Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>par Pabriku

03.10.2022. 12:39

»

par Pabriku

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu


ir pilnīgs stulbums balsot par cilvēku, kas lielā valsts amatā neko ļaunu nav nodarījis...(adevis Abreni par velti Krievijai).....un pats galvenais-neko labu nab paveicis...

Atbildēt

Mindauga dzimta ,Aglona.

27.09.2022. 15:03

»

!

transatlantiskais piders murgo un grib ar varu piespiest latviesus karot par ebreju levitu,pec latviesu algotnu varonigas begsanas no Afganistanas 2021 gada vasara


To Afganistānu noteikti atstāja mierā ,jo pēc lielās ''kovid'' testēšanas tika precizeti dati par etnisko sastāvu .Afgāņi sastāv puse no ebreju ģenētikas ,otra puse mongoļi .
Tāpēc arī arī finansu jomā ir pareizā ievirze ,katrā pagastā ( mūsu valodā ) ,ir kasse ,kur iedzīvotāji sametās naudiņas ,tad sanāk kopā ,apspriež ,kā izmantos ,kuram palīdzēs ,atbalstīs .
Lemj paši cilvēki ( kā Austrijas pilsetās praktizē ) , tikai ar to sķirbu ,ka Austrijā bankas ,bet šie bez tām iztiek.
Godīgi sakot ,briesmīgi ka to tautu tā nīcināja .
Narkomānu tur bezgala .

Atbildēt

Mindauga dzimta ,Aglona.

27.09.2022. 14:48

Par Kub-riku no vikipēdijas zinām :
'' . Предками отца были польские, австрийские и румынские евреи ".
Bet par Pab-riku jāpiedomā klāt , vai vinš arī ir tas izraēļu 12 cilšu loceklis ,kurš tik ļoti gādā ,un gādās vēl briesmīgāk par baltu tautu ?
Pierādi ar gēniem ,vai piederi baltu ( āriešu ) ,nevis semītu ( semia - pertiķu) etnosam .
Baltic sea dna project
N1c1 dna project
Kaut kā Pabriku tajos neredzu ,tātad blēdis ar Nameja gredzenu .
Varbūt ko nezinu ,un viņš no pirksta izzīdīs ,ka ir paša Nameiza pēctecis ?
Bet arī metriku grāmatās nevar atrast par Pbriku dzimtu nekā ,tāpat kā par Gunāra Astras.Nav no vietējiem.

Atbildēt

?!

21.09.2022. 18:09

»

par Pabriku

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu


kādu PIENESUMU SAULES MŪŽA ZEMĪTEI un tās DĒLIEM,MEITĀM devis papriks,kaut vienu nosauc?!Tikai bez veiksmes stāstiem un vārsmām.

Atbildēt

par Pabriku

21.09.2022. 16:23

Pabriks nmav neko ļaunu nodarījis Latvijai. Ir liela nekaunība rakstīt sliktus komentārus par cilvēku, kurš strādā Latvijas labā. Balsošu par viņu.
Un tiem, kuri sludina , ka Latvijas ir neizdevusies valsts iesaku doties uz citu, ļoti izdevušos valsti. Viena ir tepat kaimiņos.

Atbildēt

Hara Leja

21.09.2022. 08:52

»

Haralds Kalns

PABRIK, tu esi aizmirsis, ka Austrumu robežai jābūt nocietinātai ar Javeliniem, Stingeriem, NATO tehniku (ne bagijiem) un karavīriem! Lembergs jau to norādījis


Sen jau 2 gadu iesaukumam jāsēž uz austrumu robežas izbetonētos dzotas 24 x 7 ar pirkstu uz Wickers ložmetēja mēlītes. Albāņu, maķedoniešu turku uc. NATO karavīri sēdēs blindāžās 2.ierakumu līnijā ar izpakotām mīnām pie mīnmetējiem. Viņu kulturālām vajadzībām Zilupē un Alūksnē nepieciešams izbūvēt mošejas. Bet pabriks jaunajā 6x6 armijas bruņumašīnā nenoguris apbraukās Aiviekstes cietokšņu līnijas un Dridža ezera zemūdens raķešu šahtu būvniecību.

Atbildēt

Paksmans

19.09.2022. 19:25

Paga, paga, gnīda, kolhoza priekšsēdētāja dēls godmanis baudīja rietumu kultūras labumus, kuri man bija liegti. Paga, paga, es pareizi saprotu, ka piederība padomju režīmam ir rietumnieciska, bet, gnīda, nepiederība tam ir kaut kāda lupatlasība, populisms utt.

Atbildēt

Paksmans vāķos

19.09.2022. 18:43

Vai tikai šī te gnīda negribēja teikt, ka visi, kas nav padomju nomenklatūras + krištopans dalībnieki, ir populisti? Vai es te pareizi sadzirdēju? Vai pārējiem arī tā liekas? Vai tikai viņi ar saviem labvakariem un domburiem mums nemāca, ko būs domāt, ko lasīt, ko būs saprast?

Atbildēt

Paksmans

19.09.2022. 18:07

Man čekisti un komunisti līdz 1990. gadam mācīja, ko būs domāt, ko lasīt, kur braukt, kur nebraukt (paši viņi brauca). Tad šī sieviele ielīda pierakstījumus sev sataisījušā šķēles kabatā, izlīda no Valmieras pieceļa kafejnīcas un man sāk stāstīt, kas ir populisti. Dzirdējāt, Īrijas latvieši, Zolitūdes upuri un finanšu krīzē apdirs..., kā viņš jūs nosauca. Un tagad šī gnīda lien tālāk... nu, tak jau ka strīpaina

Atbildēt

tagad nu krāsojas zilzaļoranži...ptu

19.09.2022. 16:40

vemt gribas

Atbildēt

tikai ne pavļuts un vušnevičas

19.09.2022. 16:40

vemt gribas no sarkanajiem krčangaļiem

Atbildēt

Хм

19.09.2022. 14:39

»

Ja tvoja debil kirilic mamikin

sobačij jaik ņečitaju suka


1 "я бежала за вами три дня рассказать, как вы мне безразличны" + 2 "беги, Форест, беги" )))

Atbildēt

Aleksandrs Poika

19.09.2022. 12:36

...sūds vienmēr peld pa virsu, pats atzīstas..komandas cilvēks...ko liks to darīs...

Atbildēt

AKM

19.09.2022. 12:22

»

HT

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu...


Pilnīgi piekrītu katram vārdam! 2009.gadā, kamēr dzērāji un drošībnieki demolēja Vecrīgu, Pusfabrikāts ar Štokiju pa radio sniedza intervijas.

Atbildēt

Hunta savā galvgalī

19.09.2022. 11:06

»

HT

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu...


noliks visīstākos neliešus.

Šodien redzēju JV reklāmu uz ielas Kariņu feisu.

Kas tur rakstīts !

Kompetence un godaprāts.

Goprātīga kompetence, tikai ne priekš tautas, bet priekš huntas un Pasaules valdības globālām korporācijām.

Atbildēt

Pīpls

19.09.2022. 10:34

Lej , lej , bet puķītēm ar` atstāj ! Elektorāts jau nu nav apveltīts ar dižu saprātu , bet nu šitādu ūdeni sacerēt ...

Atbildēt

Хм

19.09.2022. 09:48

Es tiekos ar cilvēkiem un jautāju: "Vai gribat atkal Kariņu par premjeru?" Visbiežāk viņi skaidri saka "nē"

Господин Пабрик, но у вас же не хватило смелости продолжить опрос и спросить "а меня хотите премьером?". А может, и спрашивали, и ответ не понравился, поэтому его тут привели?
ПОтому как нежелание видеть Кариньша не означает желание видеть вас как премьера.
И если так прагматично посмотреть, пока Кариньш из всех кандидатов наиболее реален, особенно учитывая рейтинги перед выборами.

