Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā, lūk

22.04.2022. 13:47

»

Fakts - tu ir dumjš

Krievi nebija Zelta ordā, krievu kņazistes maksāja nodevas un viss


Acīmredzot, maksāja ne tikai graudā, bet arī baudā! Fakt na ļico!

Atbildēt

Fakts - tu ir dumjš

22.04.2022. 13:44

»

Fakts

Man mācīja citādu vēsturi, bet Tev laikam ir PSRS vēstures pamati


Tev mācīja PSRS vēsturi, kur mongoļi-tatāri atnāca no Mongolijas. Pamēģini to tatāram pateikt, ka viņš ir mongolis. Tatārs ir bulgars.
Tā ir LV nelaime, ka māca PSRS vēsturi ar nelielām izmaiņām, ka boļševiki ir bija slikti, bet īsto neviens nav ierakstījis mācību grāmatās. Tāpēc stulbeņu paaudze ir izaugusi.

Atbildēt

!!!!!

22.04.2022. 13:44

»

!

Un to nacionālo pašapziņu šiem vācieši iepotēja Pirmajā pasaules karā, iesēdinot Mazepu par pārraugu


Vienalga, kas viņiem to nacionālo pašapziņu iepotēja, bet tagad mēs labi redzam rezultātu- kā viņi cīnās par savu zemi. Dotajā brīdī nav kareivīgākas un drošsirdīgākas tautas par ukraiņiem. Bet par ko cīnās t.s. visu tautu krievu tauta- vai par to tepiķi, ko kārtējo reizi var nofiņķīt citiem?

Atbildēt

Fakts - tu ir dumjš

22.04.2022. 13:36

»

Nu nu

It kā Krievija nu nebija Zelta Ordas sastāvā! Un paskaties uz tipisku krievu mordu, mongoļu- tatāru piesitiens ir skaidri redzams,un , kur tad vēl klejotāja gēns un drausmīgā nežēlība...


Krievi nebija Zelta ordā, krievu kņazistes maksāja nodevas un viss.
Un Ukraiņi badā sprāgstot ielenkumos atņem bērniem,slimajiem slimnīcās pārtiku, bet tagad sāks viens otru ēst "Azov staļā", ja nepadosies krievam

Atbildēt

Precizējums

22.04.2022. 13:28

»

rezumē

Sema onka viņpus dīķa sajūsmā! Nauda nāk, Eiropa būs Jeķķijas kolonija! Nezūd cerība uz Krievijas iznīcināšanu un tās dabas resursu pievākšanu


Mums visiem - civilizētiem cilvēkiem -šobrīd ir milzu cerības par ļaunuma impērijas - orku zemes Krievijas - pilnīgu iznīcināšanu

Atbildēt

Nu nu

22.04.2022. 13:27

»

Fakts - tu ir dumjš

13-gadsimtā tagadējās Ukrainas lielākā daļa bija "Zelta orda" ar galvaspilsētu Sarai. Tā ka mongoloīdi drīzāk ir ukraiņi


It kā Krievija nu nebija Zelta Ordas sastāvā! Un paskaties uz tipisku krievu mordu, mongoļu- tatāru piesitiens ir skaidri redzams,un , kur tad vēl klejotāja gēns un drausmīgā nežēlība.
Ukraiņi izskatās pavisam citādi un vērtības arī pavisam citas.
Galu galā krievu zaldāti jau ir tie, kas zog ukraiņu apenes un sūta uz savu čuhņu.

Atbildēt

:):):):):):)

22.04.2022. 13:25

»

Es

Jā, jā, jā, jā! Cilvēki, kas vairumā gadījumu nespētu nosaukt 10 mākslas darbus literatūrā, kino un citās jomās no t.s. kultūras kanona, arī tāpēc, ka tie visi tika radīti PSRS gados, tagad mācīs cittautībniekiem, kā pieņemt to "mūsu kultūru". Virspusīgi un deklaratīvi, frāzes un pastāsti. Pietiek palasīt...


Starpcitu, "pietiek palasīt komentārus FB, lai saprastu, kāds ir tas vidējais" pasaules pilsonis - latvietis, krievs, amerikānis, vācietis utt: " Pastulbs lumpens, kas, ja nedzen vagu pie britiem, brien atpūtā pa lielveikalu dārza apavos un skatās dzeltenos šovus" :):):)

Atbildēt

!

22.04.2022. 13:21

»

Retorisks jautājums

Ukraiņi ir tauta ar nacionālo pašapziņu.Bet kas ir t.s. visu tautu krievu tauta


Un to nacionālo pašapziņu šiem vācieši iepotēja Pirmajā pasaules karā, iesēdinot Mazepu par pārraugu!

Atbildēt

Fakts - tu ir dumjš

22.04.2022. 13:19

»

Fakts

Mongoloīdi krievu sobakēviči ier pasaulē VISRIERBĪGĀKIE


13-gadsimtā tagadējās Ukrainas lielākā daļa bija "Zelta orda" ar galvaspilsētu Sarai. Tā ka mongoloīdi drīzāk ir ukraiņi.

Atbildēt

Retorisks jautājums

22.04.2022. 13:18

»

Lasītājs

Krieviem varētu piešķirt bēgļa statusu, tie mierīgi, bet ukraiņiem gan nevajadzētu, tie riebīgāki par krieviem


Ukraiņi ir tauta ar nacionālo pašapziņu.Bet kas ir t.s. visu tautu krievu tauta?

Atbildēt

ss.com sludinajums mekle juristu iebraucejiem

22.04.2022. 13:06

tādējādi, ja , kā publicēts ss.com jau meklē juristu , tad Latvijā masveidīgi notiks tiesas un tā tālāk , ja nedos krieviem un citiem, kas ieradīsies no Krievijas patvēruma meklētaju statusu meklējot .

izlasiet.

Latvija vairs nav Latvija , ja latviešu portālā publicē sludinājumus krievu valodā.

kas ir ss.com administrācija ?

Atbildēt

ieejot ss.com

22.04.2022. 13:01

ir krievu valoda darba sludinajums ka mekle juristu, kurš rakstītu pieteikumus lai uzņem krievus u.c tautību parstavjus.

Atbildēt

:):):):):):)

22.04.2022. 12:53

»

ko te piebilst...

Pirmās rindkopas ir tikai apvainojoši teksti bez faktiska pamatojuma, jo tīmeklī klīstošie "fakti" nāk no šādiem opozicionāriem un "bēgļiem", kuri sava komforta un citu labumu dēļ ir gatavi stāstīt jebko...


Krievu īpatnība ir tā, ka viņi savu pašlabumu un komfortu meklē vienmēr un visur ārpus etniskās dzimtenes, un tomēr vienmēr paliek krievu šovinisti, lai kur atrastos.

Atbildēt

?

22.04.2022. 12:44

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

Pēdējais laiks, anulēt nelikumīgi piešķirto Latvijas pilsoņu statusu okupantiem un taisnīgi atgriezt tiem PSRS okupantu statusu. Tas būtu tikai pirmais pussolis tiesiskas valsts virzienā


Kuri būs tie okupanti? Vai Eiro parlamentārieti Vaideri, kas bija LVU politekonomikas katedras kom-partijas sekretāre arī ir okupants? Un cik tādu līdzīgu nav? Praktiski visa ZZS partija! Vēl justīcijas sistēma pilna ar visādiem vanšteiniem. Jeb tikai krievus --- pēc piederības tautībai? A ko ar žīdiem --- Ždanoku, Lidermani, Zīli utt. ?

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:36

Pirmkārt un galvenokārt, viņus interesē viņi paši, nevis Ukraina

И что автора удивляет? Большинство латышей тоже не сколько именно за Украину переживает, а просто боится, что Латвия может быть следующая.
Если бы волновала именно Украина, то воевать добровольцами поехало бы не 5-7 человек, а 5-7 тысяч.

А по факту "не давать никому" - крайне недальновидно. Никто не говорит, что нужно всем присуждать, кто себя назвал беглецом. Но вот ученых, сильных ИТ специалистов можно было бы как раз привлечь.
В мире идет борьба за мозги, а не за руки. Хотя за руки тоже. И в Латвии не все так хорошо ни с руками, ни с мозгами, чтобы сейчас так вот "и эти не дадим".
Сколько там по ФАКТУ получилось из Беларуси ИТ специалистов и фирм переманить? Были статьи, что пока что у Литвы и Эстонии лучше получается. Наверно там политики быстрее думали и действовали, пока наши занимались самопиаром со срыванием флагов.

Как бы потом автор сам через лет 5 не стонал бы "ой, что делать, что делать, нет ни мозгов ни рук в Латвии."

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

22.04.2022. 12:12

»

Idiotisms

Jo statusu var atņemt un var piešķirt. Tam nav nekādas nozīmes


Pēdējais laiks, anulēt nelikumīgi piešķirto Latvijas pilsoņu statusu okupantiem un taisnīgi atgriezt tiem PSRS okupantu statusu. Tas būtu tikai pirmais pussolis tiesiskas valsts virzienā.

Atbildēt

Idiotisms

22.04.2022. 11:16

»

Lasītājs

Krieviem varētu piešķirt bēgļa statusu, tie mierīgi, bet ukraiņiem gan nevajadzētu, tie riebīgāki par krieviem


Jo statusu var atņemt un var piešķirt. Tam nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Nekādas tukšas vietas nav jāaizpilda!

22.04.2022. 11:14

»

!

Nu korupcija mums ir saaugusi ar valsts pārvaldi un neredzas, ka ar to kas nopietni mēģinātu cīnieties. Krievijā vismaz cīnās ar korupciju. No Latvijas sakarīgie jaunieši cenšas aizbraukt, vieta paliek tukša un tā ar kaut ko jāaizpilda, ja nebūs "pildīta" ar krieviem, tad pildīsies ar melnajiem...


Kādi murgi! Vasts pārvalde unpolitikāņi tiek nodrošināti ar valsts parāda palielināšanu. Cilvēkkapitāls paredzēts nopotēšanai un pornogrāfijai.

Atbildēt

rezumē

22.04.2022. 10:49

Sema onka viņpus dīķa sajūsmā! Nauda nāk, Eiropa būs Jeķķijas kolonija! Nezūd cerība uz Krievijas iznīcināšanu un tās dabas resursu pievākšanu!

Atbildēt

Es

22.04.2022. 10:31

»

Lasītājs

Lielais vairums krievvalodīgo iebrauc vieni bez savas kultūras un netaisās pieņemt mūsējo --- tie ir okupanti


Jā, jā, jā, jā! Cilvēki, kas vairumā gadījumu nespētu nosaukt 10 mākslas darbus literatūrā, kino un citās jomās no t.s. kultūras kanona, arī tāpēc, ka tie visi tika radīti PSRS gados, tagad mācīs cittautībniekiem, kā pieņemt to "mūsu kultūru". Virspusīgi un deklaratīvi, frāzes un pastāsti. Pietiek palasīt komentārus FB, lai saprastu, kāds ir tas vidējais latvietis. Pastulbs lumpens, kas, ja nedzen vagu pie britiem, brien atpūtā pa lielveikalu dārza apavos un skatās dzeltenos šovus.

Atbildēt

Lasītājs

22.04.2022. 09:39

»

Es

Tas, ka bēgļi būs un nāks šeit no Ukrainas, Baltkrievijas un arī Krievijas, ir skaidrs. Ja skatās uz svaigāko Sīrijas bēgļu piemēru, tad magnēts būs nauda - finansiāls atbalsts, pabalsti utt. Latvijas politikai un varai šajā ziņā ir "labas" iestrādes - nedot neko ne savējiem, ne svešiem, kā jau pamesliem...


Lielais vairums krievvalodīgo iebrauc vieni bez savas kultūras un netaisās pieņemt mūsējo --- tie ir okupanti.
Kad iebrauc inteliģente, tad tie ienāk ar savu kultūru un var pieņemt arī mūsu --- tie ir cittautieši, kas ir tādā, jeb šādā formā integrējami.

Atbildēt

!

22.04.2022. 09:31

»

nu

vispār tāds ir slikts scenārijs, jo mēs nevaram integrēt milzu masu, tā masa integrēs mūs, un Latvija pārvērtīsies par tādu pat piedēkli, guberņu kā visas Mogiļevas, Bobruiskas, Baltkrievijas, ar visu no tām izrietošajām sekām, jo cilvēks pēc dabas ir slinks radījums - par latviešu valodu un kultūru...


Nu korupcija mums ir saaugusi ar valsts pārvaldi un neredzas, ka ar to kas nopietni mēģinātu cīnieties. Krievijā vismaz cīnās ar korupciju. No Latvijas sakarīgie jaunieši cenšas aizbraukt, vieta paliek tukša un tā ar kaut ko jāaizpilda, ja nebūs "pildīta" ar krieviem, tad pildīsies ar melnajiem.
Kas labāk? Domāju, ka krievi.

Atbildēt

Es

22.04.2022. 09:27

»

nu

vispār tāds ir slikts scenārijs, jo mēs nevaram integrēt milzu masu, tā masa integrēs mūs, un Latvija pārvērtīsies par tādu pat piedēkli, guberņu kā visas Mogiļevas, Bobruiskas, Baltkrievijas, ar visu no tām izrietošajām sekām, jo cilvēks pēc dabas ir slinks radījums - par latviešu valodu un kultūru...


Tas, ka bēgļi būs un nāks šeit no Ukrainas, Baltkrievijas un arī Krievijas, ir skaidrs. Ja skatās uz svaigāko Sīrijas bēgļu piemēru, tad magnēts būs nauda - finansiāls atbalsts, pabalsti utt. Latvijas politikai un varai šajā ziņā ir "labas" iestrādes - nedot neko ne savējiem, ne svešiem, kā jau pamesliem, tikai savā slēgtā lokā sadalīt. Atpirkšanās ar sausās paikas ziedojumiem der tikai no attāluma. Šeit vajadzēs to krievu un ukraini piķot, ēdināt un izguldīt. Līdz ar to precizēsim - daudzi krievu izceļotāji te noteikti uzradīsies, bet paliks tikai tad, ja ekonomiskās saites ar Krieviju un uzņēmumiem Krievijā izdosies uzturēt, nostiprināt vai atjaunot. Pagaidām izskatās, ka būs vienkārši jauna humanitārā krīze, kuru pasaules valdnieki, nu, tāds klauns kā levits, mēģinās noairēt bez asignējumiem, aizbildinoties ar politiskiem uzstādījumiem. Bet ko tad, ja tādu "nepieņemamu" krievu būs tūkstošu tūkstoši? Par to, ka līdzīga mentalitāte pievilksies, ir skaidrs kopš padomju laikiem: visi sabraukušie krievi, ukraiņi un belorusi te principā izskatās kā viena masa, ko vieno krievu valoda. 20 gadu laikā nekādas izmaiņas neradās, PSRS valodu politika vairs tur ņe pri čom.

Atbildēt

Lasītājs

22.04.2022. 09:20

Krieviem varētu piešķirt bēgļa statusu, tie mierīgi, bet ukraiņiem gan nevajadzētu, tie riebīgāki par krieviem.

Atbildēt

ASV protektroāts Latvija

22.04.2022. 09:10

Virsarakstam pilnībā piekrītu. Prostitūtas kā Sobčaka Latvijā nav vajadzīgas.

Atbildēt

tā jau ir - mūsdienās reti, kad saimnieks pats personiski tevi sveic

22.04.2022. 09:04

»

Un

ja vēl viņš sāktu darīt kādu daudzmaz derīgu darbu,nu kaut vai slaucīt ielas,tad varētu teikt,ka pasaule kļuvusi bagātāka


derīgu - kam? tev? man? kādam citam?

