Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jēgpilna dzīvildze...............

28.12.2019. 07:52

ne jau pansionāts var nozīmēt infūzijas. Attiecībā uz piederīgajiem un radiem :beidziet savējos nomest citiem, nu jau tas notiek masveidīgi.

Atbildēt

m

13.12.2019. 17:38

»

Vīruss

Paveicās vēl, ka tik ilgi nodzīvoja. Kā dzirdēju senāk, mirstība Laucienē gadā divreiz pārsniedz iedzīvotāju skaitu


Tā ir parasta diagnoze daudziem cilvēkiem, kas nomirst dabiskā nāvē no vecuma. Pansionātos ir gados veci cilvēki. Sakarību redzi? Tāpēc arī īpaši neuztraucas.

Atbildēt

m

13.12.2019. 17:31

»

mika

Situāciju zinu. Kundzīte jau pansionātā ievesta miesās kalsna, augumā pasīka, pati spēja sevi apkopt, atteicās no daudziem ēdieniem, toties ļoti garšoja saldumi. Par Talsu ārstiem augstās domās neesmu, noteikti tādu diagnozi uzstādīja pavirši. Un kurš pasekoja Talsu slimnīcai, varbūt tieši tur večiņa...


Malnutricija nenozīmē nomiršanu badā, tur ne Talsu ārsti, bet advokāte un mediji ar zināšanām šķiet drīzāk izcēlušies.

Malnutricijas viens no iemesliem ir vecums, kad cilvēka organisms atsakās uzņemt barības vielas, lai organismam būtu vieglāk, nesāpīgāk nomirt. Tā ir daļa no dabiskā procesa, kā cilvēks aiziet.

Atbildēt

Skumjais bruņinieks

07.12.2019. 14:39

»

ose

Pats fakts ir drausmīgs. Taču, kad dzird pieminam miljonāra Jūlija Krūmiņa zināmās juristes Inetas Malahovskas vārdu (viņa plašāk ieguva atpazīstamību, kad bija kopā ar Jūliju Krūmiņu prāvā pret Aivaru Lembergu|), kaut kā neticas, ka pēkšņi bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnesi Inetu...


Es nesen kārtīgi nosmējos, kad izlasīju Lemberga interviju, kur ļoti smagos noziegumos apsūdzētais pavēstīja nācijai -"..pietiek,laiks noiet malā un PADOMĀT PAR SEVI.."!
Šo varētu nominēt par Gada teicienu...
Nē..varbūt kādam, nesen no alas izlīdušam cilvēkam tiešām liekās, ka mūsu valstī viss ir kārtībā..nu kā "kārtībā", ir tomēr viens briesmīgs sorosītu oligarhs Meroni, kas 10 gadus plosās, zog un izved valsts bagātības..un neviens neko nevar izdarīt - tik varens un briesmīgs viņš ir.
Un kādreizējie visvarenie 3A ir nolikti pie vietas..
Ziniet, ja kāds arī tā domā(uz 3A troļļiem tas neattiecās), tad mudīgi aizejiet pie spoguļa, pieliekiet rādītājpirkstu pie deniņiem un pagriežiet(kā VVF to darīja), pie reizes arī variet skaļi teikt uz izvēli - ku kū vai bļem, bļem..
Meroni ir mākslīgi uzpūsts Lemberga balons, kas pašlaik ir vajadzīgs, kā dūmu aizsegs. Meroni, lai Jūs zinātu, bez Lemberga un pārejās Sistēmas atļaujas pat (piedodiet)..nokārtoties nevarētu viņu valstībā. Ja, piemēram, tiesas sēdes laikā Meroni sagribētos "pa lielam", bet Aivars nedotu "dobro"..Goda vārds Rūdis taisītu biksēs.
Ir jāsaprot, ko Meroni ir izdarījis - viņš ir praktiski iesēdinājis valsts saimnieku, atņēmis viņam sazagto, sagandējis gandrīz 20! gadus no dzīves..!!
Kriminālajās aprindās nepiedodās pat daudz mazāki pārkāpumi. Tur valda dzelžaini likumi - par pakļaušanos apbalvojums publisks(lācīša amats ES), lai visi redz un par nepakļaušanos nolaišana(Zatlers) un sodīšana..un arī publiska, lai visi redz, bīstas un vairāk tā nedara..
Es izstāstīšu vienu gadījumu ar Šķēli, kur godīgs biznesmenis atļāvās medijos pateikt Šķēlem nepatīkamu lietu..es uzsveru..ne liecināja pret Šķēli, nerunājot nemaz par mantas atņemšanu un iesēdināšanu. Tikai izteicās nevietā..un, ziniet, Šķēle džekam nolīdzinaja biznesu līdz ar zemi..
Tik atriebīgi viņi ir..un tagad es pateikšu - Lembergs ir simts reižu atriebīgāks par Šķēli!!
Un Jūs gribiet, lai ticu, ka Puzes briesmonis to ir norijis un "nogājis malā par sevi beidzot padomāt"..??
Ziniet, tas smaidīgais vīriņš ir valstij nozadzis Miljardu!..viņa krimināllietā "nejauši" nomiruši ir vairāk, kā 10 galveno liecinieku - PA VIENAM LĪĶIM UZ KATRIEM 100 NOZAGTAJIEM MILJONIEM - un mums tagad jānotic pasakai, ka tāds cilvēks ir to piedevis??
Meroni ir lēta kartona lelle, kura ir vajadzīga Lembergam, lai varētu otreiz nozagt jau nozagto!
Meroni Lemberga, Šķēles un Šlesera izveidotajā karaļvalstī bez viņu atļaujas nevarētu pat zagt Kaimiņa līmenī(200 eur otkats pie bankomāta).
Ja kādam, kuram nav zināšanu par astronomiju, pateiktu, ka visumā ir 83% matērijas,kas nav saredzama..tad tas pajautātu - bet kā Jūs to ziniet..?
Pēc gravitācijas, pēc gravitācijas..
Ta arī mūsu nozagtajā valstī, ilgstoši novērojot politiku..Tu jūti, ka viss(politika, bizness) rotē ap kaut ko neredzamu, bet ļoti, ļoti spēcīgu massu..
Tā ir oligarhu gravitācija, kas pievelk..izmaina telpu un laiku. Un lielākā daļa diemžēl ir pielāgojušies viņu orbītai!
Nevajaga daudz prāta..vien jāpaskatās, kas kam pieder mūsu nozagtajā valstī..(kas ostā ir īstie saimnieki kaut vai?), lai saprastu , kas valstī bija, ir un būs saimnieki.
PS
Andris Šķēle gandrīz nekur nefigurē kā liecinieks..uzmanīgums un nodrošināšanās, nozogot valsti, ir Šķēles vizītkarte.

Atbildēt

to jurists

07.12.2019. 14:31

»

jurists

Kāpēc bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska nevar nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti? Vai tā ir patiesība, ka viņa darbojas kopā ar tādu notiesāto Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu...


daudzi juristi principiāli neiet par advokātiem. Piemēram, bijusī Liepājas tiesas tiesnese Sandra Briķe ir zinoša juriste un varētu būt brīnišķīgs advokāts, bet viņa apzināti izvēlējās iet citu dzīves ceļu. Ne visi grib būt piederīgi pie korumpētās tiesu sistēmas. Cita lieta, ka nedrīkst būt tikai viena advokātu organizācija. Vajag vairākas juristu organizācijas, kā. piemēram, Zviedrijā.

Atbildēt

jurists

07.12.2019. 14:15

»

......

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada ...


Kāpēc bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska nevar nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti? Vai tā ir patiesība, ka viņa darbojas kopā ar tādu notiesāto Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu?

Atbildēt

mika

05.12.2019. 23:12

Situāciju zinu. Kundzīte jau pansionātā ievesta miesās kalsna, augumā pasīka, pati spēja sevi apkopt, atteicās no daudziem ēdieniem, toties ļoti garšoja saldumi. Par Talsu ārstiem augstās domās neesmu, noteikti tādu diagnozi uzstādīja pavirši. Un kurš pasekoja Talsu slimnīcai, varbūt tieši tur večiņa netika vispār barota?? Brēku par bada nāvi sacēla večiņas Anglijā dzīvojošā meita. Būtu nu labāk mammu līdzi paņēmusi, nevis pametusi! Otra meita gan te Latvijā dzīvo, varēja biežāk braukāt uz Laucieni un mammu pabarot! Labāk padomājiet par pansionāta darbiniekiem, kuriem jāstrādā smagu fizisku darbu, cilājot pacientus, un lielā stresā par grašiem.

Atbildēt

......

05.12.2019. 17:23

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada 21.jūnijā ir nomirusi šī pansionāta iemītniece Olga R., jo 21.gadsimtā Latvijā neviens, kas atrodas pansionātā, nedrīkst nomirt no bada”.

Neredzot lietas materiālus, vadoties tikai no tā, kas te uzrakstīts, tā varētu būt konkrēta darbinieka bezdarbība. Bet tikpat labi iespējams, ka cilvēks pirms nāves negribēja ēst vai pat apzināti neēda. Var pat gadīties, ka viss dramatisms izplēnēs, kad nāks gaismā citi nezināmi fakti. Kur teikts, ka pareizi ir noteikta, piemēram, nāves diagnoze? Nezināmā te ir ļoti daudz.

Atbildēt

to Inetai Malahovskai

05.12.2019. 17:11

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada 21.jūnijā ir nomirusi šī pansionāta iemītniece Olga R., jo 21.gadsimtā Latvijā neviens, kas atrodas pansionātā, nedrīkst nomirt no bada”.

__________________

Rodas jautājumi, kas prasa atbildi. No raksta var saprast, ka sieviete mirusi vasarā. Vai juriste Ineta Malahovska var lasītājiem izskaidrot, vai tiešām ārstam, kurš noteicis šo diagnozi, nebija pienākums par to paziņot policijai? Kad un kādā sakarā šo informāciju uzzināja pati Ineta Malahovska? Kādu juridisku palīdzību sniedz juriste Ineta Malahovska?

Atbildēt

ose

05.12.2019. 16:58

Pats fakts ir drausmīgs. Taču, kad dzird pieminam miljonāra Jūlija Krūmiņa zināmās juristes Inetas Malahovskas vārdu (viņa plašāk ieguva atpazīstamību, kad bija kopā ar Jūliju Krūmiņu prāvā pret Aivaru Lembergu|), kaut kā neticas, ka pēkšņi bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnesi Inetu Malahovsku (Romualda Vonsoviča ģimenes drauga Andra Guļāna, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas kolēģe|) vada nevis kaut kāds aprēķins, bet patiesi nolūki aizstāvēt badā un nāvē iedzīto sievieti. Varbūt cilvēki zina, kā ir patiesībā|?

Atbildēt

Wx

05.12.2019. 15:16

Lato, vispār vajadzētu pacelt šo jautājumu.

Mana vecmamma savus pēdējos dzīves mēnešu mocījās pa slimnīcām. Kā atbrauc ciemos, nevar ar viņu nemaz parunāt. Apātiska, miegaina.
Parunāju ar cilvēkiem no sistēmas (slimnība, pansionāti) tā esot ļoti pieņemta prakse vecajiem cilvēkiem dod nomierinošās zāles (mūsu gadījumā Buronil).
Kāpēc tas tiek darīts? Visi grib pa nakti gulēt, nevis krāmēties ar slimniekiem, kuriem jau tā miegs nenāk, kur nu vēl slimnīcā.
Un uz to noskatīties ir nožēlojami, kad redzi, ka tā dara visi un tā ir norma - vienlaicīgi tiek bendēts tavs tuvinieks.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

05.12.2019. 11:22

»

elfi

atbildīgās ministres atbilde sen zināma - nasing spešal Kas gan var būs svarīgāks par postēšanos soctīklos un bildītēm instegramā? Jauna lakatine, vēl kāfdas planckiņas "latgalītes" zilā feja


Nasing spesal kopà ar citàm ministrém stàv rindà pie izejas un gaida pavéli na VILET péc referenduma. Es biju tà saucamà ministre ,bet mani
paràva gaisà .

Atbildēt

Jànis Anins

05.12.2019. 11:14

»

roselle

esmu kaut ko līdzīgu pieredzējusi aprūpes centrā.Man ir aizdomas, ka pacientiem dod arī miega zāles, lai būtu apbrīnojams miers un klusums. Miegains cilvēks nevēlas īpaši ēst, tad arī neapēstā porcija tiek aiznesta. Līdzīgi ir ar dzeršanu- pie gultas uz galdiņa vienmēr ir ūdens pudele, bet - ļoti daudzi...


Kundze , jums ir sapratne. Iebaro ari citus medikamentus,lai àtràk aiziet pie Svétà Pétera.
Ari spilvenu liek uz mutes un pati uzsézas virsü tà saucamà socialà asistente.Tà slepkavosana notiek ap pusnakti ,kad blakus palàtà kaimini ir aizmigusi. Tàda pieredze ir ari citur Eiropà.

Atbildēt

roselle

05.12.2019. 08:43

esmu kaut ko līdzīgu pieredzējusi aprūpes centrā.Man ir aizdomas, ka pacientiem dod arī miega zāles, lai būtu apbrīnojams miers un klusums. Miegains cilvēks nevēlas īpaši ēst, tad arī neapēstā porcija tiek aiznesta. Līdzīgi ir ar dzeršanu- pie gultas uz galdiņa vienmēr ir ūdens pudele, bet - ļoti daudzi to nevar vispār aizsniegt.Un netiek izmērīts - cik slimnieks šodien ir izdzēris vispār.

Atbildēt

2% otkats trampam

05.12.2019. 08:41

2% otkats trampam un uzslava paprikam !

Atbildēt

Karote

05.12.2019. 05:22

Tūdaļ, gaumīgi koptā labklājības ministre, kopā ar tikpat eleganto veselības dāmu, kleitās un fonos, kuri maksā dažu gadu izdzīvošanu jebkuram sociāli atbalstāmajam, tekoši stāstīs par normatīvu aktiem, par dažādiem trūkumiem, kas gadās, ka vēl nav zināms, jāgaida komisiju spriedumi, utt, utml. Gaidāmā Ziemassvētku ziedošana līdzīgiem badā mirstošajiem- tā pati bilde. Jautājums, kas tā par Latviju, ja miera laikā tās cilvēkiem jānomirst badā.

Atbildēt

elfi

04.12.2019. 22:07

atbildīgās ministres atbilde sen zināma - nasing spešal Kas gan var būs svarīgāks par postēšanos soctīklos un bildītēm instegramā? Jauna lakatine, vēl kāfdas planckiņas "latgalītes" zilā feja

Atbildēt

Paija

04.12.2019. 21:17

Cilvēkam tā ir liela nelaime mūža nogali pavadīt trūcīgas dabas pansionātāar pārsvarā ar niknām un īgnām darbiniecēm .
Paldies tai sievietei, kura cēla trauksmi, ka cilvēks miris bada nāvē, tātad nav vēl izmiruši cilvēki ar iejūtīgu sirdi.
21.gadsimts un bada nāve tik nesavietojami pārtikušajā Latvijā !
Sieviete mirusi ne tikai bada nāvē, bet arī apkārtējo Vienaldzības nāvē !

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 21:00

Vispār 650. eiro mēnesī ir minimālais, reālais par ko pensionārs varētu iztikt, neekonomējot uz zālēm, pārtiku.

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 20:56

»

!!

johaidī, 650 EUR mēnesī? Ar ko tad tur baro un kādās garderobēs tērpj? Bet, tad jau vairumam mūsu vecīšu gals var pienākt žogmalē


Ko ģērbt mugurā pašiem jāsagādā. Barojot četras reizes dienā un gultas veļa arī pansionāta. Vismaz Tērvetes pansionātā tā esot.

Atbildēt

Vīruss

04.12.2019. 18:21

Paveicās vēl, ka tik ilgi nodzīvoja. Kā dzirdēju senāk, mirstība Laucienē gadā divreiz pārsniedz iedzīvotāju skaitu.

Arì citos pansionātos tā ir parasta diagnoze, par kuru neviens nesatraucas!

Atbildēt

!!

04.12.2019. 16:34

»

Domātājs

Par 650. eiro mēnesī, ko iekasē no katra iemītnieka, varēja veču arī ar karotīti pabarot


johaidī, 650 EUR mēnesī? Ar ko tad tur baro un kādās garderobēs tērpj? Bet, tad jau vairumam mūsu vecīšu gals var pienākt žogmalē....

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 15:30

Par 650. eiro mēnesī, ko iekasē no katra iemītnieka, varēja veču arī ar karotīti pabarot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....