Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

03.02.2017. 17:52

»

sk

tik smalki nezinu, bet respektēju jūsu skatījumu, var jau būt, ka likumi nav slikti, bet slēptās intereses dara savu, apiet likumu ar līkumu


Kā jau iepriekš regulāri proponēts (t.sk. arī šajā w-lapā un arī šajā komentāru sadaļā aktuālās publikācijas): "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt, bet gan - kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

sk

03.02.2017. 13:55

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Interesanti, patiešām - kas KONKRĒTI šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" ir "nesakārtots likumdošanā atbilstoši Eiropas izpratnei par demokrātiju un vārda brīvību...


tik smalki nezinu, bet respektēju jūsu skatījumu, var jau būt, ka likumi nav slikti, bet slēptās intereses dara savu, apiet likumu ar līkumu

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

01.02.2017. 22:14

»

:)

domāts, ka valsts zaudēs, ja valsts nesakārtos likumdošanu un tiesnešu prātus atbilstoši Eiropas izpratnei par demokrātiju un vārda brīvību


Interesanti, patiešām - kas KONKRĒTI šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" ir "nesakārtots likumdošanā atbilstoši Eiropas izpratnei par demokrātiju un vārda brīvību"?

T.i. - ņemot vērā to, ka šajā valstī pašreiz spēkā esošā likumdošana tika "sakārtota (jeb "sinhronizēta") atbilstoši ES juridiskajiem u.c. aktuālajiem uzstādījumiem" jau PIRMS ieķēpāšanās eurokolChozā (t.i. - pirms teju pārdesmit gadiem) un šī "eurotiesiskuma sinhronizācija / optimizācija" tiek nepārtraukti regulāri atsvaidzināta. T.sk., piemēra pēc - skat. max. intensīvi un plaši izplatīto info par "eurozōnā" jau tuvākajā laikā ieplānoto datu aizsardzības likumdošanas būtisku radikalizāciju (par labu datu subjektiem, dabiski).

P.S. Šī pašreizējā "valsts' regulāri zaudē ECT procesos NEVIS "nesakārtotas likumdošanas" dēļ, BET gan - tieši pretēji: tāpēc, ka spēkā esošā likumdošana netiek pienācīgi zināta / respektēta un tiek pa stulbo vai par apzināti demonstratīvi pārkāpta, tīši izdarot noziegumus "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS šinderu izpildījumā (t.sk. arī noziegumus pret jurisdikciju - skat. KL attiecīgo nodaļu - u.c. taml.).

Atbildēt

to Grantiņam

01.02.2017. 17:27

»

L.Grantiņš LRTT

Kādā grāmatā ir sacīts: "Un pēdējā laikā viņam būs liela vara dota..." Bet pēc tam viņi visi rotās laternas, jo:ko sējuši to arī pļaus


Tu nu gan esi ļaunuma un nāves,slepkavības apsēsts.
Vai tad citu variantu kā sodīt nav?Pietrūks laternu.Un cik tad vajadzēs to kārēju.Pasaulē,civilizētā,nāves sodi atcelti.Pat Krievijā!

Atbildēt

:)

01.02.2017. 15:31

»

:)

kauns būs atkal zaudēt EC tiesā, kur šis process noteikti aizies


domāts, ka valsts zaudēs, ja valsts nesakārtos likumdošanu un tiesnešu prātus atbilstoši Eiropas izpratnei par demokrātiju un vārda brīvību

Atbildēt

oioioi

30.01.2017. 00:14

»

oi

Jums nav sava psihiatra


tas patiešām ir tik kritiski aktuāli, ka jums nav sava psihiatra?

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

28.01.2017. 20:21

»

nee

Nu varat domat,ka esmu noziedznieks,bet jums uz to ir tiesibas un tiesibas to kadam teikt. Tai skaita presei. Kur problema? Vai ka komunistu laika runasim tikai virtuve? Ja reiz jums nav tiesibas taa domat vai ja sis domas mani aizskar un es varu no jums pat piedzit naudu,tad principa katrs,uz kuru ...


