Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Beidziet slepkavot bērnus

Viesturs Silenieks
25.05.2017.
Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ADG

29.05.2017. 11:05

Bildē redzamā josla ir iezīmēta platākajā vietā, ko var atrast uz Brīvības ielas Centrā.
Citur knapi ir divas joslas.

Atbildēt

Es

27.05.2017. 13:35

Skaidrs tagad, kas rakstu komentāros abstrakti stāsta par citu valstu pieredzi - tas ir arī Silenieks. Pieaudzis čalis, bet pat nesaprot, ka Niīderlandes prakse, pieredze un kur nu vēl statistika velo jomā uz mums attiecas tikpat daudz, cik Nīderlandes statistika auto jomā. Praktiski necik. Rīga ir pārāk aizspēlējusies pārsimt cilvēku dēļ, kas ripinās tikai sezonā. Es to varu pierādīt.

Atbildēt

un vēl

27.05.2017. 08:31

par velosipēdistu CSN zināšanām brīnišķīgi runā veloceliņš Rīga-Jūrmala.
Braucu tur tik regulāri, ka varu pat runāt par bīstamo kategorijām:
1.jaunieši barā (viņi vispār nesajēdz, kas ir sadalošā josla, mauc visi barā, beidzamā brīdī pretīmbraucējam, kas jau gandrīz apstājies šķēršla priekšā, iedod šķirbu, pa kuru izspraukrties cauri)
2.jaunās ģimenes, arī brauc vai nu pa visu celiņu blakus, vai savus bērnus, kuri tikko iemācījušies braukt atstāj aizmugurē, tad nu mēģini šos intenšivas satiksmes laikā apdzīt. Komplektā vēl var nākt- mammu, es vairs nevaru (un es viņam ticu), riteņa mešana prom un krišana.
3. Jaunas meitenes īsās kleitiņas, brauc, brauc- iezvanās telefons vai gribas padzerties, nobremzē un apstājas tieši turpat, kur braukušas (auto tas būtu joslā pa vidu). Tad tiek tītas maizītes, dzerts vai runāts pa tālruni.
4. ar roku rāda apdzīšanas manevrus tikai profi, kur tiešām var redzēt, ka viņi pārvalda CSN

Atbildēt

bingo

27.05.2017. 08:01

»

ko nu

Ja jau velosipēdistiem ļauts braukt kopējā satiksmē, tad jābūt tehniskajai pasei, kā arī CSDD noliktiem eksāmeniem


pilnīgi piekrītu,.
Policijai jāpārbauda arī vellist, uzliekot sodus par CSN pārkāpumiem vai braukšanu bez vellistu tiesībām, bet viņi to dara reti vai nedara nemaz.

Atbildēt

ko nu

27.05.2017. 04:45

»

Man patīk velosipēdisti

bet teikt, ka auto šoferi tie vainīgie, tas nu ir mulķīgi teikts...


Ja jau velosipēdistiem ļauts braukt kopējā satiksmē, tad jābūt tehniskajai pasei, kā arī CSDD noliktiem eksāmeniem.
Vai nav absurds, pilsēta cenšas, lai būtu mazāk sastrēgumu, bet 1 velists aptur visu kustību, jo smagais nevar apdzīt. Visi brauc uz 30 posmā kur 70 atļautais.

Atbildēt

sērijveida slepkava

26.05.2017. 22:13

»

Man patīk velosipēdisti

bet teikt, ka auto šoferi tie vainīgie, tas nu ir mulķīgi teikts...


Velonodoklis ciskudrilleriem pilsētu ielās un uz koplietošanas ceļiem ir apsveicama un atbalstāma ideja.

