Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skatīt

25.01.2018. 19:17

Nostučītās inteliģentu sapulces dalībnieku sarakstu labajā pusē. Nu un ko tur redzam ? Pareizi, "biedrs" rokpelnis j.f. arī piedalās. Un ne tikai...
http://lpra.vip.lv/BULANA/vdk.html

Atbildēt

LV pilsonis

19.01.2018. 19:29

»

berta lasītāja

Kaut kā jau jocīgi izklausās šai svietei visi vainīgi. Bijusi tik talntīga, ka kājās jaceļas. Nu labi 80 Rokpelnis neļava (laika posms starp 85 un 91 vai 92.), bet ja tik talantīga tad tak vēl bija 90. un 2000. Kur tas talants tā slēpas tik ilgi


Man ar jocīgi izklausās, okupācija "it kā" beigusies jau 27 gadus, bet Rokpelnim bij jāslēpjas. Tad jau uz sirdapziņas daudz nelietību un tas arī norāda, ka slepkavnieku komunistu vara ne tuvu nav beigusies.

Atbildēt

berta lasītāja

18.01.2018. 12:30

Kaut kā jau jocīgi izklausās šai svietei visi vainīgi. Bijusi tik talntīga, ka kājās jaceļas. Nu labi 80 Rokpelnis neļava (laika posms starp 85 un 91 vai 92.), bet ja tik talantīga tad tak vēl bija 90. un 2000. Kur tas talants tā slēpas tik ilgi.

Atbildēt

LV pilsonis

16.01.2018. 15:10

Noziegumi pret cilvēci ir sodāmi likumos (starptautiskajos) noteiktajā kārtībā. Tikai šādu Rokpeļņu un tūkstošiem citu, tajā skaitā krievu okupantu un viņu atbalstītāju esamība pie patiesās valsts stūres ir šķērslis, lai komunistu režīms un tā uzturētāji līdz šai baltai dienai varētu izvairīties no taisnas tiesas un savā rijībā izlaupīt Latviju un iedzīt milzu parādos.

Atbildēt

pretīgs radījums

14.01.2018. 18:45

ir Imants Liepiņš,kurš sacerēja šos murgus par Rokpelni.Pati Riekstiņa brīnās par šo "interviju'" ar Liepiņu un apgalvo,ka neko tamlīdzīgu nav teikusi.

Atbildēt

hi

14.01.2018. 17:08

čekistiem bija arī mērķis nodzirdīt talantīgos, tāpēc jefinš pats nodzērās
tik pretīgi radījumi....protams, viņus zinām, bet tomēr vajag nopublicēt maisus, lai viņi zin, ka zinām

Atbildēt

Droši vien, idiot,

13.01.2018. 20:03

»

brīvais radikālis

Hmm... Tātad tu atzīsti, ka esi draņķis pa dzīvi, un tevi no visurienes meta ārā pelnīti


tev taisnība, tomēr tā nav! Esmu un biju daudz vērtīgāks par sūda VDK un kompartiju, mums kursā bija aptauja, kas komjaunietis utt. Es nebiju un liku ailē ierakstīt "brīvdomātājs" un mani gribēja izmest no 2. kursa, falsificējot ieskaites. Es sāku mācīties tik teicami, ka tas nebija iespējams un ieskaišu falsifikatorus sāku terorizēt. Bet ja satiktu tevi, sūda čekist, ar lāpstu nosistuun mežā noraktu! Jo esi to pelnījis godam mazākais. Bet, satiekoties ar mani aci pret aci, tu bikses pielaistu no savām sūda domām vien.

Atbildēt

brīvais radikālis

13.01.2018. 19:36

»

Ko tur teikt?

Jau agràk komentèju, kad atteicu sadarbību ar VDK, mani pārstāja publicēt, pat izņēma dzejoļus no signāleksemplāra republikas jauno autoru darbiem...


