Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Balso, ka pērc “kaķi maisā”, tev nekas nav jāzina, tu, dzimtcilvēk!

Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība Ausma
06.02.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai dzīvokļu īpašniekiem pietiks jaudas un izlēmības? Kas būs ar OIK Nr 2 – zemes zem mājas “piespiedu” izpirkumu, kas "uz likuma pamata" būs kārtējais pazemojums un ņirgāšanās par tautu saistībā ar zemes lielumu un izpērkamās zemes zem mājas kadastrālo vērtību (izpirkšanas maksu), ja pašvaldību amatpersonas izmantos ar likumu piešķirtās neierobežotās tiesības?

Kā izteicās zemes zem mājām lieluzpircējs, maksātnespējas administrators Normunds Šlitke - "labāk šausmīgas beigas nekā nepārtrauktas šausmas”. Mūs biedē šis 13. Saeimā pieņemtais un Valsts prezidenta izsludinātais likums kā pazemojums milzīgai tautas daļai - aptuveni 300 000 cilvēku. Tu zini un saproti, ka tevi krāpj bez mitas un bez apstāšanās, un aizstāvēties nav ne naudas, ne spēka.

Atkal pārmetīs - kur jūs bijāt "toreiz", kad dalīja zemi vai denacionalizēja zemi, kaut dzīvokļu īrniekiem neviens neprasīja un neinformēja, nostādīja fakta priekšā, un tev izvēle bija kā "vergam": ko muižkungs – pašvaldības amatpersonas pateica, tas bija jāpieņem vai, kad vispārējā dzīvojamo māju privatizācija gāja, kad vajadzēja apstrīdēt, bet kas tev to dos šajā tiesiskajā valstī. Kā

Demokrātija ir mums, nevis jums, laiks to saprast. Kurš īrnieks vai tagad dzīvokļu īpašnieks ar jaunizcepto zemes izpirkuma likumu sāks strīdēties, kurš no savas kabatas maksās par tiesu procesiem utt.? Ar strīdēšanos, apstrīdēšanu var nonākt trakomājā, kad tev nav naudas šim procesam un lielas naudas, tev atsūtīs atrakstīšanās vēstuli uz 9 lapām, tā ka apstulbsi no “taisnīguma” izklāsta, cik pareizi strādā iestāde.

Un mums nav miera ne svētkos, ne darba dienās. Kad tevi gaida pirkt "kaķi maisā"- nezini, (1) cik lielu zemes gabalu liks izpirkt; (2) kāda būs tā kadastrālā vērtība, aprēķināta no kopējās "zemes baronu" zemes, vai VZD to noteiks atsevišķi, kad pašvaldība izstrādās zemes robežu plānu un to iesniegs VZD ar visiem apgrūtinājumiem vai atkal noslēps apgrūtinājumus zemes baronu labā, lai viņiem nodrošinātu lielāku kumosu. Labs taču vienmēr tiek atdarināts ar labu, vai ir šaubas?

Zini, ka likuma “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 28. pantu, kas nosaka zemes gabala noteikšanas kritērijus, nav iespējams pārsūdzēt un pierādīt, ka tas neatbilst likumam, jo tajā ir ielikts viss absurds un pašvaldību amatpersonu iespējama patvaļa, korupcija, interešu konflikts - pārsūdzi nu!?

Pārsūdzēt - neticu, vai mēs vairumā, daudzi to darīs. Drīzāk gaidīs, kas būs, būs, kā dzimtcilvēki savu likteni. Apzīmējums “dzimtcilvēki” vai vergs nav mūsu izdomājums, tas izriet no situācijas ar šodienas Atmodas “mērnieku laikiem”, tas izriet no Eiropas Cilvēktiesību tiesas sprieduma, kā vara rada "vergus", lasi: “Lietā Malons pret Lielbritāniju (1984. gada 2. augusta spriedums lietā Malone v. The United Kingdom) tiesa atzinusi, ka šādam normatīvajam aktam jāatbilst arī likumības principam.

"Tas neatbilstu tiesiskas valsts principiem, ja izpildvarai dotās izvēles tiesības tiktu noteiktas kā neierobežota vara. Tātad likumam pietiekami skaidri jānosaka kompetentām institūcijām doto pilnvaru apjoms un to īstenošanas veids, ņemot vērā noteiktā līdzekļa leģitīmo mērķi, lai sasniegtu indivīdam adekvātu aizsardzību pret patvaļīgu iejaukšanos" - citāta beigas.

Zemes izpirkumam būs trīs balsojumi: (1) lēmums, ka pērkam zemi; (2) lēmums, ka pērkam par summu, ko ierosina, nosaka VZD, kas nav pārsūdzams; (3) lēmums par naudas aizņēmumu no bankas. Visos trīs balsojumos šis likums paredz 50+1% balsojumu, kas ir klajā pretrunā ar kopīpašuma tiesību principiem, pretrunā ar “Dzīvokļu īpašumā likuma” 16. un 17. pantu, ka par kopīpašuma palielinājumu vai samazinājumu (šeit zemei) ir jānobalso visiem 100% dzīvokļu īpašnieku.

Bet nekā, 50+1% noteiks visos balsojumos un maksāšanas slogu pārējiem 49%, kuri nebalsos par “kaķi maisā” vai aiz nabadzības nevarēs to slogu panest vai negribēs aplaimot zemes baronus, kuri visu mantinieku zemi jau pārpirkuši (ap (90 %), nevēlēsies maksāt par zelta vērtu zemi, ko lietos visa sabiedrība, būs spiesti savu daļu maksāt raudādami vai zaudēs vienīgo mājokli - ne jau pārējie maksās viņu daļu vai bankas procentus par aizņēmumu.

Tā nemēdz būt. Kā pirmais jau būs jābalso, kad tev nekas nav zināms – ne zemes lielums, ne cena, ne tas, kāda adrese šai zemei, pat zemesgrāmatā nav reģistrēts, ka māja atrodas uz izpērkamās zemes kā apgrūtinājums. Proti, tev likums liek pirks VIRTUĀLU ZEMI, kas citur pasaulē ir kas neredzēts un nedzirdēts.

Bet gaidīsim pašvaldības darījumu brīnumu – tā apdomāsies un iemērīs piesaistīto apbūves zemi, šādas zemes robežu plānu ar apgrūtinājumiem nosūtīs Valsts zemes dienestam, tas noteiks cilvēku cienīgu ar būvi apgrūtinātās zemes vērtību un viss ar zemes izpirkumu ritēs raiti. Jāmēģina lūgt pašvaldībām, varbūt tās šur tur apžēlosies, jo šogad jaunas Saeimas vēlēšanas un jāpalīdz 13. Saeimas deputātiem tikt atkal pie varas un algas, lai "funkcionāli nepieciešamajam zemes gabalam" (FNZG) jau pirms pirmā balsojuma izstrādā zemes robežu plānu un iesniedz to VZD ar visiem apgrūtinājumiem.

Nu ja, cerība ir muļķa mierinājums. Un, ja tas nenotiks, gan jau Valsts zemes dienests ar vieglu sirdi noteiks šīs zemes kadastrālo vērtību pēc vispārējiem principiem, uz zemes tirgus vērtības bāzes pamata kā no apbūves brīvai zemei. Zini, ka VZD par tādu “sīkumu” kā aptuveni 300 000 cilvēku kabatu tīrīšanu ar kadastrālās vērtības uzpūšanu zemes baronu labā nav jāatbild, ja arī to citādi nosaka Satversmes tiesa. Tas VZD var izpalikt ievērots.

Satversmes tiesas 27.01.2011. sprieduma lietā Nr.2010-22-01 konstatē, ka "ŠĀ BRĪŽA ZEMES KADASTRĀLĀS BĀZES TIESISKAIS REGULĒJUMS NEPAREDZ NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA VĒRTĪBAS KOREKCIJU atkarībā no tā, vai uz zemes gabala atrodas otrai personai piederošs nekustamais īpašums un ka šī nepilnība būtu novēršama, jo ar piespiedu nomas tiesiskām attiecībām apgrūtināta nekustamā īpašuma tirgus vērtība esot zemāka".

Ja tas nenotiks, tad pats pamats – izpērkamās zemes gabals būs GRAUJOŠI LIELS UN AR KADASTRĀLO VĒRTĪBU PAZEMOJOŠS, NEKAUNĪGS, kaut VISĀM MĀJĀM ZEMES CENAI JĀBŪT VIENĀDAI 1:1 - Vecrīgā, Ķengaragā, Liepājā, Neretā ..., jo zeme zem mājas ir kā dzīvojamās mājas funkcionēšanas atribūts - VISĀM MĀJĀM VIENĀDAS FUNKCIJAS un vērtība nemainīga.

Atšķirība ir tikai tajā sakarībā, ka cena, zemes lielums mainās atkarībā no mājas ietilpības - dzīvokļu skaita, stāvu skaita un šīs zemes lielums (APBŪVES GABALS), kas jau aprēķināts, būvējot māju un to piesaistot zemei. Katram dzīvoklim ir inventarizācijas lieta, un tajā norādīts zemes apbūves apmērs, bet nē, pašvaldību apetīte līdz šim ir bijusi apveltīta ar vēlmi aplikt dzīvokļu īpašniekus kā dzimtcilvēkus, kas ir manīts viscaur, uz katra soļa.

Kā būs šoreiz? Pretējā gadījumā – cik lielu zemi zemes īpašnieks kopā ar pašvaldības amatpersonu izdomās piebliezt, tik būs jāpērk vai jāpaliek mūžīgam nomniekam, ja izpirkuma likums būs “garām”, jo izpirkumu nosaka “uz likuma pamata”, kurā ir visi parametri, kaut tie ir kā uzpūšamā bumba - cik spēcīgi pašvaldības amatpersona, nomenklatūra “pūtīs”, tik tev lielu zemi piebliezīs.

Uz Eiropas tiesas jurisdikciju te, izskatās, ir nospļauties, jo iestādēs valda sava diktatūra, kur neatkarīgi ne no taisnīguma principa, pat ne atkarībā no iestādes vadītāja, kurš nevar iedziļināties tik sarežģītā virtuvē sava amata specifikas dēļ, jo visu, ko nomenklatūra lemj, “likumīgi un pamatoti”, uz likuma pamata pateiks priekšā augstajiem priekšniekiem, un nekas šo varu nepārbaudīs, ja nebūs, kas tiesājas.

Gan jau, sevišķi Rīgā, ja rīkosies pēc iepriekšējo gadu vecā stila, ar to vēl pašvaldībai nepietiks, jo tai ar likumu jau iepriekš un tagad piešķirtas neierobežotas tiesības, lai ņemtu vērā, kā jau teicu, ka mājai zemes lielums noteikts, jau būvējot māju. Šis zemes lielums ir redzams dzīvokļa inventarizācijas lietā vai tas ir jāizprasa no arhīva – piemēram, APBŪVES ZEMES LIELUMS norādīts celtnes kartītē, kas ir VZD arhīvā (mājai ir dzīvokļa inventarizācijas lieta, tur apbūves gabals norādīts, bet vai jūsu mājai, dzīvokļiem arī ir inventarizācijas lieta – jābūt!?).

JĀIZPĒRK BŪTU tikai zemes APBŪVES GABALS un STOP. Pārējā zeme pēc izvēles, ja grib un vajag lielāku, vai nosakot kopējo cenu, kas ir cilvēku cienīga, par kuru varētu izpirkt, vai vismaz par tādu, par kādu to zemi iegādājās, lai neradītu zaudējumus, lai gan 30 gadus zemes īpašnieks jau saņēma nomas maksu – šī zeme ir izpirkta trīskārši. Te nu būtu arī dzimtcilvēkiem kaut nedaudz jāpastrīdas, piesaucot demokrātiju, tiesiskumu, Satversmes tiesu, Eiropas Cilvēktiesību tiesu un vēl šo to, lai vismaz, ja notiks neiespējamais, starptautiski kauninātu varas impēriju.

Tāpat kurš, kad no varas līdz šim ir ievērojis, piemēram, tādu “sīkumu”, kas noteikts likuma “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 12.panta 2.daļā, ka, ja bijušajiem zemes īpašniekiem vai viņu mantiniekiem atjaunotas īpašuma tiesības uz zemi, uz kuras atrodas šā likuma 12.panta pirmās daļas 3.punktā minētie objekti, kā arī valstij vai pašvaldībām piederoši ūdensapgādes, siltumapgādes un energoapgādes objekti, zemes nomas maksu nosaka, pusēm rakstveida vienojoties. Ja puses nevar vienoties, zemes nomas maksa nosakāma 6 procenti gadā no zemes kadastrālās vērtības.

Bet nekā, šo slogu liek nest dzimtcilvēkiem – dzīvokļu īpašniekiem: citu zemes lietotāju vietā liek maksāt nomas maksu un vēl – par pakalpojumiem, un turklāt nekas, ja šie apgrūtinājumi (pazemes komunikācijas u.c.) ierobežo nomas vai izpirkuma zemes lietošanas tiesības. Tāpat skaidrs katram, ka šī zeme pie mājas ir publiska, to neierobežoti lieto trešās personas.

Un cits slogs, ko nosaka Civillikuma 2138. pants, ka “… uz iznomāto vai izīrēto lietu gulošās nastas un apgrūtinājumi, ja nav norunāts citādi, jānes iznomātājam vai izīrētājam, tādēļ viņam arī jāatlīdzina izdevumi, ko tam nolūkam būtu taisījis nomnieks vai īrnieks”, arī paliek uz dzīvokļu īpašnieku pleciem.

Ir jāsauc – vergi, nu celieties kājās, vēl cīņa nav galā, un izsludinātās nepārtrauktās “šausmas” vēl nebeigsies. Dzīvokļu īpašnieki! IZRĀDIET KAUT MINIMUMU MODRĪBAS - ARĪ VERGIEM IR JĀPROT AIZSTĀVĒTIES! Latvijas likumu taisītāji, kā izrādās, šajā likumā tautu neatzīst par tautu! Balsosiet par 13. Saeimas deputātiem arī rudenī?!

Novērtē šo rakstu:

89
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...