Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bende

25.03.2016. 11:33

Krievu satelitvalsts lellu teatra LR=KF ir ta Liela Bende,biedr Priedit.

Atbildēt

Uzvara

17.03.2016. 09:39

Priedītis ar Lapsu ir dzemdējuši Vējonī drosmi!

Atbildēt

Austris

15.03.2016. 09:16

Paldies Artur!

Atbildēt

14.03.2016. 10:36

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro) izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

P.Olšteins

14.03.2016. 09:41

Gadsimtu raksturojums ir interesants. Tagad arī ir pielīdēju un šmaucēju gadsimts.

Atbildēt

ina k

13.03.2016. 16:39

»

Vo

Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt


Ja man kaimiņš bijušais čekists nekā nevar nomierināties... visu laiku ložņa gar mūsu žogu... kad kads atbrauc ciemos pie mums, sēž malkasšķūnī un klausas visu...Fotogrāfē. Citreiz joka pēc kaut uzsaucam... vai nav auksti, vai nenāk miegs... citreiz sež līdz nakts vidum... Vel saslims mūsu vainas pēc.Nez viņiem maksā kāds par piegādāto informāciju par citu cilvēku privāto dzīvi

Atbildēt

Octopus

13.03.2016. 11:34

2004. gads ir tikai formāls, juridisks valsts neatkarības zaudēšanas datums. De facto neatkarība un suverenitāte tika atdota jau no 1991. gada, kad Latvijas sabiedrisko iekārtu formēja pēc SVF, PB, Vašingtonas un Briseles priekšrakstiem, kuri tika fiksēti tā saucamajos SVF u.c. memorandos, kā arī mutiskās instrukcijās, kuras izteica ASV u.c. vēstniecību darbinieki.

Atbildēt

Latvietis

13.03.2016. 11:31

»

Ojārs

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas...


Jā, tā tas būs. Kongresā padzīs Aboltiņu un stulbie latvieši laimīgi uzskatīs, ka visu izdarījuši un tagad sāksies godīga dzīve, kurā politiķi kalpos tautai. Savā aprobežotībā latvieši nav spējīgi saprast, kas jādara, lai izskatītos pēc cilvēkiem šie laimīgie lopiņi no zagļu ģints.

Atbildēt

Lilita

13.03.2016. 11:19

Smalks raksts, paldies!

Atbildēt

Ojārs

13.03.2016. 11:19

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas laupīšanas. Pēc Vienotības kongresa latvieši atviegloti uzelpos, jo sāksies zagšanas jauni laiki. Latvieši atkal būs laimīgi, balsos par zagļiem, jo citi jau nemaz nav par ko balsot. Latviešiem visi ir zagļi.

Atbildēt

bailes

13.03.2016. 10:51

Bailes nevar ilgi pastāvēt. Bailes ir kā košļene - tu košļā, košļā, līdz tā zaudē garšu. Un tad atliek to tikai izspļaut.

Atbildēt

radiste Ketija

13.03.2016. 10:34

jeņki un gejropa ukrbanderstanai:
1.Jāsāk atmaksāt KRIEVIJAI 3 miljardu $ parāds.
2.junkurs pateica,ka šie ukri būs gejropā un otan ne agrāk kā pēc 20 gadiem.
3.nekavējoties jāsāk pildīt Minskas lēmumi.
Nu ukriem nepaveicās,pečeņku laiks beidzās,tāpēc liela histērija un apmātība.

Atbildēt

Justas

13.03.2016. 10:15

Visās latviešu stulbībās ir vainīgi krievi, Putins un viņa bijusī sieva. Viņi ir panākuši, ka latvieši ir nekur nederīgi pie galda, gultā un zem galda.

Atbildēt

Vo

13.03.2016. 09:43

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt.

Atbildēt

latvāņi smird

13.03.2016. 09:35

Kā gan tā var apsaukāt ebrejus, viņi taču ir gudri,ka viņi smird.....

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 08:27

Labi zināms ka tiks ir medicīnisks termins,tā ir slimība.
Sifilitiķis , neirotiķis , politiķis...
Labi zināms ka ziepes sataisa tieši politiķi (slimnieki), tad kāpēc šie parazīti ir vajadzīgi?

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 08:20

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Taisnība , un kas notika ar Romas impēriju?
Un kas notiks ar ES impēriju?Uzmini nu.

Atbildēt

svf,soross & liela banda

13.03.2016. 06:28

svf,soross & liela banda grib izsutit no Latvijas vel 500 000 cilvekus .

Atbildēt

Kārtējā A.P.grafomānija.

12.03.2016. 22:50

Kaut kas (šoreiz nekas) pateikts ne par ko. Atgādina Mazpisāna vemšanu latviešu tautas virzienā.

Atbildēt

vvv

12.03.2016. 20:44

»

??

Kur ir mūsu neformālā


Tak jau laikam putinu vladjiks un moiše josifovičs abramovičs

Atbildēt

neformālā vara

12.03.2016. 20:42

»

Tas

ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, ...


Nosauciet piecas valstis, kurās politiskā vadība ir inteliģenta, gudra, kompetenta utt., u.tjp. Un pamatojumu kompetencei un gudrībai.
Vai tomēr nebūs tā, ka finanšu un ekonomisko varu ir ieguvuši pilnīgi muļķi, tāpēc arī politiskā vara pēc tāda paša ģīmja un līdzības?

Atbildēt

Edge

12.03.2016. 20:18

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


Pēc 9/11 ASV un "Je suis Charlie", kā arī Parīzes slaktiņiem, notiekošās bēgļu krīzes laikā demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts....?
Jāni, ak zelta mute - tev tik uz ASV pie Donalda Trapma un Daka jāsūta!

