Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

26.07.2022. 15:53

»

Jukums

Bet Lindermans ir musu latviijci nacionalais varonis kas cinas pret naciki, fašisti, benderovci, gansi, amerikanci par musu dizēno Krievijas un latviijcu imperiju,un par to viņam pienakas ordenis ''Geroi Rosii


Ja vēl nav, tad tūlīt būs. Dievzemītes Drošības komiteja ar taisno tiesu dara visu lai tas tā notiktu. Bet Lindermanam ir taisnība. Gan juridiski par savu lietu, gan publiskajos izteikumos. Ja Šrēders dzīvotu Latvijā, viņu jau būtu ielikuši būrī. Kāpēc Kalvītis ir spiests slēgt laulības līgumu? Jo neviens šajā jefiņu zemē nevar zināt, kad viņu ieliks būrī ar konfiskāciju. It sevišķi LG šefs. Utt.

Atbildēt

Jukums

26.07.2022. 08:31

»

Jukums

PIekrītu te tiem, kas raksta ka COVID ir inde. Te jau pilns nets ar info, ka COVID ir mākslīgi radīts, ko radīja latviši kopā ar fašisti lai iznīdētu krievus un latviijcus...Bet visu apmaksāja amerikanci


Bet Lindermans ir musu latviijci nacionalais varonis kas cinas pret naciki, fašisti, benderovci, gansi, amerikanci par musu dizēno Krievijas un latviijcu imperiju,un par to viņam pienakas ordenis ''Geroi Rosii''.

Atbildēt

Jukums

26.07.2022. 08:29

PIekrītu te tiem, kas raksta ka COVID ir inde. Te jau pilns nets ar info, ka COVID ir mākslīgi radīts, ko radīja latviši kopā ar fašisti lai iznīdētu krievus un latviijcus...Bet visu apmaksāja amerikanci.

Atbildēt

veselības ministrija

26.07.2022. 07:17

Ar mūsu pirmsjāņu lēmumu jebkurš gojs ir aizturams un izolējams tikai uz aizdomu pamatu par jebkuru infekcijas slimību.Ja noķersim jobanu antivakseri, tad ar policiju aizviksim un novaksēsim.Tā kā nekādas personas neaizskaramības vairs nav- izolēt var jebkuru.Un tālāk domājat paši- noķeram "slimu" personu, izolējam, a šis izolācijā nomirst!!! Jo bija taču aizdomas par slimību! Un ja nu slimība ir lipīga? Tādu nedrīkst dot radiem un rādīt pataloganatomam! Koroče, mājienu sapratāt! Un nesakiet, ka kovids neatstāj zilumus! Atstāj!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

25.07.2022. 20:00

»

666

Domajams ka tiki ieņemts caur muti, kad tavu māti vasjka mutè pisa, bet tavs papus uz to skatijas un droçija uz sevim


Ja ceri šeit rast sapratni un mierinājumu, raudādams par savu ieņemšanu - tad šeit nebūs pareizā vieta. Te tādus grūtdieņus vēl virtuāli atspārdīs, apķēzīs ar paša ejskrementiem un izvārtīs vistu spalvās.

Atbildēt

labi informēts

25.07.2022. 10:46

»

Nu nu

Kremļa trollis lato lapsa meties aizstāvēt kremļa trolli lindermani. Ko citu varēja sagaidīt


Kā zini ka Lapsa ir kremļa trollis UN Kariņs nav?

Atbildēt

Nu nu

25.07.2022. 09:28

Kremļa trollis lato lapsa meties aizstāvēt kremļa trolli lindermani. Ko citu varēja sagaidīt?!

Atbildēt

>krievu nacistiem

25.07.2022. 08:04

»

krievu nacistiem

Aizmirstiet par savu izredzētību. Nav tāda "labā" nacisma, kā jūs te sludināt. Vācu vai krievu. Nacisms paliek nacisms. Tā kā aizmirstiet par savu lebensraumu (ruskij mir), par savu pareizo ticību, vienīgo pareizo nāciju utt


Tev sanāk kā austrumu parunā: Sauc kaut reizes 10 salds, salds-no tā saldāks mutē nekļūst. Saki latviijciem kaut 101 reizi-jūs te iebraucat okupācijs laikā-tātad nelikumīgi, tik pat tam nepiekritīs, utt..

Atbildēt

666

24.07.2022. 21:09

»

?

Kad Tevi pirmoreiz Lidermanis paņēma uz falla? Vai tas bija pēc abpusējas vienošanās? Vai Tu guvi baudu? Vai turpini pelnīties ar pederasta pakalpojumu sniegšanu


Domajams ka tiki ieņemts caur muti, kad tavu māti vasjka mutè pisa, bet tavs papus uz to skatijas un droçija uz sevim.

