Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

28.01.2021. 19:16

Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš

Atbildēt

to nožēlojamais

25.11.2020. 13:40

»

Gada glezna

Ja šī raksta mērķis ir paņirgāties par Rietumu propagandu, tad tas ir 100% sasniegts


Vari, degradant, pļūtīt ko gribi, no tā tavi lapķjainie un blusainie saprāta brāļi, kuru gēniem ir 47 hromosomas, par cilvēkiem nekļūs.

Atbildēt

Gada glezna

24.11.2020. 21:16

»

ha ha

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri


Ja šī raksta mērķis ir paņirgāties par Rietumu propagandu, tad tas ir 100% sasniegts.

Atbildēt

tā ir

24.11.2020. 12:27

»


Vienkārši unikāla fauna. Ar divkājainiem lopiņiem var palepoties vēl tikai tropu zemes un arī ne pavisam divkājainiem.

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 22:47

Atnāca utainie okupanti un atņēma latviešiem visu ko vēlējās..Redz tev divstāvu māja un akmens kūts, tagad tas ir mans..pienāca atmoda..saka atdot īpašumus.. okupantu dēls ar putām uz lūpām auroja kā tēvam māju valsts iedeva kā kara veterāniem..cūku ar sūdainu mietu bija jādzen ārā. Cūka gāja uz antonijas ielu sūdzēties..latvijas fašisti kara veterānu neciena..

Atbildēt

будни рукожопых

23.11.2020. 17:51

Виталий Наливкин рушит бетонные плиты /youtube/

Atbildēt

ne gluži

23.11.2020. 17:35

»

Ivo

Redz vietējiem atkritumiem gribās lai latvieši viņus atzīst par labiem cilvēkiem bet nesaprot to ka viņu vectēvi, slepkavas,laupītāji,izdzimteņi un necilvēki te atstāja mūžīgu,neizdzēšamu iespaidu..labi ka vermahts lielu daļu no viņiem likvidēja.un tiem djediem kas palika dzīvi sadzima tādi paši radījumi...


Vērmahts likvidēja tikai eventuālos masu slepkavas, sadistus un marodierus, bet visdrausmīgākiem izdzimteņiem: NKVD zagradotrjad ložmetējniekiem, kuri kaujā vienmēr pirmie muka, turklāt vēl atšaudoties uz sarkanarmiešiem, smerč kaujiniekiem, nāves nometņu uzraugiem, cilvēku šāvējiem un spīdzinātājiem, izdevās karu pārdzīvot un tiražēt sev līdzīgus drausmoņus.
"Mužikus" Staļins sameta kara kurtuvē, tos nošāva komandieri par atteikšanos nogalināt civiliedzīvotājus, izvarot un laupīt, viņi pārvērtās lāģeru putekļos, sakropļotie tika izsūtīti nāvei uz salām un tie nonāca 2,5 miljonu lielā kara tribunāla sarakstā.
Var pilnīgi droši apgalvot, ka katra krieva senčos ir vismaz viens, vai vairāki WWII noziedznieki.

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 17:07

Redz vietējiem atkritumiem gribās lai latvieši viņus atzīst par labiem cilvēkiem bet nesaprot to ka viņu vectēvi, slepkavas,laupītāji,izdzimteņi un necilvēki te atstāja mūžīgu,neizdzēšamu iespaidu..labi ka vermahts lielu daļu no viņiem likvidēja.un tiem djediem kas palika dzīvi sadzima tādi paši radījumi..Nu nevar izdzimteņiem piedzimt cilvēks..tā ka tolerances nebūs nekad..

Atbildēt

krievam

23.11.2020. 13:54

»

Asiirietis

Ja neskaita lamāšanos, vai tu internacionālā liberālboļševiku zebiekste vēl kaut ko proti


Pat ja tavi senči ir bijuši asīrieši, tam nav nozīmes, jo čupojoties ar krieviem, var degradēties līdz viņiem vienas paaudzes laikā. Pat latvieši nav no tā pasargāti, tāpēc no drausmīgās planētas sērgas, krieva, jāturas pa gabalu, ja vien nav nodoma no tā atbrīvot Cilvēka planētu.

Atbildēt

latvietis

23.11.2020. 13:40

»

ASV protektorāts Latvija

Tu Ivo neesi nacionālists, bet latviešu nacionālais atkritums. Man kauns par tevi. Neganti smirdi jau pa gabalu


Ar saviem, krievmīlošiem atkritumiem, mēs paši tiksim galā un ar jums, visas planētas atkritumiem, arī.

