Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs kropli

10.08.2020. 10:56

»

Jokohama

Baltkrieviem vismaz prezidents! Latviešiem ieliktenis prezidents un Ministru prezidents! Tādi vien naudas saimnieku administratoriņi


Prezidenti nesēž savos krēslos 20 gadus un vairāk un Latvijai ar jūsu Krievijas Pederastiju nekā kopīga.

Atbildēt

tā ir

10.08.2020. 07:42

elementāra cīņa par varu no abām pusēm. Un kas Latvijai tur būtu par daļu? Pašai savu problēmu ir gana...

Atbildēt

Jokohama

09.08.2020. 18:09

Baltkrieviem vismaz prezidents! Latviešiem ieliktenis prezidents un Ministru prezidents! Tādi vien naudas saimnieku administratoriņi.

Atbildēt

babariko gazprom lietu izmeklē ES

07.08.2020. 21:13

bet ķēķšu par prezidenti, kas gan viņu finansē??????????????????????putins

Atbildēt

nekas nav jāgaida

07.08.2020. 16:54

»

žanis

Vēl viens garīgi atpalikušais, kurš gaida Krievijas sabrukumu. labāk gaidi kad pūcei aste uzziedēs


Vienkārši jābauda realitāte, kā Launuma impērijas nožēlojamais smirdīgais ogrizoks, Krievijas Pederastija, drūp pa gabaliņam.
Kas to varēja padomāt pirms 6 gadiem, kad 70% Ukrainas bija krievu, ka tagad 90% Ukrainas iedzīvotāju krievu zārkā, baltās čībiņās redzēja?

Atbildēt

to Q

07.08.2020. 16:48

»

Q

Skatos ,ka Latvijā dzīvo reāli idioti, izsaku līdzjūtību vecākiem, jo idioti jāaprūpē līdz sirmam vecumam


Kas tā pakaļā drāztam tupam krievam par pastāvīgu manieri, nerakstīt par tēmu, bet apsaukāties uz tiem, kuri savā attīstības pakāpē ir nesalīdzināmi augstāk?

Atbildēt

fakts

07.08.2020. 16:44

»

Kaatad

Batjka ,protams, ir krietni aizsēdējies.Bet, nu nezinu, vai novēlētu baltkrieviem visus tos jaukumus, ko visai trūcīgai valstij atnes rietumu "demokratizācija". Tie jaunie cilvēki protestētāji, to vnk nesaprot.. tiem, kad tik šengenas vīza.A pēc tam jau būs par vēlu. Lai gan, to veco krabi ar būs jāmaina...


Baltkrieviem ar batjku nav paveicies, bet kopā ar krieviem kopā atgriezties viduslaikos un vēlāk pazust no Cilvēku planētas, būtu vēl bēdīgāk.
Krieviem uz Šengenas vīzu, vai vēl vairāk, kā ukraiņiem un gruzīniem dabūt bezvīzu režīmu, vispār bezcers.

Atbildēt

Teds

07.08.2020. 14:24

To ka nav nozīmes vai valsts ir jauna vai veca, ļoti labi pierādīja K.Ulmanis un Latvijas pilsoņi laikā no 1934.gada līdz krievu okupācijai. Kopš tā laika šodienu ieskaitot, nevienu dienu nav eksistējis tiesiskums un Latvijas pilsoņu labklājība ir krievu okupantu izzagta un valsts nodevēju apgānīta.

Atbildēt

Netto

07.08.2020. 14:11

Visvairāk uzjautrina fakts, ka augsto tehnoloģiju speciālists un iedzīvotāju reģistra izveidotājs aizbēdzis no valsts, bet veiksmīgs baņķieris atrodas ieslodzījumā, cerams neatgriezeniski. Tas nenozīmē, ka kopumā es atbalstītu batjkas valdīšanas stilu, tomēr norāda uz milzīgām diktatūras priekšrocībām tik galā ar valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

Kaatad

07.08.2020. 13:00

Batjka ,protams, ir krietni aizsēdējies.Bet, nu nezinu, vai novēlētu baltkrieviem visus tos jaukumus, ko visai trūcīgai valstij atnes rietumu "demokratizācija". Tie jaunie cilvēki protestētāji, to vnk nesaprot.. tiem, kad tik šengenas vīza.A pēc tam jau būs par vēlu. Lai gan, to veco krabi ar būs jāmaina, agri vai vēlu. Izvēle bēdīga.

Atbildēt

atceros

07.08.2020. 11:47

Kad "faļšivomiņetčiks" Lukašenko izlaida zelta monētas, kurās atklājās zemāks zelta saturs, nekā deklarēts. Labākais variants viņam būtu sarunāt ar ASV, vai Lielbritāniju, ka viņš neviltos vēlēšanu rezultātus un par to tur varēs apmesties un atstāt sev 1/4 no salaupītā un neriskēt, ka nomirs no Putina "novičok", jeb "pateicīgie" tautieši to sapūdēs cietumā.
Koļiņkam noteikti labāk patiktu dzīvot kā miljardierim Rietumos.

Atbildēt

Marg

07.08.2020. 11:20

»

Fakts

Labaak diktators nekaa demokraati zaglji


Labāk pieveries...

Atbildēt

realitāte

07.08.2020. 10:48

»

Q

Tiek mēģināts sarīkot kārtējo maidanu, ar demokrātiju tam nav nekāda sakara, cerams ,ka Batjka būs tik gudrs un redzot to, kas notiek Ukrainā noliks ASV algotņus savā valstī pie vietas! Lai veicas baltkrieviem, sorosītu žurkas noslīcināt atejā


Baltkrievijas iedzīvotāju degradācijas līmenis ir līdzīgs Krievijas līmenim, tāpēc Maidans tur nespīd. Lai sarīkotu "maidanu" ir nepieciešams miljons augsti morālu intelektuāļu, kā tas bija Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Kirgizstānā, vai tai pašā Tunisijā. Šobrīd Maidans notiek Hongkongā. Vēl 1991. Maskavā miljonu tādu intelektuāļu varēja savākt, tagad visi ir prom.
Tāpat kā Krievijā, Baltkrievijas režīms kritīs tikai asiņainu bada dumpju rezultātā, tikai pie varas atkal nāks tādi paši. Kamēr tur nebūs ieviesta ārējā pārvalde, uz normālu dzīvi nav cerību, jo augsto naftas cenu, uz ko parazitēja abas valstis, vairs nekad nebūs.

Atbildēt

ko murgo

07.08.2020. 10:34

»

jautaajums

Vai baltkrievi par desu un banāniem pārdos savu valsti?Kas tā tāda ,,demokrātija,, Latvijā labi zina


Par desām un banāniem krievi paši drīz uz nakti stāstīs bērniem pasakas.

Atbildēt

Traktorists

07.08.2020. 09:54

Serenissima Res Publica Coronae Regni Poloniae Magnique Ducatus Lithuaniae.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

07.08.2020. 07:44

Белорусы будут перепроверять информацию о провокации СБУ и если она подтвердится, то встанет несколько вопросов:
1. Кто из силовиков РБ «скормил» эту дезу Лукашенко и зачем?
2. Как будут развиваться отношения между Украиной и Белоруссией? И в частности между Зеленским и Лукашенко? Кстати, сам Зеленский наверняка о провокации не знал и тоже сейчас выглядит глупо.
3. Как разрешится вопрос с задержанными россиянами?
4. И как Батьке сохранить лицо после всего что произошло и было им сказано?

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

07.08.2020. 07:35

"Vāgneriešu" sāgai kājas aug Ukrainā. Ukrainas specdienesti ir apčakarējuši Batjku ka mazu puišeli:
А теперь сенсация. Билеты для россиян из Минска в Стамбул покупались в Киеве. Доказательство участия спецслужб Украины в подставе наших ребят в Белоруссии. Именно СБУ организовала эту поездку. Парней реально использовали втемную. Тезисно:

Вербовал чавэкашников для работы якобы на «Роснефть» человек с сирийского номера, который на самом деле – виртуальный. Некий «Сергей Петрович» запудрил мозги одному из ребят – «Шаману», который и начал подбор людей. Требовалась группа в 90 человек. Затем эта цифра увеличилась вдвое. Сначала было сказано, что поедут в Ливию.

После того, как «Сергей Петрович» скоропостижно «скончался» в Ливии, ребят переориентировали на Венесуэлу. И удвоили численность. Из 180 человек были сформированы пять групп. Причем в первую – Шамановскую – вошли в основном воевавшие в Донбассе.

Маршрут следования определен: Москва-Минск-Стамбул-Гавана-Каракас. Вылет из Минска запланирован на 25 июля. Присланы билеты, якобы купленные в российской турфирме Корал Тревел. На самом деле они были куплены за наличные в Киеве, что подверждают в московском офисе Туркиш Эйрвейз. Там же, в Киеве они были аннулированы и перебронированы на 30 июля.

Договор с белорусской фирмой и ее представителем, который встречал ребят на границе на двух бусиках – липовый, печати поддельные. Подпись человека, который давно живет в Самаре.

25 июля «куратор» сказал «Шаману» уничтожить билеты. Якобы пришлось поменять дату из-за отсутствия стыковочного рейса в Гаване. Пообещали вылет 30-го. Ну а дальше вы знаете. Задержание.
Самое главное здесь – таинственный Сергей Петрович, на которого повелся «Шаман» и закуп билетов в Киеве. Тут все очевидно. Вопрос лишь в том, что СБУ сказала КГБ. А сказала, надо полагать, что 33 богатыря летят шатать режим Батьки.

