Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

26.04.2021. 00:57

»

rituli

Visi sie politiskie liki,auni un klauni varu deret pec nakosajam 2022 gada velesanam tiks aizslauciti visdzilakaja meslaine....tas ir skaidrs par skaidro


Vot par to aizslaucīšanu pēc Amerikas vēlēšanu rezultātiem man ir lielas šubas. Starp citu Rīgas domes ievēlēšana notika tieši pēc amerikāņu parauga. Pretējā gadījumā Staķa staķim to krēslu būtu neredzēt.

Atbildēt

Helenq

24.04.2021. 05:55

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

mja

24.04.2021. 05:23

ar koalīcijas līguma laušanu caur KPV klaunu Vitenbergu NA gāž šo valdību

Atbildēt

Fēlis

23.04.2021. 19:05

HA. HA. HA. NA ar saviem likvidatoriem uzmetīsies par glābējiem? Turiet mani septiņi! Par otrajiem vispār nav vērts runāt. Sūdi vienmēr peld pa virsu.

Atbildēt

rituli

23.04.2021. 14:22

Visi sie politiskie liki,auni un klauni varu deret pec nakosajam 2022 gada velesanam tiks aizslauciti visdzilakaja meslaine....tas ir skaidrs par skaidro...

Atbildēt

Nopietni?

23.04.2021. 10:09

Kopš kura brīža tad ekonomikas attīstība Latvijā ir prioritāte! Latvijā šobrīd mediju virsrakstos prioritāte ir inficējušies ar Covid un sapotēto skaits. Pārējais nekas vairs Latvijas veidojumam neinteresē, viss pārējais ir viens vienīgs veiksmes stāsts.......

Atbildēt

klau

23.04.2021. 08:14

»

Yes

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum...


Krievi, ko jūs nebraucat uz laimes zemi Krieviju, bet esat salīduši latviešu tautas zemē Latvijā?
Krievijā dzīvo skaisti, gudri, krietni, kartīgi, tikumiski, droši, stipri un pašapzinīgi krievi. Tur nedzer, nelieto narkotikas, nešauj, neslepkavo. Tur nav korupcijas un valda harmonija. Sievietes tur ir īstas āriešu daiļavas - blondīnes ar zilām acīm.

Atbildēt

zosja

23.04.2021. 07:51

Sapnī redzēju...
AMPELMAŅI...BALSU ZVEJOTĀJI VĒLĒŠANĀM u.t.t

Atbildēt

Yes

23.04.2021. 07:46

»

toto

nesmirdi krievu trolli


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Olē

23.04.2021. 07:44

Gavnogramma
Latvija var!!

Atbildēt

Līdz 2025. gada beigām

22.04.2021. 21:56

»

Kam strādāt?

Moderna/Pfizer...


LV iedz. skaits jāsamazina uz pusi mazākais.

Atbildēt

Kam strādāt?

22.04.2021. 21:54

»

hihihi

Latvijā gandrīz neviens negrib fiziski strādāt! Visi grib būt vadītāji, viedokļu līderi un politiķi


Moderna/Pfizer

info no FB 22.04.2021. 10:53
❗️ Bijušais Pfizer viceprezidents Maiks Jedons izteicies, ka ir jau par vēlu glābt visus, kuriem ievadīta "C" vakcīna. Viņš aicina tos, kuri vēl nav saņēmuši liktenīgo injekciju, cīnīties par līdzcilvēku un bērnu dzīves turpināšanu.
Starptautiski atzītais imunologs turpina aprakstīt procesus, kas, pēc viņa teiktā, nogalinās lielāko daļu cilvēku, kas dzīvo šodien. Tūlīt pēc pirmās vakcinācijas divu nedēļu laikā mirst tikai aptuveni 0,8% cilvēku.
Izdzīvojušo vidējais paredzamais dzīves ilgums ir divi gadi, bet tas samazinās ar katru nākamo "šāvienu". Tiek izstrādātas papildu vakcīnas, lai izraisītu noteiktu orgānu, tostarp sirds, plaušu un smadzeņu stāvokļa pasliktināšanos.
Divas desmitgades iepazinis farmācijas giganta Pfizer funkcijas, pētniecības un attīstības mērķus, profesors Jedons paziņo, ka pašreizējā vakcinācijas režīma galīgais mērķis var būt tikai masīvs demogrāfisks notikums, salīdzinājumā ar kuru visi pasaules kari kopā izskatīsies kā uzvedums par Mikipeli.
Miljardiem cilvēku jau ir piespriesta droša, pastāvīga un mokoša nāve. Ikviens, kurš saņem injekciju, mirs priekšlaicīgi, un trīs gadi ir dāsna aplēse par viņu sagaidāmo dzīves ilgumu

