Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nacionālisti

19.10.2020. 20:35

Nacionālā apvienība ir sen jau vienojusies ar Vladimiru Putinu, kad tieši viņi uzsāks latviešu sišanu, kuri protestēs pret Latvijas pievienošanos Krievijai. JKP, Vienotība un Nacionālā apvienība saņem naudu no Kremļa un tiešā veidā apdraud Latvijas drošību.

Atbildēt

Ivo

19.10.2020. 20:33

Prokrieviskie bioatkritumi tagad dzīvo ar cerību ka te arī viņu vara varētu būt un tā viņus atbalsta..graudiņa gejklubs komentus raksta caurām dienām..

Atbildēt

Nacionālisti

19.10.2020. 20:32

»

Ivo

Tev krievu cūkai gribētos lai apvērsumu noorganizē salašņu centra elektorāts??bolderājas un maskačkas atkritumi?,nespīd..mīzēji


Tu esi kārtējais ar Vienotības, NA un JKP pretvalstisko ideoloģiju izskalotais mudaks. Vienotība un Nacionālā apvienība atdos Latviju Krievijai bez neviena šāviena, pēc pirmās Kremļa pavēles.

Atbildēt

P

19.10.2020. 20:23

Jurašs, parādnieks, iesalnieks, ģirģens, viņiem taču spīd acis, gaidot, kad viņi tikai varēs sākt sist visus, kuri viņiem nepakļaujās!!! Ar šo melu rakstu viņi sāk gatavot ausgni valsts apvērsuma īstenošanai!!!

Atbildēt

Nacionālisti

19.10.2020. 20:20

Kā jūs to nesaprotat, ka šos Lukaša atmazgājošos rakstus pasūta Nacionālā apvienība, JKP, Vienotība, lai sagatavotu augsni valsts apvērsumam un sekojošajai brutālai cilvēku apspiešanai. Sišanai tādā pašā veidā!!!

Atbildēt

to idiņš

19.10.2020. 20:15

»

sizofrenijas animacija

tu zime ari hitleriskas vacijas tankus sava fb profila


Kad ir turku droni un amerikāņu Jevelin, tanki vairs tikai krieviem ir aktuāli. Ko lai dara, ja pašiem elektronikas nav, smadzeņu nav un vairs nav neviena, kas būtu gatavs padalīties, kā tas bija, kad Staļins gatavoja Lielo karu.

Atbildēt

to ha-ha

19.10.2020. 20:10

»

ha-ha

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts...


Vācieši marodierus bez ierunām lika pie sienas, bet šis krievu smerdelēns, LB izlaupītājs, tikai aci zaudēja.

Atbildēt

motorhead 1916

19.10.2020. 20:01

Caur biezaam virsdreebeem tieshaam nav ticami, bet principaa bojaajumi taadi, kaa iezveljot ar kjeedi vai ko liidziigu. Ne ar steku, protams. Tas elkonis... Nu, man futbola laikos arii baigaaki sapampumi bijushi, paarsvaraa gan uz kaajaam. Teiksim, ja roku taa sirsniigi iecirstu mashiinas durviis...kaut ko taadu vareetu ieguut. Tas gan atkariigs no organisma, protams.

Atbildēt

Būs labi!

19.10.2020. 19:51

.....grantiši nosprāgs un būs labi!

Atbildēt

feika bilde un fotosops!

19.10.2020. 18:54

lai parada zilumus un sasitumus zem apaksbiksem !

Atbildēt

Protams

19.10.2020. 18:35

Raivi Dzintar, Tev un Tavai mafijai NA, lai kā arī necenstos, Latviju neizdosies pārvērst par otru Baltkrieviju, kurā policijas specvienības sit savu tautu. Aiz šiem slepkavu atmazgājošajiem rakstiem stāv Imants Parādnieks!

Atbildēt

Bordāna uzpurnis

19.10.2020. 18:34

»

Latvijas valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

...


Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Latvijas valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

19.10.2020. 18:29

»

ha-ha

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts...Rosina noteikt naudas sodu par masku nelietošanu sabiedriskās vietās 6
SABIEDRĪBA Šodien 18:50
Jauns.lv / LETA
Tieslietu ministrija (TM) sagatavojusi grozījumus likumā, kas paredz, ka policija par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās iedzīvotājiem piemēro brīdinājumu vai līdz 50 eiro lielu naudas sodu, pastāstīja TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina.

Atbildēt

ha-ha

19.10.2020. 18:29

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts.
Latvijā taču arī demonstrācijā puisim iešāva acī gumijas lodi! Bez tam LV ir iegādāts daudz dažādu demonstrāciju apspiešanas bruņojuma un ierīču. Kam tas domāts? Taču ne muzeju fondiem!
Mēs tādi balti un pūkaini ...

Atbildēt

Trūkst komentāru

19.10.2020. 18:21

Izskatās, ka rakstu rakstījis Lukašenko tuvais korišs Imants Parādnieks un Nacionālā apvienība sagatavo savu tautu nākošanai fašisma pakāpei. Drīz Nacionālā apvienība dzemdēs tituškas pēc Omon scenārija, kas sitīs visus, kuri nepūtīs valdošās mafijas stabulē.

Rakstā izmabtoti medicīniski aplami secinājumi.

Atbildēt

Jā, bet

19.10.2020. 18:00

Raksta autors visai korekti, pamatojot ar medicīnā balstītiem slēdzieniem, ir aprakstījis savas domas par bildē redzamajiem miesas bojājumiem. Komentāros oponenetiem nav ko iebilst. Atliek tikai rupji lamāties un izteikt ķengas autora virzienā.
Slikti strādājat, biedri demagogi.

Atbildēt

Lukašenko plāno vakcinēt visas Baltkrievijas iedzīvotājus

19.10.2020. 16:21

»

Joske

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī


Daudzi domā, ka Krievijā un Baltkrievijā izmantos “krievu vakcīnu” pret C19 sekām.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.

Atbildēt

plānprātiņam Joskem

19.10.2020. 16:20

»

Joske

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī


Nesaprati. Tie simti tūkstoši, kuri ar Baltkrievijas balt sarkan balto karogu bija izgājuši Minskas ielās un joprojām iziet, nebija Lukašesku atbalstītāji, tie ir pretinieki.

Atbildēt

krievu fašistiskam izdzimtenim

19.10.2020. 16:16

»

Pilsonis

Bet tas teiciens ir nacistu izdomāts otrā pasaules kara laikā. Arī to karogu izmantoja tie, kuri slepkavoja baltkrievus otrā pasaules kara laikā


Rāposi uz ceļiem, zemi ēdīsi un skandēsi: Жыве Бэларусь! un Слава Україні! un nolādēsi katru sekundi savā dzīvē, kad biji krievs, kamēr nebūsi nobeigts kā traks suns.
Vai par balt-zil-sarkano karogu ar kuru rokās Vlasova armija Vācijas karaspēka rindās karoja pret Absolūto ļaunumu un Georga krustu, ar ko par varonību apbalvoja Vlasova karavīrus neesi dzirdējis?

Atbildēt

Joske

19.10.2020. 16:06

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī.

Atbildēt

to sēlis

19.10.2020. 15:59

»

sēlis

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu


Starp jums, necilvēkiem, nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem, kuri pielūdz sadistus un masu slepkavas, Putins ar Lukašenko ir īsti izcilnieki.

Atbildēt

normāli

19.10.2020. 15:48

»

Če Gevara

Par maz noštaukāts šis baltkrievu tautas nodevējs, malacis Lukašenko, pederasti jānoliek pie vietas , lai netraucētu normāliem cilvēkiem dzīvot un strādāt


Lukašesku galveno krievu pederastu Putinu bučo uz lūpām un sauc par Lielo brāli. Kas viņš pats pēc tā ir. Cietumā tam būs jāsēž pie parašas.

Atbildēt

Če Gevara

19.10.2020. 15:29

Par maz noštaukāts šis baltkrievu tautas nodevējs, malacis Lukašenko, pederasti jānoliek pie vietas , lai netraucētu normāliem cilvēkiem dzīvot un strādāt!

Atbildēt

Infai

19.10.2020. 15:23

»

Info

Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu...


Lai lasītāji nepievērstu uzmanību acīmredzamajiem neatbilstības jebkurā stāstā, ir jāpārliek viņu uzmanība uz autora personību. Jums jāmelo par autoru un jāpadara viņu par uzmanības centru. Pēc tam neviens neatcerēsies stāsta neatbilstības, bet apspriedīs autora personību.

Vašingtona, Amerikas Savienotās Valstis
Metodiskās rokasgrāmatas numurs 176892
1978. gada 5. aprīlis

Atbildēt

:)

19.10.2020. 15:19

»

Info

Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu...


šis jau nav pirmais gadījums, kad šis "ārsts" attālināti uzstāda diagnozi, pēc bildes no interneta. Vienīgais, ko varu pateikt - viņam pašam vajadzētu uzlaist ar steku, tad viņam būtu iespēja salīdzināt zilumus.

Atbildēt

Info

19.10.2020. 14:58

»

sēlis

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu


Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu.
Par rakstu.... well, ārsts bez vārda/uzvārda un medicīnas grāda/profesijas neeskistējoša personas, kuras praksi, zināšanas un pieredzi nav iespējams identificēt.
Ģimenē esot vairākiem praktizējošiem mediķiem šie autora spriedelējumi nav nekas vairāk par lētu stāstu lētticīgajiem, jo veikt izmeklējumus bez paša pacienta fiziskas aplūkošanas/izmeklēšanas, “spriedelējot” tikai pēc dažām fotogrāfijām ir mazākajā mērā nenopietni. Varbūt šis “gaišreģis - ārsts” var arī citas diagonozes uzreiz pateikt apskatoties dažus fotoatēlus, piemēram, ar to pašu daudzo cilvēku nāves Sīrijā, Ukrainā, Krievijā, Baltkrievijā, Irānā utt.? Pasaules medicīna vēl līdz šim brīdim nav spējīga izmeklēt pašu pacientu bez viņa fiziskas izmeklēšanas - varbūt šis “ārsts - šarlotānis - autors”, var aizstāt dārgās USG un CT aparatūras...? Neticu, jo tas nav fiziski iepsējams.

Atbildēt

hmm

19.10.2020. 14:56

Ne pirmā, ne pēdējā reize, kad Lukašenko opozīcijas (vai kas nu viņus tur aiz striķīšiem rausta) stāsti nelīmējas kopā ar ilustrācijām. Jau kopš "ziņām", ka vēlēšanu dienā 80% vēlētājiem esot bijušas aproces, kamēr pašas opozīcijas izplatītajās bildēs aproce redzama labi ja katram desmitajam.
Kaut kā pavirši!

Atbildēt

?????

19.10.2020. 14:53

»

Aj

Tik daudz par Kremļa dirslaižu smaržu var zināt tikai cilvēks kas Kremļa mēslu kastes tīra


Varbūt tomēr vispirms varat nokomentēt medicīniskos un bioloģiskos aspektus?

Atbildēt

lumpens

19.10.2020. 14:52

Nahaļnijs un Novičok un šis simulants ir Rietumu uzpirkti tipi, lai tik parietu uz Krieviju...

Atbildēt

Notiek hibrīdkarš Baltkrievijā

19.10.2020. 14:48

Hibrīdkarš nenotiek pa valstu robežām, bet pa cilvēku apziņas robežām informācijas telpā. Rakstā apskatītā tēma nav jauna. Ir gan patiesi Baltkrievijas policijas cietušo un pat mirušo un ir arī “teatralizētie cietušie”, kā jau hibrīdkarā. Faktiski Latvijas ārlietu ministrijas iejaukšanās Baltkrievijas iekšējās lietās arī ir bibrīdkara sastāvdaļa. Parastajam lasītājam grūti izprast dezinformācijas robežas. Jo notiek “hibrīdkarš”.

Atbildēt

Pilsonis

19.10.2020. 14:47

»

Pēteris Grūbe

"Pietiek lasītāj...


Bet tas teiciens ir nacistu izdomāts otrā pasaules kara laikā. Arī to karogu izmantoja tie, kuri slepkavoja baltkrievus otrā pasaules kara laikā.
Tāpēc jau tiek izmantots tāds vārds kā naciķis

Atbildēt

Pietiek

19.10.2020. 14:31

Pietiek, neapkauniniet taču sevi. Tā jau melus rakstat,bet šie iet pāri visam

Atbildēt

LLL

19.10.2020. 14:29

Huļi slēpies ai Pietiek lasītājs, ja tāds eksperts. Dirst anonīmi katrs "гандон" var.

Atbildēt

Aj

19.10.2020. 14:21

»

Pēteris Grūbe

"Pietiek lasītāj...


Tik daudz par Kremļa dirslaižu smaržu var zināt tikai cilvēks kas Kremļa mēslu kastes tīra.

Atbildēt

Pēteris Grūbe

19.10.2020. 14:11

"Pietiek lasītāj"!
Lai tevi, smirdīgais Kremļa dirslaiža, varētu ņemt par pilnu, neslēpies aiz maskas bet vīrišķīgi atklāj savu identitāti. Savādāk tu esi tāds pats lupata, kā tie Minskas omonieši, kuri TV ekrānos bravurīgi sola sist un pazemot savus līdzcilvēkus arī turpmāk. Dara to maskās, aiz kurām vīd vien acis, un jā, arī balsis tehniski izmainītas... Tāds pats izdirsenis esi tu! жыве Бэларусь!

Atbildēt

Drosmiņš

19.10.2020. 13:50

Ieklausieties sišanas eksperta teiktajā!

Atbildēt

sēlis

19.10.2020. 13:42

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu!

Atbildēt

Q

19.10.2020. 13:36

Sergejs nav nekāds kiborgs vienkārši mūsu pērkamā melīgā prese un žurnālisti sorosīti vēlamo uzdod par esošo!

Atbildēt

skalopendra

19.10.2020. 13:29

Ak tad tomēr ir saites ar Maskavas Kremli?Jau pagrūti noliegt,jāmetas demagoģijā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...