Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aber

11.01.2018. 10:29

»

Putina kliķe = LR valdība

Gribētos sagaidīt atzīšanos no Ivara Godmaņa. Par to, kāds Atmodas laikā viņš trojas zirgs bija. Laikam jau pats necerēja, ka PSRS neizdosies glābt un visādi toreiz izpildījās. Mēs te cepamies, a viņš kaut kur sēd šobrīd labiekārtotā mājā par nodokļu maksātāju naudu. Latviešu tautas nelaimes visīstākās...


šitos nedrīkst aiztikt. Tur ir visvarenie hws un radio un labvakar un teātri un dziedātāji, kuri pa visiem var traku padarīt. Un tad rodas iespaids, ka visi latvieši ir nelieši, bet tā nav. Ir arī godīgi cilvēki, kas strādā par minimālo algu vai saņem minimālu pensiju.

Atbildēt

Andrievs

11.01.2018. 10:11

»

Nāksies ne to vien lasīt!

Latviešu valoda ir tikai instruments, līdzeklis, ko izmanto latviešu tautas interesēs, vai pretēji tām...


Dievs izvēlas, kam kur piedzimt. Dievs izvēlas, kam kādā valodā klausīties savu pirmo šūpuļdziesmu. 4.bauslis latviešiem skan "Godini savu tēvu un savu māti, lai tu ilgi dzīvotu tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dod." 5.bauslis krieviem skan "Почитай отца твоего и мать твою, чтобы тебе было хорошо и чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, даёт тебе."
Katram SAVAS dzimtās valodas svēta turēšana ir tieša šo baušļu sastāvdaļa. Tēva un mātes godāšana izplēn pīšļos, ja negodā katrs SAVA tēva un māts doto valodu.
Es jau vairākus gadus neesmu sarunājies ne ar vienu okupantu-iebraucēju, jo man tādi nekur pa ceļam negadās.
Bet te, MANĀ DZIMTENĒ, dzimušo cilvēku dzimtās valodas ir vienlīdz cienījamas, jo katram Dieva novēlētas un iedotas.

Atbildēt

pēdējā partija?

11.01.2018. 09:41

»

Kaža

Kaut ko tik dumju sen nebiju lasījis


Nu kā tā var - rakstnieks pret dzejnieku...

Atbildēt

Nāksies ne to vien lasīt!

11.01.2018. 09:36

»

Kaža

Kaut ko tik dumju sen nebiju lasījis


Latviešu valoda ir tikai instruments, līdzeklis, ko izmanto latviešu tautas interesēs, vai pretēji tām.

Ne velti ir teiciens - nesēdies pie viena galda ar ienaidnieku, ja tavs nodoms nav viņu apmānīt. Un nerunā ar ienaidnieku (krievvalodīgajiem okupantiem) viņu valodā. Neļauj piedalīties krievvalodīgajiem okupantiem latviešu sarunās latviešu valodā. Bet ko mēs redzam TV? Krievvalodīgo raidījumos kreituses un ijābi cits citu pārspēj, pat krievvalodīgos, krievu valodas lietošanā krievvalodīgo interesēs. LTV1 vispār, tostarp ar Rēderu, apiet asākos latviešu nacionālos jautājumus.

Pastāvošā iekārta izmanto latviešu valodu pret latviešu tautu, maldinot to, panākot, ka latvieši notic, ka tā strādā latviešu tautas interesēs, ja reiz pat prebulā nostiprināta latviešu valodas nozīme. Kā Saeima ar balsojumu ieviesa preambulu, tā to var grozīt, kad vairākumā tur būs Saskaņa un ZZS.

Nekāda čekistu lustrācija nav iespējama. Jo viņiem nav nepieciešamības ko nožēlot. Jo pie varas ir LPSR noziedzīgās iekārtas zieds - Kreituse, VVF, Lembergs, Brigmanis, v p A. Bērziņš utt.

Tāds Rokpelnis, visticamāk, pa īstam sāktu nožēlot, ja viņam mauzera stobru ieliktu mutē.

Atbildēt

Jorēns

11.01.2018. 08:00

Tā Riekstiņa bija totāla zoss, tādu pielaist pie literatūras būtu noziegums

Atbildēt

Vienreiz nāciet pie prāta!

11.01.2018. 06:58

»

L.Grantiņš LRTT

Šo deģenerātu nav daudz, bet viņi sabāzti redzamās un "skaļas" vietās. Mēs esam liela tauta un no mums bīstas tautas ar melnu karmu. Šodien ir viņu laiks, jo ir nakts, bet diena jau sāk aust... . Viss beigsies ar šo sātanisko kreatūru pilnīgu iznīcināšanu.To veiks viņu pašu melnie darbi. Tāds nu ir ...


