Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Krievijas Valsts Drošība okupētajā Latvijaā

29.08.2019. 10:00

»

Andrejs

...stipri vairāk ir nozagts:) Vājprāts, cik korumpētas ir tiesībsargājošās iestādes, kas nedara neko, lai novērstu šo noziegumu


Nekā nebija ka nedara! Tieši aktīvi dara! SAB Jāni Kažociņu savervēja, šo MI6 darbinieku.
Aktīvi iznīcina latviešu tautu, apzog. Bet Krievijas totalitāro varu piesedz ar Eiropas un NATO vērtībām pat.
Krievu FSB patiešām ir pats labākais izlūkdienests un drošības dienests pasaulē. Žetons krieviem.

Atbildēt

what?

28.08.2019. 10:36

»

reptilis

Valstij trūkst naudas mediķiem


Kāds te sakars ar valsts naudu un tās daudzumu? Nevajag loto rakstiem ticēt, viņš par naudu uzrakstīs arī to, ka zeme nav apaļa.

Atbildēt

K

28.08.2019. 00:07

»

reptilis

Valstij trūkst naudas mediķiem


Viduslaikos Latvijas teritorijā zagļiem rokas cirta nost ( citreiz arī galvas)- likumi bija bargi, tas tiesa, bet vienlaicīgi tā tomēr bija taisnīgi.

Atbildēt

K

28.08.2019. 00:05

»

Ups

Latvijā prokurori no krievijas kolēģiem stipri neatšķiras, metodes un apetīte vienāda


ASV būtu laiks noteikt sankcijas Latvijai un kā minimums, salikt melnajā sarakstā Kalnadreijeru ar visu viņa šaiku

Atbildēt

eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslam

27.08.2019. 23:55

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Ups

27.08.2019. 23:48

Latvijā prokurori no krievijas kolēģiem stipri neatšķiras, metodes un apetīte vienāda ;)

Atbildēt

TYT

27.08.2019. 22:40

»

labrīt?

Kāds Bordānam sakars ar 2017. gadā notikušiem Meroni gājieniem


To jājautā viņam pašam. Bet šobrīd viņš ir tieslietu ministrs, kuram būtu jāseko līdzi tam, lai tik plaša mēroga blēdības netiktu paslaucītas zem tepiķa. Bet vai šajā gadījumā viņam būs vēlme aktīvi rīkoties? Zinātāji to uzskatīs par retorisku jautājumu.

Atbildēt

nu

27.08.2019. 22:16

»

labrīt?

Kāds Bordānam sakars ar 2017. gadā notikušiem Meroni gājieniem


Tieši tāds pats, kā ar 2018.gada martā pieņemtiem MK noteikumiem, par kuriem lembergoīdi arī rīko histērijas.

Atbildēt

reptilis

27.08.2019. 21:57

Valstij trūkst naudas mediķiem???:))))

Atbildēt

Privāts uzņēmums.

27.08.2019. 19:42

Un? Lai dara kā grib.

Atbildēt

MI

27.08.2019. 19:02

Raksta pēdējā rindkopa izsaka visu.
Par to runā jau ļoti sen, bet visiem viens pīpis. Tajā pat laikā sakām Valsts, bezkompromisa tiesiskums. Smiekli Jums pašiem nenāk.

Vai žurnālisti nevarētu pajautāt. Atbildīgajiem par arestēto mantu, kuru viņi ir nodevuši visnotaļ no Juridiskā aspekta dīvaini/am mantas glabātājam.

1.Cik vērtīga naudas izteiksmē ir manta aresta brīdī un cik vērtįga viņa ir katru nākošo gadu.
2.Kāda ir bijusi uzņēmuma/mu peļņa vai zaudējumi pa gadiem.
3.Vai ir izmaksātas dividendes.Vai arestētā manta ir tiesības, tiesības uz dividenžu saņemšanu vai citu labumu.
4. Ja uzņēmums ir bijis pelnoš, tad cik no tā ir ienācis Valsts kasē (ja izmaksā dividendes, vai cits labums) glabājumā.
5. Ja uzņēmums ir bijis pelnoš, bet dividendes netiek maksātas, tad kāds ir arestētās mantas vērtības pieaugums par gadiem (līdzīgs ar Nr 1).
6.Gadījumā, ja uzņēmums ir strādājis ar zaudējumiem, tad sakiet, kas ir darīts, lai novērstu negatīvo bilanci arestētajai mantai.

Atkāpei.
Ņemot vērā ka process ir tuvu bezgalībai, tad nebūtu lieki atgādināt, ka ne tikai kustama vai nekustama manta mantojas, bet arī saistības, tai skaitā arī prasījumi.Tā kā Mantas glabātājiem ir muļķīgi izlikties par neko nezinām, vai nepārvaldīt katru santīmu. Jā protams, ja nu vienīgi viņiem ir vienalga visos virzienos.

No rakstiem ir noprotama arestētās mantas glabātāja rīcība, bet nekur netiek runāts par to kādā veidā atbildīgais par arestēto mantu realizē savu kontroli, jeb kā Valsts kontrolē arestētās mantas pārvaldīšanu.

Atbildēt

ha-ha

27.08.2019. 18:54

Vai tik tā trešā persona neatsaucās uz vārdu Aivars?

Atbildēt

TYT

27.08.2019. 18:54

»

kas ielika Meroni?

Tiem, kas ielika šo blēdi par naudas sargātāju ir jāsēž cietumā! Kuri tie bija no valdības


Kas tas par jautājumu? Protams, ka neviens neko nezina. Pilnīgi neviens. Jānis Maizītis plāta rokas, raud gaužas asaras - kā tā varēja notikt? Rinkēvičs ar Kukuļu Sandruci arī izbrīnā iepletuši acīs? Bordāņjāņs taisnīguma kareivis ar savu patiesības sargsarsuni Feldmaņu Krišjāni skumji smilst .... kā tad tā varēja gadīties, nu kā tā varēja gadīties ... Un nevienam, nevienam pat Jutai ar Jurašjuri nav ne mazākās nojausmas, kā tas tiešām varēja tā gadīties.

Smerdeļi pretīgie. Paņēmuši aiz vaiga, kad pretīgs kārtējais shēmotājs tā rīktīgi apzadzis Latviju un tagad tēlo varoņus. Maukas. Nekas vairāk.

Atbildēt

kas ielika Meroni?

27.08.2019. 18:44

Tiem, kas ielika šo blēdi par naudas sargātāju ir jāsēž cietumā! Kuri tie bija no valdības?

Atbildēt

Fiasko

27.08.2019. 18:22

Atpirksies. Pārāk liela nauda. Visas znotiņas utt skumji stūrī pīpē.

Atbildēt

TYT

27.08.2019. 16:38

»

Andrejs

...stipri vairāk ir nozagts:) Vājprāts, cik korumpētas ir tiesībsargājošās iestādes, kas nedara neko, lai novērstu šo noziegumu


Tagad sāksies traģikomēdijas farsa skumjākā daļa - Jānis Bordāns izteiksmīgi bolīs acis, mulsīs un minstināsies, izliksies, ka neko nezina, nesaprot, vaikstīsies, kad pajautās tiešā tekstā, citi Merončiku piebarotie, protams, izmelosies veiklāk - viņiem liela pieredze šajos jautājumos.
Kaimiņš, protams, šo lietu vispār nepamanīs, jo viņa mēle šobrīd dziļi un cieši aizņemta laizot jaunā prezidenta ausi.
Vienotība, protams, klusēs, kā pieredzējušas prostitūtas, kuras savu pieticīgo daļu sen paņēmušas un klientu nenodos. Merončiks ir stabils un sens klients, tādu zaudēt jau neies. Īpaši tādēļ, ka viņš var vēl izpļāpāties par ļoti intīmām detaļām.

Atbildēt

TYT

27.08.2019. 15:47

Pavisam īsi - ar SAB priekšnieka, bijušā ģenprokurora Jāņa Maizīša un arī pašreizējā ģenprok atbalstu valstij burtiski nozagti 24 miljoni eiro. Vispār tiesiskās valstīs to sauc nekā savādāk, kā liela mēroga zādzība organizētā grupā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...