Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

taisnīgā tiesa

01.09.2016. 10:20

»

Māris

Nu ko, gaidam labāk tiesas noslēgumu. Nevaru te visu stāstīt, lai gan ļoti gribētu. Par motīviem, iespējām utt. Visiem iepriekšējiem rakstītājiem. Paskatieties uz šo lietu ne tikai no viena - šaura skatu punkta. Realitātē, pierādījumu pret Gintu ir tik pat maz, cik pret bērnu tēvu. Ticiet man, un es...


Nu ko- sagaidīji Tiesas spriedumu? 20 gadi aiz restēm? Tagad viss ir taisnīgi (nav tak iedots mūža ieslodzījums)? Un tad nu varbūt vari pakomentēt, kā tiesā par pierādījumu tika izmantoti tava telefona dati (vai tie datumi bija viltoti vai pārveidoti?). Domāju, ka tu tiesā arī norādīji uz šo faktu- un ko teica tiesa? Domāju, ka to pašu, ko te komentāros raksta- ienākošie sms bija tie, kas sakrājušies pa laiku, kamēr telefons bija izslēgts, bet interneta savienojumu lai skaidro operators- vai šie dati no telefona ir bijuši izejošie uz kādām interneta saitēm, vai pēc telefona ieslēgšanas tika veikta kāda datu atjaunošana. Domāju, ka taisot telefonā esošo datu apskati, izmeklētājs arī skaidroja interneta resursus, ko apmeklējis (izmantojis) šis pseido Gintas advokāts, un šajā brīdī tika palaists internets, kā arī, iespējams, tika veikta programmatūras atjaunināšana.

Atbildēt

Padoms

06.08.2016. 11:39

»

ieteikums

Citreiz esi uzmanīgāks draudzeņu izvēlē, tad nebūs jāvaimanā pa interneta portāliem


Nav gudri veidot attiecības ar māmiņām. Var uzrauties uz Raudupieti...
Varētu domāt, ka ir brīvu sieviešu trūkums!
Māris jūtas līdzvainīgs puisīšu nāvē. Tāpēc tā ņemas un plosās.

Atbildēt

Nemāni sevi,

15.03.2016. 22:31

»

Intee

Māte nav vainīga, 100 punkti


neaplaužas. Ne par mata tiesu. Un autors patiešām ir idiots - turklāt nevis kaut kāds, bet izcils.

Atbildēt

ESS

18.01.2016. 00:46

»

Geris

Dīvaini, ka pietiek.lv publicē šādus paranoidālus murgus. Uzskatīt par patiesību šizofrēniķa sacerējumu


Dīvaini ir tas, ka šis tā saucamais "šizofrēniķis" ir ar lieliskām latviešu valodas gramatikas zināšanām, prot izklāstīt savu domu, un ir vienīgais šajā lietā, kas to dara publiski. Tie "sausie" fakti, kas tika atspoguļoti vairākos citos sociālajos tīklos, man šķiet nožēlojami. Kā allaž parāda tikai medaļas vienu pusi. Nekur nav iespējas redzēt, dzirdēt kaut ko citu, kā tikai vienu versiju.

Atbildēt

tānuir

28.10.2015. 22:37

Izskatās, ka Mārim bikses pilnas. Ar šito murgu, citus nomelnojot, cenšas sevi attaisnot. Pašam ar galvu nav kārtībā, staigājis pie visādām pesteļu tantēm, dzīvespazinējām.

Atbildēt

Aigars

26.10.2015. 20:27

Tas Māris tāds īsti pieskaitāms neizskatās....un tā Ginta ar tāda pati ! Vajadzētu abus aiz restēm... !

Atbildēt

Interesanti

25.10.2015. 13:55

Interesanti par ko tā jāuztraucas Mārim? Vai viņa telefons kaut ko var mainīt visā lietā? Policija jau ņem vērā visus pierādījumus,nejau tikai vienu telefonu. Tāpat nesaprotu kā var izdomāt šādu murgu. Sākumā tiek minēts tas,ka pirms nozieguma apmeklētas mājaslapas un tad jau par to ka pēc tam, ka visu policijā veido, lai visus apmānītu, nesaprotu kur prāts cilvēkam.

Atbildēt

Geris

16.10.2015. 11:33

Dīvaini, ka pietiek.lv publicē šādus paranoidālus murgus. Uzskatīt par patiesību šizofrēniķa sacerējumu?