Un beidziet zombēt sevi un citus ar sātanismu, karmām un citiem vēstures "izrakumiem"! Hazāriem, bazāriem! Atveriet acis un nebīstaties, skatieties uz to, ko redzat, bez aizspriedumiem un bailēm. Tikai tas, kam paši piešķirat nozīmi, tas arī iegūst nozīmi. Pārējais ir lielais Nekas!

Paļaujieties uz to Kungu un nebīstaties!

Atbildēt

Nekad neesmu atbalstījis

11.01.2018. 06:51

»

Murgs

Tu visus sameklē, ko nolādēt. Priecājos par tevi un nožēloju par tavu slimību. Tev nav neviena latvieša, ko varētu cienīt, tikai "krievvalodīgie", lasi: okupācijas pārkrievotās tautas, tie ir "krievveidīgie", tie ir "labie", bet ja pameklē personības starp viņiem - gan nevar nosaukt nevienu...


krievvalodīgos okupantus. Uzskatu, ka jānotiek deokupscijai. Valsts nav sataustāms ar roku, bet tā ir ideju kopums, ko ieslēdz tiesību aktis, par kuru saturu izlemj latviešu tauta. LPSR laika komunisti, čekisti, VDK darbinieki nav uzskatāmi par latviešiem un radikālākajā gadījumā deportējami ar mantas konfiskāciju, jo latviešu valodu viņi izmantoja sadarbībā ar noziedzīgo PSRS režīmu pret latviešu tautu un to turpina darīt Saeimā, pašvaldībās, valdībā, tiesā un prokuratūrā, DP un SAB.

Krievvalodīgie okupanti, kas apguvuši latviešu valodu, arī nav uzskatāmi par latviešiem, bet krievvalodīgajiem, kas prot valsts valodu.

Latvieši ir Endzelīns, Melngailis, Rainis, Kviesītis.. utt. Tie, kuri cēla latvisku Latviju, nevis M. Ķempe, I. Ziedonis, J. Peters, VVF utt.

Atbildēt

Putina kliķe = LR valdība

11.01.2018. 06:49

Gribētos sagaidīt atzīšanos no Ivara Godmaņa. Par to, kāds Atmodas laikā viņš trojas zirgs bija. Laikam jau pats necerēja, ka PSRS neizdosies glābt un visādi toreiz izpildījās. Mēs te cepamies, a viņš kaut kur sēd šobrīd labiekārtotā mājā par nodokļu maksātāju naudu. Latviešu tautas nelaimes visīstākās. Kāpēc citiem ir bail iznākt no skapja? Latviešu tautai savus mēslus ir jāzin, varu derēt, ka pat Maskava ar prieku atvērtu LPSRS čekas maisus, kas tai ir pieejami, jo pēc tam ne viens vien "godājams" Latvijas pilsonis kristu kaunā. Tādu mazo čekistiņu valstiņa Latvija :)

Atbildēt

Izlasiet vienreiz

11.01.2018. 06:36

»

L.Grantiņš LRTT

Par Ziedoni ziņu nav, bet pārējie šeit pieminētie ir nelatvieši- hazārlatvieši. Zālīte uzvārdu ieguva no patēva,- visīstākā stukača.Labi esi pasacījis. Bauda lasīt tādus komentārus


Induļa Latvieša Bailes! Tur Grūtups, kas pabija Maskavas VDK arhīvos, atklāja Ziedoni, Imantu Freibergu, M. Zālīti. Tur arī dažas rindas par jums.

No sākuma Grūtups mēģināja SAB piekļūt čekas kartotēkai, bija neatgriezeniski slims ar plaušu vēzi, gribēja, cerēja kaut ko latviešiem atstāt no sevis. Tad secināts, ka pēkšņi caur pazīšanos pārtraucis SAB meklēt piekļuv VDK kartotēkai, bet devies uz Krieviju, kur atradis vajadzīgo. Tādēļ pastāv versija, ka VDK kartotēku izveda uz Maskavu VVF laikā Borovkovs ar Godmani. Slepeni. Tikpat slepeni, kā izkūpēja no tiesas Godmaņa čekas lieta. Ne velti Saeima pieņēma lēmumu steigšus pārvietot VDK kartotēku uz publisku arhīvu. Pārvietojot pusgadu Vēsturnieku komisijai nebūs piekļuves VDK kartotēkai, kuras nav , visticamāk Latvijā, un vēsturnieki maijā sniegs nepilnīgu atskaiti, lai Saeima izlemtu līdz gada beigām, ko darīt ar kartotēku.

Kaut ko tomēr no savas izpētes Grūtups ir nobēdzinājis Drīs būs otra daļa Bailēm ar nosaukumu Vara.

