Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to nožēlojamais

25.11.2020. 13:40

»

Gada glezna

Ja šī raksta mērķis ir paņirgāties par Rietumu propagandu, tad tas ir 100% sasniegts


Vari, degradant, pļūtīt ko gribi, no tā tavi lapķjainie un blusainie saprāta brāļi, kuru gēniem ir 47 hromosomas, par cilvēkiem nekļūs.

Atbildēt

Gada glezna

24.11.2020. 21:16

»

ha ha

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri


Ja šī raksta mērķis ir paņirgāties par Rietumu propagandu, tad tas ir 100% sasniegts.

Atbildēt

Viedais Manels

24.11.2020. 04:22

»

Ivo

Par dzīvniekiem un atkritumiem ,tikai tā..dzīvnieku valstele


KF tiešām ir bagāta ar savu faunu. Arī atkritumu problēma tur ir milzīga (pie mums šī nozare arī klibo). Taču jēdziens "valstele" pret lielvalsti no valsts, no kuras nekas nav atkarīgs, pārstāvja ir komisks. Lai skatītos no augšas vispirms ir jāuzkāpj uz pjedestāla. Taču, lai uzkāptu, ir jābūt gana gudriem, lai nevienu neaizskatu.

Atbildēt

Viedais Manels

24.11.2020. 04:10

»

to tupais

Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā...


Pats paņirdzu, kā Ušakovs cenšas nostiprināt savu aizmuguri, iebīdot sēžamvietu LGBTI rindās. Starp vilkiem dzīvojot jāgaudo kā vilkam. Lai piedod man vilki par šādu nekorektu salīdzinājumu. 🤣 Tādā savienībā dzīvojam.

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 22:47

Atnāca utainie okupanti un atņēma latviešiem visu ko vēlējās..Redz tev divstāvu māja un akmens kūts, tagad tas ir mans..pienāca atmoda..saka atdot īpašumus.. okupantu dēls ar putām uz lūpām auroja kā tēvam māju valsts iedeva kā kara veterāniem..cūku ar sūdainu mietu bija jādzen ārā. Cūka gāja uz antonijas ielu sūdzēties..latvijas fašisti kara veterānu neciena..

Atbildēt

будни рукожопых

23.11.2020. 17:51

Виталий Наливкин рушит бетонные плиты /youtube/

Atbildēt

ne gluži

23.11.2020. 17:35

»

Ivo

Redz vietējiem atkritumiem gribās lai latvieši viņus atzīst par labiem cilvēkiem bet nesaprot to ka viņu vectēvi, slepkavas,laupītāji,izdzimteņi un necilvēki te atstāja mūžīgu,neizdzēšamu iespaidu..labi ka vermahts lielu daļu no viņiem likvidēja.un tiem djediem kas palika dzīvi sadzima tādi paši radījumi...


Vērmahts likvidēja tikai eventuālos masu slepkavas, sadistus un marodierus, bet visdrausmīgākiem izdzimteņiem: NKVD zagradotrjad ložmetējniekiem, kuri kaujā vienmēr pirmie muka, turklāt vēl atšaudoties uz sarkanarmiešiem, smerč kaujiniekiem, nāves nometņu uzraugiem, cilvēku šāvējiem un spīdzinātājiem, izdevās karu pārdzīvot un tiražēt sev līdzīgus drausmoņus.
"Mužikus" Staļins sameta kara kurtuvē, tos nošāva komandieri par atteikšanos nogalināt civiliedzīvotājus, izvarot un laupīt, viņi pārvērtās lāģeru putekļos, sakropļotie tika izsūtīti nāvei uz salām un tie nonāca 2,5 miljonu lielā kara tribunāla sarakstā.
Var pilnīgi droši apgalvot, ka katra krieva senčos ir vismaz viens, vai vairāki WWII noziedznieki.

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 17:07

Redz vietējiem atkritumiem gribās lai latvieši viņus atzīst par labiem cilvēkiem bet nesaprot to ka viņu vectēvi, slepkavas,laupītāji,izdzimteņi un necilvēki te atstāja mūžīgu,neizdzēšamu iespaidu..labi ka vermahts lielu daļu no viņiem likvidēja.un tiem djediem kas palika dzīvi sadzima tādi paši radījumi..Nu nevar izdzimteņiem piedzimt cilvēks..tā ka tolerances nebūs nekad..

Atbildēt

krievam

23.11.2020. 13:54

»

Asiirietis

Ja neskaita lamāšanos, vai tu internacionālā liberālboļševiku zebiekste vēl kaut ko proti


Pat ja tavi senči ir bijuši asīrieši, tam nav nozīmes, jo čupojoties ar krieviem, var degradēties līdz viņiem vienas paaudzes laikā. Pat latvieši nav no tā pasargāti, tāpēc no drausmīgās planētas sērgas, krieva, jāturas pa gabalu, ja vien nav nodoma no tā atbrīvot Cilvēka planētu.

Atbildēt

latvietis

23.11.2020. 13:40

»

ASV protektorāts Latvija

Tu Ivo neesi nacionālists, bet latviešu nacionālais atkritums. Man kauns par tevi. Neganti smirdi jau pa gabalu


Ar saviem, krievmīlošiem atkritumiem, mēs paši tiksim galā un ar jums, visas planētas atkritumiem, arī.

Atbildēt

drīzā nākotnē

23.11.2020. 13:37

»

Oktobris Oktobriņš

Bet pienāks arī pašas Latvijas laiks, ticiet man! Nosprāgs ES, paputēs ASV ietekme uz Eiropu un viss nostāsies savās vietiņās. Un tādi plikadīdam pastalniekam kā Ivo arī iestāsies miers, vai nu ķurķis par gudro diršanu, vai kapi


Nebūs uz Cilvēku planētas neviena blusaina lapķjinieka, jūs izravēs līdz pēdējam nolādētam tumsonīgam asinskāram staļiniskam izdzimtenim - sadistam, pederastam, kopā ar visiem jūsu simboliem un atribūtiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 13:34

»

krievam

Spriežot pēc tava teksta, tu jau esi nopuvis līdz galējam krievam, neskatoties uz ieraksta ailītē un ne tev, smirdīgam lopam, spriest, kādiem ir jābūt latviešu nacionālistiem


Tu Ivo neesi nacionālists, bet latviešu nacionālais atkritums. Man kauns par tevi. Neganti smirdi jau pa gabalu.

Atbildēt

UK Army maršē

23.11.2020. 13:32

»

to tupais

Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā...


https://www.youtube.com/watch?v 5JyQJIHRPoY

Atbildēt

krievam

23.11.2020. 13:31

»

Asiirietis

Tu Ivo neesi nacionālists, bet visīstākais internacionālis kurš cenšas sanaidot tautas. Tas ko tu dari ir kgb un krievžīdu uzdevums un daļēji uz to pavelkas arī ar padomju propogandu nozombētie puskrievi kuriem vienīgā saistība ar krievu ir ieraksts ailītē tautība...


Spriežot pēc tava teksta, tu jau esi nopuvis līdz galējam krievam, neskatoties uz ieraksta ailītē un ne tev, smirdīgam lopam, spriest, kādiem ir jābūt latviešu nacionālistiem.

Atbildēt

to tupais

23.11.2020. 13:26

»

Viedais Manels

Nu, kas prātā cilvēkam, kurš kaut ko par varbūtēju pederastiju KF raksta kā valsts pilsonis, kurā ārlietu ministrs ir atklāts gejs. Un jēdziens "valstele" no nabadzīgas ES nomales pilsoņa arī ir vien pašapziņas uzpumpēšana. Trīs desmitgades lūrot uz Krieviju nemani, ka pašu mājās tevi par frei velk ...


Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā.
Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs iekļāvies Briseles LGBT aizstāvju grupā:
Ušakovs made first Latvian member of EP group for LGBTI rights /eng.lsm.lv/
Cēl
Pirms tam: „Saskaņa” slepeni lobē geju tiesības Eiropā? /pietiek.com/

Atbildēt

nū, fašisms jau krievijā

23.11.2020. 13:08

»

ASV protektorāts Latvija

Ādolfa Hitlera fanu pulciņš skatos atkal sarosījies


un vācijā uzradies viens sludinātājs globālists, nevar un nevar viņi pārdzimt, gribas un gribas laupīt

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:19

»

Vovan Bunkernij

Par Krieviju ir neiespējami samelot, jo patiesība ir vēl ļaunāka, kā kādam varētu ienākt prātā


Ādolfa Hitlera fanu pulciņš skatos atkal sarosījies!

Atbildēt

Asiirietis

23.11.2020. 11:52

»

Ivo

Ne tev atkritumam lemt ,kas un kā būs.. krievu mēsli stāv pie ratiem


Tu Ivo neesi nacionālists, bet visīstākais internacionālis kurš cenšas sanaidot tautas. Tas ko tu dari ir kgb un krievžīdu uzdevums un daļēji uz to pavelkas arī ar padomju propogandu nozombētie puskrievi kuriem vienīgā saistība ar krievu ir ieraksts ailītē tautība.
Tādi paši pseidonacionālisti, kuri komunistu internacionālistu akceptēti sēž valdībā un degradē nacionālisma idejas un mērķus.

Atbildēt

Uhh

23.11.2020. 11:47

Es saprotu, ka sadi raksta autori eksiste ari daba. Dauńu pietiek. Bet kur skatijas redaktori, kuri so ir nopublicejusi?

Atbildēt

Ivo

23.11.2020. 09:37

Vēsture pierādīja, krievija ir visu tautu un valstu ienaidnieks..glums,zemisks,cinisks,morāli un garīgi atpalicis

Atbildēt

pielec?

23.11.2020. 09:26

nū, tagad arī asv būs kremlis

Atbildēt

skaudiba

23.11.2020. 07:43

»

Fakts

Augustinsh un Kasiklis ir iisti Krievijas patrioti.Vinji tikai par Krieviju vien domaa.Bet kas te daraas vinjiem vienalga.Par to vinji nerakstiis


sitie klauni apskauz Krieviju,ka tur diena covid-19 inficeto skaits uz 100000 inhabitantiem ir 2x mazaks neka asv kolonija latvija !

Atbildēt

pilnigi iespejams

23.11.2020. 07:39

»

663,67 miljoni eiro NATO metāllūžņiem,

nevis latviešu veselībai...


pec menesa bus veiksmes stasta kulminacija !

Atbildēt

663,67 miljoni eiro NATO metāllūžņiem,

23.11.2020. 05:30

nevis latviešu veselībai:


Atslepenotais valdības dokuments liecina, ka šopavasar valdība rēķinājās, ka pie 20 000 Covid-19 inficēto Latvijas veselības sistēma tiktu paralizēta.

Vīrusa izplatībai turpinoties esošajā ātrumā, tas varot notikt pēc nepilna mēneša, lēš raidījums un atzīmē, ka jau šobrīd Covid-19 pacienti tiek uzņemti, samazinot citus veselības aprūpes pakalpojumus, bet simtiem mediķu ir inficēti vai atrodas pašizolācijā.

Atbildēt

Viedais Manels

23.11.2020. 04:20

Starp citu augustiņveidīgus rakstus savulaik padomijā varēja lasīt ik avīzē. Tikai ar pretēju polu. Nebūšu izbrīnīts, ja šie skribenti vai viņu pēcteči paņemti jaunajā magazīnā.

Atbildēt

kalašnikovs

23.11.2020. 04:15

Ak Augustiņ, Augustiņ! Raksti par latvijas kremli!

Atbildēt

Viedais Manels

23.11.2020. 04:12

»

Ivo

Jo ātrāk tiks likvidēta krievijas pederastijas valstele,jo ātrāk pasaulē iestāsies miers


Nu, kas prātā cilvēkam, kurš kaut ko par varbūtēju pederastiju KF raksta kā valsts pilsonis, kurā ārlietu ministrs ir atklāts gejs. Un jēdziens "valstele" no nabadzīgas ES nomales pilsoņa arī ir vien pašapziņas uzpumpēšana. Trīs desmitgades lūrot uz Krieviju nemani, ka pašu mājās tevi par frei velk uz liestes.

Atbildēt

Oktobris Oktobriņš

23.11.2020. 03:59

Bet pienāks arī pašas Latvijas laiks, ticiet man! Nosprāgs ES, paputēs ASV ietekme uz Eiropu un viss nostāsies savās vietiņās. Un tādi plikadīdam pastalniekam kā Ivo arī iestāsies miers, vai nu ķurķis par gudro diršanu, vai kapi.

Atbildēt

ESMAIJA

22.11.2020. 23:59

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Kas par muljkjiigu jautaajumu.Kas teelo Putinu?Nu protams Petrosjans


Tad, jāatzīst - esmu kļūdījusies. Es domāju - Galkins...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2020. 21:52

Propagandu mūslaiku izpratnē 1.pasaules kara laikā esot sākuši masveidīgi izplatīt briti. Toreiz izstrādātais paņēmiens bija ģeniāli vienkāršs- kopā ar visiem zināmiem faktiem pasniegt klajus izdomājumus un pat atklātus pretinieku diskreditējošus melus. 1.pasaules kara laikā briti un francūži šim mērķim esot iztērējuši milzīgas summas, kas mūslaiku naudās mērāmas miljardos. Pašreiz Latvijas mediju telpā šāda propaganda tiek masveidā realizēta pret Krieviju. Un Augustiņš ir viens no šīs propagandas realizētājiem, tikai nezin, vai viņam kaut kas no tās milzīgās naudas, kuras tai pašreiz tērē ASV un UK viņam arī kaut kas atlec, vai viņš savus pampletus sacer bez maksas?

Atbildēt

Айдер Муждабаев

22.11.2020. 20:06

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Kas par muljkjiigu jautaajumu.Kas teelo Putinu?Nu protams Petrosjans


Русский, это степень поражения головного мозга

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2020. 19:54

»

Žulis

Šajā rakstā ir izteikta viena ļoti vērtīga atziņa par bijušajiem komunistiem: "Viņi nekad nemainīsies, un vienalga, cik skaistos vārdos tiek nosauktas viņu partijas." šo atziņu derētu atcerēties katram latvietim, kurš pošas uz kārtējām vēlēšanām


Ja par bijušajiem komunistiem un čekistiem masu medijos tiktu pateikta patiesība, viņi jau sen nebūtu pie varas. Cilvēki vienkārši nezin vai negrib zināt ar ko patiesībā čekisti un komunisti nodarbojās laika posmā no 1975.gada līdz 1991.gadam un diemžēl, arī pēc tam. Latviešu valodā par to informācijas praktiski nav. Bet atliek Googlē ierakstīt "Zersetzung" un atveras miljoniem ierakstu, diemžēl, vācu valodā.

Atbildēt

Fakts

22.11.2020. 19:39

Augustinsh un Kasiklis ir iisti Krievijas patrioti.Vinji tikai par Krieviju vien domaa.Bet kas te daraas vinjiem vienalga.Par to vinji nerakstiis.

Atbildēt

audus

22.11.2020. 18:51

Ja runā par Krieviju, tad neatbildēts ir jautājums: kurš tēlo Putinu? Ka patreizējais nav pirmais, ir visiem skaidrs. Kāpēc pasaule izliekas, pieņem dublieri par īsto, jeb tas ir laika jautājums? Šī kārts noteikti tiks izspēlēta, un Krievijā tas nozīmēs katastrofu!

Atbildēt

bet protams

22.11.2020. 18:37

»

Zākājaties, vai nē

bet Krievija ir pasaules cerība uz taisnīgumu un militārisma sērgas izbeigšanu


Militārisma un ne tikai, sērga pazudīs reizē ar slimo, asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti.

Atbildēt

slikti pielec

22.11.2020. 18:23

redz , kas vārās ASV, vori v zakoņe kļuvuši globāli, ļeņins ir mūžam dzīvs. Pacel pabiras uz slepkavošanu un tiec valdīt.
Tā armija par pabalstiem vairojas ļoti labi.

Atbildēt

visticamāk

22.11.2020. 18:13

»

ha ha

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri


lapsa paklausīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra izsniegto avansu?

Atbildēt

Zākājaties, vai nē

22.11.2020. 17:55

bet Krievija ir pasaules cerība uz taisnīgumu un militārisma sērgas izbeigšanu!

Atbildēt

normāli

22.11.2020. 17:53

»

ha ha

Raksta anonīmais autors dotu lielāku pienesumu, ja visa Jūsu pieminētā kontekstā izpētītu un aprakstītu, kur paliek Covid testu materiāls kā arī to, kas īsti notiek tajā gēnu sekvencēšanas laboratorijā, Ķīnas uzņēmumā, kurš kopē pērnā rudens (kāda sakritība ) uzsāka darbu lidostas Rīga teritorijā. Tā...


Kad tāds morālais kroplis, kā tu, piedirš liftu, uzreiz esi svarīgākā ziņa.
Par gēnu sekvencēšanu uzraksti pats, droši vien, kopā ar saviem krievu draudziņiem, ostot līmi un klausoties Kabzdonu, būsi tēmu pietiekoši apguvis.

Atbildēt

NATO un M.Bondars atslēdz smadzenes

22.11.2020. 17:44

Latvijas valsts kopējais publiskā un privātā sektora ārējais parāds EUR 40 647 197 000.

Atbildēt

ha ha

22.11.2020. 17:39

»

Beidzot pēc 30 gadiem tautām sāk pielēkt

G20 digitālajā konferencē Ķīna aicina valdībām izveidot peronu veselības kodu, kas būtu pieejams visi valstu specdienestiem...


Raksta anonīmais autors dotu lielāku pienesumu, ja visa Jūsu pieminētā kontekstā izpētītu un aprakstītu, kur paliek Covid testu materiāls kā arī to, kas īsti notiek tajā gēnu sekvencēšanas laboratorijā, Ķīnas uzņēmumā, kurš kopē pērnā rudens (kāda sakritība ) uzsāka darbu lidostas Rīga teritorijā. Tā vietā tas pajolis maļ par Krieviju. Laikam jānovērš uzmanība.

Atbildēt

ha ha

22.11.2020. 17:36

Palīgskolas absolventa cienīgs raksts - gan retorika, gan faktu savirknēšana un piesaukšana. Nav taču pilnmēness. Jeb šādus murgus par Krieviju vajag regulāri ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...