Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manikaks porcijs srrrancijs

10.01.2018. 20:52

»

Jakubāns un Hānbergs

bija nešķirami draugi, kas līdz pēdējam izmantoja padomju privilēģijas, rakstot par kokhozniekiem, kolhozu priekšsēdētājiem, baudot kolhoznieku labumus kolhozos un padomju saimniecībās. Uzdzīvoja un izklaidējās. Līdz pēdējam bija pieraduši parazitēt. Kad jau bija "brīvība" , viņi ar TV Bruņinieci braukāja...


ar steigu uzvelciet trako kreklu! Tad atkal debess būs klāra muļķu zemē un Manikaks porcijs srrrancijs kā parasti būs Mikropisanczs nāra, pēc karakulikasi kamasutras mākslas uz vēdera līzdams aiz jurtas pa dzelteno ledu kad mēness nespīd un jurtai visi stūri apčurāti no autora mutes " .. jo rīts ir nesakarīgs utt.".

Atbildēt

zātaniņš

10.01.2018. 20:27

'"Drīz sitīs tā stunda,visus čekistus apšaus,sašķaidīs kā blaktis,saraksti jau ir sastādīti..Pakārs,nošaus u.t.t.Daži uzvārdi arī tiek minēti.Nez kā Lapsas kungam patīk šie teksti?

Atbildēt

Jakubāns un Hānbergs

10.01.2018. 20:25

»

Jurnieks🚢

Labi Rokpelnis,bet Jakubāns viņš taču bija TF,jā nemaldos


bija nešķirami draugi, kas līdz pēdējam izmantoja padomju privilēģijas, rakstot par kokhozniekiem, kolhozu priekšsēdētājiem, baudot kolhoznieku labumus kolhozos un padomju saimniecībās. Uzdzīvoja un izklaidējās. Līdz pēdējam bija pieraduši parazitēt. Kad jau bija "brīvība" , viņi ar TV Bruņinieci braukāja pa zemnieku sētām rijot to labumus, piešķirot labskās lauku sētas titulus. Koroče, turpināja ņirgāties vēl tad, jo tā bija pieraduši kolhozu laikos(to viņi sauca par kultūru), kad uz vēdera līzdami Lemberga priekšā, panāca, ka vecais čekists un komunists Lembergs no viņiem nopirka Neatkarīgo. Neatkarīgās nosaukumu abi nelieši nozaga no man dzejoļa, abiem dzirdot dzejoļa rindas no autora mutes. " .. jo rīts ir neatkarīgs utt.".

Atbildēt

Uldis

10.01.2018. 20:24

»

Nja

čeku komandēja komunistu partija, vietējie gorbunovi, lembergi, brigmaņi. Tie ir galvenie atbildīgie gan Maskavā, gan Rīgā


Čeku komandēja, vai pareizāk viņi strādāja roku rokā, PSRS kompartijas CK. Urbanoviči, gorbunovi un reiri nevienam čekistam nevarēja dot komandas.

Atbildēt

Jurnieks🚢

10.01.2018. 20:17

Labi Rokpelnis,bet Jakubāns viņš taču bija TF,jā nemaldos?

Atbildēt

Īzti zātani!

10.01.2018. 20:10

»

L.Grantiņš LRTT

Kamēr viņus nenositīs, nekas nemainīsies !!! Borovkovi, indriksoni, savicki, godmaņi un visi pārējie rokpelņi ir jāsasšķaida kā blaktis... . Neaizmirsīsim, ka šo deģenerātu spermas produkti nav labāki... . Vilkam vienmēr dzims vilcēni


Velli un nelieši, hazāri pretīgie. Zionisti! Got mit uns! Lai diez svetī Līdumnieku , māmuļnieku, Freimentālu, lai viņa sperma izplatās jaunavās! Alleluja!

Atbildēt

LTV 1:1

10.01.2018. 20:04

»

VDK inteliģencē

latviskā attīstību ierobežoja konkurenci, diskriminēja


Edvins Raups un Jundze Rēdera raidījumā 1:1 aicināja čekas maisus sadedzināt. Rēders arī, varēja redzēt, ka raidījumu vada "mîksti" - ar LTV 1 vadîbas noràdèm. Nepieminèja Klàvu Elsbergu utt. Klāvu nosita pēc Rokpeļņa ziņojumiem par noskaņojumu. Noskaņojums tiešām bija brīvīgs, nosita Klāvu un visi pierāvās. Arī es sapratu, ka slepkavu - komunistu, čekistu un VDK varu neatdos. Un tā arī ir vēl šodien.

Atbildēt

VDK inteliģencē

10.01.2018. 19:57

»

jim

Alkash kivichbodee teica, ka vish nevienu njeushemljal un neviens par vinju shodien nesudzoties


latviskā attīstību ierobežoja konkurenci, diskriminēja.

Atbildēt

Olis

10.01.2018. 19:55

"Maisi' paši runā ar saviem darbiem.

Atbildēt

Tikai tie!

10.01.2018. 19:48

»

solī

No raksta izriet - tikai tiem kam bija aizmugure tika laisti pie publicēšanas. vienvārdsakot visa inteliģence


Komunistiem un VDK uzticīgie stukači. Saņēma jaunajos mikrorajonos savā rindā dzīvokļus, vasarnīcas, jaunus žiguļus, ārzemju ceļojumus VDK uzdevumā. Ierobežoka konkurenci, labākos, potenciālos gēnijus kā Klāvu Elsbergu nosita.

Ziedonis pats stāstīja kā abi ar Peteru piedzērušies ar 6. žiguļiem gonkojuši pa naksnīgo Rīgu. Apturējusi milicija, pakratījuši ar pirkstu un palaiduši..

Atbildēt

jim

10.01.2018. 19:46

Alkash kivichbodee teica, ka vish nevienu njeushemljal un neviens par vinju shodien nesudzoties! :-) :-)

Atbildēt

solī

10.01.2018. 19:43

No raksta izriet - tikai tiem kam bija aizmugure tika laisti pie publicēšanas. vienvārdsakot visa inteliģence.

Atbildēt

Nu ja!

10.01.2018. 19:42

»

pag,pag

Visiem dp"patronas nepiesviež"Tikai Jurijam Aleksejevam.Un tā kā esmu bibliotekāre,tad zinu,ka mani neviens pagaidām netaisa par stukači.Un jā-esmu Rokpeļņa daiļrades cienītāja.Vai tad tā būtu maucība?Tu laikam tirgū šitās dumjības esi saklausījies.Par to šaušanu tu tā neskaidri izsakies.Kas tad būs...


Ribas lauztas viegla lieta, kāpēc jāšauj? TV 1:1 Jundze ļauni smīnēja un teica, ka viņam zvanot visi un aicina Rokpelni pašu nošauties vai pakārties! Jundze tiešām ir ļoti, ļoti ļauns. Ja viņam kāds zvana, to nevajag uzrei TV publiski.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

10.01.2018. 19:42

»

Mērgļi Rokpelnis, Jakubāns, Hānbergs

u.c. Viņi ņirgājās par jaunajiem autoriem, solīja publicēt, bet solījumus neturēja. Mans tēvs bija leģionārs, 8 gadus pavadīja nometinājumā Ziemeļos. Tāpēc, ka neatzinu padomju varu un nesadarbojos ar VDK, lai arī biju jauns un ļoti talantīgs, mani pārstāja publicēt


Kamēr viņus nenositīs, nekas nemainīsies !!! Borovkovi, indriksoni, savicki, godmaņi un visi pārējie rokpelņi ir jāsasšķaida kā blaktis... . Neaizmirsīsim, ka šo deģenerātu spermas produkti nav labāki... . Vilkam vienmēr dzims vilcēni... .

Atbildēt

Tagad VDK-DP

10.01.2018. 19:39

»

tam es strādāju...

