Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

taisnīgā tiesa

01.09.2016. 10:20

»

Māris

Nu ko, gaidam labāk tiesas noslēgumu. Nevaru te visu stāstīt, lai gan ļoti gribētu. Par motīviem, iespējām utt. Visiem iepriekšējiem rakstītājiem. Paskatieties uz šo lietu ne tikai no viena - šaura skatu punkta. Realitātē, pierādījumu pret Gintu ir tik pat maz, cik pret bērnu tēvu. Ticiet man, un es...


Nu ko- sagaidīji Tiesas spriedumu? 20 gadi aiz restēm? Tagad viss ir taisnīgi (nav tak iedots mūža ieslodzījums)? Un tad nu varbūt vari pakomentēt, kā tiesā par pierādījumu tika izmantoti tava telefona dati (vai tie datumi bija viltoti vai pārveidoti?). Domāju, ka tu tiesā arī norādīji uz šo faktu- un ko teica tiesa? Domāju, ka to pašu, ko te komentāros raksta- ienākošie sms bija tie, kas sakrājušies pa laiku, kamēr telefons bija izslēgts, bet interneta savienojumu lai skaidro operators- vai šie dati no telefona ir bijuši izejošie uz kādām interneta saitēm, vai pēc telefona ieslēgšanas tika veikta kāda datu atjaunošana. Domāju, ka taisot telefonā esošo datu apskati, izmeklētājs arī skaidroja interneta resursus, ko apmeklējis (izmantojis) šis pseido Gintas advokāts, un šajā brīdī tika palaists internets, kā arī, iespējams, tika veikta programmatūras atjaunināšana.

Atbildēt

Padoms

06.08.2016. 11:39

»

ieteikums

Citreiz esi uzmanīgāks draudzeņu izvēlē, tad nebūs jāvaimanā pa interneta portāliem


Nav gudri veidot attiecības ar māmiņām. Var uzrauties uz Raudupieti...
Varētu domāt, ka ir brīvu sieviešu trūkums!
Māris jūtas līdzvainīgs puisīšu nāvē. Tāpēc tā ņemas un plosās.

Atbildēt

Nemāni sevi,

15.03.2016. 22:31

»

Intee

Māte nav vainīga, 100 punkti


neaplaužas. Ne par mata tiesu. Un autors patiešām ir idiots - turklāt nevis kaut kāds, bet izcils.

Atbildēt

ESS

18.01.2016. 00:46

»

Geris

Dīvaini, ka pietiek.lv publicē šādus paranoidālus murgus. Uzskatīt par patiesību šizofrēniķa sacerējumu


Dīvaini ir tas, ka šis tā saucamais "šizofrēniķis" ir ar lieliskām latviešu valodas gramatikas zināšanām, prot izklāstīt savu domu, un ir vienīgais šajā lietā, kas to dara publiski. Tie "sausie" fakti, kas tika atspoguļoti vairākos citos sociālajos tīklos, man šķiet nožēlojami. Kā allaž parāda tikai medaļas vienu pusi. Nekur nav iespējas redzēt, dzirdēt kaut ko citu, kā tikai vienu versiju.

Atbildēt

tānuir

28.10.2015. 22:37

Izskatās, ka Mārim bikses pilnas. Ar šito murgu, citus nomelnojot, cenšas sevi attaisnot. Pašam ar galvu nav kārtībā, staigājis pie visādām pesteļu tantēm, dzīvespazinējām.

Atbildēt

Aigars

26.10.2015. 20:27

Tas Māris tāds īsti pieskaitāms neizskatās....un tā Ginta ar tāda pati ! Vajadzētu abus aiz restēm... !

Atbildēt

Interesanti

25.10.2015. 13:55

Interesanti par ko tā jāuztraucas Mārim? Vai viņa telefons kaut ko var mainīt visā lietā? Policija jau ņem vērā visus pierādījumus,nejau tikai vienu telefonu. Tāpat nesaprotu kā var izdomāt šādu murgu. Sākumā tiek minēts tas,ka pirms nozieguma apmeklētas mājaslapas un tad jau par to ka pēc tam, ka visu policijā veido, lai visus apmānītu, nesaprotu kur prāts cilvēkam.

Atbildēt

Geris

16.10.2015. 11:33

Dīvaini, ka pietiek.lv publicē šādus paranoidālus murgus. Uzskatīt par patiesību šizofrēniķa sacerējumu?

Atbildēt

varbūt

07.10.2015. 00:42

Par to telefona lietošanu pēc izņemšanas - ļoti iespējams, ka nenotika nekādas pierādījumu falsifikācijas, vienkārši kāds policijā gribēja pabrowset inetu par brīvu. Ienākošie daudzie sms varēt būt operatora reklāmas, kas sakrājušās kamēr telefons bija izslēgts. Protams, ka policijā neviens negribēs atzīties, ka lietojis lietisko pierādījumu savai izklaidei.

Pašam ir bijusi saskarsme ar policijas darbu gan kā lieciniekam, gan arī, diemžēl, kā aizdomās turētajam. Protams, ka katrs gadījums ir individuāls, bet mana pieredze liecina, ka lietas tiek pavirši izmeklētas un vajadzīgie pierādījumi pievilkti aiz matiem. Izmeklētāji liekas tik dzīves noguruši, ka nemaz neiedziļinās liecinieka stastītajā kā arī nespēj to pareizi latviski uzrakstīt, bieži zaudē teiktā jēgu, jo pilnībā nepārvalda latviešu valodu. Lasot protokolu pirms parakstīšanas visu laiku nākas labot, daudzas sīkas detaļas tiek atstātas kā ir, jo negribas jau par visu kasīties. Un tā ir kļūda, jo pēc tam tiesā tas protokols tiek lasīts vārds vārdā un Tavs paraksts apliecina, ka tieši tā Tu esi pateicis/darījis. Un tad šīs sīkās neprecizitātes vai sagrozījumi ir jau ar pavisām citām sekām.

Par konkrēto lietu neizteikšos, no šeit aprakstītā neveidojas skaidrība kas tad tieši varēja notikt.

Visvairāk žēl mazo bērniņu... :(

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 16:54

»

P.S.

Ja fēniks laupīšana būtu izdevusies un menti netiktu noķertu, diez vai aizdomu ēna kristu virs policijas derbiniekiem, kuriem vienmēr ir taisnība. Uz tiesu es arī īpaši nepaļautos , jo tur strādā nekompitenti darboņi, pēc principa roka roku mazgā, ir ietekmējami , slinki, negrib iedziļināties un strādāt...


Diemžēl mūsu sabiedrība dzīvo ilūzijās, ka tādas lietas policijā nenotiek. Kamēr paši ar to nesaskaras - nesaprot. Un kad saskaras, tad izvēlas klusēt, jo saprot, kas aiz tā visa stāv. Sava āda dārgāka. Un tā viņiem sanāk un sanāk, atkal un atkal. Tikko, kā kāds uzrodas un to apšauba, tā uzreiz iedarbojas Stokholmas sindroms. Aizstāvam to, kas dara mums pāri, varbūt tad darīs pāri tur tam, nevis man, ne maniem tuvajiem. Tā arī dzīvojam un šķiet vēl ilgi tā dzīvosim, ja būsim tik gļēvi un naivi. Skumji. Tiem visiem, kuri te kko apšauba, pārmet utt. Nekad nenovēlu Jums nonākt līdzīgā situācijā un saskarties ar to bezatbildību, visatļautību un cinismu, kas valda tiesībsargājošajās iestādēs. Lai gan dažam labam niknākajam rūcējam derētu gan. Uz pārējiem "kaķa lāstiem" pat neatbildēšu, jo tie kā zināms - debesīs nekāpj.

Atbildēt

tante

04.10.2015. 13:50

»

Māris

Nedomāju, ka policists, bet policistu konsultācijas gan dažs labs jau pec notikušā varēja saņemt. Un varbūt arī zināmu palīdzību par zināmu samaksu, protams. Bet to nekad neizdosies pierādīt. Katrā ziņā, tas, ka policisti arī te ir daudz ko pārkāpuši gan ir skaidri redzams


Ej ārstēties, kaut ko tādu izmurgot, ka policisti varētu sniegt konsultācijas divu bērnu slepkavam, kā labāk no soda izvairīties...
Tu vienkārši esi debils. Tas nav apvainojums, tā ir diagnoze.

Atbildēt

nu protams

04.10.2015. 12:49

»

Elementāri !