"Nu varat domat,ka esmu noziedznieks,bet jums uz to ir tiesības..."
-------
Tieši tā – kā to paredz arī LIKUMS (piemēra pēc - skat. LR Satversmes 100. pantu, arī, t.sk.). Domāt nav liegts nevienam, dabiski. Tieši pretēji – tas (spēja / vēlme DOMĀT) būtu kategoriski rekomendējams 100% VISIEM (par ko, diemžēl, neliecina "tekošā" situācija, t.sk. gan aktuālajā diskusijā, gan "masmēdītāju" sfērā, gan arī visā šajā pašreizējā pseido "valstī" kopumā).


"...un tiesibas to kadam teikt."
-------
Visnotaļ riskanti – attiecīgās situācijās tas (t.i. "mutes palaišana", savas subjektīvās "domas" vai pat tendenciozas un juridiski / pēc būtības NEargumentētas aizdomas par konkrētiem subjektīvi "domājamajiem noziedzniekiem" izpaužot jebkurām "trešajām personām") gluži pamatoti var tikt traktēts arī kā apzināts likumpārkāpums, t.sk. arī kā kriminālnoziegums.


"Tai skaita presei."
-------
Kategoriski izslēgts. Likumdevējs to ir pietiekami pilnvērtīgi pamatoti, skaidri un nepārprotami, kā arī 100% visaptveroši definējis jeb "noregulējis" attiecībā uz jebkādām ar Likumu aizsargātas informācijas pretlikumīgu "izlaišanu publiskajā apritē" (pirmkārt un galvenokārt - publiskošanu, tiražēšanu masmēdītājos) saistītajām situācijām jebkurā no zināmajām trim tiesībsargāšanas pamatsfērām (t.i. administratīvo, civiltiesisko / krimināltiesisko). Šajā sakarībā – skat. FPDAL, APK, CL, KL attiecīgos nosacījumus, kā arī jau iepriekš citētos likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" nosacījumus (sākot ar 7. panta definīcijām u.t.t.)


"Kur problema?"
-------
Tur pat kur iepriekš, diemžēl – atsevišķu personāžu (tevi u.c. taml. "putrotājus" un nožēlojami vārgus demagogus ieskaitot) / sabiedrības minoritāšu (t.sk. masmēdītāju / tajos parazitējošo "žurnālistu") nemainīgajā totālajā juridiskajā analfabētismā un klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lumpeņlobēšanā / zombijfanošanā. T.i., precizējot – problēma ar Likuma pienācīgu zināšanu / konsekventu respektēšanu (kas zināmā "attīstības fāzē" neizbēgami rezultējas ar attiecīgu tiesvedību un pastrādātajam noziegumam atbilstošām soda sankcijām) ir TIKAI un VIENĪGI minētajiem juridiski analfabētiskajiem / prasti demagoģējošajiem personāžiem / sabiedrības minoritātēm


"Vai ka komunistu laika runasim tikai virtuve?"
-------
Neputrojies. Un "nepinies kā akla vista pa pakulām" pats savā klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" gaužām jau prastajā lumpeņdemagoģijā. "Virtuves sarunas" ir notikušas, notiek un arī turpmāk notiks absolūti VISOS laikos, t.sk. gan izbijušajos "padumjajos" laikos, gan arī pašreizējos "deRmokrātikajos lumpeņliberastu" laikos, šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valsts" parodijā. BET, gluži elementāri pašsaprotami (un, protams, arī juridiski / pēc būtības pilnvērtīgi pamatoti) – tam NAV absolūti nekāda sakara ar klaji un apzināti PRETLIKUMĪGU izpildīšanos tā dēvētajā "PUBLISKAJĀ telpā". Un pirmkārt jau – tā dēvētajos "masu informācijas līdzekļos" jeb "masmēdītājos" (100% JEBKUROS, t.sk. "tradicionālajos", kā arī "audiovizuālajos", virtuālajos u.c. iespējamajās "metastāzēs").