Pastāsti vienkāršajai tautai,kā tu zini,ka Borovkovu,Rokpelni u.c. drīz nošaus!Tas ir ļoti interesanti man kā vēsturniecei.Varbūt tu esi ne tikai nepublicētais dzejnieks,bet arī gaišreģis


vienu stukašu lietu - čekas maisu neatvēršanu mēģina nosegt ar jaunu stukačību - par stkačēm padarot bibliotekāres. Sabiedrību pieradinot pie domas, ka stukačība ir laba lieta! Komunistu un VDK noziedznieku 4. maija Kremļa hibrīdvalsts.

Atbildēt

pag,pag

10.01.2018. 19:37

Visiem dp"patronas nepiesviež"Tikai Jurijam Aleksejevam.Un tā kā esmu bibliotekāre,tad zinu,ka mani neviens pagaidām netaisa par stukači.Un jā-esmu Rokpeļņa daiļrades cienītāja.Vai tad tā būtu maucība?Tu laikam tirgū šitās dumjības esi saklausījies.Par to šaušanu tu tā neskaidri izsakies.Kas tad būs tie šāvēji?nabaga Rokpelnis...Negribētos gan,ka viņu nošauj.

Atbildēt

Gaišreģe esi tu.

10.01.2018. 19:19

»

tam es strādāju...

Pastāsti vienkāršajai tautai,kā tu zini,ka Borovkovu,Rokpelni u.c. drīz nošaus!Tas ir ļoti interesanti man kā vēsturniecei.Varbūt tu esi ne tikai nepublicētais dzejnieks,bet arī gaišreģis


Jo pareizi saproti šausmas, kuras sagaida Latvija. Bet par sarakstiem es dzirdēju tirgū. Bet, ka šaušot no tā saprotu, ka DP visiem "piesviež" Makarova patronas un bibliotekāres taisa par stukačēm, lai viegli safabricēt uz ziņojumu pamata krimināllietas, "piesviežot bērnu pornogrāfiju un nelegālus ieroču"! Kā gaišteģei tas tev bija jānojauš! Un arī to, ka es neesmu gaišreģis, tikai papagailis, kas atkārto, ko redz un dzird. Tu esi Rokpeļņa mauka?

Atbildēt

tam es strādāju...

10.01.2018. 19:10

Pastāsti vienkāršajai tautai,kā tu zini,ka Borovkovu,Rokpelni u.c. drīz nošaus!Tas ir ļoti interesanti man kā vēsturniecei.Varbūt tu esi ne tikai nepublicētais dzejnieks,bet arī gaišreģis.

Atbildēt

Es strādāju privātu rūpalu, draudziņ!

10.01.2018. 18:42

»

lol

tiešām smagi, bija jāiet strādāt, tagad ar pilns ar dziedātājiem, kurus neviens neklausās, un jāiet strādāt


Pārgāju privātā sfērā no vecākā inženiera amata. Tā, lūk, čekistēn. Drīz sitīs tā stunda un jus visus izšaus. Saraksti jau gatavi. Sāks ar Borovkovu.. Un Idiotu Rokpelni..

Atbildēt

Mērgļi Rokpelnis, Jakubāns, Hānbergs

10.01.2018. 18:32

»

vispārībā

Vienīgais "čekists" Rokpelnis...


u.c. Viņi ņirgājās par jaunajiem autoriem, solīja publicēt, bet solījumus neturēja. Mans tēvs bija leģionārs, 8 gadus pavadīja nometinājumā Ziemeļos. Tāpēc, ka neatzinu padomju varu un nesadarbojos ar VDK, lai arī biju jauns un ļoti talantīgs, mani pārstāja publicēt.

Atbildēt

ja nezina, tad nevajag muldēt

10.01.2018. 18:30

»

Nja

čeku komandēja komunistu partija, vietējie gorbunovi, lembergi, brigmaņi. Tie ir galvenie atbildīgie gan Maskavā, gan Rīgā


Tā tikai oficiāli šķita. Viss patiesībā bija otrādi.

