Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Raksts ir kā terors?

15.09.2021. 22:40

»

Roza Luksemburga

Paldies! Super raksts! Nedomajiet, ka nevar but sliktak, var but un bus, ja sai kovidaferai netiks pielikts trekns punkts. Si informacija ir pieejama , tikai nezin kapec oficialo Davosas info cilveki uztver ka konspiraciju. Pieversiet uzmanibu tai sadalai par kiberuzbrukumiem, jo tas ir planots ka nakamais...


Viss ir pareizi un nepareizi vēl vairāk teikts rakstā un v isos šajos Rietumu non iecinājmos, ko pauž PUTINISTIun citierm to nedosim, ņiem patīk Latvijā, bet viņi dzīvo sav ā idilē - Krievijā, kas n u gan neglāb s viņu, pat pretī neņ ems - viņ i sabojātie krievi viņi neder ne Latvijai, ne Krievijai, tie ir labuma meklētāji, musinātāji. Labi, ka vairākums krievu ir saprotoši, zina, ka labāk kā Latvijā - Krievijā nebūs.

No tādiem musinošiem rakstiem nekādas jēgas, tie tikai tracina nestabilu prātu domāšanu. Pareizi - ja valsts vadību, pārvaldi sagraus - būs daudz ziepes - tautas traģēdijas, haoss, kā jau saka - Romas impērija 1000 gadu cieta, kamēr atdzīvojās. Cik vajadzēs Afganiztānai? Un cik Latvijai, ja, piemēram, būs revolūcija?

Mums vajadzīgas pārmaiņas, bet miers - jaunas vēlēšanas, jauns Vēlēšanu likums, varas maiņu, bet ne revolūciju. Pēc revolūcijas, to izcīnīs tauta, bet VARU SAGRĀBS ATKAL TIE PAŠI vai citi blēži.

Atbildēt

:)))

15.09.2021. 21:42

Kā būtu , ja Polija ,Lietuva ,Latvija veidotu savienību un c. , jo Eiropas rietumu puse jau mūs reiz uzmeta.

Atbildēt

Haralds Kalns

15.09.2021. 21:21

Autors precīzi aprakstījis manas ilgo gadu vīzijas-ilgas pēc pašu (savas) valsts! P.S. 1993.gadā Francijā izveidoja Republikas tiesu ministru tiesāšanai,lai uzlabotu viņu atbildību par savām darbībām.Līdz tam tika uzskatīts,ka Ministru Kabineta locekļi nav pakļaujami tiesiskai vajāšanai par savu darbību amatā! Varbūt šis būtu prioritārāks nekā Bordāna iecere par Ekonomisko Tiesu!?

Atbildēt

Par visu nāksies samaksāt

15.09.2021. 20:54

»

Terorisms

Kopš ASV specdienesti Manhetenā, ASV, 2001. gada 11. septembrī uzspridzināja Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, iebrūkot Afganistānā un Irākā, ar “aizsardzību pret terorismu” ASV kļuvusi par fašistisku un uz cionistu terora balstītu totalitāru varu, kuru finansē Federālā rezervju sistēma, kas...


11.septembra notikumus Baidens atslepenoja, virspusēja informācija jau ir pieejama. Tā kā kremļa okupantcūkas varat nomierināties un beigt publicēt savas krievu impērijas murgus.

Atbildēt

Lasītājs

15.09.2021. 20:23

Labs raksts. Tikai tai pasaules kartei nevar piekrist. Tādas "Okejānijas" nebūs, ASV visdrīzāk sadalīsies štatos, Ķīna ar Krieviju savāks tās valstis kuras gribēs, Rietumeiropā visdrīzāk turpināsies bardaks, līdz galīgai iznīcībai. Pārējās, atlikušās valstis, eksistēs, tādas, kā Krievijas, Ķīnas kolonijas, jeb visādā veidā pilnīgi atkarīgas no šiem abiem.

