Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs kropli

10.08.2020. 10:56

»

Jokohama

Baltkrieviem vismaz prezidents! Latviešiem ieliktenis prezidents un Ministru prezidents! Tādi vien naudas saimnieku administratoriņi


Prezidenti nesēž savos krēslos 20 gadus un vairāk un Latvijai ar jūsu Krievijas Pederastiju nekā kopīga.

Atbildēt

tā ir

10.08.2020. 07:42

elementāra cīņa par varu no abām pusēm. Un kas Latvijai tur būtu par daļu? Pašai savu problēmu ir gana...

Atbildēt

Jokohama

09.08.2020. 18:09

Baltkrieviem vismaz prezidents! Latviešiem ieliktenis prezidents un Ministru prezidents! Tādi vien naudas saimnieku administratoriņi.

Atbildēt

babariko gazprom lietu izmeklē ES

07.08.2020. 21:13

bet ķēķšu par prezidenti, kas gan viņu finansē??????????????????????putins

Atbildēt

nekas nav jāgaida

07.08.2020. 16:54

»

žanis

Vēl viens garīgi atpalikušais, kurš gaida Krievijas sabrukumu. labāk gaidi kad pūcei aste uzziedēs


Vienkārši jābauda realitāte, kā Launuma impērijas nožēlojamais smirdīgais ogrizoks, Krievijas Pederastija, drūp pa gabaliņam.
Kas to varēja padomāt pirms 6 gadiem, kad 70% Ukrainas bija krievu, ka tagad 90% Ukrainas iedzīvotāju krievu zārkā, baltās čībiņās redzēja?

Atbildēt

to Q

07.08.2020. 16:48

»

Q

Skatos ,ka Latvijā dzīvo reāli idioti, izsaku līdzjūtību vecākiem, jo idioti jāaprūpē līdz sirmam vecumam


Kas tā pakaļā drāztam tupam krievam par pastāvīgu manieri, nerakstīt par tēmu, bet apsaukāties uz tiem, kuri savā attīstības pakāpē ir nesalīdzināmi augstāk?

Atbildēt

fakts

07.08.2020. 16:44

»

Kaatad

Batjka ,protams, ir krietni aizsēdējies.Bet, nu nezinu, vai novēlētu baltkrieviem visus tos jaukumus, ko visai trūcīgai valstij atnes rietumu "demokratizācija". Tie jaunie cilvēki protestētāji, to vnk nesaprot.. tiem, kad tik šengenas vīza.A pēc tam jau būs par vēlu. Lai gan, to veco krabi ar būs jāmaina...


Baltkrieviem ar batjku nav paveicies, bet kopā ar krieviem kopā atgriezties viduslaikos un vēlāk pazust no Cilvēku planētas, būtu vēl bēdīgāk.
Krieviem uz Šengenas vīzu, vai vēl vairāk, kā ukraiņiem un gruzīniem dabūt bezvīzu režīmu, vispār bezcers.

Atbildēt

Teds

07.08.2020. 14:24

To ka nav nozīmes vai valsts ir jauna vai veca, ļoti labi pierādīja K.Ulmanis un Latvijas pilsoņi laikā no 1934.gada līdz krievu okupācijai. Kopš tā laika šodienu ieskaitot, nevienu dienu nav eksistējis tiesiskums un Latvijas pilsoņu labklājība ir krievu okupantu izzagta un valsts nodevēju apgānīta.

Atbildēt

Netto

07.08.2020. 14:11

Visvairāk uzjautrina fakts, ka augsto tehnoloģiju speciālists un iedzīvotāju reģistra izveidotājs aizbēdzis no valsts, bet veiksmīgs baņķieris atrodas ieslodzījumā, cerams neatgriezeniski. Tas nenozīmē, ka kopumā es atbalstītu batjkas valdīšanas stilu, tomēr norāda uz milzīgām diktatūras priekšrocībām tik galā ar valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

Kaatad

07.08.2020. 13:00

Batjka ,protams, ir krietni aizsēdējies.Bet, nu nezinu, vai novēlētu baltkrieviem visus tos jaukumus, ko visai trūcīgai valstij atnes rietumu "demokratizācija". Tie jaunie cilvēki protestētāji, to vnk nesaprot.. tiem, kad tik šengenas vīza.A pēc tam jau būs par vēlu. Lai gan, to veco krabi ar būs jāmaina, agri vai vēlu. Izvēle bēdīga.

Atbildēt

atceros

07.08.2020. 11:47

Kad "faļšivomiņetčiks" Lukašenko izlaida zelta monētas, kurās atklājās zemāks zelta saturs, nekā deklarēts. Labākais variants viņam būtu sarunāt ar ASV, vai Lielbritāniju, ka viņš neviltos vēlēšanu rezultātus un par to tur varēs apmesties un atstāt sev 1/4 no salaupītā un neriskēt, ka nomirs no Putina "novičok", jeb "pateicīgie" tautieši to sapūdēs cietumā.
Koļiņkam noteikti labāk patiktu dzīvot kā miljardierim Rietumos.

Atbildēt

Marg

07.08.2020. 11:20

»

Fakts

Labaak diktators nekaa demokraati zaglji


Labāk pieveries...

Atbildēt

realitāte

07.08.2020. 10:48

»

Q

Tiek mēģināts sarīkot kārtējo maidanu, ar demokrātiju tam nav nekāda sakara, cerams ,ka Batjka būs tik gudrs un redzot to, kas notiek Ukrainā noliks ASV algotņus savā valstī pie vietas! Lai veicas baltkrieviem, sorosītu žurkas noslīcināt atejā


Baltkrievijas iedzīvotāju degradācijas līmenis ir līdzīgs Krievijas līmenim, tāpēc Maidans tur nespīd. Lai sarīkotu "maidanu" ir nepieciešams miljons augsti morālu intelektuāļu, kā tas bija Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Kirgizstānā, vai tai pašā Tunisijā. Šobrīd Maidans notiek Hongkongā. Vēl 1991. Maskavā miljonu tādu intelektuāļu varēja savākt, tagad visi ir prom.
Tāpat kā Krievijā, Baltkrievijas režīms kritīs tikai asiņainu bada dumpju rezultātā, tikai pie varas atkal nāks tādi paši. Kamēr tur nebūs ieviesta ārējā pārvalde, uz normālu dzīvi nav cerību, jo augsto naftas cenu, uz ko parazitēja abas valstis, vairs nekad nebūs.

Atbildēt

ko murgo

07.08.2020. 10:34

»

jautaajums

Vai baltkrievi par desu un banāniem pārdos savu valsti?Kas tā tāda ,,demokrātija,, Latvijā labi zina


Par desām un banāniem krievi paši drīz uz nakti stāstīs bērniem pasakas.

Atbildēt

Traktorists

07.08.2020. 09:54

Serenissima Res Publica Coronae Regni Poloniae Magnique Ducatus Lithuaniae.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

07.08.2020. 07:44

Белорусы будут перепроверять информацию о провокации СБУ и если она подтвердится, то встанет несколько вопросов:
1. Кто из силовиков РБ «скормил» эту дезу Лукашенко и зачем?
2. Как будут развиваться отношения между Украиной и Белоруссией? И в частности между Зеленским и Лукашенко? Кстати, сам Зеленский наверняка о провокации не знал и тоже сейчас выглядит глупо.
3. Как разрешится вопрос с задержанными россиянами?
4. И как Батьке сохранить лицо после всего что произошло и было им сказано?

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

07.08.2020. 07:35

"Vāgneriešu" sāgai kājas aug Ukrainā. Ukrainas specdienesti ir apčakarējuši Batjku ka mazu puišeli:
А теперь сенсация. Билеты для россиян из Минска в Стамбул покупались в Киеве. Доказательство участия спецслужб Украины в подставе наших ребят в Белоруссии. Именно СБУ организовала эту поездку. Парней реально использовали втемную. Тезисно:

Вербовал чавэкашников для работы якобы на «Роснефть» человек с сирийского номера, который на самом деле – виртуальный. Некий «Сергей Петрович» запудрил мозги одному из ребят – «Шаману», который и начал подбор людей. Требовалась группа в 90 человек. Затем эта цифра увеличилась вдвое. Сначала было сказано, что поедут в Ливию.

После того, как «Сергей Петрович» скоропостижно «скончался» в Ливии, ребят переориентировали на Венесуэлу. И удвоили численность. Из 180 человек были сформированы пять групп. Причем в первую – Шамановскую – вошли в основном воевавшие в Донбассе.

Маршрут следования определен: Москва-Минск-Стамбул-Гавана-Каракас. Вылет из Минска запланирован на 25 июля. Присланы билеты, якобы купленные в российской турфирме Корал Тревел. На самом деле они были куплены за наличные в Киеве, что подверждают в московском офисе Туркиш Эйрвейз. Там же, в Киеве они были аннулированы и перебронированы на 30 июля.

Договор с белорусской фирмой и ее представителем, который встречал ребят на границе на двух бусиках – липовый, печати поддельные. Подпись человека, который давно живет в Самаре.

25 июля «куратор» сказал «Шаману» уничтожить билеты. Якобы пришлось поменять дату из-за отсутствия стыковочного рейса в Гаване. Пообещали вылет 30-го. Ну а дальше вы знаете. Задержание.
Самое главное здесь – таинственный Сергей Петрович, на которого повелся «Шаман» и закуп билетов в Киеве. Тут все очевидно. Вопрос лишь в том, что СБУ сказала КГБ. А сказала, надо полагать, что 33 богатыря летят шатать режим Батьки.

Вся информация эксклюзивном материале: https://www.kp.ru/daily/217165/4266019/

Atbildēt

Polak

07.08.2020. 07:30

Tie, kuri ir sajūsmā par staļinisma produktu jeb t.s. "baltkrieviem" noteikti skatās vai klausās atsaldētos no sorosa TV belsat, bet patiesībā viņi ir lielākie komunisti. Te ir vēstures piemērs: starpkaru laikā, ievērojama daļa mūsdienu "baltkrievijas" piederēja Polijai. Polijas datu skaitīšana reģistrēja šajos reģionos šādas tautības: poļi, ebreji, krievi (vecticībnieki) un rusy (mūsdienu "baltkrievi"). Tie rusy parasti bija mazizglītoti melnstrādnieki, dzērāji, kamēr visas saimniecības, ražotnes piederēja poļiem, retāk ebrejiem. Skolotāju un ierēdņu amatos bija poļi, lai gan rusiem dota iespēja mācīties pat savā dialektā, bet viņi nav to iespēju izmantojuši. Toties, iebrūkot NKVD Polijas teritorijā, tie "baltkrievi" metās palīdzēt NKVD, nododot poļus represijām un palīdzot poļu izsūtīšanā uz Katiņu. Ar ko tas beidzās, mēs visi zinām... T.s. "baltkrievi" īstenoja naidu pret poļiem, jo tie bija čaklāki, izglītotāki un bagātāki, tiem pirmajiem interesēja tikai dzeršana (čarka da škvarka). Šī informācija ir pieejama Varšavas Katiņas muzejā. Vēl joprojām Polijā dzīvo cilvēki, kuri paši vai viņu vecāki ir zaudējuši radiniekus "baltkrievu" kolaborācijas rezultātā, tāpēc mēs neredzam nekādu atbalstu sorosa vadītajai opozīcijai, īpaši tai, kas skraida ar balt-sarkan-balto lupatu.

Atbildēt

Q

07.08.2020. 01:54

Tiek mēģināts sarīkot kārtējo maidanu, ar demokrātiju tam nav nekāda sakara, cerams ,ka Batjka būs tik gudrs un redzot to, kas notiek Ukrainā noliks ASV algotņus savā valstī pie vietas! Lai veicas baltkrieviem, sorosītu žurkas noslīcināt atejā!

Atbildēt

Fakts

06.08.2020. 21:01

Labaak diktators nekaa demokraati zaglji.

Atbildēt

Pohuj!

06.08.2020. 19:57

Pilnīgi pokuj!

Atbildēt

nu, nu...

06.08.2020. 19:50

Autors ir īsta bāba, kas apspriež kaimiņu sētu, kamēr pašai putra katliņā piedeg.

Atbildēt

janis

06.08.2020. 18:58

Iemāvās latviešu govs,iekviecās latvieišu cūka?

Atbildēt

hm

06.08.2020. 18:11

Atšķirībā no Baltkrievijas, Latvijai maksā ES. Vienlaicīgi sava rūpniecība iznīcināta un vairāk kā pusmiljons emigrācijā.
Baltkrievi ražošanu saglabājuši, kas ilgtermiņā noteikti atmaksāsies. Rīt AES sāks ražot elektrību, kas nav joks.
Tajā visā lieli nopelni prezidentam. Mainot politisko kursu, pastāv risks arī zaudēt.

Atbildēt

Es

06.08.2020. 18:10

»

fakts

Atšķirībā no Latvijas Baltkrievija ir pašpietiekama valsts


Ja Baltkrievija būtu pašpietiekama, tad Lukašenko nevajadzētu katru gadu braukt uz Maskavu un rāpot uz ceļiem, bučojot caram zābakus, lai izdiedelētu lētās izejvielas priekš savas pseidoražošanas, jo nopirkt par pasaules cenām viņi tās nevar.

Atbildēt

Joske

06.08.2020. 17:56

Lukašenko ir paliek kā īsts Baltkrievijas prezidents kurš aistāv savas tautas intresees,un nepiļauj žīdiem izzagt baltkrieviju,to mēs redzējām Latvijā 90.g.

Atbildēt

Es

06.08.2020. 17:53

»

Latvija - neizdevusies valsts

Uz savu Latviju paskatieties, nevis kaimiņiem utis meklējiet


Latvija, kā jauna valsts ir pietiekoši labi attīstījusies, bet neizdevusies valsts, jeb milzis uz māla kājām ir Krievija, kuras sabrukums vairs nav aiz kalniem, taču Baltkrievija ir no Krievijas atkarīga banānrepublika, kurai pēc Krievijas sabrukuma, šā vai tā būs jākļūst demokrātiskai un jānostājas uz normāla attīstības ceļa, tāpat kā pirms 30.gadiem to izdarījām mēs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.08.2020. 17:47

Uz savu Latviju paskatieties, nevis kaimiņiem utis meklējiet!

Atbildēt

Es

06.08.2020. 17:40

Vēlelēšanu rezultāti tiks noviltoti par labu "baķkam" un ja tautas neapmierinātība tiešām ir tik liela, kā to atspoguļo mēdiji, tad pats nopietnākais tur ir gaidāms pēc rezultātu paziņošanas, bet ja tā nav tad tauta pamazām nomierināsies un "baķka" turpinās būt ķeizars.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...