Atbildēt

Tā nav.

10.01.2018. 18:28

»

:(

Vispār - savā diletantismā un netalantīgumā vainot Rokpelni kā čekas aģentu - tas nav korekti. Varbūt Rokpelnis kā patiešām izcils literāts, negribēja nolaist kvalitātes latiņu līdz Autores līmenim


Autors pašapliecināšanos un uzaugsmi gūst tikai ar publikācijām. Esmu konsultējies pie M. Ķempes Benjamiņa namā. No pirmās konsultācijas man bija skaidra visa iespējamā literārā nākotne. Esmu bijis Latvijas Radošās jaunatnes nometnē ar Melngalvu, Brūveri u.c. Kopā ar Māri Sauleskalnā TV filmēšanā lasījām savus dzejoļus, pēc tam runājām par dzeju...

Kā jau teicu, mani pārstāja publicēt, kad atteicu sadarboties ar VDK, kas mani šantažēja, par to ka nestrādāju valsts darbā. Es viņiem atbildēju, ka man nav tāda talanta "stučīt" jau pirmajā reizē un iestājos darbā.

Atbildēt

vispārībā

10.01.2018. 18:22

Vienīgais "čekists" Rokpelnis?!
Talantīgs dzejnieks, tāpēc ļoti daudz skauģu, pat "talantīgais" raksta autors!
Vai dieniņ, kādi talanti nevarēja Rokpeļņa dēļ publicēties! Nu nevajag...
Tagadējie čekisti ir daudz ļaunāki, taču viņiem bail ķerties klāt un viņi nemaz neņem galvā "vaukšķus" kā teica Gāzes boss. Dzejniekam jūtīgāka sirds un dvēsele, kodieni sāp vairāk, tad nu kodīsim dūšīgi, mēs, tie, kuriem ne pūciņa nepielipa padomijas gados! Interesanti, kāpēc padomju vara tik ilgi noturējās, ja tai tik daudzi "pretojās" un cīnījās pret to - kā tagad izskatās...

Atbildēt

Ko tur teikt?

10.01.2018. 18:21

Jau agràk komentèju, kad atteicu sadarbību ar VDK, mani pārstāja publicēt, pat izņēma dzejoļus no signāleksemplāra republikas jauno autoru darbiem.

Tāpēc esmu gatavs pa purnu kraut ne tikai Jundzem, kas teic, ka ļauni cilvēki grib sodīt Rokpelni, bet publiski piekaut Rokpelni mediju klātbūtnē, policijas un ātrās medicīnas palīdzības klātbūtnē un kailām rokām.

Atbildēt

Par izcilu ieguldījumu

10.01.2018. 18:10

Arno Jundze, 23.marts 2016, 19:23

Šo pirmdien Latvijas Rakstnieku savienībā notikušajā preses konferencē tika pasludināti 2015. gada labākie latviešu autoru darbi dzejā, prozā, bērnu literatūrā, kā arī tulkojumu un debijas kategorijā, kuri pretendēs uz Latviešu literatūras gada balvu, ko pasniegs 21. aprīlī.
Divi laureāti tika paziņoti jau uzreiz. Latvijas literatūras mūža balvu ekspertu komisija vienbalsīgi nolēma piešķirt dzejniekam Jānim Rokpelnim. Kā teikts formulējumā: «Par izcilu ieguldījumu Latvijas rakstniecībā, radot augstvērtīgus literāros darbus dzejā un atdzejā.»

Atbildēt

:(

10.01.2018. 17:54

Vispār - savā diletantismā un netalantīgumā vainot Rokpelni kā čekas aģentu - tas nav korekti. Varbūt Rokpelnis kā patiešām izcils literāts, negribēja nolaist kvalitātes latiņu līdz Autores līmenim.

Atbildēt

Ontūns Peizda

10.01.2018. 17:47

Arī manus darbus neviens negribēja nekur publicēt,pat skolas sienas avīzē ne.Tagad man skaidrs,ka vainīgi pie tā Rokpelnis,Gorbunovs un Brigmanis.Laikam tak aiz skaudības!

