Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

26.05.2023. 10:58

Citādāk sanāk "uslišal zvon, da ņe znajet gdje on"

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.05.2023. 11:23

»

Grega

Vai tad biedrs Latišs atkal gatavojas karot? Nu-tad taisnā ceļā uz rodinu-to aplenkuši vieni vienīgi naciki, fašisti, benderovci un baltās zeķes..Kas nedodas glābt savu rodinu-tas ir rodinas nodevējs, un Putin teica, ka ar tadiem runa bus isa


Tikai idioti un Latvijas nodevēji var domāt, ka par Latviju mūsu vietā cīnīsies, piemēram, NATO un pašiem sava armija tam nav jāveido un nav jāstiprina. Pietiek tikai raut nost karogus, rādīt pliku pakaļu Krievijas virzinā un visu laiku kliegt: Krievi nāk, NATO 5.pants.

Atbildēt

primātu paranojai

18.05.2023. 23:36

»

Pirātu partija

Kā situācija tālāk risināsies Baltkrievijā...


šizas murgi ar katru reizi stulbāki un lēkmes jau atkārtojas vairākas reizes dienā. drīz smukas primātu bēres ar kartona kasti un plastmasas kroņiem.

Kāpēc tavi delīrija murgojumu pareģojumi nekad nepiepildās?

Atbildēt

Nu

18.05.2023. 16:58

»

redz

... Globālisti karu par pasaules uzbūvi zaudēs


tad jau viss kārtībā: Velikije internacionalnije idei Lenina-Stalina-Putina-Sorosa zivjot i pobēzdajet.

Atbildēt

Grega

18.05.2023. 16:56

»

ASV protektorāts Latvija

Ņe nado, tovarišč. Latvijas valstij vajag savus tankus, nevis krievu vai amerikosu


Vai tad biedrs Latišs atkal gatavojas karot? Nu-tad taisnā ceļā uz rodinu-to aplenkuši vieni vienīgi naciki, fašisti, benderovci un baltās zeķes..Kas nedodas glābt savu rodinu-tas ir rodinas nodevējs, un Putin teica, ka ar tadiem runa bus isa...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.05.2023. 13:18

»

Anatolij

Nekas-Kremļ nam pomožet, beidrs


Ņe nado, tovarišč. Latvijas valstij vajag savus tankus, nevis krievu vai amerikosu.

Atbildēt

redz

18.05.2023. 10:01

»

Fakti

Viena lieta nu ir kopīga...


...Tas strādā. Arī pateicoties šādiem rakstiem, kura autors ir normāls čalis, taču kaut kā dzīvē ir jāizsitas...
__________________________________
Ja visi to vien gribēs, kā par katru cenu izsisties, tad kapēc bija vajadzīga neatkarība? Tad nav ko te nākt un raudāt,ka viss ir slikti..jo visi tak grib izsisties-ja ticēt Tev....

Atbildēt

Fakti

18.05.2023. 08:57

»

Pirātu partija

Kā situācija tālāk risināsies Baltkrievijā...


Kaprona zeķes pīpē, lai pamuļķis izvairītos no armijas (un sabeigtu veselību), nevis tāpēc, lai rakstītu portālos murgus.

Atbildēt

Fakti

18.05.2023. 08:56

Viena lieta nu ir kopīga.

Krievija apspriež ietekmējamas ārlietas, lai novērstu uzmanību no samilzušām iekšējām problēmām. Latvija dedzīgi apspriež neietekmējanas ārlietas, lai novērstu uzmanību no samilzušām iekšējām problēmām.

Tas strādā. Arī pateicoties šādiem rakstiem, kura autors ir normāls čalis, taču kaut kā dzīvē ir jāizsitas.

Atbildēt

redz

18.05.2023. 08:29

»

Pirātu partija

Kā situācija tālāk risināsies Baltkrievijā...


... Globālisti karu par pasaules uzbūvi zaudēs...
_______________________________
Globālisti-tie jau idejiskie bolseviku radi..Tieši bolseviki sāka slavēt pasaules globalizāciju, to viltīgi maskējot par internacionalismu, un tieši to te atbalsta lielākā daļa LV osvoboditelu.

