Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Attopieties!

Jānis Urbanovičs
07.07.2021.
Komentāri (35)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimists

12.07.2021. 13:27

Lemums atļaut darba devējam atlaist darbinieku, kuram nav COVID sertifikāts nezin kāpēc attiecināts uz visiem gadijumiem, ne tikai “ riska” profesijām. Vai šādi nesāksies lavīnveida atbrīvošanās no nevēlamiem darbiniekiem? Privātajā sektorā tas varbūt nav tik kritiski jo notiek jau gadiem. Valsts sektorā un uzņēmumos šāda atbrīvošanās līdz šim bija teju neiespējama ( arodbiedrības, DI u.c.). Ja kārtigi nāk uz darbu var neko nopietnu nedarīt. Atlaišana bez pārkāpuma ir neiespējama. Bet tagad valdība ir pavērusi spraudziņu likumdošanā. - būs daudz sūdzību

Atbildēt

Cangaliete

10.07.2021. 13:30

Man ir sajūta,ka drīz mēs būsim kā Ziemeļkoreja.Nu nevar mani ar visādiem baidisanas līdzekļiem piespiests to poti potēt.Cik veikli Pauļuts nomaiņa izteikums no tā ka būs vakcinēsanas brīvprātīga uz to ka tomēr nē.Vakcinetie tāpat var būt Covid pozitīvi un mani aplipinat, neaizmirstiet to divreiz vakcinēto skolotāju kurā bija covid pozitīva un kontaktpersona 27 skolniekiem.

Atbildēt

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

10.07.2021. 12:46

Pirmie satraucošie dati no Izraēlas.


https://www.timesofisrael.com/


“The Times of Israel”

By TOI STAFF
9 July 2021, 10:13 pm

Israeli government said to adopt ‘soft suppression’ strategy on resurgent COVID.

To keep in mind- vaccination destroys natural immunity

Preliminary COVID-19 vaccination results
• A recent study showed that two doses of the Pfizer BioNTech vaccine prevented 6% of symptomatic COVID-19 cases, 13% of hospitalizations and 8% of severe disease in 596,618 people vaccinated between 20 December and 1st of February in Israel
• Preliminary results from Scotland, show that four weeks after the first doses of the Pfizer BioNTech and Oxford AstraZeneca vaccines were administered the risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 15% and 6% respectively. Combined effectiveness for people over 80 was only 11%.


Izraēlas valdība paziņoja, ka ir jāpieņem atdzimstošās COVID “maigas apspiešanas” stratēģija.

Paturot prātā, ka vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti.

Provizoriski vakcinācijas rezultāti ar COVID-19
• Nesenais pētījums parādīja, ka divas Pfizer BioNTech vakcīnas devas novērsa 6% simptomātisku COVID-19 gadījumu, 13% hospitalizāciju un 8% smagu slimību 596 618 cilvēkiem, kuri vakcinēti Izraēlā no 20. decembra līdz 1. februārim.
• Sākotnējie Skotijas rezultāti liecina, ka četras nedēļas pēc pirmajām Pfizer BioNTech un Oxford AstraZeneca vakcīnu devām COVID-19 hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6%. Kombinētā efektivitāte cilvēkiem virs 80 gadiem bija tikai 11%.

Atbildēt

Sociālais nemiers

09.07.2021. 17:36

Man ir labi sponsori.Pats Pāvests un inkluzīvā kapitālisma padome.Valsts ir jālikvidē, jo tās traucē korporāciju globālajai varai.Tāpēc "elites" kropļu saujiņa, kas uzliekas par "Valsti, jūs provocēs to noārdīt.

Atbildēt

Šolomons

09.07.2021. 17:30

Valsts jau ir haosā.Var būt sliktāk? Ja tauta ir gatava apraut galvas MK un Saeimai jau pusgadu? Un pēdējie bailēs pagarina ātkārtas stāvokli, lai cilvēki nesāktu protestus. Tā valsts nevar funkcionēt.Tās ir beigas.

Atbildēt

Y

09.07.2021. 08:28

Latvijai nav svarīgs agresorvalsts Krievijas intereses lobējošas partijas līdera "atraugas" šajā portālā!

Atbildēt

ir varianti

08.07.2021. 19:32

»

lauķis

Es atkal negribu tikties ar sadurtajiem pokemoniem,nekur


Turies tālāk no 5g torņiem.Viņiem tur regulāri jāsaņem atjauninājumus.Vairāk uzturies Daugavpils vilcienā,vispār pārcelies pie Sputnik V gaidītājiem.

Atbildēt

patiesībā

08.07.2021. 14:15

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

pogaļa

08.07.2021. 13:23

Jā, atbalstu obligātu vakcinēšanos! Mazākais jebkurā iestādē griežoties, gribētu redzēt sertifikātu par vakcinēšanos, tāpat kā profesijas sertifikātu, lai zinu ar ko man ir darīšana un tad tā ir mana izvēle- sadarboties vai nē.

