Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skatīt

25.01.2018. 19:17

Nostučītās inteliģentu sapulces dalībnieku sarakstu labajā pusē. Nu un ko tur redzam ? Pareizi, "biedrs" rokpelnis j.f. arī piedalās. Un ne tikai...
http://lpra.vip.lv/BULANA/vdk.html

Atbildēt

LV pilsonis

19.01.2018. 19:29

»

berta lasītāja

Kaut kā jau jocīgi izklausās šai svietei visi vainīgi. Bijusi tik talntīga, ka kājās jaceļas. Nu labi 80 Rokpelnis neļava (laika posms starp 85 un 91 vai 92.), bet ja tik talantīga tad tak vēl bija 90. un 2000. Kur tas talants tā slēpas tik ilgi


Man ar jocīgi izklausās, okupācija "it kā" beigusies jau 27 gadus, bet Rokpelnim bij jāslēpjas. Tad jau uz sirdapziņas daudz nelietību un tas arī norāda, ka slepkavnieku komunistu vara ne tuvu nav beigusies.

Atbildēt

berta lasītāja

18.01.2018. 12:30

Kaut kā jau jocīgi izklausās šai svietei visi vainīgi. Bijusi tik talntīga, ka kājās jaceļas. Nu labi 80 Rokpelnis neļava (laika posms starp 85 un 91 vai 92.), bet ja tik talantīga tad tak vēl bija 90. un 2000. Kur tas talants tā slēpas tik ilgi.

Atbildēt

LV pilsonis

16.01.2018. 15:10

Noziegumi pret cilvēci ir sodāmi likumos (starptautiskajos) noteiktajā kārtībā. Tikai šādu Rokpeļņu un tūkstošiem citu, tajā skaitā krievu okupantu un viņu atbalstītāju esamība pie patiesās valsts stūres ir šķērslis, lai komunistu režīms un tā uzturētāji līdz šai baltai dienai varētu izvairīties no taisnas tiesas un savā rijībā izlaupīt Latviju un iedzīt milzu parādos.

Atbildēt

pretīgs radījums

14.01.2018. 18:45

ir Imants Liepiņš,kurš sacerēja šos murgus par Rokpelni.Pati Riekstiņa brīnās par šo "interviju'" ar Liepiņu un apgalvo,ka neko tamlīdzīgu nav teikusi.

Atbildēt

hi

14.01.2018. 17:08

čekistiem bija arī mērķis nodzirdīt talantīgos, tāpēc jefinš pats nodzērās
tik pretīgi radījumi....protams, viņus zinām, bet tomēr vajag nopublicēt maisus, lai viņi zin, ka zinām

Atbildēt

Droši vien, idiot,

13.01.2018. 20:03

»

brīvais radikālis

Hmm... Tātad tu atzīsti, ka esi draņķis pa dzīvi, un tevi no visurienes meta ārā pelnīti


tev taisnība, tomēr tā nav! Esmu un biju daudz vērtīgāks par sūda VDK un kompartiju, mums kursā bija aptauja, kas komjaunietis utt. Es nebiju un liku ailē ierakstīt "brīvdomātājs" un mani gribēja izmest no 2. kursa, falsificējot ieskaites. Es sāku mācīties tik teicami, ka tas nebija iespējams un ieskaišu falsifikatorus sāku terorizēt. Bet ja satiktu tevi, sūda čekist, ar lāpstu nosistuun mežā noraktu! Jo esi to pelnījis godam mazākais. Bet, satiekoties ar mani aci pret aci, tu bikses pielaistu no savām sūda domām vien.

Atbildēt

brīvais radikālis

13.01.2018. 19:36

»

Ko tur teikt?

Jau agràk komentèju, kad atteicu sadarbību ar VDK, mani pārstāja publicēt, pat izņēma dzejoļus no signāleksemplāra republikas jauno autoru darbiem...


Hmm... Tātad tu atzīsti, ka esi draņķis pa dzīvi, un tevi no visurienes meta ārā pelnīti?
Cik redzams, tad tu esi agresīvs, huligānisks tips, vai tik tu uz šā pamata nebiji arī čekas stukačs? Izmantojot tavus netikumus, tevi būtu viegli savervēt!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

13.01.2018. 16:17

»

Kai muļķi no Dikļiem

Untun Mazpusen nasapruoiti, ka tevi necenze, bet attur no tavim mulķibēm. Citi m navajg to tavu slima cilvaka duomu


;)))

Cui, stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Niknais

13.01.2018. 11:00

Mēsls rokpelnis
Kaut tu kapā uz mutes gulētu

Tā Zālīte jau tāda pati

Atbildēt

Kai muļķi no Dikļiem

13.01.2018. 09:30

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

Nu ka - padod balsi, sīkais plušķi bez vārda un pajumtes


Untun Mazpusen nasapruoiti, ka tevi necenze, bet attur no tavim mulķibēm. Citi m navajg to tavu slima cilvaka duomu!

Atbildēt

Kaspars

13.01.2018. 00:27

Laiks iet, bet tikumi jau nemainās ... šodien pulka tādu ,,rokpeļņu,, tikai zem citiem
,,profesionāliem,, nosaukumiem.

Atbildēt

autoram

12.01.2018. 23:02

Es tik tā arī nesapratu - tāda intervija ar savu nosacīto tuvinieci patiešām ir notikusi vai tā no kādiem mākoņiem nākusi? Nopietni.

Atbildēt

Mums no Latgales

12.01.2018. 18:51

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs


ira kauns par mikropisancu, kurš sevi nusoucis par Untunu Mazpusenu no XXI g. s. Muļķu zemes! Viņu varait apozeit pec tā ko viņš lieto - neintersē pilnigi, ir saceits un citim jokainiem teiciniem. Viņam ne velti dota iesauka Dikļu muļķis, jo dikusejas ar viņu nikad nav!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

12.01.2018. 17:04

»

Malacītis Mikropisans!

Ta- bļdku un žikli pie komentēšanas! Debessklāra, muļķi nesnauž uz nārām! Pie darba. Tu! Kas bija jāparāda! Ir sacīts, akmenī iepists! Žigli


;)))

tu veseļojies, galvas slimniek! Nav izslēgts, ka tev pat varētu izdoties nomirt ja ne veselam, tad kaut vai daļēji apārstētam. Vismaz teorētiski tas varētu būt iespējams.

Atbildēt

Pesimists

12.01.2018. 14:11

Par Rokpelni klusēju, pretīgs tips, pretīga "daiļrade", bet nu, kad izlasu "Iedomāsimies situāciju, kad neskaitāmu sieviešu izsekošanā un uzmākšanās gadījumos vainotais producents Hārvijs Vainstīns sniedz lielu interviju, kurā atzīstas: jā, es izvaroju sievietes, un es viņas pēc tam vēl centos apklusināt visādos nelikumīgos un kriminālos veidos!", tad rodas aizdomas ka atkal publikai cenšas karināt makaronus uz ausīm. Priekš kam tik nekorekti pārspīlēts salīdzinājums?! Vainstīna gadījumā nevar droši runāt par izvarošanu epizodēm, jo laiks ir pārāk ilgs pagājis un tās "izvarotās" dāmītes nebūt pēc tādām neizskatās. Un priekš kam izvarot, ja var veiksmīgi uzmākties un daudzas pašas gultā lec

Atbildēt

Malacītis Mikropisans!

12.01.2018. 05:48

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

EKTD, no veterinārās ambulances izsprukusī mikro.cefālā kaķu.bāba


Ta- bļdku un žikli pie komentēšanas! Debessklāra, muļķi nesnauž uz nārām! Pie darba. Tu! Kas bija jāparāda! Ir sacīts, akmenī iepists! Žigli!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

12.01.2018. 02:16

»

Vēl vienu ta-bļdku!

Labi sanāk, tā turpini, Dikļu muļķi


EKTD, no veterinārās ambulances izsprukusī mikro.cefālā kaķu.bāba.

Atbildēt

karma

11.01.2018. 23:19

Daudzus komentus vienkārši pretīgi lasīt,jo neizslēdzu,ka paši ir bijuši un pat ir klauvētāji,čukstētāji.Un kas ir šis pretīgais autors?Imants Liepiņš,laikam tas kurš pažobelē čamdījās ar Sudrabu un viņas zagļu aizstāvības "komisijā"blēja kā traks lai liek valsts plēsējustrīs "A "mierā.Šis nu gan ir pat tagad sliktāks par VDK kadru ofiņu-nagu maucēju.Te ir tādi komenti ,kas labi iederētos VDK slepkavu komandā.Daļa kom.kā tāds šakāļu bars ne labāks par pašiem čekistiem,

Atbildēt

GEO

11.01.2018. 22:29

»

Nesatraucies,

viss latviešu ganofonds vēl nav piedirsts ar slāvu un koholu gēniem, žīdu un armēņu! Ir vēl, kas pa gabalu sajūt svešu smaku! Pagaidām latviešiem nav teikšanas, mēsli vēl peld virspusē. Bet viss ir mainībā. Tev vienalga, jo latvietis neesi. Tikai lieto latv. val. Esi nenoskaidrotas piederības latviešu...


Vot, ir jau vēl arī vācu un daudzas citas tautas mūsu teritorijai gājušas pēri.Sūdīgi zini baltiešu vēsturi un vai nu esi drusku apdalīts prātiņā,vai arī vnk. kaut kāds trollītis.
dzīvo mierīgi un atceries,ka mums jāturas kopā !
priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

Biju radošā nometnē, zinu!

11.01.2018. 21:47

»

Pamanīju

interesantu komentāru pie Kiviča intervijas ar dzejnieku, kurš nevienu teikumu nebija spējīgs loģiski pabeigt vai kā citādi domu risināt. Un tad vēl tas viņa vieplis...


Pirts, dejas, kailas metenes. Viss jaunās radošās inteliģences zieds. Pliki dejoja līdz rītam. Vietējie izsauca miliciju. Bet kas milicaja? Nothing special. Diskotēka visu nakti, ja kaut viens lielajā zālē būtu.No radošajiem jaunajiem 30 procenti. Pārējie komjaunatnes funkcionāri. Kad pie garā klātā galda katrs cēlās un sauca savu amatu, kļuvu aizvien mazāks un melnāks. Es nebiju nekas! Jaunais dzejnieks iesācējs.

Visu nakti pa ezeru varēja ar motorlaivām vizināties.. Klase visaugstākā. Uz galdiem izredzēti dzērieni un ēdieni.

Pirtī ienāca trīs jaunās balerīnas, viens no večiem teica, lai izģērbjas un tulīt visas trīs bija kailas...

Atbildēt

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

11.01.2018. 21:36

»

Mikropisan!

Ātri ta-bļedku un pie dārba! Debess zvaigžņoti klāra, untūna nāra - mākoņu aita! Lidinās maita! Pie darba, Dikļu muļķi


lapsubedres ibiots pamodās! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

Pamanīju

11.01.2018. 21:04

interesantu komentāru pie Kiviča intervijas ar dzejnieku, kurš nevienu teikumu nebija spējīgs loģiski pabeigt vai kā citādi domu risināt. Un tad vēl tas viņa vieplis...