Вся информация эксклюзивном материале: https://www.kp.ru/daily/217165/4266019/

Atbildēt

Polak

07.08.2020. 07:30

Tie, kuri ir sajūsmā par staļinisma produktu jeb t.s. "baltkrieviem" noteikti skatās vai klausās atsaldētos no sorosa TV belsat, bet patiesībā viņi ir lielākie komunisti. Te ir vēstures piemērs: starpkaru laikā, ievērojama daļa mūsdienu "baltkrievijas" piederēja Polijai. Polijas datu skaitīšana reģistrēja šajos reģionos šādas tautības: poļi, ebreji, krievi (vecticībnieki) un rusy (mūsdienu "baltkrievi"). Tie rusy parasti bija mazizglītoti melnstrādnieki, dzērāji, kamēr visas saimniecības, ražotnes piederēja poļiem, retāk ebrejiem. Skolotāju un ierēdņu amatos bija poļi, lai gan rusiem dota iespēja mācīties pat savā dialektā, bet viņi nav to iespēju izmantojuši. Toties, iebrūkot NKVD Polijas teritorijā, tie "baltkrievi" metās palīdzēt NKVD, nododot poļus represijām un palīdzot poļu izsūtīšanā uz Katiņu. Ar ko tas beidzās, mēs visi zinām... T.s. "baltkrievi" īstenoja naidu pret poļiem, jo tie bija čaklāki, izglītotāki un bagātāki, tiem pirmajiem interesēja tikai dzeršana (čarka da škvarka). Šī informācija ir pieejama Varšavas Katiņas muzejā. Vēl joprojām Polijā dzīvo cilvēki, kuri paši vai viņu vecāki ir zaudējuši radiniekus "baltkrievu" kolaborācijas rezultātā, tāpēc mēs neredzam nekādu atbalstu sorosa vadītajai opozīcijai, īpaši tai, kas skraida ar balt-sarkan-balto lupatu.

Atbildēt

Q

07.08.2020. 01:54

Tiek mēģināts sarīkot kārtējo maidanu, ar demokrātiju tam nav nekāda sakara, cerams ,ka Batjka būs tik gudrs un redzot to, kas notiek Ukrainā noliks ASV algotņus savā valstī pie vietas! Lai veicas baltkrieviem, sorosītu žurkas noslīcināt atejā!

Atbildēt

Fakts

06.08.2020. 21:01

Labaak diktators nekaa demokraati zaglji.

Atbildēt

Pohuj!

06.08.2020. 19:57

Pilnīgi pokuj!

Atbildēt

nu, nu...

06.08.2020. 19:50

Autors ir īsta bāba, kas apspriež kaimiņu sētu, kamēr pašai putra katliņā piedeg.

Atbildēt

janis

06.08.2020. 18:58

Iemāvās latviešu govs,iekviecās latvieišu cūka?

Atbildēt

hm

06.08.2020. 18:11

Atšķirībā no Baltkrievijas, Latvijai maksā ES. Vienlaicīgi sava rūpniecība iznīcināta un vairāk kā pusmiljons emigrācijā.
Baltkrievi ražošanu saglabājuši, kas ilgtermiņā noteikti atmaksāsies. Rīt AES sāks ražot elektrību, kas nav joks.
Tajā visā lieli nopelni prezidentam. Mainot politisko kursu, pastāv risks arī zaudēt.

Atbildēt

Es

06.08.2020. 18:10

»

fakts

Atšķirībā no Latvijas Baltkrievija ir pašpietiekama valsts


Ja Baltkrievija būtu pašpietiekama, tad Lukašenko nevajadzētu katru gadu braukt uz Maskavu un rāpot uz ceļiem, bučojot caram zābakus, lai izdiedelētu lētās izejvielas priekš savas pseidoražošanas, jo nopirkt par pasaules cenām viņi tās nevar.

Atbildēt

Joske

06.08.2020. 17:56

Lukašenko ir paliek kā īsts Baltkrievijas prezidents kurš aistāv savas tautas intresees,un nepiļauj žīdiem izzagt baltkrieviju,to mēs redzējām Latvijā 90.g.

Atbildēt

Es

06.08.2020. 17:53

»

Latvija - neizdevusies valsts

Uz savu Latviju paskatieties, nevis kaimiņiem utis meklējiet


Latvija, kā jauna valsts ir pietiekoši labi attīstījusies, bet neizdevusies valsts, jeb milzis uz māla kājām ir Krievija, kuras sabrukums vairs nav aiz kalniem, taču Baltkrievija ir no Krievijas atkarīga banānrepublika, kurai pēc Krievijas sabrukuma, šā vai tā būs jākļūst demokrātiskai un jānostājas uz normāla attīstības ceļa, tāpat kā pirms 30.gadiem to izdarījām mēs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.08.2020. 17:47

Uz savu Latviju paskatieties, nevis kaimiņiem utis meklējiet!

Atbildēt

Es

06.08.2020. 17:40

Vēlelēšanu rezultāti tiks noviltoti par labu "baķkam" un ja tautas neapmierinātība tiešām ir tik liela, kā to atspoguļo mēdiji, tad pats nopietnākais tur ir gaidāms pēc rezultātu paziņošanas, bet ja tā nav tad tauta pamazām nomierināsies un "baķka" turpinās būt ķeizars.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....