Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Сколниециньш из святорощи

11.06.2021. 11:35

С 9. августа 2020. года на территории Белоруссии не угасают протесты против фальсифицированных выборов президента. Народ не устраивает правление диктатора и узурпатора Александра Лукашенко. Александр Лукашенко стал президентом Республики Беларусь в 1994. году. 26. ноября 1996. года Александр Лукашенко единолично монополизировал власть на территории всей Белоруссии. С тех самых пор парламент утратил свою власть, и народ потерял контроль над своим родным государством. Александр Лукашенко создал клептократию, в центре, который находятся ему приближённые люди. (источник из официального YouTube канала Ильи Яшина: youtu.be/QMwruf6QOmA Зачем Путин унижается и спасает Лукашенко?). Во время своего долгого правления Александр Лукашенко активно проводил политику русификации жителей своей страны, таким образом Александр Лукашенко деградировал культуру белорусов. Последствия русификации будут ощутимы даже после падения его режима. Во времена вправления этого диктатора Республика Беларусь стала вассальном государством (колонией) Российской Федерации, по сути, это очень серозное преступление против белорусского народа. У этого предательства нет оправдания. Пришло время белорусам стать независимыми. Народ Белоруссии заслужил свободу. К сожалению, кровавый диктатор Александр Лукашенко не хочет уступать власть. Остаётся только молится Латвийским Богам, чтобы белорусский народ смог вернуть свою свободу и независимость. Помолимся древнему языческому Богу Пэрконсу, чтобы Пэрнонс одарил белорусов храбростью и силой духа! Помолимся древней языческой Богине Лайме, чтобы Лайма одарила белорусов счастливой судьбой и удачей! Помолимся древней языческой Богине Маре, чтобы Мара одарила белорусский народ долгой жизнью! Да благословят Латвийские Боги жителей Белоруссии! Свободу белорусам!!!
С уважением к демократии, Сколниециньш (Skolnieciņš) из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
P.S. О событиях в Белоруссии можно ознакомиться на официальном YouTube канале белорусской оппозиции NEXTA: youtu.be/JEbKtZRAGGI (Лукашенко. Золотое дно) и youtu.be/nneIt3EyClI (ЗОЛОТОЕ ДНО 2: В ТЕНИ ДИКТАТОРА). А также советую всем посмотреть мультсериал “Заповедник”: dw.com/ru/lukashenko-objavljaet-terror-popravki-iz-skazki-pesnja-kitoboev-zapovednik-vypusk-172/av-57728347 (Лукашенко объявляет террор. Поправки из сказки. Песня китобоев – “Заповедник", выпуск 172) и dw.com/ru/shou-lukashenko-bajden-i-putin-gotovjatsja-k-vstreche-zapovednik-vypusk-173-060621/av-57795308 (Шоу Лукашенко. Байден и Путин готовятся к встрече. Лимерики о самом важном –“Заповедник", выпуск 173).
#Путин #Лукашенко #самолет #nexta # Белоруссия #РеспубликаБеларусь #белорусы #протесты #свобода #демократия #АлександрЛукашенко #диктатор #узурпатор #тоталитаризм #опозиция # ИльяЯшин #Skolnieciņš #Заповедник #DeutscheWelle #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #Лайма #Мара #Мара-ВелюМатэ #Мара-ЗэмэсМате #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники

Atbildēt

to bidla

11.06.2021. 06:37

»

nelej udeni

asv ir pasaules launums un par pretejo mani neparliecinas neviens, ne sorositu aploksnes ,ne masones vvf vaimanas un zelabas fb par neizdevusos asv organizeto valsts apversuma meginajumu Baltkrievija.Jums neizdosies parverst Baltkrieviju par asv koloniju ka latviju


ASV ir "pasaules ļaunums" jums, visu nicināmiem pakaļās izdrāztiem beztiesīgiem bezsmadzeņu vergiem, bet jūsu feodāļiem tā ir droša vieta viņu ģimenēm un kapitāliem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 21:21

»

to fašistu izdzimtenis

Es savas valsts, tautas un rases dēļ, esmu gatavs riskēt ar savu veselību un dzīvību, bet vai tu, putinosos, krievu anālo vagīnu laizītāj, esi gatavs pavisam noteikti iet bojā suņa nāvē par krievu privilēģiju, smirdēt uz Cilvēku planētas...


Vienīgais, ar ko tu vari riskēt, ir tava nevainība. Tu pat sapņo, kad muskuļots nēģeris ASV armijas tērpā un zābakos izdupsēs tevi publiskajā tualetē tik dziļi, ka viņa sperma -made in USA nāks tev ārā pa ausīm un tu no tā smaidīsi svētlaimē.