Liela nauda nav vajadzīga, pietiek ar izmeklētāja un viņa tiešā priekšnieka ambīcijām. Iedomājueties policijas iecirkni kur cilvēki nevis strādā , bet pavada laiku, pelnot naudu no citiem avotiem, piemēram piesedz vietējos nelegālās degvielas tirgotājus. Te ir negadījums, kā rezūltātā nāk pavēle no ...


Nez tā pavēle atrisināt pāris pusbomžu konfliktu ar slepkavību nāca no policijas priekšnieka vai paša prezidenta un vai tieši viņi norādīja kurš ir notiesājms, bet kurš visiem līdzekļiem izpestījams no atbildības?

Atbildēt

P.S.

04.10.2015. 12:36

Ja fēniks laupīšana būtu izdevusies un menti netiktu noķertu, diez vai aizdomu ēna kristu virs policijas derbiniekiem, kuriem vienmēr ir taisnība. Uz tiesu es arī īpaši nepaļautos , jo tur strādā nekompitenti darboņi, pēc principa roka roku mazgā, ir ietekmējami , slinki, negrib iedziļināties un strādāt ! Kur nu vēl saskatīt mentu noziegumus, viņu motīvus un koruptīvās saites .

Atbildēt

Elementāri !

04.10.2015. 12:25

»

vesela virkne jautājumu

Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti...


Liela nauda nav vajadzīga, pietiek ar izmeklētāja un viņa tiešā priekšnieka ambīcijām. Iedomājueties policijas iecirkni kur cilvēki nevis strādā , bet pavada laiku, pelnot naudu no citiem avotiem, piemēram piesedz vietējos nelegālās degvielas tirgotājus. Te ir negadījums, kā rezūltātā nāk pavēle no augšas lietu atrisināt, vai vieglā dzīve beigsies(rotācijas utt.). Lūk arī mentu motīvs, jo būdami pieraduši strādāt sevis, nevis likuma un valsts labā, dokumentu un lietu falsificēšana ir ikdiena. Visi tanī ir ieentrisēti . Papildus pēc tam var pieprasīt vēl finansējumu un ģeneralisimusa pakāpi par labi paveikto darbu ;)

Atbildēt

tātad

04.10.2015. 12:22

»

Māris

Fakti gan rakstā ir minēti. Acīmredzot ne pārāk nopietni iedziļinājies rakstītajā. Nu piemēram, kā varēja Marķitāna cilvēki neievērot atšķirību starp 11 un 15 oktobri? Un tad vēl IDB neveiklās atbildes. Telefons izslēgts raidot signālus. Pielikumi tiks publiskoti visticamāk rīt. Tad arī varēsiet pārliecināties...


Ja visi fakti ir atšķirība starp 11. un 15. oktobri, kura turklāt nav zināms, kad un kur radusies (spriežot pēc kļūdu daudzuma tekstā tik pat labi pats varējāt pārrakstīties) un kaut kāda telefoniska IDB atbilde, tad tie nav nekādi fakti.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 12:03

»

tātad

Tad kāda jēga no Jūsu raksta un komentāriem? Raksts par neiztiesātu lietu un aicinājums nespriest tiesu, raksts, kurā nav praktiski nekādu faktu un atsaukšanās uz kaut kādu Jūsu rīcībā esošu informāciju, kuru neatklājat. Tas viss tikai nostāda Jūs ne visai adekvāta cilvēka lomā un diskreditē kā liecinieku...


Fakti gan rakstā ir minēti. Acīmredzot ne pārāk nopietni iedziļinājies rakstītajā. Nu piemēram, kā varēja Marķitāna cilvēki neievērot atšķirību starp 11 un 15 oktobri? Un tad vēl IDB neveiklās atbildes. Telefons izslēgts raidot signālus. Pielikumi tiks publiskoti visticamāk rīt. Tad arī varēsiet pārliecināties pats. Es nespriežu tiesu, vnk. norādu uz izmeklēšanas nolaidību vai apzinātām prettiesiskām darbībām. Un vēl, es vēlos pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka neviens to šajā valstī neaizstāv, ka tas astoņkājis ir apvijis savus taustekļus ap mums un nemaz netaisās laist mūs vaļā. Staļina laika metodes - bil bi čelovek, statju naidjom.

