Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu ja

06.02.2011. 21:41

pateiks īstos īpašniekus, tad pārdošanas nokritīsies zem esošā kritiskā līmeņa...:)

Atbildēt

Roulends parastais > Es

05.02.2011. 02:04

Nu, redz kā ir - no tā, ko dari tu un tavi paziņas, nekas šajā pasaulē citādāks nepaliek. Pat Diena turpina iznākt, lai gan tu to nelasi... Traki. Tev jādomā, kas ar tavu dzīvi nav kārtībā. Varbūt karma slikta?

Atbildēt

Purple rain

04.02.2011. 19:20

NESAPROTU,ka vareja dabut miljardierus roulendus par letu izkartni musu vietejo "nabagu"vajadzibam (salidzinot ar roulendu ipashumiem)?????

Atbildēt

Es

04.02.2011. 15:54

Nesaprotu par ko esat iespringuši.Vai tad Dienu kāds vēl vispār pērk un lasa? Es un mani paziņas nē.

Atbildēt

Tur jau tā lieta> Duraks

04.02.2011. 00:03

Redzi, tur jau tā lieta, ka Tu neko nezini par .zurnālistiku, žurnālistiem un preses brīvību, kas, starp citu, garantēta Satversmē. Gurķu audzēšana, piena un sviesta ražošana un naftas pārpumpēšana ir radikāli atšķirīgas nozares. Neviens sevi cienošs žurnālists nerakstīs, ka tavi gurķi ir labi, ja tie būs puvuši. Žurnālisti vienkārši nav tā mācīti un viņi tomēr pa lielam ir ideālu cilvēki. Nopirkt ar visām apenēm var tikai reto. Tā jau arī tā brāļu rolendu lielākā kļūda - neizpratne par nozari. Būtu to naudu labāk iztērējuši uztaisot gurķu ražotāju izdevumu, nevis pirkuši Dienu. Diena pārcieta gan kolēģu aiziešanu un nievas, gan dīvainīti Ancupovu un neaudzēs gurķus arī tagad.

Atbildēt

man gan

03.02.2011. 23:28

ļoti patīk Pietiek. Tikai - no kā viņi dzīvo??? Būtu es biezāka, kļūtu finansiālā atbalstītāja. Bet galīgi plāna esmu :D :(

Atbildēt

ho-ho-ho

03.02.2011. 23:23

"Diena pēc Ēlertes aiziešanas nav kladzinājusi, ka ir nacionāls laikraksts, ir zināms, ka tai ir privāti īpašnieki, tādēļ visu, kas tajā rakstīts, jāvērtē no šīs prizmas jo
PATIESĪBA IR TUR ĀRĀ"
-------------------------------
Tieši tāda ir veco aprobežoto komuņagu izpratne par mēdijiem - bļāviens, tā taču pieder man un tādēļ jāstabulē kā es izdomāšu par solidu un pareizu esam.
Un kurš iedomāsies pīkstēt pretī - nahren ārā, tādus gudreļus, sorosītie tādi neizdukurētie, lai iet sūkā ledu, bļē, man dēls Londonā studējis viņš zin visu kas un kā, ibio

Atbildēt

Zigis

03.02.2011. 23:22

Sestdiena ir OK.
Principā nevaru lasīt Ir, jo jau iepriekš zinu, ka mani garlaikos Alberte, kas gandrīz visas sociālas paradības vērtē truli : ar vardiem : garšīgs, negaršīgs !!!
Zinu, ko prognozēs Rodins, Ozoliņš,... vienvardsakot garlaicīga lapele tas " Ir".

Ir " drīz bankrotēs, bet Diena noturēsies ar Sestdienu.

Atbildēt

to Krupītis

03.02.2011. 22:59

PIETIEK kampt, melot, noklusēt! PIETIEK pirkt politiku un pārdot lēmumus! Un PIETIEK samierināties ar pie varas esošo cūcībām, nekaunību un negausību!