Atbildēt

10.01.2018. 17:41

negribu teikt.Daļa no viņiem bija,citi nē.Bet tu laikam skaidri zini,ka tavs paziņa rakstnieks nebija.Tad jau labi.

Atbildēt

Fiziķis nav liriķis

10.01.2018. 17:38

He, he,tagad visi grafomāni varēs sūdzēties.

Atbildēt

tas vien ir ko vērts"

10.01.2018. 17:20

"Diez vai Bērziņš nojauta,ka Latvijā kāds man ir nolēmis slepeni ieriebt"....Vai tad tas slepenais ieriebējs būtu Rokpelnis?Spriežot pēc Riekstiņas stāstītā,jau nemaz tik slepena tā ieriebšana nebija.Gluži otrādi!Uzreiz tika godīgi paziņots,ka darbiņš netiks publicēts,jo nav aizmugures.Un kurš tad vēl varētu būt tas slepenais ieriebējs.varbūt kāds piekrāpts brūtgāns?Vēl viens te ir "iepēris"dižu dumību par Riekstiņas lepošanos ar vectēvu,kurš "kalpojis"kādiem mistiskiem "fašistiem".Vācu laikā,tāpat kā visos citos laikos un arī vēl šobaltdien visiem darba spējīgiem vīriešiem,kuri neatradās frontē,bija jāstrādā algots darbs.Un visi arī strādāja.Komentāra autoram liekas normāli,ka cilvēku par to izsūtīja un nobendēja atbrīvotāji,kuri apšāva latviešu virsniekus Litenē.Galvenais-nekalpot "fašistiem".

Atbildēt

vispār to vispār

10.01.2018. 16:29

man bija labi pazīstami un ir arī tagad labi pazīstami daudzi labi latviešu rakstnieki,kuri Rokpelni vērtē pozitīvi un pat ļoti pozitīvi.Ko nu?

Atbildēt

Nja

10.01.2018. 16:28

čeku komandēja komunistu partija, vietējie gorbunovi, lembergi, brigmaņi. Tie ir galvenie atbildīgie gan Maskavā, gan Rīgā.

Atbildēt

brīnos es

10.01.2018. 16:24

Cik tas Jānītis varens,ka pateicoties viņa milzīgajai čekas klauvētāja ietekmei ģeniālā rakstniece Riekstiņa varēja nākt klajā ar savu izcilo darbu tikai 2012.gadā.Laikam jau pirmā publicētā grāmata ir tik pat "ģeniāla",kā šis rakstiņš.Tā iet neatzītajiem ģēnijiem,kuri savā tēvzemē netiek cienīti.Labi,ka vismaz godavīrs Peters saprata jauno censoni.

Atbildēt

Zinātājs

10.01.2018. 16:00

A es par Rokpelni zinu to, ko jūs nezināt, un tas ir ļoti interesanti viņa kalpības čekai sakarā ;)

Atbildēt

Opis

10.01.2018. 15:51

Padomju laikā nepublicēja, Latvijas laikā nepublicēja. Visur Rokpelnis vainīgs. Varbūt sākumā uz savām līkajām rokām vajag paskatīties.

Atbildēt

Wekselis

10.01.2018. 15:46

No 1991. gada varēja publicēt jebko un jebkurš. Kā tas sanāca, ka tikai 2012. gadā kaut ko publicēja?

Atbildēt

hmm

10.01.2018. 15:44

nesaprotu kapēc jāpublicē katras skrientes dari, un te nu nav nekāda sakara ar čeku, un ne jau lepoties ar to, ka tevs strādājis fašistu labā

Atbildēt

Vispār

10.01.2018. 15:35

Man bija labi pazīstams viens cits labs latviešu rakstnieks, kurš jau ir miris. vinš rokpelni arī diezgan negatīvi vērtēja.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....