Atbildēt

drīzā nākotnē

23.11.2020. 13:37

»

Oktobris Oktobriņš

Bet pienāks arī pašas Latvijas laiks, ticiet man! Nosprāgs ES, paputēs ASV ietekme uz Eiropu un viss nostāsies savās vietiņās. Un tādi plikadīdam pastalniekam kā Ivo arī iestāsies miers, vai nu ķurķis par gudro diršanu, vai kapi


Nebūs uz Cilvēku planētas neviena blusaina lapķjinieka, jūs izravēs līdz pēdējam nolādētam tumsonīgam asinskāram staļiniskam izdzimtenim - sadistam, pederastam, kopā ar visiem jūsu simboliem un atribūtiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 13:34

»

krievam

Spriežot pēc tava teksta, tu jau esi nopuvis līdz galējam krievam, neskatoties uz ieraksta ailītē un ne tev, smirdīgam lopam, spriest, kādiem ir jābūt latviešu nacionālistiem


Tu Ivo neesi nacionālists, bet latviešu nacionālais atkritums. Man kauns par tevi. Neganti smirdi jau pa gabalu.

Atbildēt

UK Army maršē

23.11.2020. 13:32

»

to tupais

Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā...


https://www.youtube.com/watch?v 5JyQJIHRPoY

Atbildēt

krievam

23.11.2020. 13:31

»

Asiirietis

Tu Ivo neesi nacionālists, bet visīstākais internacionālis kurš cenšas sanaidot tautas. Tas ko tu dari ir kgb un krievžīdu uzdevums un daļēji uz to pavelkas arī ar padomju propogandu nozombētie puskrievi kuriem vienīgā saistība ar krievu ir ieraksts ailītē tautība...


Spriežot pēc tava teksta, tu jau esi nopuvis līdz galējam krievam, neskatoties uz ieraksta ailītē un ne tev, smirdīgam lopam, spriest, kādiem ir jābūt latviešu nacionālistiem.

Atbildēt

to tupais

23.11.2020. 13:26

»


Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā.
Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs iekļāvies Briseles LGBT aizstāvju grupā:
Ušakovs made first Latvian member of EP group for LGBTI rights /eng.lsm.lv/
Cēl
Pirms tam: „Saskaņa” slepeni lobē geju tiesības Eiropā? /pietiek.com/

Atbildēt

nū, fašisms jau krievijā

23.11.2020. 13:08

»

ASV protektorāts Latvija

Ādolfa Hitlera fanu pulciņš skatos atkal sarosījies


un vācijā uzradies viens sludinātājs globālists, nevar un nevar viņi pārdzimt, gribas un gribas laupīt

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:19

»

Vovan Bunkernij

Par Krieviju ir neiespējami samelot, jo patiesība ir vēl ļaunāka, kā kādam varētu ienākt prātā


Ādolfa Hitlera fanu pulciņš skatos atkal sarosījies!

Atbildēt

Asiirietis

23.11.2020. 11:52

»

Ivo

Ne tev atkritumam lemt ,kas un kā būs.. krievu mēsli stāv pie ratiem


Tu Ivo neesi nacionālists, bet visīstākais internacionālis kurš cenšas sanaidot tautas. Tas ko tu dari ir kgb un krievžīdu uzdevums un daļēji uz to pavelkas arī ar padomju propogandu nozombētie puskrievi kuriem vienīgā saistība ar krievu ir ieraksts ailītē tautība.
Tādi paši pseidonacionālisti, kuri komunistu internacionālistu akceptēti sēž valdībā un degradē nacionālisma idejas un mērķus.

Atbildēt

Uhh

23.11.2020. 11:47

Es saprotu, ka sadi raksta autori eksiste ari daba. Dauńu pietiek. Bet kur skatijas redaktori, kuri so ir nopublicejusi?

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 09:37

Vēsture pierādīja, krievija ir visu tautu un valstu ienaidnieks..glums,zemisks,cinisks,morāli un garīgi atpalicis

Atbildēt

pielec?

23.11.2020. 09:26

nū, tagad arī asv būs kremlis

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 08:40

»


Par dzīvniekiem un atkritumiem ,tikai tā..dzīvnieku valstele..

Atbildēt

skaudiba

23.11.2020. 07:43

»

Fakts

Augustinsh un Kasiklis ir iisti Krievijas patrioti.Vinji tikai par Krieviju vien domaa.Bet kas te daraas vinjiem vienalga.Par to vinji nerakstiis


sitie klauni apskauz Krieviju,ka tur diena covid-19 inficeto skaits uz 100000 inhabitantiem ir 2x mazaks neka asv kolonija latvija !

Atbildēt

pilnigi iespejams

23.11.2020. 07:39

»

663,67 miljoni eiro NATO metāllūžņiem,

nevis latviešu veselībai...


pec menesa bus veiksmes stasta kulminacija !

Atbildēt

663,67 miljoni eiro NATO metāllūžņiem,

23.11.2020. 05:30

nevis latviešu veselībai:


Atslepenotais valdības dokuments liecina, ka šopavasar valdība rēķinājās, ka pie 20 000 Covid-19 inficēto Latvijas veselības sistēma tiktu paralizēta.

Vīrusa izplatībai turpinoties esošajā ātrumā, tas varot notikt pēc nepilna mēneša, lēš raidījums un atzīmē, ka jau šobrīd Covid-19 pacienti tiek uzņemti, samazinot citus veselības aprūpes pakalpojumus, bet simtiem mediķu ir inficēti vai atrodas pašizolācijā.

Atbildēt

kalašnikovs

23.11.2020. 04:15

Ak Augustiņ, Augustiņ! Raksti par latvijas kremli!

Atbildēt

Oktobris Oktobriņš

23.11.2020. 03:59

Bet pienāks arī pašas Latvijas laiks, ticiet man! Nosprāgs ES, paputēs ASV ietekme uz Eiropu un viss nostāsies savās vietiņās. Un tādi plikadīdam pastalniekam kā Ivo arī iestāsies miers, vai nu ķurķis par gudro diršanu, vai kapi.

Atbildēt

ESMAIJA

22.11.2020. 23:59

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Kas par muljkjiigu jautaajumu.Kas teelo Putinu?Nu protams Petrosjans


Tad, jāatzīst - esmu kļūdījusies. Es domāju - Galkins...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2020. 21:52

Propagandu mūslaiku izpratnē 1.pasaules kara laikā esot sākuši masveidīgi izplatīt briti. Toreiz izstrādātais paņēmiens bija ģeniāli vienkāršs- kopā ar visiem zināmiem faktiem pasniegt klajus izdomājumus un pat atklātus pretinieku diskreditējošus melus. 1.pasaules kara laikā briti un francūži šim mērķim esot iztērējuši milzīgas summas, kas mūslaiku naudās mērāmas miljardos. Pašreiz Latvijas mediju telpā šāda propaganda tiek masveidā realizēta pret Krieviju. Un Augustiņš ir viens no šīs propagandas realizētājiem, tikai nezin, vai viņam kaut kas no tās milzīgās naudas, kuras tai pašreiz tērē ASV un UK viņam arī kaut kas atlec, vai viņš savus pampletus sacer bez maksas?

Atbildēt

Айдер Муждабаев

22.11.2020. 20:06

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Kas par muljkjiigu jautaajumu.Kas teelo Putinu?Nu protams Petrosjans


Русский, это степень поражения головного мозга

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2020. 19:54

»

Žulis

Šajā rakstā ir izteikta viena ļoti vērtīga atziņa par bijušajiem komunistiem: "Viņi nekad nemainīsies, un vienalga, cik skaistos vārdos tiek nosauktas viņu partijas." šo atziņu derētu atcerēties katram latvietim, kurš pošas uz kārtējām vēlēšanām


Ja par bijušajiem komunistiem un čekistiem masu medijos tiktu pateikta patiesība, viņi jau sen nebūtu pie varas. Cilvēki vienkārši nezin vai negrib zināt ar ko patiesībā čekisti un komunisti nodarbojās laika posmā no 1975.gada līdz 1991.gadam un diemžēl, arī pēc tam. Latviešu valodā par to informācijas praktiski nav. Bet atliek Googlē ierakstīt "Zersetzung" un atveras miljoniem ierakstu, diemžēl, vācu valodā.

Atbildēt

Fakts

22.11.2020. 19:39

Augustinsh un Kasiklis ir iisti Krievijas patrioti.Vinji tikai par Krieviju vien domaa.Bet kas te daraas vinjiem vienalga.Par to vinji nerakstiis.