Atbildēt

Tas

12.03.2016. 20:15

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, lai formālajā valdībā nenonāktu muļķi.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 19:52

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat savstarpēji nepazīstamus cilvēkus.
Demokrātiskā sabiedrībā ir pieņemts ticēt ekspertiem. Ja eksperts saka, ka mazas valsts iespēja pretoties globālam notikumam ir nulles līmenī, tad sabiedrība tam arī notic. Citādi ir sabiedrībās, kurās pastāv pārāk liela interese par politiku. Savstarpējās sarunās cilvēki var nonākt pie secinājuma, ka, ja globālajam notikumam ir lemts īstenoties, tad labāk pie kaimiņiem, nevis viņu valstī. Kaut arī politiķi būs paklausīgi kā karavīri, tomēr tādas pārliecības nebūs par grūti paredzamo sabiedrības reakciju. Ja izdotos panākt, ka sarunas par politiku sabiedrībā kļūst par nosodījuma objektu, tad tas tuvinātu politiķus un sabiedrību.

Atbildēt

Žulis-Žurka

12.03.2016. 19:22

Lūdzu, dārgie latvijieši, neņemiet ļaunā, ja mans brālis Žulis-Mumins-Smaka u.c. te atkal sāks pamatīgi vemt. Viņš ir īsts latvietis un jums ir jāsaprot, ka slims ir mans brālis. Ar galvu pilnīgi traumēts, bet latvietis tāds ir viņš.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 19:00

Deviņdesmito gadu sākumā baumoja, ka ir jābūt uzmanīgiem ar īsiem un kodolīgiem izteicieniem, kurus burtiski var saprast ar latviešu tautu nesaistīti spēki. Viens no šādiem izteicieniem bija apgalvojums, ka latvieši ir labi karotāji, bet vāji politiķi. Austrumeiropas valstis toreiz atgādināja baltus plankumus, kurus vajadzēja iekrāsot dažādās krāsās, lai zinātu, kādu politiku pret attiecīgo valsti jācenšas realizēt.

Atbildēt

Žulis

12.03.2016. 18:45

Visumā labs raksts. Tikai jēdziens "lielā banda" ir tāds visai izplūdis, es pat teiktu maldinošs. Kas tad ir tā "lielā banda"? Runāsim konkrēti. Lielā banda nav nekas cits, ka tas pats pārkrāsotais, internacionālais padomju režīms.Un tās partijas, kas sēž Saeimā nav nekas cits, kā šī režīma izpildorgāni. Loģiski, ka šādos apstākļos padomju laika totalitārisms ne tikai turpinās, bet pieņem arvien agresīvākas formas.Ja Latvijā padomju vara būtu kritusi un izveidojusies patiesa demokrātija, tāda "lielā banda" nemaz nebūtu varējusi rasties.

Atbildēt

no Jūrmalas

12.03.2016. 18:26

Te nu priedīšu verbālā caureja vispārākā pakāpē

Atbildēt

Udox

12.03.2016. 18:16

Vispār jau viss ir tieši otrādi, nekā ievadā sarakstīts. Šādi likuma grozījumi tapuši tāpēc, ka "Lielā banda" beidzot ir sapratusi, ka stulbā latviešu tauta ļaus to viņiem darīt. Tā skaļi pabļaustīsies, bet krupi norīs un ļaus - lai vilto vēlēšanu rezultātus, lai notur varu, kā vien vēlas. Kauns noskatīties uz latviešiem, kas katru gadu atrod savu atrunu, kāpēc viņi ļauj valdībai tā darīt. Paši mēs tur neko nemainīsim, jo ... nu, iemeslu ir viens un miljons, kāpēc latvietis neko nedarīs un ļaus sevi apzagt.

Atbildēt

Daunis Aurs

12.03.2016. 17:46

Es priecājosm, ka valdība darīs galu sev, lai to neviens vairs nesodītu. Valdība ir saņēmusies darīt galu brīvībai to kritizēt. Tas ir labi.Būs stipra valsts. Es neticu tiem, kuri nesaskata latviešu spēju dzīvot labi savā valstī, jo neprot ne rakstīt, ne lasīt un tāpēc likumi ir bezjēdzīgi. Es tam neticu. Visi likumi ir loģiski un stingri pareizi no latviešu prāta viedokļa.

Atbildēt

He-he

12.03.2016. 17:42

Beidzot patīkams notikums: V.Dombrovska viedoklis „Dienā” sakarā ar preparātu „Mildronāts”, ko Rietumu deģenerāti izmanto Krievijas difamācijai. V.Dombrovskis negaidīti drosmīgi (viņš ir valdošās kliķes kadrs !!!) izsakās par latviešu valdības klusēšanu, neaizstāvot mūsu zinātniekus – Latvijas lepnumu. Klusē tautas mēsli premjeri, ministri, valsts prezidenti, parlamenta idioti. Klusē latviešu servilisma klasiķis, oficiāli atzītais VDK informators (neskatoties uz to, ar LR ordeni apbalvotais) divkosīgo un aprobežoto latviešu glumais mīlulis Stradiņš – „Latvijas zinātnes simbols”. Klusē bilžu grāmatu sastādītājs – sekli patīkamais latviešu puisītis no ielas paņemtais ZA prezidents Spārītis. Vienīgi pats izgudrotājs profesors Ivars Kalviņš visu godīgi paskaidroja, nebaidoties nosodīt Rietumu nelietību. Nelietīgi saceltā kņada ap minēto preparātu kārtējo reizi atsedz latviešu Lielās Bandas nevērtību, par ko vairs nevēlās klusēt pat šīs latviešu nacionālās smirdoņas atsevišķi elementi. Šajā gadījumā V.Dombrovskis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...