Atbildēt

nu

22.04.2022. 09:02

»

3. pozicija

Kur jadzivo krievuvalodigiem kas vairakas paauddzes dzivo Latvija vai ari katrs gimenes loceklis piedzima dazada valsti, bet visa gimene sobrid dzivo seit? Nav jau nekas slikts celot / parvakties. Problemas sakas tad, kad Francija uz protestiem ir gandriz visi melni. Tad kad Skandinavu valsti uz ielam...


vispār tāds ir slikts scenārijs, jo mēs nevaram integrēt milzu masu, tā masa integrēs mūs, un Latvija pārvērtīsies par tādu pat piedēkli, guberņu kā visas Mogiļevas, Bobruiskas, Baltkrievijas, ar visu no tām izrietošajām sekām, jo cilvēks pēc dabas ir slinks radījums - par latviešu valodu un kultūru kā dominējošo valsts pamatā aizmirstiet, labākajā gadījumā saglabāsies Brīvdabas muzeja mērogā, izzudīs jau tā tikai puslīdz saglabājusies, puslīdz iznīcinātā padomijas laikā rietumu kultūrā sakņotā mentalitāte un pārņems tā, kas radījusi patreizējo Krievijas impēriālistisko domāšanu, vājprātīgo korumpētību,zagšanu, orientāciju tikai uz sevi, ne kopējo, pilsonisko. Tāpēc labāk veicināt šo bēgļu plūšanu uz lielajām, spēcīgajām valstīm, kur nav gājusi pāri padomju vara, tur ir iespēja cilvēkiem mainīties uz cilvēciskā pusi, redzot normālu dzīvi, bez naida, primitīvisma un agresijas.

Atbildēt

ņinastučiš hļēbuško ņe palučiš

22.04.2022. 09:00

»

IM

"Ja tu uzskati, ka tava valsts drīkst uzbrukt citai valstij...


ļoti daudzi no vietējajiem viedokļu paudējiem, mentāli atrodas tieši Putas pusē, tikai paši to neredz (neapzinas) u nnegrib redzēt -paši uz sevi navpat vienu sekundi! jo tur tas slēpjas! dziļi, dziļi tajā vietā, kurā ļoti sen atpakaļ, pukstēja sirds, tagad atkal kaut kas ir sācis pukstēt, par ko nevienam nedrīkst teikt. visu, tikai ne to.

Atbildēt

Cik var

22.04.2022. 08:33

»

IM

"Ja tu uzskati, ka tava valsts drīkst uzbrukt citai valstij...


Kārtējais Kremļa trollis.

Atbildēt

turi mēli un nerunā lieku

22.04.2022. 08:31

Nu ja sāk šķirot bēgļus tad tas jādara godīgi, kaut vismaz uz to pusi. Daudz Ukrainas kara bēgļu
ienāk un iebrauc Latvijā no Krievijas puses. Daudzi no viņiem dzīvoja un strādāja Krievijā, bet ar Ukrainas pasēm. Saprata, ka Latvija ir maza Klondaika no viesmīlības un dāsnuma puses un dodas uz šejieni, it kā bēgot no kara zonas, bet īstenībā ar to piesedzas, jo dzīvesvietas deklarēta Ukrainā. Izsekot un pierādīt pretējo mūsējie nespēj un tas šajā mirklī nav humāni.

Atbildēt

IM

22.04.2022. 08:26

"Ja tu uzskati, ka tava valsts drīkst uzbrukt citai valstij..."
Vai tad karš ir aizliegts, ir kāds tāds likums kas aizliedz karu? Manuprāt taču karu kā tādu neviens nav aizliedzis, un to vispār nevar aizliegt. Izejot no tādiem aplamiem uzstādījumiem jau raksta ievadā ko var sagaidīt no paša raksta? Kārtējo murgojumu?

Atbildēt

Es

22.04.2022. 07:45

Īsāk sakot, mēs uzņemsim i ukraiņus, i krievus, tikai viņi te integrēsies savā pierastajā krievvalodīgo vidē un telpā. Mazākais pievelkas pie lielākā, nevis otrādi. Zanders pasaules pārkārtošanas vietā varētu vienreiz par pabalsta naudu (ja darbavietas normāli nemaksā par darbu) aiziet pie kāda zobu, matu un ragu speciālista un sakopt sevi. Tas jau būtu solis uz kārtīgāku pasauli. Bet ērtāk ir sēdēt beņķī un tēlot politiski nozīmīgu personu. Kardināls viņš nav, bet pelēks točna ir.

Atbildēt

Muļķu runas

22.04.2022. 07:36

»

Parfīms

Ja vēl neesi sapratis, tad Ukrainā izšķiras Eiropas liktenis. Bet tev jau dienišķā desa ir svarīgāka par visu. Tad jau nav jābrīnās, ka krievu karavīri ne tikai karo Ukrainā, bet arī apenes zog un sūta uz savu čuhņu


Nekas Ukrainā neizšķiras Eiropai. Eiropai Ukraina ir pirdiens, kurš jāpacieš.

Karš var ieilgt līdz 2025. gadam ar pavisam citiem mērķiem - tue iesākti tika ar kovidafēru. Globāla ekonomikas pārkārtošana un izdzīvojušā cilvēkkapitāla uzskaite šekeļos.

Atbildēt

Parfīms

22.04.2022. 07:33

»

Serafims

Nu jā,šis tiešām labs!ja kāds te var pateikt,ka viņu pirmkārt interesē Ukraina un tikai tad nāk personīgās intereses,tad lai tas bliež ar akmeni pirmais


Ja vēl neesi sapratis, tad Ukrainā izšķiras Eiropas liktenis. Bet tev jau dienišķā desa ir svarīgāka par visu. Tad jau nav jābrīnās, ka krievu karavīri ne tikai karo Ukrainā, bet arī apenes zog un sūta uz savu čuhņu.

Atbildēt

Es

22.04.2022. 07:33

»

Mēs

Lai jau viņi staigā pa pasauli, tikai ne Latvijā. Rakstā tas taču skaidri tika pateikts.Mēs Latvijā vēsturi esam apguvuši arī no personīgās pieredzes, ne tikai no vēstures grāmatām. Un tava Kremļa troļļa spalvainā kāja arī te ir labi redzama


P.S. tavi epilētie tievie 45 dzimumu sociālā konstrukta īpatņa stilbiņi noteikti nebūs foršākais, ko tu te vari parādīt, un pederastu te arī maz - tu un vēl viens Dmitrijs.

Atbildēt

Es

22.04.2022. 07:30

»

Mēs

Lai jau viņi staigā pa pasauli, tikai ne Latvijā. Rakstā tas taču skaidri tika pateikts.Mēs Latvijā vēsturi esam apguvuši arī no personīgās pieredzes, ne tikai no vēstures grāmatām. Un tava Kremļa troļļa spalvainā kāja arī te ir labi redzama


Tu atkal nesaprati. Viņi tiešām staigās, ja būs sabrukums. Rakstā ir izteiktas tikai vēlmes, bet ne fakti. Neviens nespēj prognozēt, kas īsti notiks Krievijā sabrukuma gadījumā, es domāju, ka varu pārņems militāra hunta, bet to, ka šeit ieradīsies arī bēgļi - cilvēki no Krievijas, gan var prognozēt.

zandera raksts ir viens no daudzajiem viedokļiem (to ir simtiem), bet tu to uztver par gatavu scenāriju. :)

Ja mēs par tiem putinistiem runājam un sakām, ka visa Krievija ir vainīga (?) par tās ievēlētajām/atbalstītajām amatpersonām, der arī kādreiz paskatīties, cik KF balsstiesīgo tad piedalās prezidenta un Valsts domes vēlēšanās. Un tad apdomāt, ko un kā turpmāk postulēt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...