Atbildēt

audus

22.11.2020. 18:51

Ja runā par Krieviju, tad neatbildēts ir jautājums: kurš tēlo Putinu? Ka patreizējais nav pirmais, ir visiem skaidrs. Kāpēc pasaule izliekas, pieņem dublieri par īsto, jeb tas ir laika jautājums? Šī kārts noteikti tiks izspēlēta, un Krievijā tas nozīmēs katastrofu!

Atbildēt

bet protams

22.11.2020. 18:37

»

Zākājaties, vai nē

bet Krievija ir pasaules cerība uz taisnīgumu un militārisma sērgas izbeigšanu


Militārisma un ne tikai, sērga pazudīs reizē ar slimo, asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti.

Atbildēt

slikti pielec

22.11.2020. 18:23

redz , kas vārās ASV, vori v zakoņe kļuvuši globāli, ļeņins ir mūžam dzīvs. Pacel pabiras uz slepkavošanu un tiec valdīt.
Tā armija par pabalstiem vairojas ļoti labi.

Atbildēt

visticamāk

22.11.2020. 18:13

»

ha ha

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri


lapsa paklausīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra izsniegto avansu?

Atbildēt

Zākājaties, vai nē

22.11.2020. 17:55

bet Krievija ir pasaules cerība uz taisnīgumu un militārisma sērgas izbeigšanu!

Atbildēt

normāli

22.11.2020. 17:53

»

ha ha

Raksta anonīmais autors dotu lielāku pienesumu, ja visa Jūsu pieminētā kontekstā izpētītu un aprakstītu, kur paliek Covid testu materiāls kā arī to, kas īsti notiek tajā gēnu sekvencēšanas laboratorijā, Ķīnas uzņēmumā, kurš kopē pērnā rudens (kāda sakritība ) uzsāka darbu lidostas Rīga teritorijā. Tā...


Kad tāds morālais kroplis, kā tu, piedirš liftu, uzreiz esi svarīgākā ziņa.
Par gēnu sekvencēšanu uzraksti pats, droši vien, kopā ar saviem krievu draudziņiem, ostot līmi un klausoties Kabzdonu, būsi tēmu pietiekoši apguvis.

Atbildēt

NATO un M.Bondars atslēdz smadzenes

22.11.2020. 17:44

Latvijas valsts kopējais publiskā un privātā sektora ārējais parāds EUR 40 647 197 000.

Atbildēt

ha ha

22.11.2020. 17:39

»

Beidzot pēc 30 gadiem tautām sāk pielēkt

G20 digitālajā konferencē Ķīna aicina valdībām izveidot peronu veselības kodu, kas būtu pieejams visi valstu specdienestiem...


Raksta anonīmais autors dotu lielāku pienesumu, ja visa Jūsu pieminētā kontekstā izpētītu un aprakstītu, kur paliek Covid testu materiāls kā arī to, kas īsti notiek tajā gēnu sekvencēšanas laboratorijā, Ķīnas uzņēmumā, kurš kopē pērnā rudens (kāda sakritība ) uzsāka darbu lidostas Rīga teritorijā. Tā vietā tas pajolis maļ par Krieviju. Laikam jānovērš uzmanība.

Atbildēt

ha ha

22.11.2020. 17:36

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri ?

Atbildēt

nu nu

22.11.2020. 17:33

»

Beidzot pēc 30 gadiem tautām sāk pielēkt

G20 digitālajā konferencē Ķīna aicina valdībām izveidot peronu veselības kodu, kas būtu pieejams visi valstu specdienestiem...


Par biomateriāliem, tie ir krievu virsp-idara, Putina, murgi. Krievu, kam tūkstots verdzības un negatīvās selekcijas gados ir izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām, 30 gados ASV jau ir sabraucis pietiekoši daudz, lai pietiktu paraugiem bioloģisko ieroču, speciāli priekš homo russicus, radīšanai.
Doma nav slikta un, cerams, tā jau tiek īstenota, tikai bez krieviem vēl ir pa miljardam nēģeru un arābu.

Atbildēt

Žulis

22.11.2020. 16:45

Šajā rakstā ir izteikta viena ļoti vērtīga atziņa par bijušajiem komunistiem: "Viņi nekad nemainīsies, un vienalga, cik skaistos vārdos tiek nosauktas viņu partijas." šo atziņu derētu atcerēties katram latvietim, kurš pošas uz kārtējām vēlēšanām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...