Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stulbs nav, bet izliekas neviltoiti

21.09.2021. 15:02

Autors, šķiet, Teikmaņa kungs mazliet alojas un nav notvērisvai tīšuprāt ignorē visu laukumu. Tā tāda kremļa dezinformatoru pieeja, vecā skola, tradīcija.


Lietišķo zinātņu universitātes nav tehnikumi (kaucminde, jūs arogantais filAsof), lietišķo zinātņu augstskolas gan vāciski runājošajās valstīs, gan, piemēram Ziemeļeiropā (Somija, Norvēģija, Dānija, Zviedrija)

Tā ir pilnvērtīga maģistra vai bakalaura izglītība, infrastruktūra, praktiskie pētījumi (lietišķie pētījumi), akadēmiskā personāla attīstība, vienīgā lieta: tur nav akadēmiskās, fundamentālās zinātnes un doktorantūras. Bet ja tā paškritiski pavēro: arī vairumā "zinātņu universitāšu" ir tā pašķidrāk ar šo. NU un Daugavpils var droši padomāt vēl par savu performanci ārpus biologiem: https://www.izm.gov.lv/lv/2019-gada-zinatnisko-instituciju-starptautiskais-novertejums

Atbildēt

hmm

20.09.2021. 12:29

beidzot būs izdvies iznīdēt augstāko izglītību

Atbildēt

penicilīns

16.09.2021. 14:48

rtie visi jau ar palējumu un kavēšanos citos laikos. Bet kā LU viena no selekcijas stacijām varbūt, ka izvelk. Tikai nevajag te tā salīdzināt ar Kaucmindi... to nevienam no LLU nekad vairs neiemācīt

Atbildēt

Uzlabojumu nav un nebūs izglītības sistēmā

16.09.2021. 08:08

Ministre veido bardaku izglītības sistēmā. Nolikvidēs nauda seko skolēnam un atkal daudzas skolas klapēs ciet.

Atbildēt

dore

15.09.2021. 13:46

Ivispārējā bardaka maza maliņa, tikia pie vainas ministre tur nosacīti. Tas bija ašerādena - šuplinskas paksts caursist tieši tādas izmaiņas likumā, ko podziņspeidēju prpolretarieši lielā laimē saspeida Dumjuma jau tāda paliekoša vērtība un ar gadiem nostirinās bet JKP biedrene jau tikai pilda, ko tas likums paģēr Dumjāk kā likumā ierakstīts ministrei diez vai izdosies

Atbildēt

NLO

15.09.2021. 11:54

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


Vai bija kādas cerības?

Atbildēt

Bunkurs 13

15.09.2021. 09:49

Latvijas Republikas ienaidnieki ir jānotiesā un pēc tiesas sprieduma jāpakar.

Atbildēt

diplomu dalītava

15.09.2021. 08:53

»

Secinājums

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē


savējiem
nu jau arī ārstiem-būrējiem vai LU to dara???

Atbildēt

smaids

15.09.2021. 08:12

PSRS laikā bija izcila izglītības sistēma, vajadzēja tikai atmest politisko pusi PSKP vēsturi,marksistu filozofiju un zinātnisko komunismu, tās ir vienkārši šausmas par ko pārvērtuši izglītības sistēmu garā vājie reformatori! Attopieties, jūs ražojat deģenerātus!

Atbildēt

Vai

15.09.2021. 08:05

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


bildē tā ir viņa? Tik ātri savecē,ja jāpinkšķ?

Atbildēt

Inta

15.09.2021. 07:59

Es vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas lasa šāda veida rakstus, kurus parakstījis absolūti anonīms autors. Cien. vai necien.portāl - kāpēc jānolaižas tik zemu? Ja kādam bail parakstīties ar savu vārdu zem sava viedokļa, tad pārrunājiet šos tematus ģimenes lokā. Un ja kādam portālam šķiet pieņemami publicēt anonīmus rakstus par nopietnām tēmām, tad negaidiet konstruktīvu diskusiju. Anonīms pret anonīmu. Nožēlojami. Nu, ļoti neglīti, nesaprotami, nepieņemami.

Atbildēt

ari students

15.09.2021. 07:27

Un tad grib, lai studenti maksātu par tādiem diplomiem?

Atbildēt

students

15.09.2021. 07:17

Šuplinska - 2

Atbildēt

RP

15.09.2021. 06:33

»

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes


Daļēji piekrītu, bet...sāk rasties aizdomas, ka Valsts grožos iekrampējušies ne tik daudz nejēgas, kā apzināti ļaunprāši.

Atbildēt

Secinājums

15.09.2021. 05:25

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē.

Atbildēt

Zinātne

15.09.2021. 02:59

Un ko darīt tagad, kad tikko notikušajā zinātnisko institūciju starptautiskajā izvērtējumā, piemēram, Vidzemes augstskola, vai fig viņu zina kas pēc jaunās murgu klasifikācijas, ir ieguvusi būtiski labākus novērtējumus nekā lielā Latvijas pseidouniversitāte? Izliksimies neredzam? Tas tikai viens piemērs. Tāpēc jau bija tik svarīgi stutēt pie varas veco pļēguru Muižnieku, lai lielā universitāte grimtu aizvien lielākos un lielākos parādos, kurus sedz no nodokļu naudas. Tagad caurkrituši politiķi sēdēs un kūrēs augstskolas, lai arī tās nolaistu dibenā? Varbūt tāds arī ir tas lielais plāns?

Atbildēt

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

14.09.2021. 21:29

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes.

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 20:04

»

Parastais, kurš nesaprot...

Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu


Pilnīgi pareizi, nevienā krievu okupētā zemē nav atļauta patriotisma audzināšana. Nacionāla valsts, kuru vadītu savas zemes patrioti, būtu internacionālās noziedznieku bandas gals un okupācijas varas beigas.

Atbildēt

P.

14.09.2021. 19:35

> Vai šodien Latvijai vajadzīgas desmit Kaucmindes?

Labāk kotletes un rolmopši, nekā sociālā taisnīguma naratīvs un eksistenciālisma diskurss. :)

Atbildēt

motorhead 1916

14.09.2021. 19:34

Maaceet staadiit tulpes vai maisiit betonu nemaz nav tik slikti. Kurpretim visi tie politologi, sabiedriibas vadiibas speciaalisti, sazin kas veel.... Iistena pederastu kalve. Taa jau nav glaabinja, veel vajag?

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

14.09.2021. 19:27

»

Namejs

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs...


Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu???

Atbildēt

diba

14.09.2021. 19:23

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 18:52

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs labums ir augstāka vērtība par ilgtermiņa ieguldījumiem nākotnē.
Tendence vēroja visās valstīs, kur sniedzas kremļa intereses un noziedzīgās finansu plūsmas.

Atbildēt

Dāvis

14.09.2021. 18:25

Ir tomēr cilvēki, kas domā, ka izglītības kvalitāte ir atkarīga no garāmgājēju pārvaldes un tās atvilknes nosaukuma kurā tur augstskolas papīrus. Mums tomēr būs jāmeklē tumšākais stūris, kur nokaunēties, jo tik lielas muļķības sastrādāt nevar kļūdas pēc, bet tikai ar smadzenēm brīvu galvaskausu vai apveltītam ar milzu izmēra ļaunprātību - visiem ieriebšu.

Atbildēt

ko gaidāt no rigviriem

14.09.2021. 17:59

???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...