Atbildēt

šķiras jau tikai divas

15.09.2021. 19:33

godīgie un zagļi

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

15.09.2021. 19:29

----"Valsts ir nonākusi arī politiskajā izolācijā, politika dominē pār reālo ekonomiku, un valsts vairs nespēj izmantot savu ģeopolitisko stāvokli, kas agrāk bija Latvijas galvenais trumpis. Visu šo 20 gadu laikā liberāļi, atrodoties pie varas, pat nebija spējuši radīt neko pietuvinātu nacionālās attīstības plānam, jo tas nebija vajadzīgs un bija pat tehniski neiespējams, - plānus rakstīja un diktēja Rietumi."------ Kārtējais putinistu- cionistu- komunistu murgojums ! Interesanti, ka visa komunistu- čekistu šaika, kura ir veikusi prātam neaptveramu valsts izlaupīšanu, tiek uzskatīta par "Rietumu nopelnu"... . L.L.portāls kļuvis par plakanZEMJU sludinātāju midzeni.Nu,- kā mēslu vaboles uz govs kleķeni !

Atbildēt

Eirāzija ir domāta no Portugāles līdz Urāliem

15.09.2021. 19:06

»

Adepts

Tev taču skaidri raksta, ka Eirāzija ir mums tuvākais varas centrs.Tas nozīmē, ka jeņķi izies, bet Ķīnas-Krievijas zona ienāks.Bet tas nebūt nenozīmē neatkarības trūkumu,tā būs ekonomiskā telpa un milzu tirgus. Diezvai tas varēt būt sliktāk kā šobrīd


kā ebreju cionistu impērija ar centru Krimā, Putina, ionista, pilī. Vatikāna padomes morālais atbalsts.

Bet ar kovidafēru un nošpricēšanu atbrīvojas no liekā cilvēkkapitāla. Kā jau karā.

Atbildēt

ASV

15.09.2021. 19:03

»

Drīzāk cits scenārijs

Nošpricētos sagatavo īpašam vīrusam, kas skars tikai nošpricētos. Tas nebūs ne delta, ne Brazilijas Mu...


Pirms kovidafēras pats redzēju you tube ierakstus ar milzu betona kapiem ģimenēm un miljoniem plastmasas zārku par ASV valsts naudu Tad sākās “pandēmija” un pārbijos.

Atbildēt

Drīzāk cits scenārijs

15.09.2021. 19:01

»

paardomas

2.etaps


Nošpricētos sagatavo īpašam vīrusam, kas skars tikai nošpricētos. Tas nebūs ne delta, ne Brazilijas Mu.

Pirms kovidafēras pats redzēju you tube ierakstus ar milzu betona kapiem ģimenēm un miljoniem plastmas zārku par valsts naudu.

Tīrīšana būs un atbildīgo nebūs. Haosā atbildīgo nav. Haoss tiek radīts kā “nepārvarama vara”.

Sociālie nemieri ir ieplānoti kovidafēras stratēģiskajā saturā.

Atbildēt

15.09.2021. 18:18

https://youtu.be/79HPrpjbnlA

Atbildēt

Strēlnieks

15.09.2021. 18:08

Bravo!!!!!! Autoram,tauta kurai ir svarīgs viņas liktenis-Stāvus applaudē!!!!!

Atbildēt

:)))

15.09.2021. 18:07

»

Adepts

Globālisms paliks tirdzniecībā.Bet valstis noslēgsies, tas ir neizbēgami.Krievija? Tur drīz būs zobu trīcēšana, visticamāk liberāļus natūrā izgriezīs.Ja ne, tad viņi likvidēs Putinu, tad mums vāks.Tur būs haoss.Viņie vnlg nav līdz mums


Negribu neko pareģot ... priekšā daudz aizraujošu notikumu mūs gaida :).Krievijas bruņojums ir domāts uzbrukumam un Ķīnai arī līdzīgs saturs , bez tam ir populāra ideja par PSRS2 ...
Katrā ziņā tā kā šodien pie mums notiek ,tā nevar vairs turpināt.

Atbildēt

Adepts

15.09.2021. 18:00

»

:)))

Tas negarantē neatkarību ,īpaši to divu režīmu priekšā


Globālisms paliks tirdzniecībā.Bet valstis noslēgsies, tas ir neizbēgami.Krievija? Tur drīz būs zobu trīcēšana, visticamāk liberāļus natūrā izgriezīs.Ja ne, tad viņi likvidēs Putinu, tad mums vāks.Tur būs haoss.Viņie vnlg nav līdz mums

Atbildēt

:)))

15.09.2021. 17:54

»

Adepts

Tev taču skaidri raksta, ka Eirāzija ir mums tuvākais varas centrs.Tas nozīmē, ka jeņķi izies, bet Ķīnas-Krievijas zona ienāks.Bet tas nebūt nenozīmē neatkarības trūkumu,tā būs ekonomiskā telpa un milzu tirgus. Diezvai tas varēt būt sliktāk kā šobrīd


Tas negarantē neatkarību ,īpaši to divu režīmu priekšā.
Tā nu tas ir . Redzot kā Krievija tiek izzagta ...
Domāju , ka globālisms ir neizbēgams ,jautājums tikai - kādas kvalitātes tas būs , jeb kas vinnēs.

Atbildēt

Skoboļevs

15.09.2021. 17:51

»

VAU

atkal par sorosistiem ne vārda


Viņi jau ir līķi.Kāpēc par viņiem vēl runāt? Lai vēl brīdi pastaigā.

Atbildēt

Adepts

15.09.2021. 17:45

»

:)))

Autors domā varbūt ,ka šodien ir Latvijai iespēja būt neitrālā pozīcijā pa vidu dzirnakmeņiem


Tev taču skaidri raksta, ka Eirāzija ir mums tuvākais varas centrs.Tas nozīmē, ka jeņķi izies, bet Ķīnas-Krievijas zona ienāks.Bet tas nebūt nenozīmē neatkarības trūkumu,tā būs ekonomiskā telpa un milzu tirgus. Diezvai tas varēt būt sliktāk kā šobrīd.

Atbildēt

:)))

15.09.2021. 17:37

Autors domā varbūt ,ka šodien ir Latvijai iespēja būt neitrālā pozīcijā pa vidu dzirnakmeņiem?

Atbildēt

joske

15.09.2021. 17:30

Tā ir 30.g.atpakaļ uzrakstita cionistu programa ar nosaukumu ,,Naši vrjagi,,autoru Mojesejevu 91.g. noslepkoja Maskavā, par brošūras izlaišanu apgrozībā.

Atbildēt

Afganistānā karš uzvarēts

15.09.2021. 16:46

»

!

Zaudetais kars Afganistana


No šaha spēles pārejot uz domino.

ASV finansē un apbruņo “Taleban” un “Egil” kaujiniekus, lai karo savā starpā. Veidojot haosu un nedrošību reģionā, arī bēgļu plūdus uz Eiropu. Starp bēgļiem daudz cionistu teroristu.. Bet migrācija novērš uzmanību no kovidafēras.

Atbildēt

pensis

15.09.2021. 16:43

Autors malacis! 100% piekrītu!

Atbildēt

Terorisms

15.09.2021. 16:37

Kopš ASV specdienesti Manhetenā, ASV, 2001. gada 11. septembrī uzspridzināja Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, iebrūkot Afganistānā un Irākā, ar “aizsardzību pret terorismu” ASV kļuvusi par fašistisku un uz cionistu terora balstītu totalitāru varu, kuru finansē Federālā rezervju sistēma, kas pieder ebreju cionistiem ar “naudas drukāšanas mašīnu”, pasaulei uzspiežot usd - ebreju naudu.

ASV ir neskaitāmas valstiskas organizācijas, kas it kā cīnās ar terorismu, lai gan terorisms ir cionistu ebreju galvenā ideoloģijas sastāvdaļa.

Terorisms ar CIP (ASV) un M16
(Lielbritānija), un Mossad (Izraēla) tiek izplatīts pasaulē kovidafēras formā pret tautām un valstīm, paradoksāli (stratēģiski ģeniāli) tautas, kas protestē pret kovidafēras teroristiem, cionistu metastāzēs valstu pārvaldībās (Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele u.c.) kā pūļi tiek uzskatītas par teroristiem. Tautas un nācijas tiek uzskatītas par pūli bez savām cilvēktiesībām. Pūlis, kas protestē pret cionistu teroristu kovidafēru valsts pārvaldības formā, ir teroristu grupējums. Jo pat protestiem noteikta atļautā forma - 15 cilvēki. Īsta teroristu grupa!!! Savukārt, “etniskie teroristi” valsts varas teroristu ieskatā ir tie, kas iestājas par nācijvalsts tiesībām, kad tautas intereses un cilvēktiesības pārstāv un aizstāv pati valsts.

Totalitārisma terorisms

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Gatavojas terorizēt tautu, liedzot protestus, ar operācijas nosaukumu “pūlis”

Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Teroristi par savu uzbrukumu mērķiem pārsvarā izvēlas viegli pieejamas publiskas vietas, kur pulcējas liels skaits cilvēku, vai masu pasākumus, veicot ātrus un tiešus uzbrukumus cilvēkiem un tādējādi mēģinot radīt iespējami lielāku upuru skaitu. Plāns nosaka atbildīgo dienestu rīcību pēc publiskā vietā notikuša teroristiska uzbrukuma, kas veikts, izmantojot transportlīdzekli, aukstos ieročus, šaujamieročus, improvizētas spridzināmās ietaises vai šo darbības veidu kombinācijas.
VDD iepriekš bija izstrādājis atbildīgo dienestu rīcības vadlīnijas gadījumam, ja noticis teroristisks uzbrukums cilvēku masveida pulcēšanās vietā. Minētajās vadlīnijās iekļautie pamatprincipi tika pārbaudīti nacionāla mēroga pretterorisma mācībās gan 2018. gadā Lucavsalā (“Pūlis 2018”), gan 2019. gadā Mežaparkā (“Pūlis 2019”). Balstoties mācību laikā gūtajos secinājumus, uz vadlīniju pamata izstrādāts pretterorisma plāns “Pūlis”.
Reaģēšanas plāni paredzēti pretterorisma pasākumos iesaistītajiem dienestiem un nav publiski pieejami.

VDD ir atbildīgā institūcija valstī, kas koordinē valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbību pretterorisma jomā.Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

autoram ,pec klasikas !

15.09.2021. 16:36

zaudetais kars rada revolucionaru situaciju ari Latvija !

Atbildēt

Kad cionistu stratēģijā 2009. gada 13. janvāra nemierus otganizēja 4. maija vara

15.09.2021. 16:32

V. Zatlers aizbēga uz Īriju.

Ko 18/09/2021 darīs E. Levits?

Atbildēt

E. Levits ir cionistu Trojas zirgs

15.09.2021. 16:30

E. Levits cionistu Trojas zirgs.

Cionists E. Levits atbalsta ASV finasēto teroristu grupējuma “Egil” kaujinieku nonākšanu Latvijā. Kam tas nepieciešams? Atbilde ir pavisam vienkārša. Izraēlas pilsonis E. Levits īsteno cionistu teroristu plānus. Šāda “Egil” terorisma grupējuma Latvijā mērķis ir turēt gatavībā šo grupējumu teroristisku aktu veikšanai ne tikai Latvijā, bet arī citur. Ja centrālā Latvijas valdība nepakļautos cionistu politiskajiem plāniem, ASV un NATO varētu to iebiedēt “paaugstinot terorisma draudu līmeni Latvijā”, ko izziņotu pats E. Levits.

ASV un NATO cionistu šodienas stratēģiskais plāns ir izvērsts pilsoņu karš Afganistānā, negatīvi ietekmējot KF un ĶTR attiecības, vienlaikus attīstot karu pret Islāma valsti, par ko savu gatavību vienā balsī 2021. gada 11. septembrī apliecināja E. Levits un A. Pabriks pie 2001. gada 11. septembra dvīņu torņa terora akta upuru piemiņas zīmes.

Izvēršot karu pret Islāma valsti cionistu Mossad var organizēt terora aktus arī Latvijā kā NATO dalībvalstī, saskaņojot ar cionistu, Izraēlas pilsoni un Mossad enerģisko aģentu E. Levitu.

Pilsoņu kara pamats Afganistānā plānotas cionistu garā kā kaujinieku cīņas starp ASV un NATO vienlaikus atbalstītiem un finansētiem diviem grupējumiem “Telaban”” un “Egil”.