Atbildēt

tātad

04.10.2015. 11:53

»

Māris

Lasot komentārus es ļoti labi redzu to, kā sabiedrība ir dezinformēta par šo noziegumu un visu ar to saistīto. Mans piedāvājums joprojām ir nespriest tiesu, kamēr tā pati vēl nav neko spriedusi. Ja Jūsu rīcībā būtu tas informācijas apjoms, kas ir man un šajā lietā iesaistītajiem, Jūs ne tuvu neticētu...


Tad kāda jēga no Jūsu raksta un komentāriem? Raksts par neiztiesātu lietu un aicinājums nespriest tiesu, raksts, kurā nav praktiski nekādu faktu un atsaukšanās uz kaut kādu Jūsu rīcībā esošu informāciju, kuru neatklājat. Tas viss tikai nostāda Jūs ne visai adekvāta cilvēka lomā un diskreditē kā liecinieku.

Bet ja par tēva vainu, labi, motīvu, ka bijis apsēsts, it kā varētu pieņemt, bet perfektais izpildījums neatstājot nevienu pierādījumu turklāt vēl darot to kopā ar kaut kādu sievieti, galīgi ar to neiet kopā.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 11:21

»

Haris.

Kur Jūs,Kreic,nolasījāt manas domas? Jūs aiztaupījāt man laiku,lai uzrakstītu tieši to pašu.Paldies


Lasot komentārus es ļoti labi redzu to, kā sabiedrība ir dezinformēta par šo noziegumu un visu ar to saistīto. Mans piedāvājums joprojām ir nespriest tiesu, kamēr tā pati vēl nav neko spriedusi. Ja Jūsu rīcībā būtu tas informācijas apjoms, kas ir man un šajā lietā iesaistītajiem, Jūs ne tuvu neticētu, ka vainīga ir bērnu māte.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 11:18

»

Sliecos domāt, ka slepkava ir policists ..lai kā eksāmenā "piešautu roku" bērnu slepkavībām.. kas beidzas ar neatklāšanu, bet citu vainīgo


Nedomāju, ka policists, bet policistu konsultācijas gan dažs labs jau pec notikušā varēja saņemt. Un varbūt arī zināmu palīdzību par zināmu samaksu, protams. Bet to nekad neizdosies pierādīt. Katrā ziņā, tas, ka policisti arī te ir daudz ko pārkāpuši gan ir skaidri redzams.

Atbildēt

04.10.2015. 10:52

Sliecos domāt, ka slepkava ir policists ..lai kā eksāmenā "piešautu roku" bērnu slepkavībām.. kas beidzas ar neatklāšanu, bet citu vainīgo.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 09:00

»

jautājums

Apsēstība? Ar ko? Viņš taču no bērnu mātes bija aizgājis, viņam ir citas attiecības


Šaubos, vai viņam bija citas attiecības. Viņš no Gintas neaizgāja, Ginta viņu izmeta. Katru reizi kā pielakās lūdza, lai ņemot atpakaļ. Beidzat reiz ticēt visam, ko kāds komentāros izzīž no pirksta. Nekur nav teikts, ka viņam cita būtu bijusi.

Atbildēt

Tu

04.10.2015. 04:18

»

Es

Vispār es labprāt veiktu šīs vēstules kontentanalīzi: kādi atslēgas vārdi vai frāzes un cik bieži ir lietoti, arī tas tomēr ļauj izdarīt zināmus secinājumus par mērķiem. Jāpadomā


Paanalizē labāk savu komentāru un pasaki paldies Dievam, ka ir apveltījis Tevi ar unikālu spēju - iemācīties lasīt!

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 22:46

»

jautājums

Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds...


Diez vai Jūs tik nopietnas psiholoģiskas tēmas maz gribat apspriest. Domāju, pietiks, ja teikšu - apsēstība. Pie tam psihiski normāls nav tieši bērnu tēvs. Viņam ir daža laba psihiska kaite, tas neņemot vērā alkoholismu un narkomāniju. Kopā buķetē tas rada diezgan briesmīgu ainu. Un, jā, policistu aizstāvjiem - izmeklētājiem tas bija zināms jau piektajā dienā pēc notikušā. Viņi absolūti uz to nereaģēja. Neesiet lūdzu naivi. Nebūtu iemesla - neviens te neālētos.

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 22:37

»

Šaubos vai var policija var izmainīt operātoru reģistru par datiem...


Nu ko, gaidam labāk tiesas noslēgumu. Nevaru te visu stāstīt, lai gan ļoti gribētu. Par motīviem, iespējām utt. Visiem iepriekšējiem rakstītājiem. Paskatieties uz šo lietu ne tikai no viena - šaura skatu punkta. Realitātē, pierādījumu pret Gintu ir tik pat maz, cik pret bērnu tēvu. Ticiet man, un es jau tagad tam ticu. Tiesa izdarīs savu. Ja godīgi, tad tikai tiesā kāds vispār ir sācis šo lietu skatīt pēc būtības, un tur lec ārā ļoti daudz jaunumu. Būs vēl.

Atbildēt

03.10.2015. 22:08

»

Aigars B

Tele 2, LMT, BITE... - visi operātori izmeklētājiem var iedot datus par diezgan precīzu telefona atrašanās vietu, ienākošos/izejošos zvanus, kā arī sms saturu, ja nemaldos...


Šaubos vai var policija var izmainīt operātoru reģistru par datiem.
===============================================
Ne jau izmainīt - VP izmainīja laikus , kad mobilo t.izņēma, ar izņemto momilo t. pati VP veica Internetā meklēšanu pa slepkavības ieroču un paņēmienu lapām, lai sš meklēšanu piesietu mobilā t. īpasniekam kā pierādījumus pret viņu. Reāla VP pašas safabricētie pierādījumi, to falsifikācija. Sliecos domāt, ka slepkava ir policists.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 20:29

»

vesela virkne jautājumu

Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti...


Es Jums pilnīgi piekrītu. Lai gan jau tēvam loģisku motīvu pievilkt ir vairāk kā šaubīgi.Vismaz es tādu neredzu.
Bet lai izmeklētāji viltotu pierādījumus...Iet uz smagu noziegumu ...Kāpēc? Absurds. Var nesavākt, bet ne jau viltot. Tad tur jābūt ļoti lielai naudai noliktai.
Cik, es sapratu no tā liecinieka vēstules, tad ir fakts- sms ar apsūdzošu raksturu. Bet liecinieks apgalvo, ka tos no viņa telefona sūtījis ir kāds cits-hakeris... Bet hakeri maksā naudu!
Un mazie puikas tomēr nebija britu kroņprinči-ģimene dzīvoja sociālajā mājā, uz pabalstiem.
Un tēvs, cik lasīju raksturojumu...Ja būtu nauda to , visticamāk, ieguldītu pudelē vai devā, vai nospēlētu, bet ne hakerī...Kāpēc viņam tur naudu ieguldīt?
Respektīvi, sms ir- liecinieks tikai negrib atzīt savu autorību...Tāpēc jau ir tiesa, lai vērtē pierādījumus. Kam bija pieeja telefonam- diez vai bērnu tēvam, bet iespējams, ka mātei- ja lieciniekam ar viņu bija attiecības. Ja vispār kādam bija, izņemot īpašnieku...

Atbildēt

vesela virkne jautājumu

03.10.2015. 19:35

»

jautājums

Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds...


Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti.
Tāpat galīgi nav saprotams kā viņi iekļuva dzīvoklī un neatstāja tur nekādas pēdas.
Savukārt mātei bija motīvs, jo kaut kā nemana, ka viņai blakus būtu vīrietis. Tas, ka viņa katram pretimnācējam nestāstīja, ka bērni viņu traucē, neko nenozīmē.
Apgalvojums, ka izmeklētāji tā viltoja pierādījumus, kas ir smags kriminālnoziegums, ir pilnīgas muļķības, jo lai ko tādu darītu vajadzīgs motīvs vismaz daždesmit tūkstošu apjomā vai personīgs naids.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 17:23

»

Māris

Pirmkārt, bērnu tēvam bija gan iespēja, gan motīvs. Starp citu, tieši motīvu "uzhakerēja" izmeklētāji, jo tāda bērnu mātei NEBIJA! To izmeklētāji mēģināja, bet nespēja izspiest ne no viena liecinieka. Tieši otrādi - visu atbildes bija - nē, bērni nav un nevarēja būt traucēklis. Jums, cienītais, daudz...


Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds?
Kādā veidā bērni, kas pie viņa nedzīvoja un nekad nedzīvotu- tad jau tiktu atdoti bērnu namam- bija traucēklis dzīvei? Lai piedevām izietu uz slepkavību.
Viņš no rūpēm par bērniem jau bija ticis vaļā -uzgrūžot visas rūpes un atbildību mātei. Vienkārši aizejot.
Iespēja? Kā viņš varēja zināt, ka bērnu māte nebūs klāt pie tikšanās, lai varētu brīvi veikt noziegumu?

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 16:19

»

jautājums

Es izlasīju ...un mani nepārliecināja...


Pirmkārt, bērnu tēvam bija gan iespēja, gan motīvs. Starp citu, tieši motīvu "uzhakerēja" izmeklētāji, jo tāda bērnu mātei NEBIJA! To izmeklētāji mēģināja, bet nespēja izspiest ne no viena liecinieka. Tieši otrādi - visu atbildes bija - nē, bērni nav un nevarēja būt traucēklis. Jums, cienītais, daudz kas nav zināms, bet bērnu tēvam tiešām šī iespēja un motīvs bija. Cita lieta - izmeklētāji negribēja krāmēties un pierādīt, jo tas būtu pārlieku sarežģīti. Gribēja pa smuko un ātri izbraukt.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 14:30

Es izlasīju ...un mani nepārliecināja.
Jo slepkavam bija jābūt iespējai un motīvam
Kāds bērnu tēvam motīvs? Viņam par bērniem bija jārūpējas? Kaut kādā veidā apgrūtināja? No alkoholiķa un bezdarbnieka pat alimentus nav iespējams piedzīt!
Bērni bija tikai mātes atbildība un , respektīvi, apgrūtinājums. Ja runa būtu par nopietnas mantas dalīšanu vai miljonu mantojumu, bet kāds motīvs tēvam, kuram bērni nekādas problēmas neradīju, uz dubultu tīšu slepkavību? Turklāt, kā viņš būtu varējis zināt vai rēķināties, ka māte nebūs klāt?
Motīvs bija tikai mātei. Apgrūtinājums un šķērslis jaunās attiecībās.
Un kāpēc, lai kāds hakerētu pa telefoniem? Izmeklētājiem tur kāda interese? Ko tas alkoholiķis un bezdarbnieks tēvs var uzpirkt? Par kādu naudu?
Pirk žurku indi, meklēt internetā bērnu nogalināšanas veidus... un to , kurš kuram zvanījis-izmeklētāji noteikti ir pieprasījuši datus no operatoriem. Tās ir pārbaudāmas lietas.
Bet tā telefona hakerēšana...drusku no Bonda filmām...Nav nopietni.
Lai tiesa skatās, bet slepkavam ir jābūt:
1) iespējai
2) motīvam

Atbildēt

Raksti

03.10.2015. 09:36

Cilveks Latvijas Valstij nav vertiba. Latvijas tiesas sistema deginerejas. Advokats Saulvedis Varpins saka.

Atbildēt

м

03.10.2015. 09:30

мр

Atbildēt

fakts

02.10.2015. 18:13

»

Ha

Palasi komentāros. Pats Pietiek jau teica, ka visticamāk pirmdien publicēs arī tos. Tur apjoms nežēlīgs


Kāds vēl nežēlīgs apjoms?
"Iesniegums sastādīts divos (2) eksemplāros, uz piecām (5) lapām, latviešu valodā, ar astoņiem (8) pielikumiem uz piecpadsmit (15) lapām, pa vienam eksemplāram katrai pusei."

Turkāt nav jau obligāti likt portālā, var ielikt kādā failu glabātuvē.

Atbildēt

Māris

02.10.2015. 17:02

»

vecits

Tātad, ja ir zināms, ka kāds lietoja tavu glastafonu un bija kāut kādā www.adresē.lv, un kā pats saki ir nomainīts datum vai kast tur. Tev taču ir IP, vēl ir arī citi parametri, kas paliek to lapu uzturētāju serveros. pieprasi info no konkrētajām lapām, un tur tad arī būs skaidrs, kad, cikos, cik ilgi...