"Ja reiz jums nav tiesibas taa domat vai ja sis domas mani aizskar un es varu no jums pat piedzit naudu,tad principa katrs,uz kuru kads uzrakstijis iesniegumu policijai,bet tas nav pieradits,var uz iesnieguma rakstitaju versties tiesa par aizskar5o godu un cienju."
-------
Vēlreiz – NEPUTROJIES. Un "nepinies kā akla vista pa pakulām" pats savā klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" gaužām jau prastajā lumpeņdemagoģijā. Tātad, papildus tam, ko gana sakarīgs cilvēks elementāri loģiski argumentēti un taml. pilnīgi pamatoti tev "populāri (ie)skaidroja" jau iepriekš (skat.: Labais, 28.01.2017. 00:37):

1. Gan saskaņā ar Likumu, gan arī pēc būtības - "tiesibas taa domat" NEBŪT NAV tas pats, kas publiski tiražēt (!!!!!) idiotiski samurgotus vai pat apzināti mērķtiecīgi sakompilētus klaji PRETLIKUMĪGUS apmelojumus.

2. Jebkuram sakarīgi smadzeņot spējīgam normālam cilvēkam ir gluži elementāri (paš)saprotams, ka - "kads uzrakstijis iesniegumu policijai" NEBŪT NAV tas pats, kas publiski tiražēt (!!!!!) idiotiski samurgotus vai pat apzināti mērķtiecīgi sakompilētus klaji PRETLIKUMĪGUS apmelojumus.

3. Patiesībā, saskaņā ar Likumu – šis "bet tas nav pieradits,var uz iesnieguma rakstitaju versties tiesa par aizskar5o godu un cienju" ir principā (jeb "pa lielam") varētu tikt "ieskaitīts" kā pat visai atbilstošs secinājums. Ar piebildi / papildinājumu: Likumīgās atbildības pienākums par pretlikumīgu izpildīšanos saistībā ar nepatiesas informācijas izplatīšanu / izmantošanu ir attiecināms gan uz "rakstitaju" (skat. iepriekš norādītos NA, attiecīgajā aspektā), gan arī uz attiecīgi iesaistītajiem "tiesībsargiem". Pie kam – "tiesībsargu" u.c. iesaistīto "atbildīgo amatpersonu" Likumīgā atbildība (t.i. – par attiecīgu "lietu" pretlikumīgu falsifikāciju / attiecīgu "procesuālo norišu" pretlikumīgu iniciēšanu / "virzīšanu" / "izstrādi") ir nesalīdzināmi "smagāka", salīdzinot ar vienkāršu (stulbu vai apzinātu) privātu "mutes palaidēju" (šajā sakarībā – skat. KL attiecīgos nosacījumus, t.sk. XXIII nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret jurisdikciju" 289. – 315. pantu definīcijas).

=======

Vēlreiz (priekš izcili "bremzētiem" īpatņiem, t.sk. PRETLIKUMĪGAS / "revolucionārās pārliecības" zombijfaniem) – ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt, bet gan - kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

hm

28.01.2017. 09:13

»

Labais

Citēju "principa katrs,uz kuru kads uzrakstijis iesniegumu policijai,bet tas nav pieradits,var uz iesnieguma rakstitaju versties tiesa par aizskar5o godu un cienju." 1. Nejauc ar publisku ziņu paušanu! Iesniegumus tirāžā neizdod. 2. Nevis vērsties tiesā, bet ir paredzēta kriminālatbildība par apzināti...


Nu bet ja cilveks versas policija,avize par to uzraksta,bet velak izradas nepamatoti. Nu tad lai avize maksa? Ok,skaidrs,uz ko ejam. Nav jautajumu. Rozkalne un co mus ved uz gaiso nakotni bez kritikas medijos. Nu tik pozitiva domasana rulles. Un laime atmirdzes amatpersonam.

Atbildēt

Labais

28.01.2017. 00:37

»

nee

Nu varat domat,ka esmu noziedznieks,bet jums uz to ir tiesibas un tiesibas to kadam teikt. Tai skaita presei. Kur problema? Vai ka komunistu laika runasim tikai virtuve? Ja reiz jums nav tiesibas taa domat vai ja sis domas mani aizskar un es varu no jums pat piedzit naudu,tad principa katrs,uz kuru ...


Citēju "principa katrs,uz kuru kads uzrakstijis iesniegumu policijai,bet tas nav pieradits,var uz iesnieguma rakstitaju versties tiesa par aizskar5o godu un cienju." 1. Nejauc ar publisku ziņu paušanu! Iesniegumus tirāžā neizdod. 2. Nevis vērsties tiesā, bet ir paredzēta kriminālatbildība par apzināti nepatiesu iesniegumu!

Atbildēt

nee

27.01.2017. 20:45

»

Labais

Kur ņēmi, ka, "ja tas ir viedoklis un versija, tad var rakstīt jebko, kas neaicina uz vardarbību, diskrimināciju utt".? Piemēram, man ir viedoklis un versija, ka tu esi zaglis, slepkava, izvarotājs un es to uzrakstīšu un to kāds publicēs? Nekad...


Nu varat domat,ka esmu noziedznieks,bet jums uz to ir tiesibas un tiesibas to kadam teikt. Tai skaita presei. Kur problema? Vai ka komunistu laika runasim tikai virtuve? Ja reiz jums nav tiesibas taa domat vai ja sis domas mani aizskar un es varu no jums pat piedzit naudu,tad principa katrs,uz kuru kads uzrakstijis iesniegumu policijai,bet tas nav pieradits,var uz iesnieguma rakstitaju versties tiesa par aizskar5o godu un cienju.

Atbildēt

Labais

27.01.2017. 19:37

»

žurnālista viedoklis un atbilde

1. Kļūdas mēdz būt, bet parasti redaktori tās labo...


Kur ņēmi, ka, "ja tas ir viedoklis un versija, tad var rakstīt jebko, kas neaicina uz vardarbību, diskrimināciju utt".? Piemēram, man ir viedoklis un versija, ka tu esi zaglis, slepkava, izvarotājs un es to uzrakstīšu un to kāds publicēs? Nekad!
Viedoklis var būt katram, bet tad jāraksta konkrēti: man ir viedoklis,es uzskatu, ka u,tml., nevis viedoklis jāpasniedz kā ziņas!

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

27.01.2017. 19:31

»

nu nu

Labāk citējiet Satversmes 100. pantu, kur teikts, ka cenzūra ir aizliegta. Tāpat teikta, ka mūsu valstī katram ir tiesības brīvi paust savas domas, kas, kā noskaidrojas, tā vairs nav. Satversme un likums par Presi ielidojis miskastē? tagad, redziet, jurisdika un vēl sazin kas svarīgs. Un visi tiesneši...


Atgādinājums par to, ka šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" JEBKĀDA CENZŪRA ir A.I.Z.L.I.E.G.T.A ar LIKUMU, būtu visnotaļ atbilstošs, patiešām. Jo, kā ir vispārzināms - šajā "valstī" krampjaini agonējošajos masmēdītājos (kā redzams - ieskaitot arī šo w-lapu, vēl joprojām) nu jau ikdienišķi un totāli masveidīgi piekoptas apzināti PRETLIKUMĪGAS CENZŪRAS problēma ir kļuvusi par tik pat principiāli būtisku masmēdītāju "klupšanas akmeni" un "kauna stabu", kā nožēlojami profānu "žurnālistu" demonstrētais "necaursitami" trulais juridiskais analfabētisms.

Savukārt - par to, ka iepriekš minētais neapšaubāmi atbilst realitātei (diemžēl!!!, diemžēl...), liecina arī kārtējie nesekmīgie centieni "sajūgt" kopā Satversmes 100. pantā definēto aizliegumu CENZŪRAI (ko apzināti PRETLIKUMĪGI piekopj praktiski visi šajā "valstī" agonējošie masmēdītāji) ar brēcieniem pēc "tiesībām brīvi paust savas domas". T.i. - ar šādu profānu izpildīšanos tiek identiski nesekmīgi mēģināts prasti demagoģiski "attaisnot" vai vismaz kaut kā "piesegt" masmēdītāju ikdienišķi daudzskaitlīgos recidīvos NOZIEGUMUS, apzināti mērķtiecīgi ignorējot un pārkāpjot gan LR Satversmi, gan arī likumu "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" (skat. iepr. cit. - 26.01.2017., 17:32).