Atbildēt

Man patīk velosipēdisti

26.05.2017. 17:13

bet teikt, ka auto šoferi tie vainīgie, tas nu ir mulķīgi teikts.
Piedāvāju gan gājējiem, gan velosipēdistiem mācīties CSN.
1. gājēji, īpaši veci ļaudis, slāj pāri vairākām joslām kur pagadās;
2. velobraucēji vispār domā, ka ir īpaša suga, jo - kad grib, brauc kā auto, kad grib- metas uz ietvi un gājējiem aiz muguras dzindzina savus zvanus, visus, kuri nu ir. Kā es varu zināt-kurā brīdī viņi sevi iedomāsies par ko.
ESmu bijusi visās pozīcijās, tādēl varu runāt. P.S. Un riteņbraucēji tad tiešām var maksāt par koplietošanas ceļiem.

Atbildēt

autovadītāji citās valstīs maksā vairāk

26.05.2017. 13:30

»

A.P.

"Jau tūkstošiem gadu ir zinātnieki, kuri veikuši dažādus pasaulē nozīmīgus atklājumus." Vai tiešām autors nav gājis skolā? Tas ir papildinājums "Latviešu idiotismu kolekcijai", kur jau ir tādas pērles kā "latvieši ir cēlušies no inkiem", "visu tautību latvieši" u.c


Tas ka zinātnieki ir tūkstošiem gadu, tas man jaunums - mūsdienu zinātnieki tomēr atšķiras no tiem, kas bija pirms simts gadiem, kur nu pirms tūkstošiem gadu. Tās ir stila atliekas no PSRS.

Labāk būtu, ja rakstītu, ka jau miljons gadu cilvēki ir kājāmgājēji, bet ar auto brauc tikai 100 gadus. Priekš smadzeņu evolūcijas un instinktu izveidošanās kā kājāmgājējiem un vadītājiem rīkoties uz ceļa tas ir kā mirklis.

Atbildēt

autovadītāji citās valstīs maksā vairāk

26.05.2017. 13:24

»

opā

Ceļš pieder visiem, bet maksā par to tikai autovadītāji (transporta nodoklis + akcīze = vairāk nekā tiek dota nauda ceļiem) un vēl par šo to. Auto slepkavo? Bet varbūt riteņbraucējs nodarbojas ar pašnāvību? Pēc statistikas gājēji/riteņbraucēji iet bojā Latvijā katru gadu praktiski tikai dienas tumšajā...


Vai par transporta nodoklī samaksāto var apmaksāt bēres un atlikušo apgādnieka zaudējumu, nemaz nepieminot cilvēka vērtību?

Par transporta nodokli ir jābūvē ceļi un tajās izmaksās ietilpst arī gājējiem un riteņbraucējiem drošas infrastruktūras izveidošana. Tas jautājums ir tā kā korumpētajiem valsts ierēdņiem kur viņi šo naudu liek, jo gājējiem vai riteņbraucējiem šī nauda netiek dota... :D

Ceļi ir sabiedriskais īpašums un izmanto kopēju telpu - maksas ceļus uz privātas zemes var būvēt kā gribās, bet par transporta nodokļiem zemes iegādei zem ceļiem un par zemes nodokļa izmaksām nekādīgi nesanāks ar to ko autobraucēji Latvijā maksā par ceļiem nodokļos... ;)

Atbildēt

opā

26.05.2017. 11:59

Ceļš pieder visiem, bet maksā par to tikai autovadītāji (transporta nodoklis + akcīze = vairāk nekā tiek dota nauda ceļiem) un vēl par šo to. Auto slepkavo? Bet varbūt riteņbraucējs nodarbojas ar pašnāvību? Pēc statistikas gājēji/riteņbraucēji iet bojā Latvijā katru gadu praktiski tikai dienas tumšajā laikā, īpaši tumšajos rudens vakaros, ārpus pilsētām (laukos un ciematos). Problēma ir pamanāmība, to atzīst policija un visi kas šo problēmu pētījuši. Kādā veidā velojosla Rīgā palīdzēs gājējiem/velobraucējiem uz lauku ceļiem? Un kāpēc velorasti grib velojoslu tieši uz Brīvības ielas? Citu ielu Rīgā nav? Kur loģika likt velojoslas uz maģistrālajām ielām? Kāpēc nevar pa paralēlām ielām satataisīt? Turpat ir Barona iela, turpat ir velojosla uz Valdemāra/Miera ielas, ko vēl vajag? Aiz VEF tilta ir velojosla. Tagad katrā ielā zīmēsim velojosla, valstī, kur 9 mēnešus gadā ar velo braukā tikai kurjeri un daži psihopāti?

Atbildēt

zinošais

26.05.2017. 08:28

Tiesībām jābūt līdzsvarā ar pienākumiem !
Nav nekādu indikāciju, ka mums draudētu pārapdzīvotība un vienkārši sāktu trūkt fiziskās telpas !
Atslēgas vārds manuprāt ir mierīga līdzāspastāvēšana un dažu vienkāršu aksiomu ievērošana un lietošana.
Un lai to attīstītu nekas labāk kā lomu maiņa nav izdomāts !
Un ikvienam ir iespēja šajā vairāksolīšanas laikā paprasīt politiķiem arī plānveidīgu un konsekventu rīcību visos virzienos un tad varbūt arī nebūs ilgi jāgaida, kad Rīgā būs normāla gājēju iela, normālas velojoslas un tikpat normāla un loģiska satiksmes organizācija !
Atcerēsimies par to 3. jūnijā ! ! !

Atbildēt

gunča

25.05.2017. 21:17

Sileniek, tuvojas vēlēšanas? ZZS slikti baro?

Atbildēt

Murovejs

25.05.2017. 20:30

Pirmā investīcija un labais darbs būtu visiem "neaizsargātajiem" iemācīt CSN un piespiest tos ievērot. Ja jau tik ļoti aizstāv velosipēdistus, tad varbūt vajadzētu arī pastrādāt pie tā, lai "neaizsargātie" nebrauktu pāri krustojumiem pie sarkanās gaismas, lai neapdraudētu gājējus, braucot pa ietvēm, utt. Par pieklājību un "aizsargāto" automobilistu tiesību respektēšanu parunāsim pēc tam, labi? Pagaidām būtu labi, ja no "neaizsargātajiem" uz ceļa nebūtu jāraustās, nezinot, kādus brīnummanevrus nākamajā sekundē sagaidīsi.

Atbildēt

zzs pašreklāma

25.05.2017. 17:27

Jāveido ielas ar vienvirziena kustību, tad pietiks vietas visiem. Nevar uzbūvēt šauru zeķi, novilkt divas joslas un braukt visos virzienos bez negadījumiem.

Atbildēt

kode

25.05.2017. 17:06

Parasti piekrītu Jūsu viedoklim, bet šoreiz garām.
Pat mulsina, cik, izrādās, liela var būt smadzenēs korekcija.
10 cilvēku dzīvesstilam vēlas pakļaut tūkstošus šajās šaurajās, sniegiem pilnajās (rudens, ziema, pavasaris) ielās.
Populisti

Atbildēt

Velo 56616161

25.05.2017. 15:50

Klajš populisms. Uzkrāsotā velojosla konkrētajā vietā patiešam nevienam netraucē un ir pilnīgi vietā, bet to nav iespējams realizēt visā ielas garumā no Brīvības pieminekļa līdz Gaisa tiltam. Ir posmi, kur knapi sanāk vieta sabiedriskajam transportam (pie Rīgas Modes, piemēram), pirms Tallinas ielas krustojuma un vēl, vēl. Visā garumā šādu skaistumu nav iespējams ierīkot. Rakstu to tādēļ, ka pats šo maršrutu izmantoju katru nedēļu. Vienīgais risinājums - jāsadzīvo velosipēdistam ar automobilistu, cerot, ka nenobrauks un būs savstarpēja sapratne. Šitā josla visā garumā ir nereāls pasākums, bet paldies par akciju, kas sunim asti cels, ja ne pats!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...