Pārliecībā, ka vienreiz tiešām PIETIEK, mēs Jums parādīsim un pierādīsim, ka mums nav neaizskaramu personu vai tēmu – un nav cilvēku vai struktūru, kuru vara vai nauda varētu mūs ietekmēt. Mums cūkas nav vienlīdzīgākas par citām būtnēm – un nekad tādas nebūs.

Tāpat mēs ar savu personisko piemēru Jums parādīsim un pierādīsim, kā tikai daži cilvēki, kuriem nav ne stipras aizmugures, ne vērā ņemamu finanšu līdzekļu, nevis šajā valstī, bet mūsu valstī kaut ko iespēj mainīt ar to vien, ka atklāj patiesību visiem tiem, kas ir gatavi to uzklausīt.

Arī līdz šim, atsevišķi strādājot, mēs šo to esam izdarījuši. Tagad mēs PIETIEK sakām kopā, un šajā pārliecībā mums nav ne partejisku, ne jel kādu citu simpātiju vai antipātiju. – tikai tas, ka mums riebjas varas pirkšana un pārdošana, valsts izzagšana vai vienkārši izsaimniekošana cēlu lozungu aizsegā un svētulīgi meli no TV ekrāna.

Tam visam tad mēs arī dienu dienā sakām un teiksim – PIETIEK. Un, lai neviens nespētu traucēt ne mums šo patiesību stāstīt un rādīt, ne Jums – to uzzināt un pilnīgi brīvi izteikt par to savu viedokli, PIETIEK par savu mājvietu izvēlējies Islandi.

Kāpēc? Ja nu mūsu pašmāju Andriem, Aivariem, Aināriem un viņu rokaspuišiem nervi vairs neizturēs, viņi ātri vien nopratīs, ko nozīmē tas, ka šī valsts ir pasaulē pirmajā vietā preses un uzskatu brīvības nodrošināšanas ziņā. Līdz šejienei viņu rokas nu nekādi neaizsniegsies – ne līdz mūsu rakstiem, ne līdz Jūsu komentāriem.

Agnese Margēviča

Baiba Rulle

Lato Lapsa

Atbildēt

Krupītis

03.02.2011. 22:31

Kvak kvak! Šis burvīgais, mūžam un mūždien atmaskojošais medijs — PIETIEK.com. Lūdzu nelielas atbildītes uz šādiem jautājumiņiem:

1) kas ir pietiek.com īpašnieki?
2) kas dod pietiek.com naudu?
3) kas ir pietiek.com valdes locekļi?
4) ja jau, tad jau piemetīsim klāt: un kas ir pietiek.com patiesā labuma guvēji?

Saņemot izsmeļošas atbildes uz šiem jautājumiem, kļūs skaidrs, kādas tiesības pietiek.com ir kritizēt A/S Diena.

Atbildēt

pupis

03.02.2011. 21:59

Dienas īpašnieki ir PLL. Tātad
šķēle
šlesers
lembergs

domāju , ka to pat muļķu zemes vaukšķi saprot

Atbildēt

Duraks

03.02.2011. 21:59

Pareizi kustināta tēma.Skaidrs ka neviens latvijas bezdarbnieks nesāks darbu dajebkurā iestādē vai uzņēmumā,ja nezinās kas ir tā saimnieks,kur dzīvo un kāds ir viņa finansiālais stāvoklis.Pat ja zināms būs firmas nosaukums,neies un viss!Tas jau pat muļķim skaidrs,kur nu vēl mūsu godīgajiem,neuzpērkamajiem žurnālistiem!Mēs lepojamies ar jums,jūs esat mūsu gods,vairāk jau gan mums nav ar palicis!

Atbildēt

plekste

03.02.2011. 21:54

diezvai Koziols zināja, ka Ēlerte ir izsaimniekojusi jau Dienu......

