Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XXX

02.06.2022. 09:48

nauda nesmird! vai nav vienalga, ka tā nākusi no plulera kabatas? paraugdemonstrējums ka liela nauda liek līst uz vēdera tiem, kuru vienīgais Dievs ir šī nauda.naudas dēļ var attaisnot visu, pat latviešu valodas nezināšanu un lojalitāti fašitu režimam, jo šiem cilvēkiem nav nekā svēta kā vienīgi savtīgas intereses un viņu personīgā labklājība.kad iesiet vēlēt kārtīgi padomājiet

Atbildēt

BA

05.03.2022. 21:34

Es nesaprotu, kāpēc Jaunupam jātaisnojas par Trīs zvaigžņu ordeņa kavaliera Avena konsultēšanu. Bankas prezidents ar Avenu tikās jau tad, kad tas bija iekļauts Latvijai nevēlamo sarakstā. Un nekā, nebija publiski jālej asaras.

Atbildēt

sola

03.03.2022. 13:51

»

vērotājs

Glumais klīsteris


Kāds nu tur klīsteris....NELIETIS

Atbildēt

nu

03.03.2022. 13:07

»

Nu nu

Nez vai šis tautības cilvēki gāja strēlniekos


Ir pieejami vārdi un uzvārdi strēlniekiem. Bet kur teikts, ka Avens ir ebrejs? Māte ebrejiete?

Atbildēt

vija

03.03.2022. 07:28

»

Vilmārs

Virsraksts vienkārši burvīgs


Virsraksts ir ļoti atbilstošs. Alkatīgs un varaskārs kroplis, ak, redz, naudu nav ņēmis skaidrā, tikai atprečojis caur savu kabatas PR kompāniju? Nu i arguments morālajam kroplim!
Baisais arguments: Un būsim jau arī godīgi, ka ne visi, kas ir ieguvuši Latvijas pilsonību par īpašiem nopelniem vai savas izcelsmes un ģimenes saišu dēļ, ne vienmēr spēj tekoši runāt latviski.
Būtu labāk izmantojis iespēju paklusēt, stulbenis, pats nesaprot, ko runā.

Atbildēt

vērotājs

02.03.2022. 21:01

Glumais klīsteris...

Atbildēt

Puspups, kuru aizmirsa...

02.03.2022. 17:32

»

west

Sīkpups jau nav vainīgs, ka piedzimis kā muļķis. Kas izveidoja šo ākstu par "ietekmes aģentu"! Kas izbīda šādus nejēgas un sorosu stipendiātus kā spriņģes, viņķeles, voikas, kažokas u.c


Sīkpupa komanda tika pie teikšanas, pateicoties mūsu tautas stulbajam naivumam, klausot bijušo un esošo blēžu propagandas reklāmas! Atliek tomsoniņiem, spiņģēm zanreriem un pārejamiem "šovmeņiem" nolaist ūdeni, kā bāleliņi jau sajūsmā spiedz! Nu rudenī būs interesanti, klauni ar šleseriem, govjujāņiem jau klauvē pie Saeimas stūra! Arī vecie liberasti žegojās ar viendzimumu pāriem, pie baznīcu durvīm. Cik tautai būs prāta, to šoruden redzēsim!!!

Atbildēt

Hulk

02.03.2022. 16:04

Gribu vērot ziņās kā Avenam atņem pilsonību un Jaunupa kungs atgriež iemaksāto avansu, ar suicīdu vai bez.

Atbildēt

Vilmārs

02.03.2022. 15:00

Virsraksts vienkārši burvīgs...

Atbildēt

Līķu Vaira

02.03.2022. 13:23

»

Sandra Klaniete

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu


Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un saviem mīļajiem kapuvietas ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pert agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!

Atbildēt

west

02.03.2022. 13:02

Sīkpups jau nav vainīgs, ka piedzimis kā muļķis. Kas izveidoja šo ākstu par "ietekmes aģentu"! Kas izbīda šādus nejēgas un sorosu stipendiātus kā spriņģes, viņķeles, voikas, kažokas u.c.
Avens ir žīds vai jevrejs, ko vada citi "likumi"!

Atbildēt

Zee

02.03.2022. 12:25

Piederību civilizētajai cilvēcei nosaka divi apstākļi: 1) kovidvakcīnas plus būsteru esamība, 2) mantras: "Putins ir asiņains slepkava" atkārtošana ik uz soļa. Bez pirmā nosacījuma jums tiek liegta iespēja strādāt un nopelnīt dieniško maizi, iepirkties veikalos, apmeklēt pūļa pasākumus, doties ceļojumos. Nebrīnīšos, ka drīz abi nosacījumi tiks apvienoti vienā. Piemēram, ienākot veikalā būs jāparāda ne tikai ku-kū kods, bet jānoskaita "Putins ir slepkava". Kādu laiku tā būs, tad viss mainīsies (Nostradamus).

Atbildēt

IZSAMISIS.

02.03.2022. 12:21

»

autoram

Jaunups ir un vienmēr ir bijis NELIETIS, šantāžists un pašlabuma meklētājs


Ja vēl nav, JAUNUPAM nav tālu līdz KANGARAM.

Atbildēt

adaaaaui

02.03.2022. 11:42

»

Fāze

Tam basketbolistam tak fāžu nobīde - stāsta par Avena projektiem divtūkstošo gadu vidū…? Laikam Nostrdamu vai Finku sapnī redzējis


Man liekas džeku uzmeta un tad savā bezspēcībā klabina pa tuastiņiem. kas - Avens neņems savā laivā? :D

Atbildēt

autoram

02.03.2022. 11:24

Jaunups ir un vienmēr ir bijis NELIETIS, šantāžists un pašlabuma meklētājs

Atbildēt

Melnā Māte Māra

02.03.2022. 11:20

Labs sižets:
Kurts Vonnegūts "Titāna sirēnas" (īss saturs).
Lai veiktu revolūciju vai valsts apvērsumu, ir vajadzīgs masu pasākumu režisors (varbūt vairāki). Un vēl vajadzīgs varonis, kāda spoža zvaigzne, vēlams, ieradies no Marsa. Tas nekas, ja tam onkam pagātnē kas nelabs, varbūt to neuzzinās.
Un kad varonis ieradīsies, tiks sagaidīts ar sapulcēto ļaužu gavilēm un visādi sumināts, viņam pašam par pārsteigumu.
Kad pasākums būs visus nogurdinājis un aprims, varēs varoni ar dziesmām pavadīt uz kosmosa kuģi, solot viņu aizvest uz Saturna pavadoni Titānu, kur esot brīnišķīgi apstākļi un viņu gaida ezerā plunčājošās skaistules - Titāna sirēnas.
(Piebilde - tas nav Ukrainas gadījums, tāds sižets der tepat Latvijā.)

Atbildēt

Jaunpups

02.03.2022. 11:08

Nav obligāti naudu kukulī jāņem. Darbības ir sodāmas arī par starpniecību, tirgošanos ar ietekmi utt.

Atbildēt

Veita Gribule

02.03.2022. 11:01

»

Sandra Klaniete

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu...


Balto māt, vai tā bija sākumā norunāts? Krievija līdz pat 2014. gadam bija NATO stratēgiskais partneris. Un ko, tiklīdz tai rodas nepatikšanas, tā novērsties? Es tiku Eiroparlamentā pateicoties ģimeniskām vērtībām, un tikai Krievija var mums palīdzēt cīņā pret neoliberāļiem. Ak nē, ko es saku, liberāļi man palīdzeja noturēties EP... Nē, vispār esmu politikā vīlusies un nedošos karot...kurā pusē? Vēl nezinu, kur izdevīgāk.

Atbildēt

Jautājums

02.03.2022. 10:38

Nav labi kost maizes tēvam rokā. Kas tad turpinās finansēt Jaunupa politiskos projektus?
Būtu labāk paklusējis.

Atbildēt

Хм

02.03.2022. 10:37

»

Ņepoņimājem tvoja

sobāčin jazik


Ты смешной такой) Я уже не раз читал, что не понимаешь) Ну иди настучи в VDD. Кто знает, какая у тебя там историческая память. МОжет ты или твои предки помогали коммунистам в 1949 списки на высылку делать. Есть категория такая людей, которые готовы выслужиться перед любой властью. Вот ты сейчас бегаешь за мной везде сзади со своим "не понимаю собачий язык", свою лояльность показываешь)

Atbildēt

Nemaksajiet Jaunupam, viņš jūs nodos

02.03.2022. 10:29

Jaunups ar purni pa priekšu lien ka tads apmizies lapsēns balsi drebelēdams.

Atbildēt

dr. Apinis

02.03.2022. 10:27

12. Kā Tu vari praktiski nocirst sev roku un izraut aci?

Pirmkārt, noslēdzot derību ar acīm. Izlasām Īj 31:1.

Otrkārt, ņemot zobenu rokā un ejot karā pret grēku! Izlasām Ef 6:17

Treškārt, ņemot palīgus blakus, taisnus cilvēkus, kuriem izsūdzēt grēkus. Izlasām Jk 5:16. Izsūdzēt ir sāpīgi, tādēļ no tā baidāmies. Bet arī izraut aci un nocirst roku ir sāpīgi, un tomēr Jēzus uz to aicina, jo tas mums nāks par labu.

Atbildēt

XEP

02.03.2022. 10:09

»

Sandra Klaniete

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu...


Iztulko arābiski, citādi ušakovs un ždanoka nesaprot.

Atbildēt

Sandra Klaniete

02.03.2022. 09:37

»

Sīpeniece

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu...


Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

Arī es esmu sakārtojusies "X stundai" ar savu manikīru un pedikīru, un es nekad negribēšu atvērties pretiniekam! Pilnīgi pievienojos Keitai Sīpeniecei no Latvijas!

Ukraiņu tautas cīņa par savu “nacionālo tautastērpu” ir apvienojusi pasauli globāli un Eiropu kā kontingentu, kas šobrīd ir tik vienots, kā nekad!

Vairs politikā nav jāgrābstās kā pa miglu. Eiropai beidzot stāv pārliecība ar “politisko un militāro gribu” (as a grip for to grip), lai stātos pretī Kremļa asiņainam zvēram, kas jau noplūdis asinīm un asinīm pieplūdušiem acu āboliem raugas no Kremļa!

Ukrainas nākotne ir Eiropas Savienībā un pirmais solis šajā ceļā ir kandidātvalsts statusa piešķiršana Ukrainai.

Eiropas Tautas partijas (ETP) grupenfīreri ir lielākie un spēkpilnīgākie Eiropas Parlamentā kopš 1999.gada.

Pašlaik par naudas pabalstiem un politatbalstu Ukrainai labēji centriskajā politiskajā grupā fano 178 deputāti no visām ES dalībvalstīm.

Nevalstisko organizāciju “VoteWatch Europe” un “Wotewestern sewers” reitingos Sandra Klaniete ierindota starp 100 ietekmīgākajiem Eiropas Parlamenta deputātiem.

Atbildēt

tur nekas nav jāliek

02.03.2022. 09:32

»

Jānis

Te drīzāk ir jautājums kurš kuram pielipa. Es lieku uz to, ka Jaunups Avenam, jo Avenam ir labas attiecības arī ar cienījamo Maestro! Jaunups ar Rāvi, visticamāk, paši pielipinājās ar "saviem projektiem


Skaidrs,ka jaunups pielipa Avenam,bet maestro ir labas attiecības ar visiem krievijas ebrejiem,kuriem ir nauda.Jaunups pielipa ari Mozus ticīgajam Suharenko,lai izcīnītu labas gribas naudiņu ticīgo grupai.Tas arī bija jaunupa projekts.

Atbildēt

Fāze

02.03.2022. 09:20

Tam basketbolistam tak fāžu nobīde - stāsta par Avena projektiem divtūkstošo gadu vidū…? Laikam Nostrdamu vai Finku sapnī redzējis.

Atbildēt

Židruns

02.03.2022. 01:15

M U Ļ Ķ U zeme sirsnigs paldies par prozu!

Atbildēt

Židruns

02.03.2022. 01:09

Jaunpups 01.03.2022. 22:53

Kas es esmu?

Peģiķis, sorosa komandas loceklis, dzivaijs mironis.
Pietiek?

Atbildēt

Neērti un viss?

02.03.2022. 00:56

Jaunups, kas kā tāds sīks iznirelis ar lielu nekaunību ir apkalpojis visus neģēļus, kādi vien parādījušies Latvijas "elitē", ir nelietis līdz katrai viņa smirdīgā un kroplīgā ķermeņa šūnai.
Aborta palieka Jaunups ir vienreiz jāpatrenc pie saviem krievivu bandītiem u nlīdz ar pilsīnības atņemšanu Avenam, arī Jaunupam par Latvijas nodevību ir ši pilsonāba jāatņem. Jaunup, kraties labi tālu prom no Latvijas, kamēr neesi nonācis cietumā! tu pats labi zini, ka tev ir daudz skeletu skapī, kā dēļ būtu jāsēž uz nārām.

Atbildēt

Хм

02.03.2022. 00:25

да уж... ПРодавший компанию представителю криминальных кругов из России требует расследование по предоставлению Авену гражданства..

Atbildēt

pss

02.03.2022. 00:05

Tu,piektās kolonas mazais pretekli,sev spriedumu jau esi parakstījis.

Atbildēt

Es

02.03.2022. 00:00

Jaunpups ir klāt tur, kur Vienotība ir apdirsusies.

Atbildēt

Хм

01.03.2022. 23:50

Еще недавно смеялись нам американцами с их позитивной дискриминацией. А еще немного, и латыши станут публично извиняться, что вообще замечены в общении с русскими, неважно даже, на каком языке.
НО вот уже предлагает выселить всех пенсионеров, кто получил гражданство России и потом вид на жительство.

Atbildēt

Miida

01.03.2022. 23:06

»

Sīpeniece

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu...


Ja Sipeniece atver savu muti,tad vai nu lēti joki,vai nu samazgas kādam uz galvas. Bet ko gan gaidīt......maz jau tās izglītības un intelekta,diemžēl,tāpēc kā māk,tā sevi apliecina

Atbildēt

Kāpēc klusē šahisti un Dana Reizniece - Ozola?

01.03.2022. 22:59

'Sodien klausos ziņas, ka Pasaules sporta organizācijas
viena pēc otras izslēdz no sava vidus Krieviju, izsaka savu attieksmi.
Un kur tad un ko tad mūsu mūsu šahiste Ozola???
Rādīs TV savas ģimenes guļamistabu laikā kad viņai jānāk ar paziņojumu sabiedrībai. Kamēr viņa to nav izdarījusi, ierosinu nerādīt šo pāri skatītājiem kā paraugu.

Atbildēt

vēl vienu būsterīti

01.03.2022. 22:55

Uzticamas informācijas maz. Daudz feiki un soctīklu klačas.

Atbildēt

Jaunpups

01.03.2022. 22:53

Kas es esmu?

Atbildēt

āpsis rudens svītrotais

01.03.2022. 22:43

Trakas utis kažokā. Aprakto suņu meklēšanas un rakšanas specam arī jau sen viss kažoks no sponsoriem izēsts.

Atbildēt

gf

01.03.2022. 22:40

jaunupam jāmeklē JaunPups vai CitsPups... :)

Atbildēt

Come on, darling!

01.03.2022. 22:23

»

kaķa smiekli

Man patīk šis laiks. Nudien unikāls...


Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un esi brīva! Dodies uz Ukrainu baltās kaprona zeķēs!

Atbildēt

kaķa smiekli

01.03.2022. 22:15

Man patīk šis laiks. Nudien unikāls.
Vairs ne teātris, ne kino vajadzīgs, pietiek palasīt aktuālāko Latvijā.
Kovids arī kaut kāds izvēlīgs kļuvis. Te pazūd, nobijies no tūkstošu cilvēku bara, te parādās kādā rimčikā, kur bargs kārtībnieks gandrīz ar steku skrien virsu tiem, kuri bez uzpurņa. Cirks.
Cipule no vaimanoloģes pārkvalificējusies par politoloģi, savukārt politiķi sacenšas, kurš vairāk rupjību izgvelzīs tvitertelpā, ne tikai uz agresoru )), bet arī viens uz otru.
Man patīk šis laiks.

Atbildēt

Sīpeniece

01.03.2022. 22:11

»

Strēlnieka mazdēls

Avena vectēvs Pēteris Avens bija 5.Zemgales pulka nodaļas komandieris. Avens ir mūsējais


Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

Esmu sakārtojusi "X stundai" savu manikīru un pedikīru, bet es nekad negribēšu atvērties pretiniekam!

Par Putinu viss ir skaidrs, viņš ir nelietis. Viņam apkārt ir neliešu banda. Bet viņi jūtas ļoti labi, viņi domā, ka ir adekvāti. Tā viņi uzvedas, jo 2014.gadā, kad Krievija okupēja Krimu, mūsu valsts pauda stingru nostāju, nosodīja šo rīcību, bet daži nolēma to ignorēt, jo mūziku taču nevajagot jaukt kopā ar politiku. Un kotletes ar mušām! Un tā, krievi turpināja mums ņirgt tieši sejā. Mūsu mākslinieki brauca un apkalpoja ballītēs šos noziedznieku klanus, tādēļ šī banda sajutās tā, kā jūtas normāli cilvēki, " spriež Sīpeniece.

Ir pavadīta kārtējā ļoti slikti gulētā nakts, jo es skatījos ziņas. Tā ir ļoti, ļoti bezspēcīga sajūta skatīties un saprast, ka tu daudz neko nevari palīdzēt. Jā, es varu protestēt pie Krievijas vēstniecības, un es to darīšu vēl un vēl! Es varu ziedot, es to darīju un darīšu vēl. Es varu dot pajumti ukraiņu bēgļiem, un es to darīšu! Es esmu sakārtojusi X stundai arī somu, bet es nekad to negribēšu vērt vaļā,” pārdomās dalās Sīpeniece.
.
TV personība piebilst, ka par Putinu viss ir skaidrs – “Viņš ir nelietis. Viņam apkārt ir neliešu banda, bet viņi jūtās ļoti labi, viņi domā, ka ir adekvāti, normāli cilvēki, vismaz tā viņi uzvedās. Un es neesmu vainīga. Esmu nevainīga! Jā! Un ziniet, kāpēc? Tāpēc, ka 2014. gadā, kad Krievija okupēja Krimu, mūsu valsts pauda stingru, stingru nostāju, nosodīja šo rīcību, bet daži nolēma to ignorēt, jo mūziku taču nevajagot jaukt ar politiku! Un mušas ar kotletēm!”

Baiba piebilst, ka krievi turpināja mums ņirgt sejā un demonstrēja visai pasaulei, ka par lielu naudu var nopirkt visu, un viņi to arī darīja. “Mūsu mākslinieki brauca un apkalpoja ballītēs šo noziedznieku baru, tādējādi šī banda sajutās, kā normāli, cienījami, adekvāti cilvēki.”

“Puiši, es jūs ļoti labi saprotu. Es pat pieļauju domu, ka jūs slikti jūtaties. Es arī! Es negribu ar jums naidoties, es vienkārši negribu, ka manu likteni nosaka neadekvāti cilvēki ar milzīgām iespējām iznīcināt pasauli! Spiediens un kārdinājums darīt To, ir liels!

Atbildēt

jaajaa

01.03.2022. 22:03

»

jaajaa

...bet viņu var saprast...nu neviens kaut ko tādu no Putina negaidīja...un nav tur vainīgi visi krievi


...smagi nozombētais atkal murgo šizu...ko pīpē, dīvāna polsterējumu...vai nesvaigas apenes?...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi