Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>par Pabriku

03.10.2022. 12:39

»

par Pabriku

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu


ir pilnīgs stulbums balsot par cilvēku, kas lielā valsts amatā neko ļaunu nav nodarījis...(adevis Abreni par velti Krievijai).....un pats galvenais-neko labu nab paveicis...

Atbildēt

Mindauga dzimta ,Aglona.

27.09.2022. 15:03

»

!

transatlantiskais piders murgo un grib ar varu piespiest latviesus karot par ebreju levitu,pec latviesu algotnu varonigas begsanas no Afganistanas 2021 gada vasara


To Afganistānu noteikti atstāja mierā ,jo pēc lielās ''kovid'' testēšanas tika precizeti dati par etnisko sastāvu .Afgāņi sastāv puse no ebreju ģenētikas ,otra puse mongoļi .
Tāpēc arī arī finansu jomā ir pareizā ievirze ,katrā pagastā ( mūsu valodā ) ,ir kasse ,kur iedzīvotāji sametās naudiņas ,tad sanāk kopā ,apspriež ,kā izmantos ,kuram palīdzēs ,atbalstīs .
Lemj paši cilvēki ( kā Austrijas pilsetās praktizē ) , tikai ar to sķirbu ,ka Austrijā bankas ,bet šie bez tām iztiek.
Godīgi sakot ,briesmīgi ka to tautu tā nīcināja .
Narkomānu tur bezgala .

Atbildēt

Mindauga dzimta ,Aglona.

27.09.2022. 14:48

Par Kub-riku no vikipēdijas zinām :
'' . Предками отца были польские, австрийские и румынские евреи ".
Bet par Pab-riku jāpiedomā klāt , vai vinš arī ir tas izraēļu 12 cilšu loceklis ,kurš tik ļoti gādā ,un gādās vēl briesmīgāk par baltu tautu ?
Pierādi ar gēniem ,vai piederi baltu ( āriešu ) ,nevis semītu ( semia - pertiķu) etnosam .
Baltic sea dna project
N1c1 dna project
Kaut kā Pabriku tajos neredzu ,tātad blēdis ar Nameja gredzenu .
Varbūt ko nezinu ,un viņš no pirksta izzīdīs ,ka ir paša Nameiza pēctecis ?
Bet arī metriku grāmatās nevar atrast par Pbriku dzimtu nekā ,tāpat kā par Gunāra Astras.Nav no vietējiem.

Atbildēt

?!

21.09.2022. 18:09

»

par Pabriku

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu


kādu PIENESUMU SAULES MŪŽA ZEMĪTEI un tās DĒLIEM,MEITĀM devis papriks,kaut vienu nosauc?!Tikai bez veiksmes stāstiem un vārsmām.

Atbildēt

par Pabriku

21.09.2022. 16:23

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu.
Un tiem, kuri sludina , ka Latvijas ir neizdevusies valsts iesaku doties uz citu, ļoti izdevušos valsti. Viena ir tepat kaimiņos.

Atbildēt

Hara Leja

21.09.2022. 08:52

»

Haralds Kalns

PABRIK, tu esi aizmirsis, ka Austrumu robežai jābūt nocietinātai ar Javeliniem, Stingeriem, NATO tehniku (ne bagijiem) un karavīriem! Lembergs jau to norādījis


Sen jau 2 gadu iesaukumam jāsēž uz austrumu robežas izbetonētos dzotas 24 x 7 ar pirkstu uz Wickers ložmetēja mēlītes. Albāņu, maķedoniešu turku uc. NATO karavīri sēdēs blindāžās 2.ierakumu līnijā ar izpakotām mīnām pie mīnmetējiem. Viņu kulturālām vajadzībām Zilupē un Alūksnē nepieciešams izbūvēt mošejas. Bet pabriks jaunajā 6x6 armijas bruņumašīnā nenoguris apbraukās Aiviekstes cietokšņu līnijas un Dridža ezera zemūdens raķešu šahtu būvniecību.

Atbildēt

Paksmans

19.09.2022. 19:25

Paga, paga, gnīda, kolhoza priekšsēdētāja dēls godmanis baudīja rietumu kultūras labumus, kuri man bija liegti. Paga, paga, es pareizi saprotu, ka piederība padomju režīmam ir rietumnieciska, bet, gnīda, nepiederība tam ir kaut kāda lupatlasība, populisms utt.

Atbildēt

Paksmans vāķos

19.09.2022. 18:43

Vai tikai šī te gnīda negribēja teikt, ka visi, kas nav padomju nomenklatūras + krištopans dalībnieki, ir populisti? Vai es te pareizi sadzirdēju? Vai pārējiem arī tā liekas? Vai tikai viņi ar saviem labvakariem un domburiem mums nemāca, ko būs domāt, ko lasīt, ko būs saprast?

Atbildēt

Paksmans

19.09.2022. 18:07

Man čekisti un komunisti līdz 1990. gadam mācīja, ko būs domāt, ko lasīt, kur braukt, kur nebraukt (paši viņi brauca). Tad šī sieviele ielīda pierakstījumus sev sataisījušā šķēles kabatā, izlīda no Valmieras pieceļa kafejnīcas un man sāk stāstīt, kas ir populisti. Dzirdējāt, Īrijas latvieši, Zolitūdes upuri un finanšu krīzē apdirs..., kā viņš jūs nosauca. Un tagad šī gnīda lien tālāk... nu, tak jau ka strīpaina

Atbildēt

tagad nu krāsojas zilzaļoranži...ptu

19.09.2022. 16:40

vemt gribas

Atbildēt

tikai ne pavļuts un vušnevičas

19.09.2022. 16:40

vemt gribas no sarkanajiem krčangaļiem

Atbildēt

Хм

19.09.2022. 14:39

»

Ja tvoja debil kirilic mamikin

sobačij jaik ņečitaju suka


1 "я бежала за вами три дня рассказать, как вы мне безразличны" + 2 "беги, Форест, беги" )))

Atbildēt

Aleksandrs Poika

19.09.2022. 12:36

...sūds vienmēr peld pa virsu, pats atzīstas..komandas cilvēks...ko liks to darīs...

Atbildēt

AKM

19.09.2022. 12:22

»

HT

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu...


Pilnīgi piekrītu katram vārdam! 2009.gadā, kamēr dzērāji un drošībnieki demolēja Vecrīgu, Pusfabrikāts ar Štokiju pa radio sniedza intervijas.

Atbildēt

Hunta savā galvgalī

19.09.2022. 11:06

»

HT

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu...


noliks visīstākos neliešus.

Šodien redzēju JV reklāmu uz ielas Kariņu feisu.

Kas tur rakstīts !

Kompetence un godaprāts.

Goprātīga kompetence, tikai ne priekš tautas, bet priekš huntas un Pasaules valdības globālām korporācijām.

Atbildēt

Pīpls

19.09.2022. 10:34

Lej , lej , bet puķītēm ar` atstāj ! Elektorāts jau nu nav apveltīts ar dižu saprātu , bet nu šitādu ūdeni sacerēt ...

Atbildēt

Хм

19.09.2022. 09:48

Es tiekos ar cilvēkiem un jautāju: "Vai gribat atkal Kariņu par premjeru?" Visbiežāk viņi skaidri saka "nē"

Господин Пабрик, но у вас же не хватило смелости продолжить опрос и спросить "а меня хотите премьером?". А может, и спрашивали, и ответ не понравился, поэтому его тут привели?
ПОтому как нежелание видеть Кариньша не означает желание видеть вас как премьера.
И если так прагматично посмотреть, пока Кариньш из всех кандидатов наиболее реален, особенно учитывая рейтинги перед выборами.

Atbildēt

4 gadu garumā ar Kariņu varēja strādāt.

19.09.2022. 09:46

Tagad vairs ne? Aizsardzibas ministrs no LGTB partijas, smiekli nāk.Liberāls? Ko Jūs, dolāra drukātāji, jēdzat no krīzēm? Aizliet tās ar emisiju? Visa kļūdainā ārpolitika ir novedusi valsti pie katastrofas, vairs ne krīzes. Un nepalidzēs neviens, Eiropa pati ir dirsā.Baidenam sen nerūp vietējie plānprātiņi, bet pār Austrumu sētu 20 gadu garumā ir mesti sūdi.Kas Tevi, muļķi, baros?

Atbildēt

!

19.09.2022. 09:30

transatlantiskais piders murgo un grib ar varu piespiest latviesus karot par ebreju levitu,pec latviesu algotnu varonigas begsanas no Afganistanas 2021 gada vasara !

Atbildēt

HT

19.09.2022. 09:27

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu!

Kur tava hūte, līkdeguni? Tu atbilsti premjera amatam šajos laikos, tauta neievēlēs, bet Levits var panākt, ka Levita izvēle tevi noved ministru prezidenta amatā. Pēc Kariņa, ja jau tev hunta ļauj Kariņu noniecināt. Tad jau viss sarunāts!

Pabriks bija starp 2009. gada 13. janvāra neliešiem, kas “piebeidzot lietussargu revolūciju” Doma laukumā ar Zatleru, Ēlerti un Štokenbergu izprovocēja Drošības policijas organizētās masu nekārtības. Maita tu esi, Pabrik!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

18.09.2022. 22:57

»

Mjā

Ne ar ko neatšķiras no pārējiem kgb vadīto politgrupējumu dalībniekiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.09.2022. 22:53

PABRIK, tu esi aizmirsis, ka Austrumu robežai jābūt nocietinātai ar Javeliniem, Stingeriem, NATO tehniku (ne bagijiem) un karavīriem! Lembergs jau to norādījis.

Atbildēt

Mjā

18.09.2022. 22:39

»

Latvija - neizdevusies valsts

Šitais pamparzaķis būšot tas izlēmīgais? Dombrovsku Voldiņa līdzinieks. Vēl viens mīkstais lācītis


Ne ar ko neatšķiras no pārējiem kgb vadīto politgrupējumu dalībniekiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2022. 21:50

Šitais pamparzaķis būšot tas izlēmīgais? Dombrovsku Voldiņa līdzinieks. Vēl viens mīkstais lācītis.

Atbildēt

it kā

18.09.2022. 18:51

Vienotība nebūtu liberasti.Pabrika partijas stūrētājs tagad ir aktieris Lielais no Maskavas.

Atbildēt

nosargājuši veselības nozari?

18.09.2022. 18:47

Vai es pareizi sapratu?Atceros tikai neatlaidīgu cīņu par homoseksuāļu mistiskām tiesībām un vēl mistiskāku 40 miljonu dāvanu kādai organizācijai.Un potenciālās universālās ministres un Pabrika vietnieces bezdarbību iekšlietu jomā.Vienīgais redzamais ministres darbs bija piedalīšanās seksminoritāšu lepnuma gājienā.

Atbildēt

nu jā

18.09.2022. 18:22

Sapīties ar liberastiem nebija prāta darbs. Bolacis Jaunpups tevi izstūrēs. Rinkēvičs ir gudrāks. Jābalso par varnešiem no jenotiem. Slava Ukrainai, gods kalpot tēvzemei un pie kājas ņemt... arī cūkas kaujot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...