Grūtupu nošāva Maskavas VDK slepkava ar Aivara Šlomo dēla Lemberga finansējumu, Lembergam atriebjotiies Grūtupam par Krievijā uzpkšķerēto, ka viņš ir žīda Šlomo dēls. Žīda dēls, kas citus lamā par sorosīdiem.

Atbildēt

Meistars meistaru

10.01.2018. 23:44

»

Vēl vienu

tabļedku, mikropisan


Manikaku porciju srrranciju skapī iepazīst visos caurumos! Saglabājiet vismaz savu pašcieņu ja spējat, un pārtrauciet putrot, visu padarot vēl ļaunāku! Paldies. Lai Jums vecas pašam nonākt pie savas apskaidrības! Mani kāds operatīvais dienests izsekoja veselu mēnesi, no sākuma slepeni, ko ātri atklāju, kad viņiem piedraudēju, mani sāka ar novērošanu un izsekošanu terorizēt atklāti, cerot, ka stresa apstākļos atklāšu personas ar kurām kontaktējos. Iespējams. Tieši mēnesi. Apmuļķojot sekotājus, es pat atklāju viņu konspiratīvo dzīvokli, kas viņus vēl vairāk satracināja. Nu jau pietiek! Tā ka turieties no manis pa gabalu, jo esmu individuālists. Un man nav un nevar būt autoritāšu. Komentēšana ir mana izklaide.

Atbildēt

Murgs

10.01.2018. 23:43

»

Jakubāns un Hānbergs

bija nešķirami draugi, kas līdz pēdējam izmantoja padomju privilēģijas, rakstot par kokhozniekiem, kolhozu priekšsēdētājiem, baudot kolhoznieku labumus kolhozos un padomju saimniecībās. Uzdzīvoja un izklaidējās. Līdz pēdējam bija pieraduši parazitēt. Kad jau bija "brīvība" , viņi ar TV Bruņinieci braukāja...


Tu visus sameklē, ko nolādēt. Priecājos par tevi un nožēloju par tavu slimību. Tev nav neviena latvieša, ko varētu cienīt, tikai "krievvalodīgie", lasi: okupācijas pārkrievotās tautas, tie ir "krievveidīgie", tie ir "labie", bet ja pameklē personības starp viņiem - gan nevar nosaukt nevienu.

Arī slimajiem tiesības runāt, rakstīt un dzīvot.

Atbildēt

nu bet

10.01.2018. 23:41

»

Vēl vienu

tabļedku, mikropisan


;)))))

"Kas arī bija jāpierāda!", kā ir sacīts - pirmais piemērs iepriekš minētajam jau pats pasteidzās "prezentēties".

Skat. iepr.: latvieši jau sen vairs NAV nekāda nācija un, diemžēl, nekad vairs nebūs. Arī tā iemesla dēļ (patiesībā galvenokārt), ka "latvietis latvietim = mīļākais ēdiens", vēl joprojām un visos laikos nemainīgi. Īpaši jau šajā pašreizējā "valstī" un tajā agonējošajā "sabiedrībā".

Katram - savs, neapšaubāmi. Tā vi'š i', ko šam padarīsi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

10.01.2018. 23:38

»

Tas ir naivi. Tā domāt.

Redzi tie, kas raksta dzeju, prozu, viņi lieto valodu. Valoda ir jālieto tautas labumam. Viņi LPSR laikos stučīja latviešu valodā par latviešiem, kuri mīlēja savu latviešu tautu un bija pret krievvalodīgajiem okupantiem. Komunisti latviešu valodā ideoloģiski apstrādāja latviešus - it kā latvieši, bet...


Šo deģenerātu nav daudz, bet viņi sabāzti redzamās un "skaļas" vietās. Mēs esam liela tauta un no mums bīstas tautas ar melnu karmu. Šodien ir viņu laiks, jo ir nakts, bet diena jau sāk aust... . Viss beigsies ar šo sātanisko kreatūru pilnīgu iznīcināšanu.To veiks viņu pašu melnie darbi. Tāds nu ir Karmas Likums, kura priekšā jebkura dievība ir niecība.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

10.01.2018. 23:29

»

Izcils nelatvietes paraugs

ir M. Zālīte. Kā I. Ziedonis un VVF latviešu valodu izmanto, spekulēdami ar latviešu vērtībām. Savos darbos aizskardami līdz absurdumam abstraktas tēmas, nevis savos darbos runā par moderno un aktuālo latviešu tautai...


Par Ziedoni ziņu nav, bet pārējie šeit pieminētie ir nelatvieši- hazārlatvieši. Zālīte uzvārdu ieguva no patēva,- visīstākā stukača.Labi esi pasacījis. Bauda lasīt tādus komentārus.

Atbildēt

nu bet

10.01.2018. 23:01

»

GEO

Ja ar tādām domām visi būtu dzīvojuši čekas laikos,tad nebūtu kurus stučīt.Tā,lūk


Tieši tāpēc jau arī bija ko stučīt, ka pietiekami daudz latviešu nedzīvoja ar tādām domām čekas laikos. Tikai ir jāņem vērā, ka no čekas laikiem ir pagājuši gandrīz 30 gadi šajā pašreizējā "valsts" parodijā. Un tas ir pilnīgi pietiekami, lai jebkurš loģiski domāt spējīgs cilvēks varētu pamatoti secināt to, ko truli cietpaurīgi nevēlas atzīt tikai lojālpatrEJotiskas lumpenpropagandas totāli nozombēti eurolatvāņi. T.i. - ka latvieši jau sen vairs nav nekāda nācija. Un, diemžēl, nekad vairs nebūs. Arī tā iemesla dēļ (patiesībā galvenokārt), ka "latvietis latvietim = mīļākais ēdiens", vēl joprojām un visos laikos nemainīgi. Īpaši jau šajā pašreizējā "valstī" un tajā agonējošajā "sabiedrībā". Tā lūk!

Var jau palikt katrs pie savām domām, protams - ja vien tādas vispār ir. Savukārt, attiecībā uz to, ka "Ir jādzīvo!" - ir sacīts: "Labāk mirt stāvus un ar godu, nekā "dzīvot" ar nāvīgu kaunu uz ceļiem rāpojot." Katram = savs, neapšaubāmi.

Atbildēt

Izcils nelatvietes paraugs

10.01.2018. 23:00

»

NEO

Visi tie ir latvieši.Tā es domāju krievu laikos un domāšu,kamēr dzīvošu.Nav vajadzības ieslīgt diskusijās. Nev man naida ne pret vienu nāciju.Mēs esam latvieši un tas atkarīgs no mums pašiem,vai būsim


ir M. Zālīte. Kā I. Ziedonis un VVF latviešu valodu izmanto, spekulēdami ar latviešu vērtībām. Savos darbos aizskardami līdz absurdumam abstraktas tēmas, nevis savos darbos runā par moderno un aktuālo latviešu tautai.

Par moderno un aktuālo latviešu tautai nerunā arī Saeimā, valdībā, SAB, DP, pašvaldībās, bet runā par mistisku Latvijas tautu, lietojot latviešu valodu, taktiski un stratēģiski maldinot latviešu tautu, it kā viss runātais attiektos uz latviešu tautas labumu.

Lai VVF tēlotu latvieti, viņa apsargu pavadībā, bīdamās no latviešu tautas, vazājās pa Latviju Nīcas tautas tērpā. Viņa latviešu valodu izmanto savam pašlabumam kā Bojārs un Borovkovs VDK virsnieki.

Atbildēt

Tas ir naivi. Tā domāt.

10.01.2018. 22:51

»

NEO

Visi tie ir latvieši.Tā es domāju krievu laikos un domāšu,kamēr dzīvošu.Nav vajadzības ieslīgt diskusijās. Nev man naida ne pret vienu nāciju.Mēs esam latvieši un tas atkarīgs no mums pašiem,vai būsim


Redzi tie, kas raksta dzeju, prozu, viņi lieto valodu. Valoda ir jālieto tautas labumam. Viņi LPSR laikos stučīja latviešu valodā par latviešiem, kuri mīlēja savu latviešu tautu un bija pret krievvalodīgajiem okupantiem. Komunisti latviešu valodā ideoloģiski apstrādāja latviešus - it kā latvieši, bet latviešus, VDK noziedznieki rūpējās, lai iznīcinātu latviešus, neļautu tiem ieņemt amatus, kas nāktu latviešu tautai par labu. Tad varņeši 4. maijā prihvatizēja varu latviešu valodā. Bet latviešu tauta tikai saņem postu no šīs "latviešu" varas. Latvieši, lai izdzīvotu, bēg no Latvijas.

Kas tad ir tie "latvieši"? Šlomo dēls Lembergs, Mūrniece, puskoholiete, Parādnieks, mongoloīds, Vējonis, pleskavietis, Abu Meri, arābs, Maizītis, draugs Guļānam , Pelšes radiniekam, Kučinskis, polis, es neredzu nevienu, kas latviešu valodu izmantotu latviešu tautas labumam. Viņi visi latviešu valodu izmanto kā instrumentu pret latviešu tautu. Viņi, ja kāds sevi uzskata par latvieti, kā A. Kalvītis, ir tiktāl atsvešinājušies zagdami no latviešu tautas, ka publiski pat spriež pilnīgi neadekvāti. Tie nav latvieši!