Atbildēt

hmz

03.02.2011. 19:47

paskataamies kam Koziols ir paraadaa un tad arii redzeesi kam vinsh atstrada :)

Atbildēt

atbalstu > Es strādāju Dienā

03.02.2011. 19:43

Atbalstu visus Diena cilvēkus, jo viņi patīkami izceļas. Un agri vai vēl tie, kam jānonak aiz restēm, tur arī nonāks.
P.S Ir jau arī citi cilvēki, kam šitie kverpļi jāpacieš. Katru dienu jāsaskaras ar meliem un jāturpina strādāt. Tā ka novēlu jums veiksmi.

Atbildēt

duraks

03.02.2011. 19:30

Principu žurnālistiem: Gribēju pataujāt tiem žurnālistiem, kuri strādā pēc lielajiem, augstajiem žurnālistikas principiem un gatavi kost rokā, no kuras paši ēd. Ja es kā privāts duraks par savu naudu uztaisu gurķu avīzi, vai man tiešām jāļauj, lai žurnālists ar augstiem žurnālistikas principiem šajā gurķu avīzē raksta, ka gurķis patiesībā ir diezgan nevērtīgs dārzenis, vairāk ūdens, vitamīnu un citu vērtīgu vielu pamaz, tādēļ labāk gurķu vietā lietot burkānus, kuros ir daudz karotīna utt. Vai tomēr es drīkstu kā gurķu avīzes īpašnieks noteikt, ka šajā avīzē par gurķiem rakstām pozitīvi, jo šī medija mērķis ir popularizēt gurķus. A, ko?
Cita lieta, ja es paziņotu, ka gurķu avīze ir sabiedriskais medijs un vēl saņemtu naudu no valsts par sabiedriskā pasūtījuma izpildīšanu. Tad nu es saprotu, ka avīzei vienmēr jābūt sabiedrības interesēs, un, ja jau reiz tajos gurķos to vitamīnu pamaz, tad nav ko viņus lielīt.
Diena pēc Ēlertes aiziešanas nav kladzinājusi, ka ir nacionāls laikraksts, ir zināms, ka tai ir privāti īpašnieki, tādēļ visu, kas tajā rakstīts, jāvērtē no šīs prizmas jo
PATIESĪBA IR TUR ĀRĀ

Atbildēt

tralmaki taču arī

03.02.2011. 18:37

malienas čangaļi prasti komuņagas

Atbildēt

SwE

03.02.2011. 18:36

Droši avoti ziņo, ka svensoni pēc tam, kad bija iesmērējuši "Dienu" Aivaram L., Kozjolam un Šķēlem esot skaļi rēkuši, dzēruši champagne un jautājuši vai kādam nav Enron akcija palikusi ko arī viņiem pārdot.
Aleksandram Tr. klapēts uz pleca un teikts "good boy", tas smaidījis, kas lieldienu zaķis ar siltu kaku biksēs.

Atbildēt

ex Db

03.02.2011. 18:26

Nu Roulendi jau uzradās vēlāk... Pirmā Tralmaka "tufta" jau bija investoru grupa no Igaunijas, kas saistīti ar Skype un kurus dažādu juridisku nianšu dēļ nedrīkst izpaust, bet pēc pāris nedēļām varēs... Tā tās pāris nedēļas ievilkās mēnešos un beigās Igauņi pārtapa par Roulendiem.

Atbildēt

Leoo - Es strādāju Dienā

03.02.2011. 18:12

Klau, ne Tevi, ne Tavu kolēģus pašreizēja "Dienā" vai koncernā kopumā neviens pieklājīgs un korekts cilvēks nevainos, neturēs aizdomās par kaut kādu "stabulēšanu" vai "principu nodevību".
Normāli cilvēki saprot situāciju un neaicinās ne Tevi, ne Tavus kolēģus atstāt nestabilajā bezdarbnieku maizē ģimeni un bērnus. Ir OK.
Tikai vienmēr atcerieties kuri tie tie kretīni, kas Jūs, Jūsu ģimeni, tuviniekus padarīja par situācijas ķīlniekiem. Kuri ir tie, kuri gadiem ilgi apzaga to ko neapzog pat atsaldētākie noziedznieki - kopējo kasi.
Kuri ir tie, kamēr lielākā daļa nonākusi aiz nabadzības robežas iepērkas maharadžu veikalos Londonā, atver kontus Lihtenšteinā un valkā pulksteņus par 70 000 Eur. Neviens nepārmetīs, ka elementārās izdzīvošanas dēļ strādājat "Dienā". Bet neaizmirstiet, ka vismaz garām ejot uzspļaujiet viszaļāko puņķi Kozjola, Šķēles pundura Melņika un citu oligarhu dibenlaižu autiņiem. Viņi runā smalki un uzdevās vēl smalkāk, bet pārdevuši savas nabagu dvēseles tiem, kuri apzaga budžetu no kura valsti bija jāuztur pensionārus un bērnus.

Atbildēt

pilnīgs sviests

03.02.2011. 18:00

Labāk oligarhu Diena, nekā liberastu.
Paliek cerība uz labu laikrakstu.

Bet IR, kas savāca visas Dienas plintnieces un Ozoliņu ir tur, kur ir. Principā nevienu viņu lapeli nepirkšu, kaut šad tad iemetu aci sorosiešu mājaslapā ir.lv

Atbildēt

jm73

[R] 03.02.2011. 16:29

Nē nu netiek no tā vecā niķa vaļā. Tēlo baigos anonīmos krusttēvus. Tuvojas jau pamazām tas vecums kas līdzinās bērnam. Joki vel tikai būs .....:))

Atbildēt

Smailijs > Kla

03.02.2011. 15:25

Ēlerte nedabūja pa pakaļu, Ēlerte dabūja miljonu un aizgāja pirms Dienas pārdošanas. Ozoliņš samērā cēli aizgāja strādāt uz citu jaunu kvalitatīvu mēdiju. Ločmele arī. Tā kā Kla prieks ir dīvains nezinīša prieks.

Atbildēt

Gačo

03.02.2011. 13:29

kāpēc turpināt spēlēt paslēpes un kāpēc nesaņemt drosmi un atklāti nepateikt, kas ir vietējie roulendi, kā notika portāla Pietiek.com izveide, kādas bija vienošanās un kas ir šī medija patiesie īpašnieki. Kam vēl ir vajadzīga šī liekulīgā acu mālēšana, biedre Rulle? Pastāstiet no kura oligarha kabatas tad naudiņu saņemat?

Atbildēt

Kla

03.02.2011. 13:16

Neko nezinu par īpašniekiem,bet priecājos,ka Ozolis un Elere un vel tas S,aizmirsu) dabuja pa pakaļām ,Jā un locmēle ari... Jauki,ka pēriens nāk,vienalga no kā un kad, bet ar savām kastītēm tinās kā žurkulēni uz visām pusēm un tagad viņu radītais brīnums vairo šie žulti,drīz būs dzelteni un ciroze neizbēgama...

Atbildēt

Recenzents

03.02.2011. 12:59

Man personīgi vienalga, Roulends vai Šķēle ir īpašnieks. Nezinu, kādi ir šī uzņēmuma biznesa rādītāji, bet manu smadzeņu skalošanai tas nenoderēs. Nelasu es "Dienu" ne papīrā, ne arī internetā, ja nu vienīgi konkrētus rakstiņus, kad interesējošas lietas "Google" atlasa, tādēļ manu domāšanu par labu kādam oligarham tas ietekmēt nevar. Ja oligarhi ir tik daudz "nopelnījuši", ka var atļauties padalīties ar "nopelnīto" un sponsorēt uzņēmumu (darbs ir daudziem cilvēkiem), lai taču strādā. Vai raksta autore savas karjeras laikā vienmēr ir zinājusi, kas ir viņas patiesie darba devēji un vai tas viņu uztrauca?

Atbildēt

ha

03.02.2011. 12:40

šie oligarhi ir daudz labāki, atklātāki, godīgāki par Vienotības lāča mīksto rociņu nodarītajam lielajam ļaunumam visai valstij/izņemot vienotību/

Atbildēt

Nu un

03.02.2011. 12:32

Kāda tam vispār vēl ir nozīme. Cik cilvēku turpina pasūtīt vai pirkt dienas avīzes. "Diena" bija bankrotējusi, kad to "nopirka" Tralmaks. Ja AAA sentimentālu jūtu vadīti grib tērēt naudu, lai tērē.

Atbildēt

x

03.02.2011. 12:04

kas gan tur moralizee? vienotiibas aktiivista linkaisha pieguleetaaja rulle? baibinj, iedzer, nomierinies, atslaabsti.

Atbildēt

IKA

03.02.2011. 10:56

Sorosu nomainīja vietējie - taču labāk.

Atbildēt

slavaVienotībai,urrrāāāā

03.02.2011. 10:36

TREKNIE GADI VIENOTĪBAS IZPILDĪJUMĀ 03.02.2011. 08:59
VIENOTĪBAS Lācis atkal un atkal un atkal konsolidēs, lai ierēdņi varētu ballēties PAR VALSTS IEDALĪTO NAUDU kaut vai par kaķēnu piedzimšanu

Atbildēt

Jānis Kūla

03.02.2011. 10:32

Kāda nozīme , kas ir masu informācijas līdzekļu īpašnieki , ja TOS neuzņem nopietni , ja TIEM diez ko NEUZTICAS .

Atbildēt

vilis

03.02.2011. 10:20

Jāpalasa jau arī viņu viedoklis.Tik pretīgi kā NRA laiza pakaļu Aivaram vēl nekur neesmu lasijis.Pēdējā laikā arī tur to dara talantīgāk.Nu cerēsim,ka Pietiek.com neviens no punduriem nenopirks.Vismaz būs kāda patiesības vēsma.

Atbildēt

Es strādāju Dienā

03.02.2011. 10:06

Ziniet, domāju, ka nekļūdīšos, sakot - mēs visi par izmaiņām valdē un klaji bezkaunīgo spēka demonstrāciju jūtamies pretīgi, citādi to nevar nosaukt. Jo varat šeit aplikt tos ( tiešām vairākus simtus) akciju sabiedrības darbiniekus, cik vien jums patīk, taču savu darbu mēs darām godprātīgi - neviens līdz šim vēl ne to ne šo roulendu stabulē nav pūtis un pūst metaisās - lai tai valdē nāk vai kas. Jā - varēja visi aiziet, papildināt bezdarbnieku rindas un tad tiešām Diena būtu otra NRA un būtu mirusi.Un tas būtu vieglākais ceļš - piepulcēties palikušo kolēģu aprējēju skaitam. Šeit cilvēki pat nedomā nodot godīgas žurnālistikas principus un tas patiesībā ir galvenais. Skaidrs arī, ka agrāk vai vēlāk a/s Diena īpašnieki atkal mainīsies. Visi tam esam gatavi. Dienas sāga patiesībā ir mazs mūsu valstī notiekošo procesu modelīties. Un beidziet noniecināt a/s Diena darbiniekus! Jā par tiem roulendiem ir nožēlojami smieklīgs stāsts, bet ne jau viņu iesūtītie cilvēciņi ražos saturu mūsu izdevumos. Un ne mēs viņus te aicinājām. Demokrāti Bonnieri parādīja augstāko liekulības paraugstundu un nodeva visus savus principus naudas dēļ.

Atbildēt

HR

03.02.2011. 09:37

Un kurš tad ir lielākais ļaundaris? ;)

Jūsuprāt, kurš no tā dēvētajiem "oligarhiem" ir nodarījis lielāko kaitējumu Latvijai?
http://vox-populi.lv/node/167

Atbildēt

Leoo

03.02.2011. 09:05

Lembergs ir valdībā ar V.
Lielāko dienas laikrakstu kontrolē ar Šķ. un Šl.

Cik ilgi viņš domā pat balansēt? Manuprāt, viņš jau kādu brīdi nemana, ka ir nonācis uz ļoti plāna ledus.

Atbildēt

to eem

03.02.2011. 08:24

Roulendu un Lembergu juniori mācījās kopā maģistratūrā Londonā...

Atbildēt

to Vliks03.02.2011. 00:07

03.02.2011. 03:21

"...to daudzo simtu, kas palikuši strādāt Dienā un apzinīgi pilda žurnālista misiju - pašapziņa. Kādēļ jūs viņus tā pazemojat?"
________________
Interesanti dzirdēt, ka patiesības noskaidrošanās varētu būt godīgam cilvēkam pazemojoša:) Pazemoti varētu justies blēži, kad viņu afēras nāk gaismā, bet arī tas nav iespējams, jo tik smalki jēdzieni kā "cieņa" un "gods" uz Latvijas kaupēniem - tagadējiem "Dienas" īpašniekiem - neattiecas.

Atbildēt

pašcenzūra

03.02.2011. 02:54

Vai ar to, ka mainījušies vadītāji vai īpašnieki vienam medijam, reāli ietekmēta žurnālistu neatkarība? Nē taču!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tikai nemanāmi mainās žurnālista "pašcenzūras" kritēriji! Kaut kā nav manīti objektīvi un atmaskojoši žurnālista raksti par sava "mēdija" īpašniekiem.

Atbildēt

Atstrādāta shēma

03.02.2011. 02:06

Vai tad Lembis pirmo reizi šādi "pērk" mēdijus. Shēma ir prasta kā rācenis un atstrādāta vēl 90. gados. Kāda starpība, ar ko viņš piesedzas - ar Bendrāti vai Koziolu? Zīmīgs šeit ir kas cits - neatkarīgo Latvijas "mēdiju" pārņemšanu savā kontrolē AAA realizē apvienojot spēkus.

Atbildēt

skopi

03.02.2011. 01:31

tie mūsu punduroligarhi, veseli trīs pērk vienu avīzi. Būs ķēpa saskaņot visu intereses, ne?

Atbildēt

eem

03.02.2011. 01:29

mani gan vairak interese, kas staveja aiz Roulendiem, kad vini osnajas ap Parex kaut kad ap to pasu laiku, ja pareizi atceros

Atbildēt

Kra

03.02.2011. 01:16

Tagad būs jaunā avīze "Cieti, Diena" jeb "Cietā Diena".

Atbildēt

nelasisu

03.02.2011. 01:09

Jauno Dienu sakt ar meliem, tas vien liecina, ka melu bus pilna avize.

Atbildēt

Vliks

03.02.2011. 01:07

Var jau arī tā. Gudri komentēt. Ironiski. Ciniski. Vai no tā kas mainīsies? Jā, taču vienīgi jūsu bijušo kolēģu - to daudzo simtu, kas palikuši strādāt Dienā un apzinīgi pilda žurnālista misiju - pašapziņa. Kādēļ jūs viņus tā pazemojat? Gribat, lai viņi jūsu spiediena rezultātā pamet darbu, pievienojas 15% bezdarbnieku? Vai ar to, ka mainījušies vadītāji vai īpašnieki vienam medijam, reāli ietekmēta žurnālistu neatkarība? Nē taču! Un jūs to zināt. Labi zināt.

Atbildēt

Lasītājs

03.02.2011. 00:48

Pirku Dienu kopš tās iznākšanas, taču turpmāk pat nelasīšu. Zemiski mums tie oligarhi Š2 un L ja nevar atzīties ka pievākuši avīzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...