Kā jau iepriekš regulāri proponēts (t.sk. arī šajā w-lapā): "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt, bet gan - kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

27.01.2017. 19:17

»

oho

Vai te kads operas vai avizes uzbruceju advokats tur runu? ne,zurnalistika ir darbs ar informacijas avotiem,proti,cilvekiem . Tas ir intervijas,nevis briseles birokratija. Pilnigas mulkibas jus melsat


"Pilnigas mulkibas jus melsat!"
-------

KONKRĒTI?
Un, protams, arī juridiski / pēc būtības pienācīgi argumentēti, NEVIS ierasti truli demagoģiski.

Cita starpā - lai elementāri loģiski secinātu / formulētu jebkuram normālam cilvēkam elementāri pašsaprotamo, nebūt NAV nepieciešams būt "kads operas vai avizes uzbruceju advokats".

Savukārt, lai atļautos "gudri (c)irst" par to, ka "zurnalistika ir darbs ar informacijas avotiem,proti,cilvekiem . Tas ir intervijas,nevis briseles birokratija." un taml. tēmām, šādu paudumu tiražētājiem būtu tomēr jābūt pienācīgi kompetentiem attiecīgajā sfērā, jebkurā izpratnē / izpausmē. T.sk. arī demonstrējot vismaz "pa minimumu" atbilstošu dzimtās (?) valodas apguves līmeni / lietošanas prasmes (NEVIS - atļaujoties publiski "prezentēties" par nu jau kritiski masveidīga patiešām nožēlojama analfabētisma sērgas kārtējo vājinieku).

Atbildēt

viedoklis

27.01.2017. 18:36

»

kas arī bija jāpierāda

"Tas ir šausmīgi", patiešām -- izrādās, ka ne tikai jebkurā uzņēmējdarbības nozarē, bet arī masmēdītāju sfērā ir jāstrādā, NEVIS nožēlojami truli jālaiž muļķis. Un, pie tam vēl - masmēdītāju sfērā (cita starpā - tieši tāpat kā jebkurā citā taml. sabiedriski / publiski "orientētā / jūtīgā" sfērā), ir...


Vai vienkarsi kads dusmigais,kuru reiz zurnalists panema prieksa.nu,ja nepelniti,tad ok. Saprotu. Ja pelniti,tad nav ko trakot. Bet lietas jaskata plasak,ne jau tikai no savas pieredzes. Japajauta sev,kas notiks,kad presei uzliks striktas robezas. Neka laba. Varasviri daris savas rebez drosmigak un bezkaunigak.

Atbildēt

Smiltiņam

27.01.2017. 16:33

»

Smiltiņš

tu vienreiz aizvērsies ar saviem TIZLIEM komentiem,nerātnais


Labāk jau tizli komenti,nevis prasti,rupji kā jums !Labi vēl,ka bez "mātes"vārdiem,

Atbildēt

L.grantiņam

27.01.2017. 16:31

»

L.Grantiņš LRTT

Kādā grāmatā ir sacīts: "Un pēdējā laikā viņam būs liela vara dota..." Bet pēc tam viņi visi rotās laternas, jo:ko sējuši to arī pļaus


Kur tad bijāt pazudis tik ilgi?Vai tiesa piespieda klusēt?Latvijā nu ir drausmīga cenzūra visur ,bet tikai latviešiem.

Atbildēt

piekrist var

27.01.2017. 15:28

»

L.Grantiņš LRTT

Kādā grāmatā ir sacīts: "Un pēdējā laikā viņam būs liela vara dota..." Bet pēc tam viņi visi rotās laternas, jo:ko sējuši to arī pļaus


Arī reliģiski, protams, uz šo lietu var skatīties. Tomēr mēs to pasaules galu nesagaidīsim tik ātri, kad tā taisnība uzvarēs. Tādēļ tagad ir jācīnās ar šo ierāvēju komandu un koruptīvo sistēmu. Tikai kā? Nu nevajag balsot par tādu Bartaševiču vēlēšanās!

Atbildēt

nu nu

27.01.2017. 14:54

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Labāk citējiet Satversmes 100. pantu, kur teikts, ka cenzūra ir aizliegta. Tāpat teikta, ka mūsu valstī katram ir tiesības brīvi paust savas domas, kas, kā noskaidrojas, tā vairs nav. Satversme un likums par Presi ielidojis miskastē? tagad, redziet, jurisdika un vēl sazin kas svarīgs. Un visi tiesneši liek mīksto uz starptautiskajām normām.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.01.2017. 13:31

Kādā grāmatā ir sacīts: "Un pēdējā laikā viņam būs liela vara dota..." Bet pēc tam viņi visi rotās laternas, jo:ko sējuši to arī pļaus... .

Atbildēt

jautājums

27.01.2017. 12:08

»

Labais

Mazliet paskatījos....... 2015. gada 6...


A ko darīt, ka Rēzeknes mērs tiešām žņaudz uzņēmējus? Nedod iespēju nopelnīt, jo jāpelna tikai viņam?

Atbildēt

kante

27.01.2017. 11:34

esot Kārsavā pie radiem vienmēr ar sajūsmu lasu šo drosmīgo Ludzas zemi. Lai veicas cīņā ar monstriem, kas apsēduši Latgali.
Bet par tiesas sēdi var teikt ar veco labo parunu : neej ar bagātu tiesāties un stipru lauzties.

Atbildēt

žurnālista viedoklis un atbilde

27.01.2017. 09:56

»

jautājums

Saprotu, ka tiesas prāvā zaudēt nepatīk nevienam. Neviens zaudējušais tiesu parasti neslavē. Ne pārāk bieži izdodas dzirdēt, ka kāds prāvā zaudējušais publiski atzītu - jā, man nebija taisnība. Cilvēciski tas saprotams.Taču man vienalga rodas virkne jautājumu...


1. Kļūdas mēdz būt, bet parasti redaktori tās labo.
2. Iesaistīt tiesas procesos drīkst, bet pietiesāt maksāt kosmisku morālu kaitējumu -- absurds. Ja tiešām kāds nepamatoti aizskarts, tad, protams, jāliek atsaukums. Bet prasītājam jāpierāda, ka viņš ir apmelots. Nevis otrādi.
3. Drīkst žurnālisti un redaktori zaudēt tiesas procesos, ja strādā neprofesionāli.
4. Jā, ja tas ir viedoklis un versija, tad var rakstīt jebko, kas neaicina uz vardarbību, diskrimināciju utt.
5. Jā, mediji ir spējīgi atzīt savas kļūdas un dara to, kad tas ir noticis. Piemēram, šobrīd Ludzas Zeme ievietoja atsaukumu par kādu dakteri. Nevienam medijam, ja viņš nav netīrs un degradēts, nav vēlmes kādu nomelnot. Un, kad notiek tā, ka redakcijām uzliek naudas sodus, tad tas nozīmē iznīcīnāt vārda brīvību -- viennozīmīgi. Arī jūs drīz nevarēsiet pat komentāros paust savas domas, jo par domām būs jāatbild tiesā.

Atbildēt

viedoklis, par kuru var iesudzet

27.01.2017. 09:48

Tas ir šausmīgi -- arī tvnet portālam uzliek 50 000 eiro maksāt par viedokļu rakstu. Un Ludzas Zemei faktiski tas pats. Beidzot pie varas esošie izdomājuši, kā iebiedēt medijus. izrādās, nevis prasītājam jāpierāda, ka viņš aizskarts, bet žurnālistiem jāpierāda, ka viņi nav ēzeļi. Piekrītu, ka tagad nedrīkst publicēt faktiski neko vai arī žurnālistam, jāvāc mēnešiem ilgi dokumentu un pierādījumu mapes. Absurds!

Atbildēt

Labais

27.01.2017. 07:56

»

Atrurs

Laima Linuža, kāda jēga publicēt šādu rakstu, ja tajā ir viena vienīga šausmināšanās, bet neviena konkrēta fakta? Kāpēc advokāts ieteica pieteikt noraidījumu tiesnesei? Vai man pašam jāuzmin? Nu nelasu es to avīzi, tāpēc nezinu, kas vispār tajos rakstos tika apgalvots! Mazums, tiešā tekstā nosaucāt ...