Atbildēt

tiešām nesaprati?

10.06.2021. 16:45

»

nelej udeni

asv ir pasaules launums un par pretejo mani neparliecinas neviens, ne sorositu aploksnes ,ne masones vvf vaimanas un zelabas fb par neizdevusos asv organizeto valsts apversuma meginajumu Baltkrievija.Jums neizdosies parverst Baltkrieviju par asv koloniju ka latviju


Neviens baltkrievs nebūs gatavs iet bojā suņa nāvē, lai tu, civilizācijas atkritums, varētu maitāt mūsu mīļās planētas gaisu, bet aneksija tieši to nozīmē.
Cik daudz Krimas krievu smerdeļu jau ir gājuši bojā krievu armijā tehnisku iemeslu, tehnogēnu katastrofu dēļ un sadzīves ķīviņos un noteikti nevienam nav izdevies saglabāt nevainību. Gaidījāt akmeņus no debesīm, saņemiet parakstieties!

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

10.06.2021. 16:37

»

to amerikosu dirslaizis

Kopš Latvija ir NATO, Latvijas karavīri piedalās Irākas un Afganistānas okupācijā un vairāki tur ir arī krituši. Ukrainu NATO neviens neņems, jo NATO un Latvijai nevajag karu ar Krieviju Ukrainas lielvalsts ambīciju dēļ. Hoholi paši vainīgi, ka viņu valstī norisinās pilsoņu karš. Iekšpolitiskās problēmas...


Es savas valsts, tautas un rases dēļ, esmu gatavs riskēt ar savu veselību un dzīvību, bet vai tu, putinosos, krievu anālo vagīnu laizītāj, esi gatavs pavisam noteikti iet bojā suņa nāvē par krievu privilēģiju, smirdēt uz Cilvēku planētas?
Paskaidroju. Tā, kā jūs, smirdīgās fašistu cūkas, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie organismi, sadisti un pederasti, no civilizētām nācijām esiet tehnoloģiski atpalikuši par 20 - 30 gadiem, tev nav ne mazāko izredžu, saglabāt savu dzīvību un visus jūs ellē sagaidīs ar Aleksandrova orķestri.
Atgādināšu tev, mēslam, par ASV gaisa triecienā 7. februārī Sīrijā Deir ez Zoras provincē vienā rāvienā nogalinātiem 200 - 300 krievu brašuļiem, kad amerikāņi nedabūja ne skrambiņas un tā būs visur, kur vien būs kāda kustība. Neviens 300 miljonu dārgais krievu S-200, 300, 400, 500, 600, 700 utt. nespēj pat pats sevi pasargāt pret pāris miljonu vērto turku Bayraktar.

Atbildēt

nelej udeni

10.06.2021. 13:46

»

laikam jau nesaprati?

Pamēģini vēlreiz izprast uzrakstītā jēgu...


asv ir pasaules launums un par pretejo mani neparliecinas neviens, ne sorositu aploksnes ,ne masones vvf vaimanas un zelabas fb par neizdevusos asv organizeto valsts apversuma meginajumu Baltkrievija.Jums neizdosies parverst Baltkrieviju par asv koloniju ka latviju.

Atbildēt

to amerikosu dirslaizis

10.06.2021. 12:11

»

to krievu podsķilka

Kopš Latvija ir NATO, ir krituši daži Latvijas karavīri. Ukraina tikai 7 gadu laikā krievu fašistisko izdzimteņu agresijas dēļ, ir zaudējusi ap 15 tūkstošiem savu pilsoņu un lielu teritorijas daļu, kas, loģiski, nebūtu bijis iespējams, ja tā būtu alianses dalībniece. Tad, krievu necilvēku, sadistu, ...


Kopš Latvija ir NATO, Latvijas karavīri piedalās Irākas un Afganistānas okupācijā un vairāki tur ir arī krituši. Ukrainu NATO neviens neņems, jo NATO un Latvijai nevajag karu ar Krieviju Ukrainas lielvalsts ambīciju dēļ. Hoholi paši vainīgi, ka viņu valstī norisinās pilsoņu karš. Iekšpolitiskās problēmas ir jārisina citādi, nevis ar citādi domājošo savas valsts iedzīvotāju slepkavošanu. Turpini dročīt pie datora kamēr tevi vēl nav ielikuši durkā, kur tev ir īstā vieta.

Atbildēt

to krievu podsķilka

10.06.2021. 09:44

»

dace

Latviešiem Nato ir atvēlēta lielgabalgaļas loma, tas ir saprotams visiem, tikai ne deģenerātiem un NA plānprātiņiem


Kopš Latvija ir NATO, ir krituši daži Latvijas karavīri. Ukraina tikai 7 gadu laikā krievu fašistisko izdzimteņu agresijas dēļ, ir zaudējusi ap 15 tūkstošiem savu pilsoņu un lielu teritorijas daļu, kas, loģiski, nebūtu bijis iespējams, ja tā būtu alianses dalībniece. Tad, krievu necilvēku, sadistu, marodieru un pederastu armija varētu tikai siekaloties un dročīt.

Atbildēt

dace

10.06.2021. 09:30

»

laikam jau nesaprati?

Pamēģini vēlreiz izprast uzrakstītā jēgu...


Latviešiem Nato ir atvēlēta lielgabalgaļas loma, tas ir saprotams visiem, tikai ne deģenerātiem un NA plānprātiņiem!

Atbildēt

lasītājs

10.06.2021. 08:55

"de jure",nemazgātais gudriniek

Atbildēt

laikam jau nesaprati?

10.06.2021. 08:21

»

anti soross

sorosa meli un demagogija tiesam visefektivak iedarbojas uz jauniesu nenobriedusajiem pratiem,musinot tos uz valsts varas gasanu,terorismu,reklamejot homosexsualismu,alkoholismu un narkomaniju.Krievijas armija sarga valsts suverenitati un tas robezu neaizskaramibu


Pamēģini vēlreiz izprast uzrakstītā jēgu.
"Vai tiešām tu domā, ka starp baltkrievu jauniešiem atradīsies daudz tādu, kas vēlas iet bojā suņa nāvē no taliba, kaukāzieša, turka, tatāra, baškīra vai ķīnieša rokas, kas būs neizbēgami, ja tiks iesaukts krievu armijā un vēl, lai krievu oficieris - deģenerāts, to izdupsē?"

Neviens baltkrievs negribēs iet bojā suņa nāvē par jums, nicināmiem civilizācijas atkritumiem.

Vēlreiz par Sorosu. Tas cilvēces ienaidnieks ir pielicis pūles, lai tāds pēdējais tumsonīgs asinskārs mēsls, kā tu, varētu smirdēt latviešu zemē.

Atbildēt

Anthony

10.06.2021. 07:47

I’m making over €7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life.

This is where i start....................𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

toledo

10.06.2021. 06:50

»

ASV protektorāts Latvija

Ja kasīklim rūp Latvija, tad kāpēc klusē par to, ka Latvija ir kļuvusi par faktisku ASV koloniju


Bet to jau nav verts pieminet. Tas tacu ir skaidri redzams. Viss iztirgots, iekilats, izzagts, Latvija tadu paradu juga ko nakad pie musu ekonomikas nav iespejams atdot. Pienaks diena un atnaks panemt pedejo. Latviesi ka tauta jau nekur nepazudis, bet par Latvijas valsti varat drizaka laika vajadzes aizmirst.

Atbildēt

toledo

10.06.2021. 06:32

»

lauķis

Atļušos iebilst,Latvija ir PB īpašums,nevis sastāvdaļa,gan de facto gan de jure


Pilnigi precizi. Latviesi ir veiksmigi iztirgojusi un izzagusi gandriz visu un parejais tiks piebeigts tuvako gadu laika. Runat par brivibu un neatkaribu klust jau gandriz smiekligi.

Atbildēt

lauķis

10.06.2021. 05:59

»

Skan ticamāk

Latvija „de iure” neatkarīga – „de facto” Pasaules bankas sastāvdaļa


Atļušos iebilst,Latvija ir PB īpašums,nevis sastāvdaļa,gan de facto gan de jure.

Atbildēt

Skan ticamāk

10.06.2021. 03:35

Latvija „de iure” neatkarīga – „de facto” Pasaules bankas sastāvdaļa

Atbildēt

anti soross

10.06.2021. 00:24

»

piesakies tu

Vai tiešām tu domā, ka starp baltkrievu jauniešiem atradīsies daudz tādu, kas vēlas iet bojā suņa nāvē no taliba, kaukāzieša, turka, tatāra, baškīra vai ķīnieša rokas, kas būs neizbēgami, ja tiks iesaukts krievu armijā un vēl, lai krievu oficieris - deģenerāts, to izdupsē


sorosa meli un demagogija tiesam visefektivak iedarbojas uz jauniesu nenobriedusajiem pratiem,musinot tos uz valsts varas gasanu,terorismu,reklamejot homosexsualismu,alkoholismu un narkomaniju.Krievijas armija sarga valsts suverenitati un tas robezu neaizskaramibu.

Atbildēt

piesakies tu

09.06.2021. 21:25

»

pavisam drīz

KeievijA un Baltkrievija būs vienota valsts!!!! Ai kā tas nepatiks laupītājvakstij ASV


Vai tiešām tu domā, ka starp baltkrievu jauniešiem atradīsies daudz tādu, kas vēlas iet bojā suņa nāvē no taliba, kaukāzieša, turka, tatāra, baškīra vai ķīnieša rokas, kas būs neizbēgami, ja tiks iesaukts krievu armijā un vēl, lai krievu oficieris - deģenerāts, to izdupsē?

Atbildēt

gailītim

09.06.2021. 20:53

»

kikareka

papriecājies par savas sugas brāļiem


Tu laikam nezināji, ka miltu kukaiņu kāpuri kā ēdiens ir izplatīti daudzu valstu kultūrās un tos speciāli tam audzē, bet BSF kāpuri tiek audzēti no miskastes bioloģiskiem atkritumiem un tos baro tikai lopiņiem un baros krievu lopiņiem, tai skaitā.
Tas, ka miltu melnuļu kāpuri parādīsies ES veikalu plauktos, vēl nenozīmē, ka 20% tos pirks, bet melno karavīru mušu kāpuri būs krievu vienīgais olbaltumvielu avots, ja neskaita kanibālismu, protams.

Atbildēt

pavisam drīz

09.06.2021. 20:43

KeievijA un Baltkrievija būs vienota valsts!!!! Ai kā tas nepatiks laupītājvakstij ASV !!!!

Atbildēt

Vai tiešām vēl nepietiek?!

09.06.2021. 20:10

Tas debīlais šizoīds kasīklis jau pietiekkomā par tādu kā galma skribentu kļuvis.

Atbildēt

kikareka

09.06.2021. 20:02

»

mēslam

Es varu doties bez vīzas uz gandrīz visām pasaules valstīm, bet tu, civilizācijas atkritums, pat ja tev ir izdevies tikt pie Latvijas pases, nonāksi ASV, tad lidostā tava pretīgā krieva purna dēļ, tu nevarēsi iziet face control un tevi iesēdinās atpakaļ reisā...


papriecājies par savas sugas brāļiem
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vide-un-dzivnieki/vai-miltu-melnula-kapuriem-eiropas-savieniba-pievienosies-ari-citi-oficiali-edami-kukaini.a408169/

Atbildēt

to vova

09.06.2021. 20:01

»

valdis

Krievija Baltkrieviju uzskata par savu sastāvdaļu ko boļšēviki savā neprātā izveidojuši.Tāpat 10 milj baltkrievu ir mentāli daudz tuvāki kā citās federācijās mītošie.Par Ziemeļkaukāzu pat nerunājot


Ukraiņi arī bija "tuvāki" un tagad 80% ukraiņu krievu fašistiskos izdzimteņus, zārkā redzēja, baltās čībiņās. Tas pats būs arī ar baltkrieviem, arī viņiem Putins būs atmodinājis nacionālo pašapziņu. Nav vairs daudz tādu idiotu, kas gribētu būt krievi, ja nu vienīgi čurkas: abhāzi un osetīni. Es atgādināšu, ka 300 gadu laikā, kad mongoļu zaldātiņi taisīja nākamos krievus, baltkrievi un ukraiņi Lietuvas lielkņazistes sastāvā nelaida Ordu savā teritorijā, jo bija brīvi cilvēki, bet vergiem, no kuriem Pēteris I vēlāk izdomāja krievus, vienalga kam vergot.

Atbildēt

un pareizi

09.06.2021. 19:50

»

mulku zemes glusnaka

bez asv atlaujas nedrikst ari Sputnik V vakcinu sertificet


ASV pateica un Šveice atteicās uz 16. jūnija samita akreditēt žurnālistus, kas nebūs vakcinēti. Putina špricīte, Sputņičok, neskaitās. Ko tagad darīs tie idioti, kas, gribēdami izpatikt pahanam, atļāva ar sevi taisīt eksperimentu (ekskrementu)?
ASV ieviesa sankcijas pret krievijas banku sektoru un tās partneris Ķīna tās apzinīgi ievēro.
Kādas vakcīnas var būt valstī, kur tuparillijie vergi bučo popa no kapiem atnestos kaulus?

