Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bende

25.03.2016. 12:33

Krievu satelitvalsts lellu teatra LR=KF ir ta Liela Bende,biedr Priedit.

Atbildēt

Uzvara

17.03.2016. 10:39

Priedītis ar Lapsu ir dzemdējuši Vējonī drosmi!

Atbildēt

Austris

15.03.2016. 10:16

Paldies Artur!

Atbildēt

14.03.2016. 11:36

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro) izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

P.Olšteins

14.03.2016. 10:41

Gadsimtu raksturojums ir interesants. Tagad arī ir pielīdēju un šmaucēju gadsimts.

Atbildēt

ina k

13.03.2016. 17:39

»

Vo

Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt


Ja man kaimiņš bijušais čekists nekā nevar nomierināties... visu laiku ložņa gar mūsu žogu... kad kads atbrauc ciemos pie mums, sēž malkasšķūnī un klausas visu...Fotogrāfē. Citreiz joka pēc kaut uzsaucam... vai nav auksti, vai nenāk miegs... citreiz sež līdz nakts vidum... Vel saslims mūsu vainas pēc.Nez viņiem maksā kāds par piegādāto informāciju par citu cilvēku privāto dzīvi

Atbildēt

Octopus

13.03.2016. 12:34

2004. gads ir tikai formāls, juridisks valsts neatkarības zaudēšanas datums. De facto neatkarība un suverenitāte tika atdota jau no 1991. gada, kad Latvijas sabiedrisko iekārtu formēja pēc SVF, PB, Vašingtonas un Briseles priekšrakstiem, kuri tika fiksēti tā saucamajos SVF u.c. memorandos, kā arī mutiskās instrukcijās, kuras izteica ASV u.c. vēstniecību darbinieki.

Atbildēt

Latvietis

13.03.2016. 12:31

»

Ojārs

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas...


Jā, tā tas būs. Kongresā padzīs Aboltiņu un stulbie latvieši laimīgi uzskatīs, ka visu izdarījuši un tagad sāksies godīga dzīve, kurā politiķi kalpos tautai. Savā aprobežotībā latvieši nav spējīgi saprast, kas jādara, lai izskatītos pēc cilvēkiem šie laimīgie lopiņi no zagļu ģints.

Atbildēt

Lilita

13.03.2016. 12:19

Smalks raksts, paldies!

Atbildēt

Ojārs

13.03.2016. 12:19

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas laupīšanas. Pēc Vienotības kongresa latvieši atviegloti uzelpos, jo sāksies zagšanas jauni laiki. Latvieši atkal būs laimīgi, balsos par zagļiem, jo citi jau nemaz nav par ko balsot. Latviešiem visi ir zagļi.

Atbildēt

bailes

13.03.2016. 11:51

Bailes nevar ilgi pastāvēt. Bailes ir kā košļene - tu košļā, košļā, līdz tā zaudē garšu. Un tad atliek to tikai izspļaut.

Atbildēt

radiste Ketija

13.03.2016. 11:34

jeņki un gejropa ukrbanderstanai:
1.Jāsāk atmaksāt KRIEVIJAI 3 miljardu $ parāds.
2.junkurs pateica,ka šie ukri būs gejropā un otan ne agrāk kā pēc 20 gadiem.
3.nekavējoties jāsāk pildīt Minskas lēmumi.
Nu ukriem nepaveicās,pečeņku laiks beidzās,tāpēc liela histērija un apmātība.

Atbildēt

Justas

13.03.2016. 11:15

Visās latviešu stulbībās ir vainīgi krievi, Putins un viņa bijusī sieva. Viņi ir panākuši, ka latvieši ir nekur nederīgi pie galda, gultā un zem galda.

Atbildēt

Vo

13.03.2016. 10:43

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt.

Atbildēt

latvāņi smird

13.03.2016. 10:35

Kā gan tā var apsaukāt ebrejus, viņi taču ir gudri,ka viņi smird.....

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 09:27

Labi zināms ka tiks ir medicīnisks termins,tā ir slimība.
Sifilitiķis , neirotiķis , politiķis...
Labi zināms ka ziepes sataisa tieši politiķi (slimnieki), tad kāpēc šie parazīti ir vajadzīgi?

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 09:20

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Taisnība , un kas notika ar Romas impēriju?
Un kas notiks ar ES impēriju?Uzmini nu.

Atbildēt

svf,soross & liela banda

13.03.2016. 07:28

svf,soross & liela banda grib izsutit no Latvijas vel 500 000 cilvekus .

Atbildēt

Kārtējā A.P.grafomānija.

12.03.2016. 23:50

Kaut kas (šoreiz nekas) pateikts ne par ko. Atgādina Mazpisāna vemšanu latviešu tautas virzienā.

Atbildēt

vvv

12.03.2016. 21:44

»

??

Kur ir mūsu neformālā


Tak jau laikam putinu vladjiks un moiše josifovičs abramovičs

Atbildēt

neformālā vara

12.03.2016. 21:42

»

Tas

ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, ...


Nosauciet piecas valstis, kurās politiskā vadība ir inteliģenta, gudra, kompetenta utt., u.tjp. Un pamatojumu kompetencei un gudrībai.
Vai tomēr nebūs tā, ka finanšu un ekonomisko varu ir ieguvuši pilnīgi muļķi, tāpēc arī politiskā vara pēc tāda paša ģīmja un līdzības?

Atbildēt

Edge

12.03.2016. 21:18

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


Pēc 9/11 ASV un "Je suis Charlie", kā arī Parīzes slaktiņiem, notiekošās bēgļu krīzes laikā demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts....?
Jāni, ak zelta mute - tev tik uz ASV pie Donalda Trapma un Daka jāsūta!

Atbildēt

Tas

12.03.2016. 21:15

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, lai formālajā valdībā nenonāktu muļķi.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 20:52

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat savstarpēji nepazīstamus cilvēkus.
Demokrātiskā sabiedrībā ir pieņemts ticēt ekspertiem. Ja eksperts saka, ka mazas valsts iespēja pretoties globālam notikumam ir nulles līmenī, tad sabiedrība tam arī notic. Citādi ir sabiedrībās, kurās pastāv pārāk liela interese par politiku. Savstarpējās sarunās cilvēki var nonākt pie secinājuma, ka, ja globālajam notikumam ir lemts īstenoties, tad labāk pie kaimiņiem, nevis viņu valstī. Kaut arī politiķi būs paklausīgi kā karavīri, tomēr tādas pārliecības nebūs par grūti paredzamo sabiedrības reakciju. Ja izdotos panākt, ka sarunas par politiku sabiedrībā kļūst par nosodījuma objektu, tad tas tuvinātu politiķus un sabiedrību.

Atbildēt

Žulis-Žurka

12.03.2016. 20:22

Lūdzu, dārgie latvijieši, neņemiet ļaunā, ja mans brālis Žulis-Mumins-Smaka u.c. te atkal sāks pamatīgi vemt. Viņš ir īsts latvietis un jums ir jāsaprot, ka slims ir mans brālis. Ar galvu pilnīgi traumēts, bet latvietis tāds ir viņš.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 20:00

Deviņdesmito gadu sākumā baumoja, ka ir jābūt uzmanīgiem ar īsiem un kodolīgiem izteicieniem, kurus burtiski var saprast ar latviešu tautu nesaistīti spēki. Viens no šādiem izteicieniem bija apgalvojums, ka latvieši ir labi karotāji, bet vāji politiķi. Austrumeiropas valstis toreiz atgādināja baltus plankumus, kurus vajadzēja iekrāsot dažādās krāsās, lai zinātu, kādu politiku pret attiecīgo valsti jācenšas realizēt.

Atbildēt

Žulis

12.03.2016. 19:45

Visumā labs raksts. Tikai jēdziens "lielā banda" ir tāds visai izplūdis, es pat teiktu maldinošs. Kas tad ir tā "lielā banda"? Runāsim konkrēti. Lielā banda nav nekas cits, ka tas pats pārkrāsotais, internacionālais padomju režīms.Un tās partijas, kas sēž Saeimā nav nekas cits, kā šī režīma izpildorgāni. Loģiski, ka šādos apstākļos padomju laika totalitārisms ne tikai turpinās, bet pieņem arvien agresīvākas formas.Ja Latvijā padomju vara būtu kritusi un izveidojusies patiesa demokrātija, tāda "lielā banda" nemaz nebūtu varējusi rasties.

Atbildēt

no Jūrmalas

12.03.2016. 19:26

Te nu priedīšu verbālā caureja vispārākā pakāpē

Atbildēt

Udox

12.03.2016. 19:16

Vispār jau viss ir tieši otrādi, nekā ievadā sarakstīts. Šādi likuma grozījumi tapuši tāpēc, ka "Lielā banda" beidzot ir sapratusi, ka stulbā latviešu tauta ļaus to viņiem darīt. Tā skaļi pabļaustīsies, bet krupi norīs un ļaus - lai vilto vēlēšanu rezultātus, lai notur varu, kā vien vēlas. Kauns noskatīties uz latviešiem, kas katru gadu atrod savu atrunu, kāpēc viņi ļauj valdībai tā darīt. Paši mēs tur neko nemainīsim, jo ... nu, iemeslu ir viens un miljons, kāpēc latvietis neko nedarīs un ļaus sevi apzagt.

Atbildēt

Daunis Aurs

12.03.2016. 18:46

Es priecājosm, ka valdība darīs galu sev, lai to neviens vairs nesodītu. Valdība ir saņēmusies darīt galu brīvībai to kritizēt. Tas ir labi.Būs stipra valsts. Es neticu tiem, kuri nesaskata latviešu spēju dzīvot labi savā valstī, jo neprot ne rakstīt, ne lasīt un tāpēc likumi ir bezjēdzīgi. Es tam neticu. Visi likumi ir loģiski un stingri pareizi no latviešu prāta viedokļa.

Atbildēt

He-he

12.03.2016. 18:42

Beidzot patīkams notikums: V.Dombrovska viedoklis „Dienā” sakarā ar preparātu „Mildronāts”, ko Rietumu deģenerāti izmanto Krievijas difamācijai. V.Dombrovskis negaidīti drosmīgi (viņš ir valdošās kliķes kadrs !!!) izsakās par latviešu valdības klusēšanu, neaizstāvot mūsu zinātniekus – Latvijas lepnumu. Klusē tautas mēsli premjeri, ministri, valsts prezidenti, parlamenta idioti. Klusē latviešu servilisma klasiķis, oficiāli atzītais VDK informators (neskatoties uz to, ar LR ordeni apbalvotais) divkosīgo un aprobežoto latviešu glumais mīlulis Stradiņš – „Latvijas zinātnes simbols”. Klusē bilžu grāmatu sastādītājs – sekli patīkamais latviešu puisītis no ielas paņemtais ZA prezidents Spārītis. Vienīgi pats izgudrotājs profesors Ivars Kalviņš visu godīgi paskaidroja, nebaidoties nosodīt Rietumu nelietību. Nelietīgi saceltā kņada ap minēto preparātu kārtējo reizi atsedz latviešu Lielās Bandas nevērtību, par ko vairs nevēlās klusēt pat šīs latviešu nacionālās smirdoņas atsevišķi elementi. Šajā gadījumā V.Dombrovskis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...