Atbildēt

4 gadu garumā ar Kariņu varēja strādāt.

19.09.2022. 09:46

Tagad vairs ne? Aizsardzibas ministrs no LGTB partijas, smiekli nāk.Liberāls? Ko Jūs, dolāra drukātāji, jēdzat no krīzēm? Aizliet tās ar emisiju? Visa kļūdainā ārpolitika ir novedusi valsti pie katastrofas, vairs ne krīzes. Un nepalidzēs neviens, Eiropa pati ir dirsā.Baidenam sen nerūp vietējie plānprātiņi, bet pār Austrumu sētu 20 gadu garumā ir mesti sūdi.Kas Tevi, muļķi, baros?

Atbildēt

!

19.09.2022. 09:30

transatlantiskais piders murgo un grib ar varu piespiest latviesus karot par ebreju levitu,pec latviesu algotnu varonigas begsanas no Afganistanas 2021 gada vasara !

Atbildēt

HT

19.09.2022. 09:27

Žīdeli Pabrik! Nevar vairs izbraukt ar pārliecinieši pašslavinošu runu!

Kur tava hūte, līkdeguni? Tu atbilsti premjera amatam šajos laikos, tauta neievēlēs, bet Levits var panākt, ka Levita izvēle tevi noved ministru prezidenta amatā. Pēc Kariņa, ja jau tev hunta ļauj Kariņu noniecināt. Tad jau viss sarunāts!

Pabriks bija starp 2009. gada 13. janvāra neliešiem, kas “piebeidzot lietussargu revolūciju” Doma laukumā ar Zatleru, Ēlerti un Štokenbergu izprovocēja Drošības policijas organizētās masu nekārtības. Maita tu esi, Pabrik!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

18.09.2022. 22:57

»

Mjā

Ne ar ko neatšķiras no pārējiem kgb vadīto politgrupējumu dalībniekiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.09.2022. 22:53

PABRIK, tu esi aizmirsis, ka Austrumu robežai jābūt nocietinātai ar Javeliniem, Stingeriem, NATO tehniku (ne bagijiem) un karavīriem! Lembergs jau to norādījis.

Atbildēt

Mjā

18.09.2022. 22:39

»

Latvija - neizdevusies valsts

Šitais pamparzaķis būšot tas izlēmīgais? Dombrovsku Voldiņa līdzinieks. Vēl viens mīkstais lācītis


Ne ar ko neatšķiras no pārējiem kgb vadīto politgrupējumu dalībniekiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2022. 21:50

Šitais pamparzaķis būšot tas izlēmīgais? Dombrovsku Voldiņa līdzinieks. Vēl viens mīkstais lācītis.

Atbildēt

it kā

18.09.2022. 18:51

Vienotība nebūtu liberasti.Pabrika partijas stūrētājs tagad ir aktieris Lielais no Maskavas.

Atbildēt

nosargājuši veselības nozari?

18.09.2022. 18:47

Vai es pareizi sapratu?Atceros tikai neatlaidīgu cīņu par homoseksuāļu mistiskām tiesībām un vēl mistiskāku 40 miljonu dāvanu kādai organizācijai.Un potenciālās universālās ministres un Pabrika vietnieces bezdarbību iekšlietu jomā.Vienīgais redzamais ministres darbs bija piedalīšanās seksminoritāšu lepnuma gājienā.

Atbildēt

nu jā

18.09.2022. 18:22

Sapīties ar liberastiem nebija prāta darbs. Bolacis Jaunpups tevi izstūrēs. Rinkēvičs ir gudrāks. Jābalso par varnešiem no jenotiem. Slava Ukrainai, gods kalpot tēvzemei un pie kājas ņemt... arī cūkas kaujot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft