Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

liec nu mierā Kariņu

16.07.2021. 11:25

pauļuts tavs līmenis, darbojieties abi

Atbildēt

Derdz

13.07.2021. 16:13

Pēter, vai tad vakcīna covid aptur vīrusa izplatību, ja vakc.zāļu apr.vakcīnas pamata uzdevums aizsargāt organismu, kad vīruss iekļuvis organismā, laiksm cov īpašs, salīdzinājumā ar mk not nr.330 vakcinācijad noteikumiem, minētām infekcijām pret kurām jāvakcinējas un atkārtoti, tāpat kā gripa, mutējas, un atkal jauna vakcīna, ja tā..tad stāstā kaut kad līdz galam netiek pateikts...jeb esam ku ku, ka nemakam radit vakcīnas vai zināšanu pa maz par vīrusu pasauli saistībā ar cilvēku un tā saimniekošanos uz zrmes

Atbildēt

Izbeidz

13.07.2021. 11:06

Apinis piedēvē Pauļutam ārkārtīgu izdomu un manipulatora spējas, kaut patiesībā Latvijā netiek veikts nekas īpašs vai oriģināls, kas būtiski atšķirtos no citām Eiropas valstīm. Varbūt neizlēmīgāk, nekvalitativāk uz ko norāda 2X lielākā ar covid saslimušo mirstība, salīdzinot ar Igauniju un Lietuvu, nemaz nerunājot par vecās Eiropas valstīm.

Atbildēt

plānprātiņam

13.07.2021. 11:01

Atšķirībā no krievu bidlomasas un tās feodāļiem, normāli blogeri Putina "vakcīnu" sauc par šmurģjak, vai fuflomicin

Atbildēt

Apbrīnojami

13.07.2021. 09:41

Tiešām biju labākās domās par Apiņa kungu. ...Esmu vakcinējise, lai nepārnēsātu vīrusu..... Kopš kura laika vakcīna nodrošina vīrusa nepārnēsāšanu. Vakcīna taču nodrošina tikai vieglāku slimības norisi. Kungi, vai neesat saputrojušies? Vai arī šī tiešām ir brīnumvakcīna, kura nodrošina visu, kas tajā mirklī ir aktuāls un propagandējams.

Atbildēt

Kaimiņš & Repše

13.07.2021. 09:17

Labi, Apini!
Šauj vaļā, kad dibināsi politisko partiju! Skaidrs, ka visa tā drukāšanās par COVID ir dēl tā, lai gūtu politisko kapitālu. Ejam kopā vienā partijā, būsim PAP - "Partija ar PIEREDZI"!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

12.07.2021. 22:20

PALDIES PĒTERIM APINIM!Izcili pragmatisks un argumentēts teksts!Viasaptverošs medicīniskais un politiskais spektrs,jeb kautrīgi atzīstot-gluži manas domas un vārdi! Vienīgi mulsina,ka ko līdzīgu nespēj pateikt "tautas garu vienojošās stutes"-Kariņš,Pavļuts un Levits!

Atbildēt

Ome

12.07.2021. 21:05

https://jauns.lv/raksts/arzemes/452000-australija-nopel-reklamu-kuras-merkis-bijis-mudinat-cilvekus-vakcineties-pret-covid-19

Atbildēt

Antiņš

12.07.2021. 21:04

»

naudu atpakaļe

Nav ievesta gan,pa dārgo no Arābu Emirātiem.Tovarišči izmantoja izdevību nedaudz nopelnīt,bet -piegādes kavējas!Slovākija atprasa naudiņu


Taas tavas pederasta veelmes, kas ir debiilika murgi!Sanem savu ikdienisko vakciinu starp dupsa vaigiem un esi laimiigs.

Atbildēt

Pēteris

12.07.2021. 18:50

»

beibe

Es neteikšu "muļķa Apinis", bet domāšu gan


Ja ir "muļķa Apinis", tad, kas ir Pavļuts?

Atbildēt

naudu atpakaļe

12.07.2021. 18:48

»

Antiņš

Ir arī trešā grupa, kas grib vakcinēties ar krievu vakcīnām. Bet pie mums nav ievestas krievu vakcīnas


Nav ievesta gan,pa dārgo no Arābu Emirātiem.Tovarišči izmantoja izdevību nedaudz nopelnīt,bet -piegādes kavējas!Slovākija atprasa naudiņu ...

Atbildēt

drapiņa izpi.šanās

12.07.2021. 18:46

Karstums un vecuma izkūkošanās vai čekas kartiņas turētājs baksta dibenā šim izbijušajm veselības ministram?Vai arī godīgs cilvēks laiž muļķi,lai mēs saprastu-pauti spīlēs, neko nevar darīt?

Atbildēt

beibe

12.07.2021. 18:27

Es neteikšu "muļķa Apinis", bet domāšu gan

Atbildēt

ha-ha

12.07.2021. 18:07

Arī vakcinētie ir labs transports vīrusam un tikai palielina vīrusa izplatību,neapdraudot pašu transportu.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.07.2021. 16:52

»

jautājums

Es vakcinējos, lai nepārnēsātu vīrusu...


Tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Meli pie mums ir daudz lielākā cieņā nekā patiesība. Tāpēc varbūt nemaz nav vērts sākt iebilst.

Viltus Adīnai. Elita tu neesi, viņa nerakstītu ar kļūdām. Droši vien kāds no vīriešiem viņas dzīvē.


Es zinu, mīlais Ati, ar Jums viņi grupā izdarījās ne tā. Jums ir trausla dvēsele. Kā vidusskolniecei. To nekad nevar pateikt, kad stāvat aci pret aci ar Jūsu dzejas cienītāju pulku. Un sākumā bija Vārds. Un tad jau aiziet viss kā pa diedziņu...

Patiešām, katram gadījumam un dzejai policistu nepielikt. Instrukcijas tumšajos VDK pagrabos grūti salasāmas. Pat Šveiks nesaprata, kas ar viņu notiek.

Atbildēt

Baložu Marija(47)

12.07.2021. 16:40

Naida runa pret mūsu skaisto vīrieti.

Atbildēt

Ministrs ir

12.07.2021. 16:23

Sbitij ljotcik,fuflomjots,stavus grudejs un liberasts.Kas vinu izvirzija?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.07.2021. 15:39

Nu, re! Kad valdošajiem ir grūtības piespiest vakcinēties ar varu, ierodas Apinis un ... mēģina lādzīgi jūs pierunāt. :) :) :)

Atbildēt

Es

12.07.2021. 15:06

Tiek maksāts lai šo TV slimību un uzturētu tukšās murgu bailes

Atbildēt

Vakcinētie vajaq tādēļ, ka

12.07.2021. 15:05

Vakcīnas ir drošas. Pat, ja jūs mirsiet tikai dažas stundas vai dažas dienas pēc vakcīnas saņemšanas, tā nāve noteikti nebūs no vakcīnas. No vakcīnas neviens vēl nav nomiris, kaut vakcinēti ir simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē..

Atbildēt

Vakcinētie vajaq tādēļ, ka

12.07.2021. 15:00

Vakcinētie nepārnēsās Kovid vīrusu. Bet, ja arī pārnēsās, tad paši neslimos. Bet, ja arī slimos, tad tikai vieglā formā. Bet, ja arī saslimšana ir smaga, tad vismaz nāve nedraud. Bet, ja arī gadās kādam nomirt, tad tā nāve noteikti nav no Kovid.

Atbildēt

biete

12.07.2021. 14:56

Pēteris Apinis mazliet dezorientēts, ja spēj saskatīt un gari aprakstīt tikai vienu pusi - baidīšanu no saslimšanas.
Baidīšana no vakcīnām (ar viltus ziņām un sazvērestības teorijām) ir daudz masīvāka un masveidīgāka.

Atbildēt

Uldis

12.07.2021. 14:05

»

jautājums

Es vakcinējos, lai nepārnēsātu vīrusu...


> Pozitīvais- Izraēlas pieredze (vismaz pašlaik) rāda , ka starp vakcinētajiem nav smagu un nāves gadījumu.

Varbūt visi vājiem jau apmira?

Atbildēt

Apinis melo

12.07.2021. 13:35

Ģimenes ārstiem maksā par vakcināciju.
Ģimenes ārsti ļoti labi pelna tāpat, un nemaz nevēlas vakcinēt.

Atbildēt

jautājums

12.07.2021. 13:15

Es vakcinējos, lai nepārnēsātu vīrusu.
-------------------------------
Nu vispār, kā pierāda Izraēlas pieredze, ko vakar vēl pārčekoju, vakcinētie( Pfizer) gan inficējas, gan slimo-respektīvi, pārnēsā.
Pozitīvais- Izraēlas pieredze (vismaz pašlaik) rāda , ka starp vakcinētajiem nav smagu un nāves gadījumu.
Ārstiem toomēr vajadzētu būt korektiem savos izteikumos, jo sabiedrība tā jau vairs nekam netic.

Atbildēt

Antiņš

12.07.2021. 12:24

Ir arī trešā grupa, kas grib vakcinēties ar krievu vakcīnām. Bet pie mums nav ievestas krievu vakcīnas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft