Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.08.2013. 15:29

>> Ilzīt,kas ar Tevi?
***********************************
...protams, ka nav aizbraucis - ja jau tu meklējies, lai 29.juļija vakarā komemtētu pie 24. jūlija raksta...vai tad ari'buši RNP dabu'jis pa dirsu sakarā ar manām darbība'm - TĀ TEV ARĪ VAJAGA !!! ...pie kam nekur neesmu pazudusi - vienkārši, kā hiēna gaidu aiz, tā teikt,stūra isto bri'di...

Atbildēt

Ilzīt,kas ar Tevi?

29.07.2013. 17:06

»

RD un VD sirdsdraudzenīte

...


diezgan sagrābstīts gara darbs,vai gadījumā"jumts"lēnām nesāk slīdēt?

Atbildēt

libi

29.07.2013. 14:21

»

Otras reizes nebūs

Dievs reiz Ušakovu brīdināja. Bet Ušakovam viss pie vienas vietas


bet mūsu valdības vīriem Dievs ir atņēmis prātu

Atbildēt

Politika un saimnieciskā darbība

29.07.2013. 08:34

PIETIEK. Kā var salīdzināt "tukšu" Jerošenko RD deputāta (muldētāja) neapmaksātu mandātu (sīcene par piedalīšanos domes sēdēs nav atlīdzība) ar saimnieciskas struktūrvienības vadītāja amatu? Te pat bērnam ir skaidrs, ka saimnieciskais vadītājs, ja "saimnieks" to vēlas, par padarītajiem vai nepadarītajiem darbiem ātri ar skandālu izlidos no amata vai pat var tikt cietumā. Ušakovam deputātu balsu pietiek arī bez Jerošenko un nav jādreb par to, ka opozīcija pārņems varu.

Atbildēt

kompromat.lv

25.07.2013. 19:52

Многие источники рассказали Latvijas Radio, что новый член правления Rīgas namu pārvaldnieks, жертвователь «Центру согласия» Евгений Васькин, является другом или даже женихом дочери Тейланса Элины.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.07.2013. 15:13

******************************
...tikpat zīmīgi, ka tajā "MK Latvija" sadaļā "komunalka" ir rubrika "Kuda žalovatsja?"...un pastāstīts, ka sūdzēties varot pie katra no RNP valde locekļiem...seko uzskaitījums:
Juridiskos jautājumus izskata DZINTARS ARBIDANS
Tehniskos jautājumus izskata JEĻENA JAKOVĻEVA
Finansiālos jautājumus ieskata Ivo Lecis
...tad nu gan pēkšņi nervozā steiga'notikusi valdes maiņa !!! ...bet, iespējams, ka "MK Latvijai"ir pavirši žurnālisti - it īpaši, ja tajā pat rubrikā uz jautājumu, kur pasu'dzēties par pašu RNP priekšstāvi Straupi... tiek atbildēts, ka kapitaļdaļu turētājam Ušakovam ... taš nu ir muļkības, jo tad, kad ES tā arī izdarīju, tad Sukasōvs nevīžoja man atbildēt, bet pārsūtīja sūdzību tam pašam Strupem ...tā, ka nekas cits man neatlika, kā pašļaukāties pa tiesām ...to, ko gribēju,beigās dabūju - bet arī Sukašovs dabūja to, ko gribēja - pat ne ar pirksta pakratījienu apsauktu uzticamu "ķēdes suni" Straupi...sītajā valdes nomaiņā skaidri redzams tas, ko, kā MILZĪGU SASNIEGUMU paraduši vienmēr pieminēt Rīgas domes pozicionāri - lūķ, viņiem savā starpā neesot nekādas "kasīšanās", kādu var novērot Saeimā ...kāda gan domes pozicionāru starpā var bu't "kasīšanās", ja tikko muti atver tevi ar kājas spēriens pa dirsu aizsūta nebūtībā ...no šīs puses raugoties, Saeimas pozicionāru "kasīšanās" uzlūkojama tīri vai kā POZITĪVA PARĀDĪBA - kā demokrātijas izpausme...tāpēc ievelku "krustiņu" Saeimas pozičijai, kas "kasās" ..."nevienā aci'" man nav vajadziģa šitā Riģas domes pozīcijas no pisistu/putinistu/kremlistu pārmantotās ITKĀ vienprātības ... PSEIDOVIENPRĀTĪBA !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.07.2013. 14:48

**********************************
..."(..)Pietiek jau daudzkārt aprakstījis uzņēmuma "saimniekošanas" metodes."...
********************************
...KO NU PLĀTIES LAPSA ?! - kas nu kuram ir "daudzkārt" un ko nu kurš izvēlas
no tām "saimniekošanas" metodēm aprakstīšanai !!! ...piem., "daudzkārt" daudzkārtāk un, galvenais, BŪTISKĀK to apraksta "MK Latvija" - bezmaz katru nedēļu...
...zīmīgi, ka šonedēļ ievietotajā rakstā, kura galvenā doma ir pausta kādas mājas vecākās izteicienā... ka līdz namu pārvalžu apvienošanai Rīgā maksāja divreiz mazāk, bet remontu bija divreiz vairāk ...rakstā RNP salīdzināts ar KGB- nevienam no klientiem nav saprasānas par šiš iestādes struktūru ...

Atbildēt

vilis

25.07.2013. 08:28

Ušakova kungs,kad sāksit pildīt priekšvēlēšanu solījumus:3.grupas invalīdiem braukt sabiedriskā transportā pa brīvu?

Atbildēt

zinātkārais

25.07.2013. 08:02

Ušakova k-gs, kad sāksi pildīt dotos pirmsvēlēšanu solījumus savā aģitācijas laikā Rudens ielā pie Tālavas??? Tas skar arī Rīgas namu pārvaldnieku un Rudens ielas iedzīvotājus!

Atbildēt

lol

25.07.2013. 05:57

»

ahuis

Krievi un žīdi tikuši pie Rīgas siles rij ko var


un tūdaliņi nerij ...

Atbildēt

vilis

25.07.2013. 04:49

Sava loģika ir,ka ziedotāji saņem labi atalgotus amatus.Tradīcija jau iet no senseniem laikiem un piekopta tiek arī šajās dienās "demokrātijas citadelē"ASV.Kaut vai mājsaimnieces Beilijas iecelšana vēstnieka amatā Latvijā Buša laikā.

Atbildēt

samoilovs

24.07.2013. 22:10

ušakovs ir parādā sponsoriem, kas viņu ārstēja vācijā (pec maratona).viens no viņiem ir vaskina radinieks.

Atbildēt

dace

24.07.2013. 21:57

Vai Arbidana sievas brālis arī sapratis mājienu? Neimanis jau arī jaunu darbu atradis?

Atbildēt

Es

24.07.2013. 20:13

Kas Pietiek žurnālistiem pietrūkts naudas nopirkt fotoaparātu un nofotografēt svaigas savu sižetu varoņu sejas? Kad Jūs rakstīsies par A. Bērziņu mēs dabūsim redzēt viņa izlaiduma foto?

Atbildēt

Otras reizes nebūs

24.07.2013. 20:01

»

ahuis

Krievi un žīdi tikuši pie Rīgas siles rij ko var


Dievs reiz Ušakovu brīdināja. Bet Ušakovam viss pie vienas vietas.

Atbildēt

ahuis

24.07.2013. 19:33

Krievi un žīdi tikuši pie Rīgas siles rij ko var.

Atbildēt

er

24.07.2013. 19:19

A kad reāli sāks likt cietumā vainīgos?

Atbildēt

hmp

24.07.2013. 19:05

Te gadijuma neies cauri atkritumu apsaimniekosanas pasakums ar cipiem utt?
Ta teikt, gatavojamies konkursam...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...