Atbildēt

Pirātu partija

17.05.2023. 22:44

Kā situācija tālāk risināsies Baltkrievijā?
Tarakānu lukašestku līdz galam nenoindēja, iekšejie orgāni daudzi atteica, bet viņs vēl pamocīsies līdz rudenim. Tomēr medicīna dara brīnumus, māk atpumpēt potenciālos līķus, tāpat kā Nahaļnuju.
Tarakāns pārdzīvos puķinu par pāris mēnešiem, bet abi aizies šogad. Tagad skaidrs, ka pirmais aizies puķins, pēc tam baidens, tad erdogans un tikai beigās lukašestku. Vinnipūhs si, tikai pēc zaudētā kara Taivānai.
Pēc Ukrainas uzvaras, Krievijas kapitulācijas, Ukrainā saformētie baltkrievu nacionālie bataļjoni, ļoti veiksmīgi tiks galā ar tiem, kas sagrābs varu pēc lukašestku. Notikumi sāksies no Bresta.
Gada beigās Baltkrievija neapvienosies ne ar kādu rašku un būs neatkarīga republika. Pievienot to Krievijai vai ielikt savus cilvēkus lukašestku vietā neizdosies.
Līdzīgi notikumi Turcijā. Tur sultāns erdogans zaudēs otrā kartā, bet pasludinās sevi par uzvarētāju, tāpat kā to izdarīja tarakāns Baltkrievijā. Turki nav Baltkrievi, un ar puķītēm pie mentiem, lai dabūtu pa galvu ar gumijas steku, neies. Turki nonesīs sultāna režīmu, lielā daudzumā, lielās pilsētās, izies ielās. Erdogana līdzgaitnieki tiks apcietināti. Vēlāk Turcija kļūs par parlamentāru republiku.
Diemžēl tikai nākošā gadā līdzīgs scenārijs Ķīnā. Vinnipūhs si uzsāks karu okeānā. Tur notikumi būs ļoti līdzīgi raškas-Ukrainas karam, tikai rašistu vietā Ķīnieši, bet Ukrainas vietā Taivāna. Rezultats būs tāds pats kā Krievijai. Vinnipūhs uzkāps uz tiem pašiem grābekļiem uz kuriem uzkāpa čekists puķins.
Pēc neveiksmīgā kara sāksies Ķīnas pagrimums, revolūcija un dabas kataklizmas galīgi piebeigs šo valsti. Daļa Ķīnas līdīs virsū Krievu tālo austruma republikām. Eiropa palīdzēs, tāpat kā Ukrainai tagad, un izdosies atsisties no Ķīniešiem. Ķīnieši nav karotāji, savā laikā impēriskā Japāna parādīja Ķīnas vietu.
P.S. Impērijas brūk. Tuvāko piecu gadu laikā redzēsim visu impēriju sabrukšanu, ieskaitot ASV un ES.
Būs savādāk, būs labāk. Globālisti karu par pasaules uzbūvi zaudēs. Globālistu organizācijas PVA, ANO, Starptautiskais valūtas fonds, Pasaules banka un tt. Tiks likvidētas ātrāk neka latvāņu ekonomisti var iedomāties.

Atbildēt

primātu paranojai

17.05.2023. 21:07

»

Pirātu partija

Kāds naivs cilvēks tomēr ir tas Puiku Saša...


kārtējā delīrija šizas murgu lēkme. agonija pavisam vārga, konvulsiju krampji nevienmērīgi. drīz smukas primātu bēres, kas sakritīs ar citu rietumzombiju propagandonu bērēm. tikai vēl nav saskaitīts cik daļās sabruks primātu paranoja.

kāpēc tavi delīrija murgojumu pareģojumi nekad nepiepildās?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

17.05.2023. 17:03

»

Pirātu partija

Kāds naivs cilvēks tomēr ir tas Puiku Saša...


...varbūt esmu naivs...bet ar vārdu un uzvārdu...nekā maziglītots šakalēns bez dzimtas vārda un izcelsmes...tā tukša vieta...bet grib paspīdēt ar stulbumu...

Atbildēt

Baidens

17.05.2023. 13:09

»

ASV protektorāts Latvija

Baltkrievija ir vairāk neatkarīga kā Latvija. Baltkrievijai ar Krieviju ir līgums, bet, kad Krievija karo, piemēram, Ukrainā, tad Baltkirevijai ar savu karaspēku šajā karā obligāti nav jāpiedalās. Bet Latvija ir pilnībā atkarīga no ASV un Briseles pavēlēm. Pavēlēja atdot munīciju Ukrainai, Latvija atdeva...