Eiženija Irbe, nop. bag. Tautas skatuves, kino, radio, TV un estrādes māksliniece
Apsveicami, ka Rokpelnis mēģina būt godīgs un ieskatīties acīs savai pagātnei, lai ar to nokārtotu attiecīgus rēķinus. Prasītos tomēr ne vien mēģināt, bet būt godīgam LĪDZ GALAM.
Sāksim ar to, ka "Latvijas PSR himnas vārdu autora dēls" - bija padomju priviliģētās un neaizskaramās elites zelta puisēns, līdzīgi kā brāļi Mihalkovi Krievijā - PSRS himnas vārdu autora Sergeja Mihalkova dēli. Pareizāki par pareizākajiem. (Starp citu, brāļiem Mihalkoviem palaimējās, ka abi izrādījās arī izcili talantīgi ne tikai priviliģēti!) Tātad, pa radu rakstu līniju Jānim viss bija vairāk nekā kārtībā; VDK nebija iemesla viņu vervēt ar šantāžas palīdzību; un pašam nebija vajadzības brīvprātīgi pieteikties VDK, lai iegūtu sev kaut kādas priekšrocības, jo viņam jau tāpat ar visu pļēgurošanu allaž atradās kāda silta, prestīža vietiņa - piemēram, Rīgas kinostudijā palīdzēt Kolbergam rakstīt scenārijus.
Otrkārt. Arī Ženija savā trauksmainajā jaunībā mēdza iegriezties "Skapī" ar draugiem pasēdēt pie tases kafijas ar 50g konjaka vai Rīgas melnā balzāma. Ja tur kāds manāmi iereibis uzkluptu citiem, saucot: "tu esi komunists, tevi jānošauj," tad viņu uzskatītu par PRASTU PROVOKĀTORU, no kura labāk turēties pa gabalu. Tā tāda pļēguru ālēšanās, un VDK tikai piemiegtu acis, ja ālējošamies pļēgurs izrādītos Latvijas PSR himnas vārdu AUTORA DĒLS!
TĀTAD - VDK interesei un piedāvājumam sadarboties droši vien bija pavisam cits iemesls.
Visticamāk, ka LPSR himnas vārdu autora dēls, kādā radošā nometnē no "vašbļodas spirtu ar pertusīnu" sadzēries, nespēja savaldīties un izrādīja romantisku interesi kādam sava dzimuma pārstāvim, kurš par šo PSRS laikos kriminālo noziegumu paziņoja attiecīgajai iestādei, kuras kurators tad LPSR himnas vārdu autora dēlam piedāvāja divas iespējas: katorga aiz polārā loka vai pie Ķīnas robežas VAI - parakstīt sadarbības līgumiņu...

Atbildēt

Nesatraucies,

11.01.2018. 20:59

»

GEO

Smieklīgi.Nebija jau laiks jātērē,lai tik gari aprakstītu Šlomo dēla vai Mūrnieces,Vējoņa radurakstus...


viss latviešu ganofonds vēl nav piedirsts ar slāvu un koholu gēniem, žīdu un armēņu! Ir vēl, kas pa gabalu sajūt svešu smaku! Pagaidām latviešiem nav teikšanas, mēsli vēl peld virspusē. Bet viss ir mainībā. Tev vienalga, jo latvietis neesi. Tikai lieto latv. val. Esi nenoskaidrotas piederības latviešu valodas lietotājs ar kroplīgu domāšanu.

Atbildēt

Dikļu muļķis pamodās!

11.01.2018. 20:51

»

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

izvēmās lapsai uz pakaļkājām. laiks tabletītei


Nu ka tabledku! Un pie darba! Debess klāra, untūna nāras mākoņu aitas, lidinss maitas!

Atbildēt

GEO

11.01.2018. 20:30

Smieklīgi.Nebija jau laiks jātērē,lai tik gari aprakstītu Šlomo dēla vai Mūrnieces,Vējoņa radurakstus.:)).
Atrod nu laiku,aizej uz arhīvu un sazīmē pats savu ciltskoku-esmu 99% pārliecināts,ka neatradīsi sevi kā "tīrasiņu letiņu". Arī somugru līvus,kurus varam saskaitīt,nevaram dēvēt par latviešiem.
Un man nebūt netraucē,ja kādam ir rados hohols,moskaļs vai žīds,vai polis.Neskatos uz viņiem ar slimīgu aizdomīgumu.Jo tas ir vienkārši stulbi.
Tādas runas dzirdēju padomjlaikos,kad tas bija jau nu "ļoti svarīgs fakts". Un uzkurināja šo tēmu ne jau latviski runājošie,kuriem arī daudz kas pielipa no "atbrīvotāju" domāšanas.
Ož no Tevis pēc naftalīna un kaut kā pazīstama no tolaiku drēbes.Atceries-ar tādu domāšanu Tev nākotnes nav-atliek tikai gausties par negācijām.Ja nu par to nemaksā :)).