E. Levits

Gan Latvijas, gan visas Eiropas Savienības (ES) un NATO ietvaros, jāraugās kā šajos traģiskajos apstākļos palīdzēt vismaz tiem konkrētajiem afgāņiem, kas savulaik ir palīdzējuši mums, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.
LETA jau rakstīja, ka svētdien islāmistu grupējuma "Taleban" kaujinieki bez cīņām ienākuši Afganistānas galvaspilsētas Kabulas priekšpilsētās. Kopš pagājušās nedēļas talibi pārņēmuši savā kontrolē lielāko daļu valsts teritorijas, sakaujot Afganistānas drošības spēkus, pārvelkot tos savā pusē vai liekot tiem bēgt, neraugoties pat uz zināmu ASV aviācijas atbalstu.

Kovidafēra ir cionisma lielākais sasniegums visā cionisma vēsturē, kalpojot globālai finansu korporokrātijai ar Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma veidoto elektronisko koncentrācijas nometni, kuras “klienti” jau esam ar 13/03/2020 atņemtajām cilvēktiesībām,

Atbildēt

Roza Luksemburga

15.09.2021. 16:27

»

paardomas

Vīrus pazudīs pēc 20.oktobra.Vēl taps zināms ka nekādu vīrusu vispār neeksistē un nav tehnoloģiju lai tos izdalītu.Toties ir dažada veida organisma saindēšanās un rekcija uz to.Bet turpinājums būs jau daudz baisāks,bads


Iespejams, ka virus nevis pazudis bet tiks iznemts no aprites, jo vai nu plans nav nostradajis, parak daudz nevakcineto un parak daudz protestu visur Eiropa, vai ari tiks iedarbinats Davosas plana 2. Etaps. Tad bus , ko mums visiem turet. Maz neliksies.

Atbildēt

Roza Luksemburga

15.09.2021. 16:23

Paldies! Super raksts! Nedomajiet, ka nevar but sliktak, var but un bus, ja sai kovidaferai netiks pielikts trekns punkts. Si informacija ir pieejama , tikai nezin kapec oficialo Davosas info cilveki uztver ka konspiraciju. Pieversiet uzmanibu tai sadalai par kiberuzbrukumiem, jo tas ir planots ka nakamais solis, lai nobeigtu jau ta agonizejoso ekonomiku un visus atstatu bez naudas. Izskatas, ka davosas saimniekiem nesanak eiropa ieviest visu planu, tapec iedarbinasies solis nr 2. Socialie protesti 18.septembri ir musu vieniga iespeja, iespejams, ka pedejaa.

Atbildēt

paardomas

15.09.2021. 16:11

Vīrus pazudīs pēc 20.oktobra.Vēl taps zināms ka nekādu vīrusu vispār neeksistē un nav tehnoloģiju lai tos izdalītu.Toties ir dažada veida organisma saindēšanās un rekcija uz to.Bet turpinājums būs jau daudz baisāks,bads.

Atbildēt

motorhead 1916

15.09.2021. 16:10

Eeh, raksts labs, paldies. Pietruukst Gebelsa sharma... labi teikts, tikai tiem pipukiem ne tikai sharms, bet prastaakais shirmis jau sen aizbraucis.

Atbildēt

VAU

15.09.2021. 16:04

atkal par sorosistiem ne vārda?!

Atbildēt

Patriotiskais gars

15.09.2021. 15:58

GOBZEMAM būt par Latvju Tautas VADONI un SĻESARS būs ministru Prezidents!Kā ta tā!

Atbildēt

111

15.09.2021. 15:55

100% patiesība. Paldies!

Atbildēt

ha-ha

15.09.2021. 15:37

Tā gadās,ja zem brīvības cīnītājiem saprot aktīvākos kolaborantus,ja par tautas varoņiem un prezidentiem kļūst ar ceļošanu apsēsti sievišķi,kuri atļaujās turēt tukšas kapu bedres visprestižakajos kapos un ar čekas mīļumiņa pagatni,viltvārži ar miglainu pagatni,kolaborācijas pirmrindnieki un okupācijas armijas virsnieki.Tā gadās,ja tauta neuztraucās par bēgļu armijām no valsts un pazemīgi gaida ārvalstu avantūristu pieplūdumu.Tā gadās tautai,kura ir zaudējusi orientierus un nezin uz kuru krastu stūrēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....