Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Bailēm lielas acis

Arturs Priedītis
04.10.2016.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...Jānis Zelt. usa

06.10.2016. 10:16

Jānīt,tā saucamā latviešu daļa ir ebreji,vai tad ebreji ir tik dumji ??????

Atbildēt

usa

05.10.2016. 17:36

Tie kam bailes komunizma iesaku internātā paskatīties kā izraelā strādā komunisms KIBUCI jau 100 gadus iegūst liēlākas ražas pasaulē 10 tonas piēna no govs,10 tonas graudu no hektāra kautgan visi saņem viēnādu algu lai komunisms labi strādatu vajag sevī apspiēst mankārību un ego.

Atbildēt

vai

05.10.2016. 15:04

tad Krimināllikums ir atcelts, ka tā normas "jāienes" Biedrību likumā. Pilnīgs sviests...........

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 14:55

»

deniss

Zināšanai - A.P. pēc tautības ir ebrejs


...Faktiski tā ir bijusi objektīva nepieciešamība visos laikos un visās valstīs...
Lūk , te jau izpaužas tas žīdisms , melos.

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 14:51

...Tagad ir pienācis laiks likumā izdarīt grozījumus, ierobežojot pretvalstisko organizāciju veidošanu...
Piemēram , koalīcijas padome , vai tad nav pretvalstisks veidojums.
Arī visa biedru partijnieku sistēma ir pretvalstisks veidojums.

Atbildēt

DENISS

05.10.2016. 11:22

No Stikla kalna: "Cilvēktiesību ideoloģija
Eiropā cilvēktiesību ideoloģija pastāv no 1789.gada, kad Francijā tika izstrādāts pirmais dokuments cilvēktiesību jomā. Cilvēktiesību ideoloģija ir it kā humāna un morāli cēla pozīcija. Taču tā ir ļoti bīstama un indīga ideoloģija, pretrunīga pozīcija un pozīcija ar dubultiem standartiem, meliem, falsifikācijām, zombēšanu u.tml. Franči toreiz ar savu deklarāciju centās attaisnot genocīdu, vēlēšanos sagraut tradicionālo sociālo struktūru. Eiropā tradicionāli valdošā grupa bija garīdznieki un karavīri. Valstis pārvaldīja kristīgie monarhi. Pret viņiem bija vērsta cilvēktiesību deklarācija, balstoties uz lozungu „Dieva nav!” un Dieva vietā piedāvājot materiālistisko orientāciju – visu nosaka prāts, materiālistiskā zinātne. Tas veicināja ateisma plūdus, dzīvniecisku izlaidību, kas mūsdienās ir sasniegusi zināmu kulmināciju un likvidējusi jebkādas cerības apturēt „balto” cilvēku morālo pagrimumu. Cilvēktiesību ideoloģijas aizsegā Francijā iznīcināja garīdzniekus, deklarācija bija vērsta pret aristokrātiju. Asiņainie notikumi Vandejā ir vēsturiski pirmais simbols cilvēktiesību ideoloģijai. Mūsdienu Latvijā (arī Krievijā) spilgts cilvēktiesību ideoloģijas bīstamības piemērs ir ebreju aizraušanās ar „cilvēktiesībām”, tādējādi maskējot savus patiesos materiālistiski alkātīgos mērķus. Latvijas cilēviči pēc PSRS sabrukuma tūlīt kļuva aktīvi „cilvēktiesību” fani, tādējādi sev nodrošinot politiskās karjeras iespējamību. Latvijas krievu diasporas tiesiski nožēlojamais stāvoklis ir šo cilēviču darbības rezultāts „cilvēktiesību” jomā."

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 10:56

Par krieviem kauns man pašam, bet tā ir taisnība, jo te ir pilnīgs tukšums.

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 10:55

Žīdeļi noteikti atriebsies Arturam. Viņi Arturam uzrīdīs latviešu cūkas, kas ar lielu prieku apēdīs otru latvieti.

Atbildēt

Dens

05.10.2016. 09:46

No prof.bloga: "Savā dzīvē esmu ļoti bieži un atsevišķos periodos pat pārāk bieži sastapies ar latviešu nelietību, kas vērsta pret mani un visbiežāk nebija publiski noformēta nelietība. Protams, ir bijusi arī publiski noformēta nelietība pret mani. Tā, piemēram, Daugavpils nelietis Paškēvičs internetā stāsta fantastiskas lietas par mani. Es esmu naktī norāvis LR karogu, aiznesis to uz mājām, kur pēc tā tajā pašā naktī esot aizgājis Paškēvičs, un es mājās esmu viņam atdevis karogu, kuru viņš tūlīt uzvilka virs pedinstitūta ēkas.

2016.gada oktobra sākumā nejauši internetā izlasīju Taivāna stāstījumu par sevi. Par viņa nelietību jau rakstīju. Viņš biedēja muļķa latviešus ar migrācijas briesmām no Krievijas puses. Viņš nelietīgi medijos muldēja, ka no Krievijas Latvijā varot ieplūst migrantu lielas masas. Tās bēgs uz Latviju no Putina. Taču nupat internetā izlasītais Taivāna stāstījums ir vēl milzīgāka nelietība, kas adresēta sabiedrībai. Pašlaik liekas, ka tā ir dzīvē sastaptā vislielākā publiskā nelietība; tā ir publiski apliecināta vislielākā nelietība. Ar tik milzīgu sabiedrībai adresētu publisko nelietību agrāk neesmu sastapies.

Internetā ir šāds teksts: “Leons Taivans, LU profesors un speciālists Tuvo Austrumu jautājumos, runājot Latvijas Radio 4 raidījumā „Aleksandra studija”, norādīja, ka Latvijas neatkarības dibināšanā aktīvi piedalījās liekuļi un oportūnisti, kas nekaunīgi izlikās par patriotiem, kaut gan vēl pavisam nesen bija tikpat dedzīgi, sadarbojoties ar PSRS Valsts drošības komiteju (VDK). Visiem sen ir labi zināms, kuri tie ir, turklāt daudzi no viņiem joprojām sēž valdībā, teica profesors.Profesors atgādināja, ka pats savulaik ir atzinis savu sadarbošanos ar VDK un aicinājis to pašu darīt arī pārējiem padomju specdienestu slepenajiem aģentiem Latvijā. Tomēr to izdarīt nevienam nav pieticis drosmes. „Esmu visu to notikumu dalībnieks un aculiecinieks un esmu sadarbojies ar VDK. Savu saistību ar VDK es vēl deviņdesmitajos gados pastāstīju rakstā laikrakstam, tāpēc nevienam vairs nav noslēpums, ka esmu bijis VDK aģents. Man kā vēsturniekam ir ļoti interesanti vērot, kā cilvēki, kuri toreiz bija pie varas, arī šobrīd ieņem amatus valdībā, neraugoties uz nacionālas valsts izveidošanos. Tie paši cilvēki, kuri veikli mainīja krāsu no sarkanās uz sarkani-balti-sarkano. Tas ir ļoti interesanti. Deviņdesmitajos gados es nācu klajā ar iniciatīvu, ka būtu labi, ja visi tie, kuri savulaik sadarbojušies ar VDK, atklātu kārtis, publiski atzīstot to un līdz ar to pagātnei pieliekot punktu. Es pats tā izdarīju, tā bija mana personīgā iniciatīva. Es cerēju, ka gūšu atsaucību, taču neviens mani neatbalstīja”, – teica Taivans. Profesors uzsvēra, ka ar VDK sadarbojušies visi vecākās paaudzes politiķi, kuri bija pie neatkarīgās Latvijas „stūres” pirms 25 gadiem. „Ir cilvēki, kuriem nav problēmu pārkrāsoties jebkurā krāsā. Diemžēl tādi ir arī Latvijā. Viņi, kuru vārdus es tomēr nenosaukšu, lai gan uzminēt nav grūti, daudzi no viņiem vēl joprojām darbojas politikā, viņi visi tā vai citādi sadarbojās [ar VDK]. Viņi visi, ja tā var teikt, ir sasmērējušies. Nu un, protams, tikai tādi muļķi kā es var tajā atzīties. Gudri cilvēki to nedara”, – ironizē zinātnieks. Taivans piebilda, ka atzīstoties [saistībā ar VDK] neko nav zaudējis, jo neesot darbojies politikā. Iemesls, kāpēc viņš sadarbojies ar VDK – šantāža. „Iemesls, kāpēc es sadarbojos ar VDK, bija ļoti vienkāršs, es taču biju otrās, pat trešās šķiras cilvēks: pirmkārt, esmu latvietis, otrkārt, mans tēvs ir garīdznieks. Tēvs mani, protams, brīdināja, lai es nekādā gadījumā nesadarbojos. Bet man šķita, ka esmu gudrāks un sāku muļķot VDK. Tas man kādu laiku izdevās. Pēc tam manu mānīšanos atklāja un pašu aiztrieca ratā”(!?), – smejas profesors”.

Šajā stāstījumā viss ir reti nelietīgi meli. Uz to ir spējīgs vienīgi rafinēts nelietis. Viņš vaino citus sadarbībā ar VDK; viņa publiskā atzīšanās sadarbībā ar VDK, visticamākais, bija VDK kārtējais uzdevums; VDK bija interesanti redzēt sabiedrības reakciju, tiekoties ar VDK aģenta atzīšanos; iespējams, VDK viņu no Maskavas atsūtīja speciāli uz Latviju saskaņā ar senu tradīciju padomju Latvijai palīgā sūtīt Krievijas latviešus – „īstos latviešus”, kā viņus tolaik dēvēja; stāstījums par VDK muļķošanu arī ir nelietība; VDK cītīgi pārbaudīja savu aģentu darbību, nekādā gadījumā neļaujot sevi muļķot; nelietīgas ir frāzes par to, ka VDK viņu šantažēja, padzina; tās ir pilnīgas muļķības."

Atbildēt

Re kā

05.10.2016. 09:44

Amerikāņu centīgākie dibenlaizītāji jau izteikuši savu negatīvo attieksmi pret Eiropas armijas veidošanu. Viņu ieskatā Eiropai nav vajadzīga sava armija. Nupat savu viedokli izteica vispelēkākais no vispelēkākajiem Latvijas valsts prezidentiem. Arī viņš laiza amerikāņu dibenu – Eiropai sava armija neesot vajadzīga! Kā zināms, pēc II Pasaules kara Eiropa jau reiz vēlējās veidot savu armiju. ASV izdevās apslāpēt šo iniciatīvu, jo tad viņi tiktu padzīti no Eiropas un Eiropa nebūtu amerikāņu ģeopolitiskais īpašums. Sociālisma sistēmas sabrukuma rezultātā amerikāņu ģeopolitiskajā īpašumā nonāca arī Austrumeiropas bijušās sociālisma zemes, no kurām dažas kļuva īpaši centīgas amerikāņu dibenlaizītājas. Aprobežotie latvieši ir priekšgalā Eiropas amerikāniskajām padibenēm. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka aprobežotais Rīgas pils piekakātājs arī ir pret Eiropas armiju.

Atbildēt

deniss

05.10.2016. 09:34

»

švamme

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu...


A.P. ir mūžīgais opozicionārs. Visam. Viņš nekad nebūs apmierināts. Vienmēr purpēs, gānīsies, nopels.
Cita starpā - Jura Dobeļa sieva ir ne ta Gaļa, ne ta Vaļa, ne ta Nataļja; vienvārdsakot krievuška. Bet tas Dobelim netraucēja bļaut no Saeimas tribīnes: "Nāvi okupantiem!".

Atbildēt

švamme

05.10.2016. 02:22

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu.
Nemitīgi zākā latviju un latviešus. Ja man būtu iespēja, es gribētu viņam uzdot tikai vienu jautājumu: ko viņš personīgi ir izdarījis, lai novērstu visas tās negācijas, uz kurām viņš te šļakstās, ko pozitīvu devis Latvijas valsts attīstībai?
Un vēl - man tāda aizdoma, ka viņa sieva varētu būt nataļja, jevdokija vai vēl kāda oksana. Tas varētu izskaidrot viņa pozīciju.

Atbildēt

Yes

04.10.2016. 21:14

Līdzās neoliberālismam pie apvāršņa ir parādījies islāmisms, kura priekšā nobāl gan nacisms, gan komunisms, nemaz nerunājot par fašismu.

Atbildēt

R.Zeltīts

04.10.2016. 20:28

Johaidī - brāķis! Biedrību grozījumlikumā nav noteikts, ka nedrīkstēs slavēt un izplatīt homoseksuālisma ideoloģiju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...