Atbildēt

sauciens komjaunietim

08.07.2021. 12:27

Ei,jedrosu partneri,prezidents Putins aicina potēties?Attopies,kamēr neesi pasludināts par ekstrēmistu!

Atbildēt

izskatās ne tā kā patiesībā

08.07.2021. 12:09

»

Ulmaņlaikā latvieši durvis neslēdza

Krievijā un krievu okupētajās teritorijās ir arī aizliegta korupcija, bet tā plaukst kā nekur citur uz zemes, jo tā ir iedzimta īpašība un citādu lietu kārtību tie nespēj iedomāties


Tur aizliegta arī pederastijas propaganda, bet ikviens, kam bijusi saskare ar turienes sātanisma tempļiem un armiju, pederastiju izbaudījuši uz saviem anāliem.

Atbildēt

mazam kroplītim

08.07.2021. 12:03

»

idiotam

Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd


Tāpat kā normāla pārtika, arī normālas zāles ir aizliegtas priekš jums, vergiem, bet augstmaņu ledusskapji lūzt no Gruzijas vīniem, Spānijas Hamon, Francijas sieriem, Latvijas šprotēm, Polijas cūkgaļas un visa pārējā.

Atbildēt

08.07.2021. 10:52

šamais naudas dēļ sevi arī par geju pasludinās

Atbildēt

lauķis

08.07.2021. 10:16

»

Kas ir Jānis Urbanovičs?

Saskaņas dzīvnieks bez cilvēktiesībām. Tās viņam atņemtas ar LV paziņojumu ANO ar 13/03/2020 par to, ka LV Latvijas zemes teritorijā neievēros cilvēktiesības...


Par urbanoviču jums pilnīga taisnība.Tomēr te nav stāsts par to neradību,te ir stāsts par genocīdu pret cilvēci.

Atbildēt

Kas ir Jānis Urbanovičs?

08.07.2021. 08:56

Saskaņas dzīvnieks bez cilvēktiesībām. Tās viņam atņemtas ar LV paziņojumu ANO ar 13/03/2020 par to, ka LV Latvijas zemes teritorijā neievēros cilvēktiesības.

J. Urbanovičs, E. Levita vārdiem runājot, ir dzīvnieks, kurš neapzinās savas cilvēktiesības. Jo J. Urbanonovičs un Saskaņa 13. Saeimā neprotestē pret E. Levita lēmumu 13/03/2020 atsakoties Latvijas zemes teritorijā no cilvēktiesībām.


No dzīvniekiem J. Urbanoviču var pielīdzināt resnai ērcei, kas piezīdusies tautas asiņu. Bez tam J. Urbanovičs ir nodevējs. Nodevis savu partijas biedru J. Ādamsonu, jau paziņojot par Saskaņas norobežošanos no J. Ādamsona, kaut apsūdzība ar pierādījumiem nav uzrādīta, bet J. Ādamsons smok cietumā, ierobežojot viņa cilvēktiesības uz veselību un dzīvību.

Ja ar J. Ādamsonu kas ļauns notiks, tas gulsies uz J. Urbanoviča un Saskaņas atbildību..

Atbildēt

fakts

08.07.2021. 08:26

»

jaajaa

...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā


Vergs bez važām nevar.

Atbildēt

saprotams

08.07.2021. 07:40

»

jaajaa

...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā


jūs aizmirsāt, ka vēl labāk, ja apliek kakla siksniņu ar slīdošo mezglu. Ļoti veselīgi un droši!

Atbildēt

Tiesības

08.07.2021. 06:38

»

Mēs jau bez cilvēktiesībām esam elektroniskajā

koncentrācijas nometnē. Fiziski uz LR robežām ir robežsargi - bez “zaļā srtifikāta” nevienu neielaiž un tas ir ES līmenī...


Tiesības uz nodarbošanos apdraud obligāta prasība vakcinēties, valstij un K. Kariņa valdībai pārkāpjot Nirnbergas kodeksa principus.

Atbildēt

Mēs jau bez cilvēktiesībām esam elektroniskajā

08.07.2021. 06:36

»

paardomas

Noteikti ka jau ir,tikai nemieri sāksies rudenī kad daudziem jau nebūs ko ēst.Tieši to režīms gaida,lai varētu pielietot masveida represijas un nepakļāvīgos saspundēt koncentrācijas nometnēs


koncentrācijas nometnē. Fiziski uz LR robežām ir robežsargi - bez “zaļā srtifikāta” nevienu neielaiž un tas ir ES līmenī.

Ikvienas personas atrašaās vietas noteikšana nav problēmu.

To aprobēja ar komendantstundu un pašizolācijas ieviešanu un sodu sistēmu.

13/03/2020 LV ar E. Levita akceptu, paziņojot ANO, Latvijas teritorijā atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas.

Tiek vajāti cilvēktiesību aktīvisti no Tautasvaras frontes un biedrības “Sabiedriskie Satversmes Sargi”. Viņi tiek novēroti un izsekoti elektroniski.

Valsts policijas priekšnieks ir bijušais Valsts policijas Novērošanas un izsekošanas dienesta priekšnieks.

Kas no cilvēktiesībām mums atlikušas?

Tiesības uz īpašumu apdraud likumgrozījumi par senlietām. Katra īpašumā var ielauzties policija uz aizdomu pamata par tādu glabāšanu.

Tiesības uz nodarbošanos apdraud obligāta prasība vakcinēties.

Tiesības pārvietoties apdraud prasība vakcinēties dēļ “zaļā sertifikāta”

Tiesības uz veselību un dzīvību apdraud prasība vakcinēties, ar parakstu apstiprinot savu “brīvprātīgo” izvēli medicīnas profesira imunoloģijā zināšanu līmenī.


Prasība valkāt maskas apdraud veselību, ievainojot imūnsistēmu - maskas no inficēšanss ar Covid-19 nepasargā.

Ilvēktiesības uz īpašumu apdraud banku kovidaferistu plāni atsavināt ieķīlātos īpašumus.

Valsts policija cilvēktiesību aizstāvju biedrības Tautas varas fronte un Sabiedriskie Satversmes sargi uzskata par teroristiskām organizācijām.

Atbildēt

paardomas

08.07.2021. 05:29

»

Vai

t.s.nemieru aizsācēji ir jau sagatavoti


Noteikti ka jau ir,tikai nemieri sāksies rudenī kad daudziem jau nebūs ko ēst.Tieši to režīms gaida,lai varētu pielietot masveida represijas un nepakļāvīgos saspundēt koncentrācijas nometnēs.

Atbildēt

Vai

07.07.2021. 22:45

t.s.nemieru aizsācēji ir jau sagatavoti?

Atbildēt

Ulmaņlaikā latvieši durvis neslēdza

07.07.2021. 21:59

»

idiotam

Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd


Krievijā un krievu okupētajās teritorijās ir arī aizliegta korupcija, bet tā plaukst kā nekur citur uz zemes, jo tā ir iedzimta īpašība un citādu lietu kārtību tie nespēj iedomāties.

Atbildēt

idiotam

07.07.2021. 21:47

»

mazam kroplītim

Aizvakar no Covid 19 atņirdzās krievu impērasts, aktieris un režisors Vladimirs Menšovs. Viņš bija "vakcinēts" ar Sputņičok martā. Nupat atklājies, ka Kremlis ir neoficiāli iepircis 400 000 devas Pfizer, ar ko vakcinēt patriotus, kas parasti izvēlas ārstējas Rietumu slimnīcās


Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd.

Atbildēt

Agresors un okupētājvalsts krievija

07.07.2021. 21:26

Padomā tik, okupantu mēdiji esot slēgti. A ko te dara okupanti ? Ahā urbanovič, lembergs un pārējā komunistu šušara, iedeva tiem pilsonību. Bet vai komunistiem bija tiesības leģitīmi iedod pilsonību gandrīz miljonam svešas valsts pilsoņiem ? Pat ne vienkārši svešas valsts, bet naidīgas agresorvalsts un okupētājvalsts civiliedzīvotāji, kas jau ir starptautisko konvenciju rupjš pārkāpums viņus vispār šeit ievedot.

Atbildēt

mazam kroplītim

07.07.2021. 21:07

»

Antiņš

Bet mans darbadevējs atzīst tikai krievu vakcīnas, bet Latvijā pieejamās Rietumu nē. Tad man būs jābrauc uz Krieviju vakcinēties, jo citādi tikšu atlais


Aizvakar no Covid 19 atņirdzās krievu impērasts, aktieris un režisors Vladimirs Menšovs. Viņš bija "vakcinēts" ar Sputņičok martā. Nupat atklājies, ka Kremlis ir neoficiāli iepircis 400 000 devas Pfizer, ar ko vakcinēt patriotus, kas parasti izvēlas ārstējas Rietumu slimnīcās.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.07.2021. 20:41

»

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


Kremļa aģent, kāds sakars Latvijas Republikai un ASV? Krievijas Federācijā jebkādas diskusijas par Sputnik V ir aizliegtas. Vakcinācija ir obligāta. Tad kāpēc prokremliskā "Saskaņa" mūld par brīvu gribu?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

jaajaa

07.07.2021. 20:18

»

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā...:)

Atbildēt

Antiņš

07.07.2021. 19:54

Bet mans darbadevējs atzīst tikai krievu vakcīnas, bet Latvijā pieejamās Rietumu nē. Tad man būs jābrauc uz Krieviju vakcinēties, jo citādi tikšu atlais?

Atbildēt

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

07.07.2021. 19:45

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...