Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stulbs nav, bet izliekas neviltoiti

21.09.2021. 15:02

Autors, šķiet, Teikmaņa kungs mazliet alojas un nav notvērisvai tīšuprāt ignorē visu laukumu. Tā tāda kremļa dezinformatoru pieeja, vecā skola, tradīcija.


Lietišķo zinātņu universitātes nav tehnikumi (kaucminde, jūs arogantais filAsof), lietišķo zinātņu augstskolas gan vāciski runājošajās valstīs, gan, piemēram Ziemeļeiropā (Somija, Norvēģija, Dānija, Zviedrija)

Tā ir pilnvērtīga maģistra vai bakalaura izglītība, infrastruktūra, praktiskie pētījumi (lietišķie pētījumi), akadēmiskā personāla attīstība, vienīgā lieta: tur nav akadēmiskās, fundamentālās zinātnes un doktorantūras. Bet ja tā paškritiski pavēro: arī vairumā "zinātņu universitāšu" ir tā pašķidrāk ar šo. NU un Daugavpils var droši padomāt vēl par savu performanci ārpus biologiem: https://www.izm.gov.lv/lv/2019-gada-zinatnisko-instituciju-starptautiskais-novertejums

Atbildēt

hmm

20.09.2021. 12:29

beidzot būs izdvies iznīdēt augstāko izglītību

Atbildēt

penicilīns

16.09.2021. 14:48

rtie visi jau ar palējumu un kavēšanos citos laikos. Bet kā LU viena no selekcijas stacijām varbūt, ka izvelk. Tikai nevajag te tā salīdzināt ar Kaucmindi... to nevienam no LLU nekad vairs neiemācīt

Atbildēt

Uzlabojumu nav un nebūs izglītības sistēmā

16.09.2021. 08:08

Ministre veido bardaku izglītības sistēmā. Nolikvidēs nauda seko skolēnam un atkal daudzas skolas klapēs ciet.

Atbildēt

dore

15.09.2021. 13:46

Ivispārējā bardaka maza maliņa, tikia pie vainas ministre tur nosacīti. Tas bija ašerādena - šuplinskas paksts caursist tieši tādas izmaiņas likumā, ko podziņspeidēju prpolretarieši lielā laimē saspeida Dumjuma jau tāda paliekoša vērtība un ar gadiem nostirinās bet JKP biedrene jau tikai pilda, ko tas likums paģēr Dumjāk kā likumā ierakstīts ministrei diez vai izdosies

Atbildēt

NLO

15.09.2021. 11:54

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


Vai bija kādas cerības?

Atbildēt

Bunkurs 13

15.09.2021. 09:49

Latvijas Republikas ienaidnieki ir jānotiesā un pēc tiesas sprieduma jāpakar.

Atbildēt

diplomu dalītava

15.09.2021. 08:53

»

Secinājums

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē


savējiem
nu jau arī ārstiem-būrējiem vai LU to dara???

Atbildēt

smaids

15.09.2021. 08:12

PSRS laikā bija izcila izglītības sistēma, vajadzēja tikai atmest politisko pusi PSKP vēsturi,marksistu filozofiju un zinātnisko komunismu, tās ir vienkārši šausmas par ko pārvērtuši izglītības sistēmu garā vājie reformatori! Attopieties, jūs ražojat deģenerātus!

Atbildēt

Vai

15.09.2021. 08:05

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


bildē tā ir viņa? Tik ātri savecē,ja jāpinkšķ?

Atbildēt

Inta

15.09.2021. 07:59

Es vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas lasa šāda veida rakstus, kurus parakstījis absolūti anonīms autors. Cien. vai necien.portāl - kāpēc jānolaižas tik zemu? Ja kādam bail parakstīties ar savu vārdu zem sava viedokļa, tad pārrunājiet šos tematus ģimenes lokā. Un ja kādam portālam šķiet pieņemami publicēt anonīmus rakstus par nopietnām tēmām, tad negaidiet konstruktīvu diskusiju. Anonīms pret anonīmu. Nožēlojami. Nu, ļoti neglīti, nesaprotami, nepieņemami.

Atbildēt

ari students

15.09.2021. 07:27

Un tad grib, lai studenti maksātu par tādiem diplomiem?

Atbildēt

students

15.09.2021. 07:17

Šuplinska - 2

Atbildēt

RP

15.09.2021. 06:33

»

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes


Daļēji piekrītu, bet...sāk rasties aizdomas, ka Valsts grožos iekrampējušies ne tik daudz nejēgas, kā apzināti ļaunprāši.

Atbildēt

Secinājums

15.09.2021. 05:25

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē.

Atbildēt

Zinātne

15.09.2021. 02:59

Un ko darīt tagad, kad tikko notikušajā zinātnisko institūciju starptautiskajā izvērtējumā, piemēram, Vidzemes augstskola, vai fig viņu zina kas pēc jaunās murgu klasifikācijas, ir ieguvusi būtiski labākus novērtējumus nekā lielā Latvijas pseidouniversitāte? Izliksimies neredzam? Tas tikai viens piemērs. Tāpēc jau bija tik svarīgi stutēt pie varas veco pļēguru Muižnieku, lai lielā universitāte grimtu aizvien lielākos un lielākos parādos, kurus sedz no nodokļu naudas. Tagad caurkrituši politiķi sēdēs un kūrēs augstskolas, lai arī tās nolaistu dibenā? Varbūt tāds arī ir tas lielais plāns?

Atbildēt

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

14.09.2021. 21:29

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes.

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 20:04

»

Parastais, kurš nesaprot...

Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu


Pilnīgi pareizi, nevienā krievu okupētā zemē nav atļauta patriotisma audzināšana. Nacionāla valsts, kuru vadītu savas zemes patrioti, būtu internacionālās noziedznieku bandas gals un okupācijas varas beigas.

Atbildēt

P.

14.09.2021. 19:35

> Vai šodien Latvijai vajadzīgas desmit Kaucmindes?

Labāk kotletes un rolmopši, nekā sociālā taisnīguma naratīvs un eksistenciālisma diskurss. :)

Atbildēt

motorhead 1916

14.09.2021. 19:34

Maaceet staadiit tulpes vai maisiit betonu nemaz nav tik slikti. Kurpretim visi tie politologi, sabiedriibas vadiibas speciaalisti, sazin kas veel.... Iistena pederastu kalve. Taa jau nav glaabinja, veel vajag?

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

14.09.2021. 19:27

»

Namejs

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs...


Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu???

Atbildēt

diba

14.09.2021. 19:23

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 18:52

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs labums ir augstāka vērtība par ilgtermiņa ieguldījumiem nākotnē.
Tendence vēroja visās valstīs, kur sniedzas kremļa intereses un noziedzīgās finansu plūsmas.

Atbildēt

Dāvis

14.09.2021. 18:25

Ir tomēr cilvēki, kas domā, ka izglītības kvalitāte ir atkarīga no garāmgājēju pārvaldes un tās atvilknes nosaukuma kurā tur augstskolas papīrus. Mums tomēr būs jāmeklē tumšākais stūris, kur nokaunēties, jo tik lielas muļķības sastrādāt nevar kļūdas pēc, bet tikai ar smadzenēm brīvu galvaskausu vai apveltītam ar milzu izmēra ļaunprātību - visiem ieriebšu.

Atbildēt

ko gaidāt no rigviriem

14.09.2021. 17:59

???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....