Atbildēt

tu

11.01.2018. 19:47

»

Man neviens nemaksā. Esmu pašpietiekams.

Nerakstu komentārus, lai socializētos. Varu nerakstīt. Un nekas. Ja es redzu, kā tiek manipulēts ar latviešu tautas tiesībām un interesēm, man kā latvietim rodas pienākuma sajūta kaut ko uzrakstīt...


tikai netirs, lapsāņu stukaču sūdubedres smirdoņa. neviens tevi neapmeloja un neviens tevi nav represējis. un nevienam tu neinteresē ar visiem taviem transpersonas datiem. tev jau sen bija jāiet pie galvasdaktera. tikai nevis pēc kārtējās tabletīšu porcijas bet uz eitanāziju pret trakumsērgu.

Atbildēt

Ja ņem cionismu,

11.01.2018. 15:44

»

jautaajums

Un kā tur bija ar to cionismu


tad cionisms ir globālais fašisms, cionistu interesēs izmantot globālo ekonomiku 24 h diennaktī. Bet, tā kā globālā ekonomika nepieder vienai valstij, vai NATO , vai ANO, tad nav armijas, vai dienestu, kas spētu karot ar cionismu. Tādēļ par cionismu ir bezjēdzīgi runāt. Pret cionismu ir jākaro katram savā sētā, dzīvoklī utt. slēdzot līgumus ar banku, apstiprinot valsts līgumus un likumus...

Atbildēt

jautaajums

11.01.2018. 15:28

»

Andrievs

Lūk šo izlasīt DIVREIZ


Un kā tur bija ar to cionismu?

Atbildēt

Andrievs

11.01.2018. 15:05

»

Krievu nacistiskie fašisti.

Kas tie par zvēriem...


Lūk šo izlasīt DIVREIZ !!!

"fašisms ir grupas interešu realizēšana uz citas grupas rēķina"

Un ja nepielec tad vēl un vēl, kamēr pielec

Atbildēt

Krievu nacistiskie fašisti.

11.01.2018. 14:26

»

Uldis

Krievu "nacistiskie fašisti" ir nonsens. Krievu fašisti, kā homo russicus, var būt šovinistu, vai rusistu


Kas tie par zvēriem?

Krievu - skaidrs - krievvalodīgie, kas iebrauca PSRS laikos LPSR un neaizbrauca. Arī tie, kas ar NA gādību no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas šeit pirka uzturēšanās atļaujas. Iespējams, ka vesela Krievijas spiegu armija

Nacistiskie tāpēc, ka krievu nacionalitātes Latvijā interesēs strādā Putins un viņa komanda ar Vienoti Krievijai un Saskaņu, ZZS. Rūpējas par krievu interesēm saglabāt skolas, ieviest otru valsts valodu.


Fašistiskie tādēļ, ka fašisms ir grupas interešu realizēšana uz citas grupas rēķina. Šajā gadījumā visi krievvalodīgās Latvijas daļas centieni Latviju izmantot savās interesēs, nerēķiinoties ar Latvijas kā latviešu valsts interesēm.

Atbildēt

Man neviens nemaksā. Esmu pašpietiekams.

11.01.2018. 14:16

»

Neatbalstītājam

Jūs te ņematies jau vairākas nedēļas. Pēc hiperaktivitātes spriežot, vai nu tēma varen sāpīga, vai par ņemšanos tiek kāds labums. Dzīve padomju laikos iemācīja no šādiem sakāpināti agresīviem tekstiem pazīt provokatorus. Starp viņiem gan gadās arī pa īstam sociopātam, kam dakteri vajag, bet tie raksta...


Nerakstu komentārus, lai socializētos. Varu nerakstīt. Un nekas. Ja es redzu, kā tiek manipulēts ar latviešu tautas tiesībām un interesēm, man kā latvietim rodas pienākuma sajūta kaut ko uzrakstīt.

Ļoti labi saprotu, ka neko nevaru ietekmēt ar saviem komentāriem, tomēr, varbūt kāds izlasa un padomā, ka var domāt arī citādi.

No citas puses - izklaide.

Atbildēt

Šī valsts iet bojā.

11.01.2018. 14:09

»

Andrievs

Konkrēti Jūs gauži nodarāt pāri pats savai dvēselei - IMHO...


Tas ir nenovēršami. Divkopienu valsts. Naids ved zūdībā. Naids, ar kādu LPSR noziedznieki, komunisti, čekisti, VDK darbinieki, lietojot latviešu valodu, vēršas pret latviešu tautu, jau ir arī nošķīris skaidru robežu starp latviešiem, kurus padzen no Latvijas, un tiem, kas uzdodas par latviešiem, lietojot varas apstākļos latviešu valodu. Tā Kalmeijers mīl runāt par jaunlatviešiem, VVF daino gammas, SAB Maizītis vien cik izjusti runā latviešu valodā, gandrīz kā staļintēvs. Viņi visi lieto latviešu valodu, ar ko piesedz savus noziegumus LPSR laikā un šodien. Iedomājieties, ja viņi runātu krievu valodā, un saturs būtu tas pats! Jo krievu valodā viņi domā. Viņi savās domās uztur rūpi par krievvalodīgajiem, kompromisiem starp latviešiem un krievu nacistiski fašistiskajiem okupantiem! Tā ir vienīgā rūpe, latviešiem bēgot no Latvijas.

Bet taisnība tiek noregulēta dabiskās izlases ceļā. Nedabiski ir, ja Krievija pārkrievo Latviju. Jūsu dievs, kam jūs kalpojat, ir kompromiss un nodevība, pašlabuma samiernieciskums, bailes un gļēvulība.

Atbildēt

Neatbalstītājam

11.01.2018. 14:05

»

Nāksies ne to vien lasīt!

Latviešu valoda ir tikai instruments, līdzeklis, ko izmanto latviešu tautas interesēs, vai pretēji tām...


Jūs te ņematies jau vairākas nedēļas. Pēc hiperaktivitātes spriežot, vai nu tēma varen sāpīga, vai par ņemšanos tiek kāds labums. Dzīve padomju laikos iemācīja no šādiem sakāpināti agresīviem tekstiem pazīt provokatorus. Starp viņiem gan gadās arī pa īstam sociopātam, kam dakteri vajag, bet tie raksta nedaudz citādi - kā Daugavpils Gedroics. Jūsu gadījums - troļļošana ar mērķi provocēt.

Atbildēt

Hm

11.01.2018. 14:02

Vācu okupācijas laikā viņš atbildēja par Vērmahta tanku remontdarbnīcām

----
tas ir nelokāmā Latvijas patriota pazīme? Vai tad pazīme nebūtu cīnīties arī ar Vācijas okupantiem? Jeb viņš bija nu tik liels patriots, ka neko nezināja par vācieši izdarībām Latvijā pēc 1941. gada?

Atbildēt

Atvainojiet

11.01.2018. 13:44

»

Untūn Mazpusēn no Muļķu zemes!

Vēl vienu ta- bļedku! Mikropisān tā turpiniet


vai jūs esiet tas lapsukūšu stukačs Manikaks porcijs srrrancijs, tas kurš Mikropisanczs no Muļķu zemes? Kadas ir jūsu problēmas kā stukačam? Kā parasti jums ir stiprās tabletītes beigušās kamēr aiz jurtas uz vēdera līdāt pa dzelteno ledu saskaņā ar karakulikasi kamasutras mākslu?

Ar steigu uzvelciet trako kreklu kārtējo reizi un aprijiet vēl vienu ta- bļedku! Tad atkal debess būs klāra muļķu zemē un Manikaks porcijs srrrancijs kā parasti būs Mikropisanczs nāra, pēc karakulikasi kamasutras mākslas uz vēdera līzdams aiz jurtas pa dzelteno ledu kad mēness nespīd un jurtai visi stūri apčurāti no autora mutes " .. jo rīts ir nesakarīgs utt."..:)

Atbildēt

lauķis

11.01.2018. 13:21

»

Uldis

Krievu "nacistiskie fašisti" ir nonsens. Krievu fašisti, kā homo russicus, var būt šovinistu, vai rusistu


...Krievu "nacistiskie fašisti"...
Gan nacisms , gan fašisma , gan komunisms ir cionisma atvasinājumi , un ar krieviem tur maz sakara , tikai pastrarpināti.

Atbildēt

feja

11.01.2018. 11:22

viss nāk no bērnības, šis tak ir Friča dēls.

Atbildēt

Andrievs

11.01.2018. 11:10

»

Tas Kungs katrai tautai piešķīris

savu valodu un zemi, kur attīstīties. Neviens krievu nacistiskos fašistus neaicināja iebrukt Latvijā, izkaut latviešu saimniekus un vīriešus, apņemot latviešu sievietes, citas izvarojot. Krievu valoda Latvijā ir ienaidnieka valoda, krievvalodīgie nepamet Latviju, bet dagradē to. Ar NA atbalstu bagātie...


Konkrēti Jūs gauži nodarāt pāri pats savai dvēselei - IMHO.

Izlasiet un mēģiniet saprast:

«Ikviena valsts, kur iekšējs naids, aiziet bojā; un neviena pilsēta vai nams, kur iekšējs naids, var nepastāvēt.» (Mateja evaņģ. 12:25)

"Vairākumam nekad nav taisnība, es saku! Tie ir atkal tādi sabiedriski meli, pret kuriem jāsaceļas ikvienam brīvam, domājošam cilvēkam.
Kas tad ir iedzīvotāju vairākums kādā zemē?! Gudrie vai muļķi? Tur taču mēs, jādomā, esam vienisprātis, ka visā plašajā pasaulē muļķi ir milzīgā vairākumā.
Bet jupis, tas taču nekad un nemūžam nevar būt pareizi, ka muļķi valda pār gudriem!
Troksnis un kliegšana.
Jā, jā, jūs varat gan mani pārkliegt, bet jūs nevarat mani atspēkot. Vairākumam ir, diemžēl, vara, bet ne taisnība."
Henrik Ibsen "En folkefiende", 1882

Atbildēt

Tas Kungs katrai tautai piešķīris

11.01.2018. 10:59

»

Andrievs

Dievs izvēlas, kam kur piedzimt. Dievs izvēlas, kam kādā valodā klausīties savu pirmo šūpuļdziesmu. 4.bauslis latviešiem skan "Godini savu tēvu un savu māti, lai tu ilgi dzīvotu tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dod." 5.bauslis krieviem skan "Почитай отца твоего и мать твою, чтобы тебе было хорошо...


savu valodu un zemi, kur attīstīties. Neviens krievu nacistiskos fašistus neaicināja iebrukt Latvijā, izkaut latviešu saimniekus un vīriešus, apņemot latviešu sievietes, citas izvarojot. Krievu valoda Latvijā ir ienaidnieka valoda, krievvalodīgie nepamet Latviju, bet dagradē to. Ar NA atbalstu bagātie krievvalodīgie pirka uzturēšanās atļaujas, krievi, baltkrievi, ukraiņi, palielinot okupāciju un tās sekas.

Paskatoties te slāvu purnus, nav jāmin, vai viņi runās latviski. Tas neiet kopā. Slāvi ar izteiktu slāviskumu nekad nebūs latviešu valodas lietotāji, jo viņiem tas ir pretdabiski.

Krievu nacistiskie okupanti un viņu līdzskrējēji slēpjas krievu pareizticīgo draudzēs Latvijā un rada Baikāla klukstes sudrabas, piesauc Dieva vārdu liekulīgi. Nāvi krievu nacistiskajiem iebrucējiem novēl daudzi. Cienījami ir tikai Krievijā dzīvojoši krievi un viņu valoda Krievijā.Aizbraucot uz Vāciju, es nelietošu latviešu valodu, bet Krievijā lietošu krievu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...