Atbildēt

Starp mums runājot

22.04.2021. 20:06

»

kaktuss

Vai kādreiz šādas vienošanās nesauca par mafiozām


Tagad to dēvē par kompromisu mākslu, savukārt māksliniekus par politiķiem.
Nekas, nāks kliķes izskolotā jaunā paaudze, tad tik sāksies īstie brīnumdarbi.

Atbildēt

hihihi

22.04.2021. 19:38

»

hm

Sviests, pareizāk sviesta solījumi nākotnē ir šī programma.. Es skatos, kā rīkojas krievi. Viņi veido grandiozus uzņēmumus, kuri iekļaujas pasaules apritē, gūst milzu peļņu, konkurējot ar līdzīgiem gigantiem. Tāpat ķīnieši...


Latvijā gandrīz neviens negrib fiziski strādāt! Visi grib būt vadītāji, viedokļu līderi un politiķi!
Aizmirsti par lieliem privātajiem uzņēmumiem.

Atbildēt

biete

22.04.2021. 19:32

"... Lai panāktu vienprātību politisko prioritāšu izpratnē, vienošanās parakstītāji apņemas veikt regulāras tikšanās padziļinātai viedokļu koordinācijai starp NA un KPV LV Saeimas frakcijām, kā arī attiecīgo jomu politikas īstenotājiem un ekspertiem..."

Urrā! Tiek apsolītas tikšanās padziļinātai viedokļu koordinācijai! Nu gan būs laime pilnīga!

Mērkaķi un balamutes!

Atbildēt

hm

22.04.2021. 19:24

Sviests, pareizāk sviesta solījumi nākotnē ir šī programma.. Es skatos, kā rīkojas krievi. Viņi veido grandiozus uzņēmumus, kuri iekļaujas pasaules apritē, gūst milzu peļņu, konkurējot ar līdzīgiem gigantiem. Tāpat ķīnieši.
Ja Latvija vēlas izdzīvot, tai jāveido pāris milzīgi uzņēmumi. To attīstību jāveicina visos iespējamos veidos un līmeņos.'
Ja to nedarīt, pasaules ražošanas gigantiem agri vai vēlāk mēs būsim tikai gards kumosiņš.

Atbildēt

Jānis

22.04.2021. 18:37

»

to Vaņis

Vai gudrie būtu tevis savēlētie krievus mīlošie pederasti


Es, diemžēl, nobalsoju par NA piderasiem. Avansā. Daļēji kā par mazāko ļaunumu. Ar cerību, ka būs pārmaiņas. Tieši tāpēc man ir tiesības kritizēt gan NA, gan Dzintaru.
Klau, Dzintars joprojām ar savu patēvu - krievu okupācijas armijas pulkvedi un Latvijas okupantu - sarunājas krievu okupantu valodā?
Un runājot par maukas bērniem...tie pirmkārt ir politiskie staiguļi un staigules. Ja Vitenbergs pārmuka uz NA, tad būtu pareizi, ja tagad viņš padarbotos kā vienkāršs NA biedrs un tikai pēc 5-6 gadiem kandidētu uz Saeimu. Bet nevis 2022.gada vēlēšanās, pārbēdzēju Vitenbergu, tikai tāpēc, ka viņš ir populārs, NA ieliks Saeimas vēlēšanu saraksta pirmajā desmitniekā.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

to Vaņis

22.04.2021. 17:31

»

Jānis

Raivis Dzintars ir kompleksu mākts stulbenis, kurš necieš gudrus cilvēkus. Tieši tāpēc viņš ap sevi NA partijā pulcina cilvēkus, kuri ir a) stulbāki par viņu pašu vai b) ir bez ambīcijām, bez ietekmes un nav spējīgi apdraudēt Dzintara krēslu...


Vai gudrie būtu tevis savēlētie krievus mīlošie pederasti?
Esi drošs, tiks izbeigta krievu pasauli, arī ar tevi, krievu garnizonu maukas bērnu, būs cauri.

Atbildēt

vēlētajs

22.04.2021. 17:18

Tātad nacionāļiem pēdējais biznesa projekts "sevišķi lielos apmēros",ja jalasa visi muļķi pie sevis.Nacionālo Apvienību paplašina ar labo saprašanos ar kotlešnieku kretīniem.

Atbildēt

Jānis

22.04.2021. 17:05

Raivis Dzintars ir kompleksu mākts stulbenis, kurš necieš gudrus cilvēkus. Tieši tāpēc viņš ap sevi NA partijā pulcina cilvēkus, kuri ir a) stulbāki par viņu pašu vai b) ir bez ambīcijām, bez ietekmes un nav spējīgi apdraudēt Dzintara krēslu.
Lai brēktu, ka ir apdraudēta latviešu valoda - nekādu izglītību nevajag. Un par valodu Dzintars brēc. Par citām lietām ne viņam, ne partijas biedriem nav ne sajēgas, ne atbilstošas izglītības.
Ceru, ka pašvaldības vēlēšanās NA cietīs sakāvi. NA vadībā ir jāstājas gudram cilvēkam!
Cīņai sveiks!

Atbildēt

jā, tas ir

22.04.2021. 16:14

»

sviests!

Kā padarīt Latviju par agrāru un atpalikušu valsti


Zemkopības ministrijas bandītu mafijas Kaspara Gerharda, Arvīda Ozola, Strūves, Ringolda Arnīša Co sapnis

Atbildēt

Briesmoņi

22.04.2021. 14:46

»

Nekaunībai vairs nav robežas

Mēs jūs izputinājām un tagad aizdosim no jums nozagtā, lai tēlotu labdarus


Notirgoja tautu, padzina no valsts, apzaga, sacēla naidu starp tautas grupām, vārds "pensionārs" kļuvis par lamuvārdu, sanaidoja bagātos ar nabagiem, pretstatīja nabagus kā okupantus, bet zagļus, korumpantus - par uzņēmējiem, kuriem vieta sēdēt cietumā par to, ka apzaga strādniekus ar verga algu un lika bēgt no valsts, no verdzības un nabadzības. LNNK tik plātījās ar saviem komunistiskiem naida lozungiem, esot pie varas nerīkojās, lai skolas latviskotu, ko viena gada laikā izdarīja Kārlis Šadurskis. Kur bija TB/NA? Krūmos sēdēja, sačukstējās ar čekistiem, kā sagraut Šadurska likumu par skolu latviskošanu?

Atbildēt

Pilnīgi pareizi

22.04.2021. 14:38

»

lauķis

Katrs deputāts ir kriminālnoziedznieks


Sēž Saeimā, neko nedara Latvijas tautas labā, kukuļojas, biedrojas ar mafioziem strutojumiem, bet saņem lielu algu, lielas piemaksas. Vieta cietumā.

Atbildēt

Re, re, karognesēji

22.04.2021. 14:36

»

Žulis

Tās partiju izdarības ir vienkārši smieklīgas. Divas partijas, kas sēž valdībā savā starpā tagad “padziļināti koordinēs viedokļus” un regulāri rīkos tikšanās. Laikam jau to partiju deputāti sēž katrs citā Saeimas namā, ja jau nevarēja līdz šim nekā satikties un tos viedokļus “sakoordinēt”. Un par ko...


Sastresojušies un sadomājušies, ka JKP sparīgi veido reformas, tai ir labi panākumi, uzsākuši tās graušanas paņēmienu, jo RE. RE - mēs tie svarīgie un sparīgie, celsim ekonomiku, dosim labumus laukiem un ražošanai. Tie ir meli un izlikšanās. NA "karognesēji" , lāpotāji, kuri vairāk neko neprot un
neko Latvijai nav labu nesuši, kā vienīgi 30 gadus naidu un nelaimi, ir grāvuši Latviju, tagad nu ar sabrukušo "ākstu" partiju KPV LV
Šīm abām partijām būtu vieta pie Lemberga, kamerā, kur viņi noveduši Latviju. Tagad, re, cels naidu pret tiesiskumu, kas šim partijām grauž acis un viņi tautai kā sīpols ar sāļi.

Tauta mosties, jūs baro ar saukļiem, ar putina zvaigznēm - jo sliktāk jo labāk. Tā ir koalīcijas kara kurināšana.

Atbildēt

kaktuss

22.04.2021. 14:35

Vai kādreiz šādas vienošanās nesauca par mafiozām???

Atbildēt

Hevijs

22.04.2021. 14:16

»

atbalstu

izcilu novitāti mūsu politikā-ministrs staigā pa partijām ar "savu" ministriju.Tas nav nekāds "paņēma un uzmeta".Tas varētu saukties paņēma un aiznesa


Vēl jautrāk būtu,ja to ministriju aiznestu Saskaņai!Un vēl daudz jautrāk-ja uzlecošajai zvaigznei "Likums un kārtība",Saeimā pārstāvētai ar 3 (?) deputātiem uzmetējiem!

Atbildēt

Žulis

22.04.2021. 14:16

Tās partiju izdarības ir vienkārši smieklīgas. Divas partijas, kas sēž valdībā savā starpā tagad “padziļināti koordinēs viedokļus” un regulāri rīkos tikšanās. Laikam jau to partiju deputāti sēž katrs citā Saeimas namā, ja jau nevarēja līdz šim nekā satikties un tos viedokļus “sakoordinēt”. Un par ko šie tā spriedīs? Kā pārvarēt krīzi, ko paši radījuši? Tas, lūk, esot “izaicinājums, kas rada jaunas iespējas”. Un ko tad tāda divu partiju aprunāšanās dos? Pilnīgi neko! Kārtējā darbības imitācija bez jebkāda rezultāta. Bet izkladzina to visu presē tā, it kā būtu kādu zelta olu izdējuši.
Ne mazāk smieklīgs ir uzskaitījums tam, kas nepieciešams tā “pilna attīstības cikla veidošanai|”. Līdzīgi varētu uzskaitīt, kas, piemēram, nepieciešams lai brokastīs uzceptu olu: 1) cepējs, kas spēj mērķtiecīgi un koordinēti rīkoties ar olu, 2) ola, 3) panna, 4) eļļa vai pikucītis tauku, 5) koka vai cita materiāla lāpstiņa 6) sildvirsma. Tomēr, saskaņā ar partiju darbības stilu, vispirms tiktu izveidota olas cepšanas padome vai komisija, kas rīkojot vairākas tikšanās, savstarpēji koordinētu olu cepšanas metodiku un tikai pēc ilgstošām savstarpējām konsultācijām ar lielu piepūli un ievērojamu budžeta līdzekļu iesaisti beidzot sekmīgi pārvarētu šo grandiozo izaicinājumu.

Atbildēt

lauķis

22.04.2021. 14:13

Katrs deputāts ir kriminālnoziedznieks.

Atbildēt

atbalstu

22.04.2021. 14:05

izcilu novitāti mūsu politikā-ministrs staigā pa partijām ar "savu" ministriju.Tas nav nekāds "paņēma un uzmeta".Tas varētu saukties paņēma un aiznesa.

Atbildēt

Nekaunībai vairs nav robežas

22.04.2021. 13:50

Mēs jūs izputinājām un tagad aizdosim no jums nozagtā, lai tēlotu labdarus.
Kad LNNK pieprasīs deokupāciju un dekolonizāciju ?

Atbildēt

:)))

22.04.2021. 13:45

Un to viņi saka tāpēc , ka kaut kas jāsaka ,lai viņus pamanītu. :)))

Atbildēt

sviests!

22.04.2021. 12:21

Kā padarīt Latviju par agrāru un atpalikušu valsti! :))

Atbildēt

Tukša

22.04.2021. 12:17

muldēšana. Šausmas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...