Hmm... Tātad tu atzīsti, ka esi draņķis pa dzīvi, un tevi no visurienes meta ārā pelnīti?
Cik redzams, tad tu esi agresīvs, huligānisks tips, vai tik tu uz šā pamata nebiji arī čekas stukačs? Izmantojot tavus netikumus, tevi būtu viegli savervēt!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

13.01.2018. 16:17

»

Kai muļķi no Dikļiem

Untun Mazpusen nasapruoiti, ka tevi necenze, bet attur no tavim mulķibēm. Citi m navajg to tavu slima cilvaka duomu


;)))

Cui, stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Niknais

13.01.2018. 11:00

Mēsls rokpelnis
Kaut tu kapā uz mutes gulētu

Tā Zālīte jau tāda pati

Atbildēt

Kai muļķi no Dikļiem

13.01.2018. 09:30

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

Nu ka - padod balsi, sīkais plušķi bez vārda un pajumtes


Untun Mazpusen nasapruoiti, ka tevi necenze, bet attur no tavim mulķibēm. Citi m navajg to tavu slima cilvaka duomu!

Atbildēt

Kaspars

13.01.2018. 00:27

Laiks iet, bet tikumi jau nemainās ... šodien pulka tādu ,,rokpeļņu,, tikai zem citiem
,,profesionāliem,, nosaukumiem.

Atbildēt

autoram

12.01.2018. 23:02

Es tik tā arī nesapratu - tāda intervija ar savu nosacīto tuvinieci patiešām ir notikusi vai tā no kādiem mākoņiem nākusi? Nopietni.

Atbildēt

Mums no Latgales

12.01.2018. 18:51

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs


ira kauns par mikropisancu, kurš sevi nusoucis par Untunu Mazpusenu no XXI g. s. Muļķu zemes! Viņu varait apozeit pec tā ko viņš lieto - neintersē pilnigi, ir saceits un citim jokainiem teiciniem. Viņam ne velti dota iesauka Dikļu muļķis, jo dikusejas ar viņu nikad nav!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

12.01.2018. 17:04

»

Malacītis Mikropisans!

Ta- bļdku un žikli pie komentēšanas! Debessklāra, muļķi nesnauž uz nārām! Pie darba. Tu! Kas bija jāparāda! Ir sacīts, akmenī iepists! Žigli


;)))

tu veseļojies, galvas slimniek! Nav izslēgts, ka tev pat varētu izdoties nomirt ja ne veselam, tad kaut vai daļēji apārstētam. Vismaz teorētiski tas varētu būt iespējams.

Atbildēt

Pesimists

12.01.2018. 14:11

Par Rokpelni klusēju, pretīgs tips, pretīga "daiļrade", bet nu, kad izlasu "Iedomāsimies situāciju, kad neskaitāmu sieviešu izsekošanā un uzmākšanās gadījumos vainotais producents Hārvijs Vainstīns sniedz lielu interviju, kurā atzīstas: jā, es izvaroju sievietes, un es viņas pēc tam vēl centos apklusināt visādos nelikumīgos un kriminālos veidos!", tad rodas aizdomas ka atkal publikai cenšas karināt makaronus uz ausīm. Priekš kam tik nekorekti pārspīlēts salīdzinājums?! Vainstīna gadījumā nevar droši runāt par izvarošanu epizodēm, jo laiks ir pārāk ilgs pagājis un tās "izvarotās" dāmītes nebūt pēc tādām neizskatās. Un priekš kam izvarot, ja var veiksmīgi uzmākties un daudzas pašas gultā lec

Atbildēt

Malacītis Mikropisans!

12.01.2018. 05:48

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

EKTD, no veterinārās ambulances izsprukusī mikro.cefālā kaķu.bāba


Ta- bļdku un žikli pie komentēšanas! Debessklāra, muļķi nesnauž uz nārām! Pie darba. Tu! Kas bija jāparāda! Ir sacīts, akmenī iepists! Žigli!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

12.01.2018. 02:16

»

Vēl vienu ta-bļdku!

Labi sanāk, tā turpini, Dikļu muļķi


EKTD, no veterinārās ambulances izsprukusī mikro.cefālā kaķu.bāba.

Atbildēt

karma

11.01.2018. 23:19

Daudzus komentus vienkārši pretīgi lasīt,jo neizslēdzu,ka paši ir bijuši un pat ir klauvētāji,čukstētāji.Un kas ir šis pretīgais autors?Imants Liepiņš,laikam tas kurš pažobelē čamdījās ar Sudrabu un viņas zagļu aizstāvības "komisijā"blēja kā traks lai liek valsts plēsējustrīs "A "mierā.Šis nu gan ir pat tagad sliktāks par VDK kadru ofiņu-nagu maucēju.Te ir tādi komenti ,kas labi iederētos VDK slepkavu komandā.Daļa kom.kā tāds šakāļu bars ne labāks par pašiem čekistiem,

Atbildēt

GEO

11.01.2018. 22:29

»

Nesatraucies,

viss latviešu ganofonds vēl nav piedirsts ar slāvu un koholu gēniem, žīdu un armēņu! Ir vēl, kas pa gabalu sajūt svešu smaku! Pagaidām latviešiem nav teikšanas, mēsli vēl peld virspusē. Bet viss ir mainībā. Tev vienalga, jo latvietis neesi. Tikai lieto latv. val. Esi nenoskaidrotas piederības latviešu...


Vot, ir jau vēl arī vācu un daudzas citas tautas mūsu teritorijai gājušas pēri.Sūdīgi zini baltiešu vēsturi un vai nu esi drusku apdalīts prātiņā,vai arī vnk. kaut kāds trollītis.
dzīvo mierīgi un atceries,ka mums jāturas kopā !
priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

Biju radošā nometnē, zinu!

11.01.2018. 21:47

»

Pamanīju

interesantu komentāru pie Kiviča intervijas ar dzejnieku, kurš nevienu teikumu nebija spējīgs loģiski pabeigt vai kā citādi domu risināt. Un tad vēl tas viņa vieplis...


Pirts, dejas, kailas metenes. Viss jaunās radošās inteliģences zieds. Pliki dejoja līdz rītam. Vietējie izsauca miliciju. Bet kas milicaja? Nothing special. Diskotēka visu nakti, ja kaut viens lielajā zālē būtu.No radošajiem jaunajiem 30 procenti. Pārējie komjaunatnes funkcionāri. Kad pie garā klātā galda katrs cēlās un sauca savu amatu, kļuvu aizvien mazāks un melnāks. Es nebiju nekas! Jaunais dzejnieks iesācējs.

Visu nakti pa ezeru varēja ar motorlaivām vizināties.. Klase visaugstākā. Uz galdiem izredzēti dzērieni un ēdieni.

Pirtī ienāca trīs jaunās balerīnas, viens no večiem teica, lai izģērbjas un tulīt visas trīs bija kailas...

Atbildēt

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

11.01.2018. 21:36

»

Mikropisan!

Ātri ta-bļedku un pie dārba! Debess zvaigžņoti klāra, untūna nāra - mākoņu aita! Lidinās maita! Pie darba, Dikļu muļķi


lapsubedres ibiots pamodās! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

Pamanīju

11.01.2018. 21:04

interesantu komentāru pie Kiviča intervijas ar dzejnieku, kurš nevienu teikumu nebija spējīgs loģiski pabeigt vai kā citādi domu risināt. Un tad vēl tas viņa vieplis...

Eiženija Irbe, nop. bag. Tautas skatuves, kino, radio, TV un estrādes māksliniece
Apsveicami, ka Rokpelnis mēģina būt godīgs un ieskatīties acīs savai pagātnei, lai ar to nokārtotu attiecīgus rēķinus. Prasītos tomēr ne vien mēģināt, bet būt godīgam LĪDZ GALAM.
Sāksim ar to, ka "Latvijas PSR himnas vārdu autora dēls" - bija padomju priviliģētās un neaizskaramās elites zelta puisēns, līdzīgi kā brāļi Mihalkovi Krievijā - PSRS himnas vārdu autora Sergeja Mihalkova dēli. Pareizāki par pareizākajiem. (Starp citu, brāļiem Mihalkoviem palaimējās, ka abi izrādījās arī izcili talantīgi ne tikai priviliģēti!) Tātad, pa radu rakstu līniju Jānim viss bija vairāk nekā kārtībā; VDK nebija iemesla viņu vervēt ar šantāžas palīdzību; un pašam nebija vajadzības brīvprātīgi pieteikties VDK, lai iegūtu sev kaut kādas priekšrocības, jo viņam jau tāpat ar visu pļēgurošanu allaž atradās kāda silta, prestīža vietiņa - piemēram, Rīgas kinostudijā palīdzēt Kolbergam rakstīt scenārijus.
Otrkārt. Arī Ženija savā trauksmainajā jaunībā mēdza iegriezties "Skapī" ar draugiem pasēdēt pie tases kafijas ar 50g konjaka vai Rīgas melnā balzāma. Ja tur kāds manāmi iereibis uzkluptu citiem, saucot: "tu esi komunists, tevi jānošauj," tad viņu uzskatītu par PRASTU PROVOKĀTORU, no kura labāk turēties pa gabalu. Tā tāda pļēguru ālēšanās, un VDK tikai piemiegtu acis, ja ālējošamies pļēgurs izrādītos Latvijas PSR himnas vārdu AUTORA DĒLS!
TĀTAD - VDK interesei un piedāvājumam sadarboties droši vien bija pavisam cits iemesls.
Visticamāk, ka LPSR himnas vārdu autora dēls, kādā radošā nometnē no "vašbļodas spirtu ar pertusīnu" sadzēries, nespēja savaldīties un izrādīja romantisku interesi kādam sava dzimuma pārstāvim, kurš par šo PSRS laikos kriminālo noziegumu paziņoja attiecīgajai iestādei, kuras kurators tad LPSR himnas vārdu autora dēlam piedāvāja divas iespējas: katorga aiz polārā loka vai pie Ķīnas robežas VAI - parakstīt sadarbības līgumiņu...

Atbildēt

Nesatraucies,

11.01.2018. 20:59

»

GEO

Smieklīgi.Nebija jau laiks jātērē,lai tik gari aprakstītu Šlomo dēla vai Mūrnieces,Vējoņa radurakstus...


viss latviešu ganofonds vēl nav piedirsts ar slāvu un koholu gēniem, žīdu un armēņu! Ir vēl, kas pa gabalu sajūt svešu smaku! Pagaidām latviešiem nav teikšanas, mēsli vēl peld virspusē. Bet viss ir mainībā. Tev vienalga, jo latvietis neesi. Tikai lieto latv. val. Esi nenoskaidrotas piederības latviešu valodas lietotājs ar kroplīgu domāšanu.

Atbildēt

Dikļu muļķis pamodās!

11.01.2018. 20:51

»

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

izvēmās lapsai uz pakaļkājām. laiks tabletītei


Nu ka tabledku! Un pie darba! Debess klāra, untūna nāras mākoņu aitas, lidinss maitas!

Atbildēt

GEO

11.01.2018. 20:30

Smieklīgi.Nebija jau laiks jātērē,lai tik gari aprakstītu Šlomo dēla vai Mūrnieces,Vējoņa radurakstus.:)).
Atrod nu laiku,aizej uz arhīvu un sazīmē pats savu ciltskoku-esmu 99% pārliecināts,ka neatradīsi sevi kā "tīrasiņu letiņu". Arī somugru līvus,kurus varam saskaitīt,nevaram dēvēt par latviešiem.
Un man nebūt netraucē,ja kādam ir rados hohols,moskaļs vai žīds,vai polis.Neskatos uz viņiem ar slimīgu aizdomīgumu.Jo tas ir vienkārši stulbi.
Tādas runas dzirdēju padomjlaikos,kad tas bija jau nu "ļoti svarīgs fakts". Un uzkurināja šo tēmu ne jau latviski runājošie,kuriem arī daudz kas pielipa no "atbrīvotāju" domāšanas.
Ož no Tevis pēc naftalīna un kaut kā pazīstama no tolaiku drēbes.Atceries-ar tādu domāšanu Tev nākotnes nav-atliek tikai gausties par negācijām.Ja nu par to nemaksā :)).

Atbildēt

tu

11.01.2018. 19:47

»

Man neviens nemaksā. Esmu pašpietiekams.

Nerakstu komentārus, lai socializētos. Varu nerakstīt. Un nekas. Ja es redzu, kā tiek manipulēts ar latviešu tautas tiesībām un interesēm, man kā latvietim rodas pienākuma sajūta kaut ko uzrakstīt...


tikai netirs, lapsāņu stukaču sūdubedres smirdoņa. neviens tevi neapmeloja un neviens tevi nav represējis. un nevienam tu neinteresē ar visiem taviem transpersonas datiem. tev jau sen bija jāiet pie galvasdaktera. tikai nevis pēc kārtējās tabletīšu porcijas bet uz eitanāziju pret trakumsērgu.

Atbildēt

Ja ņem cionismu,

11.01.2018. 15:44

»

jautaajums

Un kā tur bija ar to cionismu


tad cionisms ir globālais fašisms, cionistu interesēs izmantot globālo ekonomiku 24 h diennaktī. Bet, tā kā globālā ekonomika nepieder vienai valstij, vai NATO , vai ANO, tad nav armijas, vai dienestu, kas spētu karot ar cionismu. Tādēļ par cionismu ir bezjēdzīgi runāt. Pret cionismu ir jākaro katram savā sētā, dzīvoklī utt. slēdzot līgumus ar banku, apstiprinot valsts līgumus un likumus...

Atbildēt

jautaajums

11.01.2018. 15:28

»

Andrievs

Lūk šo izlasīt DIVREIZ


Un kā tur bija ar to cionismu?

Atbildēt

Andrievs

11.01.2018. 15:05

»

Krievu nacistiskie fašisti.

Kas tie par zvēriem...


Lūk šo izlasīt DIVREIZ !!!

"fašisms ir grupas interešu realizēšana uz citas grupas rēķina"

Un ja nepielec tad vēl un vēl, kamēr pielec

Atbildēt

Krievu nacistiskie fašisti.

11.01.2018. 14:26

»

Uldis

Krievu "nacistiskie fašisti" ir nonsens. Krievu fašisti, kā homo russicus, var būt šovinistu, vai rusistu


Kas tie par zvēriem?

Krievu - skaidrs - krievvalodīgie, kas iebrauca PSRS laikos LPSR un neaizbrauca. Arī tie, kas ar NA gādību no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas šeit pirka uzturēšanās atļaujas. Iespējams, ka vesela Krievijas spiegu armija

Nacistiskie tāpēc, ka krievu nacionalitātes Latvijā interesēs strādā Putins un viņa komanda ar Vienoti Krievijai un Saskaņu, ZZS. Rūpējas par krievu interesēm saglabāt skolas, ieviest otru valsts valodu.


Fašistiskie tādēļ, ka fašisms ir grupas interešu realizēšana uz citas grupas rēķina. Šajā gadījumā visi krievvalodīgās Latvijas daļas centieni Latviju izmantot savās interesēs, nerēķiinoties ar Latvijas kā latviešu valsts interesēm.

Atbildēt

Man neviens nemaksā. Esmu pašpietiekams.

11.01.2018. 14:16

»

Neatbalstītājam

Jūs te ņematies jau vairākas nedēļas. Pēc hiperaktivitātes spriežot, vai nu tēma varen sāpīga, vai par ņemšanos tiek kāds labums. Dzīve padomju laikos iemācīja no šādiem sakāpināti agresīviem tekstiem pazīt provokatorus. Starp viņiem gan gadās arī pa īstam sociopātam, kam dakteri vajag, bet tie raksta...


Nerakstu komentārus, lai socializētos. Varu nerakstīt. Un nekas. Ja es redzu, kā tiek manipulēts ar latviešu tautas tiesībām un interesēm, man kā latvietim rodas pienākuma sajūta kaut ko uzrakstīt.

Ļoti labi saprotu, ka neko nevaru ietekmēt ar saviem komentāriem, tomēr, varbūt kāds izlasa un padomā, ka var domāt arī citādi.

No citas puses - izklaide.

Atbildēt

Šī valsts iet bojā.

11.01.2018. 14:09

»

Andrievs

Konkrēti Jūs gauži nodarāt pāri pats savai dvēselei - IMHO...


Tas ir nenovēršami. Divkopienu valsts. Naids ved zūdībā. Naids, ar kādu LPSR noziedznieki, komunisti, čekisti, VDK darbinieki, lietojot latviešu valodu, vēršas pret latviešu tautu, jau ir arī nošķīris skaidru robežu starp latviešiem, kurus padzen no Latvijas, un tiem, kas uzdodas par latviešiem, lietojot varas apstākļos latviešu valodu. Tā Kalmeijers mīl runāt par jaunlatviešiem, VVF daino gammas, SAB Maizītis vien cik izjusti runā latviešu valodā, gandrīz kā staļintēvs. Viņi visi lieto latviešu valodu, ar ko piesedz savus noziegumus LPSR laikā un šodien. Iedomājieties, ja viņi runātu krievu valodā, un saturs būtu tas pats! Jo krievu valodā viņi domā. Viņi savās domās uztur rūpi par krievvalodīgajiem, kompromisiem starp latviešiem un krievu nacistiski fašistiskajiem okupantiem! Tā ir vienīgā rūpe, latviešiem bēgot no Latvijas.

Bet taisnība tiek noregulēta dabiskās izlases ceļā. Nedabiski ir, ja Krievija pārkrievo Latviju. Jūsu dievs, kam jūs kalpojat, ir kompromiss un nodevība, pašlabuma samiernieciskums, bailes un gļēvulība.

Atbildēt

Neatbalstītājam

11.01.2018. 14:05

»

Nāksies ne to vien lasīt!

Latviešu valoda ir tikai instruments, līdzeklis, ko izmanto latviešu tautas interesēs, vai pretēji tām...


Jūs te ņematies jau vairākas nedēļas. Pēc hiperaktivitātes spriežot, vai nu tēma varen sāpīga, vai par ņemšanos tiek kāds labums. Dzīve padomju laikos iemācīja no šādiem sakāpināti agresīviem tekstiem pazīt provokatorus. Starp viņiem gan gadās arī pa īstam sociopātam, kam dakteri vajag, bet tie raksta nedaudz citādi - kā Daugavpils Gedroics. Jūsu gadījums - troļļošana ar mērķi provocēt.

Atbildēt

Hm

11.01.2018. 14:02

Vācu okupācijas laikā viņš atbildēja par Vērmahta tanku remontdarbnīcām

----
tas ir nelokāmā Latvijas patriota pazīme? Vai tad pazīme nebūtu cīnīties arī ar Vācijas okupantiem? Jeb viņš bija nu tik liels patriots, ka neko nezināja par vācieši izdarībām Latvijā pēc 1941. gada?

Atbildēt

Atvainojiet

11.01.2018. 13:44

»

Untūn Mazpusēn no Muļķu zemes!

Vēl vienu ta- bļedku! Mikropisān tā turpiniet


vai jūs esiet tas lapsukūšu stukačs Manikaks porcijs srrrancijs, tas kurš Mikropisanczs no Muļķu zemes? Kadas ir jūsu problēmas kā stukačam? Kā parasti jums ir stiprās tabletītes beigušās kamēr aiz jurtas uz vēdera līdāt pa dzelteno ledu saskaņā ar karakulikasi kamasutras mākslu?

Ar steigu uzvelciet trako kreklu kārtējo reizi un aprijiet vēl vienu ta- bļedku! Tad atkal debess būs klāra muļķu zemē un Manikaks porcijs srrrancijs kā parasti būs Mikropisanczs nāra, pēc karakulikasi kamasutras mākslas uz vēdera līzdams aiz jurtas pa dzelteno ledu kad mēness nespīd un jurtai visi stūri apčurāti no autora mutes " .. jo rīts ir nesakarīgs utt."..:)

Atbildēt

lauķis

11.01.2018. 13:21

»

Uldis

Krievu "nacistiskie fašisti" ir nonsens. Krievu fašisti, kā homo russicus, var būt šovinistu, vai rusistu


...Krievu "nacistiskie fašisti"...
Gan nacisms , gan fašisma , gan komunisms ir cionisma atvasinājumi , un ar krieviem tur maz sakara , tikai pastrarpināti.

Atbildēt

feja

11.01.2018. 11:22

viss nāk no bērnības, šis tak ir Friča dēls.

Atbildēt

Andrievs

11.01.2018. 11:10

»

Tas Kungs katrai tautai piešķīris

savu valodu un zemi, kur attīstīties. Neviens krievu nacistiskos fašistus neaicināja iebrukt Latvijā, izkaut latviešu saimniekus un vīriešus, apņemot latviešu sievietes, citas izvarojot. Krievu valoda Latvijā ir ienaidnieka valoda, krievvalodīgie nepamet Latviju, bet dagradē to. Ar NA atbalstu bagātie...


Konkrēti Jūs gauži nodarāt pāri pats savai dvēselei - IMHO.

Izlasiet un mēģiniet saprast:

«Ikviena valsts, kur iekšējs naids, aiziet bojā; un neviena pilsēta vai nams, kur iekšējs naids, var nepastāvēt.» (Mateja evaņģ. 12:25)

"Vairākumam nekad nav taisnība, es saku! Tie ir atkal tādi sabiedriski meli, pret kuriem jāsaceļas ikvienam brīvam, domājošam cilvēkam.
Kas tad ir iedzīvotāju vairākums kādā zemē?! Gudrie vai muļķi? Tur taču mēs, jādomā, esam vienisprātis, ka visā plašajā pasaulē muļķi ir milzīgā vairākumā.
Bet jupis, tas taču nekad un nemūžam nevar būt pareizi, ka muļķi valda pār gudriem!
Troksnis un kliegšana.
Jā, jā, jūs varat gan mani pārkliegt, bet jūs nevarat mani atspēkot. Vairākumam ir, diemžēl, vara, bet ne taisnība."
Henrik Ibsen "En folkefiende", 1882

Atbildēt

Tas Kungs katrai tautai piešķīris

11.01.2018. 10:59

»

Andrievs

Dievs izvēlas, kam kur piedzimt. Dievs izvēlas, kam kādā valodā klausīties savu pirmo šūpuļdziesmu. 4.bauslis latviešiem skan "Godini savu tēvu un savu māti, lai tu ilgi dzīvotu tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dod." 5.bauslis krieviem skan "Почитай отца твоего и мать твою, чтобы тебе было хорошо...


savu valodu un zemi, kur attīstīties. Neviens krievu nacistiskos fašistus neaicināja iebrukt Latvijā, izkaut latviešu saimniekus un vīriešus, apņemot latviešu sievietes, citas izvarojot. Krievu valoda Latvijā ir ienaidnieka valoda, krievvalodīgie nepamet Latviju, bet dagradē to. Ar NA atbalstu bagātie krievvalodīgie pirka uzturēšanās atļaujas, krievi, baltkrievi, ukraiņi, palielinot okupāciju un tās sekas.

Paskatoties te slāvu purnus, nav jāmin, vai viņi runās latviski. Tas neiet kopā. Slāvi ar izteiktu slāviskumu nekad nebūs latviešu valodas lietotāji, jo viņiem tas ir pretdabiski.

Krievu nacistiskie okupanti un viņu līdzskrējēji slēpjas krievu pareizticīgo draudzēs Latvijā un rada Baikāla klukstes sudrabas, piesauc Dieva vārdu liekulīgi. Nāvi krievu nacistiskajiem iebrucējiem novēl daudzi. Cienījami ir tikai Krievijā dzīvojoši krievi un viņu valoda Krievijā.Aizbraucot uz Vāciju, es nelietošu latviešu valodu, bet Krievijā lietošu krievu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....