Atbildēt

Gaitis

24.07.2022. 18:00

»

Kas vairāk ir tevī?

muļķības vai iedzimts stulbums


Nē, nē: Muļķības uzrakstīja pilnīgi pareizi....

Atbildēt

>tu

24.07.2022. 17:59

»

tu

savos propagandas vēmekļos sajauci Krieviju ar āmuriku. atkal


tad nenāc latviešu saitā-tad tev nebūs vēmekļi...

Atbildēt

Ķīselis

24.07.2022. 17:58

»

Kompots 0,07 rub.

Nu, nosauc, lūdzu, kādus piemērus - kas ir iedzīti pagrīdē, kas tiek apspiesti...


Nu te nodarbojas ar apzinātu, vai ar neapzinātu demagoģiju un izplata melus...

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

24.07.2022. 15:13

»

Nu

Savukārt, tas ko šobrīd dara Latvijas politpārvalde un politiķi - iedzen jebkādu opozīciju pagrīdē...


Nu, nosauc, lūdzu, kādus piemērus - kas ir iedzīti pagrīdē, kas tiek apspiesti?

Apcietinātie Lindermans vai Vasiļevskis nu nekādi nevelk uz opozīciju. Un nemuldi par garantēto vārda brīvību. Viņi ir ietekmes aģenti, kas apzināti ir iesaistījušies informatīvajā karā un pilda savu kuratoru dotos uzdevumus. Ceru, ka vismaz arī nopelna ar to. Mamikins, šķiet, arī ir aizgājis pa to pašu taciņu..

Atbildēt

Bertai

24.07.2022. 14:09

»

Beta

Krievu šizofrēniķu sabats


Diezgan objektīvi sevi novērtēji... :)

Atbildēt

krievu nacistiem

24.07.2022. 13:59

Aizmirstiet par savu izredzētību. Nav tāda "labā" nacisma, kā jūs te sludināt. Vācu vai krievu. Nacisms paliek nacisms. Tā kā aizmirstiet par savu lebensraumu (ruskij mir), par savu pareizo ticību, vienīgo pareizo nāciju utt.

Atbildēt

jukušam debilības centra zombijam

24.07.2022. 13:57

»

Jukums

Liekas ka dažiem tovariščiem no CCCP imigrantu vidus nav ļaunāka ienaidnieka par zilajiem un rozā..Viņus neuztrauc ne viņu lielais skaits LV, ne Kremļa agresija, ne krievu kolonizācija un ruskii mir...Viņus uztrauc tikai zilie un rozā...NU, ko lai saka? Ja Dievs cilvēkiem nav devis domāšanu, tad tas...


pederastam sadistam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

jukušam debilības centra zombijtrollim

24.07.2022. 13:56

»

Jukums

Tad jau tev nav konsekvences savos spriedumos: Tu spried kā prasts latviijec: Ka tik man labi...Tālāk padomāt neesi spējīgs...


tev par virsstundām kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos?

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 13:36

»

Jukums

Tad jau tev nav konsekvences savos spriedumos: Tu spried kā prasts latviijec: Ka tik man labi...Tālāk padomāt neesi spējīgs...


Man ar konsekvenci viss ir kārtībā. Es, pirmkārt, neko neslavēju. Otrkārt - norādu, pret ko man nav pretenziju. Treškārt - norādu tos, kas rada problēmas. No Krievijas nebēgu, tā aizbēga no manis. Mani senči šajā teritorijā ir dzīvojuši kopš 18. gadsimta.

Atbildēt

Jukums

24.07.2022. 13:29

»

Nu

Rozā ne. Zilie, ES, NATO un deģeneratīvie jeņķi


Tad jau tev nav konsekvences savos spriedumos: Tu spried kā prasts latviijec: Ka tik man labi...Tālāk padomāt neesi spējīgs.
Ja nepatīk zilie, kapēc tad patīk rozā? Ja tagad tu slavē Krieviju-ko tad pats no turiemes aizbēgi? Un tā var turpināt bez gala..
Tu pats maz saproti-kādās pretrunās sēdi?

Atbildēt

>Nu

24.07.2022. 13:10

»

Nu

Neticēsi - 80% Dievzemītes iemītnieku. Izņemot pilnīgus idiotus, kuri domā, ka valodas nezināšana apliecina patriotismu


Patriotisms ir sarežģīta lieta: Tas nav tikai viens valodas jautājums vien, bet arī domāšanas, rīcības,uzvedības veids, dzīves veids, utt....Un galu galā tas ir integrācija valstī kurā esi atbraucis, un tās valsts sabiedrībā.....

Atbildēt

>orkus...

24.07.2022. 13:07

»

Orkus novakcinēs

Krieviju samals miltos. No 140 milj atstās 1.4 kalpībai. Līdzīgi Latvijas ekonomiku locdaunā, visu iznīcināt, neļaut strādāt, pieradināt pie pabalstiem, liegt izglītību un medicīnu, orkiem medikamentus lēti un daudz...


Tad vietā jautājums: Jūs te esat lai propogandētu un lamātos, vai lai izlasītu pašam ko jaunu ko ko pareizi uzrakstītu? Tieciet tak reiz galā pats ar savu galvu.

Atbildēt

Jukums

24.07.2022. 13:06

»

Nu

Latvijas, kā homoseksuālistu citadeles, pastāvēšanu apdraud vēl viena lieta...


Liekas ka dažiem tovariščiem no CCCP imigrantu vidus nav ļaunāka ienaidnieka par zilajiem un rozā..Viņus neuztrauc ne viņu lielais skaits LV, ne Kremļa agresija, ne krievu kolonizācija un ruskii mir...Viņus uztrauc tikai zilie un rozā...NU, ko lai saka? Ja Dievs cilvēkiem nav devis domāšanu, tad tas ir Dieva lēmums un laikam ar sods par to, ko krievi nodarījuši daudzām citām tautām..

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 12:51

»

Ja nebūtu orku Latvijā

Tai būtu sava valsts kā Zviedrijai


Latvijas, kā homoseksuālistu citadeles, pastāvēšanu apdraud vēl viena lieta.

Ņemot vērā, ka Dievzemītes masu informācijas līdzekļi publicē/pārpublicē tikai propagandas rakstus, elite pat nenojauš kas viņus sagaida.

Ja Tramps nonāks pie varas (un viņš nonāks), vietējos zilos būs spiesti trenkāt ar mēslainu koku (Rinkēvičs ar visu ĀM tiks patriekts):

Экс-президент США Трамп заявил о существовании всего двух гендеров в мире

Бывший президент США Дональд Трамп заявил о вере в то, что в мире существует всего два гендера — мужской и женский. Республиканец сказал об этом на встрече со студентами в Тампе, штат Флорида, передает Bay News 9.

Трамп призвал студентов-консерваторов бороться в школах и армии с продвижением идей, которые отнес к леволиберальной идеологии. «Они верят в леволиберальную гендерную идеологию и токсичную критическую расовую теорию. Мы верим в два гендера. Есть мужчины и есть женщины», — объявил политик.

Ранее стало известно, что на той же встрече Трамп призвал консервативную молодежь бороться с радикальным ЛГБТ-истеблишментом в сфере образования. Республиканец также порассуждал о возможности мужчин забеременеть.

Atbildēt

Orkus novakcinēs

24.07.2022. 12:46

»

bet>Nu

Krievija atņems visu kas ir: Tā ir DE Facto boļševistiska imperiālistiska valsts. TAS SPECIĀLI TEV KĀ LATVIIJACAM. Bet domājot tālāk-jāteic, ka paši krievi vien pie visa vainīgi:Nevajadzēja karot ar Vāciju-tad tagad visi brauktu Mercedes


Krieviju samals miltos. No 140 milj atstās 1.4 kalpībai. Līdzīgi Latvijas ekonomiku locdaunā, visu iznīcināt, neļaut strādāt, pieradināt pie pabalstiem, liegt izglītību un medicīnu, orkiem medikamentus lēti un daudz.

Vodku lētu un lētas kontrabandas cigaretes.

Orkus sašķelt un sanaidot.

Atbildēt

Nasral suka

24.07.2022. 12:41

»

Nu

Yesss...


kirilic

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 12:18

»

Maya

...Vai tiešām, domā , ka šo valodu kāds lasa


Neticēsi - 80% Dievzemītes iemītnieku. Izņemot pilnīgus idiotus, kuri domā, ka valodas nezināšana apliecina patriotismu.

Atbildēt

Maya

24.07.2022. 12:11

»

Nu

Yesss...


...Vai tiešām, domā , ka šo valodu kāds lasa?

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 12:07

»

Maya

...Ilgi, vēl Lapsa rakstīs par šo, Satan kalpu


Yesss!!!

МОСКВА, 24 июл — РИА Новости. Министерство обороны отчиталось об уничтожении украинского военного корабля и склада противокорабельных ракет в порту Одессы.
"В морском порту города Одесса на территории судоремонтного завода высокоточными ракетами большой дальности морского базирования уничтожен находившийся в доке украинский военный корабль и склад поставленных США киевскому режиму противокорабельных ракет "Harpoon", — говорится в сводке.
Кроме того, удар вывел из строя производственные мощности предприятия по ремонту и модернизации корабельного состава украинских ВМС, добавили в ведомстве.
Воздушно-космические войска, в свою очередь, нанесли ракетный удар по военным складам 28-й механизированной бригады ВСУ и 123-й бригады территориальной обороны на территории тепловозоремонтного завода в Николаеве. Там уничтожили более 50 украинских военных и свыше трех тысяч боеприпасов.
Работа расчетов огнеметных систем ТОС -1А Солнцепек. Стоп-кадр с видео - РИА Новости, 1920, 24.07.2022
10:45
Опубликовано видео работы "Солнцепеков" группировки О под Северском
Еще один удар ракет морского и воздушного базирования пришелся по военному аэродрому Канатово в Кировоградской области — там поражена авиационная техника украинских ВВС.
На территории ДНР артиллеристы подавили три взвода РСЗО "Град", 18 взводов гаубиц Д-20, девять взводов установок "Гвоздика", два взвода САУ "Мста-С" и восемь — "Мста-Б". В районе Верхнекаменского уничтожили свыше 70 процентов личного состава 108-го и 109-го батальонов 10-й горно-штурмовой бригады ВСУ.
Подразделения ПВО за сутки сбили пять беспилотников, а также 10 ракет комплексов "Ураган" и HIMARS в Запорожской, Херсонской областях и в ДНР.

Atbildēt

Maya

24.07.2022. 12:06

...Ilgi, vēl Lapsa rakstīs par šo, Satan kalpu?

Atbildēt

Par daudz negodīgu orku Latvijā

24.07.2022. 11:42

Vecie pie varas tad šādi orki var pa galdu lēkāt. Nepaklausīgos orku kalpus Latvijā sodīt un likt kā lindermeņiem,ždančikām strādāt kā savulaik izsūtija uz akmeņulaustuvēm. Krievi oborzeļi Latvijā dzīvojo ne kauna ne goda. No tādiem nepateicīgiem un kurinošiem IR jāatbrīvojas.

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 11:38

»

un arī šodien vairums latviijcu turpina aizstāvēt savas kabatas intereses: Daudz treknas desas pāri visam


Un šajā patriotisma trūkumā, protams, vainojami krievi. A vācieši ar 700 gadu jūgu? Un Merķeļa atziņas par latvieša būtību? Vairs nav aktuāli? Pie visiem sūdiem, kurus savāra īstenais latvietis, vainojami krievi?

Atbildēt

Vidbergs

24.07.2022. 11:32

»

Nu

Jā, jeņķi ieveda. Dievzemīte jau 31 gadu kopš "atjaunojusi neatkarību". Ja "nelietīgo" krievu atstātās saknes, joprojām, nevar izravēt, tad vaina droši vien nav sakņu nepareizībā


Atkal nepareizs secinājums: Vaina ir daudz kur, bet liekas ka vispirms negribēšanā saknez izravēt, kā arī milzu osvoboditeli massas ko te ieveda okupācijas laikā.

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 11:26

»

Vidbergs

Tas ir Ruskii mir neatņemamas vērtību sistēmas neatņemama daļa, ko te aiz saviem tankiem ieveda osvoboditeli


Jā, jeņķi ieveda. Dievzemīte jau 31 gadu kopš "atjaunojusi neatkarību". Ja "nelietīgo" krievu atstātās saknes, joprojām, nevar izravēt, tad vaina droši vien nav sakņu nepareizībā.

Atbildēt

Vidbergs

24.07.2022. 11:22

»

Nu

Nepamanīji, ka šis šedevrs labi raksturo ASV un vietējo bāleliņu, ar izstieptu roku un pieliekušos, attiecības


Tas ir Ruskii mir neatņemamas vērtību sistēmas neatņemama daļa, ko te aiz saviem tankiem ieveda osvoboditeli...

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 11:20

»

Vidbergs

Tomēr patriotismu neatzīts lielākā daļa osvoboditeli,kā arī tie latvieši, kam galvenais ir nauda savās kabatās pāri visam


Nepamanīji, ka šis šedevrs labi raksturo ASV un vietējo bāleliņu, ar izstieptu roku un pieliekušos, attiecības?

Atbildēt

bet>Nu

24.07.2022. 11:19

»

Nu

Diemžēl, treknā dzīve ir ierēdņiem un politiķiem, kuriem jau likumā ir iestrādāta inflācijas kompensācija. Tiem kas strādā, no tā ir maz prieka. Un neviens no tiem, kas strādā, nevis parazitē, nesargās šo valsti. Nav jēgas. Vienkārši tāpēc ka - nav! Ja Krievija būtu komunistiska valsts, varētu vēl satraukties...


Krievija atņems visu kas ir: Tā ir DE Facto boļševistiska imperiālistiska valsts. TAS SPECIĀLI TEV KĀ LATVIIJACAM. Bet domājot tālāk-jāteic, ka paši krievi vien pie visa vainīgi:Nevajadzēja karot ar Vāciju-tad tagad visi brauktu Mercedes.

Atbildēt

Vidbergs

24.07.2022. 11:15

»

Latvija - neizdevusies valsts

Taču nemēģinās viņi nemūžam no ASV atbrīvoties. Tad PAŠIEM DOMĀT UN STRĀDĀT būs jāsāk, bet tas tai šlakai ļaunākajos murgos vien rādās. Atalgojums būs JĀNOPELNA. Tās taču tīrās šausmas tādiem. Vieglāk vienmēr ir pārdoties kādam, apsolot it kā "savējos" (latvijas iedzīvotājus) drāzt vēl vairāk, par to...


Atbrīvoties no US pagaidām (tavā izpratnē) -nav nekādas vajadzības. Ir vajadzība vairāk pēc patriotisma-tas nozīmē savu interešu aizsardzību blakus sabiedroto interesēm...Kur novedīs TAVA ''atbrīvošanās'' jau te daudzi rakstīja...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.07.2022. 11:12

»

Vidbergs

Tikai bez lamām: Citādi tev būs kā tovariščiem-osvoboditeliem. Pareizi tas '' nu'' uzrakstīja. Nav tur nekā nepareiza, bet ja tev tas nepatīk-tas jau nemaina patiesību


Taču nemēģinās viņi nemūžam no ASV atbrīvoties. Tad PAŠIEM DOMĀT UN STRĀDĀT būs jāsāk, bet tas tai šlakai ļaunākajos murgos vien rādās. Atalgojums būs JĀNOPELNA. Tās taču tīrās šausmas tādiem. Vieglāk vienmēr ir pārdoties kādam, apsolot it kā "savējos" (latvijas iedzīvotājus) drāzt vēl vairāk, par to no ārvalstu kungiem saņemot komisijas naudas. Nu, un minētais prostituēšanās process ietver blakusparādības - nepieciešamību gānīties i-neta portālos uz tie, kuri uzdod neērtus jautājumus vai apšauba aizokeāna baronlielskungu labos nodomus, neparastās iespējas un bezgalīgo altruismu attiecībā pret visiem, visiem, visiem, pūst sarkanbaltsarkanu patriotisma miglu muļķiem acīs, utml.

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 11:11

»

bet

tur jau tā lieta, ka LV valda Ruskii mir princips: skaista dzīve par katru cenu un rīt uz brokastu laiku: Viss cits-kaut ūdens plūdi nāk...


Diemžēl, treknā dzīve ir ierēdņiem un politiķiem, kuriem jau likumā ir iestrādāta inflācijas kompensācija. Tiem kas strādā, no tā ir maz prieka. Un neviens no tiem, kas strādā, nevis parazitē, nesargās šo valsti. Nav jēgas. Vienkārši tāpēc ka - nav! Ja Krievija būtu komunistiska valsts, varētu vēl satraukties, ka mazdārziņu atņems. Bet tagad - tikai tas, ka aktīvistus izfiltrēs un aizsūtīs uz ziemeļiem. Bet kuru tas uztrauc, izņemot pašus aktīvistus?

Atbildēt

rudenī

24.07.2022. 11:08

»

Nu

Tas, kas sāksies rudenī, radīs deja vu sajūtu, tikai daudz smagāk (vai tiem, kuriem ir kredīti


nāksies mazāk rīt treko desu-vairāk domāt kā godīgi strādāt...

Atbildēt

Nu

24.07.2022. 11:07

»

nu

citi (kā Krievija) izsūknē citām tautām piederošos derīgos izrakteņus, citi pārdod to kas ir pašiem. Tas tā-Tevis skaidrības labad...


Mjā, apgalvojumi pierādījumus neprasa. Pateici - un fakts! Krievija derīgos izrakteņus iegūst tikai savā teritorijā un Špicbergenā (tāpāt kā visi citi) saskaņā ar līgumu ar Norvēģiju. Tā ir ASV, kas izlaupa citas valstis.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...