Atbildēt

valdis

09.06.2021. 19:02

Krievija Baltkrieviju uzskata par savu sastāvdaļu ko boļšēviki savā neprātā izveidojuši.Tāpat 10 milj baltkrievu ir mentāli daudz tuvāki kā citās federācijās mītošie.Par Ziemeļkaukāzu pat nerunājot.

Atbildēt

patrollosim kasikli !

09.06.2021. 18:55

https://sputniknewslv.com/20210608/mediji-baidens-atteicies-tikties-ar-zelenski-pirms-parrunam-ar-putinu-17067848.html

Atbildēt

vai autoram zināms

09.06.2021. 18:42

cik baltkreivu grib sociālismu/komunismu? Grib lukašenko vietā putinu!!! ES ir aptaujājuši...tur viss mežā...
tas pat ar krieviju un navaļņijiem, negrib jau citu iekārtu un taktiku!!!!!

Atbildēt

sitam kasikla murgam var likt preti katru Sputnik rakstu !

09.06.2021. 16:42

https://sputniknewslv.com/20210608/nato-generalsekretars-noraizejies-par-krievijas-un-baltkrievijas-sadarbibu-17077586.html

Atbildēt

mēslam

09.06.2021. 16:22

»

anti soross

https://sputniknewslv.com/20210609/tas-rada-jautajumus-putins-aizstav-krievu-zurnalistus-arzemes-17088309.html


Jums, civilizācijas atkritumiem, vajadzētu Sorosa bildi turēs ikonas vietā, jo tas izdzimtenis sludināja, ka ikviena Latvijā ievazātā kropļa piedzimušam kroplim, pienākas automātiski Latvijas pilsonība.

Atbildēt

mēslam

09.06.2021. 16:18

»

ASV protektorāts Latvija

Bet tu dirsā drāztais Latvijas iedzīvotājs, nekur bez ASV kungu atļaujas braukt nedrīksti. Tev jārij popkorns ar Maxima pirktu sojas miltu desu, jādzer Coca Cola un no rīta līdz vakaram jālamā Purins un jāslavē ASV, citādi tevi atkal nopērs un izdupsēs


Es varu doties bez vīzas uz gandrīz visām pasaules valstīm, bet tu, civilizācijas atkritums, pat ja tev ir izdevies tikt pie Latvijas pases, nonāksi ASV, tad lidostā tava pretīgā krieva purna dēļ, tu nevarēsi iziet face control un tevi iesēdinās atpakaļ reisā.
Man nekas nav jādara no tevis minētā un es neēdu un nedzeru to, ko tu savā krievu deģenerāta paurī, esi samurgoji, bet ja Putins ir sadists un pederasts - pedofīls, bet jūs, esiet zemākie primāti, kas tūkstoš verdzības un negatīvās selekcijas gados esiet degradējuši līdz homo russicus, man par to nav jāklusē.

Labāk papriecājies par savas sugas ciltsbrāļiem, kuru barībā tehniskos palmu taukus turpmāk daļēji aizstās ar mušu kāpuriem!

В российских магазинах появится хлеб из белка мухи Черной львинки
https://rusplt.ru/society/v-rossiiskikh-magazinakh-poyavitsya-60582.html

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.06.2021. 15:53

»

mēslam

Pavisam drīz neviens krievs bez Lielā ķīnieša brāļa atļaujas nedrīkstēs atstāt savu kolhozu, kur tas nemetināts, bet jau šodien 80% krievu nenokārtoto parādsaistību dēļ nedrīkst izbraukt uz ārzemēm


Bet tu dirsā drāztais Latvijas iedzīvotājs, nekur bez ASV kungu atļaujas braukt nedrīksti. Tev jārij popkorns ar Maxima pirktu sojas miltu desu, jādzer Coca Cola un no rīta līdz vakaram jālamā Purins un jāslavē ASV, citādi tevi atkal nopērs un izdupsēs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.06.2021. 15:49

Ja kasīklim rūp Latvija, tad kāpēc klusē par to, ka Latvija ir kļuvusi par faktisku ASV koloniju.

Atbildēt

mēslam

09.06.2021. 15:34

Pavisam drīz neviens krievs bez Lielā ķīnieša brāļa atļaujas nedrīkstēs atstāt savu kolhozu, kur tas nemetināts, bet jau šodien 80% krievu nenokārtoto parādsaistību dēļ nedrīkst izbraukt uz ārzemēm.
Kā tu, dirsā drāztais krievu kroplīti, vari zināt, ko kurš drīkst?

Atbildēt

kasikli ,nelej udeni !

09.06.2021. 14:59

asv kolonija latvija ,bez asv atlaujas pat laika zinas nedrikst publicet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...