Aha. Pamēģini kkur kko pieprasi, ja tur pirms tevis pabijuši izmeklētāji. Visi apklust. Pat ražotājs, Just5, kas ir LV bāzēts uzņēmums, pazuda tiklīdz saprata par ko ir runa. Negrib vis sniegt oficiālu cedeli, ka tas telefona aparāts izslēgtā veidā datus nepārraida. Lai gan pa telefonu solīja un arī e-pastā. Nav tik vienkārši, bet paldies par padomu. Par to jau ir ticis domāts.

Atbildēt

vecits

02.10.2015. 16:48

Tātad, ja ir zināms, ka kāds lietoja tavu glastafonu un bija kāut kādā www.adresē.lv, un kā pats saki ir nomainīts datum vai kast tur. Tev taču ir IP, vēl ir arī citi parametri, kas paliek to lapu uzturētāju serveros. pieprasi info no konkrētajām lapām, un tur tad arī būs skaidrs, kad, cikos, cik ilgi kāds ir izmantojis internetu no konkrētā aparāta.
-

Atbildēt

Ha

02.10.2015. 16:45

»

fakts

Kamēr nav izlasāmi rakstā minētie pielikumi un uz visām iestādēm nosūtīto dokumentu kopijas (tieši kopijas nevis otrie eksemplāri) rakstam nav nekādas jēgas


Palasi komentāros. Pats Pietiek jau teica, ka visticamāk pirmdien publicēs arī tos. Tur apjoms nežēlīgs.

Atbildēt

sence

02.10.2015. 16:42

»

nu bet

elemenntāri. un jau sen


Nu tad lai PIETIEK to arī zin :-)

Atbildēt

fakts

02.10.2015. 16:36

Kamēr nav izlasāmi rakstā minētie pielikumi un uz visām iestādēm nosūtīto dokumentu kopijas (tieši kopijas nevis otrie eksemplāri) rakstam nav nekādas jēgas.

Atbildēt

Šovs

02.10.2015. 11:28

Viss vienkārši http://rutube.ru/video/67b0202562c2c5a43878c88c7aae2419/

Atbildēt

Maris

02.10.2015. 09:46

»

agnese

KKa neticaas, ka maate mazos nomushija. A kapeec neparbauda faktu, ka beernus taja pasa dienaa poteja ar kompleksajaam poteem medkabinetaa? Zinot medikus, vai vini nekadas kludas nepielava


Tas jau sen kā ticis pārbaudīts. Kāpēc nepārbauda faktu, ka bērnu tēvam tur bija jābūt tajā dienā, ka vienīgais uz ko balstās apsūdzība - viņš un viņa radi apliecinājuši, ka bijis piedzēries mājās, ka ne viņam, ne viņa mātei nav alibi? Šādu dīvainu jautājumu ir daudz, ļoti daudz. Kāpāc tagad tēvs izvairās sniegt liecības, slimo un neierodas uz tiesu. Kāpēc pēc viņa pretrunīgajām liecībām pirmajā reizē tiesa izsludināja pārtraukumu (acīmredzot, lai ko pārbaudītu) un nākamajā reizē jau viņš esot slims? Kāpēc?

Atbildēt

agnese

02.10.2015. 09:22

KKa neticaas, ka maate mazos nomushija. A kapeec neparbauda faktu, ka beernus taja pasa dienaa poteja ar kompleksajaam poteem medkabinetaa? Zinot medikus, vai vini nekadas kludas nepielava?

Atbildēt

law Mārim

02.10.2015. 09:22

Nav jēgas ar Tevi diskutēt, ja pat uzrakstīto neproti izlasīt un sagrozi. Tas piešķir vēl mazāku ticamību rakstā minētajām sazvērestībām.
Arī ar šāda tipa cilvēkiem ne reizi vien esmu saskāries pa darba līniju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

FotoŠī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam, taču manis pieteikto kandidātu nākamajā dienā starp izvirzītajiem kandidātiem neatradu. Diemžēl atbildi uz jautājumu, kādēļ Saeimas Preses dienests publisko nepilnīgu informāciju, Saeimas Prezidija birojs man nav sniedzis. Savukārt Saeimas Juridiskais birojs nespēj sniegt pamatotu atbildi, kāpēc es kā pašvaldības deputāts nedrīkstu oficiāli virzīt savu prezidenta amata kandidātu.
Lasīt visu...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...

Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....