Atbildēt

varbūt

07.10.2015. 00:42

Par to telefona lietošanu pēc izņemšanas - ļoti iespējams, ka nenotika nekādas pierādījumu falsifikācijas, vienkārši kāds policijā gribēja pabrowset inetu par brīvu. Ienākošie daudzie sms varēt būt operatora reklāmas, kas sakrājušās kamēr telefons bija izslēgts. Protams, ka policijā neviens negribēs atzīties, ka lietojis lietisko pierādījumu savai izklaidei.

Pašam ir bijusi saskarsme ar policijas darbu gan kā lieciniekam, gan arī, diemžēl, kā aizdomās turētajam. Protams, ka katrs gadījums ir individuāls, bet mana pieredze liecina, ka lietas tiek pavirši izmeklētas un vajadzīgie pierādījumi pievilkti aiz matiem. Izmeklētāji liekas tik dzīves noguruši, ka nemaz neiedziļinās liecinieka stastītajā kā arī nespēj to pareizi latviski uzrakstīt, bieži zaudē teiktā jēgu, jo pilnībā nepārvalda latviešu valodu. Lasot protokolu pirms parakstīšanas visu laiku nākas labot, daudzas sīkas detaļas tiek atstātas kā ir, jo negribas jau par visu kasīties. Un tā ir kļūda, jo pēc tam tiesā tas protokols tiek lasīts vārds vārdā un Tavs paraksts apliecina, ka tieši tā Tu esi pateicis/darījis. Un tad šīs sīkās neprecizitātes vai sagrozījumi ir jau ar pavisām citām sekām.

Par konkrēto lietu neizteikšos, no šeit aprakstītā neveidojas skaidrība kas tad tieši varēja notikt.

Visvairāk žēl mazo bērniņu... :(

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 16:54

»

P.S.

Ja fēniks laupīšana būtu izdevusies un menti netiktu noķertu, diez vai aizdomu ēna kristu virs policijas derbiniekiem, kuriem vienmēr ir taisnība. Uz tiesu es arī īpaši nepaļautos , jo tur strādā nekompitenti darboņi, pēc principa roka roku mazgā, ir ietekmējami , slinki, negrib iedziļināties un strādāt...


Diemžēl mūsu sabiedrība dzīvo ilūzijās, ka tādas lietas policijā nenotiek. Kamēr paši ar to nesaskaras - nesaprot. Un kad saskaras, tad izvēlas klusēt, jo saprot, kas aiz tā visa stāv. Sava āda dārgāka. Un tā viņiem sanāk un sanāk, atkal un atkal. Tikko, kā kāds uzrodas un to apšauba, tā uzreiz iedarbojas Stokholmas sindroms. Aizstāvam to, kas dara mums pāri, varbūt tad darīs pāri tur tam, nevis man, ne maniem tuvajiem. Tā arī dzīvojam un šķiet vēl ilgi tā dzīvosim, ja būsim tik gļēvi un naivi. Skumji. Tiem visiem, kuri te kko apšauba, pārmet utt. Nekad nenovēlu Jums nonākt līdzīgā situācijā un saskarties ar to bezatbildību, visatļautību un cinismu, kas valda tiesībsargājošajās iestādēs. Lai gan dažam labam niknākajam rūcējam derētu gan. Uz pārējiem "kaķa lāstiem" pat neatbildēšu, jo tie kā zināms - debesīs nekāpj.

Atbildēt

tante

04.10.2015. 13:50

»

Māris

Nedomāju, ka policists, bet policistu konsultācijas gan dažs labs jau pec notikušā varēja saņemt. Un varbūt arī zināmu palīdzību par zināmu samaksu, protams. Bet to nekad neizdosies pierādīt. Katrā ziņā, tas, ka policisti arī te ir daudz ko pārkāpuši gan ir skaidri redzams


Ej ārstēties, kaut ko tādu izmurgot, ka policisti varētu sniegt konsultācijas divu bērnu slepkavam, kā labāk no soda izvairīties...
Tu vienkārši esi debils. Tas nav apvainojums, tā ir diagnoze.

Atbildēt

nu protams

04.10.2015. 12:49

»

Elementāri !

Liela nauda nav vajadzīga, pietiek ar izmeklētāja un viņa tiešā priekšnieka ambīcijām. Iedomājueties policijas iecirkni kur cilvēki nevis strādā , bet pavada laiku, pelnot naudu no citiem avotiem, piemēram piesedz vietējos nelegālās degvielas tirgotājus. Te ir negadījums, kā rezūltātā nāk pavēle no ...


Nez tā pavēle atrisināt pāris pusbomžu konfliktu ar slepkavību nāca no policijas priekšnieka vai paša prezidenta un vai tieši viņi norādīja kurš ir notiesājms, bet kurš visiem līdzekļiem izpestījams no atbildības?

Atbildēt

P.S.

04.10.2015. 12:36

Ja fēniks laupīšana būtu izdevusies un menti netiktu noķertu, diez vai aizdomu ēna kristu virs policijas derbiniekiem, kuriem vienmēr ir taisnība. Uz tiesu es arī īpaši nepaļautos , jo tur strādā nekompitenti darboņi, pēc principa roka roku mazgā, ir ietekmējami , slinki, negrib iedziļināties un strādāt ! Kur nu vēl saskatīt mentu noziegumus, viņu motīvus un koruptīvās saites .

Atbildēt

Elementāri !

04.10.2015. 12:25

»

vesela virkne jautājumu

Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti...


Liela nauda nav vajadzīga, pietiek ar izmeklētāja un viņa tiešā priekšnieka ambīcijām. Iedomājueties policijas iecirkni kur cilvēki nevis strādā , bet pavada laiku, pelnot naudu no citiem avotiem, piemēram piesedz vietējos nelegālās degvielas tirgotājus. Te ir negadījums, kā rezūltātā nāk pavēle no augšas lietu atrisināt, vai vieglā dzīve beigsies(rotācijas utt.). Lūk arī mentu motīvs, jo būdami pieraduši strādāt sevis, nevis likuma un valsts labā, dokumentu un lietu falsificēšana ir ikdiena. Visi tanī ir ieentrisēti . Papildus pēc tam var pieprasīt vēl finansējumu un ģeneralisimusa pakāpi par labi paveikto darbu ;)

Atbildēt

tātad

04.10.2015. 12:22

»

Māris

Fakti gan rakstā ir minēti. Acīmredzot ne pārāk nopietni iedziļinājies rakstītajā. Nu piemēram, kā varēja Marķitāna cilvēki neievērot atšķirību starp 11 un 15 oktobri? Un tad vēl IDB neveiklās atbildes. Telefons izslēgts raidot signālus. Pielikumi tiks publiskoti visticamāk rīt. Tad arī varēsiet pārliecināties...


Ja visi fakti ir atšķirība starp 11. un 15. oktobri, kura turklāt nav zināms, kad un kur radusies (spriežot pēc kļūdu daudzuma tekstā tik pat labi pats varējāt pārrakstīties) un kaut kāda telefoniska IDB atbilde, tad tie nav nekādi fakti.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 12:03

»

tātad

Tad kāda jēga no Jūsu raksta un komentāriem? Raksts par neiztiesātu lietu un aicinājums nespriest tiesu, raksts, kurā nav praktiski nekādu faktu un atsaukšanās uz kaut kādu Jūsu rīcībā esošu informāciju, kuru neatklājat. Tas viss tikai nostāda Jūs ne visai adekvāta cilvēka lomā un diskreditē kā liecinieku...


Fakti gan rakstā ir minēti. Acīmredzot ne pārāk nopietni iedziļinājies rakstītajā. Nu piemēram, kā varēja Marķitāna cilvēki neievērot atšķirību starp 11 un 15 oktobri? Un tad vēl IDB neveiklās atbildes. Telefons izslēgts raidot signālus. Pielikumi tiks publiskoti visticamāk rīt. Tad arī varēsiet pārliecināties pats. Es nespriežu tiesu, vnk. norādu uz izmeklēšanas nolaidību vai apzinātām prettiesiskām darbībām. Un vēl, es vēlos pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka neviens to šajā valstī neaizstāv, ka tas astoņkājis ir apvijis savus taustekļus ap mums un nemaz netaisās laist mūs vaļā. Staļina laika metodes - bil bi čelovek, statju naidjom.

Atbildēt

tātad

04.10.2015. 11:53

»

Māris

Lasot komentārus es ļoti labi redzu to, kā sabiedrība ir dezinformēta par šo noziegumu un visu ar to saistīto. Mans piedāvājums joprojām ir nespriest tiesu, kamēr tā pati vēl nav neko spriedusi. Ja Jūsu rīcībā būtu tas informācijas apjoms, kas ir man un šajā lietā iesaistītajiem, Jūs ne tuvu neticētu...


Tad kāda jēga no Jūsu raksta un komentāriem? Raksts par neiztiesātu lietu un aicinājums nespriest tiesu, raksts, kurā nav praktiski nekādu faktu un atsaukšanās uz kaut kādu Jūsu rīcībā esošu informāciju, kuru neatklājat. Tas viss tikai nostāda Jūs ne visai adekvāta cilvēka lomā un diskreditē kā liecinieku.

Bet ja par tēva vainu, labi, motīvu, ka bijis apsēsts, it kā varētu pieņemt, bet perfektais izpildījums neatstājot nevienu pierādījumu turklāt vēl darot to kopā ar kaut kādu sievieti, galīgi ar to neiet kopā.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 11:21

»

Haris.

Kur Jūs,Kreic,nolasījāt manas domas? Jūs aiztaupījāt man laiku,lai uzrakstītu tieši to pašu.Paldies


Lasot komentārus es ļoti labi redzu to, kā sabiedrība ir dezinformēta par šo noziegumu un visu ar to saistīto. Mans piedāvājums joprojām ir nespriest tiesu, kamēr tā pati vēl nav neko spriedusi. Ja Jūsu rīcībā būtu tas informācijas apjoms, kas ir man un šajā lietā iesaistītajiem, Jūs ne tuvu neticētu, ka vainīga ir bērnu māte.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 11:18

»

Sliecos domāt, ka slepkava ir policists ..lai kā eksāmenā "piešautu roku" bērnu slepkavībām.. kas beidzas ar neatklāšanu, bet citu vainīgo


Nedomāju, ka policists, bet policistu konsultācijas gan dažs labs jau pec notikušā varēja saņemt. Un varbūt arī zināmu palīdzību par zināmu samaksu, protams. Bet to nekad neizdosies pierādīt. Katrā ziņā, tas, ka policisti arī te ir daudz ko pārkāpuši gan ir skaidri redzams.

Atbildēt

04.10.2015. 10:52

Sliecos domāt, ka slepkava ir policists ..lai kā eksāmenā "piešautu roku" bērnu slepkavībām.. kas beidzas ar neatklāšanu, bet citu vainīgo.

Atbildēt

Māris

04.10.2015. 09:00

»

jautājums

Apsēstība? Ar ko? Viņš taču no bērnu mātes bija aizgājis, viņam ir citas attiecības


Šaubos, vai viņam bija citas attiecības. Viņš no Gintas neaizgāja, Ginta viņu izmeta. Katru reizi kā pielakās lūdza, lai ņemot atpakaļ. Beidzat reiz ticēt visam, ko kāds komentāros izzīž no pirksta. Nekur nav teikts, ka viņam cita būtu bijusi.

Atbildēt

Tu

04.10.2015. 04:18

»

Es

Vispār es labprāt veiktu šīs vēstules kontentanalīzi: kādi atslēgas vārdi vai frāzes un cik bieži ir lietoti, arī tas tomēr ļauj izdarīt zināmus secinājumus par mērķiem. Jāpadomā


Paanalizē labāk savu komentāru un pasaki paldies Dievam, ka ir apveltījis Tevi ar unikālu spēju - iemācīties lasīt!

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 22:46

»

jautājums

Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds...


Diez vai Jūs tik nopietnas psiholoģiskas tēmas maz gribat apspriest. Domāju, pietiks, ja teikšu - apsēstība. Pie tam psihiski normāls nav tieši bērnu tēvs. Viņam ir daža laba psihiska kaite, tas neņemot vērā alkoholismu un narkomāniju. Kopā buķetē tas rada diezgan briesmīgu ainu. Un, jā, policistu aizstāvjiem - izmeklētājiem tas bija zināms jau piektajā dienā pēc notikušā. Viņi absolūti uz to nereaģēja. Neesiet lūdzu naivi. Nebūtu iemesla - neviens te neālētos.

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 22:37

»

Šaubos vai var policija var izmainīt operātoru reģistru par datiem...


Nu ko, gaidam labāk tiesas noslēgumu. Nevaru te visu stāstīt, lai gan ļoti gribētu. Par motīviem, iespējām utt. Visiem iepriekšējiem rakstītājiem. Paskatieties uz šo lietu ne tikai no viena - šaura skatu punkta. Realitātē, pierādījumu pret Gintu ir tik pat maz, cik pret bērnu tēvu. Ticiet man, un es jau tagad tam ticu. Tiesa izdarīs savu. Ja godīgi, tad tikai tiesā kāds vispār ir sācis šo lietu skatīt pēc būtības, un tur lec ārā ļoti daudz jaunumu. Būs vēl.

Atbildēt

03.10.2015. 22:08

»

Aigars B

Tele 2, LMT, BITE... - visi operātori izmeklētājiem var iedot datus par diezgan precīzu telefona atrašanās vietu, ienākošos/izejošos zvanus, kā arī sms saturu, ja nemaldos...


Šaubos vai var policija var izmainīt operātoru reģistru par datiem.
===============================================
Ne jau izmainīt - VP izmainīja laikus , kad mobilo t.izņēma, ar izņemto momilo t. pati VP veica Internetā meklēšanu pa slepkavības ieroču un paņēmienu lapām, lai sš meklēšanu piesietu mobilā t. īpasniekam kā pierādījumus pret viņu. Reāla VP pašas safabricētie pierādījumi, to falsifikācija. Sliecos domāt, ka slepkava ir policists.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 20:29

»

vesela virkne jautājumu

Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti...


Es Jums pilnīgi piekrītu. Lai gan jau tēvam loģisku motīvu pievilkt ir vairāk kā šaubīgi.Vismaz es tādu neredzu.
Bet lai izmeklētāji viltotu pierādījumus...Iet uz smagu noziegumu ...Kāpēc? Absurds. Var nesavākt, bet ne jau viltot. Tad tur jābūt ļoti lielai naudai noliktai.
Cik, es sapratu no tā liecinieka vēstules, tad ir fakts- sms ar apsūdzošu raksturu. Bet liecinieks apgalvo, ka tos no viņa telefona sūtījis ir kāds cits-hakeris... Bet hakeri maksā naudu!
Un mazie puikas tomēr nebija britu kroņprinči-ģimene dzīvoja sociālajā mājā, uz pabalstiem.
Un tēvs, cik lasīju raksturojumu...Ja būtu nauda to , visticamāk, ieguldītu pudelē vai devā, vai nospēlētu, bet ne hakerī...Kāpēc viņam tur naudu ieguldīt?
Respektīvi, sms ir- liecinieks tikai negrib atzīt savu autorību...Tāpēc jau ir tiesa, lai vērtē pierādījumus. Kam bija pieeja telefonam- diez vai bērnu tēvam, bet iespējams, ka mātei- ja lieciniekam ar viņu bija attiecības. Ja vispār kādam bija, izņemot īpašnieku...

Atbildēt

vesela virkne jautājumu

03.10.2015. 19:35

»

jautājums

Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds...


Motīvu tēvam vēl varētu izdomāt, bet šeit jau tiek apgalvots, ka viņš nebija viens, bet kopā ar kaut kādu sievieti.
Tāpat galīgi nav saprotams kā viņi iekļuva dzīvoklī un neatstāja tur nekādas pēdas.
Savukārt mātei bija motīvs, jo kaut kā nemana, ka viņai blakus būtu vīrietis. Tas, ka viņa katram pretimnācējam nestāstīja, ka bērni viņu traucē, neko nenozīmē.
Apgalvojums, ka izmeklētāji tā viltoja pierādījumus, kas ir smags kriminālnoziegums, ir pilnīgas muļķības, jo lai ko tādu darītu vajadzīgs motīvs vismaz daždesmit tūkstošu apjomā vai personīgs naids.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 17:23

»

Māris

Pirmkārt, bērnu tēvam bija gan iespēja, gan motīvs. Starp citu, tieši motīvu "uzhakerēja" izmeklētāji, jo tāda bērnu mātei NEBIJA! To izmeklētāji mēģināja, bet nespēja izspiest ne no viena liecinieka. Tieši otrādi - visu atbildes bija - nē, bērni nav un nevarēja būt traucēklis. Jums, cienītais, daudz...


Nu tad Jūs to nosauksiet-kāds bērnu tēvam bija motīvs slepkavībai? Kāds?
Kādā veidā bērni, kas pie viņa nedzīvoja un nekad nedzīvotu- tad jau tiktu atdoti bērnu namam- bija traucēklis dzīvei? Lai piedevām izietu uz slepkavību.
Viņš no rūpēm par bērniem jau bija ticis vaļā -uzgrūžot visas rūpes un atbildību mātei. Vienkārši aizejot.
Iespēja? Kā viņš varēja zināt, ka bērnu māte nebūs klāt pie tikšanās, lai varētu brīvi veikt noziegumu?

Atbildēt

Māris

03.10.2015. 16:19

»

jautājums

Es izlasīju ...un mani nepārliecināja...


Pirmkārt, bērnu tēvam bija gan iespēja, gan motīvs. Starp citu, tieši motīvu "uzhakerēja" izmeklētāji, jo tāda bērnu mātei NEBIJA! To izmeklētāji mēģināja, bet nespēja izspiest ne no viena liecinieka. Tieši otrādi - visu atbildes bija - nē, bērni nav un nevarēja būt traucēklis. Jums, cienītais, daudz kas nav zināms, bet bērnu tēvam tiešām šī iespēja un motīvs bija. Cita lieta - izmeklētāji negribēja krāmēties un pierādīt, jo tas būtu pārlieku sarežģīti. Gribēja pa smuko un ātri izbraukt.

Atbildēt

jautājums

03.10.2015. 14:30

Es izlasīju ...un mani nepārliecināja.
Jo slepkavam bija jābūt iespējai un motīvam
Kāds bērnu tēvam motīvs? Viņam par bērniem bija jārūpējas? Kaut kādā veidā apgrūtināja? No alkoholiķa un bezdarbnieka pat alimentus nav iespējams piedzīt!
Bērni bija tikai mātes atbildība un , respektīvi, apgrūtinājums. Ja runa būtu par nopietnas mantas dalīšanu vai miljonu mantojumu, bet kāds motīvs tēvam, kuram bērni nekādas problēmas neradīju, uz dubultu tīšu slepkavību? Turklāt, kā viņš būtu varējis zināt vai rēķināties, ka māte nebūs klāt?
Motīvs bija tikai mātei. Apgrūtinājums un šķērslis jaunās attiecībās.
Un kāpēc, lai kāds hakerētu pa telefoniem? Izmeklētājiem tur kāda interese? Ko tas alkoholiķis un bezdarbnieks tēvs var uzpirkt? Par kādu naudu?
Pirk žurku indi, meklēt internetā bērnu nogalināšanas veidus... un to , kurš kuram zvanījis-izmeklētāji noteikti ir pieprasījuši datus no operatoriem. Tās ir pārbaudāmas lietas.
Bet tā telefona hakerēšana...drusku no Bonda filmām...Nav nopietni.
Lai tiesa skatās, bet slepkavam ir jābūt:
1) iespējai
2) motīvam

Atbildēt

Raksti

03.10.2015. 09:36

Cilveks Latvijas Valstij nav vertiba. Latvijas tiesas sistema deginerejas. Advokats Saulvedis Varpins saka.

Atbildēt

м

03.10.2015. 09:30

мр

Atbildēt

fakts

02.10.2015. 18:13

»

Ha

Palasi komentāros. Pats Pietiek jau teica, ka visticamāk pirmdien publicēs arī tos. Tur apjoms nežēlīgs


Kāds vēl nežēlīgs apjoms?
"Iesniegums sastādīts divos (2) eksemplāros, uz piecām (5) lapām, latviešu valodā, ar astoņiem (8) pielikumiem uz piecpadsmit (15) lapām, pa vienam eksemplāram katrai pusei."

Turkāt nav jau obligāti likt portālā, var ielikt kādā failu glabātuvē.

Atbildēt

Māris

02.10.2015. 17:02

»

vecits

Tātad, ja ir zināms, ka kāds lietoja tavu glastafonu un bija kāut kādā www.adresē.lv, un kā pats saki ir nomainīts datum vai kast tur. Tev taču ir IP, vēl ir arī citi parametri, kas paliek to lapu uzturētāju serveros. pieprasi info no konkrētajām lapām, un tur tad arī būs skaidrs, kad, cikos, cik ilgi...


Aha. Pamēģini kkur kko pieprasi, ja tur pirms tevis pabijuši izmeklētāji. Visi apklust. Pat ražotājs, Just5, kas ir LV bāzēts uzņēmums, pazuda tiklīdz saprata par ko ir runa. Negrib vis sniegt oficiālu cedeli, ka tas telefona aparāts izslēgtā veidā datus nepārraida. Lai gan pa telefonu solīja un arī e-pastā. Nav tik vienkārši, bet paldies par padomu. Par to jau ir ticis domāts.

Atbildēt

vecits

02.10.2015. 16:48

Tātad, ja ir zināms, ka kāds lietoja tavu glastafonu un bija kāut kādā www.adresē.lv, un kā pats saki ir nomainīts datum vai kast tur. Tev taču ir IP, vēl ir arī citi parametri, kas paliek to lapu uzturētāju serveros. pieprasi info no konkrētajām lapām, un tur tad arī būs skaidrs, kad, cikos, cik ilgi kāds ir izmantojis internetu no konkrētā aparāta.
-

Atbildēt

Ha

02.10.2015. 16:45

»

fakts

Kamēr nav izlasāmi rakstā minētie pielikumi un uz visām iestādēm nosūtīto dokumentu kopijas (tieši kopijas nevis otrie eksemplāri) rakstam nav nekādas jēgas


Palasi komentāros. Pats Pietiek jau teica, ka visticamāk pirmdien publicēs arī tos. Tur apjoms nežēlīgs.

Atbildēt

sence

02.10.2015. 16:42

»

nu bet

elemenntāri. un jau sen


Nu tad lai PIETIEK to arī zin :-)

Atbildēt

fakts

02.10.2015. 16:36

Kamēr nav izlasāmi rakstā minētie pielikumi un uz visām iestādēm nosūtīto dokumentu kopijas (tieši kopijas nevis otrie eksemplāri) rakstam nav nekādas jēgas.

Atbildēt

Šovs

02.10.2015. 11:28

Viss vienkārši http://rutube.ru/video/67b0202562c2c5a43878c88c7aae2419/

Atbildēt

Maris

02.10.2015. 09:46

»

agnese

KKa neticaas, ka maate mazos nomushija. A kapeec neparbauda faktu, ka beernus taja pasa dienaa poteja ar kompleksajaam poteem medkabinetaa? Zinot medikus, vai vini nekadas kludas nepielava


Tas jau sen kā ticis pārbaudīts. Kāpēc nepārbauda faktu, ka bērnu tēvam tur bija jābūt tajā dienā, ka vienīgais uz ko balstās apsūdzība - viņš un viņa radi apliecinājuši, ka bijis piedzēries mājās, ka ne viņam, ne viņa mātei nav alibi? Šādu dīvainu jautājumu ir daudz, ļoti daudz. Kāpāc tagad tēvs izvairās sniegt liecības, slimo un neierodas uz tiesu. Kāpēc pēc viņa pretrunīgajām liecībām pirmajā reizē tiesa izsludināja pārtraukumu (acīmredzot, lai ko pārbaudītu) un nākamajā reizē jau viņš esot slims? Kāpēc?

Atbildēt

agnese

02.10.2015. 09:22

KKa neticaas, ka maate mazos nomushija. A kapeec neparbauda faktu, ka beernus taja pasa dienaa poteja ar kompleksajaam poteem medkabinetaa? Zinot medikus, vai vini nekadas kludas nepielava?

Atbildēt

law Mārim

02.10.2015. 09:22

Nav jēgas ar Tevi diskutēt, ja pat uzrakstīto neproti izlasīt un sagrozi. Tas piešķir vēl mazāku ticamību rakstā minētajām sazvērestībām.
Arī ar šāda tipa cilvēkiem ne reizi vien esmu saskāries pa darba līniju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

FotoJūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika patriekts no partijas, jo sāka nesankcionētu nomelnošanas kampaņu pret oranžajiem Tautas partijas kolēģiem, pēdējā laikā uzstājīgi, nu jau gandrīz populistiskā manierē postulē nepieciešamību aizliegt tirgot alkoholu un tabakas izstrādājumus Rīgā šā gada vasarā gaidāmo bērnu dziesmu un deju svētku laikā.
Lasīt visu...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...

Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...