Pavēlējām karot Afganistānā un Irākā- latvieši karoja. Pavēlējām atdot Citadeli par tās mēbeļu cenu- atdeva. Pavēlējām slēgt konkurējošās bankas- slēdza. Pavēlējām noraut Baltkrievijas karogu- norāva. Pavēlējām atdot >1% IKP Ukrainai- atdeva. Tagad pārdosim Latvijai jaunus ieroču kalnus, ko pēc pāris mēnešiem liksim atdot Ukrainai.

Atbildēt

ASV protrektorāts Latvija

17.05.2023. 12:38

»

Pirātu partija

Kāds naivs cilvēks tomēr ir tas Puiku Saša...


Tā saukās rietumu civilizāvijas bagātība līdz šimm balstījās uz citu valstu un tautu kolonizāciju un nežēlīgu izlaupīšanu. Nekādas lielas paliekošas vērtības pēc sevis rietumu civilizācija nav radījusi, tikai piesavinājusies citu tautu izgudrojumus. Algebru, piemēram, izgudroja arābi. Mēs visi lietojam arābu ciparus, ne romiešu ciparus, kas matemātisku aprēķinu veikšanai izrādījās pilnīgi nederīgi. Šahu izgudroja indieši, bet pulveri izgudroja ķīnieši. Eiropai un ASV jāsāk samierināties, ka rietumi vairs nav visas pasaules pārvaldnieki. Gals neizbēgami tuvojas ASV impērijai ar visām tās kolonijām kā Latvija.

Atbildēt

he, he

17.05.2023. 12:29

»

protams

un visi kas ir pret Krievijas imperialismu un iekarošanām ir naciki, fašisti, benderovci


Visi, kas ir par eiropeiskām vērtībām, ir pedarasi un Sorosa stipendiāti un tu arī no pedarasiem?

Atbildēt

Pirātu partija

17.05.2023. 12:18

»

Aleksandrs Poika

...naivi cerēt nav aizliegts...tikai mazs bet...pagaidām Krievija,Balkrievija, Ķīna un Āfrikas valstis...var izčakarēt visu Eiropu vienā setā...tajā skaitā mazās pundur valstis ar pāris miljonu iedzīvotāju...neaizmirstiet...par mēli arī jāatbild


Kāds naivs cilvēks tomēr ir tas Puiku Saša.
Ne raškas impērija, kas ir Ķīnas resursu ieguves vieta, ne pati Ķīna , kura importē 30% partikas un tehnoloģijās pilnīgi atkarīga no ASV, pat teorētiski nevar nevienu izčakarēt.
No Ķīnas uz Indiju aiziet ražošana.
Par āfriku vispār nerunāsim, nēģeru attīstības līmenes ir zemāks par plintusu. Visas āfrikas nēģeru valdības ir maksimali korumpētas.
Visu impēriju laiks tuvojas nobeigumam. Raškas impērijas sabrukums sāksies ar putlera likvidāciju (jūnijā), kuru organizēs paši čekisti. Būs jaunieša dūriens ar saindētu adatu.
Smukas bēres, kas sakritīs ar bērēm ASV.
Ķīnā vinnipūha si likvidācija līdz jaunajam gadam. Revolūcija un dabas kataklizmas plosīs Ķīnu, tāpēc būs vajadzīgas jaunas teritorijas līdz Urāliem.
Tikai vēl nesaskaitīju cik daļas sabruks Krievija?

Atbildēt

Хм

17.05.2023. 11:58

»

Хм

Береги себя, а то совсем устал от продолжения скакания) и так паленым уже сильно пахнет


Хм,
ты дурак.

Ты даже глупее чукчи, который поёт о том, что видит - в действиях чукчи даже есть есть какой-то смысл и присутствует определённое творчество.

Ты в свою очередь упорно бессмысленно гадишь на русском на сайте, где общаются на латышском.

Как смотрелось бы, если кто то так же упёрто писал бы комментарии на латышском на рускрязычном сайте?

Но дело не в русском языке. Русский язык древний, могучий и прекрасен.

Дело в тебе. Ты старый, тупой маразматик, который старается придать хоть какой-то мнимый смысл своему жалкому существованию с помощью своей провокационной писанины.
Только каждый твой комментарий лишний раз подтверждает, что ты никто, и пишешь ни о чём. Уровень твой гораздо ниже народного фольклора чукчей.

