Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai tad neatminaties,

13.12.2018. 15:54

kā Gobzems kritizēja Lettonias biedra R. Dzintara vadīto NA par to, ka NA biedri I.Mūrniece, I.Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs, B. Broka sashēmoja maksātnespējas procesus ar naudas ienākumiem NA melnajā kasē? Gobzems konkretizēja katras šo personu noziegumu sastāvu, kā rezultāti loģiski noveda pie M. Bunkus slepkavības.

Lettonia korporācijas, kura ir visu korporāciju vadītāja Latvijā tādēļ arī publiski nomelno Gobzemu, jo redz viņā bīstamu pretinieku. L!K!A! ķetnas buršu gara uzturēšanai iestiepjas visās sfērās, tostarp Augstākajā tiesā, ministrijās, augstskolās, prokuratūrā . Visur.

No NA kūrētiem maksātnespējas procesiem ar tiesnešu iesaisti barojās NA melnā kase un L!K!A! melnā kase, Lettonia melnā kase.

Atbildēt

NE - speciālists

13.12.2018. 14:08

»

speciālists

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu


Atvainojos, palasot rakstu, izskatās: Cik dumjš šis bendiks, tik dumjš raksts, bez satura un samudžināts, ko varēja pateikt divos teikumos, ar secinājumu: diagnoze.

Atbildēt

speciālists

13.12.2018. 12:56

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu.

Atbildēt

Arī Bendikam nepatīk Gobzems???

13.12.2018. 10:50

Ja nepatīk Gobzems,pēc Ārkārtas vēlēšanām būs Gobzems un Saskaņa!Un nāksies pārorientēties!

Atbildēt

nuja

13.12.2018. 02:43

»

JolantaS

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums


Ar pirstu tirsā,!
\

Atbildēt

Nātre

12.12.2018. 22:24

Kāpēc kaut kas tik garlaicīgs jāpublicē.Autoram burkšķ visās vietās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 21:06

»

Skumjais Bruņinieks

Lauķim...


Vēlreiz lauķim.
Ančāna piedzīvojumi Jūrmalas tualetē nav vienīgais gadījums, kur vārdi atejas pods un lobēšana ir cieši saistīti.
Atmiņā pavīd gadījums, kas notika ar Bendika maizes tēvu Andri Sķēli. Tie bija tālie deviņdesmitie, kad nākamais oligarhs strādāja par lauksaimniecības ministra vietnieku un pēcāk arī par ministra vietas izpildītāju.
Šķēle, kā valsts ierēdnis, lobēja kādas ārzemju firmas intereses, lai ieviestu Piena kombinātā tetrapakas, kuras nemaz tik dikti nebija vajadzīgas.
Šī šķēles lobēšana nepalika bez ievērības un dāsnā ārzemju firma, kā atlīdzību, toreizējam "Ulbrokas bārdainim" - ministra vietas izpildītājam dāvāja tualetes un vannas istabas komplektu ar skaistu atejas podu piedevām.
Teiksiet..smieklīgi - atejas pods, kā kukulis..? Bet jāatcerās, kādi gadi tie bija, deviņdesmito sākums..tad labi atejas podi bija zelta vērtē.
Protams, Šķēles ziedu laikos tādu lobētāju, kas nāktu pie oligarha ar atejas podu, kā kukuli, Šķēle uzreiz cietumā iespundētu. Tā pat, kā naivo Ķenci, kuŗš nesa mērniekkungam sviesta cibiņu..Mērniekkungs bija tā jau salobējies, ka ar tādiem sīkumiem vairs nekrāmējās.
Kā mēs zinām, pat tiem 2 miljoniem, ko Šķēle gribēja izlobēt no ManTess īpašnieka, bija preambula - piķis bija jādod uzreiz.
Šķēle jau bija tā sarijies, ka principa pēc atteicās uz pēcapmaksu piekrist..
Tā, redz, mums, lauķi, iet te pa Rīgu..nav garlaicīgi.
Brauciet uz galvaspilsētu, varbūt arī Jums palaimēsies nolobēties..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 20:05

»

lauķis

Tas lobisms tā pati korupcija vien ir


Lauķim.
Negribu uz Jums laiku tērēt, tāpēc izlasiet saiti, ko pilsonim iedevu.
Labāk atgādināšu visiem mūsu valsts izcilākos "lobēšanas" piemērus:
Viens no skaistākajiem bija Ančāna lobēšana Jūrmalas domes ēkas tualetē pie atejspoda..
Cik jauka un asprātīga darbu apvienošana..cilvēks atvieglojās un pie reizes vēl iespēja lobēties.
Tad vēl atmiņā ir Štrama, Janitas un Stranča lobisms Rīgas Domē..šo lobismu novērtēja arī tiesa, piešķirot visiem brašajiem "lobētājiem" reālus cietumsodus.
Nu, kas vēl..ak, jā - Magone skaisti lobējās ar igauņu miljonāru..
Un Latvenergo Miķelsons arī izpildīja mūsdienu lobisma augstāko pilotāzu, par ko pieprasīja no otras puses .."seši nulle". Seši viņam noteikti būs, bet bez nulles un eiro vietā tie būs gadi ķurķī..
Var jau ilgi un daudz turpināt..jā, un vēl mūsu politisko partiju skaistā lobēšanās lidojuma uz Gruziju, kad tika par sviestmaizi banka Citadele atdota.
Tad vēl kas.. bijušais valsts Bankas vadītājs Rimševics, kas ilgstoši lobējās, kamēr dalobējās un tagad stāv rindā uz tiesu..
Ui..pavisam aizmirsu..skaists lobisma piemērs ir mūsu valsts VID ēka, ku visas iesaistītās personas tā izlobējās, ka valsts bija spiesta nopirkt to sū..u par neadekvāti augstu cenu.
Atceros..bija mums viens brašs murkšķis Emsis, kas pālī klīda pa Saeimu ar desmit štukām portfelī un nevarēja saprast..vai tikko pats bija nolobējies, vai arī taisījās kādu lobēt..
Nesen mums ASV vēstniece maigā formā pateica, ka, ja mēs tā turpināsim lobēties, tad drīz nokļūsim melnajā sarakstā un investīcijas mums neredzēt..
Pēc šā paziņojuma KNAB pēkšņi pamodās un atrada kārtējos lobētājus Ušakova kantorī..
Jā..lobēšana ir viena varena un skaista lieta..latviets "lobēsanu"(lasi kukuļošanu un zagšanu) ierindo otrajā vietā pēc popularitātes. A kas pirmajā, jautāsies..nu, protams, Dziesmu un deju svētki. Dziedam, dancojam un "lobējamiem" uz nebēdu..

Atbildēt

JolantaS

12.12.2018. 18:44

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums,!
\

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 14:40

»

Pilsonis

Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa


Nevajaga apzināti jaukt korupciju ar lobismu..kaut gan nestrīdēšos, arī Amerikā dažreiz dod un ņem kukuļus.
http://providus.lv/article/lobisms-interesu-aizstaviba-nevis-korupcija#

Atbildēt

Pilsonis

12.12.2018. 12:53

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa

Atbildēt

Izņirgāšanās politikā pēc būtības

12.12.2018. 04:11

»

mīļotie tautieši

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis...


ir pasaules latviešu korporāciju apvienības - pareizi raksta L!K!A! tradīcijas, virzit valsts amatos savus kandidātus kā Levitu, Kariņu u.c.

L!K!A! tradīcijas prasa nepieciešamību šo slepeno korporāciju slepenajiem "brāļiem un māsām" būt ietekmīgos valsts amatos buršu tautas buršu gara stiprināšanai, šiem parazītiem valsts budźetu izmantojot savās interesēs, kas turpinās.

Atbildēt

Kāds

12.12.2018. 01:58

»

kļimoviča aita

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ


Ja Jums būtu kaķis, tad zinātu, ka to (tāpat kā domājošus cilvēkus) praktiski nevar uzpirkt, bet gan jau arī pat jebkurš kāmis (ja tik nav ar vārdu Aldis) izvairās no Jūsu sabiedrības.:D

Atbildēt

kļimoviča aita

11.12.2018. 23:25

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ?

Atbildēt

piekrītu par visiem 100% !!!

11.12.2018. 22:22

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Pateikts kā naglai uz galvas! Labāk nav iespējams! Paldies.

Atbildēt

mīļotie tautieši

11.12.2018. 21:42

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.12.2018. 20:08

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma.
Kādreiz, atceros, TP vadonis izteicās par ekonomikas pārkaršanu, piesaucot slaveno "krupja efektu"..Viņa uzticamais sulainis Bendiks no tēmas neatkāpjās, šoreiz talkā ņemot vardes...
Skatos pasen man iedotu vizītkarti:
MĀRCIS BENDIKS
Adviser to the Prime Minister of the Republic of Latvia.
Jā, Mārci, atceries..tie bija feini laiki, kalpot oligarham Šķēlem un dot padomus, kādas šlipses siet, kā veiklāk ietekmi gūt, kā piečakarēt visus..uzmest, lai vieglāk būtu prihvatizēt valsts uzņēmumus par sviestmaizi un afēras veidot.
Un sirdsapziņa jau tīra, vai ne..jo viss jau pēc likuma. Bet likumi bija sarakstīti tā, lai Jūs..Šķēle, Lembergs, Šlesers un pārējie gnīdas, kas mūsu valsti degradēja, varētu zagt likumīgi.
Palasiet, ko par mūsu valsti saka ASV vēstniece..par graujošo korupciju. Tas ir smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga, Jūsu glumā saimnieka Šķēles un buldozera Šlesera mantojums..Jūs radijāt šo valsts nozagšanas sistēmu..un tagad trīciet, lai tik nekas netiktu mainīts..lai viss pa vecam.
Bet , ja kāds politiskais spēks grib ko mainīt, tad ārā no alām lien tādi, kā Jūs un sāk kurkstēt.
Jūs pats, lielais gudrinieks un shēmotājs, ar visu savu aso prātu tupiet savā Šķēles krupju dīķī un neizpratnē bolat savas ačteles un saviem lielajiem bankrotiem.
Un, kur vien var..palīdziet sistēmai. Ja nav Šķēles, tad var Lembergu aplaizīt..
Jo klusībā cerat, ka oligarhiskā sistēma saglābasies, jo visiem Jums, tā pat, kā Jūsu saimniekam Šķēlem, politiskā vara un ietekme ir vajadzīga tikai, lai vairotu un saglabātu savu bagātību.
Vēl jau ir ko zagt,,vēl eirofondu nauda nav beigusies..
Tā turpiniet, Mārci..fantāzija Jums strādā..esmu pārliecināts, ka katrai saimnieka Šķēles un Jūsu nelietībai attaisnojums(un ne viens vien ) ir atrasts.
Galvenais, lai naktī miegs labs, vai ne..?
Jo viss taču likumīgi..

Atbildēt

Taa nu gan.

11.12.2018. 18:44

Par saadiem muldeetaajiem saka:"Lej, lej, bet atstaaj arii pu'keem!"
Ne te kaada humora, ne aspraatiibas. Sevi par partijaam nodeeveeju'si mafiozi grupeejumi sagraabu'si varu Latvijaa un tagad savaa starpaa ciinaas par to, kur's ie'nems izdaviigaako vietu valsts izlaupii'sanaa un tautas apzag'sanaa, bet raksta autorsto visu grib paarveerst par joku ar taadu ironisku pa'calo'sanu.

Atbildēt

Cik idiotiski vien varēja,

11.12.2018. 17:29

tik Bendiksa spējās viņa raksts. Muļķis muļķo lasītāju. Kur vainas? Muļķošanā, šaurpierībā, plānprātībā. Bendiksaprāt visu noteic vēlētājs, tauta. Politologu kā Ījāba smirdošā ateja. Vēlētājs un tauta te noko nenoteic, tāpēc, ievēlot bordānveidīgos utt., nonākam pie sasistas siles no jauniem dēļiem - visu noteic pavisam citi spēki. Ne Ījābs, ne Bendiks tos pat nepiemin, jo uzskata tautu par mežoņu baru. Bet Ījāba un Bendiksa ekvilibristika politikas lauciņā ir pašapmierināšanās viņu pašu smirdīgajā Latvijas politikas atejā.Publicistikā par politikas tēmām. Grafomānijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...