Mazliet paskatījos....... 2015. gada 6.
februārī publicēto tekstu ar nosaukumu “Lucatnieka slepkavība: Bartaševiču klans
izrēķinās ar konkurentu?” un materiālu, kas publicēts 2015. gada 24. februārī ar
nosaukumu “Rēzeknes mērs žņaudz uzņēmējus”. Te jau par virsrakstiem vien bija 3000 jāpiedzen :D Attaisnojums arī smieklīgs - nav vainīgi, jo "tikai" pārpublicējuši.....

Atbildēt

bite

26.01.2017. 23:43

Linužas k-dze,nu žēl,ka jūs nezināt kas ir Bartaševičs!Tas ir tas pats SC Latgales Ušaks + Urbis!Rēzeknē visi zina,ka bez Bartaša atļaujas te pat nopirsties / atvainojos/ neviens nedrīkst.Vēlēšanās tāpat tika pirktas balsis gan par naudu,gan samagonu,bet visi baidās ziņot.Domē runā krieviski kā Rīgā,Celtniecības biznes viņa ģimenes nagos,Variantu nav !Par to cenzūru valstī ,pilnīgi piekrītu.Vien krievu mēdiji var muldēt ko grib.
Bet turaties!

Atbildēt

Atrurs

26.01.2017. 19:06

Laima Linuža, kāda jēga publicēt šādu rakstu, ja tajā ir viena vienīga šausmināšanās, bet neviena konkrēta fakta? Kāpēc advokāts ieteica pieteikt noraidījumu tiesnesei? Vai man pašam jāuzmin? Nu nelasu es to avīzi, tāpēc nezinu, kas vispār tajos rakstos tika apgalvots! Mazums, tiešā tekstā nosaucāt to domnieku par muļķi, kretīnu un idiotu - tad, iespējams, tiesas spriedums arī ir pamatots?

Atbildēt

jautājums

26.01.2017. 18:26

Saprotu, ka tiesas prāvā zaudēt nepatīk nevienam. Neviens zaudējušais tiesu parasti neslavē. Ne pārāk bieži izdodas dzirdēt, ka kāds prāvā zaudējušais publiski atzītu - jā, man nebija taisnība. Cilvēciski tas saprotams.Taču man vienalga rodas virkne jautājumu.
1.Vai tiešām žurnālisti un mediji uzskata, ka viņi nekad nekļūdās?
2.Vai tiešām mediji uzskata, ka viņus nemaz nedrīkst iesaistīt tiesas procesos?
3. Vai tiešām viņi uzskata, ka viņi nekad principā tiesas procesos nedrīkst zaudēt?
4. Vai tiešām drīkst rakstīt jebko, ja deklarē ka tās ir TIKAI viedoklis, versija un kā nu tur vēl visu nosauc?
5. Vai mediji un žurnālisti ir spējīgi kādreiz arī atzīt savas kļūdas un tikpat lielā formātā kā kļūda izskanējusi?

Atbildēt

Moduss

26.01.2017. 18:09

Lai veicas BARTAŠEVIČA KUNGS,linuzas-daukses nomelnošanas kampaņa pirmais čiks,taču sorosisti neapstāsies,vēl laiciņu resurss ir.

Atbildēt

26.01.2017. 18:08

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Ontūn, tas likums pieņmets 1990. gadā. Protams, labu gribot. Protams, tas ir likums, bet ļoti staipāms, jo nekonkrēts. Bez tam, ir vienkāršas fiziskas personas un ir valsts amatpersonas, publiskas personas. Ja akli seko šim likumam, tad nevar publicēt nekādu informāciju par personām. Te gan derētu pieredzējušāka jurista skaidrojums.

Atbildēt

reptilis

26.01.2017. 17:19

Jāpārsūdz.

Atbildēt

Eduards Lunis

26.01.2017. 17:13

---Izskatās, ka Latvijā ir vēl palikuši ĪSTI ŽURNĀLISTI!
Mums te, Ōgres rajonā avīze OVV ,pat kr. procesa laiķā publicē ziņas, lai tikai izdabātu vietējam varturim-Ķeguma domes pr. R. Ozolam!? Un Ogres policija piesedz Ozola un pašvaldības policistu likumpārkāpumus!
Izskatās- jālūdz Trampu, lai Latvijā varētu ieviest tiesiskumu, likvidēt noziegumu brīvību un noziedznieku nesodamību!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...