Ах да, по поводу национальности.
Каждый нормальный человек имеет свой родной язык, свои корни, свою национальность, культуру, свой народ и Отчизну. Что даёт ему осознанную идентичность.
Такой человек будет любить как свой народ, так и будет с уважением относиться к другим народам.

Но есть исключения - такие, как ты.
Сам ты по своей глупости однажды признал, что ты не русский, но и не сказал, кто ты.
Так кто же ты на самом деле? Русскоязычный жид, старый пердун, остаток "развитого социализма"?

И ещё - никто тут не "подгорел", реагируя на твой пердёж.
Тебе очень хотелось бы так думать, ведь это придало бы какой-то смысл твоим действиям, по крайней мере в твоих собственных глазах.
Но на самом деле это просто жалкий энергетический вампиризм.

Далее вот что.
Под каждым твоим "комментарием" - специально конечно же я их выискивать не буду, но если такие мне попадётся - я буду копировать этот текст.

Просто для того, что бы напоминать людям и тебе самому, что ты дурак.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

17.05.2023. 10:30

...naivi cerēt nav aizliegts...tikai mazs bet...pagaidām Krievija,Balkrievija, Ķīna un Āfrikas valstis...var izčakarēt visu Eiropu vienā setā...tajā skaitā mazās pundur valstis ar pāris miljonu iedzīvotāju...neaizmirstiet...par mēli arī jāatbild..

Atbildēt

protams

17.05.2023. 09:58

»

he, he

Ukraiņi ir hoholi, krievi ir kacapi, bet baltkrievi ir buļbaši. Tā ir pareizi. Orki ir pasaku stāstos


un visi kas ir pret Krievijas imperialismu un iekarošanām ir naciki, fašisti, benderovci...

Atbildēt

he, he

17.05.2023. 09:39

»

Pfe

Ukraiņi ir ukraiņi un baltkrievi ir baltkrievi, kamēr nepaliek par krievu orkiem, kuri apdzīvo krieviju


Ukraiņi ir hoholi, krievi ir kacapi, bet baltkrievi ir buļbaši. Tā ir pareizi. Orki ir pasaku stāstos.

Atbildēt

Derdz

16.05.2023. 20:50

Andis Kudors mūžam jauns, kurām nav bijis vai būtu veselības kaitītes, utml, un pats galvenais nenoveco.

Atbildēt

Pfe

16.05.2023. 20:45

»

Kuudor, tev vēl nepielec, ka

krievi (veļikorosi), ukraiņi (malorosi) un baltkrievi (belorusi


Ukraiņi ir ukraiņi un baltkrievi ir baltkrievi, kamēr nepaliek par krievu orkiem, kuri apdzīvo krieviju.

Atbildēt

patiesībā

16.05.2023. 20:38

»

izcilības pārskats

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis


pats vainīgs, tikai un vienīgi.

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Atbildēt

izcilības pārskats

16.05.2023. 18:36

»

patiesībā

muļķuzemē eurolatvānijā turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija...


Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

kultūrvēsturisko izstrādājumu pārskats

16.05.2023. 18:33

»

realitāte

Latvietim jau patīk šie vārdi-mēs par jums domāsim, aizsargāsim, parūpēsimies, šos vārdus dzirdēja Kurzemes mežos pagājušā gadsimta vidū un citur, no tām pašā valstīm, bet no citu mutēm. Aizbrauciet uz Latvijas pierobežu, kur ļaudis bez naža klātbūtnes kabatā nepārvietojas ne pilsētā, ne laukos vakara...


Vēl vairāk - tika gaidīti anglosakšu kuģi tūlīt tūlīt, un radiobalsis stāstīja ka drīz sākšoties otra Normandija. Tā vietā atpeldēja pa kādam kurjeram mazā laiviņā, ar instrukcijām un naudu. Ilustrācija ir nesen LTV rādītā mākslas filma Sarkanais mežs, kur arī Velta tika Inglišlandē apmānīta un izmantota, pret solījumu iedot kaut kādu medicīnisku cedeli, ko tā arī neiedeva.

Atbildēt

labvēlis

16.05.2023. 18:00

Latvānija neatrodas neviena kabatā...tā ielīdusi asv ānusā :(((!!!

Atbildēt

Cien. Lato Lapsa!

16.05.2023. 16:28

Es arī gribu kaut ko iekakāt PIETIEK.com, kā kudors!

Kas man šajā sakarā būtu jādara?

Ko iekakāt es sameklēšu bez problēmām!

P.S. ŠIS NAV RETORISKS JAUTĀJUMS! Gaidu instrukcijas.

Atbildēt

Хм

16.05.2023. 16:24

»

Хм

Это все правильно, у каждого народа и языка есть право на существование. Но вот одна забавная деталь: почему вдруг латыши становятся такими агресивными, когда вдруг кто-то просто говорит, что латгальцы это отдельная народность, а латгальский - отдельный язык? Одному депутату даже запретлили клятву давать...


От куда же тебе, выродку без своих корней, без национальности, без Отчизны (сам ты об этом по дурости своей однажды признался в своих комментариях) судить о людях имеющих свой род, народ, нацию, предков, культуру? О латышах, русских?

Так что шалом тебе, и смой себя в унитаз!

Atbildēt

patiesībā

16.05.2023. 15:10

muļķuzemē eurolatvānijā turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinoši melīgas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie biogaļas izstrādājumi NEcilvēcīgā agonijas ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā lēta balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli gaužām slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Neiespējami ignorēt acīmredzamo - tas vairs nav tikai konkurējošu ideoloģisko sistēmu hibrīdkarš, un tas nebūt nav tikai ģeopolitiski lokāls konvencionāls militārais konflikts. Tā ir Normālu Cilvēku cīņa par Civilizācijas Pamatvērtībām, cīņa uz dzīvību un nāvi – ar šīs Pamatvērtības truli ignorējošiem un demonstratīvi apgānošiem, pret VISU Cilvēcisko klaji naidīgiem, Civilizācijas iznīcināšanas ideologu un reālo iznīcinātāju dārgi angažētu mentālās manipulācijas tehnologu sashēmota un lēti pērkamu masmēdītāju tiražēta lumpenpropaGANDĒJUMA totāli nozombētiem bezsmadzeņu bio/tehno/troļļiem, gaužām pavirši dresētiem dezinformatoriem, pašiznīcības provokatoriem un taml. NEcilvēkiem. Un šajā Pamatvērtību cīņā ir iespējams tikai viens uzvarētājs – Cilvēcība. Pretējā gadījumā – VISA un VISU absolūta iznīcība ir tikai laika jautājums. Bet laika paliek arvien mazāk, ar katru sekundi…

Atbildēt

realitāte nav iespriecinoša

16.05.2023. 13:46

»

realitāte

Latvietim jau patīk šie vārdi-mēs par jums domāsim, aizsargāsim, parūpēsimies, šos vārdus dzirdēja Kurzemes mežos pagājušā gadsimta vidū un citur, no tām pašā valstīm, bet no citu mutēm. Aizbrauciet uz Latvijas pierobežu, kur ļaudis bez naža klātbūtnes kabatā nepārvietojas ne pilsētā, ne laukos vakara...


Un kurš tad valsts austrumu daļā dzīvojošiem nozaga bezmaksas valsts TV un tā vietā atstāja Baltkrievijas un Krievijas bezmaksas TV, je ne zaglīgie bāleliņi. Tāpēc viņi arī domā, ka Latvijas perezidents ir Putins.

Atbildēt

Kuudor, tev vēl nepielec, ka

16.05.2023. 13:32

krievi (veļikorosi), ukraiņi (malorosi) un baltkrievi (belorusi).

Atbildēt

realitāte

16.05.2023. 13:21

»

ASV protektorāts Latvija

Nav pie mums nekas par šadām Baltā nama pacienta vaimanām stāstīts, bet, protams, ASV karš ar Krieviju pavisam nav vajadzīgs, sevišķi jau dēļ Latvijas. ASV vēl stipri, stipri padomās, vai sākt ātomkaru ar Krieviju dēļ Latvijas


Latvietim jau patīk šie vārdi-mēs par jums domāsim, aizsargāsim, parūpēsimies, šos vārdus dzirdēja Kurzemes mežos pagājušā gadsimta vidū un citur, no tām pašā valstīm, bet no citu mutēm. Aizbrauciet uz Latvijas pierobežu, kur ļaudis bez naža klātbūtnes kabatā nepārvietojas ne pilsētā, ne laukos vakara stundās.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.05.2023. 12:56

»

nesmīdini

Latvija - latviešu tautas nacionālo interešu aizstāvji - nacionālisti - patrioti patiesībā ietekmē ir ASV, ir to pašu Briseli, tāpēc pat Baidens nesen vaimanāja, lai Latvija un citas Baltijas valstis un Polija nav tik šerpa un nekaitina Krieviju. U


Nav pie mums nekas par šadām Baltā nama pacienta vaimanām stāstīts, bet, protams, ASV karš ar Krieviju pavisam nav vajadzīgs, sevišķi jau dēļ Latvijas. ASV vēl stipri, stipri padomās, vai sākt ātomkaru ar Krieviju dēļ Latvijas.

