Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Attopieties!

Jānis Urbanovičs
07.07.2021.
Komentāri (35)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimists

12.07.2021. 13:27

Lemums atļaut darba devējam atlaist darbinieku, kuram nav COVID sertifikāts nezin kāpēc attiecināts uz visiem gadijumiem, ne tikai “ riska” profesijām. Vai šādi nesāksies lavīnveida atbrīvošanās no nevēlamiem darbiniekiem? Privātajā sektorā tas varbūt nav tik kritiski jo notiek jau gadiem. Valsts sektorā un uzņēmumos šāda atbrīvošanās līdz šim bija teju neiespējama ( arodbiedrības, DI u.c.). Ja kārtigi nāk uz darbu var neko nopietnu nedarīt. Atlaišana bez pārkāpuma ir neiespējama. Bet tagad valdība ir pavērusi spraudziņu likumdošanā. - būs daudz sūdzību

Atbildēt

Cangaliete

10.07.2021. 13:30

Man ir sajūta,ka drīz mēs būsim kā Ziemeļkoreja.Nu nevar mani ar visādiem baidisanas līdzekļiem piespiests to poti potēt.Cik veikli Pauļuts nomaiņa izteikums no tā ka būs vakcinēsanas brīvprātīga uz to ka tomēr nē.Vakcinetie tāpat var būt Covid pozitīvi un mani aplipinat, neaizmirstiet to divreiz vakcinēto skolotāju kurā bija covid pozitīva un kontaktpersona 27 skolniekiem.

Atbildēt

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

10.07.2021. 12:46

Pirmie satraucošie dati no Izraēlas.


https://www.timesofisrael.com/


“The Times of Israel”

By TOI STAFF
9 July 2021, 10:13 pm

Israeli government said to adopt ‘soft suppression’ strategy on resurgent COVID.

To keep in mind- vaccination destroys natural immunity

Preliminary COVID-19 vaccination results
• A recent study showed that two doses of the Pfizer BioNTech vaccine prevented 6% of symptomatic COVID-19 cases, 13% of hospitalizations and 8% of severe disease in 596,618 people vaccinated between 20 December and 1st of February in Israel
• Preliminary results from Scotland, show that four weeks after the first doses of the Pfizer BioNTech and Oxford AstraZeneca vaccines were administered the risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 15% and 6% respectively. Combined effectiveness for people over 80 was only 11%.


Izraēlas valdība paziņoja, ka ir jāpieņem atdzimstošās COVID “maigas apspiešanas” stratēģija.

Paturot prātā, ka vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti.

Provizoriski vakcinācijas rezultāti ar COVID-19
• Nesenais pētījums parādīja, ka divas Pfizer BioNTech vakcīnas devas novērsa 6% simptomātisku COVID-19 gadījumu, 13% hospitalizāciju un 8% smagu slimību 596 618 cilvēkiem, kuri vakcinēti Izraēlā no 20. decembra līdz 1. februārim.
• Sākotnējie Skotijas rezultāti liecina, ka četras nedēļas pēc pirmajām Pfizer BioNTech un Oxford AstraZeneca vakcīnu devām COVID-19 hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6%. Kombinētā efektivitāte cilvēkiem virs 80 gadiem bija tikai 11%.

Atbildēt

Sociālais nemiers

09.07.2021. 17:36

Man ir labi sponsori.Pats Pāvests un inkluzīvā kapitālisma padome.Valsts ir jālikvidē, jo tās traucē korporāciju globālajai varai.Tāpēc "elites" kropļu saujiņa, kas uzliekas par "Valsti, jūs provocēs to noārdīt.

Atbildēt

Šolomons

09.07.2021. 17:30

Valsts jau ir haosā.Var būt sliktāk? Ja tauta ir gatava apraut galvas MK un Saeimai jau pusgadu? Un pēdējie bailēs pagarina ātkārtas stāvokli, lai cilvēki nesāktu protestus. Tā valsts nevar funkcionēt.Tās ir beigas.

Atbildēt

Y

09.07.2021. 08:28

Latvijai nav svarīgs agresorvalsts Krievijas intereses lobējošas partijas līdera "atraugas" šajā portālā!

Atbildēt

ir varianti

08.07.2021. 19:32

»

lauķis

Es atkal negribu tikties ar sadurtajiem pokemoniem,nekur


Turies tālāk no 5g torņiem.Viņiem tur regulāri jāsaņem atjauninājumus.Vairāk uzturies Daugavpils vilcienā,vispār pārcelies pie Sputnik V gaidītājiem.

Atbildēt

patiesībā

08.07.2021. 14:15

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

pogaļa

08.07.2021. 13:23

Jā, atbalstu obligātu vakcinēšanos! Mazākais jebkurā iestādē griežoties, gribētu redzēt sertifikātu par vakcinēšanos, tāpat kā profesijas sertifikātu, lai zinu ar ko man ir darīšana un tad tā ir mana izvēle- sadarboties vai nē.

Atbildēt

sauciens komjaunietim

08.07.2021. 12:27

Ei,jedrosu partneri,prezidents Putins aicina potēties?Attopies,kamēr neesi pasludināts par ekstrēmistu!

Atbildēt

izskatās ne tā kā patiesībā

08.07.2021. 12:09

»

Ulmaņlaikā latvieši durvis neslēdza

Krievijā un krievu okupētajās teritorijās ir arī aizliegta korupcija, bet tā plaukst kā nekur citur uz zemes, jo tā ir iedzimta īpašība un citādu lietu kārtību tie nespēj iedomāties


Tur aizliegta arī pederastijas propaganda, bet ikviens, kam bijusi saskare ar turienes sātanisma tempļiem un armiju, pederastiju izbaudījuši uz saviem anāliem.

Atbildēt

mazam kroplītim

08.07.2021. 12:03

»

idiotam

Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd


Tāpat kā normāla pārtika, arī normālas zāles ir aizliegtas priekš jums, vergiem, bet augstmaņu ledusskapji lūzt no Gruzijas vīniem, Spānijas Hamon, Francijas sieriem, Latvijas šprotēm, Polijas cūkgaļas un visa pārējā.

Atbildēt

08.07.2021. 10:52

šamais naudas dēļ sevi arī par geju pasludinās

Atbildēt

lauķis

08.07.2021. 10:16

»

Kas ir Jānis Urbanovičs?

Saskaņas dzīvnieks bez cilvēktiesībām. Tās viņam atņemtas ar LV paziņojumu ANO ar 13/03/2020 par to, ka LV Latvijas zemes teritorijā neievēros cilvēktiesības...


Par urbanoviču jums pilnīga taisnība.Tomēr te nav stāsts par to neradību,te ir stāsts par genocīdu pret cilvēci.

Atbildēt

Kas ir Jānis Urbanovičs?

08.07.2021. 08:56

Saskaņas dzīvnieks bez cilvēktiesībām. Tās viņam atņemtas ar LV paziņojumu ANO ar 13/03/2020 par to, ka LV Latvijas zemes teritorijā neievēros cilvēktiesības.

J. Urbanovičs, E. Levita vārdiem runājot, ir dzīvnieks, kurš neapzinās savas cilvēktiesības. Jo J. Urbanonovičs un Saskaņa 13. Saeimā neprotestē pret E. Levita lēmumu 13/03/2020 atsakoties Latvijas zemes teritorijā no cilvēktiesībām.


No dzīvniekiem J. Urbanoviču var pielīdzināt resnai ērcei, kas piezīdusies tautas asiņu. Bez tam J. Urbanovičs ir nodevējs. Nodevis savu partijas biedru J. Ādamsonu, jau paziņojot par Saskaņas norobežošanos no J. Ādamsona, kaut apsūdzība ar pierādījumiem nav uzrādīta, bet J. Ādamsons smok cietumā, ierobežojot viņa cilvēktiesības uz veselību un dzīvību.

Ja ar J. Ādamsonu kas ļauns notiks, tas gulsies uz J. Urbanoviča un Saskaņas atbildību..

Atbildēt

fakts

08.07.2021. 08:26

»

jaajaa

...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā


Vergs bez važām nevar.

Atbildēt

saprotams

08.07.2021. 07:40

»

jaajaa

...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā


jūs aizmirsāt, ka vēl labāk, ja apliek kakla siksniņu ar slīdošo mezglu. Ļoti veselīgi un droši!

Atbildēt

Tiesības

08.07.2021. 06:38

»

Mēs jau bez cilvēktiesībām esam elektroniskajā

koncentrācijas nometnē. Fiziski uz LR robežām ir robežsargi - bez “zaļā srtifikāta” nevienu neielaiž un tas ir ES līmenī...


Tiesības uz nodarbošanos apdraud obligāta prasība vakcinēties, valstij un K. Kariņa valdībai pārkāpjot Nirnbergas kodeksa principus.

Atbildēt

Mēs jau bez cilvēktiesībām esam elektroniskajā

08.07.2021. 06:36

»

paardomas

Noteikti ka jau ir,tikai nemieri sāksies rudenī kad daudziem jau nebūs ko ēst.Tieši to režīms gaida,lai varētu pielietot masveida represijas un nepakļāvīgos saspundēt koncentrācijas nometnēs


koncentrācijas nometnē. Fiziski uz LR robežām ir robežsargi - bez “zaļā srtifikāta” nevienu neielaiž un tas ir ES līmenī.

Ikvienas personas atrašaās vietas noteikšana nav problēmu.

To aprobēja ar komendantstundu un pašizolācijas ieviešanu un sodu sistēmu.

13/03/2020 LV ar E. Levita akceptu, paziņojot ANO, Latvijas teritorijā atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas.

Tiek vajāti cilvēktiesību aktīvisti no Tautasvaras frontes un biedrības “Sabiedriskie Satversmes Sargi”. Viņi tiek novēroti un izsekoti elektroniski.

Valsts policijas priekšnieks ir bijušais Valsts policijas Novērošanas un izsekošanas dienesta priekšnieks.

Kas no cilvēktiesībām mums atlikušas?

Tiesības uz īpašumu apdraud likumgrozījumi par senlietām. Katra īpašumā var ielauzties policija uz aizdomu pamata par tādu glabāšanu.

Tiesības uz nodarbošanos apdraud obligāta prasība vakcinēties.

Tiesības pārvietoties apdraud prasība vakcinēties dēļ “zaļā sertifikāta”

Tiesības uz veselību un dzīvību apdraud prasība vakcinēties, ar parakstu apstiprinot savu “brīvprātīgo” izvēli medicīnas profesira imunoloģijā zināšanu līmenī.


Prasība valkāt maskas apdraud veselību, ievainojot imūnsistēmu - maskas no inficēšanss ar Covid-19 nepasargā.

Ilvēktiesības uz īpašumu apdraud banku kovidaferistu plāni atsavināt ieķīlātos īpašumus.

Valsts policija cilvēktiesību aizstāvju biedrības Tautas varas fronte un Sabiedriskie Satversmes sargi uzskata par teroristiskām organizācijām.

Atbildēt

paardomas

08.07.2021. 05:29

»

Vai

t.s.nemieru aizsācēji ir jau sagatavoti


Noteikti ka jau ir,tikai nemieri sāksies rudenī kad daudziem jau nebūs ko ēst.Tieši to režīms gaida,lai varētu pielietot masveida represijas un nepakļāvīgos saspundēt koncentrācijas nometnēs.

Atbildēt

Vai

07.07.2021. 22:45

t.s.nemieru aizsācēji ir jau sagatavoti?

Atbildēt

Ulmaņlaikā latvieši durvis neslēdza

07.07.2021. 21:59

»

idiotam

Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd


Krievijā un krievu okupētajās teritorijās ir arī aizliegta korupcija, bet tā plaukst kā nekur citur uz zemes, jo tā ir iedzimta īpašība un citādu lietu kārtību tie nespēj iedomāties.

Atbildēt

idiotam

07.07.2021. 21:47

»

mazam kroplītim

Aizvakar no Covid 19 atņirdzās krievu impērasts, aktieris un režisors Vladimirs Menšovs. Viņš bija "vakcinēts" ar Sputņičok martā. Nupat atklājies, ka Kremlis ir neoficiāli iepircis 400 000 devas Pfizer, ar ko vakcinēt patriotus, kas parasti izvēlas ārstējas Rietumu slimnīcās


Krievijā Pfzers ir aizliegts. Un Menšovam bija deviņdesmit. Rietumos ir trīs slimnīcas, kur ārstējas Rietumu varenie, pa retam arī kāds bagāts krievs. Tev tikai Gaiļezers spīd.

Atbildēt

Agresors un okupētājvalsts krievija

07.07.2021. 21:26

Padomā tik, okupantu mēdiji esot slēgti. A ko te dara okupanti ? Ahā urbanovič, lembergs un pārējā komunistu šušara, iedeva tiem pilsonību. Bet vai komunistiem bija tiesības leģitīmi iedod pilsonību gandrīz miljonam svešas valsts pilsoņiem ? Pat ne vienkārši svešas valsts, bet naidīgas agresorvalsts un okupētājvalsts civiliedzīvotāji, kas jau ir starptautisko konvenciju rupjš pārkāpums viņus vispār šeit ievedot.

Atbildēt

mazam kroplītim

07.07.2021. 21:07

»

Antiņš

Bet mans darbadevējs atzīst tikai krievu vakcīnas, bet Latvijā pieejamās Rietumu nē. Tad man būs jābrauc uz Krieviju vakcinēties, jo citādi tikšu atlais


Aizvakar no Covid 19 atņirdzās krievu impērasts, aktieris un režisors Vladimirs Menšovs. Viņš bija "vakcinēts" ar Sputņičok martā. Nupat atklājies, ka Kremlis ir neoficiāli iepircis 400 000 devas Pfizer, ar ko vakcinēt patriotus, kas parasti izvēlas ārstējas Rietumu slimnīcās.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.07.2021. 20:41

»

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


Kremļa aģent, kāds sakars Latvijas Republikai un ASV? Krievijas Federācijā jebkādas diskusijas par Sputnik V ir aizliegtas. Vakcinācija ir obligāta. Tad kāpēc prokremliskā "Saskaņa" mūld par brīvu gribu?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

jaajaa

07.07.2021. 20:18

»

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


...es arī saku, ka labāk vakcinētam un maskā, bet darbā...:)

Atbildēt

Antiņš

07.07.2021. 19:54

Bet mans darbadevējs atzīst tikai krievu vakcīnas, bet Latvijā pieejamās Rietumu nē. Tad man būs jābrauc uz Krieviju vakcinēties, jo citādi tikšu atlais?

Atbildēt

Mūs gatavo sociāliem nenieriem

07.07.2021. 19:45

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

21

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

Foto1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt! Visu un daudz! Nesertificētas sejas maskas, 4 miljonus vakcīnu - paliks pāri, atdosim Āfrikai. Nedrošus testus par 15 miljoniem. Salātu receptes par pusmiljonu... Un, kad par to vajadzēs atdot parādus, tad jau spēkā būs cita devīze: “Pēc mums kaut vai grēku plūdi!” (Ludviķis XV). 
Lasīt visu...

21

Modelēšana – “KO DARĪT?”

FotoNesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”, “Stabilitātei” un “Tautas kalpi”. Dialogs beidzot ir sācies, un, iespējams, organizāciju loks paplašināsies. Tā kā es neesmu “pirdis dīvānā” un tikai driķējis rakstus, lai gan vārdam ir liels spēks, bet arī piedalījies vairākos pasākumos pret pašreizējo varu, atļaušos izteikt savas domas un dot dažus padomus.
Lasīt visu...

21

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

FotoČinavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par tūkstošiem salauztu likteņu.
Lasīt visu...

21

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

FotoBrīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ bojā iet vairāk nekā 8 miljoni cilvēku. Vairāk nekā 7 miljonus nāves gadījumu izraisa pati smēķēšana, bet aptuveni 1,2 miljoni nāves gadījumu ir saistīti ar pasīvo smēķēšanu. Vismaz 1,8 miljoniem no 5,478 miljoniem Covid-19 dēļ mirušo smēķēšana bija nāvi veicinošs faktors.
Lasīt visu...

21

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

FotoEs uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos vai dzīvesveidā, bet fiziska. Turklāt tiek propagandēta nepotēto pilnīga izdeldēšana, kas jau robežojas ar genocīdu.
Lasīt visu...

21

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

FotoSaeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu nedēļu laikā puse eiropiešu tiks inficēti. Kad sapratīsim, ka mēģinājumi apturēt Omikrona izplatību ir bezjēdzīgi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...