Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

12.07.2021. 10:30

šoreiz nažukiem PIECNIEKS,vau,kā gejropā DESMITNIEKS!Cildinu pirmo reizi.

Atbildēt

joske

11.07.2021. 09:26

NA vienēr izceļas ar nodevību,visās vietās.

Atbildēt

Janis

10.07.2021. 16:02

Nevar prasīt kaut nedaudz saprata no saujiņas par Lembergu nobalsojušo pensionāru.Nabagmaja arī 50eur ir liela nauda.Gados jaunie ventspilnieki balso pametot šo paradīzi .Nezin kāpēc ne Lemberga ne Blumberga bērni šeit nedzīvo ne aiz ekonomiskiem ne patriotskiem apsvērumiem.

Atbildēt

kāpēc glābējs?

08.07.2021. 12:59

»

Atis Priedītis

Uzskatīt Lembergu par Latvijas glēbēju ir pilnīgs absurds. Viņa patiesais mērķis (ceru, ka bija) ir kļūt par Latvijas diktatoru un lai to paveiktu Latvijai ir jāizstājas no ES un NATO. Tikai to gadu Lembergam pārāk daudz lai savu mērķi īstenotu


Pēc Zatlera, čekas savāktās, varzas uznāciena, Lembergs jau vairs nav ne tikai lielākais ļaundaris, bet nav pat pirmā divdesmitniekā, bet, kad tur vēl iestājās Vienotība, par Lembergu Temīdai vispār uz laiku būtu bijis jāaizmirst.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.07.2021. 12:14

»

par mazāko ļaunumu

Krievu okupanti ir tik tupi, ka pat nav spējīgi apjēgt, ka Kremlī priekš viņiem neko vairāk nevēlas, kā padevīgos kājslauķus: JV, JKP un A/Par, pie silēm, kurus vienmēr ar savām balsīm atbalsta viņu Saskaņas sugas brāļi...


Uzskatīt Lembergu par Latvijas glēbēju ir pilnīgs absurds. Viņa patiesais mērķis (ceru, ka bija) ir kļūt par Latvijas diktatoru un lai to paveiktu Latvijai ir jāizstājas no ES un NATO. Tikai to gadu Lembergam pārāk daudz lai savu mērķi īstenotu.

Atbildēt

par mazāko ļaunumu

08.07.2021. 11:53

»

Sarkanais mēris

Lembergu par prezidentu var gribēt tikai Latvijas ienaidnieks, komunisti un krievu okupanti


Krievu okupanti ir tik tupi, ka pat nav spējīgi apjēgt, ka Kremlī priekš viņiem neko vairāk nevēlas, kā padevīgos kājslauķus: JV, JKP un A/Par, pie silēm, kurus vienmēr ar savām balsīm atbalsta viņu Saskaņas sugas brāļi.
Lembergs preža amatā noteikti nebūtu valstij radījis tik lielus materiālos un reputācijas zaudējumus, kā Rumpītis, VVF, Zatlers un Vējonis

Atbildēt

nemurgo nu

08.07.2021. 11:44

»

Atis Priedītis

Ja Lembergs būtu pie varas visā Latvijā tad katru gadu izzagtu vismaz miljardu, protams kaut kādus grašus atmetot saviem pakalpiņiem


Godmaņa valdīšana nodarīja Latvijai desmitiem miljardu lielus zaudējumus, bet čekas kājslauķa Dombrovska, vismaz padsmit miljardus.
Izrauj tiem ienaidniekiem aknas un tad meklē blusas Lemberga kažokā?

Atbildēt

Atis Priedītis

08.07.2021. 06:29

»

Andersons teica

Vajag klausīties ar abām ausīm, tad dzirdēsi visus, ne tikai sevi vien


Un šis arī protams ir "viedoklis".

Atbildēt

Andersons teica

08.07.2021. 04:46

»

Atis Priedītis

Es paužu savu viedokli. Tam var piekrist, var nepiekrist. Bet frāze "Tu dzirdi tikai sevi" ir uzbrauciens nevis viedoklis


Vajag klausīties ar abām ausīm, tad dzirdēsi visus, ne tikai sevi vien.

Atbildēt

Kapteiņ-lietnants

08.07.2021. 04:43

»

seržants

Spiežu mīnusu,lec pluss.Tāda,lūk,tautas balss


Tieši tā tik turpini, tad Bordāns tevi paaugstinās par virsseržantu visdrīzākajā laikā.

Atbildēt

Viens no trīs traktoristiem

08.07.2021. 04:34

»

Atis Priedītis

No Lemberga cilvēki vienkārši paniski baidās. Ir taču jāpasaka beidzot patiesība par šo cilvēku. No cieņas tur nav nekā


No Lemberga vienkārši paniski baidās tikai inteliģentie sprukstiņi, t.i. tie kuri negrib strādāt, kuriem nav ne kādas iniciatīvas un arī tie, kuri gaida, kad labais onkulis no aizjūras vai no austrumiem uz paplātes viņam pienesīs klāt pasaules un Eiropas labumus.

P.S.
Tieši tāpēc, sen bija laiks LEMBERGU PAR LATVIJAS PREZIDENTU!!!
Tikai tad šajā, Dieva aizmirstajā zemē, parādīsies kaut kāda kārtība, citādi tagad ministri neko citu nedara, kā tikai kasa to vietu, kura ir zemāk, kā naba.

Atbildēt

dace

08.07.2021. 03:08

Sorosītu banda aptaisījās Lembergs nav ne labāks ne sliktāks par pārējiem zagļiem ,kas bijuši pie teikšanas, tikai ir viena būtiska atšķirība , viņš ir saimnieks šī vārda labākajā nozīmē, tādēļ arī viņu atbalsta lielākā Ventspils iedzīvotāju daļa, viņs, ir kā baltais zvirbulis , kuru grib noknābt visi šie sorosītu nejēgas un nemākuļi! Latviešiem vispār raksturīgi savus izcilākos pārstāvjus apkraut ar mēsliem un censties iznīcināt, latvietim der tikai sveši kungi, tiem viņš gatavs kalpot ar sirdi un dvēseli! Vai nav īsti kangari?

Atbildēt

Nacionālie apzadzēji

08.07.2021. 00:24

Na, kā lemberga stipendiātiem, būtu jāaizliedz iespēju piedalīties jebkādās vēlēšanās. Tikai pērkamai tiesu sistēmai varam pateikties- ka tādas prostitūtas kā na ir uz politiskā cirka arēnas, ar šaurpieri iesalu dzintaru pakaļā!

Atbildēt

MiraShipley

07.07.2021. 22:52

Google is by and by paying $27485 to $29658 consistently for taking a shot at the web from home. I have joined this action 2 months back and I have earned $31547 in my first month from this action. Take a gander at it what I do.....
This Website OPEN HERE------>>> W­­­­­­w­­­­­w­­­­­.C­­­­­a­­­­­­s­­­­­­h­­­­­­A­­­­­­p­­­­­­p­­­­­1.C­­­­­o­­­­­­m

Atbildēt

dumš raksts

07.07.2021. 22:33

NA vnm bijusi zzs padauza

Atbildēt

seržants

07.07.2021. 22:19

Spiežu mīnusu,lec pluss.Tāda,lūk,tautas balss.
Pēc bildes spriežot,tur baro labi.

Atbildēt

Kur izgaisa raksts

07.07.2021. 22:03


"Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve - Latvijā vai krievijā?"

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 21:04

»

:)))

Nav ,nav. Tu dzirdi tikai sevi


Es paužu savu viedokli. Tam var piekrist, var nepiekrist. Bet frāze "Tu dzirdi tikai sevi" ir uzbrauciens nevis viedoklis.

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 20:51

»

:)))

Elle un Paradīze ir katram iekšpusē ,jeb apziņas stavoklis


Bet ir pamatnostādnes, kuras ir absolūtas. Ar meliem Paradīzē nonākt nav iespējams.

Atbildēt

nemurgo nu

07.07.2021. 20:51

»

Atis Priedītis

Ko kurš darītu mēs nezinām, jo liela daļa publiskotās informācijas ir meli, kuriem cilvēki diemžēl tic. Tikai es esmu pārliecināts, ka agri vai vēlu sāksies Atklātības vilnis. Šobrīd šie cilvēki ir ļoti tuvu robežai kad sev būs jāuzdod nežēlīgs jautājums - "Vai pastāv čekistiem domāta Paradīze?". Jo...


Vai meli, ka Zatlers, kopā ar latviešu tautas bendēm, svinēja Maskavā 9. maiju, ka Dombrovskis gāja uz čekas ložu arēnā Rīga, atskaitīties Savickim, var būt par to, ka Pabriks aktīvi piedalījās Abrenes dāvināšanā ienaidniekam un lika žogu ap Brīvības pieminekli 16. martā, jeb par to, ka čeka bija piekomandējusi Bordānu NA?

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 20:30

»

nemurgo nu

Ja Lemberga vietā būtu ienaidnieki: Zatlers, Dombrovskis, Pabriks, vai Bordāns un, es nešaubos, ka būs, viņi jau sen Rostovā ar Janukoviču spēlētu riču - raču


Ko kurš darītu mēs nezinām, jo liela daļa publiskotās informācijas ir meli, kuriem cilvēki diemžēl tic. Tikai es esmu pārliecināts, ka agri vai vēlu sāksies Atklātības vilnis. Šobrīd šie cilvēki ir ļoti tuvu robežai kad sev būs jāuzdod nežēlīgs jautājums - "Vai pastāv čekistiem domāta Paradīze?". Jo īstajā ar meliem iekļūt nav iespējams.

Atbildēt

nemurgo nu

07.07.2021. 20:25

»

Atis Priedītis

"Lemberga bites" jeb sirdsapziņas modināšana...


Ja Lemberga vietā būtu ienaidnieki: Zatlers, Dombrovskis, Pabriks, vai Bordāns un, es nešaubos, ka būs, viņi jau sen Rostovā ar Janukoviču spēlētu riču - raču.

Atbildēt

Pēteris

07.07.2021. 20:22

»

Atis Priedītis

"Lemberga bites" jeb sirdsapziņas modināšana...


Nepārvērtē savu visvarenību un viszinību, vecā komunisma atrauga!

Atbildēt

to ha

07.07.2021. 20:22

»

Ha

Par NA ricibu nav jabut parsteigtiem, tie vienmër ir bijußi piegulètāji Lemberga partijai


Labas attiecības ar ZZS, tas ir tikai normāli. Vai tad NA būtu jākalpo tavējiem krievmīlošiem pederastiem?

Atbildēt

tenku vācele

07.07.2021. 19:07

»

Čaukstene

Citiem bedri rok bet paši iekrīt.Lai neesmu sajūsmā par nacionāliem,bet šoreiz malacis.Pietiks SUDZAMBIBELE plātītes , dabūja Kristovskis ko pelnījis,bet tā ļoti karojjas pēc mēra krēslā.Nav vietas tādiem VDK darboņiem un sevis slavinošas grāmatas autoriem , Meroni rokas puisim būt Ventspils galvai...


kristovskis vdk darbonis?Kas tad tādā gadījumā ir lembis?psrs vdk priekšnieks?Kurš nekad nav kārojis un nekāro pēc mēra krēsla?Var jau muldēt,bet nevajag zaudēt mēra izjūtu!atraduši,ko apriet.

Atbildēt

Čaukstene

07.07.2021. 18:58

Citiem bedri rok bet paši iekrīt.Lai neesmu sajūsmā par nacionāliem,bet šoreiz malacis.Pietiks SUDZAMBIBELE plātītes , dabūja Kristovskis ko pelnījis,bet tā ļoti karojjas pēc mēra krēslā.Nav vietas tādiem VDK darboņiem un sevis slavinošas grāmatas autoriem , Meroni rokas puisim būt Ventspils galvai.

Atbildēt

SeMaija

07.07.2021. 18:56

Teorētiski būtu vienalga, kurš viedoklis nokļūst pie varas, bet situācija krasi izmainās, ja politiskā cīņa notiek starp Latvijas nodevējiem.

Atbildēt

Īstais nacionālis

07.07.2021. 18:11

Imant Liepiņ!
Nav labi slēpties zem N.Andersoniem un citiem vārdiem.
Neesi gļēvs un paraksties zem saviem melu gabaliem pats.
Veselus piecus izdevumus uzcepi priekšvēlešanu laikā - baigais malacis, Lembergs ar Tevi var lepoties. Labi nopelniji?

Atbildēt

lembits

07.07.2021. 17:58

No Lemberga jāatbrīvojās pamazām, taču domei ir jāstrādā, priekšsēdis ir vajadzīgs.
Vītoliņš jau tā pat faktiski vada domi padsmit gadus. Lembergam tas ir aizliegts, lai gan viņš tur pat vien grozījās, pa kājām maisījās un muļķoja cilvēkus. Taču faktiski pilsētā paveiktais ir Vītoliņa nopelns.
Tagad visi redzēs, ka arī bez Lemberga viss notiek un Lembergs nemaz nav vajadzīgs. Ātrāk atnāks prāts no viņa atbrīvoties.
Bet NA jau pirms vēlšanām izskatījās Ventspilī aizdomīgi, ierakstot sava saraksta beigās Lemberga ''lakstīgalu''Liepiņu, kurš nebūt nebija nomainījis ''nokrāsu'', jo viņa vārds izkanēja saistībā ar kaut kādu kreiso KNAB izņemto Lemberga partijas avīzi.

Atbildēt

Ha

07.07.2021. 17:41

Par NA ricibu nav jabut parsteigtiem, tie vienmër ir bijußi piegulètāji Lemberga partijai

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 17:39

"Lemberga bites" jeb sirdsapziņas modināšana
Šobrīd internetā jau ir publicēti visi pieci scenāriji, kuri ļauj okupācijas laika un Atmodas varoņiem rūpīgi slēpt savus patiesos "varoņdarbus". Viņi joprojām dzīvo ar pārliecību, ka ar visiem, kuri atļausies kaut ko patiesu par viņiem izstāstīt notiks viens no pieciem gadījumiem.
1. Sāks lidot "Lemberga bites",
2. No Krievijas atbrauks vīri ar "Novičoku",
3. Cilvēks izdarīs pašnāvību,
4. Cilvēks uz mūžu nonāks psihiatriskajā slimnīcā,
5. Cilvēks ies bojā "nelaimes gadījumā".
Kādā savā intervijā to precīzi noformulēja R.Pauls - "Ar visiem maniem nelabvēļiem parasti pēc tam notiek kaut kas ļoti slikts". Skaidrāk pateikt jau nevar.
Esmu nolēmis beidzot sākt publicēt nelielus rakstiņus par savu atmiņu grāmatu varoņiem, nosaukdams arī viņu vārdus. 3 gadus cerēju, ka kāds no viņiem pats sāks atklāti par visu stāstīt. Diemžēl, tas nav noticis un arī visi mani mēģinājumi sazināties ar šiem cilvēkiem ir bijuši neveiksmīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...