Atbildēt

neapdomāta rīcība

16.05.2023. 12:49

Ja nebūs Lukašenko, Baltkrievija pāries Putina un viņa pēcteču pakļautībā. Varas opozīcija, šajā valstī iznīcināta ar prezidenta Lukašenko un mūsu ārlietu, nu jau nākama Latvijas prezidenta Rinkeviča rokām, neapdomāti zaimojot oficiālo Baltkrievijas valsts karogu Rīgā.

Atbildēt

ASv protektorāts Latvija

16.05.2023. 12:40

»

romietis

Latvijas interesēs ir pēc iespējas vairāk stiprināt Ukrainas armiju, lai Krievija ātrāk zaudētu un Latvijai un citām NATO, ES valstīm nesanāktu pa tiešo karot ar Krievijas fašistiem. Un Latvija, protams, pati, cik spēj, mudina visādas briseles,cik var, palīdzēt Ukrainai


Sāc jau gatavoties karot. Ukraiņi drīz beigsies, jo krievi ir 6 reizes vairāk par ukraiņiem, un tad būs jāiet rakt ierakumus un tur sēdēt tev. Gatvojies.

Atbildēt

hazārs

16.05.2023. 12:25

Krievijas sagrāvē ir, pirmkārt, ieinteresēta Latvija, jo ne jau ASV vai Briselei ir nepieciešama deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija un kompensācija no Kremļa par visām cūcībām.

Atbildēt

romietis

16.05.2023. 12:23

»

ASV protektorāts Latvija

Baltkrievija ir vairāk neatkarīga kā Latvija. Baltkrievijai ar Krieviju ir līgums, bet, kad Krievija karo, piemēram, Ukrainā, tad Baltkirevijai ar savu karaspēku šajā karā obligāti nav jāpiedalās. Bet Latvija ir pilnībā atkarīga no ASV un Briseles pavēlēm. Pavēlēja atdot munīciju Ukrainai, Latvija atdeva...


Latvijas interesēs ir pēc iespējas vairāk stiprināt Ukrainas armiju, lai Krievija ātrāk zaudētu un Latvijai un citām NATO, ES valstīm nesanāktu pa tiešo karot ar Krievijas fašistiem. Un Latvija, protams, pati, cik spēj, mudina visādas briseles,cik var, palīdzēt Ukrainai.

Atbildēt

nesmīdini

16.05.2023. 12:19

»

ASV protektorāts Latvija

Baltkrievija ir vairāk neatkarīga kā Latvija. Baltkrievijai ar Krieviju ir līgums, bet, kad Krievija karo, piemēram, Ukrainā, tad Baltkirevijai ar savu karaspēku šajā karā obligāti nav jāpiedalās. Bet Latvija ir pilnībā atkarīga no ASV un Briseles pavēlēm. Pavēlēja atdot munīciju Ukrainai, Latvija atdeva...


Latvija - latviešu tautas nacionālo interešu aizstāvji - nacionālisti - patrioti patiesībā ietekmē ir ASV, ir to pašu Briseli, tāpēc pat Baidens nesen vaimanāja, lai Latvija un citas Baltijas valstis un Polija nav tik šerpa un nekaitina Krieviju. U

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.05.2023. 12:08

Baltkrievija ir vairāk neatkarīga kā Latvija. Baltkrievijai ar Krieviju ir līgums, bet, kad Krievija karo, piemēram, Ukrainā, tad Baltkirevijai ar savu karaspēku šajā karā obligāti nav jāpiedalās. Bet Latvija ir pilnībā atkarīga no ASV un Briseles pavēlēm. Pavēlēja atdot munīciju Ukrainai, Latvija atdeva un pat vēl vairāk kā bija prasīts. Pavēlēja atdot savus rezurvē esošos transformatorus, tadeva. Baltkrievijai tādas pavēles būtu neiedomājamas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi