nu neticu, ka Elksne, Līcīte un Nagla tajās sarunās tikušas pieminētas tāpat vien. Nu nav dūmu bez uguns. Kāpēc tad nepieminēja kādus citus žurnālistus, bet tieši šīs dāmas? Neiestāstīsiet, ka tie runātāji zināja, ka noklausās un kaut kā speciāli pameta šīs tankam zem riteņiem. Kaut kas tur ir bijis, uz kā pamata tā ir runāts, tas taču ir skaidrs.

Atbildēt

jātiek vaļā no Arņa Krauzes

05.07.2017. 10:43

Projām ir no LTV.Vai tikai tā liekas?

Atbildēt

jaaks

05.07.2017. 10:42

Jūtu, ka Drogās drīz aptrūksies mazgāšanas līdzekļi. Cik visi grib būt tīri. Kamēr "l"emberga stipendiāti būs vadošajos amatos, nekas jau nemainīsies.
Arī vakardienas LTV pārraide kādā citā demokrātiskā valstī liktu pamatu turpinājumam ar procesiem, un liktu atkāpties no amata daudziem stipendiātiem, taču ne jau pie mums - Banānu republikā.

Atbildēt

Anonīms

05.07.2017. 09:08

Anonīms raksts ar parakstu - Latvijas Televīzija.

Atbildēt

Žulis

05.07.2017. 08:38

Lasot šo rakstu un tā virsrakstu, nāk prātā tas padomju laika teiciens: "Mēs neesam pret intīmo dzīvi, bet blakus ir jāstāv kolektīvam!"

Atbildēt

zaķītssss

05.07.2017. 08:33

Rādās ka visi ,kuru vārdi skan ierakstu atreferējumos uzsākuši sevis attaisnošanu ar uzbrūkošās aizsardzības taktiku jebšu...Zaglis kliedz zaglim...ķeriet zagli jo viņš nav pūkains

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

05.07.2017. 02:34

»

Vasals

Pirsmtiesa jau ir beigusies


1. Ko tu tur muldi par kaut kādu "pirmstiesas beigšanos" - kāds tam sakars ar tā dēvēto "mediju likumu" (un, konkrētajā gadījumā, ar tajā definētajiem 7. panta nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami reglamentē masu informācijas līdzekļos nepublicējamās informācijas konkrētus kritērijus un precīzu to uzskaitījumu, kā arī 27. un 28. pantu nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami definē attiecīgo likumīgā tiesību subjektu [t.i. tā dēvēto "masmēdītāju" / tajos parazitējošo "žurnālistu"] likumīgo atbildību par 7. pantā definēto nosacījumu analfabētisku vai pat apzinātu pārkāpšanu)?

2. Ko KONKRĒTI tu "kā nejurists" nesaprati un kādi paskaidrojumi tev nepieciešami?

3. Kāds sakars tam, ka "tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta" ar tā dēvētajā "mediju likumā" definētajiem publiskošanas aizliegumiem (t.i. nepublicējamās informācijas kritērijiem / to uzskaitījumu) un likumīgās atbildības definējumu par publiskošanas aizlieguma pārkāpšanu?

Savukārt, attiecībā uz šo paudumu: "vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?" - jebkurš likums vai cits normatīvais akts ir aktuāls un obligāti saistošs (VISIEM bez izņēmuma, un īpaši jau attiecīgajiem "tiešajiem" likumīgās atbildības subjektiem) tikmēr jeb uz tik "mūžīgiem laikiem", kamēr tas ir juridiskā spēkā esošs.

Atbildēt

atbilde uz LTV komentāru

04.07.2017. 23:56

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts.
2. Tas, ka viens no LTV žurnālistiem ticis ievēlēts par Latvijas žurnālistu asociācijas vadītāju, arī neko neliecina par pārējiem. Turklāt citu Latvijas žurnālistu savienību vada pilnīgs Lemberga kājslauķis Paiders.
3.Attiecībā uz konkrēto LTV Ziņu dienesta darbinieku pieminēšanu neredzu neko apmelojošu. No Krauzes, kuru Belte nez kāpēc nepiemin, LTV ir tikusi vaļā. Bet par pārējām trim teiktais nav pat pretrunā ar piesaukto ētikas kodeksu, jo tas neaizliedz ar kādu būt draudzīgās attiecībās vai taisīt draudzīgus sižetus.
P.S. Ja sāk rakstīt par matemātiskām neprecizitātēm, tad vispirms derētu apgūt latviešu valodu, lai saprastu, ka trešā nedēļa un trīs nedēļas ir dažādi jēdzieni!
P.P.S Man nav nekāda sakara ar IR, tā izdevējiem vai žurnālistiem.

Atbildēt

LTV PR

04.07.2017. 22:45

LTV PR lēdija ir 0!!!

Atbildēt

kauns!

04.07.2017. 20:46

Interesanti, vai šis kungs pats tic tam, ko raksta?
Jāievēro žurnālistikas standarti? LTV tos ievēro?
Un pats Belte? Un kāpēc oligarhi Pēdiņās?
Ja viņam neko nenozīmē sarunās minēto TV ļautiņu morāle un atļaušanās, tad par ko mums vispār runāt, biedri Belte?! Taču tā nav Jūsu privātā TV, ja kas.

Atbildēt

Beltem

04.07.2017. 20:38

Ja bija "vitāli" svarīgi, tad kāpēc klusēji kā Štirlics?

Atbildēt

Pretīga

04.07.2017. 20:34

Pretīga LTV locīšanās un savu kolēģu nodevība.
Kas vainīgs, tas bailīgs. Ar šo arī beidzu pērkamo LTV ziņu skatīšanos.

Atbildēt

Vasals

04.07.2017. 20:19

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirsmtiesa jau ir beigusies.
Ja es kā nejurists to nesaprotu- kāds varētu paskaidrot.
Tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta, vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?

Atbildēt

par 'atkritumu aizdedzināšanu'

04.07.2017. 20:18

700 000 eu

Atbildēt

Arturs Nagliņš

04.07.2017. 18:31

Vai tik tiešām uz tās Daugavas salas nav neviena, kas varētu pateikt, ka šī pašslavināšanās ir idiotisms: "Jau līdz šim LTV Ziņu dienests ar savu darbību vairākkārt (!?) pierādījis, ka spēj un ceļ gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas (VID finanšu policistu iespējamie likuma pārkāpumi, nodokļu shēmas, birokrātija un kukuļņemšana mazajā biznesā, operāciju "Bistro Frics")." Idiotisms ir žurnālistikas misijas fundamentāla neizpratne: nevis vairākkārt, bet nemitīgi žurnālistikai ir jāceļ "gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas"!!! Kā to var nezināt? Kādi mēsli ir šos uz salas dirnošos gatavojuši? Vai viņi vispār ir kaut ko uzzinājuši par žurnālistiku? Kas tādus pieņēma darbā? Tā ir kardināla profesionālā izgāšanās, par ko vajadzētu mēslus turpat pie salas Daugavā noslīcināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...