Atbildēt

GEO

10.01.2018. 22:34

»

nu bet

Nekāda nācija jau sen vairs neesam. Un nekad arī vairs nebūsim


Ja ar tādām domām visi būtu dzīvojuši čekas laikos,tad nebūtu kurus stučīt.Tā,lūk!
Paliksim katrs pie savām domām. Ir jādzīvo!

Atbildēt

NEO

10.01.2018. 22:21

»

Tie, kas stučīja, komunisti, VDK

tos par latviešiem nedrīkst dēvēt. Viņi bija un ir latviešu tautas ienaidnieki. Atrodoties 26 gadus pie varas, viņi ir turpinājuši Latvijas pārkrievošanu, genocīdu līdz šai dienai...


Visi tie ir latvieši.Tā es domāju krievu laikos un domāšu,kamēr dzīvošu.Nav vajadzības ieslīgt diskusijās. Nev man naida ne pret vienu nāciju.Mēs esam latvieši un tas atkarīgs no mums pašiem,vai būsim.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

10.01.2018. 22:15

»

Vēl vienu ta-bļedku

Dikļu muļķi


uz vēdera līzdams Lemberga priekšā, panācu, ka vecais čekists un komunists Lembergs no lapsas un seska nopirka Neatkarīgo. Neatkarīgās nosaukumu šitie nelieši nozaga aiz jurtas no man stukača dzejoļa, mums abiem sūkājot dzeltenās lāstekas un dzirdot dzejoļa rindas izvemtās no autora mutes. " .. jo rīts ir nesakarīgs utt.".

Atbildēt

Tie, kas stučīja, komunisti, VDK

10.01.2018. 22:09

»

GEO

Skaidrs,ka latviešus vajag rīdīt pret latviešiem.Lai mēs saplosītu paši sevi.Kādam spēkam tas ir izdevīgi


tos par latviešiem nedrīkst dēvēt. Viņi bija un ir latviešu tautas ienaidnieki. Atrodoties 26 gadus pie varas, viņi ir turpinājuši Latvijas pārkrievošanu, genocīdu līdz šai dienai.

To, ka viņi pārvalda latviešu valodu un to lieto, tas nenorāda uz latvietību, jo valodu viņi izmanto pret latviešu tautu, Saeimā, rakstot likumus, valdībā, pašvaldībās.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs tas kurš Mikropisanczs

10.01.2018. 22:08

manis apmelošana pietiekcomā, papildus bez manas kā privātpersonas atļaujas manu vārdu un uzvārdu Manikaks porcijs srrrancijs nopublicējot lapsai savā portālā, man radīja nepatikšanas, jo mana vārda publicēšana radīja kādas nezināmas līdz galam represijas pret mani, no kurām tā arī neesmu izkūlies. Bet tieši man var būt pret stukaču lapsu pretenzijas. Paldies tam augstajam, ka man nepietika prāta izpaust manu vārdu, jo man šausmīgi kauns no sevis. Atvainojies man joprojām nav stukaču lapsa, bet lai tas paliek uz šīs sirdsapziņas, jo man tā nav jālūdz, bet kauns no sevis ir mana iekšējā nepieciešamība.

Atšķirībā no sen savervētā aģentūras stukača lapsas mana stukača privilēģija ir tā, ka neviens negrib mani personīgi pazīst un varu brīvi paust savus murgu viedokļus gan tādus, kas valsts varai patīk, vai nepatīk. Otrkārt, nepazīstot pats sevi personīgi, valsts varai nav nekāda pamata mani iepīt apsūdzībās pret lapsu.

Lai tas augstais mani vada pa pareiziem ceļiem pa taisno uz trakomāju atpakaļ!

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

10.01.2018. 22:06

»

Dikļu muļķis

Untūns Mazpusēns (dzejnieks, grafomāns no Muļķu zemes XXI g.s.) sūkā ledu pie savas jurtas. Debess klāra, Untūns pistu nāras, bet ūdens ledū kalts - pautu balts. Tabļedkas ciemā nau, Untūns lūdz no pagasttiesas, ja nedošot bez cenzūras, būšot brīvs - atbrīvošot sevi no savas miesas. Kas arī bija jāpierāda...


atkal izvēmās uz dzeltena ledus aiz lapsudīrātavas jurtas kur bija kārtējo reizi pasūtīts sūkāt dzeltenās lāstekas. Debess muļķu zemē klāra, stukaču manikaku izdrāzušas nāras, kas bija jāpierāda un ir sacīts. Tabļetkas porcijas srrrancijam nava akal.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

10.01.2018. 22:05

»

Dikļu muļķis

Untūns Mazpusēns (dzejnieks, grafomāns no Muļķu zemes XXI g.s.) sūkā ledu pie savas jurtas. Debess klāra, Untūns pistu nāras, bet ūdens ledū kalts - pautu balts. Tabļedkas ciemā nau, Untūns lūdz no pagasttiesas, ja nedošot bez cenzūras, būšot brīvs - atbrīvošot sevi no savas miesas. Kas arī bija jāpierāda...


Tabletes, zarazas, man atkal par ātru beigušās! Dies pasarg! Koņec Sveta, stukaču lapsa! Šitajā lapsudīrātavā piecirstcom neviens nemācās karakulikasi kamasutras mākslu, par ko es fanoju kad mēness, nespīd, debess klāra, un manai jurtai visi stūri apčurāti. Tāpēc man atkal jāiet kur mani regulāri pasūta, aiz jurtas pasūkāt dzeltenās lāstekas!

Atbildēt

GEO

10.01.2018. 22:04

Skaidrs,ka latviešus vajag rīdīt pret latviešiem.Lai mēs saplosītu paši sevi.Kādam spēkam tas ir izdevīgi.
Jūtu līdzi rakstniecei par savu sāpi,tikai tagad ikviens varēs visos Pasaules grēkos vainot rokpeļņus.Bez pierādījumiem,bez paškriticisma.

Atbildēt

Dikļu muļķis

10.01.2018. 22:03

»

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

stukaču lapsudīrātavā trako! laiks tabletītei! un jāaizdodas pie galvasdaktera atkal. pēc lapsāņu stukaču karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem


Untūns Mazpusēns (dzejnieks, grafomāns no Muļķu zemes XXI g.s.) sūkā ledu pie savas jurtas. Debess klāra, Untūns pistu nāras, bet ūdens ledū kalts - pautu balts. Tabļedkas ciemā nau, Untūns lūdz no pagasttiesas, ja nedošot bez cenzūras, būšot brīvs - atbrīvošot sevi no savas miesas. Kas arī bija jāpierāda!

Atbildēt

Rokpelnis ir visīstākais stukačs

10.01.2018. 21:49

»

tas taču skaidrs

ka šakāļu plosīšanās pret Rokpelni,rupjības un draudi ir melna kampaņa,kuras mērķis ir panākt,lai Neviens vairs neuzdrošinātos atzīties un pastāstīt par savu sadarbību ar šausmīgo sarkano režīmu.Tas neliešiem neder.Vajag manipulēt ar latviešiem,lai cits citu plosa un tur aizdomās.Skaldīt un valdīt vajag...


un viszemiskākais cilvēks. Toreiz ar VDK privilēģijām stučīja un publicējās, klūstot slavens. Tagad savas slavas dēļ nostučīja pats sevi. Kangers no vēsturnieku komisijas domā, ka VDK šodien lika Rokpelnim atzīties, lai redz, kas notiks. Jo čekas kartiņu Rokpelnis parakstīja 1985. gadā, pirms tam sadarbojās ar VDK. Pārstāja dzert un parakstīja sadarbību, kļuva īzts čekists.Šādu mēslu dēļ vēl Stūra māja vieninieku kamerās smaka daudzi pat tajā dienā, kad komunistu Augstākā padome nobalsoja par " neatkarību" - pašu varas neatkarību no tautas, kas šodien simtprocentīgi realizējies.

Atbildēt

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

10.01.2018. 21:45

»

Dikļu muļķis

pamodās


stukaču lapsudīrātavā trako! laiks tabletītei! un jāaizdodas pie galvasdaktera atkal. pēc lapsāņu stukaču karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem.

Atbildēt

VDK un komunisti

10.01.2018. 21:42

»

Kā tad

Ir zināmi fakti, cik augstmanīga un bravurīga, iznīcinoša bija Māra Z'\al'\ie pret jaunajiem rakstniekiem un dzejniekiem, ka riebums nāk. Nu ko, mēs viņu tagad bāzīsim maisā un nesīsim uz uzpi - slīcināt...


paklausīgi izsijāja visas pelavas, graudi krita cauri. Visļaunākos, divkosīgākos, nodevīgākos pašlabuma meklētājus izvirzīja radošajā inteliģencē, izņirdzoties par latviešu godu. Kā lopus sadzina kolhozos. Nekā latviešu tautai nebija laba.

LPSR noziedznieki varu neatdeva. Iedomājieties M. Zàlīte un VVF - divas vispretīgākās un glumākās sievietes, nu ja, un Dź. Skulme, komuniste, M. Tabaka čekiste, Imants Freibergs čekists. Visi tie mēsli joprojām pie varas virsotnes.

Visa viņu viszemiskākā un divkosīgākā morāle visos varas līmeņos.

Atbildēt

tas taču skaidrs

10.01.2018. 21:37

ka šakāļu plosīšanās pret Rokpelni,rupjības un draudi ir melna kampaņa,kuras mērķis ir panākt,lai Neviens vairs neuzdrošinātos atzīties un pastāstīt par savu sadarbību ar šausmīgo sarkano režīmu.Tas neliešiem neder.Vajag manipulēt ar latviešiem,lai cits citu plosa un tur aizdomās.Skaldīt un valdīt vajag.Rokpeļņa patiesā grēksūdze,nožēla un piedošanas lūgšana šajā neliešu scenārijā neiederas.Vajag saplosīt,iznīcināt un galvenais,lai neviens vairs neiedrošinās atzīt savu vainu un pastāstīt par savu savervēšanu un sadarbību.Lai melo,izlocās,tiesājas kā godmanis inkēns,kreituss un citi.Tas sātanam izdevīgi.

Atbildēt

Kā tad

10.01.2018. 21:32

»

Rokpelnis ir Jēzus,

kas atklāja sadarbību ar VDK, ciešot par citu nodarīto, kamēr citi gļēvi slapstās kā Zālīte, VVF, Imants Freibergs. Rokpelnis ar navlām reāli jāsit krustā, kamēr noasiņo, es tev piekrītu. Viņš ir glābējs! Jāpienaglo krustā un jānes pa Vecrīgu līdz Raiņa piemineklim


Ir zināmi fakti, cik augstmanīga un bravurīga, iznīcinoša bija Māra Z'\al'\ie pret jaunajiem rakstniekiem un dzejniekiem, ka riebums nāk. Nu ko, mēs viņu tagad bāzīsim maisā un nesīsim uz uzpi - slīcināt?

Viņa daudz laba izdarīja arī neatkarības atgūšanā. Vajag būs saprātīgiem.

Un kas notiek šodien - organizētā noziedzība ( varas un biznesa saplūšana) ko tad dara ar latviešu talantiem, ar ierosinātājiem karotājiem pret to, vai ļau publicēties vispār? Met no balkona, uzsāk vajāšanau, piesūta "lapsenes"utt.

Tā ka nepriecājies un nenolādi pagātni. Tajābija arī daudz laba, izņemot okupācijas varas iepludināto okupācija uzraugu privilēģijas, stradnieku cilvēks un jo sevišķi pensionārs bija goda cilvēks, karogs sabiedrībai, ko sistemātiski cilāja, bija aizstāvība pret ļaunumu, izņemot - krievs bija "svētā govs", nevarēja aizskart,. sevišķi teikt - re ko dara iebraucēji, re kādas privilēģijas tie pelna vai aizskart Tēvijas kara dalībnieku - krievu utt

Kas notiek tagad ar organizēto noziedzību, ar likumiem viņu sardzē,ar Maksātnespējas administrāciju, ko kūrē Dzintars RASNAČS, Bēziņs Dzintars, Parādnieks, kādus likumus taisa?

Atbildēt

Ćekisti un komunisti klaigàja-

10.01.2018. 21:25

»

Klau

Atyzīstieties nākami? Kāds stulbums un dubļi nāks no publikas, ka vienas šausmas. Neizpratne, nomelnošna, skaudība, melnas nojautas un nopūtas un lamu vārdi. Tā mēs uz 10 gadiem dabūsim rieties un aprit viens otru kā traki suņi, to vien dzirdēsim...


Pastalàs, bet brîvi, nosargàja savu brîvîbu zagts, rakstît likumus, pàrvaldît valsti un baudît varu. Tagad komunisti ciniski ñirdz, izdod vietèjo paßvaldîbu laikrakstus, cik grib sevi raklamè.

Atbildēt

Klau

10.01.2018. 21:20

Atyzīstieties nākami? Kāds stulbums un dubļi nāks no publikas, ka vienas šausmas. Neizpratne, nomelnošna, skaudība, melnas nojautas un nopūtas un lamu vārdi. Tā mēs uz 10 gadiem dabūsim rieties un aprit viens otru kā traki suņi, to vien dzirdēsim.

Šī rejošā un tagadējā naudas alkatības režīma un "plakano"telefonu pekstiņu bakstītāji ir debilizējušies un neko nesaprot, nav izzinājuši pasaules uztveri no grāmatām, kas ir par 90 % vienīgais izziņas avots.

Ja gribi saprast - neatkarības atjaunošanas laikā aģenti nosargāja nevienu vien no represijām un viņi bija visi tie, kuri skaļi klaigāja okupācijas režīmam naidīgus saucienus un netika arestēti, jo kā var arestēt savus aģentus, kuri pulcināja ap svi "nacionalistus", lai čeka tos varētu uzskatīt un vajadzības gadījumā savākt un nobāzt cietumos vai izsūtīt - bet pārāk ātri virzījas notikumi Maskavā un represijas pagāja secen.

To komentētājiem, naida saucējiem nesaprast savas sociālās debilitātes dēļ.

Atbildēt

Rokpelnis ir Jēzus,

10.01.2018. 21:16

»

Rokpelnis nosargāja tevi

Lūk, jauno dzejnieci Rokpelnis nosargāja no okupācijas atriebības, ja dzejā sakatīja nelabvēlīgu attieksmi pret režīmu un tā politiku


kas atklāja sadarbību ar VDK, ciešot par citu nodarīto, kamēr citi gļēvi slapstās kā Zālīte, VVF, Imants Freibergs. Rokpelnis ar navlām reāli jāsit krustā, kamēr noasiņo, es tev piekrītu. Viņš ir glābējs! Jāpienaglo krustā un jānes pa Vecrīgu līdz Raiņa piemineklim.

Atbildēt

Aga

10.01.2018. 21:12

Un tādu čekas ujebātu mums pa pilnam un pats bēdīgākais, ir jau izaugusi jauna čekistu paaudze, kura kalpo mums nezināmiem saimniekiem!

Atbildēt

hmm

10.01.2018. 21:10

a dzeja man vispār poo,,,j

Atbildēt

Rokpelnis nosargāja tevi

10.01.2018. 21:02

»

Līdumnieks

Zēni, es atvainojos, bet jūsu un mans Tēvi nebija izsūtījumā ziemeļos, bet KATORGĀ! iZSŪTĪJUMS UN KATORGA NAV VIENS UN TAS PATS. KATORGĀ VIŅUS MĒRDĒJA BADĀ, KALPINĀJA, SALDĒJA! VIŅUS- POLITISKOS TURĒJA KOPĀ AR BANDĪTIEM, KURI ATŅĒMA TO PAŠU MAZUMIŅU NO ĒDAMĀ. ES TURPAT UZAUGU UN MAN TIKA DAUDZ STĀSTĪTS...


Lūk, jauno dzejnieci Rokpelnis nosargāja no okupācijas atriebības, ja dzejā sakatīja nelabvēlīgu attieksmi pret režīmu un tā politiku.

Tas ir labi,ka kārtējo latvieti nevis nodeva zem sitiena, bet pasargāja, nevis viņš nodarīja ļaunumu tev.

Atbildēt

kultūrmošķi

10.01.2018. 21:02

Veidenbaumu zinu, Plūdoni atceros, kas tas tāds dzejnieks rokpelnis? nevienu vārdu no šā lūpdrebekļa neatceros, ar ko slavens?

Atbildēt

Raksts ir stulbs, velti nomelno Jāni

10.01.2018. 20:59

Manuprāt, raksts pamatā ir stulbs, atvaino. Tajā na politiskās okupācijas laika ētikas izpratnes, jo Jānis Rokpelnis ir pareizi konstatējis, ka tie neies cauri, ja nav "aizmugures". Par publicēšanu Jānis varētu tikt sodīts ar kaut kādām represijām. Kādēļ lai to saņem pats un tad tiktu liegts publicēties jaunajai autorei tāpat vai pat viņa tiktu uzņēmta uzskaitē kā padomju sistēmas ienaidniece vai tml. Jānis ar savu rīcību pasargāja kā sevi, tā tevi.

Viņš izlasīja manus darbus un teica šādus vārdus: „Tev ir labi darbi, bet publicēt es tevi nekad nepublicēšu, jo tev nav vajadzīgās „aizmugures”!” PILNĪGI PAREIZI TEICA, tādēļ nenomelno cilvēku, ja viņš tevi pasargāja no okupācijas varas uzbrukuma.

Atbildēt

Līdumnieks

10.01.2018. 20:56

Zēni, es atvainojos, bet jūsu un mans Tēvi nebija izsūtījumā ziemeļos, bet KATORGĀ! iZSŪTĪJUMS UN KATORGA NAV VIENS UN TAS PATS. KATORGĀ VIŅUS MĒRDĒJA BADĀ, KALPINĀJA, SALDĒJA! VIŅUS- POLITISKOS TURĒJA KOPĀ AR BANDĪTIEM, KURI ATŅĒMA TO PAŠU MAZUMIŅU NO ĒDAMĀ. ES TURPAT UZAUGU UN MAN TIKA DAUDZ STĀSTĪTS: NEKAS NEESOT TIK BRIESMĪGS KĀ BADS. CITAS DOMAS GALVĀ NAV KĀ: kUR DABŪT KO ĒST. čEKISTI UN ARĪ PĀREJĀ TAUTA TO NESAPROT UN NESAPRATĪS!!! VĀRDS ŠAI RADĪBAI IR cilvēks!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....