Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos
Foto

Bailēm lielas acis

Arturs Priedītis
04.10.2016.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.P.

06.10.2016. 16:45

Latviešu izdzimteņiem jauns prieks. Latviešu pederastu saits „Puaro.lv” latviešu izdzimteņus iepriecinājis ar šādu ziņu: „Latviešu māksliniece Mētra Saberova savā Facebook lapā paziņojusi, ka Polijā viņai veikta jaunavības plēves atjaunošanas operācija.Saberova raksta, ka operāciju veikusi tieši tādēļ, ka šāda rīcība esot “stulba un absurda”.“Es gribu parādīt, cik absurds un ārkārtīgi diskriminējošs ir spiediens uz sievietēm, lai paliktu jaunavas priekš vīriešu patēriņa. Šī operācija pārsvarā pastāv, lai “palīdzētu” sievietēm un viņu ģimenēm izbēgt no sabiedrības pazemojumiem, kas rodas sievietei neesot jaunavai, kad viņa iziet pie vīra, kuriem nav jāizpilda šāds pienākums,” angliski raksta māksliniece.” Māksliniece uzsver, ka šādas operācijas tiek veiktas, lai aplaimotu vīrieti. Lai piešķirtu papildu kaisli laulāto mīlas dzīvei. Vai nu viņa ir vairāk iekārojama, esot atkal jaunava, vaicā Saberova?”

Atbildēt

...Jānis Zelt. usa

06.10.2016. 09:16

Jānīt,tā saucamā latviešu daļa ir ebreji,vai tad ebreji ir tik dumji ??????

Atbildēt

usa

05.10.2016. 16:36

Tie kam bailes komunizma iesaku internātā paskatīties kā izraelā strādā komunisms KIBUCI jau 100 gadus iegūst liēlākas ražas pasaulē 10 tonas piēna no govs,10 tonas graudu no hektāra kautgan visi saņem viēnādu algu lai komunisms labi strādatu vajag sevī apspiēst mankārību un ego.

Atbildēt

vai

05.10.2016. 14:04

tad Krimināllikums ir atcelts, ka tā normas "jāienes" Biedrību likumā. Pilnīgs sviests...........

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 13:55

»

deniss

Zināšanai - A.P. pēc tautības ir ebrejs


...Faktiski tā ir bijusi objektīva nepieciešamība visos laikos un visās valstīs...
Lūk , te jau izpaužas tas žīdisms , melos.

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 13:51

...Tagad ir pienācis laiks likumā izdarīt grozījumus, ierobežojot pretvalstisko organizāciju veidošanu...
Piemēram , koalīcijas padome , vai tad nav pretvalstisks veidojums.
Arī visa biedru partijnieku sistēma ir pretvalstisks veidojums.

Atbildēt

DENISS

05.10.2016. 10:22

No Stikla kalna: "Cilvēktiesību ideoloģija
Eiropā cilvēktiesību ideoloģija pastāv no 1789.gada, kad Francijā tika izstrādāts pirmais dokuments cilvēktiesību jomā. Cilvēktiesību ideoloģija ir it kā humāna un morāli cēla pozīcija. Taču tā ir ļoti bīstama un indīga ideoloģija, pretrunīga pozīcija un pozīcija ar dubultiem standartiem, meliem, falsifikācijām, zombēšanu u.tml. Franči toreiz ar savu deklarāciju centās attaisnot genocīdu, vēlēšanos sagraut tradicionālo sociālo struktūru. Eiropā tradicionāli valdošā grupa bija garīdznieki un karavīri. Valstis pārvaldīja kristīgie monarhi. Pret viņiem bija vērsta cilvēktiesību deklarācija, balstoties uz lozungu „Dieva nav!” un Dieva vietā piedāvājot materiālistisko orientāciju – visu nosaka prāts, materiālistiskā zinātne. Tas veicināja ateisma plūdus, dzīvniecisku izlaidību, kas mūsdienās ir sasniegusi zināmu kulmināciju un likvidējusi jebkādas cerības apturēt „balto” cilvēku morālo pagrimumu. Cilvēktiesību ideoloģijas aizsegā Francijā iznīcināja garīdzniekus, deklarācija bija vērsta pret aristokrātiju. Asiņainie notikumi Vandejā ir vēsturiski pirmais simbols cilvēktiesību ideoloģijai. Mūsdienu Latvijā (arī Krievijā) spilgts cilvēktiesību ideoloģijas bīstamības piemērs ir ebreju aizraušanās ar „cilvēktiesībām”, tādējādi maskējot savus patiesos materiālistiski alkātīgos mērķus. Latvijas cilēviči pēc PSRS sabrukuma tūlīt kļuva aktīvi „cilvēktiesību” fani, tādējādi sev nodrošinot politiskās karjeras iespējamību. Latvijas krievu diasporas tiesiski nožēlojamais stāvoklis ir šo cilēviču darbības rezultāts „cilvēktiesību” jomā."

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 09:56

Par krieviem kauns man pašam, bet tā ir taisnība, jo te ir pilnīgs tukšums.

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 09:55

Žīdeļi noteikti atriebsies Arturam. Viņi Arturam uzrīdīs latviešu cūkas, kas ar lielu prieku apēdīs otru latvieti.

Atbildēt

A.P.

05.10.2016. 08:59

Latviešu jaunaudzes mērgļiem kārtējo prieku šodien (5.X) sagādājis latviešu mēslu izcilība "satori.lv", ievietojot kaut kāda edgariska jēkabsoniska latviešu viepļa tekstu. Tajā ir slavēta latviešu tautas perversākā daļa, ar kuru lepojās smērējuma uzcūkotājs: "Vēlāk man jautāja, vai tiešām šis jautājums mani tik ļoti personīgi skar. Pāris vārdos – bija sakrājies, jo pēdējā laikā Latvijā notikuši vairāki mēģinājumi ierobežot cilvēku tiesības: gan absurdais Tieslietu ministrijas sagatavotais atzinums par Stambulas konvenciju, gan Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas sinodes lēmums aizliegt sieviešu ordināciju, gan bēdīgi slavenais "tikumības likums" jeb grozījumi izglītības likumā, saskaņā ar kuriem izglītības iestādēm jāsargā skolēni no "netikumīgas" informācijas."

Atbildēt

Dens

05.10.2016. 08:46

No prof.bloga: "Savā dzīvē esmu ļoti bieži un atsevišķos periodos pat pārāk bieži sastapies ar latviešu nelietību, kas vērsta pret mani un visbiežāk nebija publiski noformēta nelietība. Protams, ir bijusi arī publiski noformēta nelietība pret mani. Tā, piemēram, Daugavpils nelietis Paškēvičs internetā stāsta fantastiskas lietas par mani. Es esmu naktī norāvis LR karogu, aiznesis to uz mājām, kur pēc tā tajā pašā naktī esot aizgājis Paškēvičs, un es mājās esmu viņam atdevis karogu, kuru viņš tūlīt uzvilka virs pedinstitūta ēkas.

2016.gada oktobra sākumā nejauši internetā izlasīju Taivāna stāstījumu par sevi. Par viņa nelietību jau rakstīju. Viņš biedēja muļķa latviešus ar migrācijas briesmām no Krievijas puses. Viņš nelietīgi medijos muldēja, ka no Krievijas Latvijā varot ieplūst migrantu lielas masas. Tās bēgs uz Latviju no Putina. Taču nupat internetā izlasītais Taivāna stāstījums ir vēl milzīgāka nelietība, kas adresēta sabiedrībai. Pašlaik liekas, ka tā ir dzīvē sastaptā vislielākā publiskā nelietība; tā ir publiski apliecināta vislielākā nelietība. Ar tik milzīgu sabiedrībai adresētu publisko nelietību agrāk neesmu sastapies.

Internetā ir šāds teksts: “Leons Taivans, LU profesors un speciālists Tuvo Austrumu jautājumos, runājot Latvijas Radio 4 raidījumā „Aleksandra studija”, norādīja, ka Latvijas neatkarības dibināšanā aktīvi piedalījās liekuļi un oportūnisti, kas nekaunīgi izlikās par patriotiem, kaut gan vēl pavisam nesen bija tikpat dedzīgi, sadarbojoties ar PSRS Valsts drošības komiteju (VDK). Visiem sen ir labi zināms, kuri tie ir, turklāt daudzi no viņiem joprojām sēž valdībā, teica profesors.Profesors atgādināja, ka pats savulaik ir atzinis savu sadarbošanos ar VDK un aicinājis to pašu darīt arī pārējiem padomju specdienestu slepenajiem aģentiem Latvijā. Tomēr to izdarīt nevienam nav pieticis drosmes. „Esmu visu to notikumu dalībnieks un aculiecinieks un esmu sadarbojies ar VDK. Savu saistību ar VDK es vēl deviņdesmitajos gados pastāstīju rakstā laikrakstam, tāpēc nevienam vairs nav noslēpums, ka esmu bijis VDK aģents. Man kā vēsturniekam ir ļoti interesanti vērot, kā cilvēki, kuri toreiz bija pie varas, arī šobrīd ieņem amatus valdībā, neraugoties uz nacionālas valsts izveidošanos. Tie paši cilvēki, kuri veikli mainīja krāsu no sarkanās uz sarkani-balti-sarkano. Tas ir ļoti interesanti. Deviņdesmitajos gados es nācu klajā ar iniciatīvu, ka būtu labi, ja visi tie, kuri savulaik sadarbojušies ar VDK, atklātu kārtis, publiski atzīstot to un līdz ar to pagātnei pieliekot punktu. Es pats tā izdarīju, tā bija mana personīgā iniciatīva. Es cerēju, ka gūšu atsaucību, taču neviens mani neatbalstīja”, – teica Taivans. Profesors uzsvēra, ka ar VDK sadarbojušies visi vecākās paaudzes politiķi, kuri bija pie neatkarīgās Latvijas „stūres” pirms 25 gadiem. „Ir cilvēki, kuriem nav problēmu pārkrāsoties jebkurā krāsā. Diemžēl tādi ir arī Latvijā. Viņi, kuru vārdus es tomēr nenosaukšu, lai gan uzminēt nav grūti, daudzi no viņiem vēl joprojām darbojas politikā, viņi visi tā vai citādi sadarbojās [ar VDK]. Viņi visi, ja tā var teikt, ir sasmērējušies. Nu un, protams, tikai tādi muļķi kā es var tajā atzīties. Gudri cilvēki to nedara”, – ironizē zinātnieks. Taivans piebilda, ka atzīstoties [saistībā ar VDK] neko nav zaudējis, jo neesot darbojies politikā. Iemesls, kāpēc viņš sadarbojies ar VDK – šantāža. „Iemesls, kāpēc es sadarbojos ar VDK, bija ļoti vienkāršs, es taču biju otrās, pat trešās šķiras cilvēks: pirmkārt, esmu latvietis, otrkārt, mans tēvs ir garīdznieks. Tēvs mani, protams, brīdināja, lai es nekādā gadījumā nesadarbojos. Bet man šķita, ka esmu gudrāks un sāku muļķot VDK. Tas man kādu laiku izdevās. Pēc tam manu mānīšanos atklāja un pašu aiztrieca ratā”(!?), – smejas profesors”.

Šajā stāstījumā viss ir reti nelietīgi meli. Uz to ir spējīgs vienīgi rafinēts nelietis. Viņš vaino citus sadarbībā ar VDK; viņa publiskā atzīšanās sadarbībā ar VDK, visticamākais, bija VDK kārtējais uzdevums; VDK bija interesanti redzēt sabiedrības reakciju, tiekoties ar VDK aģenta atzīšanos; iespējams, VDK viņu no Maskavas atsūtīja speciāli uz Latviju saskaņā ar senu tradīciju padomju Latvijai palīgā sūtīt Krievijas latviešus – „īstos latviešus”, kā viņus tolaik dēvēja; stāstījums par VDK muļķošanu arī ir nelietība; VDK cītīgi pārbaudīja savu aģentu darbību, nekādā gadījumā neļaujot sevi muļķot; nelietīgas ir frāzes par to, ka VDK viņu šantažēja, padzina; tās ir pilnīgas muļķības."

Atbildēt

Re kā

05.10.2016. 08:44

Amerikāņu centīgākie dibenlaizītāji jau izteikuši savu negatīvo attieksmi pret Eiropas armijas veidošanu. Viņu ieskatā Eiropai nav vajadzīga sava armija. Nupat savu viedokli izteica vispelēkākais no vispelēkākajiem Latvijas valsts prezidentiem. Arī viņš laiza amerikāņu dibenu – Eiropai sava armija neesot vajadzīga! Kā zināms, pēc II Pasaules kara Eiropa jau reiz vēlējās veidot savu armiju. ASV izdevās apslāpēt šo iniciatīvu, jo tad viņi tiktu padzīti no Eiropas un Eiropa nebūtu amerikāņu ģeopolitiskais īpašums. Sociālisma sistēmas sabrukuma rezultātā amerikāņu ģeopolitiskajā īpašumā nonāca arī Austrumeiropas bijušās sociālisma zemes, no kurām dažas kļuva īpaši centīgas amerikāņu dibenlaizītājas. Aprobežotie latvieši ir priekšgalā Eiropas amerikāniskajām padibenēm. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka aprobežotais Rīgas pils piekakātājs arī ir pret Eiropas armiju.

Atbildēt

deniss

05.10.2016. 08:34

»

švamme

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu...


A.P. ir mūžīgais opozicionārs. Visam. Viņš nekad nebūs apmierināts. Vienmēr purpēs, gānīsies, nopels.
Cita starpā - Jura Dobeļa sieva ir ne ta Gaļa, ne ta Vaļa, ne ta Nataļja; vienvārdsakot krievuška. Bet tas Dobelim netraucēja bļaut no Saeimas tribīnes: "Nāvi okupantiem!".

Atbildēt

švamme

05.10.2016. 01:22

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu.
Nemitīgi zākā latviju un latviešus. Ja man būtu iespēja, es gribētu viņam uzdot tikai vienu jautājumu: ko viņš personīgi ir izdarījis, lai novērstu visas tās negācijas, uz kurām viņš te šļakstās, ko pozitīvu devis Latvijas valsts attīstībai?
Un vēl - man tāda aizdoma, ka viņa sieva varētu būt nataļja, jevdokija vai vēl kāda oksana. Tas varētu izskaidrot viņa pozīciju.

Atbildēt

Yes

04.10.2016. 20:14

Līdzās neoliberālismam pie apvāršņa ir parādījies islāmisms, kura priekšā nobāl gan nacisms, gan komunisms, nemaz nerunājot par fašismu.

Atbildēt

R.Zeltīts

04.10.2016. 19:28

Johaidī - brāķis! Biedrību grozījumlikumā nav noteikts, ka nedrīkstēs slavēt un izplatīt homoseksuālisma ideoloģiju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...